Program tvRomance TV Polska program TV. Program telewizyjny Romance TV Polska na dziś, jutro i weekend

 • Uwierzyć w siebie 7:25

  Mandy Mutschke (Anna Fischer) jest projektantką mody na początku swej kariery. Pod pseudonimem Mia Milana realizuje swoje marzenia w Nowym Jorku. Wraz z uznaną w tym środowisku Agnes van Beuyten (Nadja Auermann) tworzy wspaniałe kolekcje ubrań. Koleżanka Mandy wkrótce zaczyna jednak orientować się, że utalentowana dziewczyna może stanowić dla niej zagrożenie. Postanawia ją zwolnić. W ten sposób Mia z powrotem staje się Mandy, która na nowo musi odnaleźć się w berlińskim blokowisku. Promykiem światła w szarej codzienności okazuje się Leo (Steve Windolf), jej młodzieńcza miłość. Okazuje się, że nie wszystko stracone - także jeśli chodzi o karierę Mandy.(n)

 • Zwierzyniec doktor Mertens: Nie bez śladu 9:20

  Susanne ma spotkać się z Paulem nad jeziorem. Akurat tego samego dnia w jej życiu pojawia się Christoph. Okazuje się, że nie wziął za żonę Beatrice, a ponadto uzmysłowił sobie, że odejście od Susanne było wielkim błędem. Chce przedyskutować z nią tę sprawę. Kobieta jednak woli spotkać się z Paulem. Spędza z nim przyjemnie czas opodal jeziora, kiedy nieoczekiwanie w pobliżu rozlega się rozdzierający krzyk. Okazuje się, że jakieś zwierzę zaatakowało bawiące się w wodzie dziecko. Lekarka chce pomóc w złapaniu gada.(n)

 • Zwierzyniec doktor Mertens: Wolność 10:20

  Susanne ma mętlik w głowie. Nie wie, jak powinni się teraz do siebie odnosić z Christophem. Ich relacja jest ważna ze względu na Luisę, za którą oboje są odpowiedzialni. Kontynuowanie związku jest jednak wykluczone. Christoph wierzy mimo wszystko, że zdoła odbudować to, co zepsuł. W ogrodzie zoologicznym doktor Mertens mierzy się z nowymi problemami. Słoń zasłabł. Okazuje się, że zwierzę złapało niebezpiecznego wirusa opryszczki, tak jak przypuszczała Susanne. Kobieta zwraca się z prośbą do dawnej koleżanki ze studiów, aby przyjęła słonia do programu poświęconego nowej szczepionce. Nie jest to jednak proste. Życie słonia jest poważnie zagrożone.(n)

 • Zwierzyniec doktor Mertens: Od nowa 11:20

  Doktor Mertens i Christoph Lentz starają się dbać razem o dobro Luisy, jednak unikają wzajemnych kontaktów. Kiedy córka wyjeżdża na miesiąc do internatu, Susanne postanawia wziąć udział w pielgrzymce. Niestety, plany nie dochodzą do skutku z przyczyn zawodowych. Doktor Blum podejmuje nagłą decyzję o wyjeździe do Afryki i zostawia za sobą olbrzymi chaos. To Susanne właśnie musi nad nim zapanować. Zoo ponownie zostaje pozbawione dyrektora, którego obowiązku tymczasowo przejmuje doktor Mertens, mimo iż i tak ma wiele pracy przy chorych zwierzętach. Tymczasem społeczność miasta popada w panikę, ponieważ na ziemię spada ptactwo.(n)

 • Zwierzyniec doktor Mertens: Nowa melodia 12:20

  Doktor Mertens w dalszym ciągu pełni obowiązki dyrektora zoo. Podczas porannej drogi do pracy ma okazję posłuchać próby charytatywnego koncertu, z którego zyski zostają przeznaczone na sfinansowanie nowego oddziału w zoo. Ma on być poświęcony zwierzętom z Ameryki Południowej. Susanne zachwyca się muzyką, którą ktoś wygrywa na fortepianie. Jest oczarowana urodą artysty, Hannesa Zollera. Wieczór po koncercie ma nieoczekiwany przebieg...(n)

 • Zwierzyniec doktor Mertens: W każdym języku 13:20

  Wbrew oczekiwaniom Clary Baldin, rzeczniczki prasowej zoo, doktor Mertens nie jest w stanie częściej przebywać w biurze dyrekcji. Jest zbyt zajęta pracą lekarza weterynarii i opieką nad chorymi zwierzętami, co uważa za swoje najważniejsze zadanie. Właśnie jedna z gepardzic cierpi na pewne dolegliwości. Okazuje się, że ma pasożyty. Teraz trzeba sprawdzić, czy inne zwierzęta nie są zarażone. Susanne umawia się z artystą, który urzekł ją graną przez siebie melodią. Dręczą ją obawy, że jest tylko jedną z wielu fanek. Hannes sprawia jednak wrażenie, jakby było inaczej.(n)

 • Grzechy i grzeszki: Ewolucja 14:20

  W kościele nie ma ani jednego chętnego do spowiedzi. Ksiądz może wreszcie pozwolić sobie na relaksującego papierosa. Spokojny dzień zostaje zakłócony przez specyficznego grzesznika (Mirko Lang), która stawia niewygodne pytania.(n)

 • Wydział zabójstw Stambuł: Zwłoki w cysternie 14:25

  Komisarz Mehmet Özakin (Erol Sander) zostaje zaproszony przez dawnego przyjaciela Yunusa do restauracji, którą ten niedawno otworzył w Stambule. Jak się okazuje Yunus martwi się losem dziennikarki, Anji Sonntag, ponieważ od kilku dni nie zjawia się w lokalu, chociaż jak dotąd była tam regularnym gościem. Wkrótce w cysternie zostaje znalezione ciało kobiety. Yunus identyfikuje ciało i stwierdza, że to Anja.(n)

 • Inga Lindström: Powrót 16:20

  Melodramat "Inga Lindström: Powrót" należy do serii filmów o perypetiach kochanków, osób nieszczęśliwie zakochanych i tych proszących życie o drugą szansę. Jak w pozostałych obrazach, akcja w "Inga Lindström: Powrót" została przedstawiona na tle surowych krajobrazów Szwecji. Bohaterka filmu "Inga Lindström: Powrót", Emilia Jönsson (Klara Deutschmann), jest absolwentką projektowania. Jej plany na przyszłość wiążą się z wyjazdem do Sztokholmu i rozpoczęciem tam kariery zawodowej. Przed przeprowadzką Emilia odwiedza swego ojca, wdowca. Caspar (Heikko Deutschmann) jest zdruzgotany po stracie żony, która została uznana za zmarłą. Nikt nie wie, co tak naprawdę stało się z Isabellą. Wiadomo, że przed dwoma laty zniknęła bez wieści w czasie podróży do Ameryki Południowej. Zrozpaczony Caspar prosi o pomoc prywatnego detektywa. Ten znajduje i dostarcza klientowi niewyraźne zdjęcie Isabelli. W tym czasie Emilia nie jest w stanie w pełni zaangażować się w śledztwo zlecone przez ojca, ponieważ przeżywa spotkanie z podróżnikiem Viktorem, który odwiedził miasto. Jeszcze nie wie, że wkrótce dosięgnie ją strzała Amora.(n)

 • Mały chłopiec, wielki przyjaciel 18:05

  "Mały chłopiec, wielki przyjaciel" to niemiecki film obyczajowy z 2017 roku. Osobą odpowiedzialną za reżyserię jest Michael Karen - autor znany z takich produkcji, jak: "Wiosenne dzieci" (2013 r.), "Molly i mops: Życie to nie bułka z masłem" (2010 r.) oraz "Żądła" (2008 r.). Akcja filmu "Mały chłopiec, wielki przyjaciel" dzieje się w Kapsztadzie. Widzowie obserwują losy architekta Richarda (Stephan Luca). Mężczyzna realizuje właśnie projekt dużego centrum handlowego. Idąc przez miasto, bohater dostrzega zagubionego chłopca, który porusza się bez żadnej opieki. Okazuje się, że Keagan (Likho Mango) musi uciekać przed policją. Chłopiec jest ścigany za poławianie rzadkich ślimaków morskich. Zwierzęta te mogą kosztować majątek na czarnym rynku. Bohater filmu "Mały chłopiec, wielki przyjaciel" postanawia ukryć Keagana. Jest to początek prawdziwej przyjaźni. Ich relacja zostaje niebawem wystawiona na próbę, ponieważ dom chłopca ma zostać wyburzony w związku z budową centrum handlowego autorstwa Richarda.(n)

 • Agatha Christie: Kryminalne zagadki: Zabójca Świętego Mikołaja 20:00

  Trwa kiermasz bożonarodzeniowy. Dwie sieroty ze zgrozą spostrzegają jak ktoś zabija mężczyznę przebranego za św. Mikołaja. Sprawę śmierci zajmuje się komisarz Laurence. Wspiera go Alice Avril.(n)

 • Tajemnica pieluszki 21:55

  Mona Müller (Cosma Shiva Hagen) samotnie wychowuje małego Bobby'ego. Aby związać koniec z końcem, podejmuje się wykończających i źle płatnych prac. Eddy Brennfleck (Ken Duken), ojciec chłopca, tymczasem dobrze się bawi, pokazując się na mieście ze swoją nową partnerką. Mona odkrywa wkrótce, ze mężczyzna planuje ślub. W ramach nauczki robi mu niemiłą niespodziankę. Anonimowo wysyła do niego pakunek ze zużytą pieluszkę synka.(n)

 • Donna Leon: Wpływowi przyjaciele 23:50

  Komisarz Guido Brunetti (Uwe Kockisch) może stracić dach nad głową. Franco Rossi (Heinrich Schmieder), nadgorliwy pracownik miejskiego urzędu katastralnego, oznajmia mu, że nie wydano zezwolenia na budowę budynku, w którym znajduje się mieszkanie funkcjonariusza. Miejscowe prawo przewiduje za to wysoką karę pieniężną lub nawet wyburzenie domu. Wenecjanin jest gorącym zwolennikiem przestrzegania przepisów, ale szybko zdaje sobie sprawę z tego, że problem jest trudny do rozwiązania. Wkrótce Rossi ginie w wypadku, a w Brunettim budzi się dusza kryminologa.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO