×

Wyszukaj artykuł

Program tvPolsat 2 program TV. Program telewizyjny Polsat 2 na dziś, jutro i weekend

 • Gliniarze. s01e24 5:20

  Podczas ważnego biznesowego spotkania na szczeblu międzynarodowym jeden z biznesmenów wpada w szał i dochodzi do bójki. Ów biznesmen - deweloper walczący o ziemię na osiedle komunalne - twierdzi, że nie był sobą, ktoś dosypał mu do drinka narkotyku. Podczas tego samego dyżuru uliczna handlarka zgłasza na komendę kradzież, której rzekomo dokonała Cyganka wróżąca z kart. W równie "magiczny" sposób ginie portfel Olgierda, który przesłuchuje kobietę. Cyganka zarzeka się jednak, że nie ma z tym nic wspólnego.(n)

 • Telezakupy TV Okazje 5:45

  Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.(n)

 • Disco Gramy 6:00

  Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.(n)

 • Joker 7:00

  "Joker" to emocjonujący teleturniej telewizji Super Polsat, w którym na zwycięzcę czeka 50 tysięcy złotych. Aby je zdobyć, uczestnicy muszą odpowiedzieć na 10 pytań z różnych dziedzin. Ich przekrój jest bardzo szeroki i może dotyczyć każdej dziedziny życia. Do udzielenia poprawnej odpowiedzi niejednokrotnie potrzebna jest wiedza szkolna czy akademicka, ale także znajomość newsów prasowych czy ciekawostek z życia znanych osób. Program prowadzi Krzysztof Ibisz. Uczestnikom teleturnieju "Joker" w udzieleniu poprawnych odpowiedzi na pytania zadane przez prowadzącego pomagają specjalne karty zwane jokerami. Każdy gracz ma do dyspozycji osiem atutów, które pozwalają zachować już wygrane pieniądze lub zawężają liczbę odpowiedzi na dane pytanie. W talii kart znajduje się również joker specjalny umożliwiający zwrócenie się o pomoc do przyjaciela. Szczególną cechą zabawy jest fakt, że nie można z niej odpaść. Gra kończy się po wyczerpaniu puli pytań.(n)

 • Trudne sprawy. s12e647 8:00

  Rafał pracuje jako monter i dużo czasu spędza poza domem. Jego bezrobotna żona Dorota nudzi się sama w domu i znajduje sobie rozrywkę - loguje się na portalu randkowym. Podejrzliwy Rafał śledzi ją w drodze do hotelu, w którym umówiła się z mężczyzną. Okazuje się nim... ojciec Rafała. Oboje tłumaczą, że użyli fałszywych zdjęć i nie wiedzieli, z kim się umawiają. Ku niezadowoleniu matki Rafał postanawia walczyć o swoje małżeństwo.(n)

 • Drwale i inne opowieści Bieszczadu. s03e54 9:05

  Marta wyjechała w Bieszczady, gdy posypało się jej życie prywatne. Robert przekonuje, że wędrując po lasach, nie wolno zaskakiwać niedźwiedzi. Drwal Czesław nie ma wątpliwości, że pracujący przy wyrębach muszą być twardzi i zawzięci. Śliwa nie może uwierzyć, że te czterdzieści lat minęło tak szybko. Marta uważa się za przybraną córkę pana Krzysztofa.(n)

 • Drwale i inne opowieści Bieszczadu. s03e55 9:35

  Czesław ocenia ten rok jako wyjątkowo niebezpieczny, gdyż zginęło już kilku drwali. Robert w starym drzewostanie poszukuje niedźwiedzi. Zdzichu, zwany Pelem z Bieszczad, zaczynał od smażalni ryb w Ustrzykach Górnych. Józek przed laty wybrał wypały drewna zamiast pracy w Hucie Katowice. Bosmana na swoje urodziny zaprasza tajemnicza kobieta.(n)

 • Na ratunek : Podczas zaręczyn dziewczyna spada z tarasu / Barszcz Sosnowskiego przyczyną oparzenia skóry. s05e286 10:00

