×

Wyszukaj artykuł

Program tvRomance TV Polska program TV. Program telewizyjny Romance TV Polska na dziś, jutro i weekend

 • Lato w Toskanii 8:45

  Laura Hansen (Wolke Hegenbarth) to dziennikarka modowa, która niedawno straciła matkę. W pozostawionych przez nią dokumentach znajduje bilet do Pizy. Zaintrygowana, postanawia wyjechać do Włoch, by dowiedzieć się, co ukrywali przed nią rodzice. Tam dowiaduje się, że jej matka Gloria regularnie spotkała się ze swoim kochankiem, Emanuelem (Rolf Sarkis). Sytuację komplikuje fakt, że Laura zakochuje się w synu Emanuela, Alessandro (Kerem Can).(n)

 • Rejs ku szczęściu - podróż poślubna do Apuli 10:30

  Film telewizyjny "Rejs ku szczęściu - podróż poślubna do Apuli" należy do filmowej serii prezentującej perypetie załogi i pasażerów luksusowego niemieckiego liniowca. Tym razem Stefan Herbst (Marcus Grüsser) i jego nowa koleżanka, Laura Russo (Amy Mussul), wyruszają z dwiema parami nowożeńców do Włoch. Jedna z par nowożeńców, o których opowiada produkcja "Rejs ku szczęściu - podróż poślubna do Apuli", boryka się z problemami finansowymi. Ekskluzywny rejs wygrali oni na targach weselnych. Druga z kolei nie może się opędzić od wtrącającej się we wszystko rodziny. Tymczasem uwadze Beatrice (Heide Keller), szefowej hostess, nie umyka fakt, że Stefan i Laura, mimo dużej różnicy wieku, coraz bardziej się sobą interesują.(n)

 • Rejs ku szczęściu - Podróż poślubna na Sardynię 12:25

  Cykl "Rejs ku szczęściu" jest kontynuacją romantycznej serii "Statek marzeń", którego akcja również rozgrywa się na statku wycieczkowym. Obie serie łączy tez osoba kapitana Victora Burgera (Sascha Hehn). Odsłona zatytułowana "Podróż poślubna na Sardynię" prezentuje w akcji Laurę Russo (Amy Mußul), która jest organizatorką wesel. Podczas rejsu wspiera ją nowy kolega, szarmancki i przystojny Tom Cramer (Jan Hartmann). W podróż poślubną na Sardynię wybiera się m.in. pewna para w podeszłym wieku. Nowożeńcy są ze sobą od wielu lat, ale aż do tej pory nie czuli potrzeby ani chęci, by zawierać związek małżeński. Właśnie teraz, gdy przeżywają piękne chwile, na ich drodze do szczęścia staje pewna osoba z przeszłości. Widzowie śledzą też perypetie Yvonne (Mira Bartuschek) i Paula, bezdzietnego małżeństwa, które dowiaduje się, że będzie mogło adoptować dziecko. Niestety niespodziewanie wraca ojciec dziecka. Jego pojawienie się bardzo komplikuje sytuację.(n)

 • Lato w Amalfi 14:20

  Claudia (Ann-Kathrin Kramer) planowała spędzić urlop w swojej ukochanej Szwecji. Niestety musi zmienić plany i pojechać do Włoch, aby uratować swoje małe wydawnictwo podróżnicze przed bankructwem. Na początku kobieta jest zszokowana południowym temperamentem i tamtejszym tempem życia. Wkrótce poznaje jednak charyzmatycznego i szarmanckiego mężczyznę o imieniu Luca (Carlos Leal).(n)

 • Rejs ku szczęściu - Podróż poślubna do Piemontu 16:05

  Organizatorka ślubów Laura Russo (Amy Mußul)ma do zrealizowania zlecenie na statku. Ani ona, ani jej kolega Tom (Jan Hartmann) nie wiedzą jednak, że czeka ich wyjątkowo krótka podróż. Kiedy zbliżają się do portu we Włoszech, Laura otrzymuje informację, że jej matka doznała udaru. Kapitan Victor Burger (Sascha Hehn), poruszony tym wydarzeniem, pomaga kobiecie zdobyć bilet na samolot, by mogła szybko znaleźć się przy rodzicielce. Tom martwi się, że spadnie na niego opieka nad dwiema parami nowożeńców. Carla (Doris Schretzmayer) i Oliver (Tom Mikulla) są ze sobą od 25 lat i chcą się pobrać w rocznicę pierwszego spotkania.(n)

