Program tvPolsat program TV. Program telewizyjny Polsat na dziś, jutro i weekend

 • Skok przez miotłę 0:10

  "Skok przez miotłę" to komedia, która swój komizm czerpie ze spotkania ludzi, którzy należą może do tego samego społeczeństwa, ale obracają się w zupełnie innym towarzystwie i mają odmienne zapatrywania. Obraz jest pełnometrażowym debiutem Salima Akila, a występują w nim m.in.: Angela Bassett i Mike Epps. Główni bohaterowie filmu "Skok przez miotłę", Sabrina (Paula Patton) i Jason (Laz Alonso), bardzo się kochają i planują ślub. Zdają sobie jednak sprawę, że w związku z tym będzie musiało dojść do spotkania ich rodzin, a to nie może skończyć się dobrze. Matka Sabriny (Angela Bassett) jest bowiem zamożną, wywyższającą się snobką, a mama Jasona (Loretta Devine) to prosta i bezpośrednia mieszkanka Brooklynu. Trudno im będzie się ze sobą porozumieć. Niestety, może to także wpłynąć na relacje między ich dziećmi.(n)

 • Tajemnice losu 2:40

  Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.(n)

 • Disco Gramy 4:40

  Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.(n)

 • Telezakupy TV Okazje 5:25

  Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.(n)

 • Nowy dzień 6:00

  Program informacyjny "Nowy dzień z Polsat News" emitowany jest w paśmie porannym. Przedstawia najświeższe wiadomości polityczne, gospodarcze, społeczne i sportowe. "Nowy dzień z Polsat News" prowadzą Joanna Górska, Beata Cholewińska, Joanna Racewicz, Michał Giersz i Mariusz Abramowicz. Przekazują oni widzom najnowsze informacje z kraju i ze świata oraz prognozę pogody, a także prowadzą przegląd prasy i rozmawiają z zaproszonymi do studia politykami. Dodatkowo gospodarze programu informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" przedstawiają wiadomości ze świata show-biznesu, bazując na doniesieniach z najważniejszych krajowych i zagranicznych portali internetowych. W programie nie zabraknie także rozmów z gwiazdami. Podczas trwania programu informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" widzowie mogą przesyłać na specjalne konto e-mailowe swoje komentarze i opinie. Najciekawsze z nich prezentowane są na antenie.(n)

 • Malanowski i partnerzy. s01e54 8:40

  Detektywi otrzymują zlecenie od firmy ubezpieczeniowej, aby obserwować Mariusza Bykowskiego. Mężczyzna trzy lata wcześniej wraz z Tadeuszem Radczakiem napadł na transport przewożący pieniądze. Wspólnikowi udało się uniknąć aresztowania i ukryć wraz z łupem. Bykowski został złapany i skazany na więzienie, z którego właśnie wychodzi. Malanowski przekonuje go, żeby wskazał miejsce, w którym ukrył swoją część łupu. Niestety zamiast gotówki detektywi znajdują tam ciało wspólnika Bykowskiego...(n)

 • Malanowski i partnerzy. s01e55 9:10

  Beata Kubiak prosi detektywów, aby odnaleźli jej córkę Kasię, która nagle wyprowadziła się z domu. Dziewczyna jest nosicielką wirusa HIV. Klientka detektywów jest pewna, że jej córkę zaraził Robert, chłopak Kasi. Detektywi ustalają, że dziewczyna obraca się w środowisku narkomanów, a Robert jest dilerem narkotyków. Kiedy jednak detektywi zastawiają na niego pułapkę i oddają w ręce policji, okazuje się, że chłopak jest zdrowy...(n)

 • Sekrety rodziny 9:40

  Barbara przypadkiem odrywa, że jej ukochany syn Adam nie dochowuje wierności żonie. Matka nie kryje swej złości. Uważa, że wychowywała go inaczej, lecz niestety nie może całe życie mu doradzać. Wkrótce odkrywa zdradę synowej. Na domiar złego niewierni sobie małżonkowie popadają w długi.(n)

 • Dlaczego ja?. s09e383 10:40

  Adam przedstawia swojej partnerce Weronice brata, piętnastoletniego Dominika. Dziewczyna jest w szoku, gdyż mężczyzna do tej pory twierdził, że jest jedynakiem. W końcu jednak wybacza mu kłamstwo. Wraz z pojawieniem się Dominika w ich domu zaczynają się kłopoty. Weronika jest na skraju wyczerpania nerwowego. Zaczyna podejrzewać, że chłopak nie jest bratem, ale synem Adama. Mnożące się kłamstwa powodują, że para się rozstaje. Dopiero gdy Adam uświadamia sobie, że stracił ukochaną, postanawia wyznać jej prawdę o swojej rodzinie.(n)

 • Gliniarze 11:40

  Pracownik hurtowni w paczce z bananami przypadkowo odnajduje tajemniczy pakunek. Okazuje się, że w środku są narkotyki. Następnego dnia mężczyzna znika bez śladu. Natalia zapomina o przymiarkach swojej sukni. Aneta jest zaniepokojona, że jej koleżanka nie przejawia zainteresowania swoim ślubem.(n)

 • Wydarzenia 12:50

  Prezenterzy programu informacyjnego "Wydarzenia" przedstawiają rzetelnie przygotowane zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie przedstawiane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują "Wydarzenia", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących. "Wydarzenia" to najważniejszy program informacyjny telewizji Polsat. Główne jego wydanie emitowane jest codziennie o stałej porze - 18.50. W dni powszednie program prowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. W weekendy natomiast - Agnieszka Mosór i Bartosz Kurek. Od poniedziałku do piątku program emitowany jest także o 15.50. Bezpośrednio po głównym wydaniu na antenie Polsat News nadawany jest program "Gość Wydarzeń", w którym Dorota Gawryluk, Agnieszka Mosór, Bogdan Rymanowski i Bartosz Kurek rozmawiają z politykami.(n)

 • Interwencja 13:25

  "Interwencja" to popołudniowy magazyn reporterów o charakterze społeczno-interwencyjnym, który zadebiutował na antenie Telewizji Polsat 19 lutego 2003 roku. Nadawany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16.15. Pierwszym prezenterem programu był Janusz Zadura. Obecnie magazyn prowadzą na zmianę Michał Bebło oraz Marcin Łukasik. W "Interwencji" ukazywane są sensacyjne wydarzenia, ludzkie dramaty i sukcesy. Dziennikarze poruszają trudne, niechętnie ujawniane tematy, takie jak: nadużycia władzy, oszusta, afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają służyć obywatelom. Dziennikarze nie pozostają obojętni na krzywdę zwykłych ludzi. Zgłoszone przez widzów sprawy są szczegółowo analizowane przez zespół "Interwencji". Nierzadko zgłaszający się do programu podejmowali wiele prób rozwiązania problemu, niestety bezskutecznych. Dla nich magazyn reporterów jest ostatnią szansą na uzyskanie pomocy i wymierzenie sprawiedliwości. Dziennikarze walczą więc z nieuczciwymi pracodawcami i urzędnikami, bronią praw konsumentów oraz stają w obronie biednych rodzin, pokrzywdzonych dzieci i zwierząt. Każdy około 15-minutowy odcinek "Interwencji" składa się z jednego lub dwóch reportaży. Dziennikarze prezentują historię poszkodowanej lub oczekującej pomocy osoby. Następnie próbują dotrzeć do ludzi, którzy są odpowiedzialni za krzywdę. Prezentują zarzuty oraz dają podejrzanym szansę zaprezentowania swojego punktu widzenia i wyjaśnienia sprawy. O ogromnej popularności magazynu "Interwencja" wśród widzów świadczy nie tylko wysoka oglądalność, lecz także ich zaangażowanie w tworzenie programu. Każdego dnia do redakcji trafiają kolejne listy z prośbami o pomoc. W czasie emisji magazynu jest uruchomiony również specjalny numer telefonu, pod którym każdy może uzyskać bezpłatną poradę prawną. Dyżurujący w redakcji adwokat odbiera setki próśb o interwencję.(n)

 • Trudne sprawy. s19e935 13:40

  Danuta samotnie wychowuje dwoje nastoletnich dzieci. Tymczasem firma, w której pracuje kobieta, planuje wysłać ją za granicę. Danuta nie chce zostawić dzieci bez opieki, jednocześnie boi się utraty pracy. Marta przekonuje matkę, że powinna zadbać o swoją karierę, a nią i bratem zajmie się babcia. Danuta postanawia skorzystać z rady córki. Nie wie o tym, że jej matka zachorowała i trafiła do szpitala. Marta przekonuje babcię, aby nie informowała o swoim stanie zdrowia Danuty. Matkę natomiast okłamuje, że babci skradziono telefon. Zdesperowana nastolatka brnie w kolejne kłamstwa. Z czasem zaczyna nawet udawać babcię w rozmowach telefonicznych. Dziewczyna nie potrafi jednak dojść do porozumienia z bratem, który zaczyna sprawiać problemy wychowawcze. Do akcji wkracza zaniepokojona nietypową sytuacją w rodzinie Danuty sąsiadka, Roma.(n)

 • Dlaczego ja?. s20e941 14:40

  Weronika spodziewa się dziecka. Przygotowuje się też do ślubu ze swoim chłopakiem Pawłem, chociaż nie znają się długo. Paweł bardzo poważnie traktuję tę sprawę - zmienił nawet pracę, aby zapewnić rodzinie stabilizację finansową. Niespodziewanie Weronika dostaje od anonimowego nadawcy zdjęcia, na których widzi Pawła siedzącego w restauracyjnym ogródku z obcą kobietą. Zachowanie obojga sugeruje, że są na randce. Paweł zapewnia ukochaną, że zdjęcia zostały zrobione, zanim się poznali. Mężczyzna nie potrafi przypomnieć sobie danych poznanej przez aplikację randkową kobiety, z którą się wówczas spotkał, i nie wie, dlaczego miałaby chcieć rozbić jego związek.(n)

 • Wydarzenia 15:50

  Program informacyjny nadawany na antenie dwóch stacji telewizyjnych: Polsat oraz Polsat News. Prezentuje w zwięzłej formie najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata, które miały miejsce minionego dnia. "Wydarzenia" są emitowane codziennie w kilku wydaniach. Główny program nadawany jest o godz. 18:50. W dni powszednie na głównej antenie Polsatu jest też program o 15:50. Główny serwis prowadzą: Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski, a wydania weekendowe: Bartosz Kurek oraz Agnieszka Mosór, która na zmianę z Przemysławem Białkowskim jest też gospodarzem popołudniowego serwisu. Każdego dnia po głównym wydaniu programu o 18:50 jest nadawany "Gość Wydarzeń", który stanowi rozwinięcie najważniejszych doniesień. Prowadzący Dorota Gawryluk lub Bogdan Rymanowski na antenie Polsatu i Polsatu News rozmawiają z osobami, które były bohaterami wydarzeń dnia. Oglądalność "Wydarzeń" emitowanych w Polsacie i Polsacie News utrzymuje się na stałym poziomie i wynosi średnio pięć milionów widzów.(n)

 • Pogoda 16:10

  "Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję Polsat programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w Polsce, a także całej Europie w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych. "Pogoda" emitowana jest w telewizji Polsat trzy razy dziennie. Za każdym razem prezenterzy przekazują informacje jak najbardziej aktualne, by sprawdziły się niemal w stu procentach. Prognozy przedstawiają: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant i wyjątkowo lubiany przez widzów Marek Horczyczak.(n)

 • Interwencja 16:15

  "Interwencja" to popołudniowy magazyn reporterów o charakterze społeczno-interwencyjnym, który zadebiutował na antenie Telewizji Polsat 19 lutego 2003 roku. Nadawany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16.15. Pierwszym prezenterem programu był Janusz Zadura. Obecnie magazyn prowadzą na zmianę Michał Bebło oraz Marcin Łukasik. W "Interwencji" ukazywane są sensacyjne wydarzenia, ludzkie dramaty i sukcesy. Dziennikarze poruszają trudne, niechętnie ujawniane tematy, takie jak: nadużycia władzy, oszusta, afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają służyć obywatelom. Dziennikarze nie pozostają obojętni na krzywdę zwykłych ludzi. Zgłoszone przez widzów sprawy są szczegółowo analizowane przez zespół "Interwencji". Nierzadko zgłaszający się do programu podejmowali wiele prób rozwiązania problemu, niestety bezskutecznych. Dla nich magazyn reporterów jest ostatnią szansą na uzyskanie pomocy i wymierzenie sprawiedliwości. Dziennikarze walczą więc z nieuczciwymi pracodawcami i urzędnikami, bronią praw konsumentów oraz stają w obronie biednych rodzin, pokrzywdzonych dzieci i zwierząt. Każdy około 15-minutowy odcinek "Interwencji" składa się z jednego lub dwóch reportaży. Dziennikarze prezentują historię poszkodowanej lub oczekującej pomocy osoby. Następnie próbują dotrzeć do ludzi, którzy są odpowiedzialni za krzywdę. Prezentują zarzuty oraz dają podejrzanym szansę zaprezentowania swojego punktu widzenia i wyjaśnienia sprawy. O ogromnej popularności magazynu "Interwencja" wśród widzów świadczy nie tylko wysoka oglądalność, lecz także ich zaangażowanie w tworzenie programu. Każdego dnia do redakcji trafiają kolejne listy z prośbami o pomoc. W czasie emisji magazynu jest uruchomiony również specjalny numer telefonu, pod którym każdy może uzyskać bezpłatną poradę prawną. Dyżurujący w redakcji adwokat odbiera setki próśb o interwencję.(n)

 • Na ratunek . s07e403 16:30

  Marysia z rodzicami udaje się na wakacje do Ośrodka Wypoczynkowego "Wenussi". Matka i ojciec kłócą się o zarezerwowany domek letniskowy i pracoholizm mężczyzny. Dziewczynka ucieka z ośrodka. Na parkingu przy lesie przyjmuje narkotyk od dwóch nieznajomych mężczyzn. Zaniepokojeni rodzice zgłaszają się na policję. W lesie młoda kobieta o imieniu Magda, trenująca bieganie, widzi, co mężczyźni robią Marysi.(n)

 • Gliniarze 17:00

  Przypadkowy przechodzień widzi, jak młoda kobieta zostaje potrącona przez samochód, a następnie wciągnięta do wnętrza pojazdu. Na miejscu zdarzenia policjanci znajdują okulary, które mogły należeć do uprowadzonej. Na komisariacie pojawiają się rodzice zaginionej, którzy rzucają nowe światło na sprawę. Wyjaśniają, że ich córka była prześladowana przez koleżankę ze studiów. Tymczasem Agnieszka spotyka się z pracownikiem socjalnym, który informuje ją, że stała się rodziną zaprzyjaźnioną Emilki. Uszczęśliwiona kobieta nie ustaje w wysiłkach, by stać się dla swojej wychowanki rodziną zastępczą. Okazuje się jednak, że może to utrudnić specyfika wykonywanej przez nią pracy.(n)

 • Pierwsza miłość 18:00

  Kobiety z klubu bokserskiego w Wadlewie nie są zadowolone ze swojego trenera. Olek postanawia porozmawiać z Oliwierem. Okazuje się jednak, że mężczyzna przepadł wraz z zaliczką, którą wziął za szkolenie. Michał nie jest zadowolony z efektów pracy Laury, która nie potrafi pomóc Marysi. Po ostrej wymianie zdań kobieta postanawia zerwać współpracę. Marysia tymczasem rozpoczyna w szpitalu strajk głodowy. Chce w ten sposób zaprotestować przeciwko bezprawnemu jej zdaniem zatrzymaniu w placówce.(n)

 • Wydarzenia 18:50

  Prezenterzy programu informacyjnego "Wydarzenia" przedstawiają rzetelnie przygotowane zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie przedstawiane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują "Wydarzenia", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących. "Wydarzenia" to najważniejszy program informacyjny telewizji Polsat. Główne jego wydanie emitowane jest codziennie o stałej porze - 18.50. W dni powszednie program prowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. W weekendy natomiast - Agnieszka Mosór i Bartosz Kurek. Od poniedziałku do piątku program emitowany jest także o 15.50. Bezpośrednio po głównym wydaniu na antenie Polsat News nadawany jest program "Gość Wydarzeń", w którym Dorota Gawryluk, Agnieszka Mosór, Bogdan Rymanowski i Bartosz Kurek rozmawiają z politykami.(n)