  Paweł, były mąż Moniki, spędza dzień ze swoim synem Oliwierem. Towarzyszy im szczeniak chłopca. Gdy zwierzę zrywa się ze smyczy, Oliwier biegnie za nim w krzaki. Wkrótce potem chłopiec zaczyna się źle czuć. Stan jego zdrowia pogarsza się. Paweł dzwoni pod 112. Patryk i Martyna spotykają się od dwóch lat. Mężczyzna powoli dojrzewa do tego, żeby oświadczyć się ukochanej. Organizuje romantyczną kolację w domku letniskowym. Dziewczyna chce zrobić zdjęcie wyjątkowej chwili, by wrzucić je na portale społecznościowe. Z powodu własnej nieuwagi wypada przez okno. Nie może poruszać nogami. Przerażony Patryk dzwoni pod 112.(n)

 • Sekrety rodziny: Moje Dziecko 10:30

  Ilona i Marek Koperscy uchodzą za idealną parę. Nad ich sielankowym życiem wisi tylko jedna chmura - dotąd nie zostali rodzicami. Małżonkowie zgłaszają się do prywatnej kliniki leczenia niepłodności i niebawem dowiadują, że ich marzenie o rodzicielstwie się spełni. Markowi jednak nie daje spokoju jedna rzecz. Okazuje się bowiem, że Ilona jest w 2. miesiącu ciąży. Tymczasem on był wówczas w delegacji. Marek postanawia dowiedzieć się, czy to na pewno jest ojcem wymarzonego dziecka.(n)

 • Dlaczego ja?. s18e809 11:30

  Stała klientka taksówkarza Tobiasza zachowuje się w dziwny sposób. Przebiera się w samochodzi i każe się wysadzać tylko na przystanku. Kierowca podejrzewa, że kobieta zdradza męża albo że jest luksusową prostytutką. Pewnego dnia klientka nie pojawia się na umówionym miejscu. Tobiasz podejrzewa, że stało się jej coś złego. Rozpoczyna poszukiwania razem z jej najlepszą przyjaciółką.(n)

 • Nasz nowy dom. s07e78 12:30

  Pani Dorota jest pielęgniarką. Przed kilku laty sama pielęgnowała w domu umierającego na nowotwór męża. Po tragedii została sama z dwójką dzieci - 22-letnią Agatą i 17-letnim Jackiem. Nieco ponad rok temu na świat przyszła wnuczka pani Doroty - Tosia. Wszyscy mieszkają w niewielkim, trawionym wilgocią i grzybem, bardzo ciasnym domku. Dorastający Jacek nigdy nie miał swojego pokoju, miejsca do wypoczynku brakuje dla ciężko pracującej pani domu. Mimo wysiłków całej rodziny, dom popada w ruinę.(n)

 • Świat według Kiepskich: Buty z Kalkuty 13:30

  Pewnego dnia Arnold Boczek przynosi Ferdkowi parę prawie nieużywanych butów. Oznajmia sąsiadowi, że z przyjemnością mu je odstąpi, ponieważ urosła mu stopa i są na niego za ciasne. Gdy Ferdek odmawia, Boczek staje się coraz bardziej natarczywy. Zaczyna nalegać, by Kiepski przyjął prezent. Sytuacja przeradza się niespodziewanie w poważny konflikt.(n)

 • Świat według Kiepskich: Naczynia połączone 14:00

  Znajdując się pod wpływem alkoholu Ferdynand Kiepski dochodzi do wniosku, że jego życie w tajemniczy sposób jest nierozerwalnie związane z życiem Mariana Paździocha. Jest przerażony swoim odkryciem.(n)

 • Świat według Kiepskich: Sztuka latania 14:30

  Ferdek nie jest zachwycony kolejnym pomysłem Mariana Paździocha. Założył on hodowlę gołębi na dachu kamienicy, a Kiepski jest przekonany, że ptaki te zanieczyszczają środowisko i roznoszą różne choroby. Jednak wkrótce sytuacja się zmienia - Paździoch wyjawia bowiem sąsiadowi swoje dalsze plany dotyczące... nauki latania.(n)

