Program tvPolsat Café program TV. Program telewizyjny Polsat Café na dziś, jutro i weekend

 • Biedni kontra bogaci 8:00

  Dwie rodziny o zupełnie innym statusie materialnym na kilka dni zamienią się miejscami. Ubodzy zakosztują nieznanego dotąd luksusu, a bogaci przekonają się, jak trudne jest życie, gdy pieniędzy nie starcza nawet na zaspokojenie podstawowych potrzeb rodziny.(n)

 • Dziwne uzależnienia. My Strange Addiction 3, s04e05 9:00

  Historie ludzi, którzy walczą z obsesyjnymi zachowaniami, często zagrażającymi ich życiu. To niecodzienna okazja, aby poznać przedziwne nałogi zwykłych osób. Nękani przedziwnymi uzależnieniami ludzie podzielą się swoimi problemami z psychologami i lekarzami. Specjaliści spróbują im pomóc zwalczyć uciążliwe nawyki.(n)

 • Dziwne uzależnienia. My Strange Addiction 3, s04e06 9:30

  Historie ludzi, którzy walczą z obsesyjnymi zachowaniami, często zagrażającymi ich życiu. To niecodzienna okazja, aby poznać przedziwne nałogi zwykłych osób. Nękani przedziwnymi uzależnieniami ludzie podzielą się swoimi problemami z psychologami i lekarzami. Specjaliści spróbują im pomóc zwalczyć uciążliwe nawyki.(n)

 • Dziwaczne obsesje. My Crazy Obsession, s01e03 10:00

  Spotkania z najbardziej zadziwiającymi kolekcjonerami z USA, którzy mogą się pochwalić nietuzinkowymi zbiorami. Ludzie ci potrafią poświęcić wiele czasu, energii i pieniędzy, aby pielęgnować swoją pasję i wyszukiwać kolejne egzemplarze różnych przedmiotów do swoich kolekcji.(n)

 • Gwiazdy na dywaniku 10:30

  W programie "Gwiazdy na dywaniku" Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, wyrocznie mody w polskim show-biznesie, oceniają stylizacje zaprezentowane przez rodzime gwiazdy muzyki i ekranu. Aby być na bieżąco, pojawiają się wszędzie tam, gdzie można sfotografować się "na ściance" lub rozwijany jest czerwony dywan. Gospodarze programu "Gwiazdy na dywaniku" zwracają uwagę głównie na najgorsze i najlepsze stylizacje. Okazuje się, że nawet znane osoby nie zawsze potrafią uniknąć modowych błędów. Joanna i Tomasz, czyli odważna fashionistka i kontrowersyjny stylista, nie szczędzą krytyki tym, którzy prezentują się niedbale.(n)

 • Beauty Express. Mistrzynie makijażu 11:00

  Cztery uczestniczki wykonają makijaż w tematyce, która obecnie podbija Instagram - ""Neon Make up".(n)

 • Kreacje z odzysku 12:00

  Prowadząca Davina Reeves-Ciara razem z profesjonalnym stylistą, Tomaszem Jacykowem, pomogą uczestniczce w poszukiwaniach wymarzonej kreacji w stylu slow fashion.(n)

 • Kreacje z odzysku 12:30

  Prowadząca Davina Reeves-Ciara razem z profesjonalnym stylistą, Tomaszem Jacykowem, pomogą uczestniczce w poszukiwaniach wymarzonej kreacji w stylu slow fashion.(n)

 • Shopping Queens. Królowe Zakupów. s01e07 13:00

  O koronę zawalczą tym razem polonistka Jolanta, Kasia, żeglarka Małgosia i lokalna stylistka Katarzyna. Muszą przygotować dwie pełne kreacje w tematach "Tutti frutti" i "Jezioro łabędzie". Na całość uczestniczki mają zaledwie dziewięćset złotych i muszą zdążyć ze wszystkim w ciągu godziny. Do jurorów, więc projektantki Joanny Osieckiej i krytyka Tomasza Jacykowa, dołączy Millex - mieszkający w Londynie blogger modowy.(n)

 • Nasz nowy dom. s10e113 14:00

  Pani Magda, z zawodu listonoszka, ma niewielkie mieszkanie w Pliszkowie. Ona i jej dwoje dzieci, czternastoletnia Martyna i siedemnastoletni Robert, marzą o remoncie będącego w fatalnym stanie lokum. Najpilniejsza do zrobienia jest łazienka, która została wydzielona z części kuchni. Wymiany wymaga niebezpiecznie ustawiony i nieszczelny piec. Należy też zająć się panującą w pomieszczeniach wilgocią i grzybem. Ekipa remontowa staje na wysokości zadania i odmienia życie rodziny.(n)

 • Demakijaż. s09e115 15:00

  W najnowszej odsłonie "Demakijażu" Krzysztof Ibisz zaprosi najsłynniejsze pary show-biznesu. W programie pojawią się zwycięzcy "Love Islands", czyli Sylwia i Mikołaj, oraz influencerka i aktorka Zofia Zborowska z mężem, siatkarzem Andrzejem Wroną. Widzów z pewnością zainteresuje wizyta Iwony i Reggie'ego Benjaminów z Hollywood. Para przybędzie ze swoimi psami, Tobym i Puccim. Prowadzącego odwiedzą cenieni przez telewidzów Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki oraz aktorzy Mariusz Bonaszewski i Dorota Landowska. Podczas szczerzej rozmowy wyjdzie na jaw wiele tajemnic ich związków. Goście opowiedzą o tym, jak zaczynały się ich relacje, jakie trudności napotkali, czy pojawiły się wątpliwości. Zdradzą, czy dochodziło do kłótni i kryzysów. Przede wszystkim jednak wyjaśnią, jak ważna jest dla nich miłość.(n)

 • Style gwiazd 15:30

  Program poświęcony najnowszym modowym trendom. Nie zabraknie materiałów z festiwali, pokazów mody i najważniejszych wydarzeń show-biznesu. Widzowie dowiedzą się, jak ubierają się największe gwiazdy, które dodatki są najistotniejsze w kreacji i co obecnie jest na czasie. Wypowiedzą się eksperci od wizerunku, a także same gwiazdy, które wspomną nie tylko o udanych stylizacjach, ale i o swoich wpadkach.(n)

 • Shopping Queens. Królowe Zakupów. s02e39 16:00

  O tytuł i koronę zawalczą tym razem studentka dziennikarstwa Tatiana, maturzystka i lekkoatletka Joanna, studentka biotechnologii Aleksandra oraz Dominika pracująca w dziale zakupów. Joanna Horodyńska wybrała dla nich dwa tematy przewodnie: "Dziewczyna Bonda" i "Sok owocowy". Zgodnie z nimi uczestniczki przygotują pełne stylizacje. Ich pracę ocenią choreograf Jarek Szado, aktorka Ada Fijał i recenzent Tomasz Jacyków.(n)

 • Oskarżone. s01e03 17:00

  23-letnia Anna wychowuje razem ze swoim partnerem 8-miesięcznego Kubę. Teściowa jest przekona, że jej syn nie jest ojcem dziecka. Kobieta jest wobec dziewczyny coraz bardziej agresywna i złośliwa. Anna zaczyna dostawać anonimy. Na jaw wychodzą fakty, które rzucają nowe światło na wydarzenia z jej życia.(n)

 • Skrzywdzone 18:00

  Dwudziestotrzyletnia Zosia to samotna matka. Ojciec trzymiesięcznej Julki wyjechał do Anglii jeszcze przed jej narodzinami. Kobieta jest blisko z Rafałem, którego zna z dzieciństwa. Razem idą do sklepu. Zostawiają wózek z niemowlęciem na zewnątrz. Kiedy wychodzą, po dziewczynce nie ma śladu. Komisarze Zuzanna Dziubecka i Krzysztof Dolski przesłuchują oboje. Wychodzi na jaw, że Rafał miał zatargi z prawem. Jego alibi jednak się potwierdza. Zosia ogląda nagranie z monitoringu. Widzi na nim swoją sąsiadkę Mariolę. Policjanci biorą ją na przesłuchanie i stwierdzają, że kobieta jest emocjonalnie niezrównoważona. Szybko staje się główną podejrzaną. Dwa lata wcześniej jej własne dziecko zostało uprowadzone. Tymczasem tajemnicza para rozmawia przez telefon. Może chodzić o handel małoletnimi.(n)

 • Randki bez cenzury. s01e01 19:00

  Randkowiczów czeka walka w kisielu w dmuchanym basenie. Następnie namalują obrazy przy wykorzystaniu własnego ciała. Druga para będzie miała okazję uczestniczyć w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Zajrzą też do ekskluzywnego hotelu, gdzie zjedzą wspaniałą kolację, a potem trafią do jacuzzi z grami towarzyskimi.(n)

 • Zdrady. s05e52 20:00

  Andrzej Witkowski uważa, że jego żona nie jest mu wierna. Jako dowód przedstawia ekipie list od kochana, który przypadkowo znalazł w jej torebce. Klient jest przekonany, że partnerka, z zawodu nauczycielka, ma romans z uczniem, któremu udziela korepetycji. Początkowo śledczy nie znajdują dowodów potwierdzających przypuszczenia Andrzeja. Wkrótce jednak okazuje się, że żona Andrzeja faktycznie go zdradza, lecz nie z nastolatkiem, a z sąsiadem.(n)

 • Bogaty dom - biedny dom 21:00

  Dwie rodziny o bardzo zróżnicowanych dochodach na kilka dni zamieniają się swoimi domami i budżetami.(n)

 • Gry małżeńskie. s05e84 22:00

  Bohaterką odcinka jest singielka, która odwiedza mieszkania trzech mężczyzn. Dwaj z nich są w związku małżeńskim, jeden jest kawalerem. Podczas randek wszyscy trzej panowie będą próbowali przekonać singielkę, że nikogo nie mają. Zadaniem uczestniczki jest odgadnąć, który z nich mówi prawdę. Jeśli uda jej się odgadnąć, zgarnie, razem z kawalerem, nagrodę. Jeśli nie, nagroda zostanie przyznana mężczyźnie, któremu udało się ją oszukać, oraz jego żonie.(n)

 • Zdrady. s08e95 23:00

  Tatiana Kowalik ma 23 lata, studiuje architekturę. Jej ojciec Leszek ożenił się po raz drugi z o kilka lat młodszą od siebie Dorotą. Tatiana jest bardzo zżyta z ojcem, martwią ją jego problemy zdrowotne. Tatiana boi się, że ekscesy macochy mogą te problemy pogłębić. Dziewczyna podejrzewa, że Dorota prowadzi rozwiązły tryb życia. Zdaniem Tatiany kilka tygodni temu podczas wakacji na Ibizie wdała się w romans. Z mężczyzną lub kobietą...(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO