×

Wyszukaj artykuł

Program tvPolsat Rodzina program TV. Program telewizyjny Polsat Rodzina na dziś, jutro i weekend

 • Ewa gotuje 3:00

  Prowadząca przybliża kuchnię irlandzką. Zacznie od przygotowania typowego dla mieszkańców tego kraju śniadania. Daniem głównym będzie tradycyjna irlandzka "jednogarnkówka" - zapiekanka z mięsa mielonego, marchewki, groszku zielonego oraz ugotowanych wcześniej ziemniaków. Dodatkiem będzie tradycyjne ciemne piwo, z którego Irlandia słynie.(n)

 • Nasz nowy dom. s10e114 3:30

  Pani Agnieszka mieszka ze swoją trzyletnią córeczką Mają i niepełnosprawnymi rodzicami - mamą po wylewie i głuchoniemym ojcem. Z powodu braku podstawowych wygód w domu kobieta nie może należycie się nimi zajmować. Przed wszystkim nie ma ciepłej wody i kanalizacji. Brakuje prawdziwej łazienki, a ubikacja jest na zewnątrz. Rodzinie udało się wymienić dach, jednak nie orynnowano budynku, który w czasie deszczu nasiąka wodą. Ekipa zajmuje się remontem, a Katarzyna Dowbor zabiera rodzinę na wakacje.(n)

 • Ewa gotuje 4:30

  Tym razem Ewa pokaże co - oprócz kotletów czy zrazów - można zrobić z kawałka schabu. Przyrządzi sakiewki schabowe, nadziewane kolorową papryką. Mięso poda w towarzystwie ogórków kiszonych i chrupiących boczniaków. Deser będzie niezwykle kolorowy, bowiem prowadząca upiecze trzy biszkoptowe blaty, które przełoży masą kokosową oraz wiśniową, a udekoruje lukrem i mieszanką kandyzowanych skórek różnych owoców. Co ciekawe ten niezwykły tort powstanie specjalnie dla barwnej postaci sceny muzycznej i gościa programu - Maryli Rodowicz.(n)

 • Kołowrotek. s03e29 5:00

  Do Adama dołączy doskonały spinningista, Robert Taszarek. Wspólnie wyruszą nad małą, ale pełną uroku rzekę Krąpiel. Tam, w ciszy i przy całkowitym skupieniu, będą czatować na jedną z najciekawszych polskich ryb - pstrąga. Wywołają przy tym sporo zamieszania nad i pod wodą. Obserwujący ich starania widzowie poznają przy okazji wiele ciekawostek z zakresu biologii, technik wędkarskich oraz, co zaskakujące, sposobów ochrony przed deszczem.(n)

 • Kołowrotek. s03e30 5:30

  Adam jedzie na północ, do Świnoujścia. Tam rozpoczyna poszukiwania wielkiej ławicy śledzi, która niedawno wpłynęła do zatoki na tarło. Jak zwykle korzysta z okazji, aby podzielić się swoją wiedzą na temat wędkarskiego sprzętu oraz sposobów łowienia tej wyjątkowo interesującej ryby.(n)

 • Mamma mia! 6:00

  Poranny program o charakterze poradnikowym dedykowany wszystkim generacjom: dzieciom, rodzicom i dziadkom. Zawiera on wskazówki dotyczące budowania relacji, zwłaszcza rodzinnych. W programie znajdziemy odpowiedź na pytanie, w jaki sposób porozumiewać się ze sobą mimo przepaści pokoleniowej. Jak wesprzeć najbliższych, zadbać o nich i okazać im troskę, by nie została ona odrzucona. Poza wskazówkami odnoszącymi się do psychologii i zdrowego trybu życia nie zabraknie także porad w zakresie planowania budżetu i różnych prawnych rozwiązań pomagających uporać się z kłopotliwymi sytuacjami. Program będzie nastawiony na interakcję z odbiorcami, poprowadzą go: prezenter Radia Złote Przeboje Kamil Baleja wraz z dziennikarkami Katarzyną Supeł-Zaboklicką i Magdaleną Tacik oraz publicystą Markiem Zającem.(n)

 • Wszystko, co chcielibyście wiedzieć. The Best of 8:00

  Najciekawsze fragmenty interaktywnego programu, w którym para gospodarzy - świecki i duchowny - rozmawia z widzami i internautami na temat spraw i wartości ważnych dla każdego z nas. W studiu podejmowane są takie tematy, jak: kwestia przebaczania czy istnienia miłość bez zazdrości. Widzowie mogą się też np. dowiedzieć, w jaki sposób rozmawiać z dzieckiem o Bogu oraz jak mądrze pomagać potrzebującym.(n)

 • Było sobie życie: Białe krwinki 8:30

  Sympatyczni bohaterowie opowiadają o białych krwinkach. To właśnie one bronią ciała ludzkiego przed wszystkim tym, co może wyrządzić mu szkodę. Mistrz nazywa je strażnikami organizmu. Gdyby ich nie było, człowiek chorowałby bez przerwy.(n)

 • Nasz nowy dom. s08e87 8:59

  Czternastoletnia Marta mieszka z mamą w starej kamienicy w Chojnowie koło Legnicy. Ich mieszkanie jest ogrzewane węglowym piecem i nie ma w nim łazienki. Pół roku temu u Marty zdiagnozowano złośliwy nowotwór kości. Dziewczyna jest po amputacji nogi i ogromną trudność sprawia jej wyjście do toalety, która jest na klatce schodowej, pół piętra niżej niż mieszkanie. Gdy rodzinę odwiedza Katarzyna Dowbor, Marta jest w trakcie chemii i oczekiwania na drugą operację usuwania przerzutów z płuc.(n)

 • Twoja Twarz Brzmi Znajomo . s02e14 10:00

  Nowa edycja muzycznego show, w którym osoby z pierwszych stron gazet wcielają się w gwiazdy światowego formatu. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do oryginału. O Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych, które wygrany będzie mógł przeznaczyć na wybrany cel charytatywny, zawalczą: Joanna Liszowska, Barbara Melzer, Magdalena Steczkowska oraz Maja Bohosiewicz, a także Jacek Kawalec, Jakub Molęda, Marcin Przybylski i Marek Kaliszuk. Występy uczestników oceniać będą: Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski, DJ Adamus i zwyciężczyni pierwszej edycji show Katarzyna Skrzynecka. Program poprowadzi niezastąpiony duet Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.(n)

 • Wszystko, co chcielibyście wiedzieć 12:00

  Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.(n)

 • Rodzina zastępcza: Serce teścia 13:00

  Majka pokłóciła się z Kubą. Jej mąż całą ostatnią imprezę spędził rozmawiając z Jolą. Dziewczyna postanawia przeprowadzić się na jakiś czas do rodziców. Jacek zaczyna traktować swego zięcia z dużą dozą podejrzliwości. Podejrzewa nawet, że Kuba bije swoją żonę. Postanawia wyjaśnić tą sprawę. Tymczasem Filip zostaje zmuszony przez swoją dyrektorkę do wzięcia udziału w konkursie o nazwie "Bezpieczne ulice". Chłopiec postanawia śledzić Policjanta i robić mu zdjęcia z ukrycia. Biedny stróż prawa skarży się Ance, że czuje się bezustannie obserwowany.(n)

 • Miodowe lata: List z Nigerii 14:00

  Karol otrzymuje list z Nigerii. Dowiaduje się z niego, że może łatwo zarobić dużą sumę pieniędzy, pomagając w dokonaniu transferu miliona dolarów za granicę. Alina i Danka usiłują przekonać Tadzia, że tylko jego pomoc może odwieść Karola od stracenia kolejnych pieniędzy. Tadzio z początku nie jest przekonany do tego pomysłu. Jednak po rozmowie z Karolem dochodzi do wniosku, że tylko on może go powstrzymać. Przebiera się za przybysza z Nigerii.(n)

 • Pogromcy mitów. Mythbusters 3, s03e89 15:00

  Eksperci od efektów specjalnych poddają testom mity i legendy. Adam Savage i Jamie Hyneman w poszukiwaniu prawdy przeprowadzają serię ciekawych eksperymentów.(n)

 • Bitwa o zamek 16:00

  Przewodnikiem po programie "Bitwa o zamek" jest brytyjski historyk Dan Snow. Wykorzystując nowoczesne efekty specjalne, przybliża on widzom sekrety sześciu średniowiecznych zamków i fortyfikacji. Serial obejmuje rekonstrukcje bitew, które rozegrały się u bram wspomnianych warowni. Oblężenia wyglądają realistycznie, ponieważ twórcy postarali się o wierne odwzorowanie architektury budowli, wraz z rozmieszczeniem wszystkim znanych pułapek. W "Bitwie o zamek" znalazły się m.in. obiekty w Conwy, Dover, Gaillard, Maladze czy forteca Crac des Chevaliers. Ostatni ze wspomnianych założeń obronnych, dawna siedziba zakonu joannitów, jest jednym z najcenniejszych zabytków Syrii, a zarazem - najbardziej zagrożonych. W 2013 r., rok po zrealizowaniu serialu, został zbombardowany przez siły rządowe podczas toczącej się w tym kraju wojny domowej.(n)

 • Było sobie życie: Szpik kostny 17:00

  Kolejna opowieść dotyczy... fabryki, jaką stanowi szpik kostny. Codziennie produkuje się tu w ogromnych ilościach płytki krwi. Są one odpowiedzialne za jej krzepnięcie. Okazuje się, że żyją tylko 10 dni. Brak płytek krwi przy nawet najdrobniejszym skaleczeniu może doprowadzić do tragedii.(n)

 • Było sobie życie: Planeta komórek 17:30

  Trzy i pół miliarda lat temu powstała pierwsza komórka. To z niej po wielu milionach lat i licznych etapach ewolucji powstał człowiek. Jego organizm składa się z sześciuset tysięcy miliardów komórek. Mistrz opowiada o powstaniu życia i pozwala zrozumieć ogólną budowę organizmu.(n)

 • Ciekawski George: Spółka koszenie trawników / Akcja charytatywna. Curious George, s07e96 18:00

  George jest bardzo ciekawy otaczającego go świata. Jego nieustanne poszukiwania i dociekliwa natura często sprowadzają na niego kłopoty. Niesforna małpka co rusz popada w tarapaty, ale jednocześnie wyciąga pouczające wnioski ze swoich przygód i uczy się nowych rzeczy. Codziennie spotyka na swojej drodze interesujące osoby, odwiedza różne miejsca, a także poznaje ciekawe zjawiska. Dzięki podjętym wyzwaniom i przeżytym doświadczeniom George zdobywa nowe umiejętności oraz odkrywa uroki codziennego życia. Serial został zrealizowany na podstawie książki dla dzieci z 1941 roku autorstwa Hansa Augusto Reya i Margret Rey.(n)

 • Ciekawski George: Mały inżynier / Polowanie na kaczki. Curious George, s07e97 18:30

  George jest bardzo ciekawy otaczającego go świata. Jego nieustanne poszukiwania i dociekliwa natura często sprowadzają na niego kłopoty. Niesforna małpka co rusz popada w tarapaty, ale jednocześnie wyciąga pouczające wnioski ze swoich przygód i uczy się nowych rzeczy. Codziennie spotyka na swojej drodze interesujące osoby, odwiedza różne miejsca, a także poznaje ciekawe zjawiska. Dzięki podjętym wyzwaniom i przeżytym doświadczeniom George zdobywa nowe umiejętności oraz odkrywa uroki codziennego życia. Serial został zrealizowany na podstawie książki dla dzieci z 1941 roku autorstwa Hansa Augusto Reya i Margret Rey.(n)

 • Chirurdzy. Grey's Anatomy 5, s05e83 19:00

  Miranda przeprowadza nowatorski zabieg transplantologiczny, polegający na przeszczepieniu nerek jednocześnie sześciu osobom. Tymczasem Meredith zaczyna wątpić w sens swojego związku z Derekiem. Ma mu za złe, że w wywiadzie dla prestiżowego magazynu lekarskiego nie wspomniał o niej i jej wkładzie w opracowanie nowej metody badawczej. Po spędzonej z Ericą nocy Callie prosi Marka o radę w bardzo delikatnej sprawie. George zdaje egzamin i zostaje pełnoprawnym lekarzem. Jako rezydent musi skompletować własny zespół stażystów. Pozwala jednak, by ich wyboru dokonali inni.(n)

 • Rodzina zastępcza: Niezdrowe talenty 20:00

  Filip zaczyna się interesować polityką. Zamierza nawet brać w niej aktywny udział. Wszystko to dlatego, że ma nadzieję w ten sposób zrobić wielką karierę. Kwiatkowscy próbują wszelkimi sposobami przekonać go do zmiany decyzji. Tymczasem posterunkowy odkrywa w sobie talent poetycki. Postanawia porzucić służbę w policji, by poświęcić się pisaniu wierszy. Jego również bardzo trudno przekonać, żeby nie postępował tak pochopnie.(n)

 • Wszystko, co chcielibyście wiedzieć 21:05

  Interaktywny i emitowany na żywo program o charakterze publicystycznym. Gospodarzami programu są świecki i duchowny, którzy rozmawiają ze sobą oraz odbiorcami na tematy, które dotyczą właściwie każdego z nas. Poruszą kwestię przebaczenia i umiejętności proszenia o nie. Porozmawiają o miłości i towarzyszących jej emocjach, także tych negatywnych, jak zazdrość. To świetna okazja do porozmawiania o Bogu i o tym, jak traktować zagadnienie wiary w relacji z dzieckiem. Prowadzący pochylą się nad każdym pytaniem zadanym przez widzów i internautów.(n)

 • Twoja Twarz Brzmi Znajomo . s03e18 22:00

  Nowa edycja muzycznego show, w którym osoby z pierwszych stron gazet wcielają się w gwiazdy światowego formatu. Uczestnicy nie tylko muszą perfekcyjnie zaśpiewać piosenkę, lecz także możliwie jak najbardziej upodobnić się do oryginału. Zawodnicy walczą o Złotą Twarz i 100 tysięcy złotych, które wygrany będzie mógł przeznaczyć na wybrany cel charytatywny. Wśród pań zawalczą: aktorka Anna Czartoryska-Niemczycka, serialowa Ola Lubicz z "Klanu" - czyli aktorka i piosenkarka Kaja Paschalska, piosenkarka Katarzyna Cerekwicka - laureatka "Szansy na sukces" oraz aktorka Katarzyna Ankudowicz - czyli serialowa Beata Mazur z "Pierwszej miłości. W męskim gronie do rywalizacji staną: tancerz Stefano Terrazzino, wokalista Mateusz "Matti" Jakubiec, Grzegorz Wilk - solista chóru Piotra Rubika oraz aktor Robert Rozmus. Występy uczestników oceniać będą: Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski, DJ Adamus i zwyciężczyni pierwszej edycji show Katarzyna Skrzynecka. Program poprowadzi niezastąpiony duet Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.(n)

Lista stacji