×

Wyszukaj artykuł

Program tvStopklatka TV program TV. Program telewizyjny Stopklatka TV na dziś, jutro i weekend

 • Zakończenie programu 6:00

 • Wojny kontenerowe. Container Wars, s01e03 6:05

  Serial przybliża bezwzględny świat aukcji w portach handlowych. Ludzie o stalowych nerwach są gotowi podjąć duże ryzyko, by zdobyć towar, który w ich mniemaniu może przynieść w przyszłości duży zysk. Wśród zaprawionych w bojach biznesmenów są aukcjoner John Kunkle oraz doświadczeni handlarze, Jason R. Hughes i Matthew Gaus.(n)

 • Nowa Scena Śmiechu. s01e07 6:40

  Paranienormalni rozśmieszają widownię skeczem "Kino", Kabaret Czesuaf prezentuje numer zatytułowany "Cover "No Roots"", zaś Kabaret pod Wyrwigroszem występuje z gagiem "Telemarketing domowy".(n)

 • Złotopolscy 7:25

  Podczas pogrzebu Kęsika dochodzi do bójki między wdową po nim a Kleczkowską. Tymczasem Tomek dociera do firmy, która rzekomo kupiła od pani Gabriel kawiarnię. Marta zaprzecza, by kiedykolwiek dokonywała takiej transakcji. Jej syn twierdzi jednak, że widział umowę sprzedaży z jej podpisem. Wszyscy we wsi plotkują o czarnoskórym dziecku Agnieszki, które stało się pośrednim powodem śmierci zrozpaczonego Kęsika. Dunin ma zamiar zorganizować wystawę prac Weroniki w Paryżu. W tym celu każe Florkowi zawieźć fotogramy jej zdjęć do Francji.(n)

 • Plebania 7:55

  Tulczyn, okolice Zamościa. Losy mieszkańców wsi, dla których plebania jest wyjątkowym miejscem.(n)

 • Plebania 8:25

  Tulczyn, okolice Zamościa. Losy mieszkańców wsi, dla których plebania jest wyjątkowym miejscem.(n)

 • Klara i wszystko jasne: Trup na bagnach. Alles Klara, s01e02 8:55

  "Klara i wszystko jasne" to niemiecki serial kryminalny o perypetiach dociekliwej sekretarki, w którą wciela się Wolke Hegenbarth. Jej bohaterka Klara Degen rozpoczyna pracę na komisariacie policji w niewielkim górskim miasteczku. Ma zastępować sekretarkę, która będąc w ciąży, poszła na zwolnienie lekarskiej. Jak się szybko okazuje, Klara znalazła się w swoim żywiole. Z natury wścibska kobieta lubi wtykać nos w nie swoje sprawy, a zwłaszcza w śledztwa prowadzone przez policjantów. Komandantowi Paulowi Kleinertowi (Felix Eitner) niezbyt podoba się kryminalne zacięcie sekretarki. Jego niezadowolenie pogłębiają się zwłaszcza wtedy, gdy dzięki swej doskonałej intuicji Klara sprowadza śledztwo na właściwe tory i przyczynia się do rozwiązania zagadek. Sukcesy w pracy policyjnej mają także ciemną stronę. Bohaterka serialu "Klara i wszystko jasne" często wpada w tarapaty, z których ratuje ją przełożony. Odtwórczyni głównej roli Wolke Hegenbarth jest popularną niemiecką aktorką i taneczną. W 2007 r. wystartowała nawet w Konkursie Tańca Eurowizji. Jej partner z ekranu, Felix Eitner, jest nie mniej znany. Wystąpił w wielu filmach, a ostatnią produkcją z jego udziałem jest dramat "13 minut" o nieudanym zamachu na Hitlera. Zdjęcia do serialu "Klara i wszystko jasne" powstawały w Niemczech, w okolicy Quedlinburgu, Blankenburgu, Wernigerode, Ballenstedt, Ilsenburgu oraz Oberharz am Brocken.(n)

 • Duży 9:55

  "Duży" to przebojowa komedia z 1988 roku z udziałem Elizabeth Perkins i Toma Hanksa. Zanim jednak w filmie pojawia się ta para znanych aktorów, przedstawiony zostaje 12-letni Josh Baskin (David Moscow). Chłopiec ma typowe dla tego wieku poważne problemy. W kompleksy wpędza go fakt, iż jest niższy od swoich koleżanek. Przede wszystkim jednak nie umie zwrócić na siebie uwagi ładnej Cynthii (Kimberlee M. Davis), w której jest zakochany. Jakby tego było mało, podczas wizyty w wesołym miasteczku z powodu niskiego wzrostu Josh nie zostaje wpuszczony na kolejkę górską. Zrozpaczony chłopiec wypowiada więc przed znajdującą się w lunaparku maszyną do spełniania życzeń prośbę, by był już duży. Wielkie jest zdziwienie bohatera komedii "Duży", gdy rano budzi się jako dorosły, wyglądający na trzydziestolatka mężczyzna (Tom Hanks). Teraz, mimo że myśli nadal jak nastolatek i tak też się czuje, musi rozpocząć dorosłe życie. Wkrótce dzięki pomocy swojego przyjaciela Billy'ego (Jared Ruston) zdobywa pracę w fabryce zabawek. Ponieważ wie, czym dzieciaki lubią się bawić, odnosi oszałamiający sukces zawodowy. Josh jest jednak bardzo naiwny, ma przecież tylko 12 lat. Szybko więc wpada w sidła swej pięknej koleżanki, Susan (Elizabeth Perkins). Po pewnym czasie zdaje sobie sprawę, że tęskni do nieskomplikowanego życia nastolatka.(n)

 • Szpital nadziei . Saving Hope, s05e04 11:55

  Do szpitala Hope Zion przybywa Billy Scott. Tymczasem Alex łamie zasady i wiele ryzykuje, by pomóc uratować życie młodego człowieka. Charlie i Maggie leczą mężczyznę, który na co dzień zajmuje się rekonstrukcjami wojennymi.(n)

 • Allo, Allo: Ślub Ernesta i Fanny Leclerc. 'Allo 'Allo!, s06e59 12:45

  Nowy plan ucieczki angielskich lotników osnuty jest wokół ślubu Fanny i Leclerca. Na podwórku staje ogromny namiot, w którym ma się odbyć wesele. Namiot ten ma ukryć pojemniki z helem, a także balon, którym lotnicy odlecą do Anglii. Ponieważ Fanny jest bardzo osłabiona, leży w łóżku, które zostaje zaciągnięte do kościoła. Towarzyszy jej cały orszak, łącznie z lotnikami przebranymi za druhny. Całe uroczystości są na tyle męczące, że para "młoda" szybko zasypia, ale René i Edith dzielnie pełnią honory gospodarzy.(n)

 • Allo, Allo: Załamanie się Von Klinkerhoffena. 'Allo 'Allo!, s06e60 13:15

  Generał von Klinkerhoffen dostaje ataku szału. Gruber sprowadza innego generała, który rozkazuje zamknąć von Klinkerhoffena w domu wariatów. Próba realizacji planu ucieczki angielskich lotników kończy się niepowodzeniem. W wyniku nieprawdopodobnego zamieszania na przyjęciu weselnym hel, którym miał być napełniony balon, wydostaje się z pojemników. Ma to oczywiście poważne konsekwencje dla wszystkich.(n)

 • Katastrofy w przestworzach: Strome podejście. Air Crash Investigation, s15e128 13:45

  Kulisy najgłośniejszych katastrof lotniczych ostatnich lat. W każdym odcinku zostanie przedstawiona rekonstrukcja wydarzeń, które doprowadziły do tragedii. Fabularyzowane historie uzupełniają relacje pilotów, ekspertów lotnictwa oraz ocalałych pasażerów i naocznych świadków.(n)

 • Katastrofy w przestworzach: Tragedia w Sao Paulo. Air Crash Investigation, s15e129 14:35

  Zaledwie kilka sekund po starcie samolot linii TAM Airlines runął na teren zabudowany. Maszyna stanęła w ogniu, powodując śmierć wszystkich 95 osób na pokładzie.(n)

 • Shockwave 15:35

  Zbliża się wulkaniczny megasztorm. Geofizyk Kate Ferris (Stacey Oristano) bezskutecznie próbuje przekonać przedstawicieli Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, że żywioł nie jest naturalnym zjawiskiem. Uczona odkryła bowiem, iż kataklizm mógł zostać uruchomiony poprzez użycie potężnej broni. Trafiła ona w niepowołane ręce. Światu grozi zagłada.(n)

 • Wojny kontenerowe. Container Wars, s01e09 17:05

  Serial przybliża bezwzględny świat aukcji w portach handlowych. Ludzie o stalowych nerwach są gotowi podjąć duże ryzyko, by zdobyć towar, który w ich mniemaniu może przynieść w przyszłości duży zysk. Wśród zaprawionych w bojach biznesmenów są aukcjoner John Kunkle oraz doświadczeni handlarze, Jason R. Hughes i Matthew Gaus.(n)

 • Wojny kontenerowe. Container Wars, s01e10 17:30

  Serial przybliża bezwzględny świat aukcji w portach handlowych. Ludzie o stalowych nerwach są gotowi podjąć duże ryzyko, by zdobyć towar, który w ich mniemaniu może przynieść w przyszłości duży zysk. Wśród zaprawionych w bojach biznesmenów są aukcjoner John Kunkle oraz doświadczeni handlarze, Jason R. Hughes i Matthew Gaus.(n)

 • Komisarz Rex : Trzeci człowiek. Il commissario Rex, s12e162 17:55

  W centrum Rzymu w tym samym czasie, ale w różnych miejscach zostaje zastrzelonych trzech mężczyzn. Już wstępne oględziny każą przypuszczać, że za zbrodniami stoi zawodowy zabójca. Podczas gdy dwóch ciał nie udało się zidentyfikować, trzecie należało do kolumbijskiego studenta. Sprawa jest niejasna i inspektor Rivera oraz Rex wszczynają dochodzenie.(n)

 • Allo, Allo: Beczka pełna lotników. 'Allo 'Allo!, s07e67 18:50

  Po wpadce z kradzieżą portretu upadłej Madonny z sejfu Herr Flicka René postanawia uciec do Hiszpanii w przebraniu sprzedawcy cebuli. Tymczasem w restauracji zjawiają się von Strohm, Gruber i Bertorelli, który chcą wyjaśnić sprawę kradzieży. W końcu dzieło trafia w ręce von Klinkerhoffena. Na wieść o tym Herr Flick, który też chce odzyskac obraz, decyduje się pogodzić z Helgą. Ona jednak spotyka się z Bertorellim, aby wzbudzić jego zazdrość. Flick nie pozostaje jej dłużny i adoruje w tej sytuacji kelnerkę z baru. Michelle przedstawia nowy plan ucieczki lotników: wrzuceni do rzeki w beczkach po winie mają popłynąć na spotkanie angielskiej floty. Von Klinkerhofffen schodzi do piwnicy i zabiera beczki w przekonaniu, że zawierają one wyjątkowo dobre wino.(n)

 • Allo, Allo: Zatrzymany!. 'Allo 'Allo!, s07e68 19:25

  Ukazuje się pierwszy numer gazety, Niemcy są z tego bardzo zadowoleni. Na jej okładce widnieje fotografia Edith i generała. Von Klinkerhoffen wymyśla nowy chwyt propagandowy. Postanawia pogłębić więzi z okupowaną ludnością i zmusza kapitana Bertorellego do poślubienia Francuzki. Ku niezadowoleniu kapitana wybór pada na madame Edith. Zarządza wydanie przyjęcia dla nowej pary w Chateau, na którym będą również lokalni dygnitarze. Michelle chce wykorzystać tę okazję, by wyekspediować angielskich lotników, którzy znajdują się w piwnicach Chateau, ukryci w beczkach po winie.(n)

 • Misja Afganistan: Rotacja 20:00

  Żołnierze z plutonu Konaszewicza, niestety nie w komplecie, wracają do Polski. Przed wyjazdem z bazy opuszczają flagę powiewającą nad posterunkiem w Adżiristanie. Miejscowi przyglądają im się w milczeniu. Wszyscy Polacy biorą urlopy. Wyjątek stanowi Mamut, który ma zamiar wrócić do jednostki. Już w kraju, czekając na pociąg, dostrzega on nagłówek w jednej z gazet: "Afgańskie kobiety oskarżają polskich żołnierzy". Artykuł opatrzony jest zdjęciem Mamuta i Konasza. Gnyś natychmiast dzwoni do porucznika. Tymczasem Zbój biegnie na spotkanie z córką, a stęskniona Justyna wita się z pięcioletnim synkiem, Julkiem.(n)

 • Ali 20:55

  Dramat "Ali" jest filmową biografią znanego amerykańskiego boksera Muhammada Alego. Akcja filmu toczy się w latach 60. XX wieku, kiedy młody zawodnik Cassius Clay (Will Smith) rozpoczyna zawodową karierę na ringu. Jego niecodzienny talent daje się zauważyć już od pierwszych chwil walk. Kiedy w 1964 r. pięściarz wygrywa pojedynek z utytułowanym Sonnym Listonem (Michael Bent), w jednej chwili staje się gwiazdą. Niestety zainteresowanie mediów sprawia, że Cassius staje się arogancki i zarozumiały. Sądzi, że na ringu nie ma sobie równych. Mniej więcej w tym samym czasie Cassius zaprzyjaźnia się z Malcolmem X (Mario Van Peebles), jednym z przywódców ruchu afroamerykańskiego w USA. Pod jego wpływem bokser przechodzi na islam i zmienia nazwisko. Od tej chwili nazywa się Muhammad Ali. Wkrótce Malcolm X pada ofiarą zamachu, a jego śmierć kładzie się cieniem na życiu Alego. Kolejny cios spada na niego wraz z wybuchem wojny w Wietnamie. Ali odmawia uczestnictwa w powszechnym poborze, za co zostaje ukarany zakazem uprawiania sportu ana terenie USA. W rolę boksera wcielił się amerykański gwiazdor kina akcji Will Smith. "Ali" przyniósł mu nominacje do Oscara i Złotego Globu. Aktor ma na swoim koncie szereg filmowych wyróżnień, m.in. drugą nominację do Oscara za kreację w filmie "W pogoni za szczęściem" (2006 r.). Jest znany z takich niezapomnianych produkcji, jak "Faceci w czerni" (1997 r.) czy "Bardzo Dziki Zachód" (1999 r.).(n)

 • Nic śmiesznego 23:55

  Jedno z kultowy dzieł reżyserii Marka Koterskiego. "Nic śmiesznego" to ponadprzeciętny film wyróżniający się świetną grą aktorską Cezarego Pazury oraz nietuzinkowym scenariuszem. Przygody głównego bohatera zarówno bawią jak i zmuszają do myślenia. Ciało niedawno zmarłego reżysera Adama Miauczyńskiego (Cezary Pazura) znajdujące się w kostnicy, jest przygotowywane do pochówku. W trakcie tych czynności nieboszczyk rozpoczyna swój pośmiertny monolog, w którym żali się, że nie spotkało go w życiu "Nic śmiesznego". Mężczyzna opowiada swoją historię począwszy od lat dziecięcych, poprzez młodość kończąc na momencie własnej śmierci. Życie niespełnionego artysty przepełnione jest zawodowymi i osobistymi porażkami. Filmy przy których pracował okazują się kolejnymi niepowodzeniami. Małżeństwo z żoną Beatą (Ewa Błaszczyk) właśnie dobiegło końca. A miasto, w którym przyszło mu mieszkać doprowadza go do obłędu. Najgorszym w tym wszystkim jednak jest to, że we wszystkim jest drugi. Pomimo wielu przeciwności Adam nadal jest niepoprawnym romantykiem, który wierzy w wielką miłość i nieustannie jej poszukuje, niestety i tu prześladuje go nieubłagany pech. Nawet jego śmierć okazuje się mało zabawna. "Nic śmiesznego" w komiczny i groteskowy sposób ukazuje życie niespełnionego czterdziestolatka, doświadczonego i zniszczonego przez życie. Wszystkie próby poprawy własnego losu kończą się rozczarowaniem, wpędzając bohatera w jeszcze większą depresję. Film pomimo wszechogarniającego komizmu i czarnego humoru porusza bardzo poważne tematy natury egzystencjalnej.(n)

Lista stacji