×

Wyszukaj artykuł

Program tvPolsat Sport News program TV. Program telewizyjny Polsat Sport News na dziś, jutro i weekend

 • Sport flesz 11:00

  Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.(n)

 • Atleci 11:07

  Atleci to magazyn dla wszystkich, którzy kochają sport. Zarówno dla tych, którzy lubią go oglądać jak i dla tych, którzy preferują czynne uprawianie sportu. W programie relacje z imprez, rozmowy z gwiazdami, a także praktyczne porady, ciekawi ludzie i wyjątkowe miejsca na sportowej mapie Polski.(n)

 • Sport flesz 12:00

  Najnowsze informacje z aren sportowych ze szczególnym uwzględnieniem występów polskich drużyn i sportowców.(n)

 • Piłka nożna - mecz towarzyski: AFC Ajax - RKC Waalwijk 12:07

  Piłkarze AFC Ajaxu chcą udowodnić wszystkim, że przyznane im w sezonie 2019/2020 mistrzostwo kraju w pełni im się należało. Klub z Amsterdamu sięgnął po tytuł w nietypowych okolicznościach. Z powodu pandemii koronawirusa rozgrywki zakończono po 25. kolejkach, w momencie gdy podopieczni Erika ten Haga byli liderem, ale mieli na koncie tyle samo punktów co drugie AZ Alkmaar. Przygotowania do nowej kampanii Ajax rozpocznie od sparingu z RKC Waalwijk.(n)

 • Boks: Rocky Boxing Night w Kościerzynie: Turniej wagi ciężkiej - 10.05.2019 14:30

  Gala inaugurująca turniej wagi ciężkiej, którego zwycięzca dostanie 100 tys. zł oraz podpisze kontrakt promotorski z grupą Rocky Boxing Night. W Kościerzynie odbędą się walki ćwierćfinałowe. Naprzeciw siebie staną m.in. Paweł Sowik i Michał Bołoz oraz Mateusz Cielepała i Roger Hryniuk.(n)

 • Sporty walki: KSW 39: Koloseum - walka: Mamed Khalidov - Borys Mańkowski 27.05.2017 17:00

  Przypomnienie gali, która odbyła się na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie 27 maja 2017 roku. Oprócz walki Mameda Khalidova z Borysem Mańkowskim odbył się także ciekawy pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Tyberiuszem Kowalczykiem, a także Popka Monstera z Robertem Burneiką. Bój o pas w wadze ciężkiej stoczyli Fernardo Rodrigues Jr. i Marcin Różalski.(n)

 • Piłka nożna: Liga szkocka - mecz: Kilmarnock FC - Celtic FC 19:30

  Piłkarze Celticu FC rozpoczęli nowy sezon zgodnie z planem. Mistrzowie kraju bez najmniejszego problemu ograli drużynę Hamilton Academicals FC 5:1. W drugiej kolejce ekipa z Glasgow jedzie na wyjazdowy mecz z Kilmarnock FC. Piłkarze z Rugby Park na inaugurację ulegli 1:2 Hibernianowi.(n)

 • Sporty walki: KSW 41 - waga średnia: Borys Mańkowski - Roberto Soldić 23.12.2017 22:00

  Przypomnienie gali z 23 grudnia 2017 roku, która odbyła się w Katowicach. W walce wieczoru Borys Mańkowski spotkał się z chorwackim fighterem Roberto Soldiciem. Stawką pojedynku był mistrzowski pas KSW w kategorii średniej.(n)

Lista stacji