 • Pary: Przypadek 8: Ninon Bohm i Uwe Bohm 18:00

  Wszystko kiedyś się kończy, nawet miłość. U Uwego Bohma ten koniec nastąpił po trzech latach związku. A dla Ninon Bohm to czas na pierwszy pocałunek w nowym związku.(n)

 • Rozstanie po włosku 18:05

  Lekki i sympatyczny film zrealizowany przez naszych zachodnich sąsiadów, "Rozstanie po włosku", przedstawia zabawną i pouczającą historię Evy (Julia Brendler) i Marca (Stephan Luca). Para ta była niegdyś zakochanym w sobie małżeństwem. Odkąd jednak rozwiedli się rok wcześniej, nie mają ochoty więcej się spotykać. Los jednak decyduje inaczej. Bohaterowie komedii "Rozstanie po włosku" są bowiem współwłaścicielami letniego domku w Południowym Tyrolu. Kiedy pojawiają się potencjalni kupcy na tę nieruchomość, Eva i Marc zmuszeni są pojechać na miejsce, by sfinalizować transakcję. Okazuje się, że od lat niezamieszkały domek jest w opłakanym stanie i wymaga remontu. Eva i Marc mają pięć dni na przygotowanie go do sprzedaży. Ten tak krótki okres wystarcza, by oboje dobrze poznali swoich włoskich sąsiadów, a także ponownie się do siebie zbliżyli.(n)

 • Donna Leon: Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie 20:00

  Rozafa Krasnic, nielegalna imigrantka mieszkająca we Włoszech, trafia do szpitala położniczego. Lekarz informuje ją, że dziecko zmarło podczas porodu. Po kilkunastu miesiącach Rozafa zostaje zamordowana. Kapitan Marvilli (Gregor Törzs) nakazuje aresztować pediatrę Pedrollego (Uwe Bohm), który nielegalnie adoptował syna Rozafy. Choć komisarz Brunetti (Uwe Kockisch) nie akceptuje metod pracy kolegi, podejmuje z nim współpracę. Wkrótce śledztwo prowadzi ich do kolejnych podejrzanych.(n)

 • Hotel Marzeń: Tobago 21:55

  Markus Winter (Christian Kohlund) przybywa na wyspę Tobago. Na miejscu dowiaduje się o planach zamknięcia tutejszej kliniki i domu dla sierot, na miejscu których ma zostać wybudowany kompleks wypoczynkowy. Markus i siostra Verena (Sandra Speichert) starają się przekonać miejscowego gubernatora do zmiany decyzji. Zakonnica zaczyna wzbudzać w mężczyźnie gorące uczucia.(n)

 • Lato w Pradze 23:50

  Melodramat "Lato w Pradze" opowiada o perypetiach psycholog Katrin (Katja Weitzenböck). Kobieta udaje się do stolicy Czech, by tam w gronie podobnych sobie profesjonalistów promować opracowaną przez siebie aplikację. Jej wizyta w Pradze ma jednak drugie dno. Katrin chce odnaleźć Richarda Krala (Tomás Hanák), który kiedyś porzucił ją, gdy spodziewała się dziecka. Córka Katrin, Jana (Laura Preiss), postanowiła nie utrzymywać kontaktu z matką, gdy dowiedziała się o jej przeszłości. Chce za to odnaleźć i poznać biologicznego ojca. W tym celu udaje się do Pragi. Obie kobiety nie zdają sobie sprawy, że odwiedziły miasto w tym samym czasie. "Lato w Pradze" jest obrazem Karoli Meeder, współtwórczyni serii "Inga Lindström" i "Rosamunde Pilcher". "Lato w Pradze" jest częścią szerszego zamysłu "letnich" historii; film powstał po takich produkcjach, jak: "Lato w Amsterdamie" (2014), "Lato w Burgenlandzie" (2015) i polskim akcencie "Lato na Mazurach" (2015) w koprodukcji niemiecko-polskiej.(n)

Lista stacji