×

Wyszukaj artykuł

Program tvPolsat 2 program TV. Program telewizyjny Polsat 2 na dziś, jutro i weekend

 • Wydarzenia 20:05

  Prezenterzy programu informacyjnego "Wydarzenia" przedstawiają rzetelnie przygotowane zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie przedstawiane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują "Wydarzenia", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących. "Wydarzenia" to najważniejszy program informacyjny telewizji Polsat. Główne jego wydanie emitowane jest codziennie o stałej porze - 18.50. Od poniedziałku do piątku także o 15.50. Bezpośrednio po głównym wydaniu na antenie Polsat News nadawany jest program "Gość Wydarzeń", w którym Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała lub Magdalena Sakowska przeprowadzają wywiady z politykami.(n)

 • Gość "Wydarzeń" 20:45

  Prowadzący "Wydarzenia" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.(n)

 • Najemnik 21:10

  "Najemnik" to widowiskowy film sensacyjny ze Stevenem Seagalem ("Wygrać ze śmiercią", "Szukając sprawiedliwości") w roli głównej. Jego premiera odbyła się 25 kwietnia 2006 roku. Reżyser i autor zdjęć Don E. FauntLeRoy zaprosił do współtworzenia swojego obrazu twórców z USA, Aruby i Republiki Południowej Afryki. Zdjęcia do filmu niego powstawały w Kapsztadzie. Tytułowy najemnik John Seeger (Steven Seagal) pracuje dla CIA. Wykonuje tajną misję w Południowej Afryce, w trakcie której traci swojego przyjaciela. Ginie on w wyniku zdrady agenta Jacka Dreshama (Luke Goss). John spełnia ostatnie życzenie przyjaciela i otacza opieką rodzinę zmarłego. Chce również skończyć ze swoją działalnością. Jednak CIA już szykuje dla niego nową misję. Tajni agenci porywają bliskich nieżyjącego przyjaciela Johna. Za ich uwolnienie główny bohater filmu "Najemnik" musi wykonać jeszcze jedną misję. Tym razem zadanie jest bardzo ryzykowne, ponieważ polega na uwolnieniu Kamala. Jest to syn Ahmeta Dasana (Peter Butler) - prominentnego handlarza bronią. Misja wydaje się niemożliwa, ponieważ bohater musi zakraść się na teren pewnego pilnie strzeżonego więzienia.(n)

 • Tylko jeden 23:10

  "Tylko jeden. Droga do KSW" to niezwykły show, w którym biorą udział utalentowani zawodnicy MMA. Mieszkają oni we wspólnym domu, a ich kontakt z najbliższymi jest drastycznie ograniczony. Mają dzięki temu czas na katorżnicze treningi pod okiem fachowców oraz... telewidzów. Muszą również brać udział w przygotowanych przez ekipę programu zadaniach specjalnych. Co tydzień uczestnicy "Tylko jeden. Droga do KSW" stają do walk eliminacyjnych. Od ich wyników zależy to, kto będzie musiał pożegnać się z programem. W finale zmierzą się dwaj zawodnicy, którzy zaprezentują swoje umiejętności na gali Konfrontacji Sztuk Walki. Zwycięzca otrzyma szansę podpisania kontraktu z KSW o wartości dwustu tysięcy złotych. Reality show "Tylko jeden. Droga do KSW" prowadzi Blanka Lipińska, autorka bestsellerowej książki "365 dni".(n)

Lista stacji