×

Wyszukaj artykuł

Program tvPolsat 2 program TV. Program telewizyjny Polsat 2 na dziś, jutro i weekend

 • Disco Gramy 6:00

  Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.(n)

 • Joker 6:55

  Uczestnicy teleturnieju odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Pomagają im w tym specjalne karty zwane Jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również Joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Na zwycięzcę programu czeka 50 tysięcy złotych. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.(n)

 • Joker 7:45

  Uczestnicy teleturnieju odpowiadają na 10 pytań z różnych dziedzin. Pomagają im w tym specjalne karty zwane Jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również Joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Na zwycięzcę programu czeka 50 tysięcy złotych. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.(n)

 • Trudne sprawy. s10e543 8:35

  Dominika jest strażniczką miejską i matką 17-letniej Mileny i 9-letniego Bartka. Jej były partner Tomasz oznajmia jej, że ożenił się z 23-letnią Marzeną. Zachowanie młodej żony pozostawia wiele do życzenia. Milena, której nie podoba się, że matka nie akceptuje jej chłopaka, szuka wsparcia u partnerki ojca. Idą razem na zakupy, podczas których Marzena wrabia nastolatkę w próbę kradzieży ubrań. Tomasz jest w szoku i postanawia zakończyć swoje niezbyt długie małżeństwo.(n)

 • Drwale i inne opowieści Bieszczadu. s01e14 9:30

  Wazon przeżył koszmarne spotkanie z niedźwiedziem. Siwy i Mały wycinają drzewo. Kirym uważa się za człowieka wolnego, ale zaznacza przy tym, że w Bieszczadach bardziej niż gdziekolwiek indziej musi dbać o swój wygląd. Władkowi tylko raz udało się spotkać kobietę dla siebie. Wazon w końcu wybudował czatownię, z której można z bliska obserwować niedźwiedzie.(n)

 • Drwale i inne opowieści Bieszczadu. s01e15 9:55

  Za kilka miesięcy Śliwa przejdzie na emeryturę, a wtedy, być może, bieszczadzki wypał węgla przestanie istnieć. W przerwach podczas pracy Siwy i Mały jak zwykle rozmawiają o kobietach i dzikich zwierzętach. Żmiju opowiada o zniknięciu Baranka. Staszek przestrzega, by nie zatracić się w odkrywaniu zapomnianych wsi.(n)

 • Na ratunek . s04e182 10:20

  Pracująca w urzędzie miejskim Halina jest świadkiem, jak rozwścieczony petent oblewa jednego z jej kolegów kwasem solnym, a stażystkę terroryzuje nożem. Kobieta dzwoni po pomoc i wymyśla plan pozbycia się agresora. Nie wszystko jednak układa się po jej myśli i jeszcze raz urzędnicy muszą zmierzyć się z niebezpieczeństwem ze strony szaleńca... Druga opowieść w tym odcinku: Kacper i Paweł są fanami gier komputerowych. Oglądają audycję swojej ulubionej streamerki. W pewnej chwili dziewczyna pada głową na klawiaturę i przestaje się ruszać. Chłopcy dzwonią pod numer ratunkowy. Kłopotem okazuje się wskazanie miejsca, do którego powinna dojechać karetka.(n)

 • Sekrety rodziny 10:50

  Syn Elizy zginął nie tak dawno w wypadku samochodowym. Kobieta mieszka z synową, którą traktuje jak własną córkę. Pewnego dnia odkrywa, że Ola dostaje listy z pogróżkami i żądaniami pieniędzy. Eliza podejrzewa, że powodem są długi pozostawione przez Staszka. Prawda okazuje się znacznie gorsza.(n)

 • Dlaczego ja?. s20e914 11:45

  Maciej Wolski pewnego wieczoru nie wraca do domu. Mężczyzna pojawia się dopiero trzy dni później. Żona Jolanta i córka Sara martwią się o niego. Po powrocie Maciej nie mówi rodzinie, co się stało. Kobieta jest zdenerwowana. Zastanawia się czy mąż ją zdradził. Dopiero po kilku dniach presji, w końcu coś z niego wyciąga. Mężczyzna wyznaje żonie, że właścicielka kiosku znokautowała go i uwięziła. Okazuje się, że godziny pracy męża Jolanty zostały zredukowane. Przez to zmniejszyły się jego zarobki, dlatego postanowił napadać na sklepy i w ten sposób zdobywać pieniądze. Kiedy sprawy w końcu wychodzą na jaw, Wolski trafia do więzienia.(n)

 • Nasz nowy dom. s10e108 12:40

  Pan Stanisław zmaga się z nowotworem mózgu i nie może pracować. Utrzymanie rodziny spadło na barki jego żony Beaty. Małżeństwo Żadziłków wychowuje dwie córki - 10-letnią Karolinę i 9-letnią Martynę. Dom, w którym mieszkają, należy do dziadka. Ma przegniłe podłogi i dziurawe ściany. Mieszkańcy żyją w dwóch niewielkich pokojach. Najbardziej doskwiera im jednak brak łazienki. Ekipa programu zabiera się do pracy.(n)

 • Świat według Kiepskich: Grzyb. s19e469 13:35

  Prezes Kozłowski organizuje osiedlową wycieczkę na grzybobranie. Mieszkańcy są zachwyceni. Tłumnie uczestniczą w wyprawie, która upływa w miłej, sympatycznej atmosferze aż do momentu, gdy okazuje się, że zaginął emeryt Tadeusz Kopciński.(n)

 • Świat według Kiepskich: Tapczan. s19e470 14:00

  Pewnego wieczoru podczas tradycyjnej już sprzeczki pod Kiepskimi rozpada się stary tapczan. Halinka traktuje to jako znak opatrzności. Oświadcza mężowi, że widocznie nadszedł już czas, by ich drogi się rozeszły. Ferdek usiłuje załatwić nowy mebel, który scementuje już na zawsze ich szczęśliwy związek małżeński.(n)

 • Świat według Kiepskich: Kajfasz. s19e471 14:30

  Ferdek i Halina oglądają w telewizji film historyczny o tematyce biblijnej. Aktor kreujący w filmie rolę Kajfasza jest łudząco podobny do Mariana Paździocha. Ferdek nie może otrząsnąć się z tego wrażenia. Zaczyna prześladować go myśl, że Paździoch jest współczesnym Kajfaszem.(n)

 • Trudne sprawy. s19e920 15:00

  Anna Malewska mieszka z dwójką nastoletnich dzieci, Martą i Antkiem. Wiele lat temu odszedł od niej mąż. Po tym zdarzeniu Marta bardzo się zmieniła. Zadaje się z podejrzanym towarzystwem, wdaje się w romanse z różnymi mężczyznami. Tymczasem Anna poznaje Piotra Krzętowskiego. Niebawem zaczynają się spotykać. Miłość rozkwita i już po miesiącu mężczyzna wprowadza się do mieszkania ukochanej. Marta szybko zaczyna uwodzić partnera matki. Anna nie wie, co robić. Piotr zapewnia ją, że nastolatka go nie interesuje. Syn kobiety, Antek, ostrzega jednak matkę, by nie była łatwowierna. Wkrótce Anna przyłapuje partnera i córkę na pocałunku. Oboje potwierdzają, że się w sobie zakochali. Anna wyrzuca Piotra z mieszkania. Marta również się wyprowadza. Niebawem jednak sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje. Marta wyznaje bowiem matce, że jest w ciąży, ale nie wie, kto jest ojcem jej dziecka.(n)

 • Nasz nowy dom. s10e109 16:00

  Państwo Janiccy z dziećmi, Klaudią i Michałem, żyją w niewielkim mieszkaniu w starym, zniszczonym budynku. Wilgoć i grzyb źle wpływają na stan zdrowia ośmioletniego chłopca, który jest astmatykiem. Na dodatek w domu jest tylko prowizoryczne ogrzewanie. Woda nie dochodzi do kuchni, ani wanny w łazience. Pan Marek, głowa rodziny, nie jest w stanie sam wyremontować lokalu. Z pomocą przychodzi ekipa programu.(n)

 • Sekrety rodziny 17:00

  Do pełni szczęścia Kasi i Tomaszowi Jończykom brakuje tylko dziecka, o które starają się od dłuższego czasu. Pewne bolesne zdarzenie z przeszłości diametralnie zmienia ich życie. Małżonków dopada poważny kryzys.(n)

 • Malanowski i partnerzy: Zakochana w brutalu. s01e15 18:00

  Do detektywów zgłasza się 17-letnia Justyna Czerwińska. Dziewczyna martwi się o swoją matkę. Kobieta po raz drugi wyszła za mąż. Jej małżonek, bezrobotny alkoholik, znęca się nad nią. Matka Justyny nie chce jednak zgłosić tego na policję i wszystkiemu zaprzecza, tłumacząc obrażenia wypadkami, do jakich rzekomo dochodzi w pracy lub w domu. Justyna dzięki pomocy detektywów chce zdobyć dowody przeciwko brutalnemu mężczyźnie. Wkrótce jednak okazuje się jednak, że sprawa nie jest tak prosta, jak się początkowo wydawała.(n)

 • Malanowski i partnerzy: Nie ma dokąd uciec. s01e16 18:30

  Do agencji zgłasza się Mariola Janiak, tancerka z nocnego klubu, która została napadnięta w późnych godzinach nocnych po wyjściu z pracy. Udało jej się odeprzeć atak, ale prosi detektywów o pomoc w złapaniu napastnika. Podejrzewa, że może to być jeden z gości klubu. Jeszcze tego samego dnia dochodzi do kolejnego napadu na Mariolę, tym razem w klubowej toalecie. Pościg detektywów za nieznajomym na motorze, doprowadzi ich do nieoczekiwanego rozwiązania zagadki.(n)

 • Gliniarze: Wysokie okno 19:00

  W trakcie jednej ze studenckich imprez pewien chłopak wypada z okna. Ginie na miejscu. Istnieje podejrzenie, że ktoś go z niego wypchnął. Zamieszany w zbrodnię jest diler narkotykowy, u którego ofiara miała wysoki dług. Ilona odwiedza Olgierda i prosi go o pomoc. Jej syn Mateusz ma poważne problemy w szkole. Matka prosi więc detektywa, by spróbował porozmawiać z nastolatkiem, który wpadł w złe towarzystwo.(n)

 • Wydarzenia 20:05

  Prezenterzy programu informacyjnego "Wydarzenia" przedstawiają rzetelnie przygotowane zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie przedstawiane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują "Wydarzenia", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących. "Wydarzenia" to najważniejszy program informacyjny telewizji Polsat. Główne jego wydanie emitowane jest codziennie o stałej porze - 18.50. Od poniedziałku do piątku także o 15.50. Bezpośrednio po głównym wydaniu na antenie Polsat News nadawany jest program "Gość Wydarzeń", w którym Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała lub Magdalena Sakowska przeprowadzają wywiady z politykami.(n)

 • Gość "Wydarzeń" 20:45

  Prowadzący "Wydarzenia" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.(n)

 • Trudne sprawy. s19e920 21:15

  Anna Malewska mieszka z dwójką nastoletnich dzieci, Martą i Antkiem. Wiele lat temu odszedł od niej mąż. Po tym zdarzeniu Marta bardzo się zmieniła. Zadaje się z podejrzanym towarzystwem, wdaje się w romanse z różnymi mężczyznami. Tymczasem Anna poznaje Piotra Krzętowskiego. Niebawem zaczynają się spotykać. Miłość rozkwita i już po miesiącu mężczyzna wprowadza się do mieszkania ukochanej. Marta szybko zaczyna uwodzić partnera matki. Anna nie wie, co robić. Piotr zapewnia ją, że nastolatka go nie interesuje. Syn kobiety, Antek, ostrzega jednak matkę, by nie była łatwowierna. Wkrótce Anna przyłapuje partnera i córkę na pocałunku. Oboje potwierdzają, że się w sobie zakochali. Anna wyrzuca Piotra z mieszkania. Marta również się wyprowadza. Niebawem jednak sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje. Marta wyznaje bowiem matce, że jest w ciąży, ale nie wie, kto jest ojcem jej dziecka.(n)

 • Dlaczego ja?: Fatalne zauroczenie. s16e939 22:05

  Borys niemal rok temu pożegnał zmarłą na raka żonę. Jego siostra Anna proponuje, żeby wraz z córką Renatką wprowadził się do jej domu i oferuje im lokum na piętrze. Przedstawia mu również atrakcyjną Zofię. Kobieta stopniowo zdobywa zaufanie mężczyzny. Niebawem wprowadza się do Borysa, gdyż twierdzi że jej mieszkanie zostało zalane. Zaczyna usuwać pamiątki po jego zmarłej żonie i prosi Renatkę, aby zwracała się do niej "mamo". W końcu pod wpływem Anny mężczyzna postanawia zakończyć związek z Zosią. Chce ją o tym poinformować w trakcie wyjazdu w góry. Na miejscu dochodzi do tragicznego wypadku...(n)

 • Świat według Kiepskich: Easy rajder. s15e423 23:00

  Halina kupuje samochód. Nie może jednak usiąść za kierownicą, ponieważ nie ma prawa jazdy. Ferdek posiada wprawdzie taki dokument, jednak żona zabrania mu wypróbować auto. Tłumaczy mężowi, że od trzech dekad nie jeździł, a poza tym zbyt często pije alkohol i nie nadaje się na kierowcę. Z czasem samochód staje się powodem sąsiedzkich kpin i rodzinnych niesnasek.(n)

 • Świat według Kiepskich: Warszawa. s15e424 23:25

  Jolasia oznajmia Waldkowi, że zamierza przeprowadzić się do Warszawy i zrobić tam karierę. Chłopak jest zrozpaczony. Ponieważ nie wyobraża sobie życia w stolicy, próbuje powstrzymać zonę. Natomiast Ferdek z zapałem wspiera nowy pomysł synowej. Liczy na to, że dzięki przeprowadzce pozbędzie się jej z domu raz na zawsze.(n)

 • Ślad: Miecz szatana. s02e55 23:50

  Przestępca o pseudonimie Fireman podpala samochody. W jednym z aut zginął człowiek. Detektywi podejrzewają, że znalezione na budowie zwłoki należą do podpalacza. Brat jego ofiary, Tadeusz, zapowiadał zemstę. Funkcjonariusze odnajdują partnerkę Firemana, Neli. Dzięki niej poznają tożsamość psychopaty - to student politechniki Filip Putka. Prawdopodobnie dziewczyna wydała ukochanego Tadeuszowi i to on go zabił. Hipoteza jednak się nie potwierdza i detektywi ponownie podejmują śledztwo.(n)

Lista stacji