×

Wyszukaj artykuł

Program tvRomance TV Polska program TV. Program telewizyjny Romance TV Polska na dziś, jutro i weekend

 • Grzechy i grzeszki: Ewolucja 13:20

  W kościele nie ma ani jednego chętnego do spowiedzi. Ksiądz może wreszcie pozwolić sobie na relaksującego papierosa. Spokojny dzień zostaje zakłócony przez specyficznego grzesznika (Mirko Lang), która stawia niewygodne pytania.(n)

 • Poplątane plany 13:25

  Oliver (Tilman Pörzgen) chce wziąć za żonę Jade (Lea Ruckpaul). Ceremonia zaślubin ma się odbyć w kameralnym gronie, w Południowym Tyrolu, gdzie mieszka matka mężczyzna, Claudia (Rebecca Immanuel). Gdy jednak Herbert (Christoph M. Ohrt), ojciec panny młodej, poznaje plany pary, wyraża swój sprzeciw. Uważa, że wesele Jade powinno być huczne i takie postanawia jej wyprawić. Dziewczyna chce postawić na swoim i wchodzi w konflikt z ojcem. Złe nastroje przekładają się na jej relację z Oliverem...(n)

 • Inga Lindström: Nie zadzieraj z Lilli 15:15

  Główną bohaterką filmu "Inga Lindström: Nie zadzieraj z Lilli" jest zasadnicza komisarz Lilli Hellberg (Sina Tkotsch). Kobieta zostaje przeniesiona ze Sztokholmu, gdzie dotychczas pracowała, do niewielkiej miejscowości Borgholm. Mimo że zostaje dowódcą tamtejszego posterunku policji, Lilli nie jest zadowolona ze zmiany miejsca zamieszkania. Energiczna kobieta nie może się odnaleźć w sennym miasteczku. Na dodatek trudno jej się porozumieć z nowymi podkomendnymi. Tymczasem inna ważna postać melodramatu "Inga Lindström: Nie zadzieraj z Lilli", Uta (Marie Theres Relin), matka Lilly, domyśla się, że córka nie czuje się w nowym miejscu najlepiej. Postanawia sprawić jej niespodziankę i przyjechać do miasteczka. Na miejscu poznaje szarmanckiego wczasowicza imieniem Malte (Leopold Hornung), którym jest zafascynowana. Jednak nowy znajomy zdaje się coś przed nią ukrywać. Film stanowi adaptację prozy poczytnej szwedzkiej pisarki Inga Lindström i należy do obszernego filmowego cyklu telewizyjnego.(n)

 • Zwierzyniec doktor Mertens: Pożegnanie z przyjacielem 17:05

  Lobo to samiec alfa w stadzie wilków. Kiedy przegrywa jednak walkę o wilczycę, traci swoją pozycję i co więcej odnosi ciężkie obrażenia. Tylko droga operacja może mu pomóc, jednak dyrektor zoo woli zainwestować pieniądze w młodego samca. Kiedy stan zdrowia Lobo pogarsza się, jest przy nim jego długoletni opiekun, Helmut Kowolik. Mężczyzna sam już osiągnął sędziwy wiek i planuje niebawem przejść na emeryturę, ale okazuje się niezastąpiony do wprowadzenia nowego przewodnika do watahy. Musi dopilnować, by młody wilk odnalazł się w stadzie.(n)

 • Rosamunde Pilcher: Gdzie mieszka serce twoje 18:05

  Lilli Miller (Anna Herrmann), tuż przed swoim ślubem, dostaje w spadku chatę w rodzinnej Kornwalii. Niedługo po przyjeździe poznaje atrakcyjnego Iana Taylora (Jens Atzorn).(n)

 • Statek marzeń: Urugwaj 20:00

  "Statek marzeń: Urugwaj" jest kolejną częścią produkcji będącej niemiecką adaptacją amerykańskiego serialu "Statek miłości". Jednostka turystyczna wypływa w rejsy do różnych zakątków świata, stając się tłem słodko-gorzkich perypetii pasażerów. Tym razem kapitan obiera kurs na atlantyckie wybrzeże Ameryki Południowej. Załoga kapitana Burgera (Sascha Hehn) udaje się w rejs do Montevideo. Bohaterami filmu "Statek marzeń: Urugwaj" są pasażerowie luksusowego wycieczkowca. W tym gronie znajdują się małżonkowie Robert (Jochen Horst) i Ariane (Tessa Mittelstaedt) Hambachowie. Podróż jest dla nich formą terapii zaleconej przez psychoterapeutę, specjalistę od małżeńskich kryzysów. Para stara się wypełniać zalecenia, ale mimo to wciąż się kłóci. W końcu Robert i Ariane rezygnują ze wskazówek i pozwalają sobie na spontaniczność. Pokład jest także areną, na której rozgrywają się dramaty pozostałych pasażerów. Większość z nich przeżywa rozmaite uczuciowe rozterki.(n)

 • Wszystko dla pań 21:50

  Luca pomaga Marcie uniknąć gwałtu ze strony Valeria, jej niedoszłego męża. Riccardo, syn bankiera Umberta, zakłada się ze znajomymi, że uwiedzie córkę księgowego, młodą i łatwowierną Nicolettę. Clelia stara się w domu towarowym o posadę kierowniczki i wzbudza zainteresowanie Luciana. Umberto prosi szwagierkę, by spróbowała ustalić, co się przydarzyło się jego córce.(n)

 • Górski lekarz: Stare rany - część 1 22:50

  Po śmierci rodziców 17-letnia Lena Strickler samotnie prowadzi dom i gospodarstwo. Zjawia się tam Tobias Berger, który zaczyna rościć sobie prawa do spadku. Podaje się za męża matki Leny. Dziewczyna nie wytrzymuje tej sytuacji i dostaje zapaści. Martinowi udaje się doprowadzić pacjentkę do stabilnego stanu, ale badania w klinice każą postawić niepokojącą diagnozę. Susanne nie potrafi wybaczyć Hansowi nielojalności. Martin próbuje przekonać Anne, by nie przejmowała problemami ojca i jego gospodarstwem.(n)

 • Katie Fforde: Pokój z widokiem na morze 23:45

  Julia Gardener (Catherine Bode) jest dyrektorką szkoły, która z niecierpliwością oczekuje wakacji. Tego lata bowiem poślubić ma mężczyznę swoich marzeń. Wybranek oczekuje jej w rezydencji Fisherman's Cove, zlokalizowanej na wyspie opodal Wschodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Julia jest zaszokowana, kiedy dociera na miejsce. Nie spodziewała się, że nadmorska posiadłość okaże się podupadającą chatką, zamieszkiwaną przez złośliwego rybaka, Ricka (Thomas Unger). Julia uświadamia sobie, że trafiła na oszusta matrymonialnego, a wszystkie zaoszczędzone pieniądze ulokowała w posiadłości, która nawet nie istnieje... Julię przepełnia wstyd. Ukrywa prawdę przed wszystkimi, nawet siostrą. Mimo wszystko postanawia odnaleźć narzeczonego.(n)

Lista stacji