Program tvScifi Universal program TV. Program telewizyjny Scifi Universal na dziś, jutro i weekend

 • Przygody Merlina: Śmierć Artura. The Adventures of Merlin, s01e13 15:20

  Smok zaczyna pustoszyć okolice Camelotu. Artur, ignorując ostrzeżenie Morgany, wyrusza na łowy ze swoją drużyną. W pobliskiej jaskini dopada bestię, ale zostaje przez nią ukąszony. Merlin z pomocą czarów zabija potwora. Jednak trucizna z zadanej przez potwora rany opanowuje ciało Artura i książę zapada w śpiączkę. Całe królestwo popada w rozpacz. Gaius jest bezsilny, bo jego wiedza medyczna nie zna panaceum na złe moce. By uratować przyjaciela, Merli wyrusza w niebezpieczną podróż na Najświętszą Wyspę.(n)

 • Przygody Merlina : Klątwa Korneliusza Sigana. The Adventures of Merlin, s02e01 16:15

  Król Uther Pendragon, wiedziony żądzą bogactwa, zleca wykopaliska i pod zamkiem Camelot odkryty zostaje grobowiec najpotężniejszego czarnoksiężnika wszech czasów, Corneliusa Sigana. Ogromny klejnot, spoczywający na posągu przyciąga śmiałków chcących go zdobyć. Wieści o bezcennym znalezisku docierają do szajki miejscowych złodziejaszków, którym przewodzi oszust Cedric. Merlin kolejny raz ratuje życie Arturowi, ale musi ukrywać swoje czarodziejskie umiejętności, więc Cedric zaskarbia sobie wdzięczność księcia i zdobywa posadę na dworze. Tymczasem Gaius podejrzewa, że Cornelius Sigan znalazł magiczny sposób przezwyciężenia śmierci...(n)

 • Star Trek: Enterprise : Xindi. s03e01 17:10

  Archer szuka Xindi. Otrzymuje wiadomość, że w jednym z zespołów kopalnianych może przebywać przedstawiciel tej rasy. Kapitan może się z nim spotkać pod warunkiem, że ofiaruje robotnikom pół litra ciekłej platyny. Wkrótce dowiaduje się, że Xindi ma na imię Kessick i wykonuje niewolniczą pracę w kopalni. Zgadza się on pokazać Archerowi drogę do swojej ojczyzny, pod warunkiem, że ten pomoże mu uciec. Wkrótce sam przywódca oraz towarzyszący mu Trip wpadają w pułapkę zastawioną przez zarządcę kopalni. Dzięki pomocy pozostałej na pokładzie Enterprise załodze, całej trójce udaje się zbiec.(n)

 • Star Trek: Enterprise : Anomalia. s03e02 18:05

  Enterprise ulega awarii. Podczas gdy załoga zajęta jest naprawą, obcy plądrują statek kosmiczny. Grupa Johnatana Archera zmusza przybyszów do zwrotu skradzionej własności. Jednocześnie kapitan chce uzyskać od obcych ważne dla niego informacje, gdyż odkrywa, że mieli oni kontakt z Xindi.(n)

 • Gwiezdne wrota : Potrzeba. Stargate SG-1, s02e05 19:00

  Spacerując przez las na planecie, Jackson ratuje życie pięknej księżniczki, która próbowała popełnić samobójstwo. Zespół SG1 zostaje wzięty do niewolę, ale Daniel wychodzi na wolność, kiedy przywódca dowiaduje się, że uratował jego córkę. Reszta załogi SG1 zostaje skazana na pracę w kopalni do końca życia. Jackson zakochuje się w księżniczce i powoli uzależnia się od częstego korzystania z sarkofagu. Czy na czas powróci do przytomności, zanim jego koledzy z SG1 zapracują się na śmierć?(n)

 • Gwiezdne wrota : Rydwan Thora. Stargate SG-1, s02e06 20:00

  O'Neill wraz z zespołem wracają na Cimmerię. Na tej planecie zniszczyli oni młot Thora, żeby pomóc Tealowi w ucieczce. Na miejscu dowiadują się, że planetę opanował Goa'uld i wiele ludzi straciło życie. Czy uda im się znaleźć arsenał Thora, aby nie dopuścić do inwazji, zanim wszyscy zostaną wzięci do niewoli lub zamordowani?(n)

 • The Outpost: Śmierć wokół Ciebie. s02e07 21:00

  Tobin musi poradzić sobie z nielubianym kuzynem. Gwynn składa mu kuszącą propozycję. Na posterunku niespodziewany gość zakłóca królewską ceremonię.(n)

 • The Outpost: Korona królowej. s02e08 22:00

  Garret i Gwynn odnajdują się. Talon i Tobin ścigają bezwzględnego zabójcę, próbując wybawić bliską im osobę z opresji.(n)

 • The Outpost: Rozrachunek. s02e09 23:00

  Talon, ostatnia przedstawicielka rasy Czarnokrwistych, nadal próbuje zapanować nad swoimi mocami i pomścić bliskich.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO