×

Wyszukaj artykuł

Program tvScifi Universal program TV. Program telewizyjny Scifi Universal na dziś, jutro i weekend

 • Herkules : Miecz prawdomówności. Hercules: The Legendary Journeys, s02e12 4:15

  Dawny przyjaciel Herkulesa Amfion zostaje aresztowany pod zarzutem zabójstwa. Zgadza się z niesprawiedliwym wyrokiem i nie zamierza się bronić. Wiadomość o tym dociera do Herkulesa i Jolaosa. Przyjaciele wyruszają na poszukiwanie magicznego miecza prawdomówności, który udowodni, że Amfion nie popełnił zarzucanego mu czynu.(n)

 • Herkules : Oprawca. Hercules: The Legendary Journeys, s02e13 5:05

  Nemezis nie wykonuje polecenia Hery. Rozwścieczona bogini za karę pozbawia ją nieśmiertelności. Wzywa też z morskich głębin Oprawcę, by dokończył dzieło Nemezis i zgładził Herkulesa. W tym czasie heros i jego przyjaciel Jolaos biorą udział w dorocznym festynie.(n)

 • Xena: Wojownicza księżniczka : Macierzyństwo. Xena: Warrior Princess, s05e22 6:00

  Furie torturują Gabrielle. Xena odkrywa zabójczą dla bogów moc i postanawia raz na zawsze zakończyć wojnę z władcami Olimpu.(n)

 • Xena: Wojownicza księżniczka : Powrót do domu. Xena: Warrior Princess, s06e01 7:00

  Furie, w przebraniu Xeny, Gabrielle i Eve, doprowadzają Aresa do szaleństwa, chcąc pomścić bogów olimpijskich i zapanować nad światem.(n)

 • Herkules : Miecz prawdomówności. Hercules: The Legendary Journeys, s02e12 8:00

  Dawny przyjaciel Herkulesa Amfion zostaje aresztowany pod zarzutem zabójstwa. Zgadza się z niesprawiedliwym wyrokiem i nie zamierza się bronić. Wiadomość o tym dociera do Herkulesa i Jolaosa. Przyjaciele wyruszają na poszukiwanie magicznego miecza prawdomówności, który udowodni, że Amfion nie popełnił zarzucanego mu czynu.(n)

 • Herkules : Oprawca. Hercules: The Legendary Journeys, s02e13 8:55

  Nemezis nie wykonuje polecenia Hery. Rozwścieczona bogini za karę pozbawia ją nieśmiertelności. Wzywa też z morskich głębin Oprawcę, by dokończył dzieło Nemezis i zgładził Herkulesa. W tym czasie heros i jego przyjaciel Jolaos biorą udział w dorocznym festynie.(n)

 • Herkules : Kto raz był bohaterem. Hercules: The Legendary Journeys, s02e14 9:50

  W dziesiątą rocznicę wyprawy po Złote Runo spotykają się wszyscy jej uczestnicy. Brakuje jedynie Jazona, który pod wpływem osobistej tragedii stoczył się i zaczął nadużywać alkoholu. Dawny bohater sądzi też, że traci zmysły, gdyż od pewnego czasu prześladuje go tajemniczy demon. Pewnego wieczoru pijanego Jazona atakują rabusie. Napastników przepędza zmierzający na spotkanie Herkules. Wkrótce wychodzi na jaw, że zły duch, który nęka Jazona należy do realnego świata, a jego celem jest wykradzenie najcenniejszej zdobyczy Argonautów.(n)

 • Herkules : Serce nie sługa. Hercules: The Legendary Journeys, s02e15 10:45

  Jolaos zostaje rażony piorunem. Wkrótce odkrywa, że został obdarzony zdolnością jasnowidzenia. Przepowiada, że niebawem w okolicy pojawi się piękna dziewczyna, która sprowadzi na Herkulesa nieszczęście. Niebawem jego proroctwo zaczyna się sprawdzać. Heros poznaje Rheanne, żonę poległego w walce buntownika Melkosa. Zauroczony jej urodą bez wahanie jest gotowy spełnić każde jej życzenie.(n)

 • Eureka : Egipska plaga. s03e05 11:40

  Eva Thorne sprowadza do GD starożytny egipski sarkofag z mumią w środku. Wraz z nim zjawia się Sebastian Marx, żądny sławy archeolog. Egiptolog dr Wilding ostrzega przed otwarciem sarkofagu i związaną z nim klątwą. Kierowana chęcią zysku Thorne nalega. Marx po otwarciu grobowca znajduje w nim zmumifikowane ciało królowej Nyoty. W nocy Fargo czuje na swym ciele tajemniczy dotyk. Wzywa Jacka. Znajdują oni nieprzytomnego Sebastiana i pusty sarkofag. Fargo myśli, że klątwa zaczyna się spełniać, jednak Marx stwierdza, że to Wilding wykradł mumię. Thorne pyta Henry'ego o pewien starożytny artefakt, czym wzbudza jego podejrzenia. Jo dziwi, czemu Marx nie pojawił się na podpisywaniu własnej książki.(n)

 • Eureka : Ściana. s03e06 12:35

  Jack zarzuca Lexi, że niepotrzebnie nakłania Zoe do trenowania jogi kosztem zajęć szkolnych. Córka ma pretensje do ojca, że zbyt ingeruje w jej życie. Szeryfowi nie podoba się też znajomość Lexi z radykalnym ekologiem, Chuckiem. Eva Thorne zmusza Zane'a do otwarcia starych wrót. Przy okazji uchyla on drzwi prowadzące do wojskowych tuneli i ukrytej w piwnicach szkoły im. N. Tesli. Zoe namawia Lucasa i Pilara do zwiedzenia schronu. W podziemnym labiryncie spotykają Zane'a. Wkrótce wszyscy zostają uwięzieni i odcięci od dopływu powietrza. Lexi mówi Jackowi, że mężczyzna w kostiumie superbohatera otoczył jej auto polem siłowym ratując ją przed wypadkiem. Szeryf chce poznać jego tożsamość.(n)

 • Runaways: Ponowne spotkanie 13:30

  Grupa nastolatków dowiaduje się, że rzekomo filantropijne spotkanie ich rodziców w rzeczywistości poświęcone jest rytuałowi składania ofiar z ludzi.(n)

 • Runaways: Przewinięcie do tyłu 14:25

  Dzieci udają, że nie wiedzą o sekrecie swoich rodziców, a ci ostatni uzmysławiają sobie, że podczas obrzędu coś poszło nie tak.(n)

 • Xena: Wojownicza księżniczka : Serce ciemności. Xena: Warrior Princess, s06e03 15:20

  Xena odnosi zwycięstwo nad królem piekieł. Archanioł Lucyfer próbuje ją zmusić, by zajęła miejsce pokonanego władcy.(n)

 • Xena: Wojownicza księżniczka : Kim jest Gurkhan?. Xena: Warrior Princess, s06e04 16:15

  Gabrielle dowiaduje się, że jej siostrzenica została uwięziona przez okrutnego Gurkhana. Wraz z Xeną wyrusza do Ameryki Północnej, by się zemścić.(n)

 • Eureka : W promieniach słońca. s03e07 17:10

  O stanowisko burmistrza starają się: Thorne wspierana przez dr Herrerę, Fargo Vincent, oraz Lucas, któremu pomaga Zoe. Przez swoje zaangażowanie dziewczyna zaniedbuje pracę nad wspólnym projektem swoim i Kylie. Thorne pokazuje Allison związek chemiczny wynaleziony przez Zane'a. Specyfik pozwala ciału utrzymać niską temperaturę nawet kiedy wokół panuje upał. Eva chce przeszukać bunkier, do którego drzwi otworzył Zane. W Cafe Diem odbywa się spotkanie wyborcze. Nagle na niebie następuje wybuch i pojawia się drugie Słońce, co podwyższa temperaturę na Ziemi. Ponieważ twór może w każdej chwili eksplodować, Jack i Zane podejmują się niebezpiecznej misji, by uchronić planetę przed tragedią.(n)

 • Eureka : Bomba. s03e08 18:05

  Jo nabiera wątpliwości, co do przyszłości związku z Zane'em. Jack i Allison są podejrzliwi w stosunku do Thorne. Kobieta wywiozła zwłoki znalezione w starym bunkrze bez uprzedniego zbadania ich przez Henry'ego. Dr Hendricks instaluje system alarmowy w obiekcie. W Cafe Diem Jack znajduje zdjęcie, które może być wskazówką do rozwikłania sprawy schronu. S.A.R.A.H, komputer sterujący domem Jacka, oznajmia nagle, że Zoe jest intruzem. Zamyka ją w klatce, twierdząc że jej DNA zostało zmienione. Fargo upewnia Jacka, że maszyna nie może się mylić. Jo i Zane starają się rozwikłać zasady funkcjonowania alarmu. Jack po rozmowie z Thorne uświadamia sobie, że jego życie jego córki jest zagrożone.(n)

 • Runaways: Przeznaczenie 19:00

  Nico prosi Alexa o pomoc. Tymczasem Chase i Gert dokonują kolejnego niezwykłego odkrycia, a małżeństwo Minoru napotyka kłopoty.(n)

 • Runaways: Piętnaście 20:00

  Organizacja Pride podejmuje próbę znalezienia nowej ofiary. Chase broni Karoliny, jednak jego działania przynoszą nieprzyjemne skutki dla ich obojga.(n)

 • Grimm : Szczurzy król. s05e05 21:00

  Nick i Hank badają sprawę śmierci dwóch braci Wesen, którzy przeczesywali pobliskie wysypisko śmieci i natknęli się na tajemnicze niebezpieczeństwo. Nick zabiera Trubel do szpitala. Meisner znajduje twierdzę Nicka... a w niej Adalind.(n)

 • Grimm . s05e06 22:00

  Członkowie Powstania atakują przebywających w Wesen właścicieli sklepu w Portland. Nick i Hank mają niewiele czasu na to, by wyjaśnić tę sprawę. Tymczasem Trubel zdradza Nickowi, czym się dotąd zajmowała. Nick spotyka także znajomego z przeszłości.(n)

 • Grudge 3: Powrót klątwy 23:00

  "Grudge 3: Powrót klątwy" stanowi kontynuację wątków podjętych w poprzedniej produkcji z tej serii, filmie Takashiego Shimizu z 2006 roku. Jednocześnie hollywoodzkie obrazy nawiązują do słynnego japońskiego pierwowzoru, horroru "Ju-On", który także zrealizował Shimizu. W filmie "Grudge 3: Powrót klątwy" mieszkaniec Chicago Jake (Matthew Knight), przebywający w odosobnieniu pacjent dr Sullivan (Shawnee Smith), ginie w dziwnych okolicznościach. Na wieść o tym do miasta przybywa Naoko (Emi Ikehata). Chce położyć kres klątwie Kayako, której ofiarami padły dziesiątki osób. Tymczasem kamienica, w której mieszkał Jake, staje się celem ataku tajemniczej siły. Mieszkający tam razem ze swoją siostrą Lisą (Johanna Braddy) Max (Gil McKinney) stara się mimo to utrzymać posadę dozorcy. Niestety, z mającego złą sławę budynku wyprowadzają się kolejni lokatorzy, a mrożące krew w żyłach wydarzenia sprawiają, że coraz trudniej jest żyć w tym budynku. Wkrótce w kamienicy pojawia się Naoko.(n)

Lista stacji