×

Wyszukaj artykuł

Program tvNowa TV program TV. Program telewizyjny Nowa TV na dziś, jutro i weekend

 • TV okazje 6:00

  Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie.(n)

 • TV okazje 6:15

  Prowadzący prezentują produkty gospodarstwa domowego oraz inne gadżety, które można zamówić telefonicznie.(n)

 • Redakcja: Dział Śledczy: Sprawa Agaty. s02e08 6:40

  Do pracowników redakcji zgłasza się matka 12-letniej Agatki. Przed cztery laty dziewczynka została zamordowana. Pomimo wysiłków policji do tej pory nie udało się odnaleźć sprawcy tej straszliwej zbrodni, w końcu śledztwo zamknięto. Zdesperowana kobieta prosi, żeby dziennikarze nagłośnili temat. Jest przekonana, że dzięki temu uda się schwytać zabójcę jej córki. Na polecenie Alicji sprawą mają się zająć Marek i Basia.(n)

 • Pod lupą. s02e08 7:35

  Prowadzący zdradzi fakty i mity o alkomatach. Opowie o nowych emotikonach i weźmie pod lupę laser. Witold Tomaszewski zdradzi gadżety do obrony. Gospodarz programu przeprowadzi eksperyment z udziałem magnezu. Zmierzy się też z pytaniami od widzów. Wyjaśni, jak odróżnić metanol od etanolu, a także czy spożywanie dużej ilości cukru prowadzi do cukrzycy.(n)

 • Był sobie człowiek: Wiosna Ludów 8:10

  Wiek XIX to czas wielkich wynalazków, przemian społecznych i wspaniałej literatury. Mistrz i narrator snują swoją opowieść o lokomotywie, powstaniach, które ogarnęły całą Europę, i zjednoczeniu Włoch. To wszystko działo się podczas Wiosny Ludów.(n)

 • Był sobie człowiek: Och, piękna epoka 8:40

  Ostatnie dekady XIX wieku to belle époque - okres rozkwitu przemysłu, postępu technicznego i względnego spokoju politycznego. To również czasy, w których powstają liczne ruchy socjalistyczne i rewolucyjne. Tę epokę przerywa jednak wybuch I wojny światowej w 1914 roku i rewolucji październikowej w 1917 roku.(n)

 • Obraz dnia 9:05

  Serwis informacyjny będący podsumowaniem pracy dziennikarzy stacji Polsat News. W paśmie zobaczymy najważniejsze wydarzenia dnia, informacje sportowe, a także prognozę pogody. W roli prowadzących: Robert Bernatowicz, Joanna Dressler i Przemysław Białkowski.(n)

 • Łowcy cieni. Pod presją. s01e01 9:55

  Opiekunka zgłasza policji zaginięcie swojego podopiecznego. Mateusz zniknął w parku, gdzie razem grali w piłkę. Gdy po 24 godzinach nie udaje się odnaleźć chłopca, sprawę przejmują Brunon i Jagna. Łowcy ustalają, że dziecko uprowadził zamaskowany mężczyzna. Przesłuchują rodziców Mateusza, którzy są po rozwodzie. Spodziewają się, że porywacze skontaktują się w sprawie okupu z lepiej sytuowanym ojcem. Harada podejrzewa, że w rzeczywistości mają do czynienia z międzynarodową siatką przestępczą, która zajmuje się handlem ludźmi. Wkrótce łowcy namierzają kryjówkę gangu. Wraz z antyterrorystami opracowują plan uwolnienia Mateusza. W tym czasie Brunon odbiera Julię z dworca. Po śmierci byłej żony został jedynym opiekunem nastolatki. Dziewczyna jest zawiedziona ojcem i Warszawą. Gdy Brunon jedzie na akcję, Julia upija się w domu.(n)

 • Słoiki: Randka w ciemno. s01e03 10:45

  Joasia poznała przez internet wymarzonego mężczyznę. Dla niego zostawiła życie w małym miasteczku i ojca alkoholika. W rzeczywistości Mirek okazał się daleki od ideału. Dziewczyna jednak nie ma dokąd wrócić, więc z nim zamieszkuje, mimo że go nie kocha. Liczy, że jak tylko znajdzie pracę, wyprowadzi się. Z czasem mężczyzna staje się coraz bardziej natarczywy i agresywny.(n)

 • Dom - weź to sprzedaj . Sell This House: Extreme, s02e01 11:40

  Paul i Carolyn kupili dom nad jeziorem za 500 000 dolarów. Chcieli, by ich dzieci dorastały w pięknym otoczeniu, w kontakcie z przyrodą. Po dwóch latach wymarzone siedlisko stało się koszmarem. Gdy rodzina się powiększyła, dom przestał spełniać ich oczekiwania. Daniel Kucan i Charlie Frattini spróbują znaleźć tam dodatkową przestrzeń, którą można wykorzystać.(n)

 • Świat małych domów. Tiny House World, s01e14 12:30

  Katherine i Chadd to młoda para, która obecnie mieszka z rodzicami dziewczyny. Zakochani są gotowi poszukać dla siebie własnego kąta. Przy osiągających zawrotne wysokości cenach domów i bardzo ograniczonym budżecie, para decyduje się na miniaturowe lokum. Jeżeli Katherine i Chadd nie dojdą do kompromisu w kwestii swoich oczekiwań, być może zamiast urządzać własne gniazdko znów utkną w mieszkaniu rodziców.(n)

 • Łowcy małych domów: Mały i użytkowy. Tiny House Hunting 2, s02e06 12:50

  Pochodzący ze stanu Wirginia Drew Smith to lekarz wojskowy, którego przeniesiono do San Diego. W tej sytuacji razem z żoną Libby oraz ich dwoma psami zamieszkał w tymczasowym mieszkaniu w śródmieściu. Małżonkowie planują kolejną przeprowadzkę, kiedy tylko uda im się znaleźć 65-metrowy dom w stylu craftsman w North Park, dzielnicy znanej m.in. za sprawą historycznych tramwajów. Oryginalne budownictwo oraz staromodny czar charakterystyczny dla przedwojennych domów w tej okolicy stanowią spełnienie marzeń Libby. Niestety Drew woli bardziej nowoczesną architekturę.(n)

 • Remontowe rewolucje 13:20

  Jessica i Mike chcą stworzyć oryginalny stolik z beczki po winie. Z kolei Denise i Jason pracują nad ciekawym projektem, w którym wykorzystują strony ze słownika.(n)

 • Pielęgniarki. s01e07 14:00

  Paradokumentalny serial "Pielęgniarki" przedstawia kulisy trudnej i pełnej poświęceń pracy pomocnic lekarzy. Pierwszy odcinek serialu został wyemitowany w 2014 roku na antenie telewizji Polsat. Zespół sześciu sióstr, bohaterek łączących poszczególne odcinki serialu "Pielęgniarki", codziennie niesie pomoc i wsparcie pacjentom kliniki. W swojej pracy tytułowe pielęgniarki nie ograniczają się do udzielania pomocy medycznej. Poznają także osobiste problemy i dramaty swoich podopiecznych. Nierzadko są dla nich jedynym wsparciem. Zdesperowani pacjenci powierzają im różne, nawet najskrytsze tajemnice. Pracownice kliniki starają się ich wspierać w poszukiwaniu rozwiązania życiowych problemów. Autorzy serialu "Pielęgniarki" przedstawiają również relacje w środowisku pracowników placówki. Ukazują skomplikowane relacje pracodawców i podwładnych, kulisy różnych intryg i nieporozumień, a także wyjątkowo radosne chwile, będące ich udziałem.(n)

 • Szpital dziecięcy. s02e01 14:55

  Sześcioro pracowników medycznych - troje lekarzy i trzy pielęgniarki - na co dzień zmaga się z trudnymi chorobami, ale także bezmyślnością i niewiedzą swoich małych pacjentów i ich rodziców. Oprócz oddziału i izby przyjęć często muszą odwiedzać miejsca, które kryją przyczyny schorzeń ich podopiecznych. W każdym odcinku przedstawiona zostanie historia jednego pacjenta oraz dalszy ciąg losów stałych bohaterów.(n)

 • Łowcy cieni. Pod presją: Oko za oko. s01e02 15:50

  Z konwoju ucieka oskarżony o gwałt i zabójstwo Andrzej. Łowcy usiłują namierzyć jego wspólnika, który zajechał drogę więziennemu transportowi. Ustalają, że w akcję zamieszany był jeden ze strażników, ale jak się okazuje zmuszono go do tego szantażem. W śledztwo angażuje się nowy funkcjonariusz, Patryk. Dzięki pomocy taksówkarza Mosze, mającego kontakty wśród złodziei samochodów, łowcy docierają do osoby, która ukradła auto. Mężczyzna przekazuje im informacje, które umożliwiają namierzenie zleceniodawcy. W tym czasie mąż Marysi, Adam, zmusza ją, by poszła na przedstawienie szkolne syna. Gdy przypadkowo zostaje uwieczniona na zdjęciu, wszczyna awanturę i rozbija aparat jednej z matek. Wkrótce Adam dowiaduje się, że żona nie pracuje w policji. Stawia jej ultimatum - albo rzuci ryzykowną posadę, albo on wystąpi o rozwód.(n)

 • Oszukane. s02e01 16:40

  Historie kobiet skrzywdzonych przez mężczyzn. Na początku związku wszystko wydaje się idealne. Zakochani snują wspólne plany na przyszłość, wierzą, że razem doczekają starości, a ich dnie wypełniają romantyczne spacery i czułe wyznania. Niekiedy jednak po wielkiej miłości zostaje nie tylko rozpacz, depresja i myśli samobójcze, lecz także cała masa innych problemów, m.in. zobowiązania kredytowe i długi. Bohaterki programu zostały oszukane przez partnerów. Poznały gorycz rozczarowania i muszą się teraz zmierzyć z wieloma kłopotami.(n)

 • Kryptonim szef. Undercover Boss USA 5, s05e14 17:35

  Po raz pierwszy w historii programu pod przykrywką będą działać nie szefowie, ale ich podwładni. Pracownicy Menchie's, Twin Peaks oraz jeszcze jednej firmy w zastępstwie swoich przełożonych - którzy już kiedyś wzięli udział w telewizyjnym eksperymencie, przez co stali się zbyt rozpoznawalni - sprawdzą, jak wygląda codzienność w ich przedsiębiorstwach. Współzałożyciel pierwszej z wymienionych firm, Amit Kleinberger, martwi się, że jego klienci każdego dnia spotykają się z niewłaściwym zachowaniem obsługi. Aby to sprawdzić, po raz kolejny zgłosił się do udziału w programie.(n)

 • Nowa Rewia Kabaretowa: Katarzyna Pakosińska, Krzysztof Piasecki, Tomasz Jachimek. s01e22 18:30

  Katarzyna Pakosińska jest powszechnie lubianą komiczką, dziennikarką, aktorką i konferansjerką. Popularność zdobyła jako członkini Kabaretu Moralnego Niepokoju, choć ostatecznie zdecydowała się odłączyć od zespołu. Wszechstronnie utalentowana artystka kabaretowa była dwukrotnie nominowana do tytułu Mistrza Mowy Polskiej.(n)

 • Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret K2 z gościnnym udziałem Kabaretu Czesuaf. s01e23 19:20

  Podczas każdego występu członkowie Kabaretu K2 chcą nie tylko rozbawić swoich widzów, ale także opowiedzieć im jakąś historię. Satyrycy uważnie obserwują świat i otaczających ich ludzi, nigdy nie ustając w poszukiwaniach uniwersalnych tematów. W swoich skeczach podkreślają absurdalność zwykłych, codziennych sytuacji. Tym razem wystąpią w towarzystwie trzech przedstawicieli poznańskiego Kabaretu Czesuaf.(n)

 • Łowcy cieni. Pod presją: Ładunek. s01e20 20:15

  Łowcy przejmują sprawę tajemniczej eksplozji, do której doszło na przystanku. Pirotechnik uznaje, że bomba była domowej roboty. Wkrótce stołeczne komendy policji dostają anonimowe wiadomości ostrzegające przed kolejnymi atakami. Maryśka i Patryk kontaktują się z Haradą, który przekazuje im informacje o Belgu, którego Interpol powiązał z neonazistowskimi terrorystami. Łowcy wnikają w strukturę bojowników, ale okazuje się, że to fałszywy trop. Wkrótce wychodzi na jaw, że konstruktorką bomby jest chemiczka Wiktoria. Tym razem kobieta wzięła zakładnika i domaga się okupu. Maryśka kończy przygotowania do imprezy urodzinowej córki, ale przerywa jej telefon od Adama. Okazuje się, że razem z matką organizują konkurencyjną imprezę, której Kalinka i Igor nie mogą się doczekać.(n)

 • Plan bez skazy 21:00

  Oparty na intrygującym scenariuszu "Plan bez skazy" to klimatyczny thriller z Demi Moore i Michaelem Caine'em w roli głównej. Jego akcja toczy się w Londynie w roku 1960. Grana przez Demi Moore błyskotliwa i pracowita Laura Quinn jest zatrudniona w firmie handlującej diamentami. Mimo że wywiązuje się ona ze swoich obowiązków bez zarzutu, przełożeni pomijają ją przy awansach ze względu na płeć. Interesującą ofertę składa natomiast kobiecie dozorca Hobbs (Michael Caine). Okazuje się, że przez lata zdobył on ogromną wiedzę na temat przedsiębiorstwa, którą teraz zamierza wykorzystać w celu... obrabowania skarbca korporacji. Proponuje Laurze, by mu pomogła w zamian za udział w zyskach. Sfrustrowana bohaterka filmu "Plan bez skazy" postanawia podjąć ryzyko.(n)

 • Mój nawiedzony dom. My Haunted House, s01e05 23:00

  Tym razem poznamy historię Zoey, która w 2004 roku zrezygnowała z pracy na etacie, by poświęcić się sztuce. Młoda malarka wynajęła atelier, do którego postanowiła się przeprowadzić. Wkrótce okazało się, że w nowym mieszkaniu czai się jakaś wroga siła. Zoey była w poważnym niebezpieczeństwie, na szczęście z pomocą przyszedł jej chłopak. W programie także opowieść Rachel, która jako szesnastolatka przeżyła koszmarny weekend, gdy została sama w domu w pewien ponury jesienny weekend.(n)

 • Niesamowite zagadki medyczne. Medical Incredible 2, s02e06 23:50

  Niewinny kopniak w kostkę podczas meczu piłki nożnej skończył się tragicznie dla Bo Salisburego. Po urazie zdiagnozowano u niego martwicze zapalenie powięzi - rzadkie i ostre zakażenie. Zabójcza bakteria dosłownie pożera tkankę i może zabić w ciągu doby. Z kolei Ken Clarke cierpi na bigoreksję - zaburzenie psychiczne polegające na poczuciu posiadania niewystarczającej masy mięśniowej. Przez lata wyciskał kilogramy na siłowni i przyjmował sterydy. Widzowie poznają też małżeństwo z achondroplazją, najwyższego Brytyjczyka, a także Australijkę cierpiącą na rzadką chorobę skóry.(n)

Lista stacji