Program tvParamount Channel Polska program TV. Program telewizyjny Paramount Channel Polska na dziś, jutro i weekend

 • List miłosny 7:40

  Film "List miłosny" to zabawna, ale też i wzruszająca opowieści o wielkim uczuciu. W rolach głównych występują tu Kate Capshaw i Tom Selleck. Kate Capshaw gra w komedii "List miłosny" czterdziestodwuletnią Helen, która prowadzi księgarnię w niewielkiej miejscowości. Przyjaźni się z George'em (w tej roli Tom Selleck), którego zna jeszcze ze szkolnych czasów. Mężczyzna od dawna jest w niej zakochany, ale ponieważ sądził, że nie ma u niej żadnych szans, ożenił się z inną kobietą. O względy Helen stara się znacznie od niej młodszy Johnny (Tom Everett Scott). Wkrótce jednak chłopak zaczyna okazywać więcej zainteresowania swojej znajomej ze studiów, pracownicy księgarni Jennifer (Julianne Nicholson), która darzy go gorącym uczuciem. Pewnego dnia Helen znajduje w pracy tytułowy "List miłosny". Niestety nie wie, kto go napisał ani do kogo miał zostać wysłany. Od tej chwili ona i grono jej przyjaciół zastanawiają się, kto w tak poruszający sposób wyraził swoją miłość i oddanie. Nie przebierają w środkach, chcąc to ustalić.(n)

 • Pootie Tang - pogromca zła 9:25

  Grany przez Lance'a Crouthera tytułowy bohater filmu "Pootie Tang - pogromca zła" to artysta, który toczy walkę z przestępczością, chciwością i niesprawiedliwością. Tymczasem korporacja LecterCorp próbuje nakłonić dzieci do jedzenia niezdrowej żywności, palenia oraz picia. Pootie Tang nie może na to pozwolić. Gdy Pootie Tang swoimi działaniami naraża się szefowi firmy LecterCorp - obłąkanemu Dickowi Lecterowi (Robert Vaughn), ten poprzysięga zemstę. W jej ramach zamierza zmienić superbohatera w ofermę. Aby tego dokonać, Lecter będzie musiał ukraść Pootie Tangowi źródło jego mocy, czyli magiczny pas. Tytułowy bohater filmu "Pootie Tang - pogromca zła" jest także ważną postacią telewizyjnego programu komediowego"The Chris Rock Show". Podbił on serca publiczności i stał się wzorem do naśladowania dla milionów dzieci. Jest to jego debiut fabularny.(n)

 • W chmurach 11:00

  Nominowany w sześciu kategoriach do Oscara obraz "W chmurach" to kolejny filmowe dzieło Jasona Reitmana, twórcy "Juno". Główną rolę w tym filmie gra George Clooney, który wciela się w postać Ryana Binghama, specjalisty od zwalniania pracowników. Z jego usług korzystają firmy z całych Stanów Zjednoczonych, wiele czasu spędza więc w podróżach. Działalności Ryana sprzyja kryzys finansowy, który obejmuje kolejne branże i pociąga za sobą redukcje zatrudnienia. Dzięki temu mężczyzna powoli zbliża się do zrealizowania swojego marzenia - zdobycia karty wręczanej klientom linii lotniczych, którzy przemierzyli na pokładach samolotów dziesięć milionów mil. Częste podróże nie sprzyjają jednak życiowej stabilizacji. Bingham nie ma rodziny, a jego mieszkanie przypomina pokój hotelowy. Bohaterowi filmu "W chmurach" zdaje się to jednak nie przeszkadzać. Na konferencjach, na które jest zapraszany, zawsze przedstawia swoją receptę na życie - jak najmniej zobowiązań. Podczas jednej ze swoich wypraw Ryan poznaje Alex Goran (Vera Farmiga), bizneswoman, która także sporo podróżuje. Nawiązują romans. Akurat w tym czasie mężczyzna zaczyna odczuwać, że otacza go pustka. Chce zmienić swoje życie. Tymczasem w jego firmie szykują się poważne zmiany. Młoda, przebojowa psycholog Natalie Keener (Anna Kendrick ) pracuje nad wdrożeniem nowego systemu. Drogie podróże samolotem ma zastąpić szybkie łącze internetowe - pracownicy mają być zwalniani podczas telekonferencji. Ryan, by udowodnić jej, że nie jest to dobry pomysł, zabiera ją ze sobą w trasę.(n)

 • Szkoła rocka 13:20

  "Szkoła rocka" to wypełniona muzyką rockową komedia w reżyserii trzykrotnie nominowanego do Oscara i nagrodzonego Złotym Globem za film "Boyhood" Richarda Linklatera. W rolach głównych występuje tu dwoje znanych aktorów: Joan Cusack i Jack Black. Black wciela się w postać Deweya Finna, gitarzysty rockowego, który zostaje wyrzucony z zespołu. Ponieważ jego współlokator Ned Schneebly (Mike White) nalega, by muzyk zapłacił zaległy czynsz, inaczej wyrzuci go z mieszkania, Dewey musi szybko znaleźć pracę. Pewnego dnia pod nieobecność Neda, który pracuje jako nauczyciel zastępczy, Dewey odbiera telefon do niego. Podając się za kolegę, zdobywa pracę w prestiżowej szkole. Początkowo dyrektorka placówki, Rosalie Mullins (Joan Cusack), sceptycznie podchodzi do niekonwencjonalnych metod wychowawczych nowego nauczyciela muzyki. Finn, który nie ma pojęcia o nauczaniu, potrafi jednak zarazić swoich uczniów entuzjazmem do muzyki. Odkrywa też wśród nich osoby uzdolnione. Pewnego dnia bohater filmu "Szkoła rocka" postanawia utworzyć ze swoich podopiecznych zespół, który wystąpi w konkursie dla młodych talentów rockowych.(n)

 • Człowiek roku 15:40

  "Człowiek roku" to sympatyczna komedia z polityką w tle, w której w roli głównej wystąpił niezastąpiony król satyry Robin Williams. Na ekranie partneruje mu kilka innych hollywoodzkich sław. Za reżyserię odpowiada zaś Barry Levinson, twórca "Rain Mana". W komediodramacie "Człowiek roku" Williams gra rolę popularnego komika telewizyjnego Toma Dobbsa. Ponieważ zbliżają się wybory prezydenckie, mężczyzna wpada na pomysł, by zadrwić ze świata polityki. Ogłasza swoją kandydaturę. W tych poczynaniach może liczyć na wsparcie mentora i menadżera Jacka Menkena (Christopher Walken), a także przyjaciela Lewisa Blacka (Eddie Langston). Dobbs ogłasza swój populistyczny program, w którym obiecuje walkę z korupcją oraz reformę edukacji i, jak było do przewidzenia, zyskuje wielu zwolenników. Niespodziewanie bohater filmu "Człowiek roku" pokonuje swoich dwóch rywali podczas telewizyjnej debaty. Gdy ostatecznie wygrywa walkę o prezydencki fotel, zadziwia nie tylko członków swojego sztabu wyborczego, ale nawet samego siebie. Tymczasem programistka Eleanor Green (Laura Linney) odkrywa, że Tom zawdzięcza swój sukces błędnemu podliczeniu głosów przez system stworzony przez firmę Delacroy. Kobieta zamierza poinformować o tym szczęśliwca. Jednak dyrektorzy koncernu chcą za wszelką cenę zachować pomyłkę w tajemnicy. Nasyłają na Eleanor swojego prawnika, Alana Stewarta (Jeff Goldblum).(n)

 • Dziewczyna z Jersey 17:55

  "Dziewczyna z Jersey" to ciepła i wzruszająca produkcja o tęsknocie i miłości zrealizowana z udziałem Liv Tyler i Bena Afflecka. Za reżyserię i scenariusz filmu odpowiada Kevin Smith, który ma na swoim koncie takie obrazy, jak "Sprzedawcy" czy "Szczury z supermarketu". Ben Affleck wciela się w filmie "Dziewczyna z Jersey" w rolę mieszkającego w Nowym Jorku wydawcy muzycznego Olliego Trinke'a. Mężczyzna jest prawdziwym szczęściarzem. Ma dobrą pracę, którą lubi, i piękną, kochającą żonę Gertrude (Jennifer Lopez), która na dodatek spodziewa się dziecka. Kiedy kobieta umiera podczas porodu, świat wali się Olliemu na głowę. Podświadomie obwinia córkę, Gertie, o śmierć matki. Opiekę nad dzieckiem powierza swojemu ojcu, Bartowi (George Carlin), który mieszka w New Jersey. Wkrótce jednak za namową Barta porzuca pracę i sam także przeprowadza się do New Jersey, by móc zajmować się córką. Gdy akcja filmu "Dziewczyna z Jersey" przesuwa się o siedem lat do przodu, okazuje się, że bystra Gertie (Raquel Castro) jest ulubienicą zarówno dziadka, jak i ojca. Ollie jednak coraz częściej myśli o powrocie do Nowego Jorku i dawnej pracy, którą musiał porzucić. Zaczyna szukać posady. Pewnego dnia poznaje studentkę Mayę (Liv Tyler). Nawiązują romans, który bezskutecznie próbują ukryć przed Gertie. Niebawem w szkole ma się odbyć uroczystość, na której Gertie wraz z rodziną zaśpiewa piosenkę. Jednak właśnie tego dnia Ollie ma spotkanie w sprawie pracy.(n)

 • Push 20:00

  Dreszczowiec science fiction zatytułowany "Push" jest kolejnym udanym dziełem Paula McGuigana, reżysera "Apartamentu" i "Zabójczego numeru". Także i tym razem artysta zadbał o dobrą obsadę, w której pojawiają się nazwiska Djimona Hounsou czy Chrisa Evansa. Atutami filmu są także brawurowe sceny walk i pościgów oraz efekty specjalne. W produkcji "Push" wysłannicy tajnej agencji rządowej zwanej Wydziałem tropią ludzi dysponujących nadnaturalnymi zdolnościami, by następnie stworzyć z nich niezwyciężoną armię. Jedną z takich osób jest młody Nick Gant (Chris Evans), który umiejętności telekinetyczne odziedziczył po ojcu (Joel Gretsch), zamordowanym dziesięć lat wcześniej przez ludzi Wydziału. Chłopak ukrywa się dziś w Hongkongu. Pewnego dnia z Nickiem kontaktuje się 13-letnia Cassie Holmes (Dakota Fanning), zdolna do przewidywania przyszłości. Nakłania ona chłopaka do wspólnych poszukiwań Kiry (Camilla Belle), uciekinierki z laboratorium Wydziału, która z kolei potrafi sterować ludzkimi myślami. Jej śladem podąża bezwzględny agent Henry Carver (Djimon Hounsou). W końcu dochodzi do konfrontacji trójki młodych bohaterów filmu "Push" z ich prześladowcami.(n)

 • Dobry agent 22:20

  "Dobry agent" to film z gwiazdorską obsadą zrealizowany przez znanego aktora Roberta de Niro. Scenariusz obrazu, który nawiązuje do biografii współtwórcy CIA Jamesa Jesusa Angeltona, napisał Eric Roth, autor scenariuszy także m.in. do "Forresta Gumpa", "Monachium", "Informatora" czy "Ciekawego przypadku Benjamina Buttona". Akcja dramatu "Dobry agent" toczy się w latach 40. XX wieku. Edward Wilson (Matt Damon), absolwent prestiżowego Uniwersytetu Yale, zostaje agentem amerykańskiego wywiadu. Błyskotliwy i inteligentny mężczyzna szybko pnie się po stopniach kariery. Pomaga mu w tym m.in. niezachwiana wiara w słuszność polityki prowadzonej przez Stany Zjednoczone. Niestety zaangażowanie w sprawy związane z zimną wojną oraz błyskawiczny awans nie pozwalają Edwardowi ułożyć sobie życia prywatnego. Wkrótce po nocy spędzonej z piękną, lecz zupełnie obcą mu Margaret Russell (Angelina Jolie) dowiaduje się, że zostanie ojcem. Porzuca więc dotychczasową partnerkę i bierze ślub z Margaret. Sprawy zawodowe pochłaniają go jednak tak bardzo, że w ogóle nie widuje ani żony, ani syna. Dodatkowo lata pracy w wywiadzie skutkują pojawieniem się u niego chorobliwej podejrzliwości. Za poświęcenie dla ojczyzny tytułowy "Dobry agent" płaci ostatecznie wysoką cenę.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO