×

Wyszukaj artykuł

Program tvPolsat Café program TV. Program telewizyjny Polsat Café na dziś, jutro i weekend

 • Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia. s02e14 13:00

  Kolejna edycja kulinarnego show. Wojciech Modest Amaro, szef kuchni w Atelier Amaro - jedynej polskiej restauracji wyróżnionej prestiżową Gwiazdką Michelina - znowu rzuci wyzwanie mniej doświadczonym kolegom po fachu i amatorom gotowania. Zwycięzca otrzyma 100 tysięcy złotych oraz pracę w lokalu mistrza kuchni. Po raz pierwszy fani programu będą mogli skosztować dań, które zostaną przygotowane przez zawodników. W poskromieniu uczestników po raz kolejny Wojciechowi Modestowi Amaro pomagać będą Dariusz Kuźniak oraz Piotr Ślusarz, a w roli opiekuna i doradcy ponownie wystąpi Kurt Scheller.(n)

 • Gwiazdy na dywaniku 14:30

  Duet - Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków - przyjrzy się celebrytom, którzy lubią eksperymentować, i tym, którzy popełniają modowe faux pas. Porozmawiają między innymi o Patrycji Markowskiej i Odetcie Moro.(n)

 • Shopping Queens. Królowe Zakupów. s02e23 15:00

  O tytuł Królowej Zakupów walczyć będą studentka dziennikarstwa o ormiańskim pochodzeniu Wiktoria, pracowniczka działu zakupów Gracja, uwielbiająca pieczenie ciast studentka biotechnologii Sonia, a także lekkoatletka i maturzystka Sylwia. Joanna Horodyńska przygotowała dla nich dwa tematy: "Rajska Noc" oraz "Mars i Wenus". Będą musiały wykonać pod nie pasujące stylizacje. Podczas pokazu zaprezentują swoje kreacje i wysłuchają opinii specjalistów świata mody - recenzenta Tomasza Jacykowa, choreografa Jarka Szado i aktorki Ady Fijał.(n)

 • Bogaty dom - biedny dom 16:00

  Dwie rodziny o bardzo zróżnicowanych dochodach na kilka dni zamieniają się swoimi domami i budżetami.(n)

 • Nasz nowy dom. s11e120 17:00

  Mińsk Mazowiecki. Pani Agnieszka samotnie wychowuje troje dzieci, Marzenę, Małgosię i Grzesia, oraz przysposobionego brata. Ekipa programu ze zdumieniem odkrywa, że mieszkająca w bloku rodzina od pięciu lat żyje bez ogrzewania. Z powodu grzyba i wilgoci ściany się osypują, a meble przegniły. Domownicy zaś często chorują. Budowlańcy szukają sposobu na tanie i bezpieczne ogrzanie lokalu. W tym czasie Katarzyna Dowbor zabiera rodzinę na wakacje.(n)

 • Biedni kontra bogaci 18:00

  Dwie rodziny z przeciwnych krańców drabiny społecznej zamieniają się miejscami na siedem dni. Mniej zamożni doświadczą życia w luksusie, bogaci natomiast sprawdzą, jak trudne jest życie, gdy brakuje pieniędzy nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb.(n)

 • Shopping Queens. Królowe Zakupów. s02e38 19:00

  O tytuł Królowej Zakupów będą zabiegać: miłośniczka tańca ludowego Anna, wokalistka i nauczycielka języka angielskiego Daria, wizażystka Karolina oraz kochająca rysować kelnerka Marta. W ciągu godziny, mając jedynie dziewięćset złotych, wykonają dwie pełne kreacje. Joanna Horodyńska wybrała dla nich dwa tematy przewodnie - "Głębia oceanu" i "Światła nocy". Stylizacje ocenią specjaliści: modelka Lidia Popiel, aktorka Ada Fijał oraz krytyk Tomasz Jacyków.(n)

 • Zdrady. s10e121 20:00

  39-letnia Agata Bielikowska jest szefową działu w firmie farmaceutycznej. Trzy lata temu wyszła za mąż za przystojnego prawnika Błażeja. Razem wychowują 19-letnią córkę Agaty z poprzedniego małżeństwa - Viktorię. Para ma problemy wychowawcze z nastolatką, która wpadła w złe towarzystwo i przestała się uczyć. Do tego Błażej zaczął coraz później wracać z pracy. Niedawno zatrudnił do swojej kancelarii atrakcyjną prawniczkę Mariannę. Agata podejrzewa, że to przez nią Błażej się zmienił. Jest pewna, że jej mąż ma romans z młodą pracownicą. Nie ma jednak na to dowodów.(n)

 • Randki bez cenzury. s01e01 21:00

 • Kulisy "Tańca z gwiazdami" 22:00

  Twórcy programu przeprowadzają wywiady z uczestnikami oraz jurorami popularnego show. Widzowie mają szansę dowiedzieć się, co dzieje się za kulisami spektakularnego widowiska.(n)

 • Gwiazdy na dywaniku 22:30

  Dwoje znanych stylistów, Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, oceniają kreacje celebrytów na różnego typu imprezach. Wielką uwagę przykładają do drobiazgów i różnych związanych z modą wykroczeń, a nieudane stylizacje poddają miażdżącej krytyce.(n)

 • Zdrady. s06e68 23:00

  Anna Skowrońska pół roku temu urodziła córkę. Jest ambitna, dlatego zaraz po urlopie macierzyńskim wróciła do pracy w agencji reklamowej. Boi się, że po porodzie przestała być atrakcyjna dla męża. Ostatnio nabrała podejrzeń, że Maciek zdradza ją z opiekunką do dziecka. Detektywi rozpoczynają obserwację. Odkrywają, że niania rzeczywiście uprawia seks w mieszkaniu pracodawców, lecz nie z gospodarzem domu. Niemniej Maciek również nie jest święty.(n)

Lista stacji