×

Wyszukaj artykuł

Program tvPolsat Viasat History program TV. Program telewizyjny Polsat Viasat History na dziś, jutro i weekend

 • II wojna światowa - wielkie bitwy w Europie: Bitwa o Linię Zygfryda. World War II - Battles for Europe, s01e06 18:50

  Listopad, rok 1944. Alianci przekraczają granicę z Niemcami i natrafiają na liczne trudności, tj. pułapki, pola minowe i bunkry, które zostały przygotowane przez, zaciekle broniących ojczyzny, żołnierzy niemieckich.(n)

 • Odkodowane tajemnice: Człowiek-ćma. Mysteries Decoded, s01e02 20:00

  W 1967 roku, po zawaleniu się mostu, jednej z największych tragedii w historii USA, pojawiły się pogłoski, że tajemnicza skrzydlata postać miała rzekomo ostrzegać przed zbliżającą się katastrofą.(n)

 • Zapomniane taśmy wideo z nazistowskich Niemiec. Lost Home Movies of Nazi Germany, s01e01 21:00

  Amatorskie filmy z linii frontu i opowieści cywilów ukazują z nowej perspektywy życie w przedwojennych Niemczech i w pierwszych dniach wojny. Te prywatne nagrania przedstawiają zupełnie inną historię hitlerowskiej III Rzeszy. Dzięki nim widzowie zyskują podgląd na najbardziej intymne kulisy życia w nazistowskich Niemczech: od domowych sytuacji po zaskakujące momenty z chwil tuż przed atakiem. Widać już, że kontrola nazistów jest wszechobecna, a antysemityzm jawny.(n)

 • Nad Pacyfikiem: Przybycie 22:10

  Dr Jago Cooper wędruje przez północny zachód Stanów Zjednoczonych. Chce odkryć, jak rozwijały się społeczności, które nie uprawiały ziemi. Odpowiedzią jest sposób rozumienia środowiska naturalnego.(n)

 • Skarby przeszłości i ich tajemnice : Głowy z Wyspy Wielkanocnej. Treasures Decoded 2, s02e02 23:20

  Naukowcy badają tajemnice najbardziej charakterystycznych figur na Ziemi. Próbują się dowiedzieć, jak i dlaczego powstały gigantyczne, kamienne głowy z Wyspy Wielkanocnej i dlaczego większość z nich została przewrócona.(n)

Lista stacji