Program tvNowa TV program TV. Program telewizyjny Nowa TV na dziś, jutro i weekend

 • Sala operacyjna: waga ciężka. s04e07 4:00

  Bożena i jej córka Olga spotykają się z dietetyczką. Po wizycie Olga po raz pierwszy po wielu latach udaje się na trening karate. Tymczasem Elę i jej syna odwiedza Artur, uczestnik pierwszej edycji serialu, który schudł 55 kg. Dla Emila to bardzo ważne spotkanie, gdyż w końcu będzie mógł porozmawiać z kimś, kto bardzo dobrze rozumie jego problemy. Z kolei Björn stylizuje polską mistrzynię boksu Ewę Brodnicką. Po pracy spotyka się z Karoliną, jedną z uczestniczek programu. Na stole pojawia się bardzo wykwintne menu...(n)

 • Sala operacyjna: waga ciężka. s04e08 4:35

  W ostatnim odcinku uczestnicy zaprezentują się na scenie w blasku świateł i fleszy. Niespodziankę tę przygotowała dla nich Karolina, uczestniczka programu, która zawodowo zajmuje się pokazami mody. Metamorfozą bohaterów zajmie się stylista Björn Svenson. Każdy z pacjentów prof. Paśnika przeszedł zabieg zmniejszenia żołądka. Najmłodszy z nich, Emil, schudł już 70 kg, a jego mama Ela zmieniła się nie do poznania. Z kolei Ola, której ubyło 28 kg, cieszy się, że teraz łatwiej jej uprawiać sport. Bożenie, mamie Oli, bardzo poprawiły się wyniki badań. Galę pokazu mody w wykonaniu uczestników poprowadzi Artur, który przeszedł operację 1,5 roku temu i schudł 55 kg.(n)

 • Pod lupą. s04e03 5:00

  Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden arystokrata nie wyobrażał sobie wejścia na salony bez tego elementu garderoby. Widzowie poznają także m.in. tajniki produkcji makaronów, które uwielbiali Napoleon i Sofia Loren, szybowców czy polskiego miodu.(n)

 • Pod lupą. s04e04 5:35

  Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden arystokrata nie wyobrażał sobie wejścia na salony bez tego elementu garderoby. Widzowie poznają także m.in. tajniki produkcji makaronów, które uwielbiali Napoleon i Sofia Loren, szybowców czy polskiego miodu.(n)

 • TV okazje 6:00

  Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie.(n)

 • TV okazje 6:15

  Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie.(n)

 • Obraz dnia 6:45

  Serwis informacyjny będący podsumowaniem pracy dziennikarzy stacji Polsat News. W paśmie zobaczymy najważniejsze wydarzenia dnia, informacje sportowe, a także prognozę pogody. W roli prowadzących: Robert Bernatowicz, Joanna Dressler i Przemysław Białkowski.(n)

 • Ewa gotuje 7:40

  Skończyły się wakacje i dzieci wróciły do szkoły. Pogoda w dalszym ciągu dopisuje, dlatego pod koniec lata Ewa Wachowicz zaprasza na odcinek grillowy. Na ruszcie upiecze szaszłyki z łososia i ananasa. Poda je z sosem jogurtowym oraz sałatą lodową z melonem. W tym odcinku także mięsożercy znajdą coś dla siebie! Autorka programu wybierze się na wycieczkę w okolice Magury Małastowskiej, gdzie pokaże, jak grillować wołowinę. Natomiast na deser upiecze babeczki migdałowe z owocami sezonowymi.(n)

 • Pod lupą: Fabryka broni, polar, czarne skrzynki. s03e01 8:15

  Kuba Marcinowicz, zagorzały pasjonat wszelkich nowinek technologicznych, pokaże, jak działają wielkie przedsiębiorstwa i instytucje, a także jak wygląda proces wytwarzania najróżniejszych przedmiotów, tworzyw czy produktów spożywczych. Dociekliwy prowadzący jak zwykle zbada każdy temat i zaspokoi ciekawość nawet najbardziej wnikliwych obserwatorów świata. Odwiedzi z kamerą m.in. fabrykę broni pod Radomiem, gdzie dowie się, jak krok po kroku powstaje karabin Beryl. Zobaczy też cały proces dostarczania wody do naszych domów. Widzowie poznają odpowiedzi na najdziwniejsze pytania. Dowiedzą się więcej o przedmiotach, które ich otaczają, z których na co dzień korzystają, i o których istnieniu po prostu nie wiedzieli.(n)

 • Był sobie kosmos: Wielki komputer 8:40

  Edukacyjna seria, która w przystępny i często zabawny sposób przekazuje młodym widzom ciekawostki o wszechświecie. Jej bohaterowie zostają przeniesieni w przestrzeń kosmiczną, na planetę Omega. Tam szukają możliwości kontaktu z innymi formami życia. Ich wrogiem jest człowiek zarządzający konstelacją Kasjopeja, który odpowiada za większość przestępstw i wykroczeń popełnionych na mieszkańcach Omegi.(n)

 • Daleko od noszy : Prześladowca Kraśnika. s02e02 9:20

  Doktor Kraśnik jest przekonany, że śledzi go nieznajomy mężczyzna. Zakazuje siostrze Basen udzielania o nim informacji obcym ludziom. Gdy w recepcji pojawia się niejaki Wigoń, wielbicielka doktora Kraśnika zaprzecza w pierwszej chwili, że go zna. Tymczasem Łubicz wzywa doktora Kidlera. Ten jest pewien, że ordynatorowi chodzi o jego ostatnie ekscesy alkoholowe. Jednak Łubicz poleca doktorowi prowadzenie bloga Ordynatora. Ma w nim znaleźć się to, o czym mówi się w szpitalu - w szczególności na temat Łubicza. Wkrótce okazuje się, że Wigoń nie miał w stosunku do doktora Kraśnika złych zamiarów. Zachwycił się tylko jego szybkością mówienia i chce go zatrudnić w reklamie.(n)

 • Daleko od noszy : Który ojciec, która matka?. s02e03 9:40

  W szpitalu zjawia się tajemniczy nieznajomy, który nazywa pielęgniarki "mamusiami". Wkrótce ordynator Łubicz zauważa, że jest on niezwykle podobny do jego dziadka Atanazego. Tymczasem doktor Basen postanawia dorobić w prywatnej klinice jako znachor. W przebraniu zaczyna przyjmować klientów. Jedną z pierwszych osób, które go odwiedzają, jest siostra Basen. Kobieta, nie zdając sobie sprawy z kim rozmawia, prosi go o zioła na zwiększenie popędu seksualnego u jej męża. Pielęgniarka ma także problemy z synem Wojtusiem, który nie zdał do następnej klasy tylko po to, by dotrzymać towarzystwa atrakcyjnej koleżance...(n)

 • Łowcy cieni. Pod presją: La Bella Vita. s01e16 10:20

  Łowcy dostają informację od Harady, że w Polsce ukrywa się Marcello, były boss włoskiej mafii. Według oficjalnych danych mężczyzna zginął trzy lata temu w wybuchu samochodu-pułapki. Jednak parę dni temu skontaktował się ze swoim synem we Włoszech. Klaudia odkrywa, że telefon, z którego dzwonił Marcello logował się z jednego z warszawskich osiedli. Podejrzenia budzi włoska pizzeria, która powstała w tej okolicy trzy lata temu, a jej właścicielem jest Włoch. Maryśka zatrudnia się tam jako kelnerka i próbuje dowiedzieć się czegoś więcej o szefie. W międzyczasie Patryk i Klaudia prześwietlają pracowników. W nocy Maryśka wchodzi do pizzerii z Patrykiem, ściągają odciski palców z biura Lorenzo i zakładają tam podsłuch. Następnego dnia właściciel lokalu woła Maryśkę do siebie. Okazuje się, że kobieta została zdemaskowana.(n)

 • Słoiki: Randa w ciemno. s01e03 11:15

  Joasia poznała przez internet wymarzonego mężczyznę. Dla niego zostawiła życie w małym miasteczku i ojca alkoholika. W rzeczywistości Mirek okazał się daleki od ideału. Dziewczyna jednak nie ma dokąd wrócić, więc z nim zamieszkuje, mimo że go nie kocha. Liczy, że jak tylko znajdzie pracę, wyprowadzi się. Z czasem mężczyzna staje się coraz bardziej natarczywy i agresywny.(n)

 • Oszukane. s02e06 12:00

  Mąż Irminy, Patryk, wraca na Bo że Narodzenie do Polski. Od kilku lat pracuje w Irlandii, ale po świętach mają jechać tam razem na stałe. W domu mężczyzna zmienia zdanie i prosi żonę, by wstrzymała się z wyjazdem jeszcze przez rok. Chce też od niej 10 tys. zł na spłatę długów. Wieczorem, gdy Patryk bierze prysznic, Irmina widzi na jego telefonie połączenie z zagranicy i po chwili wahania odbiera. Do męża dzwoni kobieta z Irlandii. Błaga, by wracał, gdyż ich synek jest ciężko chory... Edyta kandyduje na radną. W trakcie kampanii wyborczej odnawia znajomość z dawnym chłopakiem Kamilem, który obiecuje pomoc w rozwieszaniu plakatów i rozdawaniu ulotek. Wkrótce młoda kobieta zaczyna dostawać telefony z pogróżkami, a jej materiały promocyjne w tajemniczy sposób znikają z ulic miasta.(n)

 • Pielęgniarki. s04e20 13:00

  Na oddział trafia uczennica Lena Michalska i jej chłopak Darek. Oboje zatruli się dopalaczami. Nastolatka boi się, że jest w ciąży. Ania w tajemnicy przed rodzicami dziewczyny i lekarzem prowadzącym dostarcza pacjentce test ciążowy. Podejrzenia Michalskiej się potwierdzają - jest w ósmym miesiącu ciąży. Niespodziewana wiadomość dzieli rodziców Leny i Darka. Ojczym dziewczyny żąda, by poddała się aborcji. Tymczasem Ania popada w konflikt z Ewą, która potępia jej postępowanie względem Leny. Spór między pielęgniarkami zaognia rozmowa drugiej z sióstr z ordynatorem, którą przypadkowo słyszy Ania.(n)

 • Szpital dziecięcy. s01e06 13:55

  Kilkuletni Jaś cierpi na bóle brzucha, od dłuższego czasu ma też gorączkę. Jego mama chce sama wystawić diagnozę. Lekarze będą musieli uporać się nie tylko z dolegliwościami Jasia, ale także z przekonaną o własnej racji matką chłopca.(n)

 • Daleko od noszy : Paraliż pana ordynatora. s02e04 14:55

  Nowak trafia na salę operacyjną. Mężczyzna ma nadzieję, że w końcu zostanie w pełni wyleczony. Doktor Basen, chcąc dorobić do pensji, przyjmuje pacjentów po godzinach pracy. Jest przemęczony. Wkrótce dowiaduje się, że sanitariusz Sławikowski i jego kolega Rysiek prowadzą intratny biznes. Lekarz jest zazdrosny o ich sukces. Ordynator Łubicz kupuje nowy samochód. Wkrótce zostaje całkowicie sparaliżowany i nie może się cieszyć nowym nabytkiem. Doktor Basen próbuje mu pomóc, stosując nowatorskie metody leczenia.(n)

 • Daleko od noszy : Komputeryzacja szpitala. s02e05 15:20

  Ordynator wprowadza nowe zalecenia dotyczące traktowania pacjentów. Odtąd lekarze muszą poważnie odnosić się do chorych. Podczas jednej z operacji pacjent wzywa Łubicza i prosi go, by traktował go tak, jak kiedyś. W zamian proponuje łapówkę w postaci nowoczesnego sprzętu komputerowego. Lekarz się zgadza. Wkrótce doktorzy dostają laptopy. Niestety, nie używają ich do celów służbowych, co nie uchodzi uwadze ordynatora. Tymczasem Kidler chce przeprosić doktora Wstrząsa za swoje zachowanie. Gdy znajduje w ciele pacjenta wodoszczelny zegarek, od razu pędzi wręczyć go w prezencie koledze. Siostra Basen sięga po niekonwencjonalne metody, by uwieść doktora Kraśnika.(n)

 • Mały dom, wielkie możliwości . Tiny House Nation, s02e13 15:55

  John Weisbarth i Zack Giffin odwiedzają właścicieli dwunastu domków wakacyjnych, by poznać ich przepis na udany wypoczynek. Na trasie podróży znajdą się m.in. górska chata nad jeziorem Tahoe w Sierra Nevada i egzotyczne siedlisko na Hawajach. Mimo niewielkiego metrażu gospodarze potrafią wyczarować interesującą przestrzeń, w której można spędzić wyjątkowe święta Bożego Narodzenia.(n)

 • Remont w bostońskim stylu . Flipping Boston, s03e05 16:45

  W końcu udaje się załatwić formalności. Niestety opóźnienie stwarza kolejne wyzwania. Niebawem obok ma powstać budynek z ośmioma mieszkaniami. Trzeba więc zdążyć ze wszystkim przed rywalami, aby przyciągnąć najlepszych klientów.(n)

 • Łowcy małych domów. Tiny House Hunting, s01e03 17:45

  Eric Cavizo, ekscentryczny właściciel zakładu golibrodziarskiego w Portland w stanie Oregon, ma dość comiesięcznego opłacania czynszu i marzy o zakupie własnego lokum. Poszukiwania nowego gniazdka prowadzi w miasteczku nazywanym amerykańską stolicą miniaturowych domków. Choć Eric nie boi się przycinać zarostu swoich klientów, kiedy musi nieco okroić własne oczekiwania wobec nowego lokum, wiąże się to dla niego z ogromnym poświęceniem. Podczas tej przygody towarzyszą mu najlepszy przyjaciel Jeff oraz projektant miniaturowych domków, Derin Williams.(n)

 • Fabryka domowych przedmiotów 18:00

  W Tennessee każdego roku tony roztopionego metalu i góry piasku zmieniają się w trzy miliony patelni. Z kolei z brazylijskiego drewna, kilometrów lin i ciężkiej pracy ludzi i maszyn powstają luksusowe hamaki. Na koniec wizyta w nowojorskiej fabryce, której linię produkcyjną każdego dnia opuszczają noże, widelce i łyżeczki.(n)

 • Ogarnij podwórko. Fix This Yard 4, s04e01 18:35

  Jaren i Annod próbują od ponad roku sprzedać dom poniżej wartości rynkowej. Jeszcze nikt go nie kupił prawdopodobnie ze względu na nachylenie części podwórka, które przyczynia się do zalewania wnętrza domu. Pośrednik sprzedaży postanowił zadzwonić do Amy i Alana. Poprosił ich do naprawienia tego terenu.(n)

 • Nowa Rewia Kabaretowa. s02e04 19:00

  Nowe odcinki popularnego show i pozycja obowiązkowa każdego miłośnika dobrego humoru. Satyrycy przedstawiają swoje największe hity oraz przegląd absurdalnych i zaskakujących postaci, które są zabawnym komentarzem do naszej codzienności. W rolach głównych w nowej serii programu wystąpią m.in. Kabaret Nowaki i K2.(n)

 • Krew i wino 20:00

  W filmie Boba Rafelsona "Krew i wino" Jack Nicholson wciela się w postać Aleksa Gatesa, biznesmena prowadzącego firmę handlującą drogimi winami. Mężczyźnie nie wiedzie się ostatnio ani prywatnie, ani w życiu zawodowym. Jego małżeństwo z atrakcyjną Suzanne (Judy Davis) od dawna przechodzi poważny kryzys. Sytuację pogarsza dodatkowo fakt, że Alex nie potrafi się porozumieć ze swoim pasierbem, Jasonem (Stephen Dorff). Także prowadzone przez mężczyznę przedsiębiorstwo jest bliskie bankructwa. Pewnego dnia bohater filmu "Krew i wino" postanawia podjąć desperackie kroki, które pozwolą mu wybrnąć z kłopotów finansowych. Zatrudnia złodzieja Victora Snapsky'ego (Michael Caine), by ukradł z sejfu jednego z jego zamożnych klientów brylantowy naszyjnik wart milion dolarów. Akcja kończy się powodzeniem. Mając już w ręku cenny naszyjnik, Alex zamierza jechać do Nowego Jorku razem ze swoją kochanką Gabrielą (Jennifer Lopez). Chce sprzedać tam łup. Suzanne mówi, że wyrusza w podróż służbową. Kobieta jednak znajduje dwa bilety lotnicze. Nabiera pewności, że mąż spotyka się z inną kobietą, i robi mu awanturę. Podczas kłótni Suzanne uderza Aleksa w głowę, przez co mężczyzna traci przytomność. Kobieta, przekonana, że go zabiła, postanawia uciec razem z synem. Pakuje rzeczy do walizki męża, nie wiedząc, że ukrył on tam wcześniej cenny naszyjnik. Wkrótce główny bohater filmu "Krew i wino" odzyskuje świadomość. Razem z Victorem rusza tropem żony.(n)

 • Co za życie 22:05

  Trzydziestoletnia Lanie Kerrigan (Angelina Jolie), wschodząca gwiazda stacji telewizyjnej z Seattle, robi wszystko, by odnieść sukces. Jest zadowolona ze swojego życia - jej kariera błyskawicznie się rozwija, liczy więc na to, że niedługo będzie prowadzić program emitowany w całych Stanach Zjednoczonych. Poza tym dziennikarka świetnie zarabia, mieszka w luksusowym apartamencie i ma wspaniałego narzeczonego - słynnego bejsbolistę. Czekając na propozycje od wielkich sieci, Lanie rozpoczyna współpracę z Pete'em (Edward Burns), najlepszym kamerzystą stacji, który ma sprawić, że będzie się lepiej prezentowała na ekranie. Wystylizowana perfekcjonistka ciężko znosi codzienne przebywanie w towarzystwie niechlujnego i bezpretensjonalnego mężczyzny. Pewnego dnia ekipa kręci materiał o słynnym, mającym opinię proroka bezdomnym Jacku (Tony Shalhoub).Przy okazji reporterka poznaje jego trzy przepowiednie. Ostatnia z nich głosi, że został jej tylko tydzień życia. Początkowo Lanie bagatelizuje te słowa. Kiedy jednak spełniają się inne proroctwa Jacka, wpada w panikę. W jednej chwili jej idealny, doskonale poukładany świat rozpada się. Lanie postanawia zmienić swoje życie. Z pomocą przychodzi jej Pete. Nieco banalny i schematyczny film zwraca uwagę niecodzienną rolą Angeliny Jolie.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO