×

Wyszukaj artykuł

Program tvSundance TV program TV. Program telewizyjny Sundance TV na dziś, jutro i weekend

 • Mythical Movie Theaters. s01e04 9:00

  Lucerna Music Bar, mieszczący się w pobliżu historycznego Placu Wacława w Pradze, to jeden z najważniejszych punktów na muzycznej mapie Czech.(n)

 • Dealin' With Idiots 10:00

  "Dealin' With Idiots" to ciekawa komedia pełna humoru sytuacyjnego. Reżyserem filmu i odtwórcą głównej roli jest Jeff Garlin. Wciela się on w postać Maksa Morrisa, komika i filmowca, który poszukuje natchnienia do swojego kolejnego dzieła. W końcu bohater filmu "Dealin' With Idiots" postanawia zbadać temat rywalizacji w baseballowej lidze swojego syna, Jacka (Max Wright). By mu się to udało, musi lepiej poznać rodziców innych zawodników, a także trenerów chłopca, Jimbo (Bob Odenkirk) i Teda (J.B. Smoove). W tym celu umawia się z nimi, a następnie spotyka w domu lub pracy, by swobodnie porozmawiać na interesujący go temat. Reakcje rozmówców niejednokrotnie zaskakują Maksa. Filmowiec szybko odkrywa, że zarówno rodzice, jak i trenerzy mają bardzo agresywne podejście do tego sportu.(n)

 • Nick Nolte: No Exit 11:30

  Film dokumentalny poświęcony aktorowi: Nickowi Noltemu. Wyróżnia się on szczerym spojrzeniem na swoje życie i własną karierę. Jego spostrzeżenia na ten temat nie mieszczą się też w żadnych ramach.(n)

 • English National Ballet En Paris 12:50

  Film ukazuje błyskawiczny rozwój angielskiego baletu narodowego. Zawiera także fragmenty z pierwszego występu tego zespołu w Operze Paryskiej.(n)

 • 3 Backyards 14:00

  Pewnego jesiennego dnia wydarzają się trzy dziwaczne historie. John (Elias Koteas) i jego żona (Kathryn Erbe) nie są szczęśliwi w swoim małżeństwie. Nie potrafią jednak rozmawiać o tym, co ich gnębi. Pewnego dnia mężczyzna nie przyznaje się żonie, że jego delegacja została odwołana i postanawia spędzić trochę czasu samemu. Tymczasem znudzona gospodyni domowa Peggy (Edie Falco) odkrywa, że w sąsiedztwie zamieszkała gwiazda filmowa (Embeth Davidtz). Gdy aktorka pyta Peggy, czy może ją podwieźć, dochodzi do zaskakującego zdarzenia. Jednocześnie osiemnastoletnia Christina (Rachel Resheff) spóźnia się na szkolny autobus. Idąc piechotą trafia do dziwnej okolicy.(n)

 • Zderzenie 15:35

  Grupa ludzi z różnych czasów i miejsc zostaje przeniesiona w postapokaliptyczną przyszłość. Teraz muszą wykorzystać swoje umiejętności, aby ocalić Ziemię, a następnie wrócić do domów.(n)

 • Mythical Movie Theaters. s01e04 17:00

  Lucerna Music Bar, mieszczący się w pobliżu historycznego Placu Wacława w Pradze, to jeden z najważniejszych punktów na muzycznej mapie Czech.(n)

 • Zbliżenia: Robert Downey Jr.. Close Up 2, s02e06 18:00

  Widzowie poznają kulisy kariery i sekrety z prywatnego życia największych hollywoodzkich gwiazd, począwszy od dzieciństwa, aż po czasy współczesne. Pod lupą znajdą się m.in. Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Al Pacino, czy Dustin Hoffman.(n)

 • Broke Sky 18:35

  "Broke Sky" to nagrodzony na festiwalu kina niezależnego w Memphis debiut reżyserski Thomasa L. Callawaya. Obraz zdobył również nagrodę jury na festiwalu Dances With Films. Krytycy porównywali "Broke Sky" do produkcji braci Coen. Zdjęcia do filmu kręcono w Teksasie. Bohaterowie komedii "Broke Sky" - Bucky (Will Wallace) i Earl (Joe Unger) - zajmują się sprzątaniem z drogi zabitych zwierząt. Okazuje się, że jeden z nich straci posadę. Przyjaciele sami mają ustalić, który z nich otrzyma wypowiedzenie. Wkrótce Bucky i Earl otrzymują wezwanie od mężczyzny, który znalazł coś w swojej studni. Gdy przybywają na miejsce, dokonują przerażającego odkrycia.(n)

 • Frackman 20:20

  Opowieść o Dayne Pratzkym i jego walce z międzynarodowymi firmami gazowniczymi. W Australii powstało już ponad 30 000 miejsc do wydobycia gazu ziemnego metodą szczelinową, w tym spora ich liczba w pobliżu miejscowości Tara, gdzie zamieszkał Dayne. On i jego sąsiedzi nie mają prawnych podstaw, by zatrzymać wydobycie na ich ziemi. Dayne wyrusza w podróż, która przemienia go w globalnego aktywistę zwanego Frackmanem. Podczas wyprawy spotyka on ludzi wciągniętych w bitwę, która przekracza ideologiczną przepaść, łącząc w szczególnym sojuszu rolników, działaczy i konserwatystów politycznych.(n)

 • On The Spot: Warriors 22:00

  Seria dokumentalna autorstwa Eszter Cseke i Andrása S. Takácsa przedstawia osoby, które często poświęciły wszystko dla jakiejś ważnej sprawy, czasem ryzykując nawet własne życie.. Filmowcy podróżują po całym świecie, starając się odkryć, co napędza innych do walki z przeciwnikami.(n)

 • W złym miejscu, w złym czasie 23:00

  Pierwsze sceny produkcji zatytułowanej "W złym miejscu, w złym czasie" ukazują australijskie bezdroża, na których spotyka się dwóch przestępców. Umówili się, by dokonać transakcji narkotykowej. Jeden z nich zamiast towaru na sprzedaż ukrywa jednak w walizce materiał wybuchowy. Gdy kupiec ginie, mężczyzna zabiera pieniądze i rusza w drogę powrotną. W thrillerze "W złym miejscu, w złym czasie" gotówka szybko zmienia właściciela. Na drodze dochodzi bowiem do wypadku. W trakcie wyprzedzania przestępca gwałtownie skręca, aby uniknąć kolizji z nadjeżdżającym samochodem, którym kieruje Jina (Emma Booth). Jego auto wypada z drogi. Kierowcą wyprzedzanego pojazdu jest Colin (David Lyons). Zszokowany tragicznym wydarzeniem zatrzymuje się on, by udzielić poszkodowanemu pomocy. Stwierdza jednak, że ten już nie żyje. Wkrótce w rozbitym samochodzie znajduje walizkę pełną pieniędzy, którą decyduje się przekazać policji. Zabiera ją do pobliskiego miasteczka i oddaje miejscowemu stróżowi prawa, Frankowi (Jason Clarke). Jest on mężem kobiety, przez którą doszło do wypadku. Ponieważ Colin musi oddać swój samochód do warsztatu, funkcjonariusz zaprasza go do siebie na noc.(n)

Lista stacji