×

Wyszukaj artykuł

Program tvPolsat program TV. Program telewizyjny Polsat na dziś, jutro i weekend

 • Wydarzenia 18:50

  Prezenterzy programu informacyjnego "Wydarzenia" przedstawiają rzetelnie przygotowane zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie przedstawiane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują "Wydarzenia", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących. "Wydarzenia" to najważniejszy program informacyjny telewizji Polsat. Główne jego wydanie emitowane jest codziennie o stałej porze - 18.50. Od poniedziałku do piątku także o 15.50. Bezpośrednio po głównym wydaniu na antenie Polsat News nadawany jest program "Gość Wydarzeń", w którym Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała lub Magdalena Sakowska przeprowadzają wywiady z politykami.(n)

 • Gość "Wydarzeń" 19:30

  Prowadzący "Wydarzenia" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.(n)

 • Sport 19:45

  Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

 • Pogoda 19:55

  "Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję Polsat programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w Polsce, a także całej Europie w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych. "Pogoda" emitowana jest w telewizji Polsat trzy razy dziennie. Za każdym razem prezenterzy przekazują informacje jak najbardziej aktualne, by sprawdziły się niemal w stu procentach. Prognozy przedstawiają: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant i wyjątkowo lubiany przez widzów Marek Horczyczak.(n)

 • Jak rozpętałem II wojnę światową-ost.: Wśród swoich 20:05

  Pechowiec Franek Dolas (Marian Kociniak) w przebraniu sanitariusza bierze udział w ewakuacji rannych włoskich żołnierzy z Afryki. Razem z nimi płynie do Włoch. Wkrótce znów musi uciekać - tym razem sprzed włoskiego trybunału wojskowego. Niemcy aresztują go jako dezertera i wysyłają na front wschodni. Franek wyskakuje jednak z samolotu na spadochronie. Ląduje w Polsce, na drzewie w przyklasztornym ogrodzie. Udaje mu się dostać do oddziału partyzantów, w którym służy jego znajomy, Józek Kryska (Wirgiliusz Gryń). Po wielu przygodach i perypetiach Dolas zdobywa zaufanie nowych kolegów. Znajduje także miłość. Ostatnia część kultowej polskiej komedii.(n)

 • Ghost Rider 21:35

  Nominowany do Saturna w kategorii najlepszy horror "Ghost Rider" jest pełną efektów specjalnych adaptacją jednego z popularnych komiksów amerykańskiego wydawnictwa Marvel. Za reżyserię tej widowiskowej produkcji odpowiada Mark Steven Johnson, który ma już na swoim koncie podobny film, "Daredevila" z Benem Affleckiem. Tym razem rolę główną zagrał laureat Oscara Nicolas Cage. Motocyklista Johnny Blaze (Matt Long) zawiera pakt z diabłem (Peter Fonda). Chce w ten sposób uratować umierającego na nowotwór ojca, Bartona (Brett Cullen). Mefistofeles obiecuje spełnić jego życzenie. W zamian żąda jednak jego duszy. Ojciec chłopaka rzeczywiście wraca do zdrowia. Wkrótce jednak ginie w wypadku. Po latach Johnny (Cage) zdobywa sławę jako kaskader. Nie boi się śmierci i uwielbia adrenalinę. Pewnego dnia zjawia się u niego Mefistofeles, aby upomnieć się o swoje. Proponuje jednak Blaze'owi anulowanie umowy w zamian za zaskakującą przysługę. Mężczyzna ma pokonać zbuntowanego syna Mefisofelesa, Blackhearta (Wes Bentley), oraz jego pomocników. Blaze marzy o normalnym życiu u boku ukochanej Roxanne (Eva Mendes) i pragnie pozbyć się piekielnej klątwy. Przystaje więc na warunki współpracy. Obdarzony umiejętnością przeistaczania się w Ghost Ridera - płonącego motocyklistę o nadprzyrodzonej mocy - przystępuje do bezwzględnej walki ze zbuntowanymi demonami i krnąbrnym potomkiem diabła. Realizując powierzoną mu przez Mefistofelesa misję, jednocześnie nie dopuszcza do stworzenia prawdziwego piekła na ziemi.(n)

 • Paranormal Activity: Inny wymiar 23:50

  "Paranormal Activity: Inny wymiar" to kolejna część popularnej serii horrorów o duchach i innych zjawiskach paranormalnych. W każdym z tych filmów twórcy stwarzają iluzję, jakoby film był autentycznym amatorskim nagraniem stworzonym przez samych bohaterów przedstawianej historii. W filmie "Paranormal Activity: Inny wymiar" Ryan (Chris J. Murray) i Emily (Brit Shaw) wraz z córeczką Leilą (Ivy George) przeprowadzają się do nowego domu. Są z tego powodu bardzo szczęśliwi. Niestety, pewnego dnia znajdują w domu stare kasety wideo oraz tajemniczą kamerę. Okazuje się, że można nią rejestrować zjawiska paranormalne. Wkrótce rodzina z przerażeniem odkrywa, że w budynku mieszka starożytny demon. Co gorsza, pragnie on zawładnąć duszą Leili.(n)

Lista stacji