Program tvPolsat Film program TV. Program telewizyjny Polsat Film na dziś, jutro i weekend

 • Gliniarze: Martwe zło. s09e488 2:00

  Na parkingu policja odnajduje zwłoki prostytutki. Niebawem dochodzi do zabójstwa kolejnej kobiety. Sposób działania wskazuje na kogoś, kto wzoruje się na słynnym zabójcy - Kubie Rozpruwaczu. Detektywi wkraczają do świata zmuszanych do prostytucji Ukrainek. Adam planujej zostać współwłaścicielem klubu judo. Składa więc swoją propozycję właścicielowi klubu, Jackowi Norkowi. Zaskoczony ofertą mężczyzna prosi o czas na zastanowienie się.(n)

 • Gliniarze: Bezradni 3:00

  Napadnięto i pobito nauczyciela akademickiego. Poszkodowany podejrzewa o to innego wykładowcę, który groził mu już wcześniej. Sprawą zajmują się Adam i Agnieszka, między którymi ostatnio zaognił się konflikt. W trakcie śledztwa na jaw wychodzą długo ukrywane sekrety ofiary.(n)

 • Gliniarze: Dziecko jest bezpieczne 4:00

  Z mieszkania uprowadzono dwuletnią dziewczynkę. Policja ustaliła, że w tym czasie jej matki nie było w domu. Najbardziej podejrzaną w tej sprawie osobą okazuje się być ojciec dziecka, które sąd jakiś czas temu zabrał prawa rodzicielskie. Mężczyzna ma jednak alibi. Detektywi zaczynają więc podejrzewać partnera matki. Tymczasem do domu Kuby wprowadza się jego chrześniak.(n)

 • Na ratunek . s05e291 5:00

  Kinga nie akceptuje kształtu swojego nosa. Od dzieciństwa jest on powodem licznych kompleksów i niskiej samooceny. Dziewczyna marzy o operacji plastycznej, na którą jej nie stać. Zakochany w dziewczynie Filip postanawia zdobyć dla ukochanej pieniądze na zabieg, wyłudzając odszkodowanie. Prosi o pomoc siostrę Kingi, Anię. Aby plan się powiódł, on musi mieć ubezpieczenie NNW, ona OC. Następnie dziewczyna ma zeznać, że przypadkowo oparzyła wybranka siostry. Sytuacja komplikuje się, gdy do domu nieoczekiwanie wraca Kinga. Próbując ratować Filipa, wylewa wrzątek na siebie. Katarzyna wraz z mężem i dwójką dzieci spędza popołudnie na boisku do gry w piłkę nożną. Małżeństwu towarzyszą znajomi z dzieckiem. W trakcie gry w piłkę dochodzi do tragedii. Bramka przewraca się na 5-letnią Zuzię. Dziewczynka doznaje obrażeń płuc. Spanikowani rodzice dzwonią pod 112.(n)

 • Na ratunek . s05e292 5:30

  Justyna pisze pikantne esemesy ze swoim chłopakiem. Alan przesłał kilka roznegliżowanych zdjęć ukochanej kolegom. Zostają one upublicznione na stronie szkoły, a wszyscy uznają dziewczynę za puszczalską. Justyna postanawia popełnić samobójstwo, przedawkowując leki nasenne, które kradnie mamie. Przed zażyciem środków przygotowuje snapchata, którego wyświetla Alan. Chłopak dzwoni pod numer alarmowy 112... Klaudia Paryś jest wschodzącą gwiazdą programów kulinarnych, a także znaną i lubianą blogerką i vlogerką kulinarną. Ze względu na obowiązki zawodowe je dużo i tłusto, prowadzi też bardzo intensywny tryb życia. W trakcie kręcenie zdjęć do kolejnego odcinka programu dziewczyna zaczyna źle się czuć. Pojawia się podejrzenie, że została otruta. Okazuje się, że ma zawał.(n)

 • Drwale i inne opowieści Bieszczadu. s04e87 6:00

  Dalsze kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.(n)

 • Drwale i inne opowieści Bieszczadu. s04e88 6:30

  Dalsze kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.(n)

 • Drwale i inne opowieści Bieszczadu. s01e19 7:00

  Janek "Samolot", nowy bohater programu, to mistrz w wycinaniu drzew. Na zimę Ferdek został bez koni, i nie może brać udziału w zrywce w lesie. "Żmiju" przygotowuje swoje obrazy na wystawę w Warszawie. Śliwa już na zawsze musi pożegnać się z wypałem węgla drzewnego. W okolicy "Wazona" pojawiły się wilki, więc mężczyzna postanowił je wytropić.(n)

