×

Wyszukaj artykuł

Program tvParamount Channel Polska program TV. Program telewizyjny Paramount Channel Polska na dziś, jutro i weekend

 • Narzeczona dla geniusza 6:50

  Komedia romantyczna "Narzeczona dla geniusza" pokazuje Alberta Einsteina w nietypowej roli. Oto znany naukowiec postanawia wyswatać swoją siostrzenicę z sympatycznym mechanikiem. Akcja komedii romantycznej "Narzeczona dla geniusza" rozgrywa się w Princeton w połowie lat 50. Meg Ryan gra tu piękną i ponadprzeciętnie inteligentną Catherine, siostrzenicę Alberta Einsteina (Walter Matthau). Catherine jest zaręczona z psychologiem Jamesem (Stephen Fry), który jest błyskotliwym, ale jednocześnie wyniosłym i pretensjonalnym mężczyzną. Pewnego dnia Catherine i James trafiają do warsztatu samochodowego. W tym momencie w komedii romantycznej "Narzeczona dla geniusza" pojawia się Tim Robbins, który gra Eda, mechanika i domorosłego miłośnika nauki. Mężczyzna zakochuje się w Catherine od pierwszego wejrzenia. Gdy odwozi jej zgubiony w warsztacie zegarek, poznaje ekscentrycznego wuja kobiety i jego trzech kolegów profesorów. Sympatyczny mechanik szybko zaprzyjaźnia się z genialnym naukowcem. Einstein dochodzi do wniosku, że Ed jest lepszym kandydatem na męża dla jego siostrzenicy niż James. Ponieważ jednak Catherine chce wyjść za geniusza, namawia go, by udawał wybitnego badacza.(n)

 • Pingwiny z Madagaskaru : Cześć, laleczko/ Drobnym drukiem. The Penguins of Madagascar, s02e09 8:50

  Na rynku pojawiła się nowa, mówiąca wersja laleczki Rico. Aby ją zdobyć, pingwin będzie musiał zaryzykować utratę przyjaźni. Tymczasem ktoś fotografuje pingwiny podczas akcji i umieszcza zdjęcie na nowym plakacie zoo. Zwierzaki nie mogą dopuścić do jego publikacji.(n)

 • Pingwiny z Madagaskaru : Zaraza!/ Dorwać kierowcę. The Penguins of Madagascar, s02e10 9:20

  Dzieciaki bawią się na terenie zoo w zakażonego berka. Julian jest przekonany, że roznoszą zarazę. Mieszkańców ogrodu zoologicznego ogarnia panika. Tymczasem Rico rozbija auto pingwinów, lecz udaje mu się je naprawić. Wkrótce okazuje się, że samochód jest opętany. Za swój pierwszy cel obiera Rica.(n)

 • Pingwiny z Madagaskaru : Pan Talon/ Przetrwać w miejskiej dżungli. The Penguins of Madagascar, s02e11 9:50

  Mały pancernik poszukuje Pana Talona, z którym ma porachunki. Jego zdaniem jest nim jeden z pingwinów. Zoo grozi katastrofa. Szeregowy chce awansować na wyższy stopień. Dzięki temu będzie miał możliwość wglądu do tajnych dokumentów.(n)

 • Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego 10:20

  Pełna zwariowanych gagów komedia "Naga broń" jest jedną z najlepszych i przede wszystkim najśmieszniejszych produkcji z udziałem słynnego amerykańskiego komika Lesliego Nielsena. Wiele z umieszczonych tu en, będących parodiami znanych filmów sensacyjnych lub trafną satyrą polityczną, na stałe zapisało się w historii kina. Autorzy filmu to słynne trio David Zucker, Jim Abrahams i Jerry Zucker, twórcy komedii "Czy leci z nami pilot?". Porucznik Frank Drebin (Leslie Nielsen), główny bohater komedii "Naga broń", jest jednym z najbardziej charakterystycznych policjantów pracujących w Los Angeles. Mężczyzna wraca z wakacji w Bejrucie, kiedy dowiaduje się, że jego partner i zarazem najlepszy przyjaciel, detektyw Nordberg (O.J. Simpson), został ranny. Drebin postanawia odnaleźć przestępcę, który go postrzelił. Podejrzewa wiele wpływowych osób, m.in. biznesmena Vincenta Ludwiga (Ricardo Montalban). Tymczasem Frank otrzymuje zadanie specjalne. Ma zapewnić bezpieczeństwo podróżującej po Stanach Zjednoczonych królowej brytyjskiej Elżbiecie II (Jeannette Charles). Błyskotliwy detektyw odkrywa, że Ludwig planuje zorganizowanie zamachu na władczynię. Biznesmenowi pomaga w tym sekretarka, Jane (Priscilla Presley). Na polecenie swojego szefa piękna kobieta zamierza uwieść policjanta. On jednak opiera się jej urokowi. Stawia sobie bowiem za cel uratowanie królowej. By dopełnić obowiązków, nie przebiera w środkach.(n)

 • Naga broń 2 1/2: Kto obroni prezydenta? 12:15

  Ponadczasowa komedia "Naga broń 2 1/2", kontynuująca przygody fajtłapowatego porucznika Drebina, oferuje nie mniejszą niż część pierwsza liczbę znakomitych gagów i dowcipnych dialogów. Oczywiście film ten nie mógłby powstać bez udziału jednego z najbardziej utalentowanych amerykańskich komików, Lesliego Nielsena, który jest motorem tej parodiującej hity kina akcji serii. Jak zwykle partneruje mu też Priscilla Presley. Tym razem bohater filmu "Naga broń 2 1/2", detektyw Frank Drebin (Leslie Nielsen), składa wizytę w Białym Domu. Ma być odznaczony za wybitne osiągnięcia w walce z handlarzami narkotyków. Podczas przyjęcia poznaje doradcę prezydenta, doktora Alberta S. Mainheimera (Richard Griffiths), który dokonał wielkiego odkrycia w dziedzinie energetyki. Niebawem uczony zostaje uprowadzony przez przestępcę, wynajętego przez właścicieli kopalń, rafinerii i elektrowni atomowych, którym jego działalność jest nie na rękę. Wynalazek naukowca mógłby doprowadzić ich do ruiny. Frank bada tę sprawę. Okazuje się, że rzecznikiem prasowym porwanego jest była dziewczyna Drebina, Jane Spencer (Priscilla Presley). Funkcjonariusz ponownie się w niej zakochuje. Nie wie, że jest ona jednocześnie kochanką porywacza.(n)

 • Naga broń 33 1/3: Ostateczna zniewaga 14:00

  Będąca kontynuacją "Nagiej broni" i "Nagiej broni 2 1/2" komedia "Naga broń 33 1/3" jest kolejną produkcją braci Zuckerów, która wyszydza wszelkie filmowe schematy. Znany z poprzednich części satyrycznej sagi porucznik Frank Drebin, w którego rolę wciela się niezastąpiony Leslie Nielsen, udaje się w końcu na zasłużoną emeryturę. Cieszy się urokami życia u boku żony, Jane (Priscilla Presley), od której przejmuje wszelkie domowe obowiązki. Niestety, ich małżeństwu grozi kryzys, gdyż ukochana wciąż domaga się od niego potomka. Tymczasem policja dowiaduje się o przygotowywanym przez szaleńca zamachu. Terrorysta prawdopodobnie uderzy podczas ceremonii wręczenia Oscarów. W tej sytuacji dawni współpracownicy zwracają się z prośbą o pomoc do Franka. Ten z ulgą porzuca domowe pielesze i wraca do służby. Wkrótce zakonspirowany bohater komedii "Naga broń 33 1/3" trafia do miejscowego więzienia. Musi się dowiedzieć, co planuje osadzony tam niezwykle niebezpieczny terrorysta, Rocco Dillon (Fred Ward). W końcu udaje mu się zbliżyć do przestępcy i poznać jego zamiary. Tymczasem nadchodzi dzień uroczystej gali, podczas której porucznik wkracza do akcji. Chcąc unieszkodliwić zamachowca, wywołuje absolutnie niewiarygodne zamieszanie.(n)

 • Agent XXL 15:50

  "Agent XXL" to pełna niewybrednego humoru produkcja komediowa z mistrzem gatunku Martinem Lawrence'em w roli głównej. Daje on tu prawdziwy popis swych umiejętności, wcielając się w postać otyłej kobiety. Film osiągnął tak duży sukces komercyjny, że John Whitesell zrealizował dwa jego sequele. Z więzienia ucieka niebezpieczny przestępca, Lester Vesco (Terrence Dashon Howard). W pościg za zbiegiem natychmiast ruszają dwaj agenci FBI Malcolm Turner (Martin Lawrence) i John (Paul Giamatti). Pierwszy z nich decyduje się zastawić pułapkę w domu sędziwej Hattie Mae Pierce (Ella Mitchell), zwanej Mamuśką. Wiadomo bowiem, że wkrótce ma ją odwiedzić dawna dziewczyna zbiega, Sherry Pierce (Nia Long), i jej kilkuletni syn, Trent. Wydaje się prawdopodobne, że wkrótce zjawi się tam także Lester. Plany Malcolma krzyżuje jednak nagły wyjazd Hattie z miasta. Zdesperowany bohater komedii "Agent XXL", nie mając innego wyjścia, przebiera się za otyłą kobietę i przejmuje jej obowiązki. Wywołuje to wiele zabawnych sytuacji.(n)

 • Agent XXL 2 17:55

  "Agent XXL 2" jest udaną kontynuacją komediowego przeboju Raji Gosnela z 2000 roku. W filmie Martin Lawrence ponownie wciela się w postać Malcolma Turnera, agenta FBI, który odniósł duży sukces, działając pod przykrywką jako detektyw Mamuśka. Właśnie mężczyźnie zostaje przydzielona kolejna skomplikowana sprawa. Zachęcony poprzednim powodzeniem postanawia jeszcze raz skorzystać ze swojego damskiego alter ego. Malcolm podejrzewa, że były pracownik agencji wojskowej Tom Fuller (Mark Moses) jest twórcą groźnego wirusa komputerowego, który umożliwia dostęp do wszystkich tajnych akt rządowych. Wyciek danych mógłby nawet zagrozić bezpieczeństwu narodowemu. Dla dobra śledztwa Turner decyduje się ponownie przebrać za zażywną Mamuśkę. Po przyjęciu tożsamości dobrodusznej Hattie Mae bohater komedii "Agent XXL 2" stara się o posadę w domu podejrzanego hakera. Wkrótce zostaje nianią u Fullerów. Szybko przekonuje się, że praca gospodyni domowej to poważne wyzwanie. Mamuśka ma ręce pełne roboty. Tom i Leah (Emily Procter) są bowiem rodzicami trojga dzieci: Andrew (Preston Shores) i starszych od niego Carrie (Chloe Moretz) i Molly (Kat Dennings). Agenta czeka trudne zadanie. Każdego dnia, nie wzbudzając podejrzeń, musi wykonywać liczne męczące obowiązki domowe, a jednocześnie zebrać niezbędne dowody. Dzielnie lawiruje więc pomiędzy sprzątaniem i gotowaniem a tropieniem podejrzanego.(n)

 • Transformers: Wiek zagłady 20:00

  "Transformers: Wiek zagłady" to czwarty z serii kinowych hitów inspirowanych linią popularnych zabawek. Podobnie jak poprzednie części film wyreżyserował Michael Bay ("Armagedon", "Twierdza", "Pearl Harbor", "Bad Boys"). Jednym z producentów jest sam Steven Spielberg. Choć "Transformers: Wiek zagłady" otrzymał dwie Złote Maliny oraz pięć nominacji do tych hollywoodzkich antynagród, publiczność nie zawiodła i tłumnie zapełniła sale kinowe. Obraz zarobił ponad miliard dolarów przy dwustumilionowym budżecie. Akcja filmu "Transformers: Wiek zagłady" rozgrywa się kilka lat po sławetnej bitwie o Chicago, ukazanej w poprzedniej części cyklu. Sojusz ludzi z Autobotami to już przeszłość. Pewnego dnia mechanik Cade (w tej roli nominowany do Oscara za kreację w "Infiltracji" Mark Wahlberg) kupuje starą ciężarówkę. Nie wie, że ma do czynienia z Optimusem Prime'em - przywódcą stojących do niedawna po stronie człowieka maszyn. Śladem Autobota podąża kosmiczny łowca Lockdown. Cade, jego córka Tessa oraz jej chłopak Sean zostają wciągnięci w wojnę ludzi i robotów.(n)

 • Piła 4 23:30

  "Piła 4" to kolejna część makabrycznego cyklu gore, którego bohaterem jest psychopatyczny morderca Jigsaw. Choć w trzecim filmie z serii zabójca zginął, okazuje się, że nawet zza grobu potrafi manipulować swoimi ofiarami. Podobnie jak poprzednie produkcje cyklu, "Piła 4" okazała się sukcesem kasowym. Przy budżecie wynoszącym 10 milionów dolarów horror zarobił niemal 140 milionów. Akcja "Piły 4" rozpoczyna się, gdy po śmierci detektyw Kerry dwoje agentów FBI, Strahm i Perez, przybywa do opuszczonego komisariatu. Federalni mają pomóc detektywowi Hoffmanowi w rozwiązaniu zagadki pozostawionej przez nieżyjącego mordercę Jigsawa. Wkrótce po ich przyjeździe zostaje uprowadzony porucznik policji Rigg. Doskonale znał on metody działania seryjnego zabójcy, a teraz został wciągnięty w niebezpieczną grę, w której stawką może okazać się życie wielu mieszkańców miasteczka. Agenci FBI odkrywają, że ktoś pomagał Jigsawowi w jego krwawym dziele. Podejrzenia padają na byłą żonę przestępcy...(n)

Lista stacji