 • Gość "Wydarzeń" 19:25

  Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.(n)

 • Sport 19:45

  Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

 • Pogoda 19:55

  "Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję Polsat programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w Polsce, a także całej Europie w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych. "Pogoda" emitowana jest w telewizji Polsat trzy razy dziennie. Za każdym razem prezenterzy przekazują informacje jak najbardziej aktualne, by sprawdziły się niemal w stu procentach. Prognozy przedstawiają: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant i wyjątkowo lubiany przez widzów Marek Horczyczak.(n)

 • To nie tak, jak myślisz, kotku 20:00

  "To nie tak, jak myślisz, kotku" to komedia pomyłek z 2008 roku, w której wystąpiła plejada gwiazd polskiego kina. Za reżyserię odpowiedzialny jest Sławomir Kryński. Ma on w swoim dorobku również takie produkcje, jak: "Pokaż kotku, co masz w środku" (2011 r.) oraz "Podejrzani zakochani" (2013 r.). Film "To nie tak, jak myślisz, kotku" opowiada o losach cenionego neurochirurga Filipa Hoffmana (Jan Frycz), który pod pretekstem udziału w sympozjum wyjeżdża ze swoją kochanką, młodą pielęgniarką Dominiką (Małgorzata Buczkowska) do Sopotu. Niewiele brakowało, a o wszystkim dowiedziałaby się jego żona Maria Hoffman (Katarzyna Figura). Kobieta domyśla się, że mąż ją zdradza, dlatego nie ma skrupułów, aby spotykać się z Bogusiem (Tomasz Kot). Maria Hoffman wraz ze swoim kochankiem decydują się na wspólny wypad nad morze. Ich celem jest Sopot. Pech sprawia, że obie pary nieoczekiwanie trafiają do tego samego hotelu. W dodatku nocują w sąsiadujących apartamentach. Kobieta nie zdaje sobie sprawy z tego, że wybranek jej serca ma kłopoty z policją z powodu kradzieży czterech milionów złotych. A to dopiero początek kłopotów i przygód, z jakimi muszą zmierzyć się bohaterowie komedii "To nie tak, jak myślisz, kotku".(n)

 • Step Up 2 22:15

  Film "Step Up 2" stanowi kontynuację muzycznego hitu z 2006 roku z Jenną Dewan i Channingiem Tatumem w obsadzie. Tym razem reżyser obrazu, Jon M. Chu, rolę główną powierzył aktorce i tancerce Brianie Evigan. Wciela się ona w postać 16-letniej Andie, która traci matkę. Osierocona dziewczyna zamieszkuje u przyjaciółki mamy, Sarah (Sonja Sohn), w ubogiej dzielnicy Baltimore. Andie ma kłopoty z nauką, ponieważ całkowicie poświęca się swojej pasji, którą jest taniec. Większość czasu spędza na treningach z grupą 4 1 0, z którą zamierza wystartować w nielegalnym konkursie tańca ulicznego, The Streets. W końcu zaniepokojona postępowaniem nastolatki Sarah postanawia odesłać ją do ciotki mieszkającej w Teksasie. Wtedy kolega Andie, Tyler (Channing Tatum), namawia opiekunkę dziewczyny, by posłała ją do renomowanej Akademii Sztuki w Maryland. Podczas przesłuchania utalentowana młoda tancerka zwraca uwagę brata dyrektora, Chase'a Collinsa (Robert Hoffman). Chłopak związany jest z inną wybitną studentką, Sophie (Cassie Ventura). Tymczasem nowe obowiązki powodują, że główna bohaterka filmu "Step Up 2" zostaje wykluczona z 4 1 0. Chase oferuje jej swoją pomoc, by mogła wziąć udział w The Streets. Wspólnie organizują w szkole nieformalną grupę. Po kilku próbach i porażce w publicznej potyczce tanecznej, członkowie zespołu zdają sobie sprawę, że nie są jeszcze gotowi do występu w konkursie.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO