×

Wyszukaj artykuł

Program tvParamount Channel Polska program TV. Program telewizyjny Paramount Channel Polska na dziś, jutro i weekend

 • Pingwiny z Madagaskaru: Operacja igła/ Zaćmiony. The Penguins of Madagascar, s01e10 17:00

  Skipper boi się igieł tak bardzo, że ucieka przed szczepieniem. Przyjaciele chcą mu pomóc przez to przejść, ponieważ inaczej będzie musiał on opuścić zoo. Następnie małpy wykorzystują zaćmienie Słońca, aby wmówić Julianowi, że bogowie są na niego źli.(n)

 • Pingwiny z Madagaskaru: Megamort/ Sublokatorka. The Penguins of Madagascar, s01e11 17:30

  Mort zostaje poddany działaniu superpromienia Kowalskiego. Staje się po tym duży i silny. Wówczas zaczyna odgrywać się na wszystkich, którzy mu dokuczali. Marlenka ma nową lokatorkę. Początkowo jest z tego powodu bardzo zadowolona.(n)

 • Daleko jeszcze? 17:55

  "Daleko jeszcze?" to zabawne kino familijne, w którym przekonujące kreacje stworzyła dwójka dziecięcych aktorów. Na ekranie pojawia się razem z nimi znany raper i aktor Ice Cube, który wciela się w postać Nicka Personsa. Pewnego dnia mężczyzna zakochuje się w atrakcyjnej Suzanne Kingston (Nia Long). Gdy dowiaduje się, że kobieta ma za sobą rozwód i wychowuje dwoje dzieci, jego zapał stygnie. Stopniowo przekonuje się jednak, że jest ona niezwykłą osobą, i odtąd robi wszystko, by zdobyć jej względy. Problem polega na tym, że Suzanne traktuje Nicka jedynie jak przyjaciela, a w roli swojego nowego partnera widziałaby dojrzałego i odpowiedzialnego mężczyznę, gotowego pokochać jej pociechy. Persons zaś nie do końca pasuje do tego opisu i na dodatek nie przepada za dziećmi. Sytuację obojga bohaterów komplikują też sami Lindsey (Aleisha Allen) i Kevin (Philip Bolden), którzy gotowi są na wiele, by odstraszyć od mamy każdego mężczyznę. Akcja komedii "Daleko jeszcze?" dodatkowo nabiera rumieńców, gdy Suzanne zmuszona jest wyjechać z miasta bez dzieci. Wkrótce szuka jednak osoby, która przywiozłaby do niej Lindsey i Kevina, tak by mogła spędzić z nimi Nowy Rok. Nick z radością zgadza się to zrobić, licząc, że zdobędzie w ten sposób względy kobiety. Wkrótce cała trójka rusza w drogę. Nick szybko orientuje się, że być może popełnił największy błąd swojego życia.(n)

 • Pachnidło: Historia mordercy 20:00

  Zrealizowany przez zdobywcę Złotego Globu Toma Tykwera film "Pachnidło: Historia mordercy" jest adaptacją bestsellerowej powieści Patricka Süskinda. Świetnie wyreżyserowany, bardzo dobrze zagrany obraz przedstawia historię, która jednocześnie fascynuje i odstręcza. Fabuła i doskonałe wręcz zdjęcia Franka Griebe'a sprawiają przy tym, że film nie pozostawia obojętnym i głęboko zapada w pamięć. Wydarzenia, o których opowiada "Pachnidło", toczą się w osiemnastowiecznej Francji. Pewnego dnia w Paryżu na zatłoczonym i brudnym targu młoda handlarka ryb rodzi nieślubne dziecko. Złapana na próbie zabicia niemowlęcia, zostaje stracona. Pozbawiony matki chłopiec, nazwany Jean-Baptiste Grenouille, trafia do sierocińca. Dziecko różni się od rówieśników, przez co jest źle traktowane. Od samego początku jego obsesją jest świat zapachów. Grenouille obdarzony jest bowiem niezwykle czułym węchem, który pozwala mu rozpoznać każdy zapach nawet z odległości wielu kilometrów. Jednocześnie ciało chłopaka nie wydziela własnej woni. Kiedy bohater filmu "Pachnidło" dorasta, zostaje uczniem znanego niegdyś perfumiarza Giuseppe Baldiniego (Dustin Hoffman), który cierpi obecnie na niemoc twórczą. Grenouille (Ben Whishaw) tworzy dla niego zapachy, które podbijają serca paryskich dam. Przez cały czas pragnie jednak czegoś więcej. Marzy o skomponowaniu niezwykłych perfum, niedościgłego w doskonałości aromatycznego eliksiru, któremu nikt nie będzie w stanie się oprzeć. Wie, że jego najważniejszym składnikiem musi być woń dziewczęcych ciał. Opętany tą ideą jedzie do miejscowości Grasse i rozpoczyna krwawe polowanie na młode kobiety. Jego celem staje się także piękna arystokratka Laura (Rachel Hurd-Wood), dziewczyna o idealnym zapachu.(n)

 • Ukryty wymiar 23:05

  "Ukryty wymiar" to spektakularne kino science fiction w reżyserii Paula W. Andersona, twórcy m.in. "Mortal Kombat" czy "Resident Evil". Akcja filmu zawiązuje się w 2047 roku, kiedy to na Ziemi zostaje odebrany sygnał SOS nadawany z pokładu pojazdu kosmicznego o nazwie "Event Horizon". Innowacyjny statek został zaprojektowany przez doktora Williama Weira (Sam Neill) i był jego wielką chlubą. Wysłany jednak w misję kosmiczną zaginął przed siedmioma laty w okolicach Neptuna. Po odebraniu sygnału z misją ratunkową wyrusza statek pod dowództwem kapitana Millera (Laurence Fishburne). Po dwóch miesiącach siedmioosobowa załoga znajduje wrak "Event Horizon". Wówczas kapitan ujawnia utrzymywane dotąd w ścisłej tajemnicy przerażające nagranie z wnętrza promu. Mimo wielu obaw bohaterowie produkcji "Ukryty wymiar" decydują się zbadać wnętrze obiektu. Niebawem z przerażaniem odkrywają, jaki los spotkał astronautów. Na domiar złego okazuje się, że wrak jest śmiertelną pułapką dla każdego, kto wejdzie na jego pokład.(n)

Lista stacji