×

Wyszukaj artykuł

Program tvStopklatka TV program TV. Program telewizyjny Stopklatka TV na dziś, jutro i weekend

 • Zakończenie programu 5:59

 • Scena śmiechu 6:00

  "Scena śmiechu" to program rozrywkowy emitowany przez Stopklatkę TV. W każdym odcinku przedstawiane są najzabawniejsze skecze znanych polskich grup kabaretowych. W "Scenie śmiechu" o dobry humor widzów dbają Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Grupa MoCarta, Łowcy.B, Smile i Jurki, a także Artur Andrus, Ireneusz Krosny i inne czołowe osobistości polskiej sceny kabaretowej. Program jest kompilacją skeczy, gagów, satyry i stand-upów. W kolejnych odcinkach zostaną pokazane między innymi skecze: "Handel narządami", "Żona" i "Lokomotywa" wielokrotnie nagradzanego kabaretu Ani Mru-Mru, "Jerzyk dzisiaj nie pije", "Drzwi" czy "Rehabilitacja" Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz "Lekcja angielskiego" i "Szpiedzy" w wykonaniu Łowców.B.(n)

 • Złotopolscy 6:55

  Tomek dowiaduje się o starszym mężczyźnie, którego odwiedza Joanna. Zdenerwowany żąda wyjaśnień, ale dziewczyna nie chce rozmawiać na ten temat. Mirek pyta ojca, co zrobić, aby raz na zawsze pozbyć się Marity. Po tej rozmowie Wiesiek postanawia poinformować ją, że jego syn nie ma zamiaru jej poślubić. Listonosz przeżywa własną porażkę dotyczącą donosu, który napisany w dobrej wierze okazał się wielkim niewypałem.(n)

 • Złotopolscy 7:25

  Dionizy postanawia ratować małżeństwo Waldka i osobiście porozmawiać z Weroniką. Wciąż zakochana w Waldku, Weronika nie chce jednak wracać do Złotopolic. Ewa zastanawia się, czy nie nadszedł już odpowiedni czas, aby urodzić dziecko. Złotopolice obiega wiadomość, że ktoś dotkliwie pobił w lesie dwóch osiłków z Zawojd.(n)

 • Plebania 7:55

  Piotr zastaje Barbarę i Michała w ośrodku zdrowia. Policjant urządza żonie scenę zazdrości. Lenarczyk natomiast klęka przed Wojciechowską i wręcza jej kwiaty. Barbara boi się, że teraz wszyscy w Tulczynie będą myśleć, że ma kochanka. Michał zatem - by zatuszować całą sprawę - daje bukiet Renacie i zaprasza pielęgniarkę do hotelowej restauracji w Hrubilowie. Gdy później Renata się tam pojawia, nie spotyka przełożonego w lokalu. Znajduje go w pokoju - zupełnie pijanego. Pod koniec mszy ksiądz Antoni dostrzega Grzybową, która mimo dużych wewnętrznych oporów wkłada banknoty do koperty, a następnie wrzuca ją do skarbonki. Zdziwionemu proboszczowi kobieta tłumaczy, że modli się o to, by jej syn, Heniek nie wstąpił do seminarium duchownego. Wkrótce na plebanię dzwoni ksiądz dziekana z informacją o swojej wizytacji. Ksiądz Antoni jest przerażony, jednak Józefina uspokaja go, że Wiki zajęła się całą kościelną dokumentacją.(n)

 • Plebania 8:25

  W hotelowym łóżku Lenarczyka pokojowa znajduje klips. Michał jednak nie pamięta, co zdarzyło się w nocy. Zażenowany zwraca zgubę Renacie. Kiedy pielęgniarka przekonuje się, że przełożony nie może sobie niczego przypomnieć, zaczyna się z nim przekomarzać. Ich rozmowę słyszy Barbara. Grzybowa przyprowadza Heńka na plebanię. Ma pretensje do proboszcza, że zabrał jej syna na pielgrzymkę do Częstochowy, gdyż tam chłopak poczuł powołanie. W drodze z Hrubielowa Marek zajeżdża pod gospodę i zaprasza Wiki na piwo. Tymczasem zdenerwowana Andżelika czeka na Tracza, który pojechał odebrać wyniki badań genetycznych.(n)

 • Klara i wszystko jasne . Alles Klara 4, s04e08 8:55

  Klara Degen pracuje jako sekretarka w komisariacie. Kobieta często interesuje się prowadzonymi śledztwami i niejednokrotnie pomaga policjantom w rozwiązywaniu skomplikowanych spraw kryminalnych.(n)

 • Klara i wszystko jasne . Alles Klara 3, s03e01 9:55

  Dalsze perypetie Klary Degen, sekretarki w niemieckim komisariacie, która na własną rękę próbuje rozwiązywać skomplikowane zagadki kryminalne.(n)

 • Komisarz Rex : Imiona gwiazd. Il commissario Rex, s11e148 10:55

  Astronom Varinelli pracuje nocą w swoim obserwatorium. Aplikuje sobie do oczu krople, po których ślepnie. Dzieje się to na kilka dni przed wielkim wydarzeniem, kiedy obok Ziemi ma przelecieć kometa nazwana jego imieniem.(n)

 • Allo, Allo: Wspaniała nie-ucieczka. 'Allo 'Allo!, s03e20 11:55

  Lotnicy w przebraniu czekają na dalsze rozkazy w kostnicy. Mają się przekopać do obozu jenieckiego, w którym być może dostaną nowe mundury.(n)

 • Allo, Allo: Jeńcy wojenni (Hans idzie w górę). 'Allo 'Allo!, s04e21 12:45

  Grupa dzielnych konspiratorów nadal przebywa w obozie jenieckim. W przebraniu zakonnicy przybywa tam Gruber, który zamierza uratować René. Omawiają plan ucieczki - wieczorem Gruber ma przyjechać śmieciarką i zabrać całe towarzystwo. Niestety, na ten właśnie wieczór, wcześniej zaplanowano już występy jenieckiego kabaretu, na który ma przybyć sam generał Von Klinkerhoffen. Tymczasem Herr Flick przekopuje się przez tunel wydrążony przez członków ruchu oporu, aby sprawdzić, dokąd on prowadzi.(n)

 • Katastrofy w przestworzach: Kto trzyma stery. Air Crash Investigation, s05e44 13:20

  Twórcy analizują przyczynę tragedii samolotu linii Eastern Airlines. Przed lądowaniem w Miami piloci dostrzegli problem z nadwoziem. Czy jego złe funkcjonowanie doprowadziło do katastrofy?(n)

 • Katastrofy w przestworzach: Zła widoczność. Air Crash Investigation, s14e117 14:30

  10 lutego 2011 roku samolot linii Manx2 lecący z Belfastu otrzymał pozwolenie na lądowanie na lotnisku Cork w Irlandii. Chwilę później robi beczkę i rozbija się na pasie startowym. Na pokładzie znajdowało się dwanaście osób. Śmierć poniosła połowa z nich.(n)

 • Burzowy armagedon 15:30

  W filmie "Burzowy armagedon" dochodzi do bezprecedensowego wydarzenia. Wadliwe oprogramowanie komputerowe zaczyna działać niezależnie od woli swoich twórców. W końcu najpotężniejszy komputer w Departamentem Obrony Stanów Zjednoczonych, Echelon, przejmuje kontrolę nad całą tą potężną instytucją. To jednak nie koniec problemów. Urządzenie nabywa nowych umiejętności, takich jak zdolność manipulowania pogodą, wywoływania trzęsień ziemi oraz innych katastrof naturalnych. Ludzkość rozpoczyna walkę o przetrwanie. Twórcą filmu "Burzowy armagedon" jest doświadczony reżyser Nick Lyon. Ma on na swoim koncie wiele innych spektakularnych produkcji science fiction, jak "Apokalipsa zombie" czy "Zagłada planety Ziemia".(n)

 • Chicago Fire : Rzucone w twarz. s02e11 17:10

  Porucznik Casey wraca do pracy. Shay spotyka nową partnerkę. Dawson zaczyna szkolenie w chicagowskiej akademii straży pożarnej. Porucznik Severide przygotowuje się do pracy w charakterze instruktora. Clarke nie chce rozmawiać z policją. Przyszłość baru "U Molly" nie wygląda dobrze.(n)

 • Chicago Fire : Na medal. s02e12 18:05

  Casey usiłuje przekonać wszystkich, w tym siebie samego, że całkowicie doszedł do siebie po traumatycznym wypadku, Fakty pokazują jednak, że tak nie inaczej. Tymczasem Shay unika prawnika, który chce porozmawiać z nią o samobójstwie Daryla. Boden pomaga pewnej kobiecie w poradzeniu sobie z nieodpowiedzialnym wynajmującym.(n)