 • Trudne sprawy. s16e824 15:00

  Dominika postanawia przedstawić swojego ukochanego, Adama, siostrze. Jest zaskoczona, gdy Ewa zamyka mężczyźnie drzwi przed nosem. Kobieta tłumaczy, że 36-latek to podrywacz i radzi szybko zakończyć znajomość z nim. Dominika podejrzewa, że znali się już wcześniej. Od Adama dowiaduje się, że spotkali się w klubie, w którym pracuje Ewa. 29-latka podobno była w nim zakochana, ale została odrzucona, czego nie zaakceptowała. Jej krewna jest sceptyczna wobec tej wersji, ale zaczyna zastanawiać się, czy 4-miesięczna córeczka jej siostry nie jest być może dzieckiem Adama. Wtedy wychodzi na jaw, że Ewa była świadkiem pobicia przez Adama nieznajomego mężczyzny przed klubem. Jakiś czas potem ów człowiek został znaleziony martwy nad rzeką. Sprawca zagroził, że zrobi jej krzywdę, jeśli coś powie...(n)

 • Nasz nowy dom. s07e79 16:00

  W niewielkiej wsi nieopodal Wyszkowa mieszka pan Paweł z dorastającymi córkami - Kasią i Natalią. Sam starał się utrzymać rodzinę z pensji mechanika i powoli remontować dom. Prace postępowały niespiesznie. Pewnego dnia rodzinę spotkała tragedia. Wracając ze szkoły, Kasia wpadła pod pociąg. Po wielu złamaniach nie bardzo może poruszać się o kulach, więc pomieszczenia wymagają dostosowania do potrzeb osoby na wózku. Wszystkie pieniądze, jakie zarabia pan Paweł, odkładane są na kosztowną protezę. Ta potrzeba odsunęła na dalszy plan wszelkie myśli o remoncie.(n)

 • Sekrety rodziny: Wypadek 17:00

  Małżeństwo Sylwii i Tadeusza przechodzi poważny kryzys. Ich córka Magda leży w szpitalu w śpiączce po wypadku samochodowym, w którym brała udział wraz ze swoim ojcem. Tadeusz, który wyszedł z kolizji bez większych obrażeń, nie radzi sobie z wyrzutami sumienia. Często zagląda do kieliszka, a niebawem ktoś zaczyna go szantażować.(n)

 • Malanowski i partnerzy: Ukochany syn 18:00

  Do biura agencji Malanowskiego przychodzi Marianna Słupik. Kobieta prosi detektywów, by odszukali jej porwanego syna, Kamila. Przestępcy, którzy go uprowadzili, domagają się okupu. Ludzie Malanowskiego instalują w torbie z pieniędzmi nadajnik GPS, który doprowadza ich do porywaczy. Udaje im się jednak uciec, gdyż ojciec Kamila ostrzegł ich o działaniach detektywów. Marianna jest zaskoczona postępowaniem męża. Mimo komplikacji z przekazaniem pieniędzy, syn wraca do domu cały i zdrowy. Matka chce jednak znać tożsamość porywaczy. Wkrótce detektywi trafiają na ciekawy trop.(n)

 • Malanowski i partnerzy: Zła matka 18:30

  Do biura Malanowskiego zgłasza się Dorota Warecka. Kobieta obawia się o swoją córkę Sabinę, która od dwóch miesięcy dziwnie się zachowuje. Spóźnia się do pracy, nie wraca do domu na noc i zaniedbuje swojego czteromiesięcznego synka. Młoda matka nie może liczyć na pomoc ojca dziecka, który siedzi w więzieniu. Detektywi rozpoczynają śledztwo. Wkrótce odkrywają, że Sabina trudni się prostytucją. Niedługo potem ktoś donosi na nią do opieki społecznej, która chce odebrać jej prawa rodzicielskie. Następnego dnia dziewczyna znika, zabierając ze sobą synka. Zostawia tylko niepokojący list. Ludzie Malanowskiego muszą ją odnaleźć, zanim będzie za późno...(n)

