×

Wyszukaj artykuł

Program tvPolsat Romans program TV. Program telewizyjny Polsat Romans na dziś, jutro i weekend

 • Świat według Kiepskich: Pocieszacz 19:05

  Pewnego dnia zdumiony Ferdek odkrywa, że brzmienie jego głosu, pogodne usposobienie i ujmujący sposób bycia działają kojąco na otoczenie. Kiepski dochodzi do wniosku, że nie może zmarnować kolejnej okazji do zdobycia majątku. Postanawia więc bezzwłocznie wykorzystać swoje walory w celach komercyjnych.(n)

 • Świat według Kiepskich: Sponsor 19:45

  Rodzina Kiepskich po raz kolejny zostaje bez środków do życia. Losem sąsiadów przejmuje się, Boczek, który ma pomysł na rozwiązanie ciężkiej sytuacji Kiepskich. Idąc za radą sąsiada Ferdek postanawia znaleźć życzliwego sponsora, który zdecydowałby się utrzymywać jego rodzinę.(n)

 • Świat według Kiepskich: Robić nie ma komu 20:25

  Halina wyjeżdża z wizytą do wujka Władka i zostawia Ferdka samego. Kiepski nie miałby nic przeciwko temu, okazuje się jednak, że żona nie zostawiła mu żadnych pieniędzy. Ferdynand pozbawiony jest więc środków do życia. Kiepski nie traci jednak ducha i postanawia sam zarobić na swoje utrzymanie.(n)

 • Och, Karol 21:00

  Popularna w latach osiemdziesiątych komedia "Och, Karol!", wyreżyserowana przez Romana Załuskiego na podstawie scenariusza Ilony Łepkowskiej, przedstawia perypetie wiodącego dostatnie życie przystojnego architekta Karola Górskiego (Jan Piechociński). Mężczyzna jest wielbicielem kobiet i niepoprawnym podrywaczem. Żona tytułowego bohatera komedii "Och, Karol!", Maria (Danuta Kowalska), chociaż jest zmęczona ekscesami męża, wciąż mu wybacza. Tymczasem jedna z kochanek Karola, Irena (Jolanta Nowak), złości się, że - mimo obietnic - nie rozwodzi się. Inna ukochana, Paulina (Marta Klubowicz), spodziewa się jego dziecka, natomiast Wanda (Dorota Kamińska) próbuje załatwić mu korzystny kontrakt w Nigerii. Każda z pań oczekuje od niego wierności. Pretensje do Karola rosną więc z dnia na dzień. Wreszcie sytuacja wymyka się spod kontroli przebiegłego podrywacza. Pewnego wieczoru Karol zastaje w swoim domu wszystkie cztery panie. Od tej chwili nie opuszczają go na krok, chcąc dać nauczkę niewiernemu partnerowi. Dla niego jest to jednak zbyt ciężka kara.(n)

 • Gęsia skórka 23:05

  "Gęsia skórka" to wypełniona humorem i baśniowymi postaciami udana produkcja fantasy. Film stanowi kontynuację kultowego serialu z lat 90., który z kolei powstał na podstawie bestsellerowego cyklu książek dla dzieci i młodzieży autorstwa R.L. Stine'a. W jednej z ról m.in. znany aktor Jack Black. Zach (Dylan Minnette) nie jest zadowolony z tego, że musi się przeprowadzić z Nowego Jorku do niewielkiej cichej miejscowości o nazwie Madison. Wkrótce jednak zmianę miejsca zamieszkania rekompensuje mu nowa ciekawa znajomość. Bohater "Gęsiej skórki" poznaje bowiem Hannę (Odeya Rush), ładną dziewczynę w swoim wieku, i szybko się z nią zaprzyjaźnia. Hanna jednak wyraźnie ukrywa coś przed Zachem, a jemu tajemnica dziewczyny nie daje spokoju. Zach spotyka również ojca Hanny, R.L. Stine'a (Jack Black), który jest autorem powieści grozy dla dzieci. Akcja "Gęsiej skórki" rozkręca się, gdy pewnego dnia chłopak niechcący uwalnia potwory zamieszkujące karty książek Stine'a. On, Hanna i sam pisarz muszą zapanować nad wilkołakiem, ogromnym gorylem, lalką brzuchomówcy o imieniu Slappy i mnóstwem innych fantastycznych stworów.(n)

Lista stacji