×

Wyszukaj artykuł

Program tvNowa TV program TV. Program telewizyjny Nowa TV na dziś, jutro i weekend

 • Łowcy cieni. Pod presją: Złoty strzał, część 2. s01e33 8:35

  Szef mafii Roman Szubertowski ps. Schubert dostaje zdjęcia ze spotkania Norberta z Maryśką. Łowcy kontynuują śledztwo w sprawie bossa - dzięki zeznaniom księgowego Macieja Rybaka mogą go dopaść. Wiedzą, że syn Szubertowskiego, Karol, ma zamiar zabić ojca i przejąć rządy w organizacji. Gdy dostają od Norberta informację o planowanym spotkaniu Schuberta z kontrahentami, postanawiają rozbić gang i zapobiec krwawej jatce. Patryk obawia się, że Maryśka umożliwiając spotkanie Norberta naraziła wiele osób. Mimo to łowcy nie odwołują akcji. Wkrótce okazuje się, że detektyw miał rację...(n)

 • Pielęgniarki. s03e08 9:35

  Piotr Słowikowski, uczestnik wypadku drogowego, zupełnie nie pamięta zdarzenia. Podobno potrącił Monikę Dziekan. Mąż kobiety liczy na pokaźne odszkodowanie. Gdy policja nie stwierdza winy Słowikowskiego, Michał postanawia w inny sposób wyłudzić od Piotra pieniądze. Wmawia mu, że żona w wyniku wypadku poroniła i już nigdy nie będzie mieć dzieci. Dręczony wyrzutami sumienia Piotr przyznaje się do winy. Tymczasem Monika odzyskuje pamięć i wyznaje, że to Michał spowodował wypadek, w którym straciła dziecko. Narzeczony pielęgniarki Danusi dostał podwyżkę. Para rozpoczyna planowanie ślubu. Tymczasem kobieta nie zastaje ukochanego w pracy, a na koncie zauważa sporą sumę pieniędzy. Podejrzewa, że Darek znowu zaczął chodzić do kasyna.(n)

 • Pod lupą. s04e10 10:35

  Kuba Marcinowicz wraz ze swoją ekipą wyrusza w Polskę, aby zajrzeć do fabryk i wielkich koncernów, w których poznaje tajniki powstawania różnych przedmiotów. Klocki, najpopularniejsze zabawki dziecięce, odkryto już w starożytności, ale ich masową produkcję rozpoczęto dopiero w XIX w. Prowadzący odwiedza fabrykę, w której powstają pomysły na coraz to nowsze zestawy tych zabawek. Ekipa udaje się też do fabryki pończoch i rajstop, które jako pierwsi nosili mężczyźni. W XIX wieku żaden arystokrata nie wyobrażał sobie wejścia na salony bez tego elementu garderoby. Widzowie poznają także m.in. tajniki produkcji makaronów, które uwielbiali Napoleon i Sofia Loren, szybowców czy polskiego miodu.(n)

 • Było sobie życie: Serce 10:55

  Kolejna opowieść przybliży najmłodszym widzom mechanizm działania serca. Sympatyczni bohaterowie wyjaśnią, jak działa ta wielka pompa napędzająca krew. Profesor Globus pokaże, jak zbudowane jest serce.(n)

 • Dom - weź to sprzedaj . Sell This House: Extreme, s03e06 11:35

  Autorzy programu odwiedzają właścicieli domów, którzy z różnych względów chcą pozbyć się swojej nieruchomości. Czasem borykają się oni z problemami finansowymi, chcą się przenieść bliżej rodziny lub dom przestał spełniać ich oczekiwania - stał się za mały po narodzinach dzieci. Eksperci pomagają gospodarzom odświeżyć wygląd nieruchomości tak, by zwiększyć jej wartość i przyciągnąć potencjalnych kupców.(n)

 • Rudera do remontu. Hideous Houses, s01e01 12:25

  Ekipa walczy z ohydnym i ciasnym domem w Austin, w którym gniecie się pięcioosobowa rodzina. Trzeba przeprowadzić gruntowny remont w środku i na zewnątrz, mając do dyspozycji tylko 20 tys. dolarów i cztery dni.(n)

