×

Wyszukaj artykuł

Program tvSuper Polsat program TV. Program telewizyjny Super Polsat na dziś, jutro i weekend

 • Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia . s02e03 14:30

  Wojciech Modest Amaro dzieli obie drużyny Niebieskich i Czerwonych na mniejsze zespoły. Każda z grup będzie musiała przygotować danie z wybranym rodzajem mięsa w roli głównej. By stworzyć dzieło godne pochwały mistrza Amaro, uczestnicy muszą nie tylko wykazać się doskonałym smakiem i bujną wyobraźnią, lecz także powinni umieć się ze sobą porozumieć. A jest o co walczyć. Zwycięzcy spotkają się z jedną z największych gwiazd polskiego kina.(n)

 • Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami . s10e95 16:00

  Dziesiąta odsłona popularnego telewizyjnego show. Do walki o Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną przystąpią kolejne gwiazdy. Tym razem będą to: piosenkarka Joanna "Ruda" Lazer, której będzie partnerował Rafał Maserak, aktorka Barbara Kurdej-Szatan wraz z Jackiem Jeschke, fotomodelka Monika Miller, którą w świat tańca wprowadzi trzykrotny zwycięzca programu Jan Kliment, youtuberka Magda Bereda u boku Kamila Kuroczko, prezenterka Radia Eska i Eska TV Ola Kot, którą poprowadzi Tomek Barański, piosenkarka Reni Jusis, której na parkiecie towarzyszyć będzie debiutujący w programie Misza Steciuk, trener personalny i zawodnik KSW Akop Szostak i Sara Janicka, wokalista i aktor Rafał Szatan u boku Lenki Klimentovej, artysta kabaretowy z Formacji Chatelet Adam Małczyk, któremu kroki taneczne pokaże Hania Żudziewicz, kucharz i youtuber Damian Kordas u boku Janji Lesar i supermodelka Sandra Kubicka, której partnerować będzie aktor znany z "Przyjaciółek", a jednocześnie tancerz Adam Adamonis. Zmagania celebrytów jak zwykle oceni 3-osobowe jury: sędzia międzynarodowy Iwona Pavlović, najbardziej utytułowany artysta w tańcach latynoamerykańskich - Michał Malitowski - oraz aktor Andrzej Grabowski. Program poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.(n)

 • Chirurdzy. Grey's Anatomy 9, s09e195 18:00

  Lekarze ze szpitala przygotowują się na zbliżającą się do Seattle potężną burzę. Pod wpływem więzi z Ethanem Owen coraz poważniej myśli o zostaniu ojcem. Jeden niewłaściwy ruch sprawia, że życie Meredith i jej dziecka znajduje się w niebezpieczeństwie. Jo w kryzysowym momencie zwraca się o pomoc do Alexa.(n)

 • Nasz nowy dom. s14e173 19:00

  Wola Uchańska to wieś położona nieopodal granicy z Ukrainą, w pobliżu Hrubieszowa. Mieszka tam pani Lucyna, która samotnie wychowuje czteroletniego Wojtusia i trzyletniego Michałka. Mąż kobiety był alkoholikiem, nie leczył się, znęcał nad rodziną, aż w końcu odszedł. Po kilku miesiącach wrócił i popełnił samobójstwo w przedsionku, podczas gdy żona i dzieci byli w środku. Mimo to kobieta próbuje stworzyć synom normalny dom. Uprawia ogród warzywny, hoduje drób. Nie wystarcza to jednak na remont domu, który jest w tragicznym stanie. Prowizoryczny ganek i dwa pomieszczenia ogrzewa stara, dymiąca koza. W budynku nie ma wody ani kanalizacji, codziennie trzeba przynosić kilkanaście wiader ze studni. Katarzyna Dowbor zabiera kobietę i jej synów na pierwsze w ich życiu wakacje, a w tym czasie remontem zajmują się Maciek Pertkiewicz i Artur Witkowski ze swoją ekipą.(n)

 • Dar 20:00

  "Dar" z Rebeccą Hall i Jasonem Batemanem to zaskakujący thriller debiutującego jako reżyser filmu pełnometrażowego australijskiego aktora Joela Edgertona. Atutami filmu są świetny scenariusz i niejednoznaczni bohaterowie. Robyn (Rebecca Hall) i Simon (Jason Bateman) są szczęśliwym małżeństwem. Za kilka miesięcy ma przyjść na świat ich długo wyczekiwane dziecko. Między innymi z tego powodu para podejmuje decyzję o kupnie wymarzonego domu. Pewnego dnia bohaterowie filmu "Dar" spotykają dawnego kolegę Simona (w tej roli reżyser, Joel Edgerton). Znajomość ta zostaje odnowiona i z czasem mężczyzna zostaje przyjacielem domu. Gordo co jakiś czas przesyła także małżeństwu drobne podarunki. Prezenty te, które z początku wydają się Robyn i Simonowi sympatyczne, z czasem stają się niepokojące, a nawet przerażające. Wydaje się, że Gordo nie ma wobec pary dobrych zamiarów.(n)

 • Świat według Kiepskich: Lato w mieście 22:15

  Waldek ogląda w telewizji reklamy biur podróży oferujących wakacje za granicą w egzotycznej scenerii. Mężczyzna zaczyna marzyć o wyjeździe do ciepłych krajów. Zwierza się ze swych planów sąsiadowi. Ferdek jednak zachwala Polskę, która jest według niego najpiękniejszym krajem na świecie. Ta rozmowa nasuwa mu pomysł otwarcia firmy turystycznej i organizacji wczasów na dużą skalę.(n)

 • Jak się zakochać 23:05

  "Jak się zakochać" to amerykańska komedia obyczajowa z 2012 roku. Za jej powstanie odpowiedzialny jest reżyser Mark Griffiths, który ma w swoim filmowym dorobku również takie produkcje jak: "Wymarzony ślub" (2014 r.), "Miłość trwa wiecznie" (2007 r.) czy "Jazda na maksa" (2004 r.). Reżyser w filmie "Jak się zakochać" skupia się na postaci Harolda White'a (Eric Mabius). Mężczyzna jest cichym i nieśmiałym księgowym. Nie potrafi nawiązywać relacji damsko-męskich. Pewnego dnia decyduje się skorzystać z fachowej pomocy i prosi o wsparcie specjalisty. Zupełnie niespodziewanie zostaje nim Annie Hayes (Brooke D'Orsay), z którą łączyło go w latach szkolnych uczucie. Dzięki wsparciu doradczyni Harold zyskuje większą pewność siebie w kontaktach z kobietami. Niebawem bohater filmu "Jak się zakochać" poznaje atrakcyjną kobietę, z którą rozpoczyna budować relację. Niestety w wyniku dzielących ich różnic oboje dochodzą do wniosku, że ich związek nie ma przyszłości. Wówczas Harold zaczyna rozumieć, że kocha kogoś innego i ta osoba w ostatnim czasie jest bardzo blisko.(n)

Lista stacji