Program tvPolsat 2 program TV. Program telewizyjny Polsat 2 na dziś, jutro i weekend

 • SuperLudzie. s02e32 4:55

  Tym razem historię swojego życia zaprezentuje Krzysztof Jarzębski, który podróżuje po świecie na rowerze. Odnosił także liczne sukcesy w dziesięcioboju. Jest człowiekiem, który ciągle stara się przezwyciężać własne ograniczenia i nieustannie rzuca sobie nowe wyzwania. Bartosz Bierowiec za sprawą wypraw w towarzystwie ojca od dziecka pasjonuje się żeglarstwem, obecnie jednak trenuje biegi narciarskie. Jest optymistą, który nie wyobraża sobie życia bez sportu.(n)

 • Gliniarze. s01e19 5:20

  Nad Wisłą zostaje znaleziona młoda dziewczyna. Została zgwałcona przez nieznanego sprawcę. W gronie podejrzanych jest jej były chłopak, wciąż chorobliwie zazdrosny. Współlokatorka ofiary nie mówi policjantom wszystkiego. Pod jednym z warszawskich mostów ktoś zastawia wnyki, przez co nastolatek omal nie traci nogi. Detektywi próbują znaleźć winnego. Pomaga im przyjaciel poszkodowanego chłopca.(n)

 • Telezakupy TV Okazje 5:45

  Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.(n)

 • Disco Gramy 6:00

  Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.(n)

 • Joker 7:00

  "Joker" to emocjonujący teleturniej telewizji Super Polsat, w którym na zwycięzcę czeka 50 tysięcy złotych. Aby je zdobyć, uczestnicy muszą odpowiedzieć na 10 pytań z różnych dziedzin. Ich przekrój jest bardzo szeroki i może dotyczyć każdej dziedziny życia. Do udzielenia poprawnej odpowiedzi niejednokrotnie potrzebna jest wiedza szkolna czy akademicka, ale także znajomość newsów prasowych czy ciekawostek z życia znanych osób. Program prowadzi Krzysztof Ibisz. Uczestnikom teleturnieju "Joker" w udzieleniu poprawnych odpowiedzi na pytania zadane przez prowadzącego pomagają specjalne karty zwane jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.(n)

 • Trudne sprawy. s16e792 8:00

  Po powrocie z hurtowni Ania widzi męża leżącego na podłodze w kuchni ich baru. Mężczyzna trzyma się w kroku i twierdzi, że poparzył się gorącym kotletem. Kobieta nie wierzy w jego wytłumaczenie i chce obejrzeć nagranie z monitoringu, by dowiedzieć się, co tak naprawdę mu się przydarzyło. Niestety ktoś kradnie laptopa Rafała. Nie ma śladów włamania, więc kobieta podejrzewa, że mąż wynajął nieznajomego, by wykradł kompromitujący go materiał. Następnego dnia w szpitalu Ania i jej brat Daniel widzą, jak Rafał kasuje nagranie na swoim komputerze. Wideo udaje się odzyskać. Ania dowiaduje się, że jej męża poparzyła młoda kobieta.(n)

 • Drwale i inne opowieści Bieszczadu. s04e108 9:05

  Dalsze kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.(n)

 • Drwale i inne opowieści Bieszczadu. s04e109 9:35

  Dalsze kulisy życia bieszczadzkich drwali i ich przyjaciół. To ludzie niepokorni i twardzi, którzy wykonują wyjątkowo niebezpieczny zawód.(n)

 • Na ratunek . s06e351 10:00

  W mieszkaniu Asi nagle gaśnie światło. Dziewczyna idzie na klatkę zobaczyć, co się stało. W tym czasie do jej domu wchodzi pijany mężczyzna. 17-letni Łukasz wymyśla sobie, że będzie łapał pedofilów przez internet. Razem z koleżanką podszywa się pod 12-latkę i umawia z mężczyzną na parkingu podziemnym. Towarzyszka jednak boi się ryzyka i chce zawiadomić policję. Łukasz uparcie postanawia sam stawić czoło przestępcy.(n)

 • Sekrety rodziny: Wakacje z dziadkiem 10:30

  Kuba i Maciek spędzają wakacje u swoich dziadków na wsi. Przed wyjazdem rodzice odebrali synom telefony komórkowe. Chłopcy jednak szybko odkrywają, że pobyt na wsi może okazać się atrakcyjny nawet bez wirtualnego kontaktu ze światem. Staje się jeszcze ciekawiej, gdy babcia opowiada im historię o ukrytym w okolicy skarbie. Bracia postanawiają go odnaleźć.(n)

 • Dlaczego ja?: Zły sąsiad terroryzuje rodzinę 36-latki. s19e874 11:30

  Iwona jest w szczęśliwym związku z Markiem. Razem wychowują Mateusza, jej syn z poprzedniego małżeństwa. Był mąż zdradzał Iwonę. Z tego powodu kobieta jest bardzo nieufna w stosunku do mężczyzn. Pewnego dnia Iwona znajduje w samochodzie ślady po kobiecych kosmetykach. Zaczyna śledzić Marka.(n)

 • Nasz nowy dom. s12e141 12:30

  Ekipa programu jedzie do miejscowości Lisewo w województwie kujawsko-pomorskim, gdzie mieszkają 14-letnia Zuzia i 12-letnia Dominika z rodzicami, Tadeuszem i Danutą. Młodsza z dziewcząt choruje na ciężką postać cukrzycy i wymaga nieustannej opieki. Z tego powodu pani Danuta nie może podjąć pracy, więc rodzina utrzymuje się ze skromnej pensji pana Tadeusza. Małżonkowie chcieliby przeprowadzić remont swojego domu, ponieważ dach przecieka i ściany oraz sufit pokrywa grzyb. Należałoby także rozdzielić kotłownię z łazienką.(n)

 • Świat według Kiepskich: Tajfun. s19e478 13:30

  Wskutek zmian klimatycznych od wielu tygodni trwają upały i susza. Kiepscy robią wszystko, by przetrwać anomalie pogodowe. W końcu wycieńczeni postanawiają pomodlić się w kościele o deszcz. I zaczyna padać! Niestety obfite ulewy powodują powódź. Ferdynand jest na skraju załamania nerwowego.(n)

 • Świat według Kiepskich: Wyjadacz. s19e479 14:00

  Malinowska - właścicielka warzywniaka - udaje się do sanatorium dla nerwowo chorych. Na czas jej urlopu za ladą staje Arnold Boczek. Mieszkańcy osiedla zauważają, że jakość sprzedawanych przez niego produktów bardzo się pogorszyła, a niektóre z nich stały się wręcz niejadalne. Ferdynand Kiepski rozpoczyna prywatne dochodzenie w tej sprawie.(n)

 • Świat według Kiepskich: Ptaki ciernistych krzewów. s19e480 14:30

  W parafii Kiepskich zwalnia się stanowisko kościelnego. Poprzedni zakrystian przeszedł na emeryturę. Ksiądz poszukuje na jego miejsce kogoś młodszego i bardziej energicznego. Marian Paździoch jest bardzo zainteresowany ofertą pracy. Ferdek stwierdza jednak, że sąsiad absolutnie nie jest godzien, aby sprawować taką funkcję. Postanawia sam zostać kościelnym.(n)

 • Trudne sprawy. s18e889 15:00

  Agnieszka i Karol są małżeństwem od roku. Kobieta postanawia zrobić badania genetyczne. Dowiaduje się, że istnieje aż 80% szans na to, że w przyszłości zachoruje na raka piersi. Może zmniejszyć ryzyko, jeśli podda się profilaktycznej mastektomii. Lekarz radzi jej też, aby jak najszybciej poinformowała o wynikach badań mamę i siostrę, które także znajdują się w grupie podwyższonego ryzyka. Wówczas kobieta odkrywa kolejny przerażający sekret - jako dziecko została adoptowana. Agnieszka nie może także liczyć na wsparcie męża, który myśli tylko o rozkręceniu własnej działalności gospodarczej. Sytuację wykorzystuje były mąż kobiety, Radek, który próbuje się do niej zbliżyć. Kobieta nie umie jednak zaufać mężczyźnie, którzy przed laty bardzo ją skrzywdził.(n)

 • Nasz nowy dom. s12e142 16:00

  Katarzyna Dowbor udaje się do Strzałkowa w województwie łódzkim. Mieszka tu pani Anna wraz z siedemnastoletnim wnukiem Marcinem. Warunki, w jakich żyją, zaskakują nawet doświadczoną ekipę programu. W pokoju nastolatka nie ma światła ani ogrzewania. Starsza pani śpi na rozpadającym się rozkładanym fotelu. W kuchni stoi koza, która zadymia wszystkie pomieszczenia. Brakuje łazienki, a ze ścian wystaje słoma.(n)

 • Sekrety rodziny: Pechowa miłość 17:00

  Amanda kończy studia i rozpoczyna pracę w hurtowni materiałów budowlanych swojego ojca. Dziewczynie marzy się ambitniejsza posada, prosi więc matkę, aby przekonała o tym ojca. W dodatku okazuje się, że atmosfera w firmie jest bardzo nieprzyjemna, a szef jest skłócony ze swoimi pracownikami, a także ze wspólnikiem - dawnym przyjacielem. Dziewczyna postanawia poznać przyczyny konfliktu i uniezależnić się od toksycznych rodziców.(n)

 • Malanowski i partnerzy: Zlecenie zza grobu. s14e723 18:00

  W biurze detektywów zjawia się adwokat w imieniu swojego niedawno zmarłego klienta bogatego biznesmena Aleksandra Lipińskiego. Wręcza Malanowskiemu nagranie, swoją wizytówkę i wychodzi. Na filmie przedsiębiorca prosi detektywa o zbadania okoliczności jego własnej śmierci. Podejrzewał bowiem, że jego młoda żona próbuje go zabić. Śledczy odkrywa, że za przyczynę śmierci Lipińskiego uznano problemy z sercem. Ma wątpliwości, czy jego podejrzenia nie były jedynie wytworem wyobraźni chorego człowieka.(n)

 • Malanowski i partnerzy: Miłosna pułapka. s14e724 18:30

  Na zlecenie Roberta Safanowicza detektywi mają sprawdzić, czy jego ukochana jest mu wierna. Podczas śledztwa Malanowski odkrywa, że klient nie jest do końca szczery. Nie powiedział mu, że sam dopuszcza się zdrady - ma bowiem żonę i syna. Wkrótce okazuje się, że chociaż jego kochanka Viki nie spotyka się z innymi mężczyznami, to nie jest lojalna w stosunku do Roberta.(n)

 • Gliniarze: Dobre kobiety. s03e143 19:00

  Olgierd Mazur i Krystian Górski dostają zgłoszenie o morderstwie młodej Białorusinki. Wkrótce dowiadują się, że była ona opiekunką dziecka Doroty i że kobiety łączył romans. Ponadto zniknął gdzieś Jacek, mąż Doroty, który był ostatnią osobą, która mogła widzieć ofiarę. Detektywi zajmują się też sprawą zaginięcia szesnastolatka. Rodzice są przerażeni, bo w jego szkolnym plecaku znaleźli skarpetki wypchane metamfetaminą. Szybko okazuje się, że to nie narkotyk, tylko silikonowy żwirek do kociej kuwety. Jednocześnie do byłej żony Olgierda przyjeżdża jej partner z Anglii, który chce zabrać ją i Zosię ze sobą.(n)

 • Wydarzenia 20:05

  Prezenterzy programu informacyjnego "Wydarzenia" przedstawiają rzetelnie przygotowane zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie przedstawiane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują "Wydarzenia", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących. "Wydarzenia" to najważniejszy program informacyjny telewizji Polsat. Główne jego wydanie emitowane jest codziennie o stałej porze - 18.50. W dni powszednie program prowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. W weekendy natomiast - Agnieszka Mosór i Bartosz Kurek. Od poniedziałku do piątku program emitowany jest także o 15.50. Bezpośrednio po głównym wydaniu na antenie Polsat News nadawany jest program "Gość Wydarzeń", w którym Dorota Gawryluk, Agnieszka Mosór, Bogdan Rymanowski i Bartosz Kurek rozmawiają z politykami.(n)

 • Gość "Wydarzeń" 20:40

  Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.(n)

 • Trudne sprawy. s18e889 21:10

  Agnieszka i Karol są małżeństwem od roku. Kobieta postanawia zrobić badania genetyczne. Dowiaduje się, że istnieje aż 80% szans na to, że w przyszłości zachoruje na raka piersi. Może zmniejszyć ryzyko, jeśli podda się profilaktycznej mastektomii. Lekarz radzi jej też, aby jak najszybciej poinformowała o wynikach badań mamę i siostrę, które także znajdują się w grupie podwyższonego ryzyka. Wówczas kobieta odkrywa kolejny przerażający sekret - jako dziecko została adoptowana. Agnieszka nie może także liczyć na wsparcie męża, który myśli tylko o rozkręceniu własnej działalności gospodarczej. Sytuację wykorzystuje były mąż kobiety, Radek, który próbuje się do niej zbliżyć. Kobieta nie umie jednak zaufać mężczyźnie, którzy przed laty bardzo ją skrzywdził.(n)

 • Dlaczego ja?: Rodzina ma problemy na nowym miejscu. s20e912 22:10

  Barbara i Franek Kubaccy kupują dom na licytacji. Gdy rodzina przeprowadza się do nowego miejsca, sąsiad Grzegorz Szyc nie ukrywa swojej pogardy wobec nich. Drugiego dnia po przybyciu Kubackich wszczyna spór. Franek i Grzegorz zaczynają znajomość od bójki. Barbara dzwoni na policję i mężczyźni trafiają na komisariat. Sąsiedzi uważają, że rodzina wzbogaciła się na ludzkiej krzywdzie. Poprzedni właściciele domu, Młynarczykowie, zbankrutowali i budynek wystawiono na licytację. W szkole dzieci gnębią córkę Barbary i Franka - Tamarę. Kubaccy proszą o pomoc Młynarczyków. Nie przynosi to jednak żadnych rezultatów. Po kłótni z żoną Franek idzie do Grzegorza i znajduje go martwego. Mężczyzna jest podejrzany o popełnienie morderstwa.(n)

 • Świat według Kiepskich: Glonojad. s12e380 23:10

  Boczek daje Ferdynandowi w prezencie rybkę glonojada. Kiepski bardzo angażuje się w opiekę nad stworzeniem, do którego mocno się przywiązuje. Rodzina nie podziela jednak jego fascynacji rybką. Jolasia uważa wręcz, że glonojad jest brzydki i postanawia zapewnić mu bardziej atrakcyjne towarzystwo.(n)

 • Świat według Kiepskich: Plajstejszyn. s12e381 23:40

  W mieszkaniu Kiepskich zjawia się Badura, który daje Ferdynandowi w prezencie grę komputerową. Początkowo nie jest on zainteresowany podarunkiem, wkrótce jednak odkrywa jego zalety. Okazuje się bowiem, że gra staje się pasjonująca dla wielu osób. Ferdynand dochodzi też do wniosku, że może ona zastąpić Halinie rozrywki, których on nie jest jej w stanie zapewnić.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO