×

Wyszukaj artykuł

Program tvSundance TV program TV. Program telewizyjny Sundance TV na dziś, jutro i weekend

 • Rake . s05e07 14:00

  Na Morzu Południowochińskim może dojść do wojny, a w Australii - do zmian w rządzie. Wszyscy przygotowują się do powrotu do nowego gmachu parlamentu. Przeprowadzka ma nastąpić po wielkim balu.(n)

 • Rake -ost. 15:00

  Morrow zostaje odwołany z funkcji premiera. Jego miejsce zajmuje Cal McGregor. Jednak międzynarodowy incydent i próby jego zatuszowania mogą doprowadzić do upadku jego gabinetu.(n)

 • Come Together: The Rise of the Festival 16:00

  Historia festiwali, które miały skromne początki na błotnistych polach w latach 50. XX w., po współczesne, wielkie imprezy muzyczne, doskonale przygotowane i przynoszące ogromne zyski.(n)

 • Zbliżenia: Robert Downey Jr.. Close Up 2, s02e06 17:25

  Widzowie poznają kulisy kariery i sekrety z prywatnego życia największych hollywoodzkich gwiazd, począwszy od dzieciństwa, aż po czasy współczesne. Pod lupą znajdą się m.in. Michael Douglas, Michelle Pfeiffer, Al Pacino, czy Dustin Hoffman.(n)

 • Good Mourning 18:00

  Ted jest zawodowym żałobnikiem, kochającym swoją pracę. Jednak pewnego dnia spotyka Sandrine, która nie wierzy w szczerość jego intencji i kwestionuje etyczność jego postępowania.(n)

 • The American Side 18:15

  "The American Side" to dreszczowiec, w którym można znaleźć zarówno elementy klasycznego kina noir, jak i wyraźnie czuć inspirację twórczością Alfreda Hitchcocka czy thrillerami szpiegowskimi lat 70. Film jest drugą produkcją w karierze reżyserskiej Jenny Ricker, która do współpracy zaprosiła Matthew Brodericka. Na ekranie amerykańskiemu gwiazdorowi partneruje m.in. Alicja Bachleda Curuś. Charlie Paczynski (Greg Stuhr), jeden z bohaterów "The American Side", jest mającym polskie korzenie detektywem. Mężczyzna bada sprawę zgonu, do którego doszło nad wodospadem Niagara. Wydaje się, że śmierć była wynikiem samobójstwa, ale śledczy ma co do tego pewne wątpliwości. W czasie dochodzenia Paczynski spotyka podejrzane rodzeństwo Emily (Camilla Belle) i Bordena (Matthew Broderick) Chase'ów. Poznaje także agentkę rządową Barry (Janeane Garofalo), której intencje również wydają mu się niejasne. Wkrótce detektyw natrafia na spisek dotyczący dawno zaginionego projektu słynnego wynalazcy Nikoli Tesli.(n)

 • Do korzeni 20:05

  Dramat zatytułowany "Do korzeni" opowiada o podróży, którą odbywa pewien młody mężczyzna (Mackenzie Crook). Opuszcza on Londyn, by udać się do niewielkiej wsi leżącej na walijskim wybrzeżu, gdzie się wychował. Pragnie on dostarczyć zegar dziadka umierającemu ojcu. Po drodze mężczyzna próbuje się uporać z tragedią z dzieciństwa, która wciąż go prześladuje. Dramat "Do korzeni" stanowi pełnometrażowy debiut reżyserski Wyndhama Price'a, który jest też autorem scenariusza. Rolę główną zagrał w nim jeden z najbardziej rozpoznawalnych brytyjskich aktorów komediowych. Mackenzie Crook znany jest przede wszystkim z roli jednookiego Ragettiego z cyklu "Piraci z Karaibów.(n)

 • The Stone Roses: Made of Stone 22:00

  W 2012 roku muzycy legendarnego zespołu The Stone Roses postanowili powrócić na scenę. "Made of Stone" to wspaniała podróż przez karierę jednej z najbardziej znaczących brytyjskich grup muzycznych. Shane Meadows przedstawił członków The Stone Roses podczas ich codziennych zajęć. Kulminacyjnym punktem jest koncert zespołu w Manchesterze, na którym zjawiło się 220 tysięcy fanów.(n)

 • London Town 23:45

  "London Town" to opowiadający o dojrzewaniu obraz, którego twórcom wiernie udało się oddać realia i klimat końca lat 70. XX wieku. Duża w tym zasługa znakomitej, energetycznej ścieżki dźwiękowej, na którą składają się utwory The Clash czy The Ramones. Atutem filmu jest też dobra obsada. Mieszkający w Londynie Shay (Daniel Huttlestone) ma piętnaście lat. Pewnego dnia otrzymuje on w prezencie kasetę grupy The Clash. W ten sposób chłopak odkrywa nieznaną mu dotąd muzykę punk rockową. Zmienia ona jego sposób patrzenia na świat. Wkrótce bohater "London Town" poznaje też zbuntowaną Vivian (Nell Williams). Dzięki niej trafia na koncert swoich idoli i poznaje charyzmatycznego wokalistę The Clash - Joego Strummera (Jonathan Rhys Meyers).(n)

Lista stacji