 • Nasz nowy dom. s13e167 7:30

  W niewielkim budynku wielorodzinnym w Ursusie znajduje się puste, zdewastowane mieszkanie. Chciałaby w nim zamieszkać pani Sylwia, która samotnie wychowuje syna Oliwiera. W mieszkaniu tym minęła młodość kobiety, jednak jej nadużywający alkoholu ojciec doprowadził lokal do ruiny. W środku brakuje ciepłej wody, a łazienka straszy grzybem na ścianach. Kobieta i jej syn wynajmują mieszkanie, co pochłania większość ich dochodów. W cudzym mieszkaniu Oliwier nie może też mieć wymarzonego psa. Architekt Wojtek Strzelczyk i jego ekipa podejmują się naprawdę trudnego zadania, jakim jest remont. Katarzyna Dowbor pomaga też chłopcu spełnić marzenie o czworonogu.(n)

 • Przyjaciółki. s13e156 8:30

  Anka i Paweł znów zaczynają się dogadywać. Zaraz po powrocie z zagranicy Strzelecka zostaje poproszona przez Julkę o pomoc przy chorym Oliwerze. Mimo wszystko postanawia nie dać się wykorzystać córce i odmawia. Wkrótce potem dziecko trafia do szpitala z podejrzeniem sepsy. To skłania Julkę do podjęcie decyzji o usamodzielnieniu się. Dorota nakłania Ingę, by naciągnęła Maksa na drogie rozrywki. Obfita kolacja w ekskluzywnej restauracji kończy się dla Gruszewskiej bólem brzucha. Jasiek zachowuje dystans wobec Zuzy. Kobieta jest pewna, że jedyną nadzieją na uzdrowienie ich relacji jest puszczenie w niepamięć wzajemnych zdrad. Małżonkowie postanawiają iść wspólnie na parapetówkę do Darii. W ostatniej chwili Zuza ma jednak opory. Mimo trudności w porozumieniu się z Patrycją Wiktor postanawia zorganizować dla Mikołaja przyjęcie urodzinowe. Właśnie tego dnia Wika chce się widzieć z Klarą. Łamie umowę z Wiktorem i nie wraca z dzieckiem.(n)

 • Przyjaciółki. s13e157 9:30

  Marianna i jej mąż wyprowadzili się do Poznania, więc Paweł proponuje, by Anka wróciła do domu. Prosi Julkę, by umówiła go z żoną. Zaskakuje partnerkę, śpiewając dla niej piosenkę ze sceny. Zuza nadal podejrzewa, ze Jasiek flirtuje z Darią. Utwierdza się w tym przekonaniu, gdy widzi ich przytulających się czule. Okazuje się, że Jasiek próbował pocieszyć wspólniczkę, której siostra ma raka piersi. Mimo niechęci do rywalki Zuza pomaga zapisać jej krewną do najlepszego specjalisty. Inga przypadkiem spotyka Maksa w kawiarni w towarzystwie młodej kobiety. Jest zazdrosna. Wika porwała Klarę i uciekła w kierunku Niemiec. Wiktor chce natychmiast wyruszyć w ślad za nią, ale nagle stan jego zdrowia się pogarsza. Adam w środku nocy przynosi mu wieści od niemieckiej policji.(n)

 • Świat według Kiepskich 10:30

  Przeglądając gazetę, Ferdek czyta ogłoszenie, że poszukiwani są śmiałkowie do tajemniczego przedsięwzięcia. Biorąc udział w eksperymencie staje się półczłowiekiem półmaszyną w rękach nieobliczalnego szaleńca...(n)

 • Świat według Kiepskich 11:05

  Halina i Ferdek wybierają się w podróż do wujka. Wszyscy pomagają im pakować walizkę. Po wyjeździe rodziców Mariolka zaprasza do mieszkania kolegę, który twierdzi, że potrafi wywołać diabła.(n)

 • Świat według Kiepskich. s01e88 11:45

  Pewnej bezksiężycowej nocy mieszkanie Kiepskich odwiedza tajemniczy przybysz z kosmosu. Jego rasa jest zagrożona wyginięciem. Dla uratowania swoich bliskich jest gotów zrobić wszystko. Aby jego misja mogła zakończyć się sukcesem, musi zmienić obowiązujące na naszej planecie prawa natury. Rano Ferdynand budzi się z silnymi bólami brzucha. Nie są to bynajmniej objawy zatrucia pokarmowego.(n)

 • Świat według Kiepskich 12:15

  Ferdek stwierdza, że od jakiegoś czasu nikt nie traktuje go poważnie - nie zwraca na niego uwagi, nie pyta o zdanie. Postanawia natychmiast zmienić tę sytuację.(n)

 • Asterix kontra Cezar 12:40

  "Asterix kontra Cezar" to francuski film animowany pochodzący z 1985 roku. Jest to kolejna z części o przygodach nieustraszonych Galów z Asteriksem i Obeliksem w rolach głównych. Za reżyserię obrazu odpowiada duet: Paul Brizzi i Gaëtan Brizzi, znany m.in. z animacji "Kacze opowieści: Poszukiwacze zaginionej lampy" (1990 r.). Obelix zakochuje się w pięknej dziewczynie, którą spotyka w drodze na polowanie. Okazuje się, że wybranka serca nosi imię Falbala. Dziewczyna jest córką jednego z galicyjskich przywódców i niestety nie odwzajemnia uczucia do Obeliksa. Przychylnym okiem patrzy na Tragikomiksa. Tymczasem Rzymianie, których celem jest podporządkowanie sobie krnąbrnych i nieposłusznych Galów, porywają Falbalę i Tragikomiksa. Obelix prosi swojego przyjaciela Asteriksa o pomoc w uratowaniu uprowadzonej pary. Trop wiedzie aż do Rzymu. Okazuje się, że dwójka zakochanych ma zostać rzucona na pożarcie lwom. Główni bohaterowie filmu "Asterix kontra Cezar" nie mogą do tego dopuścić.(n)

 • Maska Zorro 14:15

  "Maska Zorro" to widowiskowa i jedna z najbardziej znanych adaptacji przygód słynnego zawadiaki i obrońcy ubogich, postaci stworzonej przez Johnstona McCulleya. Jest to znakomite kino przygodowe, któremu nie brakuje rozmachu. W filmie można znaleźć zarówno szermiercze pojedynki, gonitwy, zawiłą intrygę i zemstę, jak i historię namiętnego romansu. A wszystko to podane w efektownej, niepozbawionej humoru formie. Kolejnym atutem filmu "Maska Zorro" jest gwiazdorska obsada. Anthony Hopkins gra tu rolę szlachcica Don Diega de la Vegi, który mieszka w Monterey w Kalifornii. Prawy mężczyzna nie może pogodzić się z terrorem, jaki wprowadza okrutny gubernator, tyran i zdrajca Don Rafael Montero (Stuart Wilson). W charakterystycznej czarnej masce staje w obronie uciśnionych, którzy nadają mu przydomek Zorro. Montero okazuje się jednak groźnym przeciwnikiem. Zabija żonę Don Diega i porywa jego córkę, a jego samego zamyka w więzieniu. Dopiero po dwudziestu latach Don Diego wychodzi na wolność. Zdaje sobie sprawę, że sam nie jest już w stanie przeciwstawić się niesprawiedliwości. Postanawia więc znaleźć następcę. Zostaje nim złodziejaszek Alejandro Murrieta (Antonio Banderas). Okazuje się on pojętnym uczniem mistrza, który dzieli się z nim całym swoim doświadczeniem. Młody łotrzyk ma do wyrównania porachunki z kapitanem Love (Matt Letscher), który przyczynił się do śmierci jego brata. Liczy, że nauki pobierane od Diego pomogą mu w zemście. Na swoje nieszczęście zakochuje się jednak w córce gubernatora, pięknej Elenie (Catherine Zeta-Jones). Nie wie, że kobieta jest tak naprawdę uprowadzoną przed laty córką de la Vegi. Następcę Zorro czeka nie lada wyzwanie. By pokonać zło, musi wykazać się prawdziwym hartem ducha i ciała.(n)

 • Krok do sławy 2 17:05

  Studenci z uniwersyteckiego bractwa Theta Nus żyją zbliżającymi się eliminacjami do krajowych zawodów tanecznych. Na czele zespołu stoi utalentowany Chance Harris (Collins Pennie), który ma poprowadzić drużynę do zwycięstwa. Niestety, chłopak boryka się z wieloma problemami osobistymi. Nie potrafi porozumieć się z ojcem, jest uwikłany w nieszczęśliwy związek, a na domiar złego naraził się miejscowym gangsterom. W takich warunkach przygotowanie siebie i drużyny stanowi dla Chance'a nie lada wyzwanie.(n)

 • Mały 18:55

  "Mały" to pełna zwariowanego humoru komedia wyreżyserowana przez Keenena Ivory'ego Wayansa, twórcę "Agentów bardzo specjalnych" i "Strasznego filmu". Bohaterowie tej produkcji to złodziejski duet złożony z liliputa Calvina (Marlon Wayans) i jego wspólnika Percy'ego (Tracy Morgan). Mężczyźni trafiają do więzienia, ale zaraz po odbyciu kary ponownie wracają do swojego przestępczego fachu. Celem złodziejskiej akcji bohaterów komedii "Mały" staje się wart sto tysięcy dolarów diament. Przestępcom udaje się zdobyć cenny kamień, ale zmuszeni są ratować się ucieczką przed policją. Decydują, żeby schować gdzieś swój łup. Zdesperowani wrzucają kamień do torebki przypadkowej kobiety, Vanessy Edwards (Kerry Washington). Gdy mija zagrożenie ze strony policji, Calvin i Percy zaczynają obserwować Vanessę i jej męża Darryla (Shawn Wayans), by odebrać swój łup. Po pewnym czasie orientują się, że małżonkowie od dawna marzą o potomku. Wówczas złodziejski duet wpada na szalony pomysł. Calvin przebiera się za dziecko, a Percy podrzuca go pod drzwi Edwardsów, którzy przygarniają "malucha". Złodziej musi odzyskać diament, zanim "przybrani rodzice" zorientują się, że padli ofiarą intrygi.(n)

 • Sztanga i cash 21:00

  Michael Bay, twórca tak spektakularnych filmów, jak "Armageddon", "Pearl Harbor" czy trzy części serii "Transformers", ma w swoim reżyserskim dorobku także zabawną produkcję sensacyjną "Sztanga i cash", której scenariusz opowiada o prawdziwych wydarzeniach. Obok Marka Wahlberga swoje muskuły pręż tu Dwayne "The Rock" Johnson, aktor i gwiazda restlingu. Rok 1994. Mieszkający w Miami Daniel Lugo (Mark Wahlberg) pasjonuje się kulturystyką. Mężczyzna pracuje jako trener w miejscowej siłowni. Uczęszcza także na wykłady motywacyjne z psychologii biznesu, prowadzone przez Johnny'ego Wu (Ken Jeong). To pod ich wpływem postanawia zmienić swoje życie. Bohater komedii "Sztanga i cash" wpada na pomysł, by porwać jednego z klientów siłowni, lubiącego się szczycić swoim bogactwem przedsiębiorcę Victora Kershawa (Tony Shalhoub), i przejąć jego majątek. Wspólnikami Daniela zostają były więzień Paul Doyle (Dwayne Johnson) i znajomy Lugo po fachu, wielki fan sterydów Adrian Doorbal (Anthony Mackie). Akcja przebiega zgodnie z planem, a Victor, po wielu dniach tortur, zgadza się przekazać swoim oprawcom stosowny okup. Wówczas Daniel i jego pomocnicy zostawiają Kershawa na pewną śmierć, pozorując wypadek. Victorowi udaje się jednak przeżyć, co wpędza jego porywaczy w poważne tarapaty.(n)

 • Komando 23:45

  "Komando" to typowy akcyjniak z lat 80., w którym w charakterystycznej dla siebie roli twardziela wystąpił Arnold Schwarzenegger. Gra on rolę pułkownika Johna Matriksa. Przez wiele lat mężczyzna dowodził specjalnym oddziałem szybkiego reagowania złożonym ze znakomicie wyszkolonych komandosów. Kiedy jego ekipa przestała być potrzebna, został zmuszony do przejścia na wcześniejszą emeryturę. Obecnie bohater "Komando" mieszka razem ze swoją jedenastoletnią córką Jenny (Alyssa Milano) w małej górskiej miejscowości. Wiodą tam sielskie i spokojne życie. Niestety, w końcu przeszłość przypomina sobie o Matriksie. Jego były współpracownik, psychopatyczny Bennett (Vernon Wells) - okrutnik, którego pułkownik wyrzucił kiedyś ze swojego oddziału - porywa mu bowiem dziecko. Okazuje się, że uprowadzenie Jenny zlecił niejaki Arius (Dan Hedaya), odsunięty niegdyś przez Johna od władzy były dyktator małego państewka w Ameryce Południowej. Porywacze informują Matriksa, że jeśli chce odzyskać córkę, musi jechać do tego kraju i zabić nowo wybranego prezydenta. W ten sposób bezwzględny Arius zamierza odzyskać władzę. Pułkownik doskonale zdaje sobie jednak sprawę z tego, że nie może mu ufać. Ucieka więc z samolotu, którym miał dolecieć do miejsca akcji, i postanawia załatwić sprawę po swojemu. Ma tylko 11 godzin na odnalezienie bazy Ariusa i wyeliminowanie terrorysty. W akcji pomaga mu piękna stewardesa, Cindy (Rae Dawn Chong).(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO