×

Wyszukaj artykuł

Program tvParamount Channel Polska program TV. Program telewizyjny Paramount Channel Polska na dziś, jutro i weekend

 • Piękna i Borys bestia 13:30

  "Piękna i Borys bestia" Kena Kwapisa ("Biuro") to zabawne i sympatyczne kino rodzinne, które zapewnia ciekawą rozrywkę widzom w każdym wieku, tym bardziej że ubarwione jest wątkiem miłosnym. W rolach głównych wystąpili tu Timothy Dalton i znana z serialu "Niania" Fran Drescher. Borys Pochenko (Timothy Dalton) jest władcą pewnego wschodnioeuropejskiego państwa. Mężczyzna swoich poddanych traktuje niezwykle surowo. Nie inaczej odnosi się też do domowników. Wobec czwórki swoich dzieci jest szorstki i wymagający. Teraz dochodzi do wniosku, że powinien zadbać o właściwe wychowanie swoich potomków. Zamierza zatrudnić guwernantkę. Bohater komedii "Piękna i Borys bestia" wysyła swojego sekretarza do Ameryki, by ten przywiózł stamtąd idealną guwernantkę. Mężczyzna czyta w gazecie artykuł o bohaterskim wyczynie Joy Miller (Fran Drescher), która uratowała z pożaru zwierzęta, i proponuje jej posadę. Dochodzi jednak do nieporozumienia. Joy bowiem - przebojowa i sympatyczna kosmetyczka - jest przekonana, że za granicą ma pracować w swoim zawodzie. Po dotarciu na miejsce zarówno Borys, jak i Joy przeżywają szok. Kobieta jest przerażona przygnębiającą atmosferą, jaka panuje w pałacu dyktatora. Wszyscy wydają się tam zastraszeni, a jakikolwiek przejaw swobody jest natychmiast tępiony. Władca zaś jest zdziwiony ekstrawaganckim zachowaniem kobiety. Mija wiele czasu, nim dochodzi między nimi do porozumienia. W tym czasie Joy zmienia nie tylko czwórkę swoich podopiecznych i samego Borysa, ale i pozytywnie wpływa na życie mieszkańców całego państwa. Borys zaś jest nią coraz bardziej zauroczony.(n)

 • Pingwiny z Madagaskaru : Uwierz w bebech/ Ptak zamknięty - ptak szalony. The Penguins of Madagascar, s02e36 16:00

  Mieszkańcy zoo uważają, że za nieszczęśliwym wypadkiem, któremu uległa staruszka - Gladys, stoi nieobliczalny Król Julian. Lemur wpada w poważne tarapaty.(n)

 • Pingwiny z Madagaskaru : Operacja Antarktyda. The Penguins of Madagascar, s02e37 16:30

  Szeregowy ulega porywowi serca i ignorując lęk, postanawia pomóc zagubionemu lampartowi morskiemu w powrocie na Antarktydę.(n)

 • Pingwiny z Madagaskaru : Bezsenny ninja/Wróg u bram. The Penguins of Madagascar, s02e38 17:00

  Koala Leonard ogląda z pingwinami maraton brutalnych filmów o wojownikach ninja, co wyraźnie wpływa na jego psychikę. Miś zaczyna terroryzować wszystkich wokół, atakując ich przez sen.(n)

 • Pingwiny z Madagaskaru : Impas w tunelu/Zagrożony gatunek. The Penguins of Madagascar, s02e39 17:30

  Pingwiny zwracają uwagę, że noc jest wyjątkowo cicha. Okazuje się, że wszystkie zwierzęta postanowiły wymknąć się z zoo i oddać zabawie w parku.(n)

 • Narzeczona dla geniusza 18:00

  Komedia romantyczna "Narzeczona dla geniusza" pokazuje Alberta Einsteina w nietypowej roli. Oto znany naukowiec postanawia wyswatać swoją siostrzenicę z sympatycznym mechanikiem. Akcja komedii romantycznej "Narzeczona dla geniusza" rozgrywa się w Princeton w połowie lat 50. Meg Ryan gra tu piękną i ponadprzeciętnie inteligentną Catherine, siostrzenicę Alberta Einsteina (Walter Matthau). Catherine jest zaręczona z psychologiem Jamesem (Stephen Fry), który jest błyskotliwym, ale jednocześnie wyniosłym i pretensjonalnym mężczyzną. Pewnego dnia Catherine i James trafiają do warsztatu samochodowego. W tym momencie w komedii romantycznej "Narzeczona dla geniusza" pojawia się Tim Robbins, który gra Eda, mechanika i domorosłego miłośnika nauki. Mężczyzna zakochuje się w Catherine od pierwszego wejrzenia. Gdy odwozi jej zgubiony w warsztacie zegarek, poznaje ekscentrycznego wuja kobiety i jego trzech kolegów profesorów. Sympatyczny mechanik szybko zaprzyjaźnia się z genialnym naukowcem. Einstein dochodzi do wniosku, że Ed jest lepszym kandydatem na męża dla jego siostrzenicy niż James. Ponieważ jednak Catherine chce wyjść za geniusza, namawia go, by udawał wybitnego badacza.(n)

 • Agenci bardzo specjalni 20:00

  Zwariowana komedia "Agenci bardzo specjalni" jest rodzinną produkcją braci Wayans - za kamerą stanął Keenen, zaś w rolach głównych wystąpili Marlon i Shawn. Znani komicy grają tu Marcusa i Kevina Copelandów. Obaj są agentami FBI i biorą udział w akcji wymierzonej w handlarzy narkotyków. Niestety, kończy się ona niepowodzeniem i kompromitacją braci. Marcus i Kevin, bojąc się, że stracą pracę, sami zgłaszają się jako ochotnicy do kolejnego niewdzięcznego zadania. Jest nim ochrona sióstr Brittany (Maitland Ward) i Tiffany (Anne Dudek) Wilson - spadkobierczyń hotelowego imperium. Istnieje niebezpieczeństwo, że dziedziczki zostaną uprowadzone dla okupu. Sprytni bohaterowie komedii "Agenci bardzo specjalni" wpadają na szalony pomysł, który ma im pozwolić złapać porywaczy i nie narazi życia podopiecznych. Podczas gdy blond piękności pozostają w ukryciu, bracia przebierają się w ich ubrania. Chcąc udawać zamożne siostry Wilson, muszą przekonująco grać swoje role, inaczej nie zmylą ani przeciwników, ani nawet bliskich kobiet. Czarnoskórzy stróże prawa stają więc przed prawdziwym wyzwaniem.(n)

 • Hellboy 22:20

  Widowiskowy film science fiction "Hellboy" jest udaną adaptacją słynnego komiksu Mike'a Mignolego z Dark Horse Comics. Twórcą nagrodzonego prestiżowym Saturnem za charakteryzację obrazu jest Guillermo del Toro. Reżyser ma na swoim koncie tak znane produkcje jak "Labirynt Fauna", "Blade: Wieczny łowca 2" czy "Kręgosłup diabła". Akcja "Hellboya" zawiązuje się w roku 1944. Przerażeni realną już perspektywą przegrania wojny Niemcy decydują się wprowadzić w życie demoniczny plan. Z pomocą szaleńca Rasputina (Karel Roden) zamierzają sprowadzić z piekieł na ziemię potężnego wojownika - Hellboya. Są przekonani, że z jego pomocą ponownie przechylą szalę zwycięstwa na swoją stronę. Wkrótce Niemcy otwierają specjalne wrota prowadzące do innego wymiaru. Ich mroczną ceremonię przerywają jednak amerykańscy żołnierze. W rezultacie z zaświatów przybywa demon-dziecko, który ostatecznie trafia w ręce aliantów. Opiekę nad nim roztacza profesor Trevor "Broom" Bruttenholm (John Hurt), założyciel tajnej organizacji znanej pod nazwą Biuro Badań Paranormalnych i Obrony. Mijają lata, a naukowiec wychowuje tytułowego bohatera filmu "Hellboy" jak własnego syna. Mimo szatańskiego pochodzenia z czasem staje się on uosobieniem dobra. Podejmuje walkę z siłami ciemności, które zagrażają ludzkości. Pomagają mu w tym Abe Sapien (Doug Jones), a także piękna Liz Sherman (Selma Blair), w której Hellboy (Ron Perlman) się zakochuje. Razem mają do zrealizowania trudną misję. Muszą odnaleźć geniusza zła, Rasputina, i stawić czoło Niemcom, którzy 40 lat wcześniej powołali Hellboya do życia.(n)

Lista stacji