×

Wyszukaj artykuł

Program tvPolsat Romans program TV. Program telewizyjny Polsat Romans na dziś, jutro i weekend

 • Sekrety rodziny 4:45

  Kazimierz Kulerski jest właścicielem dobrze prosperującej firmy architektonicznej, a także ojcem Jolanty i Gerarda. Pewnego dnia odkrywa, że ktoś ukradł całe złoto, jakie ukrywał w sejfie. W pierwszej kolejności podejrzewa członków swojej rodziny. Jednak gdy złoto i gotówka znikają także z firmowego sejfu, krąg podejrzanych powiększa się.(n)

 • SuperLudzie Extra 5:40

  Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.(n)

 • SuperLudzie Extra 5:50

  Sylwetki osób, które mimo swojej niepełnosprawności są aktywne i realizują pasje. Potrafią też doskonale radzić sobie w codziennym życiu.(n)

 • SuperLudzie. s02e22 6:00

  Historia dwóch niezwykłych osób. Pierwszym z nich jest Rafał Wilk. To jeden z najbardziej utytułowanych polskich niepełnosprawnych sportowców oraz kilkukrotny paraolimpijczyk. Rafał był zawodnikiem żużla, jednak po wypadku na torze musiał przesiąść się na wózek inwalidzki. Postanowił jednak nie porzucać sportu, który był całym jego życiem. Zaczął trenować jazdę na handbike'u. Natomiast Marcin Suwart cierpi na poważną dysfunkcją wzroku. Mężczyzna uprawia jedną z najtrudniejszych dyscyplin, paratriathlon. Jest jego prekursorem w kraju. Udaje mu się łączyć życie prywatne oraz sportowe zajęcia, ponieważ pomaga mu żona, Monika. Widzowie zobaczą ich wspólne treningi.(n)

 • Rodzina zastępcza: W spirali pozwów 6:25

  Dziadek zaczyna podejrzewać, że cierpi na postępującą sklerozę. Wydaje mu się, że bliscy, chcąc oszczędzić mu trudnej prawdy, ukrywają przed nim ten fakt. Stara się znaleźć dowody na potwierdzenie swojej tezy. Wkrótce zostaje poddany intensywnej rehabilitacji - musi wykazać się sprawnością umysłu i dobrą pamięcią.(n)

 • Rodzina zastępcza: To straszne dorastanie 7:20

  17-letnia córka Kwiatkowskich uważa, że jest już dorosła. Twierdzi, że ma prawo wracać późno do domu. Anka i Jacek zastanawiają się, czy przez swoje rodzicielskie lęki nie ograniczają wolności swoich dzieci. W domu narasta konflikt. Sytuacja staje się coraz bardziej napięta.(n)

 • Hotel . s04e41 8:15

  Natalia jedzie z Arturem na konsultację kardiologiczną. Podczas podróży zagląda do dokumentacji medycznej Górskiego i dowiaduje się, że opuścił on szpital na własne życzenie. Wkrótce dochodzi między nimi do kłótni. Tymczasem w hotelu zjawia się Aleksander Zimnoch, który umówił się tu z szesnastoletnią Kariną. Dziewczyna zgodziła się uprawiać z nim seks za pieniądze. W restauracji spotyka on Andrzeja, swojego dawnego znajomego. Niebawem dołącza do nich Błażej (Przemysław Sadowski), który razem z Aleksandrem namawia Andrzeja, by wrócił do nielegalnych interesów. Niedługo potem do hotelu trafia Olek (Jakub Tolak). Mężczyzna ma spotkać się tu z dziewczyną poznaną przez internet. Karina bierze go za Aleksandra, a on ją za swoją wirtualną sympatię. Sytuacja mocno się komplikuje.(n)

 • Hotel . s04e42 9:10

  W hotelu zjawia się Samuel, nigeryjski lekarz. Zamierza on wziąć ślub z Ewą (Anna Gzyra), byle tylko uzyskać pozwolenie na pracę w Polsce. Dziewczyna także jest gotowa na fikcyjne małżeństwo, gdyż potrzebuje pieniędzy na mieszkanie. Gdy do hotelu przyjeżdża jej matka (Joanna Jeżewska), Ewa i Samuel postanawiają udawać przed nią prawdziwą parę. Tymczasem Natalia jedzie do szpitala, by poznać prawdę na temat stanu zdrowia Artura. Doktor nie chce jednak udzielić jej tych informacji. Tymczasem Górski, wbrew zaleceniom lekarzy, rozpoczyna intensywne ćwiczenia na siłowni. Poznaje tam niewidomą Aśkę (Monika Mrozowska), która przygotowuje się do maratonu. Błażej próbuje namówić Andrzeja do powrotu do dawnych interesów. Oferuje mu nawet pieniądze, ale mężczyzna odmawia. Niebawem spotyka on Marzenę, żonę Błażeja i swoją dawną znajomą. Do Natalii zgłasza się Eryk Kosiński. Chce on wykupić 30% udziałów w hotelu. Andrzej i Iwona próbują ją przekonać, by zgodziła się na propozycję biznesmena.(n)