 • Łowcy małych domów. Tiny House Hunting, s04e16 13:10

  Specjaliści w dziedzinie handlu nieruchomościami pomagają swoim klientom znaleźć nowe lokum. Bohaterowie programu nie szukają jednak letnich rezydencji, przestronnych apartamentów ani uroczych gniazdek pod miastem. Im zależy na małym, ale funkcjonalnym domku. Okazuje się, że niezależnie od metrażu każdy budynek posiada zarówno swoje wady, jak i zalety. Program został zainspirowany niedawną modą na osiedlanie się w niewielkich, pozbawionych dodatkowych udogodnień domach.(n)

 • Mamuśki 13:45

  Aleksandra postanawia się zatroszczyć o rozwój duchowy młodych małżonków. Zarządza więc wspólne wyjście do teatru. Zazdrosna matka Mirka przeprowadza kontratak i zaprasza syna z synową do kina. Młoda para, by nie urazić żadnej ze stron, przyjmuje oba zaproszenia. Wkrótce uczestnictwo w różnorakich wydarzeniach kulturalnych, przeradza się w pole bitwy między teściami. Jej ofiarami padają oczywiście Patrycja i Mirek.(n)

 • Słoiki: Gra o Warszawę. s01e01 14:25

  Kierowca Piotr przyjeżdża do Warszawy za pracą. Chce zarobić na ślub z Jolą. Zostaje szoferem przedsiębiorcy Zygmunta. Pewnego dnia mężczyzna odbiera pracodawcę z kasyna. Szef daje mu trochę pieniędzy, by zagrał. Piotr wygrywa. Wkrótce hazard coraz bardziej go wciąga. Gdy zaczyna przegrywać, pożycza pieniądze. O jego nałogu dowiaduje się Jola. Kobieta nie zamierza wyjść za mąż za uzależnionego.(n)

 • Małolaty: Wolność 15:25

  Wojtek pochodzi z rodziny intelektualistów. Zaprzyjaźnia się z sąsiadem Arturem, który wciąga go do szkolnego koła "Młodzież dla społeczeństwa". Wojtek udaje się z nowymi kolegami na "akcję" mającą na celu zniszczenie szkolnej ekspozycji poświęconej najlepszym uczniom. Wandali nakrywa wychowawca Michał. Rodzice Wojtka są przerażeni wybrykiem - a także tym, że ich syn stał się agresywny i opryskliwy.(n)

 • Pielęgniarki. s03e09 16:20

  Na oddział trafia młoda kobieta z powodu osłabienia i bólu brzucha. Lekarze diagnozują poważną niedokrwistość. Pacjentka pilnie wymaga transfuzji, jednak ma wyjątkowo rzadką grupę krwi. Specjaliści sugerują, by dawcą był ktoś z rodziny. Kobieta jest jedynaczką, a choć jej rodzice żyją, to nie utrzymuje z nimi kontaktów. Wkrótce wychodzą na jaw rodzinne tajemnice. Okazuje się, że bliscy pacjentki twierdzą, że nie są jej rodzicami. Tymczasem pielęgniarka Jadwiga zwraca uwagę, że Julita jest podenerwowana. Szefowa zwierza się koleżance, że rano pokłóciła się z mężem o córkę, która jest niejadkiem.(n)

 • Łowcy cieni. Pod presją: Druga skóra. s01e34 17:20

  Wędkarz z wnuczkiem trafiają na makabryczne znalezisko przy brzegu Wisły. Łowcy przypuszczają, że mają do czynienia z naśladowcą seryjnego mordercy sprzed wielu lat - w podobny sposób kiedyś zamordowano studentkę, a sprawca w niewyjaśnionych okolicznościach zmarł podczas obserwacji psychiatrycznej. Przychodzą wyniki badań DNA szczątków ofiary - okazuje się, że zamordowaną jest studentka Adrianna, której zaginięcie zgłoszono kilka dni temu. Tomek wpada na trop stalkera kobiety, Michała, który pisał do niej natrętne wiadomości. Łowcy umawiają się też z prokuratorem w stanie spoczynku, który prowadził wówczas śledztwo. Mężczyzna jest pewien, że złapał wtedy właściwą osobę. Dalsze tropy sugerują, że sprawców było dwóch.(n)

 • Kabaret na wypasie, czyli Jabbar na żywo! 18:20

  Propozycja dla miłośników dobrego humoru. Do wspólnej zabawy zaprasza Marcin "Jabbar" Wójcik, współtwórca kabaretu Ani Mru-Mru i programu "Nowa Rewia Kabaretowa". Artysta zasłynął skeczami, w których wyśmiewa się zarówno ze zjawisk społecznych, jak i politycznych. Zaskarbił sobie sympatię widzów takimi scenkami jak "Koniec świata" czy "Jabbar wróży".(n)

 • Kabaret na wypasie, czyli Jabbar na żywo! 19:20

  Propozycja dla miłośników dobrego humoru. Do wspólnej zabawy zaprasza Marcin "Jabbar" Wójcik, współtwórca kabaretu Ani Mru-Mru i programu "Nowa Rewia Kabaretowa". Artysta zasłynął skeczami, w których wyśmiewa się zarówno ze zjawisk społecznych, jak i politycznych. Zaskarbił sobie sympatię widzów takimi scenkami jak "Koniec świata" czy "Jabbar wróży".(n)

 • Łowcy cieni. Pod presją: Ucieczka. s01e22 20:15

  Maryśka przyjeżdża do domu teściowej, by pomówić z Adamem. Prosi męża, by wrócił do niej razem z Igorem i Kalinką. Mężczyzna chce, by dała mu czas do namysłu. Wkrótce zjawia się z dziećmi w domu. Takahiro Harada z Interpolu informuje łowców, że w Polsce pojawił się "Abi" - Abdul al-Sabur, bogaty Pakistańczyk. Miesiąc wcześniej jego żona, Polka, Lena, uciekła do kraju razem z synkiem Samirem. Jest ryzyko, że mężczyzna zechce odzyskać dziecko. Łowcy decydują się na obserwację domu Leny. Badają też kontakty Abiego w Polsce - w tym instytut, w którym pracuje jego kuzyn Hamid, doktor arabistyki. Mężczyzna nie przyznaje się do kontaktów z rodziną, twierdzi, że odcina się od przestępstw Abiego. Wkrótce Lena znika z domu...(n)

 • AWOL-72 21:00

  Głównym bohaterem trzymającego w napięciu filmu "AWOL-72", którego tematem są rozgrywki służb specjalnych, jest amerykański oficer Conrad Miller (Luke Goss). Oddział, w którym mężczyzna służy, stacjonuje pod Moskwą. Conrad nawiązuje romans z piękną Rosjanką. Jednak pewnego dnia jego kochanka - rosyjska agentka - znika bez śladu. Nieoczekiwanie kobieta informuje Millera, że przebywa w Stanach. Co więcej, spodziewa się dziecka. Amerykański oficer decyduje się zdezerterować z armii, by dołączyć do ukochanej. Za uciekinierem rusza pościg, ponieważ zbieg posiada tajne informacje. Tropią go rosyjski agent Cushko (Adam Gregor), detektyw z Los Angeles, Adams (RZA), a także płatny zabójca Myron (Bokeem Woodbine). Sytuacja komplikuje się, gdy główny bohater filmu "AWOL-72" wpada w zasadzkę zastawioną w motelu.(n)

 • Historie o duchach : Michael Imperioli, Joan Collins, Donna D'Errico, Corey Feldman. Celebrity Ghost Stories, s02e01 22:45

  Michael Imperioli spotyka cierpiącego ducha w legendarnym hotelu w Nowym Jorku. Podczas przyjęcia w Wenecji Joan Collins doprowadza do furii mściwą zjawę. Młoda Donna D'Errico zaprzyjaźnia się z małą dziewczynką, która nie jest tym, za kogo się podaje. Złośliwy duch nawiedza Corey'a Feldmana.(n)

 • Niesamowite zagadki medyczne. Medical Incredible 3, s03e09 23:45

  Anna Grace jest pierwszym dzieckiem, które urodziła mama po transplantacji jajnika. Dawcą była siostra bliźniaczka pacjentki. Trzynastolatek uległ wypadkowi, wskutek którego stracił fragment nosa. Operacja przyszycia go z powrotem odbywała się w bardzo nietypowych warunkach. David urodził się ze zdeformowanymi stopami. Lekarze amputowali je, a pacjent zaczął poruszać się dzięki protezom i wybrał karierę tancerza. Mały Isaac jeszcze w łonie matki przeszedł operację usunięcia guza. Kiedy Kyle miał 5 lat, zdiagnozowano u niego autyzm atypowy. Jego rodzice zdecydowali się terapię, która dała znakomite rezultaty. Matt zakrywa tatuażami deformacje klatki piersiowej spowodowane zespołem Polanda.(n)

Lista stacji