×

Wyszukaj artykuł

Program tvPolsat Café program TV. Program telewizyjny Polsat Café na dziś, jutro i weekend

 • Dwa ciała, jeden mózg 7:00

  Niezwykła historia dwóch syjamskich bliźniaczek, które dzięki zrośnięciu zyskały niespotykane zdolności. Dzielą one duże połacie tkanki oraz ważne żyły mózgowe, co uniemożliwia ich rozdzielenie. Bliźniaczki mają wspólny zmysł wzroku. Widzowie dowiedzą się również o innych efektach wynikających z niecodziennego połączenia. Lekarze spróbują zbadać, czy bliźniaczki dzielą też myśli. Specjaliści sprawdzą czy mają niezależne osobowości, a także gdzie leży ich świadomość.(n)

 • Biedni kontra bogaci 8:00

  Dwie rodziny o diametralnie różnym statusie społecznym zamieniają się miejscami na siedem dni. Mniej zamożni doświadczą życia w luksusie, bogaci natomiast sprawdzą, jak trudne jest codziennie funkcjonowanie, gdy brakuje pieniędzy na zaspokojenie podstawowych potrzeb.(n)

 • Nasz nowy dom. s11e125 9:00

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Grzegorz, wychowują trójkę dzieci. Od kilku lat starają się wyremontować stary drewniany dom, w którym mieszkają. Do wykończenia pozostała łazienka. Należy też zabezpieczyć rury z wodą, by nie zamarzały zimą. Poza tym brakuje toalety i prawdziwego ogrzewania. Chory na hemofilię ojciec rodziny nie jest w stanie zrobić tego wszystkiego sam. Na pomoc spieszy ekipa programu. Gościem specjalnym odcinka jest dziennikarz Paweł Loroch.(n)

 • Bogaty dom - biedny dom 10:00

  Dwie rodziny o bardzo zróżnicowanych dochodach na kilka dni zamieniają się swoimi domami i budżetami.(n)

 • Demakijaż. s08e96 11:00

  Prowadzący Krzysztof Ibisz zaprasza do swojego salonu polskich celebrytów, którzy zdobyli ogromną popularność. W atmosferze przyjacielskiego spotkania rozmawia z nimi na temat ich życia prywatnego i kariery zawodowej.(n)

 • Gwiazdy na dywaniku 11:30

  Dwoje znanych stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają kreacje celebrytów na różnego typu imprezach. Wielką uwagę przykładają do drobiazgów i różnych związanych z modą wykroczeń, a nieudane stylizacje poddają miażdżącej krytyce.(n)

 • Shopping Queens. Królowe Zakupów. s02e22 12:00

  Tym razem do rywalizacji staną asystentka do spraw sprzedaży Monika, wokalistka Ewelina, właścicielka firmy specjalizującej się w stylizacji rzęs Agnieszka oraz sekretarka i modelka plus size Joanna. Będą musiały przygotować dwie stylizacje pod tematy wybrane przez prowadzącą Joannę Horodyńską: "Globalne ocieplenie" i "To Coś". Uczestniczki otrzymają jedynie dziewięćset złotych i zaledwie godzinę na wykonanie całego zadania. Następnie odbędzie się pokaz, podczas którego będą oceniać się nawzajem. Krytyki podejmą się także jurorzy: aktorka Ada Fijał, modowy specjalista Jarek Szado i Tomasz Jacyków. Zwyciężczyni dostanie aż dwa i pół tysiąca złotych.(n)

 • Shopping Queen. s03e26 13:00

  W tym odcinku w modowe szranki staną Aleksandra, Agnieszka P., Agnieszka K. i Katarzyna. Każda z nich musi przygotować stylizacje na tematy "Upadły anioł" oraz "W starym kinie". Ich kreacje ocenią one same oraz jury w składzie: Ada Fijał, Macademian Girl, Jarek Szado. Program poprowadzi Joanna Horodyńska.(n)

 • Nasz nowy dom. s14e192 14:00

  W Rosanowie nieopodal Łodzi mieszka trzypokoleniowa rodzina. Pan Jerzy przyjął pod swój dach wnuczkę Sylwię i jej córeczkę, Alicję. Pani Sylwia dorastała w domu pełnym przemocy, ojciec alkoholik zamienił jej życie w piekło. Przeszła jednak terapię i stara się stworzyć córce dom, jakiego sama nie miała. Niestety, warunki życia rodziny są dramatyczne. Choć ekipa programu przez lata widziała już wiele, stan mokrego, zagrzybionego budynku przeraża nawet Maćka Pertkiewicza i Wiesława Nowobilskiego.(n)

 • Poprawki skalpelem. Botched, s01e23 15:00

  Dwaj chirurdzy plastycznymi, Terry Dubrow i Paul Nassif, próbują pomóc ofiarom nieudolnych lub wręcz oszpecających operacji plastycznych.(n)

 • Shopping Queens. Królowe Zakupów. s01e07 16:00

  O koronę zawalczą tym razem polonistka Jolanta, Kasia, żeglarka Małgosia i lokalna stylistka Katarzyna. Muszą przygotować dwie pełne kreacje w tematach "Tutti frutti" i "Jezioro łabędzie". Na całość uczestniczki mają zaledwie dziewięćset złotych i muszą zdążyć ze wszystkim w ciągu godziny. Do jurorów, więc projektantki Joanny Osieckiej i krytyka Tomasza Jacykowa, dołączy Millex - mieszkający w Londynie blogger modowy.(n)

 • Spektakularne metamorfozy. 100% Hotter 2, s02e05 17:00

  Zespół stylistów zaprasza do siebie najdziwniej ubranych Brytyjczyków i prosi publiczność o wyrażenie swojej opinii na temat ich stylu. Po ocenie rozpoczyna się metamorfoza, która pozwoli im stać się najmodniejszą wersją samych siebie.(n)

 • Tajemnice Ameryki Południowej: Wenezuela - obsesja piękna 18:00

 • Niewolnicy wyglądu 19:00

  Dokument o ludziach niepogodzonych ze swoim przeciętnym wyglądem. Ukazuje dążenia poszczególnych osób do specyficznie pojętej niezwykłości i doskonałości. Wszyscy oni nałogowo ingerują we własne ciało - poprzez wycięcie żeber czy zmianę koloru tęczówek - nierzadko w drastyczny sposób.(n)

 • Niewolnicy wyglądu 19:30

  Dokument o ludziach niepogodzonych ze swoim przeciętnym wyglądem. Ukazuje dążenia poszczególnych osób do specyficznie pojętej niezwykłości i doskonałości. Wszyscy oni nałogowo ingerują we własne ciało - poprzez wycięcie żeber czy zmianę koloru tęczówek - nierzadko w drastyczny sposób.(n)

 • Zdrady. s07e85 20:00

  Pielęgniarka Daria podejrzewa, że mąż nie jest jej wierny, i ma ku temu powody. Marek już kiedyś ją zdradził, ale w obawie przed samotnością żona dała mu drugą szansę. Obecnie w życiu Darii powtarza się dawny scenariusz. Kobieta boi się o przyszłość swego małżeństwa. Skrywany przez nią sekret tylko potęguje lęk.(n)

 • Bogaty dom - biedny dom 21:00

  Dwie rodziny o różnej sytuacji materialnej zamienią się miejscami. Anna i Przemysław to rodzice ośmiorga dzieci. Przemek odsiedział wyrok w więzieniu za kradzież złomu. Posunął się do przestępstwa, ponieważ dzieci były głodne. Dziennie mają przewidziane 10 złotych na osobę. Natomiast przedszkolanka Larysa i analityk Tomasz nie mają takich kłopotów. Larysa pracuje dla własnej przyjemności - pensja męża byłaby wystarczająca. Ich jedyny syn Tomasz ma zapewnione bezpieczeństwo finansowe.(n)

 • Gry małżeńskie. s05e73 22:00

  Kinga będzie musiała zgadnąć, który z trzech mężczyzn to kawaler - każdy będzie się za takiego podawał. Piotr i Jakub są żonaci i tylko Maciej nie ma partnerki.(n)

 • Zdrady. s09e106 23:00

  Marek ożenił się z Elizą sześć tygodni temu, jednak od dnia ślubu zachowanie kobiety uległo zmianie. Młoda mężatka nie ma ochoty na bliskość. Marka zastanawia to nagłe ochłodzenie jej uczuć. Chcąc poznać powód, postanowił obserwować ją na własną rękę, ale te próby skończyły się fiaskiem. Poprosił więc o pomoc specjalistę - Damiana Petrova i jego ekipę.(n)

Lista stacji