 • Hotel . s04e43 10:10

  W hotelu zjawia się Beata (Natalia Rybicka), oszustka uwodząca mężczyzn, a następnie wyłudzająca od nich pieniądze. Wkrótce spotyka ona Filipa (Tomasz Ciachorowski), przed którym starała się ukryć. Mężczyzna był partnerem Beaty, ale zostawił ją dla jej przyjaciółki. Natalia jest załamana zachowaniem Artura, który wyraźnie jej unika. Iwona i Andrzej, bez wiedzy Lipskiej, konsultują z Marzeną ofertę odkupienia części udziałów w hotelu złożoną przez Kosińskiego. Wszyscy troje zgodnie twierdzą, że propozycja ta jest wielką szansą dla placówki. Tymczasem Aśka namawia Górskiego, by został jej przewodnikiem podczas maratonu.(n)

 • Hotel . s04e44 11:05

  Aśka i Artur rozpoczynają wspólne treningi przed maratonem. Wkrótce dziewczyna proponuje Górskiemu, by z nią zamieszkał. Natalia i Iwona konsultują z Marzeną ofertę odkupienia części akcji hotelu, złożoną przez Eryka Kosińskiego. Lipska zgadza się sprzedać udziały. Przedstawicielem nowego współwłaściciela w zarządzie ośrodka ma być Michał, co bardzo nie podoba się Iwonie. Tymczasem w hotelu zatrzymuje się instruktorka fitness i popularna promotorka zdrowego żywienia Ina Borucka (Ewa Kaim). Podczas wywiadu udzielanego dziennikarce (Agnieszka Popielewicz) w hotelowej restauracji krytykuje niezdrowe jedzenie, podając za przykład posiłki z karty dań. Słowa te słyszy Kaja (Marieta Żukowska), która czeka na rozmowę w sprawie pracy w recepcji. Kobieta mówi o wszystkim Natalii. Namawia ją także do przeszukania pokoju Iny, gdyż widziała, jak z jej torebki wypadły tajemnicze leki. Lipska decyduje się zatrudnić Kaję.(n)

 • Hotel . s04e45 12:05

  Artur wprowadza się do Aśki. Kaja zauważa ich przed hotelem. Wkrótce mówi Natalii, że widziała Górskiego całującego się z nieznajomą dziewczyną. Zdenerwowana Lipska odwołuje zaplanowane wcześniej spotkanie z nim. W zamian wybiera się z Kają do klubu. Igor jedzie do Marzeny, by przekazać jej umowę. Przy okazji jest świadkiem jej kłótni z zazdrosnym mężem. Tymczasem w hotelu zjawiają się Kamil (Tomasz Borkowski) i Wera (Ilona Ostrowska). Zakochaną parę obserwuje Hubert (Paweł Ławrynowicz). Niedługo potem Kamil oświadcza się Werze. Następnego dnia w hotelowym barze przypadkowo spotyka on Huberta. Wkrótce pojawia Wera, która chce porozmawiać z Kamilem. Hubert nie wytrzymuje i wtrąca się w ich dyskusję. Dopiero wtedy Wera mówi Kamilowi, że Hubert jest jej mężem...(n)

 • Niania: Piwnica namiętności. s02e35 13:00

  Teresa, matka Frani, kończy 50 lat. Z tej okazji w domu Maksa planowane jest przyjęcie niespodzianka. Tymczasem Skalski i Karolina zaproszeni są na przyjęcie do krytyka Kogutka w Kołobrzegu. Karolina jest bardzo podekscytowana. Na całonocną podróż pociągiem z Maksem postanawia zaopatrzyć się w butelkę wina. Gdy wybiera trunek, odpada klamka od drzwi do piwniczki. Gdy do piwnicy schodzi Frania, za nią również zatrzaskują się drzwi. Między uwięzionymi kobietami odbywa się szczera rozmowa.(n)

 • Niania: Lekcja odpowiedzialności. s02e36 13:30

  Frania namawia Małgosię, żeby zaczęła pracować. Nastolatka początkowo jest niechętna, jednak z czasem przekonuje się do nowego pomysłu opiekunki i podejmuje pracę w szpitalu. Pewnego wieczoru nie może iść na dyżur, gdyż ma randkę. W roli pielęgniarki zastępuje ją Frania. Tymczasem na oddział zostaje przywieziony Maks.(n)

 • Niania: Testament. s02e37 14:00

  Dziwne zachowanie Maksa wywołuje niepokój u Frani. Skalski wspomina, że ma wizytę u lekarza. Następnie pyta się opiekunki, czy zajmie się dziećmi w przypadku jego śmierci. Niania zaczyna wierzyć, że jej pracodawca jest ciężko chory. Znalezione w kuchni wskazówki dotyczące nowej diety Maksa, utwierdzają ją w tym przekonaniu. Sprawia to, że razem z Jolą zaczyna obmyślać już szczegóły pogrzebu. Gdy na kolację do Skalskiego przychodzi ważny biznesmen, Frania odmawia Maksowi niezdrowych potraw, wywołując zamieszanie.(n)

 • Niania: Łabędzi śpiew. s03e38 14:30

  Frania gości w domu Skalskich swoją siostrę Lidkę. Kobietę zostawił właśnie mąż i niania chciałaby jej pomóc przetrwać ten trudny czas. Tymczasem z grupy aktorskiej Maksa odchodzi śpiewający aktor. Skalski szuka więc kogoś o talencie wokalnym. Niespodziewanie zdolności w tym kierunku wykazuje Konrad. Lokaj rozpoczyna więc przygotowania do przesłuchania. Jego czas całkowicie pochłaniają ćwiczenia głosu. W gotowaniu zastępuje Konrada Lidka. Między siostrami odżywają stare waśnie. Ich punktem kulminacyjnym jest pełna dramatyzmu scena w sypialni Maksa, po której to Frania decyduje się pozbyć siostry. W tym celu wzywa jej męża, Cezarego.(n)

 • Świat według Kiepskich: Człowiek bez planu. s24e548 15:00

  Jolasia stwierdza, że Waldek jest człowiekiem nieprzystosowanym i niepoukładanym. Według niej prawdziwy mężczyzna powinien mieć pomysł na życie. Aby zmusić męża do obmyślenia egzystencjalnego planu, grozi mu rozwodem. Waldek rozpaczliwie szuka wyjścia z sytuacji.(n)

 • Świat według Kiepskich: Latarenka. s24e549 15:30

  Podczas burzy Waldek zostaje trzykrotnie rażony piorunem. Powszechne zaskoczenie wywołuje fakt, że Kiepski wychodzi z wypadku bez szwanku. Wkrótce mieszkańcy kamienicy odkrywają nadprzyrodzone zdolności Waldka. Zastanawiają się, jak można je wykorzystać.(n)

 • Świat według Kiepskich: Samouk. s24e550 16:00

  Badura przynosi Ferdkowi walizkę z tajemniczą zawartością. Okazuje się, że Kiepski wszedł w posiadanie nowoczesnego urządzenia do nauki języków obcych. Sprzęt zostaje przetestowany na Boczku. Efekty jego działania mają zaskakujące konsekwencje.(n)

 • Świat według Kiepskich: Kalibaba. s24e551 16:30

  Prezes Kozłowski traci popularność wśród mieszkańców osiedla. Obawia się, że doprowadzi to do jego porażki w nadchodzących wyborach. Pomoc oferuje mu naukowiec z Politechniki Wrocławskiej. Twierdzi on, że Kozłowski może wygrać, dzięki wykorzystaniu zdobyczy nowoczesnych technologii.(n)

 • Ludzie Chudego. s02e17 17:00

  Sylwia przygotowuje się do ślubu z Markiem. Łukasz z kolei jest załamany, że jego była żona wychodzi za mąż. Spędza noc nad szklanką wódki w mieszkaniu Rafała. Wkrótce w domu zjawia się Kasia, która umówiła się tu na randkę z Rafałem. Rano oboje budzą się w jednym łóżku. Córka Chudego twierdzi, że spędziła z podkomisarzem Łukaszewiczem upojną noc. On jednak nic nie pamięta. Tymczasem Rafał stara się ratować kolegę, który został aresztowany podczas próby załatwienia biletów do Paryża dla Kasi. Barbara ma dość udawania narzeczonej Mariana. Oznajmia jego matce, że ma dzieci i byłych mężów w więzieniach, licząc na to, że ta zniechęci się do niej i zacznie namawiać syna, by z nią zerwał. Wkrótce udawany związek Kocińskiego i Barbary zaczyna ewoluować w zupełnie niespodziewaną stronę. Chudy i jego ludzie dowiadują się, że Rataj został uprowadzony i to oni są porywaczami. Postanawiają przewieźć go z powrotem do jego mieszkania. Wkrótce trafiają na "Chirurga", poszukiwanego seryjnego mordercę.(n)

 • Gliniarze: Dowód. s01e43 18:00

  Podczas włamania do antykwariatu ginie jego współwłaściciel. Łupem złodziei padają jedynie niewiele warte, przedwojenne dokumenty. Tropy prowadzą do praskich włamywaczy, peerelowskich fałszerzy i członków warszawskiej palestry. Stawką rozgrywki są setki milionów złotych. W tym samym czasie znajomy prosi Olgierda o pomoc w odszukaniu złodzieja, który okradł jego córkę. Olgierd podejrzewa, że wpadła ona w złe towarzystwo.(n)

 • Malanowski i partnerzy: Igraszki z ogniem. s15e755 19:00

  Naczelnik Ochotniczej Straży Pożarnej twierdzi, że ktoś próbuje wrobić jego pracownika w serię podpaleń budynków. Mężczyzna jest przekonany, że Marcin Szurko jest niewinny. Chce wiedzieć, komu zależy na jego pogrążeniu. Marek rozpoczyna obserwację. Bliżej poznaje współpracowników podejrzanego i odkrywa, że Marcin ma opinię osoby lubiącej ryzyko. Niektórzy obwiniają go o śmierć przyjaciela podczas akcji, którą dowodził.(n)

 • Malanowski i partnerzy: Krew na rękach. s15e756 19:30

  Malanowski budzi się obok zamordowanej Adrianny Morawskiej, której w przeszłości pomógł się uwolnić od toksycznego kochanka. Detektyw niczego nie pamięta z feralnej nocy - prawdopodobnie został odurzony pigułką gwałtu. Do akcji wkraczają jego współpracownicy. Mają tylko 48 godzin na znalezienie dowodów na niewinność szefa.(n)

 • Ślad: Kryptonim nietoperz. s02e68 20:00

  Ginie płatny morderca Wiesław Filarski, pseudonim Wiesio - Neseser. Jego zwłoki wyrzucono z okna, czego świadkami było dwoje dziennikarzy z redakcji gazety "Wieczór Miasta" - Alicja Andrzejewska i Jan Michalski. Z ustaleń śledczych wynika, że przestępca zatruł się oparami trucizny o nazwie teofosforyn. Wkrótce od zatrucia tą samą trucizną umiera reporter Damian Wolak, a Jan Michalski znika bez śladu. Okazuje się, że ten ostatni znał Filarskiego. Obaj należeli do jednej grupy przestępczej.(n)

 • Juno (?) 21:00

 • Spider-Man 22:55

  "Spider-Man" Sama Raimiego to kasowy hit, który stanowi ekranizację popularnego komiksu Stana Lee i Steve'a Ditko. Nominowany w dwóch kategoriach do Oscara, m.in. za efekty specjalne, film przyniósł sławę 27-letniemu wówczas Tobey'emu Maguire'owi, który wystąpił również w dwóch kontynuacjach tej superprodukcji. Krytycy chwalili obraz głównie za widowiskowość i kolorystykę. Główny bohater superprodukcji "Spider-Man" to Peter Parker (Tobey Maguire), mieszkający z wujostwem w Nowym Jorku przeciętny chłopak. Jest nieśmiały i trochę niezdarny. Od dłuższego czasu kocha się skrycie w uroczej Mary Jane Watson (Kirsten Dunst), ale wie, że nie ma większych szans na zdobycie jej wzajemności. Życie Petera zmienia się pewnego dnia, kiedy razem z klasą zwiedza laboratorium. Zostaje tam ukąszony przez zmutowanego pająka. Od tego czasu w organizmie chłopaka zaczynają zachodzić nadzwyczajne zmiany. Staje się silny, sprawny i wytrzymały, poprawia mu się wzrok. Do tego dochodzą niezwykłe zdolności - wspinanie się po ścianach, skakanie z wysokości, tkanie pajęczych sieci. Kiedy jego wuj zostaje zamordowany, Peter postanawia go pomścić. Za pomocą swoich nadzwyczajnych umiejętności rozpoczyna walkę ze złem. Wkrótce głównym wrogiem tytułowego bohatera filmu "Spider-Man" staje się niebezpieczny Zielony Goblin (Willem Dafoe).(n)

Lista stacji