×

Wyszukaj artykuł

Program tvTele 5 program TV. Program telewizyjny Tele 5 na dziś, jutro i weekend

  • Kabaretowy Szał : Kabaret Moralnego Niepokoju. s03e09 20:00

    Trzecia seria, w której zobaczymy najpopularniejszych artystów polskiej sceny kabaretowej w ich najlepszych skeczach i piosenkach.(n)

  • Nowy Kabaretowy Szał: Kabaret Moralnego Niepokoju. s02e05 21:00

    Najpopularniejsi artyści polskiej sceny kabaretowej w swoich najlepszych skeczach i piosenkach. W programie zobaczymy m.in. Ani Mru-Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Smile, Kabaret Łowcy.B, Kabaret Jurki, Kabaret Ciach, Kabaret DNO, Kabaret OT.TO, Grupę MoCarta, Zbigniewa Zamachowskiego, Ireneusza Krosnego, Artura Andrusa czy Waldemara Malickiego.(n)

  • Bokser z Brooklynu 22:00

    "Bokser z Brooklynu" jest dramatem sportowym rozgrywającym się w trudnych realiach Brooklynu. W obsadzie znalazły się hollywoodzkie sławy, jak trzykrotny zdobywca Złotego Globu Alec Baldwin, znany z "Zabójczej broni" Danny Glover czy gwiazda kultowego serialu "Beverly Hills 90210" Shannen Doherty. Tytułowy bokser z Brooklynu to wychowany na Brooklynie Anthony Rodriguez (William DeMeo). Mężczyzna miał nieciekawe dzieciństwo naznaczone alkoholizmem ojca i wszechobecną przemocą. Życie w dzielnicy, w której rasistowskie ataki i inne przejawy patologii są na porządku dziennym, nie dało mu wielkich nadziei na przyszłość. Jedynie matka zawsze wspierała Anthony'ego i uczyła go walki o siebie na przekór przeciwnościom losu. Pewnego dnia ukochana matka umiera i Anthony zostaje zupełnie sam. Jako nastoletni chłopak, który nie wie, co ze sobą zrobić, dostaje się pod opiekę szefa mafii, Enzo DeVino (Michael Madsen). Gangster widzi w nim potencjał i postanawia go wspierać. Anthony dostaje się na treningi doświadczonego nauczyciela boksu Eddiego (Danny Glover). Pod jego okiem bokser z Brooklynu rozpoczyna swą trudną drogę na sportowy szczyt.(n)

Lista stacji