×

Wyszukaj artykuł

Program tvRomance TV Polska program TV. Program telewizyjny Romance TV Polska na dziś, jutro i weekend

 • Rosamunde Pilcher: Wielki spadek-ost. 18:05

  Święta Bożego Narodzenia, rok 1951. Do Nancherrow przybywa Nikkio Bornhoffer (Christian Kohlund) i w prezencie daje bliskim telewizor. Loveday (Katie Ryder-Richardson) porzuca Waltera (Tristan Gemmill) i także wraca do Nancherrow. Były mąż obawia się, że będzie chciała podważyć jego autorytet w oczach syna. Gus Callender (Philipp Moog) zaczyna się irytować z powodu obsesji Loveday dotyczącej zamku. Konflikty kładą się cieniem na ich miłości. Była kochanka Gusa, Alexandra Gower, ma nadzieję, że zajmie na nowo miejsce Loveday.(n)

 • Górski lekarz: Decyzja, część 1 20:00

  Plany Tine Bühler i jej najbliższych spełzają na niczym, kiedy doktor Martin Gruber diagnozuje u męża kobiety, Thomasa, początki choroby Parkinsona. Lekarz analizuje wyniki badań krwi, ponieważ nie są one typowe dla tego schorzenia. Choć życie zawodowe jest pełne niespodzianek, prywatne sprawy doktora mają się dobrze. Martin i Anne pielęgnują swój związek. Doktor nie miesza się w sprawy gospodarstwa.(n)

 • Statek marzeń - Bora Bora 20:55

  "Statek marzeń - Bora Bora" należy do niemieckiej serii telewizyjnej, która przedstawia perypetie załogi i kolejnych pasażerów luksusowego liniowca. Statek, który wyrusza w rejs po Oceanie Spokojnym, ma nowego członka załogi. Jest nim doktor Wolf Sander (Nick Wilder), który zostaje lekarzem okrętowym. Tym razem wśród pasażerów transatlantyku są między innymi odnoszące sukcesy piosenkarki, siostry Julia (Anja Kling) i Melanie (Gerit Kling). Pierwsza z nich podejmuje decyzję o odejściu z zespołu. Chce to zrobić dla swojego ukochanego, Kaia (Philippe Brenninkmeyer). Nie podoba się to Melanie. Kolejną bohaterką produkcji "Statek marzeń - Bora Bora" jest wdowa Hilde Baumgarten (Maria Sebaldt). Po śmierci małżonka starsza kobieta decyduje się zmienić swoje życie. Podczas podróży poznaje ona państwa Hoffmanów. Ich córka Greta (Paula Hartmann) bardzo tęskni za babcią, która zginęła w wypadku. Rodzice dziewczynki wpadają na pewien pomysł.(n)

 • Statek marzeń - Malediwy 22:55

  Członkowie załogi kapitana Burgera są podekscytowani, gdyż ma do nich dołączyć kobieta. Hanna Liebhold przejmuje stanowisko dyrektorki do spraw hotelowych na statku. Kobieta jest już gotowa do podjęcia nowego zatrudnienia, jednak okoliczności temu nie sprzyjają. Jej zastępczyni w starej pracy ulega bowiem kontuzji i nie może przejąć obowiązków po Hannie... Na pokładzie statku pojawiają się Ilona i Roland Michel, pasażerowie od lat tkwiący w burzliwym związku. Niedawno po raz trzeci złożyli papiery rozwodowe. Ilona była przekonana, że jej mąż jednak nie zdecyduje się na rejs.(n)

Lista stacji