×

Wyszukaj artykuł

Program tvScifi Universal program TV. Program telewizyjny Scifi Universal na dziś, jutro i weekend

 • Battlestar Galactica : Świt. Battlestar Galactica, s04e22 19:00

  Admirał Adama dowodzi grupą ochotników, biorących udział w niebezpiecznej misji ratowania Hery. Lee zdaje sobie sprawę, że "Galactica" jest w fatalnym stanie technicznym, a misja może się nie powieść. W obliczu bliskiej tragedii członkowie załogi wspominają najważniejsze chwile z czasów Caprice, zanim pojawili się Cyloni.(n)

 • Killjoys : Męska wycieczka. s04e03 20:00

  Johnny'emu namawia D'avina, aby pomógł mu w poszukiwaniach zielonego stawu. Tymczasem Zephowi grozi wielkie niebezpieczeństwo.(n)

 • Grimm : Dobrymi intencjami.... s04e04 21:00

  Nick i Hank prowadzą śledztwo w sprawie ofiar utopienia w glinie. Adalind nadal próbuje się wydostać z zamku. Niestety zostaje zalana przez wodę. Wu relacjonuje sprawę Teresy kapitanowi Renardowi. Elizabeth znajduje sposób na odzyskanie zdolności Nicka.(n)

 • Grimm : Beksa. s04e05 22:00

  Nick i Hank prowadzą dochodzenie w sprawie śmiertelnego wypadku. Jego sprawczyni jest uważana za chorą psychicznie. W rzeczywistości jest prześladowana przez Wesen typu Luison. Bud prosi Trubel o pomoc w rozwiązaniu problemu. Josh Porter ma kłopot z agentami Verratu i zwraca się do Nicka. Adalind jest pogrążona w iluzjach.(n)

 • Grimm : Droga łez. s04e06 23:00

  Nick i Hank prowadzą śledztwo w sprawie porwania. Wkrótce Burkhardt, z pomocą Juliette, odzyskuje swoje zdolności. Trubel odkrywa, że jest śledzona przez współpracowników agentki Chavez. Do Portland przyjeżdża Josh Porter. Potrzebuje pomocy.(n)

Lista stacji