×

Wyszukaj artykuł

Program tvNowa TV program TV. Program telewizyjny Nowa TV na dziś, jutro i weekend

 • Daleko od noszy: Ranny ptaszek 9:35

  Do szpitala trafia ranny ptaszek. Siostra Basen wymusza na mężu, by podjął się jego operacji. Basen, były doktor, a obecnie salowy, zgadza się niechętnie. W tym czasie doktor Karinka skarży się Kidlerowi na natrętnego znajomego. Doktor zobowiązuje się w razie potrzeby stanąć w jej obronie. Dla poprawienia swoich szans wznawia, przerwane za młodu, treningi bokserskie.(n)

 • Daleko od noszy: Cień leśnej góry 9:55

  Doktor Kidler ma kłopoty finansowe. Dla podreperowania swojego budżetu postanawia wynaleźć lekarstwo na wszystko. Kieruje się przy tym wskazówką, że każdy lek powinien brzydko pachnieć. Wkrótce w całym szpitalu zaczyna okropnie śmierdzieć. Aby temu przeciwdziałać, salowy Basen, na polecenie żony, zakupuje dezodorant o znajomo brzmiącej nazwie Klimat Leśnej Góry. Jego użycie wywołuje nieoczekiwany wpływ na życie całego szpitala.(n)

 • Pod lupą: Mleko, szminka, szkolenie pilotów. s03e08 10:30

  Kuba Marcinowicz, zagorzały pasjonat wszelkich nowinek technologicznych, pokaże, jak działają wielkie przedsiębiorstwa i instytucje, a także jak wygląda proces wytwarzania najróżniejszych przedmiotów, tworzyw czy produktów spożywczych. Dociekliwy prowadzący jak zwykle zbada każdy temat i zaspokoi ciekawość nawet najbardziej wnikliwych obserwatorów świata. Odwiedzi z kamerą m.in. fabrykę broni pod Radomiem, gdzie dowie się, jak krok po kroku powstaje karabin Beryl. Zobaczy też cały proces dostarczania wody do naszych domów. Widzowie poznają odpowiedzi na najdziwniejsze pytania. Dowiedzą się więcej o przedmiotach, które ich otaczają, z których na co dzień korzystają, i o których istnieniu po prostu nie wiedzieli.(n)

 • Był sobie kosmos: Planeta Omega 10:55

  Edukacyjna seria, która w przystępny i często zabawny sposób przekazuje młodym widzom ciekawostki o wszechświecie. Jej bohaterowie zostają przeniesieni w przestrzeń kosmiczną, na planetę Omega. Tam szukają możliwości kontaktu z innymi formami życia. Ich wrogiem jest człowiek zarządzający konstelacją Kasjopeja, który odpowiada za większość przestępstw i wykroczeń popełnionych na mieszkańcach Omegi.(n)

 • Niesamowite hotele 11:35

  Solent Forts to nietypowy hotel położony u południowych wybrzeży Anglii. Mieści się w odnowionej morskiej warowni z 1867 roku. Zapewnia swoim gościom nie tylko luksusowe warunki i wspaniałe widoki, lecz także zabiera ich w niezwykłą podróż do czasów bitew morskich z okresu imperium brytyjskiego. 75 mil na północ, w sercu Londynu, zaledwie pięć minut drogi od Pałacu Buckingham znajduje się ulubiony hotel księżnej Diany - Dukes Hotel. Niedawno świętował 110 rocznicę swojego istnienia. Jego goście mogą liczyć na ekskluzywne warunki, korzystają też z udogodnień i atrakcji, które zapewnia brytyjska stolica.(n)

 • Łowcy małych domów: Domek dla młodej pary w San Diego. Tiny House Hunting 2, s02e12 12:35

  Bianca i Sara poznały się w szkole wyższej i szybko zostały przyjaciółkami. Po semestrze nauki za granicą jeszcze bardziej zbliżyły się do siebie i w końcu uświadomiły sobie, że łączy je coś więcej niż tylko sympatia. Teraz, już zaręczone, dziewczyny jednocześnie polują na własne lokum i planują swój ślub. Chcą dalej mieszkać w modnej, ale drogiej części San Diego, dlatego zdecydowały się na mały metraż.(n)

 • Renowacja... czas start! 12:55

  Robin i Sid znają się od liceum i w domu na przedmieściach wychowali wspólnie trójkę dzieci. Przed ponad 20 lat ich uwaga była skupiona tylko na potrzebach swoich latorośli. Teraz jednak, gdy najstarsze z dzieci wyprowadziło się, a dwoje młodszych poszło na studia, Sid uznał, że czas pomyśleć o sobie. Chce zrobić Robin niespodziankę i urządzić jej sypialnię, o jakiej zawsze marzyła.(n)

 • Kup ruderę do remontu 13:30

  Ryan i Chelsea marzą o domu, w którym wychowają swojego syna. Potrzebują pomocy ekspertów, gdyż sami nie wiedzą, jak przeprowadzić remont.(n)

 • Pielęgniarki. s02e11 14:25

  Na oddziale chirurgicznym leży 68-letni Bogusław Biedrzycki. Podczas odwiedzin u ojca Maria zastaje u chorego jego sprzątaczkę Gabrysię Kasprzyk. Córka dowiaduje się o romansie ojca z 2 lata młodszą od niej kobietą. Wynajmuje detektywa, który ustala, że Gabrysia pracowała jako prostytutka i pieniędzmi Bogusława spłaca dług u byłego alfonsa. Okazuje się, że ojciec o wszystkim wie. Prosi córkę o zaakceptowanie jego nowego związku. Maria stawia ultimatum: albo on zerwie ze sprzątaczką, albo ona zerwie z nim wszelkie kontakty. Pielęgniarka Lucyna odnawia kontakt z dawno niewidzianą przyjaciółką Wiolettą Pawłowską. Następnego dnia koleżanka trafia do szpitala. Chociaż twierdzi, że upadła, to jej obrażenia wskazują na przemoc domową. Dzień po wyjściu zastraszona kobieta wraca do kliniki. Odeszła od męża i teraz boi się, czy poradzi sobie w życiu. Lucyna, zgodnie ze wcześniejszą obietnicą, oferuje jej swoją pomoc.(n)

 • Szpital dziecięcy. s01e05 15:25

  Na oddziale pojawia się chłopiec z dusznościami. Do szpitala zostaje także przyjęta dziewczyna z wysoką gorączką. Na jej ciele widać świeży tatuaż.(n)

 • Daleko od noszy: Główna nagroda 16:20

  Zbliżają się urodziny doktora Wstrząsa. Ordynator Łubicz zarządza organizację imprezy na jego cześć. Pod nakrętką jednego z zakupionych na tę okazję napojów znajduje się szczęśliwy los w loterii promocyjnej. Powstaje problem, kto ma odebrać główną nagrodę - samochód. Kandydatów jest kilku - jubilat Wstrząs, organizator przyjęcia Łubicz oraz Kidler, który przyniósł napój. Wszystkich niespodziewanie godzi pacjent Nowak.(n)

 • Daleko od noszy: Cud nad urną 16:45

  Zbliżają się przyspieszone wybory. W szpitalu ma się mieścić obwodowa komisja wyborcza. W związku z tym ordynatora odwiedza urzędnik. Nakazuje mu wpłynąć na właściwy wynik głosowania. Łubicz rozpoczyna agitację za "jedynie słuszną partią". Jego akcja przynosi jednak słabe wyniki. Dlatego wspólnie z pacjentem Nowakiem postanawiają rozwiązać ten problem w inny sposób.(n)

 • Niania w wielkim mieście: Nianie na zawołanie 17:20

  Dana spędza noc z poznanym na koncercie Jackiem. Dziewczyna jest wściekła na siebie i ucieka z mieszkania mężczyzny. Niebawem traci dorywczą pracę. Na przystanku autobusowym zauważa osamotnionego chłopca. Zabiera dziecko na policję. Chłopiec pamięta tylko, że mieszkał z mamą i rodzeństwem w hotelu. W tym samym czasie Lilka uświadamia sobie, że... zgubiła powierzonego jej opiece Leona. Dana postanawia odnaleźć hotel, w którym zatrzymał się Leon ze swoją rodziną. Lilka na komisariacie rozpoznaje na nagraniu z monitoringu Leona w towarzystwie Dany i podejrzewa najgorsze... Jacek spotyka się w kawiarni z Moniką - właścicielką agencji niań, w której pracuje Lilka. Romantyczny nastrój znika, gdy kobieta dowiaduje się, że jej pracownica zagubiła dziecko. Dostaje MMS ze zdjęciem z monitoringu, na którym Jacek widzi Danę...(n)

 • Kabaretowa Dynastia. s02e05 18:20

  Drugi sezon cyklu kabaretowego. Program prezentuje polskie środowisko kabaretowe z uwzględnieniem młodych, wchodzących dopiero na scenę formacji, ale już nagradzanych i utytułowanych, w towarzystwie uznanych gwiazd polskiej satyry. Każdy odcinek łączą osoby prowadzących Marcina Wójcika, Katarzyny Bujakiewicz i Aleksandry Szwed. Wśród gwiazd cyklu znajdą się: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Paranienormalni, Projekt Ancla, Kabaret Rewers, Kabaret K2, Kabaret na Koniec Świata, Formacja Chatelet oraz soliści: Szymon Łątkowski, Bartosz Gajda, Ewa Stasiewicz oraz Jabbar. Program z udziałem publiczności został zarejestrowany w warszawskim Teatrze Capitol. Reżyserem cyklu jest Beata Harasimowicz.(n)

 • Kabaretowa Dynastia. s02e06 19:15

  Drugi sezon cyklu kabaretowego. Program prezentuje polskie środowisko kabaretowe z uwzględnieniem młodych, wchodzących dopiero na scenę formacji, ale już nagradzanych i utytułowanych, w towarzystwie uznanych gwiazd polskiej satyry. Każdy odcinek łączą osoby prowadzących Marcina Wójcika, Katarzyny Bujakiewicz i Aleksandry Szwed. Wśród gwiazd cyklu znajdą się: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Paranienormalni, Projekt Ancla, Kabaret Rewers, Kabaret K2, Kabaret na Koniec Świata, Formacja Chatelet oraz soliści: Szymon Łątkowski, Bartosz Gajda, Ewa Stasiewicz oraz Jabbar. Program z udziałem publiczności został zarejestrowany w warszawskim Teatrze Capitol. Reżyserem cyklu jest Beata Harasimowicz.(n)

 • Łowcy cieni. Pod presją: Sprawa honoru. s01e29 20:15

  Więźniarka Kinga zostaje odbita z transportu sanitarnego wiozącego ją do szpitala. Kobieta została skazana na 5 lat za defraudację pieniędzy unijnych. Jak najszybciej musi wrócić do zakładu, bo jest w zaawansowanej ciąży. Ojcem dziecka jest jeden ze strażników, Paweł, wydalony ze służby po tym, jak wyszedł na jaw jego romans z osadzoną. Gdy łowcy namierzają mężczyznę, ten rzuca podejrzenia na brata Kingi - Bernarda. W tym czasie detektywi znajdują w internecie zbiórkę na innowacyjne leczenie Tomka. Sam zainteresowany nic nie wie o akcji, podejrzewa, że to próba wyłudzenia pieniędzy. Łowcy mają wrażenie, że informatyk domyśla się, kto jest autorem wpisu, ale nie chce zdradzić jego tożsamości.(n)

 • Młode strzelby 21:00

  "Młode strzelby" to sprawnie zrealizowany western z 1988 roku, którego atutem jest dobra obsada, m.in.: Emilio Estevez, Lou Diamond Phillips czy Kiefer Sutherland. Akcja filmu toczy się w 1878 roku. Prowadzący ranczo w Nowym Meksyku Brytyjczyk w średnim wieku, John Tunstall (Terence Stamp), chce pomóc grupie młodocianych przestępców. Daje im dach nad głową i stara się zmienić ich postępowanie. W zamian chłopcy pomagają mu przy hodowli bydła i ochronie ziemi. Każdy z nich to indywidualność. Josiah Gordon "Doc" Scurlock (Kiefer Sutherland) to romantyk i poeta, Richard "Dick" Brewer (Charlie Sheen) jest dobrym przewodnikiem, "Jose" Chavez y Chavez (Lou Diamond Phillips) potrafi umiejętnie walczyć nożem, William (Emilio Estevez) słynie z celnego strzelania, zaś "Dirty Steve" Stephens (Dermot Mulroney) oraz "Charley" Bowdre (Casey Siemaszko) to zadziorni awanturnicy. Tunstall ubiega się właśnie o podpisanie umowy rządowej na dostarczanie żywności do rezerwatu Indian. Jego rywalem jest bezwzględny bandyta Murphy (Jack Palance), który chce mieć wyłączność na dostawy. Po kilku ostrzeżeniach, by Tunstall wycofał się z przedsięwzięcia, zabija Brytyjczyka. Murphy przekupuje również szeryfa i gubernatora, co pozawala mu uniknąć kary. Podopieczni Johna Tunstalla sami postanawiają wymierzyć sprawiedliwość i pomścić opiekuna. Przywódcą bohaterów westernu "Młode strzelby" staje się William H. Bonney (Emilio Estevez) - znany później jako Billy the Kid.(n)

 • Niesamowite zagadki medyczne: Butterfly Skin. Medical Incredible 2, s02e01 23:10

  21-letnia Christina cierpi na pęcherzykowate oddzielanie się naskórka, które powoduje powstawanie ran. Dziewczyna musi bandażować ciało, a jej palce u rąk i stóp uległy zrośnięciu. Christina jest jednak aktywna - tańczy i pisze oraz wspiera chorych na tę rzadką przypadłość. W odcinku także historie kobiety, która zapadła w śpiączkę w czasie ciąży, oraz chłopca, u którego po specjalnym zabiegu odrosła kość szczękowa. Widzowie dowiedzą się, czy można przeszczepić kostkę, a także czy pięta może zastąpić kolano.(n)

Lista stacji