 • Gliniarze: Zbrodnia z miłości. s02e80 19:00

  Kobieta zajmująca się windykacją zostaje napadnięta nocą w swoim mieszkaniu. Z początku policja podejrzewa dłużników, z którymi ofiara miała do czynienia w pracy, jednak śledztwo ujawnia rodzinne sekrety poszkodowanej. Kolega Adama, policyjnego biegłego z dziedziny cyberprzestępczości, jest oskarżony o włamanie do banku. Młody haker twierdzi jednak, że nie miał niczego wspólnego z przestępstwem.(n)

 • Wydarzenia 20:05

  Prezenterzy programu informacyjnego "Wydarzenia" przedstawiają rzetelnie przygotowane zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie przedstawiane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują "Wydarzenia", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących. "Wydarzenia" to najważniejszy program informacyjny telewizji Polsat. Główne jego wydanie emitowane jest codziennie o stałej porze - 18.50. W dni powszednie program prowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. W weekendy natomiast - Agnieszka Mosór i Bartosz Kurek. Od poniedziałku do piątku program emitowany jest także o 15.50. Bezpośrednio po głównym wydaniu na antenie Polsat News nadawany jest program "Gość Wydarzeń", w którym Dorota Gawryluk, Agnieszka Mosór, Bogdan Rymanowski i Bartosz Kurek rozmawiają z politykami.(n)

 • Gość "Wydarzeń" 20:45

  Prowadzący "Wydarzenia" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.(n)

 • Trudne sprawy. s16e824 21:10

  Dominika postanawia przedstawić swojego ukochanego, Adama, siostrze. Jest zaskoczona, gdy Ewa zamyka mężczyźnie drzwi przed nosem. Kobieta tłumaczy, że 36-latek to podrywacz i radzi szybko zakończyć znajomość z nim. Dominika podejrzewa, że znali się już wcześniej. Od Adama dowiaduje się, że spotkali się w klubie, w którym pracuje Ewa. 29-latka podobno była w nim zakochana, ale została odrzucona, czego nie zaakceptowała. Jej krewna jest sceptyczna wobec tej wersji, ale zaczyna zastanawiać się, czy 4-miesięczna córeczka jej siostry nie jest być może dzieckiem Adama. Wtedy wychodzi na jaw, że Ewa była świadkiem pobicia przez Adama nieznajomego mężczyzny przed klubem. Jakiś czas potem ów człowiek został znaleziony martwy nad rzeką. Sprawca zagroził, że zrobi jej krzywdę, jeśli coś powie...(n)

 • Dlaczego ja?. s23e1022 22:10

  Krysia przyłapuje swojego narzeczonego, Wojtka, na kłamstwie. Mężczyzna dziwnie się zachowuje i coraz częściej znika z domu, niczego nie wyjaśniając. Kobieta rozpoczyna prywatne śledztwo. Niebawem odkrywa, że jej partner prowadzi podwójne życie i w pewnych kręgach znany jest jako Jerzy. Okazuje się, że mężczyzna kilka lat wcześniej został objęty programem ochrony świadków. Spotkał jednak przypadkowo swoją byłą partnerkę i dowiedział się, że ma syna. Chcąc stanąć na wysokości zadania, postanowił pomóc kobiecie i dziecku.(n)

 • Świat według Kiepskich: Wrota piekieł 23:10

  Ferdynand i Paździoch informują Boczka, że nie życzą sobie, żeby nadal korzystał z ich toalety. Mówią sąsiadowi, że na jego piętrze jest przecież identyczna łazienka. Boczek jednak przyznaje się, że boi się tam chodzić. Twierdzi, że podobno tam straszy.(n)

 • Świat według Kiepskich: Pułapka na myszy 23:40

  W kamienicy dochodzi do licznych kradzieży. Ferdek, Boczek i Paździoch odkrywają, że stoi za tym Minister Wszystkich Finansów. Zbulwersowani sąsiedzi nie mają zamiaru pozwalać się bezczynnie ograbiać. Uciekając się do wyszukanych metod, podejmują walkę z pustoszącym ich portfele przeciwnikiem.(n)

Lista stacji