×

Wyszukaj artykuł

Program tvPolsat Romans program TV. Program telewizyjny Polsat Romans na dziś, jutro i weekend

 • Na ratunek : Wierny jak pies. s07e381 1:30

  Jolanta Starczewska postanawia rzucić pracę w państwowej firmie i założyć własną działalność gospodarczą. Szybko zdobywa renomę i wysokie dochody. W jej życiu pojawia się także pracownik, który próbuje ją omotać. Stefan czuje, że żona coraz bardziej się od niego oddala. Pewnego dnia Jolanta wychodzi na spacer z psem. Do domu zwierzę wraca jednak samo, ciągnąc za sobą zakrwawioną smycz. Stefan znajduje poturbowaną, nieprzytomną żoną przy torach kolejowych. Torebka kobiety trafiła do pijanego bezdomnego, w kręgu podejrzanych znajduje się też jej kochanek. Nieprzytomna Jolanta zostaje przewieziona do szpitala. Zagadka jej stanu wyjaśni się jednak dopiero, gdy odzyska przytomność.(n)

 • Na ratunek : Para nastolatków zamawia fałszywe prawo jazdy przez internet. s07e382 2:00

  Para siedemnastolatków, Janek i Asia, zamawiają podrobione prawo jazdy przez internet. Handlarz sprzedaje im także pistolet, a potem zaczyna szantażować, mówiąc, że z broni tej zastrzelono człowieka. Gdy nastolatkowie próbują pozbyć się pistoletu, odkrywają, że śledzi ich grupa tajemniczych ludzi.(n)

 • Na ratunek : Uzdrowiciel. s07e383 2:30

  Dorota i Marek to nowoczesne małżeństwo, które na pierwszym miejscu stawia karierę i na razie nie myśli o potomstwie. Gdy para w końcu decyduje się na dziecko, pojawiają się problemy. Dorota dopiero po terapii hormonalnej zachodzi w ciąży, dochodzi jednak do poronienia. Kolejna ciąża także jest zagrożona. Ostatecznie na świat przychodzi Zosia. Niebawem jednak dziewczynka zaczyna chorować. Zmęczeni nieskutecznym leczeniem rodzice decydują się skorzystać z pomocy uzdrowiciela. Pomysł ten okazuje się fatalny w skutkach.(n)

 • Ślad: To tylko kolega. s01e15 3:00

  Doszło do zabójstwa trzech uczniów. Wszystkie ofiary w dniu śmierci odebrały SMS od kolegi z klasy, Krystiana Babika, z propozycją spotkania. Zginęli dokładnie o tej samej godzinie, na którą było ono wyznaczone. Wkrótce detektywi znajdują podejrzanego o dokonanie zbrodni Krystiana martwego. Wychodzi na jaw, że czwórka zabitych przyjaciół kłóciła się o pieniądze i dziewczyny. Według śledczych Krystian założył się z kolegami, że uwiedzie koleżankę z klasy, Krystynę Stecką. W związku z tym policjanci przypuszczają, ze chłopców zabił jej ojciec. Okazuje się jednak, ze to nie Krysia była powodem konfliktu. Krystian uwiódł jej młodą macochę. Zakochana w nim koleżanka mogła chcieć zemsty.(n)

 • Sekrety rodziny: Pamiątka rodzinna 4:00

  Andżelika wybiera się na zakupy wraz ze swoją matką Elżbietą. Gdy kobiety wracają do domu, odkrywają zniknięcie cennego obrazu, który był w ich rodzinie od pokoleń. Andżelika próbuje dociec, co się z nim stało. Niebawem wpada na trop tajemnic, skrywanych przez rodziców.(n)

 • Sekrety rodziny: Emma 5:00

  18-letnia Emma oznajmia swojej matce, że niebawem zostanie babcią. Chłopak nastolatki, Jacek, zamierza pomagać w opiece nad dzieckiem. Para wprowadza się do mieszkania dziadka młodego ojca. Pewnego dnia Emmę zaczepia pracownik sklepu osiedlowego. Okazuje się, że mężczyzna chce jej powiedzieć coś ważnego.(n)

 • Gliniarze: Moja krew 6:00

  Dwie siostry zastają w domu swoich rodziców mnóstwo krwi. Ciała zniknęły, podobnie jak ważne dokumenty. Podejrzaną staje się trzecia siostra, która pokłóciła się wcześniej z zaginionymi o kwestie finansowe. Tymczasem Jan przypadkiem podsłuchuje rozmowę Zarębskiego z Boruchem, z której wynika, że technik może stracić pracę.(n)

 • Gliniarze: Na dno 7:00

  Zostaje zamordowany zawodnik klubu kajakarskiego. Podejrzenia padają na byłego trenera, z którym mężczyzna był w konflikcie. Wychodzi na jaw, że w ośrodku dochodzi do malwersacji i stosuje się doping. Kuba rozpoczyna inwigilację klubu pod przykrywką. Natalia jest załamana po aresztowaniu Żarskiego. Zaczyna analizować to, co wcześniej docierało do niej na temat ukochanego. Postanawia z nim poważnie porozmawiać.(n)

 • Chirurdzy. Grey's Anatomy 8, s08e156 8:00

  Do szpitala trafia Louise O'Malley, mama Georga. Kobieta potrzebuje pomocy po nieudanej operacji, której dokonano w innej klinice. Rezydenci są zafascynowani sercem, które po pobraniu od dawcy zostało zamknięte w specjalnej maszynie, podtrzymującej jego bicie. Pojawienie się nowego pediatry wzbudza niepokój Arizony i Aleksa. Jackson cały czas się zastanawia, co łączy Lexie i Marka. Między Henrym i Teddym dochodzi do pierwszej małżeńskiej sprzeczki.(n)

 • Chirurdzy. Grey's Anatomy 8, s08e157 9:00

  Teddy przywozi swego męża Henry'ego do szpitala Seattle Grace. Mężczyzna wymiotuje krwią i wymaga natychmiastowej operacji. Meredith i Derek otrzymują długo oczekiwaną wiadomość dotyczącą Zoli. Pacjentka Callie i Jacksona cierpi z powodu powikłań będących efektem ich przeoczenia. Meredith i Alex jadą do podmiejskiego szpitala, by odebrać noworodka, który potrzebuje pomocy.(n)

 • Chirurdzy. Grey's Anatomy 8, s08e158 10:00

  Rodzina odnosi poważne obrażenia w wypadku samochodowym. Na oddział ratunkowy zostają wezwani wszyscy lekarze ze szpitala Seattle Grace. Najstarsza córka musi sama podjąć decyzję, od której może zależeć życie jej najbliższych. Teddy nie wie jeszcze o śmierci Henry'ego i wzywa Cristinę do pomocy w przedłużającej się operacji. Lexie współpracuje z nową dziewczyną Marka podczas operacji oka.(n)

 • Chirurdzy. Grey's Anatomy 8, s08e159 11:00

  W szpitalu odbywa się ryzykowna operacja rozdzielenia bliźniąt syjamskich. Lekarze dzielą się na dwa zespoły. Baily chce, by Meredith pomogła jej wyjść z trudnej sytuacji między nią a Benem. Podczas zajęć na sali operacyjnej Alex dostaje twardą szkołę. Teddy wypytuje Cristinę o to, co stało się z Henrym.(n)

 • Chirurdzy. Grey's Anatomy 8, s08e160 12:00

  Richard wykonuje swoją dziesięciotysięczną operację. W szpitalu ma się odbyć przeszczep nerki. Dawcą organu jest siostra chorej. Derek i Lexie podejmują się przeprowadzenia operacji, choć istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że skończy się ona niepomyślnie. Teddy i Cristina łamią nakaz Owena. Adel trafia do szpitala.(n)

 • Niania: Randka w ciemno. s04e49 13:00

  Frania od lat prowadzi internetową korespondencję z Witusiem. Wreszcie mężczyzna zaprasza ją na spotkanie, na którym pierwszy raz się zobaczą. Umawiają się w restauracji, jednak niania wcale nie cieszy się z randki. Przyznaje bowiem Maksowi, że trochę ubarwiła swoją postać. Witusiowi pisała, że jest mistrzynią olimpijską, występuje w popularnym talk-show i na dodatek jest pierwszą polską kosmonautką. Maks ukrywa swoją zazdrość o nowego znajomego Frani i postanawia odwieźć ją na spotkanie. Tymczasem do Skalskich przychodzi skąpo ubrana Karolina, która liczy, że między nią a Maksem wreszcie do czegoś dojdzie. Frania całuje obcego mężczyznę, myląc go z Witusiem. On niestety to widzi. Po powrocie do domu Skalski i niania zastają Karolinę i Kondzia w intymnej sytuacji.(n)

 • Niania: Fałszywe zaręczyny. s04e50 13:30

  Frania poznaje przystojnego i zamożnego lekarza, Juliusza. Oboje zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wywołuje to gwałtowną zazdrość u Maksa. Tymczasem mama Teresa liczy, że w końcu wyda córkę za mąż. I rzeczywiście Juliusz zabiera Franię do jubilera, gdzie wybiera dla niej pierścionek z największym brylantem. Pod pozorem sprawdzenia szlifu narzeczony niani wychodzi ze sklepu... i znika. Okazuje się, że Juliusz jest oszustem od trzech lat poszukiwanym przez policję. Frania, jej mama i babcia idą do psychoterapeutki. Specjalistka ma wyleczyć Teresę z obsesji wydania Frani za mąż.(n)

 • Niania: Wielka gra Frani. s04e51 14:00

  Karolinę odwiedza jej brat Karol (Arkadiusz Brykalski), doktor nauk ekonomicznych. Od progu Frania kokietuje mężczyznę, który imponuje jej intelektem. Karol namawia nianię na wzięcie udziału w konkursie "Najcieńsze ogniwo" prowadzonym przez Kazimierę Szczukę (Katarzyna Kwiatkowska). Maj nie ma pojęcia, że gość założył się z siostrą. Jeśli podszkoli Franię tak, że zakwalifikuje się ona do teleturnieju, Karolina będzie musiała oddać mu drogocenny obraz. Ku zaskoczeniu wszystkich, a przede wszystkim Skalskiego, Frania przechodzi pierwszy etap pozytywnie. Podczas nagrania prowadząca nie szczędzi jej złośliwych uwag. Jednak wszystko kończy się dobrze. Frania pokonuje dwóch finalistów i wygrywa 900 zł. Do tego jeszcze na prośbę Frani Kazimiera załatwia Maksowi zaproszenie na specjalne spotkanie ze Stevenem Spielbergiem, spełniając tym samym jego marzenie.(n)

 • Niania: Mieszkanie z Jolką. s04e52 14:30

  W środku nocy do domu Skalskich przychodzi Teresa Maj i wypytuje córkę o jej kontakty z mężczyznami. Frania tłumaczy się matce z kolejnych randek, z których większość można zaliczyć do nieudanych. Teresa jest poważnie zaniepokojona życiem uczuciowym córki. Następnego dnia nianię odwiedza Jolka, która jest załamana mieszkaniem z rodzicami. Namawia koleżankę, by razem wynajęły mieszkanie. Frania początkowo odmawia. Zmienia jednak zdanie, gdy Maks przerywa jej czułe pożegnanie z ortopedą (Mariusz Zalejski) na werandzie. Frania robi Skalskiemu awanturę o to, że nie pozwala jej żyć własnym życiem i wyprowadza się. W wynajętym mieszkaniu roi się od karaluchów. Frania jest załamana nagłym obniżeniem standardu swojego życia. Jednak duma nie pozwala jej wrócić do domu pracodawcy. Podobnie zachowuje się Maks, który udaje zachwyconego, jednak w rzeczywistości nie radzi sobie z dziećmi. Poza tym dom bez niani jest bardzo smutny. Jedyną osobą, która może przerwać tę patową sytuację, jest Teresa. O pomoc zwracają się do niej jednocześnie Frania i Maks.(n)

 • Świat według Kiepskich: Zbigniew Wodecki. s21e493 15:00

  Prezes Kozłowski postanawia zorganizować na osiedlu uroczysty koncert Zbigniewa Wodeckiego. Gwiazdor zgadza się, ale pod warunkiem, że nie będzie musiał mieszkać w hotelu. Ferdek i Halina za namową prezesa Kozłowskiego postanawiają ugościć artystę w swoim domu.(n)

 • Świat według Kiepskich: Ukulele. s21e494 15:30

  Mariola nawiązuje znajomość z tajemniczym panem Romanem Ukulele (Krzysztof Dracz). Przedstawia go rodzicom, którzy mają nadzieję, że wkrótce poprosi on o jej rękę. Poznając bliżej kandydata na męża córki, Ferdek i Halinka zaczynają mieć jednak coraz więcej wątpliwości co do jego zamiarów i prawdziwych intencji. Mariola stara się ich przekonać, że to bardzo romantyczny i utalentowany mężczyzna, z którym pragnie związać się na całe życie węzłem małżeńskim.(n)

 • Świat według Kiepskich: Upiór. s21e495 16:00

  Boczek utrzymuje, że widział w piwnicy upiora. Jest przerażony i rozhisteryzowany. Sąsiedzi nie dowierzają mu, utrzymując, że konfabuluje on w celu wyłudzenia jedzenia. Plotka wywiera jednak na wszystkich niezatarte wrażenie i z czasem wszyscy mieszkańcy ulegają psychozie. Zaczynają obawiać się o swoje życie i unikają schodzenia do piwnicy. Szczególnie, że w kamienicy dochodzi do awarii prądu. Jedynym, który nie boi się upiora, jest sąsiad Tadeusz Kopciński.(n)

 • Świat według Kiepskich: Dziki Dziad. s21e496 16:30

  Halina, wracając z pracy, spotyka na korytarzu Dziada, który śpi w pudle. Kiepska jest oburzona i stara się wypędzić intruza. Dziad w odpowiedzi na to życzy jej wszystkiego najgorszego. Kiedy Ferdek przychodzi jej pomóc, okazuje się, że Dziad nagle zniknął. Halina nie może przestać o nim myśleć. Okazuje się, że klątwa Dziada miała nieoczekiwany wpływ na życie wielu osób, które go spotkały.(n)

 • Świat według Bundych. Married... with Children, s06e137 17:00

  Bud poszukuje partnerki na szkolny bal. Wcześniej zawsze chodził tam sam, w tym roku postanawia zmienić tę przykrą dla niego tradycję. Tymczasem Marcy nie zgadza się, by Jefferson wziął udział w spotkaniu bractwa z college'u. Nie pomagają zapewnienia jej męża, że będzie się zachowywał poprawnie. Marcy pamięta, że sama kiedyś robiła wszystko, by uwieść chłopaka z bractwa. Ich rozmowy dają Budowi do myślenia. Chłopak postanawia założyć własne bractwo i przeprowadzić tajną ceremonię wtajemniczenia. Jest pewien, że dzięki temu znajdzie sobie dziewczynę.(n)

 • Świat według Bundych. Married... with Children, s06e138 17:30

  Alowi znowu psuje się samochód. Musi na pieszo wrócić do domu. Zbliżają się wybory do władz miejskich i mężczyzna spotyka po drodze reprezentantów różnych partii. Sprzeciwia się dodatkowemu opodatkowaniu piwa celem podniesienia wydatków na oświatę. Peggy popiera męża, ale z zaskakujących powodów. Również Marcy jest podekscytowana, ponieważ kandyduje na fotel prezydenta. Jefferson nie ma nic przeciw temu. Jeśli jego żona wygra, on zostanie "pierwszą damą". Tymczasem Al niespodziewanie uświadamia sobie, że w demokracji drzemie wielka siła. Czas, by Bundy wzięli ster władzy w swoje ręce.(n)

 • Gliniarze: Nie zabijaj. s03e147 18:00

  Dwóch nastolatków znajduje w opuszczonym budynku zwęglone zwłoki. Okazuje się, że zamordowany to technik kryminalny, przyjaciel Jana. Mężczyzna po odejściu z policji na własną rękę pracował nad sprawą niewyjaśnionego zabójstwa sprzed kilkunastu lat. Między Leną a Łucją dochodzi do scysji, gdy Łucja kwestionuje kompetencje młodej informatyk i zarzuca jej nadużywanie uprawnień. Lena unosi się honorem i oświadcza, że odchodzi z policji. Krystian i Krzysztof próbują ją przekonać, by zmieniła zdanie.(n)

 • Malanowski i partnerzy: Bracia. s15e728 19:00

  Jola Grębska chce się dowiedzieć, kto i dlaczego skatował do nieprzytomności jej męża. Tomek zatrudnia się w warsztacie, w którym doszło do napaści. Szybko okazuje się, że starszy brat pobitego zataił przed policją i detektywami znaczące fakty.(n)

 • Malanowski i partnerzy: Mroczne zdjęcie. s15e729 19:30

  Anonimowy nadawca wysyła Malanowskiemu zdjęcie martwej kobiety. Detektywi docierają pod adres dołączony do wiadomości. Na miejscu rozmawiają z właścicielem mieszkania, który twierdzi, że nie zna ofiary i nie ma nic wspólnego z jej śmiercią. Wkrótce śledczy ustalają tożsamość zamordowanej dziewczyny. Okazuje się, że mężczyzna, z którym rozmawiali, nie mówił prawdy.(n)

 • Ślad: Sygnał z tamtego świata. s01e04 20:00

  Młoda dziennikarka dzwoni na pogotowie i informuje o grożącej jej śmierci. Pół godziny później zostaje znaleziona martwa w wannie w swoim mieszkaniu. Dowody z miejsca zbrodni prowadzą do Marii Martynowicz - żony biznesmena, z którym, jak się okazuje, ofiara była w ciąży. Sprawa wydaje się oczywista, jednak wychodzą na jaw nowe fakty. Śledczy badają relacje pana Martynowicza z innymi młodymi kobietami. W rozwikłaniu tej zawikłanej sprawy pomoże przenikliwy umysł Bączyka i... znak z zaświatów.(n)

 • Pod presją 21:00

  "Pod presją" to trzymający w napięciu thriller, zainspirowany powieścią George'a Dawesa Greena "Zabij go, mamo". Autorem scenariusza jest Ted Tally, zdobywca Oscara za "Milczenie owiec". Atutem filmu jest dobra obsada. W roli głównej występuje Demi Moore. W filmie "Pod presją" rzeźbiarka Annie Laird (Demi Moore) zostaje sędzią przysięgłym w procesie włoskiego mafiosa Louie Boffano (Tony Lo Bianco). Przestępca jest oskarżony o dokonanie podwójnego morderstwa. Udział w rozprawie stanowi dla artystki odskocznię od jej codziennych zajęć i urozmaica dni wypełnione pracą i opieką nad ukochanym jedynakiem, Oliverem (Joseph Gordon-Levitt). W tym samym czasie w życiu bohaterki filmu "Pod presją" pojawia się przystojny Vincent (Alec Baldwin). Mężczyźnie udaje się zdobyć względy samotnej matki, ponieważ udaje miłośnika sztuki i kolekcjonera - kupuje za kilkanaście tysięcy dolarów dzieła Annie. Niebawem rzeźbiarka nawiązuje z Vincentem romans, nie zdając sobie sprawy, że z polecenia mafii ma on ją zmusić, by przekonała pozostałych ławników do wydania ułaskawiającego Boffano wyroku. Gdy Annie orientuje się, że jest jedynie marionetką w rękach gangsterów, a uczucie Oliviera do niej to fikcja, jest już za późno, by się wycofać. Osaczona i szantażowana kobieta przekonuje przysięgłych o niewinności Boffano i mafioso zostaje oczyszczony z zarzutów. Jednak na tym koszmar Annie się nie kończy.(n)

 • Step Up - taniec zmysłów 23:35

  Głównym bohaterem przebojowego filmu "Step Up: Taniec zmysłów" jest młody Tyler Gage (Channing Tatum). Chłopak wychował się w najgorszej dzielnicy Baltimore. Marzy, by w przyszłości wyrwać się z getta, w którym żyje. Niestety, niewiele ma do zaoferowania światu poza tym, że jest zdolnym tancerzem ulicznym. Pewnego dnia Tyler demoluje audytorium szkoły artystycznej w Maryland. Zostaje za to skazany na dwieście godzin prac społecznych w budynku uczelni. Jedną z uczennic szkoły jest pochodząca z dobrego domu Nora Clark (Jenna Dewan), baletnica, która przygotowuje się do prezentacji dyplomowej. W decydującym momencie jej partner Andrew (Tim Lacatena) doznaje kontuzji i dziewczyna zostaje na parkiecie sama. W tym trudnym dla Nory momencie pojawia się w jej życiu Tyler, który sprząta korytarze akademii i z zazdrością przypatruje się tancerzom. Bohaterka obrazu "Step Up: Taniec zmysłów" odkrywa, że ma on wielki talent, i proponuje mu wspólny występ. Od ich wspólnego sukcesu zależy nie tylko dyplom Nory, ale i przyszłość Tylera. Dzięki uczuciu, które zaczyna ich łączyć, chłopak jest w stanie uwierzyć, że może zmienić swoje życie.(n)

Lista stacji