 • Wojny kontenerowe . Container Wars 2, s02e03 19:05

  Serial przybliża bezwzględny świat aukcji w portach handlowych. Ludzie o stalowych nerwach są gotowi podjąć duże ryzyko, by zdobyć towar, który w ich mniemaniu może przynieść w przyszłości duży zysk. Wśród zaprawionych w bojach biznesmenów są: aukcjoner John Kunkle oraz doświadczeni handlarze, Jason R. Hughes i Matthew Gaus.(n)

 • Wojny kontenerowe . Container Wars 2, s02e04 19:40

  Serial przybliża bezwzględny świat aukcji w portach handlowych. Ludzie o stalowych nerwach są gotowi podjąć duże ryzyko, by zdobyć towar, który w ich mniemaniu może przynieść w przyszłości duży zysk. Wśród zaprawionych w bojach biznesmenów są: aukcjoner John Kunkle oraz doświadczeni handlarze, Jason R. Hughes i Matthew Gaus.(n)

 • Zdarzenie 20:00

  "Zdarzenie" to trzymający w napięciu film science fiction, którego twórcą jest M. Night Shyamalan, reżyser tak znanych produkcji jak "Szósty zmysł", "Znaki" czy "Niezniszczalny". Tym razem zabiera on widzów w filmową podróż na północny wschód Stanów Zjednoczonych, do miejscowości ogarniętych falą masowych samobójstw. Podczas gdy przerażenie ludności rośnie, nikt nie potrafi wytłumaczyć, co pcha kolejne osoby do tych autodestrukcyjnych zachowań. Co prawda w telewizji pojawiają się dotyczące tej sytuacji komunikaty. Niczego one jednak nie wyjaśniają. Początkowo informacje mówią o atakach terrorystycznych. Niebawem pojawiają się kolejne hipotezy, między innymi o wojskowych próbach z bronią chemiczną. Tymczasem mieszkający w Filadelfii główny bohater filmu "Zdarzenie", nauczyciel przedmiotów przyrodniczych Elliot Moore (Mark Wahlberg), postanawia ratować się ucieczką. Wraz z żoną Almą (Zooey Deschanel), przyjacielem Julianem (John Leguizamo) i jego córką Jess (Ashlyn Sanchez) wyrusza w drogę. Wkrótce jednak okazuje się, że za samobójstwa odpowiada tajemnicza toksyna wydzielana przez drzewa i inne rośliny. Dalsza ucieczka wydaje się teraz mężczyźnie bezcelowa.(n)

 • Wall Street: Pieniądz nie śpi 21:55

  Fabuła obrazu "Wall Street: Pieniądz nie śpi" nawiązuje do głośnego filmu "Wall Street" z 1987 roku. Reżyserem obu tych produkcji jest Oliver Stone, który za każdym razem zapraszał do współpracy Michaela Douglasa. Ten znany aktor za rolę w filmie z 1987 roku otrzymał Oscara, a za udział w sequelu był nominowany do Złotego Globu. Akcja filmu "Wall Street: Pieniądz nie śpi" toczy się w Nowym Jorku w 2008 roku. Douglas wciela się tu w rolę sławnego niegdyś na Wall Street i potężnego Gordona Gekko. Pewnego dnia zgłasza się do niego chłopak jego córki, Jake Moore (Shia LaBeouf). Młody makler jest załamany, bo jego mentor i pracodawca, Louis Zabel (Frank Langella), popełnił właśnie samobójstwo. Doprowadziły do tego rozpuszczone w środowisku fałszywe pogłoski o wielomilionowych długach jego firmy i związane z nimi gwałtowne spadki cen akcji jego banku Keller Zabel Investments. Za minimalną cenę wykupił je właściciel potężnego Churchill Schwartz, Bretton James. Jake prosi więc Gordona o pomoc w doprowadzeniu do upadku imperium finansowego bezwzględnego Schwartza. W zamian obiecuje, że pogodzi go z córką Winnie (Carey Mulligan). Gekko przystaje na propozycję chłopaka. Ten nie spodziewa się jednak, że doświadczony rekin finansjery planuje wykorzystać go do powrotu na szczyt.(n)

Lista stacji