Wyszukaj artykuł

Program tvPolsat Sport Premium 2 program TV. Program telewizyjny Polsat Sport Premium 2 na dziś, jutro i weekend

• Piłka nożna: Liga Europy - mecz: FK Partizan - Manchester United FC 18:00

• Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Benfica Lizbona - Chelsea Londyn - sezon 2012/2013 19:30

Finałowy mecz czwartej edycji Ligi Europy odbył się 15 maja 2013 roku na Amsterdam Arenie. Chelsea w drodze do Holandii wyeliminowała Spartę Praga, Steauę Bukareszt, Rubin Kazań i FC Basel. Benfica pokonała kolejno Bayer Leverkusen, Girondins Bordeaux, Newcastle United oraz Fenerbahce.(n)

• Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Arsenal FC - Vitoria SC 20:00

• Piłka nożna: Liga Europy - mecz: Celtic FC - SS Lazio 21:30

• Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: FK Dnipro - Sevilla FC - sezon 2014/2015 23:00

Sezon 2014/2015 Ligi Europy zakończyło starcie na Stadionie Narodowym w Warszawie pomiędzy broniącą tytułu Sevillą a ukraińskim klubem Dnipro Dniepropietrowsk. W barwach drużyny z Hiszpanii zagrał Grzegorz Krychowiak. Reprezentant Polski uświetnił swój dobry występ golem w 28. minucie gry.(n)

• Archiwalne finały Ligi Europy UEFA: Liverpool FC - Sevilla FC - sezon 2015/2016 23:30

Ostatni mecz Ligi Europy w sezonie 2015/2016 odbył się na St. Jakob-Park w Bazylei. Sevilla stanęła przed szansą wygrania rozgrywek po raz trzeci z rzędu. Liverpool wydawał się być jednak silniejszym rywalem od Benfiki i Dnipro, z którymi ekipie z Andaluzji przyszło rywalizować w poprzednich finałach. 90 minut w barwach Los Nervionenses przeciw The Reds rozegrał Grzegorz Krychowiak.(n)