×

Wyszukaj artykuł

Program tvPolsat Sport program TV. Program telewizyjny Polsat Sport na dziś, jutro i weekend

 • Piłka nożna: FORTUNA 1. liga - mecz: ŁKS Łódź - Korona Kielce 12:30

  ŁKS kontra Korona Kielce, czyli spotkanie zespołów, które w poprzednim sezonie rywalizowały w PKO BP Ekstraklasie. Obie ekipy prezentują jednak skrajnie odmienną formę na poziomie 1. ligi. Łodzianie są liderami rozgrywek, natomiast Złocisto-Krwistym bliżej do strefy spadkowej.(n)

 • Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: MKS Będzin - GKS Katowice 15:00

  MKS Będzin nie może jeszcze pochwalić się w obecnym sezonie zwycięstwem. Najbliżej tego celu był w starciu z Treflem Gdańsk, które zakończyło się jego porażką po dogrywce. Katowiczanie po obiecującym początku rozgrywek ostatnio spuścili nieco z tonu, doznając trzech przegranych z rzędu.(n)

 • Siatkówka mężczyzn: TAURON 1. liga - mecz: ZAKSA Strzelce Opolskie - AZS AGH Kraków 17:30

  Po trzech rozegranych spotkaniach ZAKSA Strzelce Opolskie ma w dorobku jedną wygraną. W drugiej kolejce pokonała Mickiewicza Kluczbork 3:1. AZS AGH Kraków ma za sobą dwa przegrane mecze. Zespół ze stolicy Małopolski uległ kolejno Gwardii Wrocław i Olimpii Sulęcin.(n)

 • Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk 20:30

  Rzeszowianie zamierzają w tym sezonie wrócić do czołówki PlusLigi. Muszą jednak grać lepiej niż np. w przegranym 3:0 boju z Jastrzębskim Węglem. W spotkaniu z Treflem Pasiaki powinny zwrócić szczególną uwagę na Mariusza Wlazłego, który zyskał już status gwiazdy zespołu z Gdańska.(n)

 • Strzelnica Renaty Mauer: Pistolet szybkostrzelny 23:00

  Program dla tych, którzy interesują się strzelectwem. Widzowie poznają różne konkurencje tego sportu, dowiedzą się, jak zacząć trening oraz poznają różnice między poszczególnymi broniami, m.in. strzelbą gładkolufową i karabinem kulowym.(n)

Lista stacji