×

Wyszukaj artykuł

Program tvPolsat Sport Extra program TV. Program telewizyjny Polsat Sport Extra na dziś, jutro i weekend

  • Formuła 2: Grand Prix Austrii - 1. wyścig 16:45

    W pierwszy weekend lipca na Red Bull Ringu rozpoczną się również mistrzostwa Formuły 2. W tym sezonie rywalizacja toczyć się będzie m.in. bez ubiegłorocznego mistrza Nycka de Vriesa, który opuścił zespół ART Grand Prix i dołączył do teamu Mercedesa ścigającego się w Formule E. Miejsce Holendra zajął wicemistrz Formuły 3 z 2019 roku Marcus Armstrong. Do grona ekip F2 dołączył Hitech Grand Prix, którego kierowcami są Luca Ghiotto i Nikita Mazepin. W sumie na torach rywalizować będzie jedenaście ekip, o jedna więcej niż w ubiegłorocznym cyklu.(n)

  • Boks: Gala Polsat Boxing Night - waga ciężka: Andrzej Gołota - Przemysław Saleta 23.02.2013 18:00

    Przypomnienie pojedynku, który odbył się podczas gali w trójmiejskiej Ergo Arenie 23 lutego 2013 roku. Naprzeciw siebie stanęli pięściarze zaliczani do najlepszych w historii polskiego boksu. Pierwotnie walka miała być pożegnaniem Andrzeja Gołoty i Przemysława Salety z ringiem. Jak się później okazało, była nim tylko dla pierwszego z nich.(n)

  • Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mec: PGE FKS Stal Mielec - Odra Opole 20:30

  • Piłka nożna: Fortuna 1. liga - mecz: Warta Poznań - Puszcza Niepołomice 23:00

    W poprzedniej kolejce Warta Poznań poniosła porażkę z Chrobrym Głogów, co kosztowało ją utratę pierwszego miejsca w ligowej tabeli. Następna strata punktów, tym razem w spotkaniu z Puszczą Niepołomice, może oddalić Zielonych od bezpośredniego awansu do Ekstraklasy.(n)

Lista stacji