×

Wyszukaj artykuł

Program tvNicktoons Polska program TV. Program telewizyjny Nicktoons Polska na dziś, jutro i weekend

 • Wróżkowie chrzestni : Kurza grypa/Amorek potworek. The Fairly OddParents, s07e109 13:15

  Poof jest chory - cierpi na kurzą grypę. Wkrótce wszyscy wokół zamieniają się w kurczaki. Timmy chciałby, aby Trixie go pokochała i poszła z nim na bal. W tym celu kradnie strzały Kupidyna.(n)

 • Legenda Isla Nublar: Panika. Lego Jurassic World: Legend of Isla Nublar, s01e02 13:45

  Claire i Simon próbują przeczekać w dżungli nadciągającą burzę. Gubią drogę powrotną. Znajdują schronienie w opuszczonej przyczepie, gdzie Simon przypadkiem znajduje kasetę wideo, którą nagrał Dennis Nedry. Masrani nie ma pojęcia, że nagranie zawiera cenną wskazówkę dotyczącą skarbu poszukiwanego przez Sinjina. Ten szpieguje Simona i za wszelką cenę próbuje zdobyć taśmę.(n)

 • LEGO City Adventures: Kto wyżej / Poznajcie Harla Hubbsa. s01e03 14:15

  Fendrich i Sinclair walczą między sobą o tytuł właściciela najwyższego wieżowca w całym mieście. Narrator snuje opowieść o dniu złotej rączki, Hurla Hubbsa.(n)

 • Piekaczki: Chlebcio/Unski wdzięczny. Breadwinners, s01e15 14:40

  T-Midi odmawia przyjęcia bochenka chleba, co ma zaskakujące konsekwencje. Ponadto przyjaciele przypadkiem ratują Unskiego przed potworem. Wiking ma u nich dług wdzięczności.(n)

 • Piekaczki : Minikaczki. Breadwinners, s02e03 15:10

  Sylwo i Bodzio chcą się zmniejszyć i skutecznie ukryć przed Rambamboo. W tym celu zjadają kurczy-chleb.(n)

 • Plecak Olliego: Stróż Porządku / Na Kłopoty Siostra 15:20

  Ktoś dewastuje szafę Olliego. Nastolatek wzywa na pomoc szeryfa z Monstrowersum. Niebawem chłopiec skręca kostkę i nie może pełnić obowiązków Wybrańca. Pomaga mu szkolne przybrane rodzeństwo.(n)

 • Harmidom : Abiturienci ku pamięci / Zaćmienie gwiazdy. The Loud House, s04e22 15:50

  Dalsze losy jedenastoletniego Hieronima 'Hirka' Harmidomskiego, który wychowuje się w domu z dziesięcioma wyjątkowymi siostrami. Towarzyszem jego psot i przygód jest najlepszy przyjaciel, Cezary Młodowski.(n)

 • Harmidom: Projekt Harmidom. The Loud House, s01e05 16:15

  Hirek musi zdążyć do szkoły na czas, a największą przeszkodą na jego drodze są kręcące się pod nogami siostry.(n)

 • SpongeBob Kanciastoporty : Ucieczka z paki/Podstępna szpachelka. SpongeBob SquarePants, s09e184 16:35

  Plankton jest w więzieniu. Razem z innymi osadzonymi planuje ucieczkę i kradzież sekretnego przepisu na kraboburgera. Sponge wymienia swą starą szpachelkę na tę od Planktona. Nowa rzecz ma ponoć magiczną moc.(n)

 • SpongeBob Kanciastoporty : SpongeBond/Prowadź z rozwagą/Dobry starty Jakmutam. SpongeBob SquarePants, s05e84 16:55

  Pan Krab wysyła Sponge'a i Patryka na przeszpiegi do Planktona. Pani Puff pokazuje uczniom film prezentujący dobrego i złego kierowcę. Pan Krab ogłasza pojedynek między Skalmarem a Sponge'em.(n)

 • SpongeBob Kanciastoporty : Plankton - aktualizacja. SpongeBob SquarePants, s10e209 17:00

  Przygody zabawnej gąbki, SpongeBoba Kanciastoportego, który nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiowym celem jest bycie najlepszym kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu każdego dnia spełnia swoje marzenie. Pełen optymizmu i inicjatywy, zawsze potrafi po mistrzowsku wpakować się w tarapaty, wciągając w nie przy okazji wszystkich wokół.W wolnych chwilach Sponge poluje na meduzy, puszcza bańki mydlane i doskonale bawi się w towarzystwie swoich przyjaciół, którymi są: rozgwiazda Patryk, wiewiórka Sandy oraz ośmiornica Skalmar.(n)

 • Alvinnn!!! I wiewiórki: Rzeczywistość, czy nie?. ALVINNN!!! And the Chipmunks, s01e44 17:20

  Alvinowi nie podoba się fakt, że celebryci z reality show cieszą się większą sławą od niego. Postanawia zostać jednym z nich. Pojawia się problem, gdy musi nagrywać Dave'a bez jego wiedzy.(n)

 • Alvinnn!!! I wiewiórki : Simon powiedział. Alvinnn!!! And the Chipmunks, s04e05 17:30

  Alvin zarzuca Szymonowi przesadną ostrożność. Poruszony tym zarzutem wiewiór zgadza się zrobić wszystko, co powie mu Alvin... Lider wiewiórek zaczyna mieć coraz większe wymogi jako artysta. W zespole zastępuje go więc uroczy kanarek.(n)

 • Legenda Isla Nublar: Hybrydowa groza. Lego Jurassic World: Legend of Isla Nublar, s01e03 17:50

  Pomimo protestów Allison doktor Wu postanawia przypodobać się szefowi i stworzyć hybrydę dinozaura, ale nie wykonuje rzetelnych badań. Owoc jego eksperymentu wydostaje się z laboratorium i ucieka w głąb parku. Owen i Claire próbują zapobiec tragedii. Z pomocą Reda i raptorów organizują akcję ratunkową. Tymczasem Danny i Sinjin próbują wykraść kasetę Nedry'ego.(n)

 • LEGO City Adventures: Poppy Starr / Strach się bać!. s01e05 18:15

  Poppy Starr to znana nastoletnia gwiazdka. Pewnego dnia postanawia odwiedzić swojego dziadka, sierżanta Sama Grizzleda. Frisbee Billa oraz Madison przez przypadek wpadają przez okno do opuszczonego, wiekowego domu.(n)

 • Dorg van Dango: Dorg i podskoki kucyka / Dorg i Norkret. Dorg Van Dango, s01e06 18:45

  Podczas konkursu Dorg rywalizuje o zwycięstwo ze swoją siostrą. Kiedy jednak zaklęcie wymyka się spod kontroli, Dorg musi wybrać, czy kontynuować walkę o wygraną, czy ratować krewną. Niebawem RD chce zdobyć specjalną przepustkę do galerii handlowej. W tym celu zastępuje maskotkę miasta.(n)

 • Harmidom : Gwiazda i jazda / Kuchnia to nie żarty. The Loud House, s04e23 19:10

  Hen chce wygrać wyścig samochodowy. Wraz z Hirkiem biorą udział w zawodach mydelniczek. Hira zapisuje się na zajęcia gotowania. W tej sytuacji jej tata postanawia zarazić swoją pasją kulinarną jedno ze swoich dzieci.(n)

 • Harmidom : Wyszykowana i zdołowana/Dramaty taty. The Loud House, s03e12 19:40

  Holi udaje się dostać do regionalnego etapu konkursu, jednak boi się porażki. Tata wybiera się na koncert i zwraca się do pana Lamenta z prośbą o pomoc dl Holi.(n)

 • Wielkodomscy: Trendomania / Wylotka. The Casagrandes, s01e10 20:00

  Rozalka orientuje się, że nie jest na bieżąco z obecnymi trendami. Zwraca się więc o pomoc do Karoliny. Robert żałuje, że zażyczył sobie, by Papug odleciał. Wyrusza więc na poszukiwania ptaka.(n)

 • SpongeBob Kanciastoporty : Firmowy piknik/Morska opowieść. SpongeBob SquarePants, s09e192 20:25

  Pan Krab chce podnieść morale pracowników swojej restauracji. W tym celu organizuje firmowy piknik. Tego samego dnia odbywa się też impreza u Planktona. Wkrótce Krab spotyka się ze Sponge'em. Opowiada mu o dawnych czasach, gdy był marynarzem.(n)

 • SpongeBob Kanciastoporty : Schronisko/Co gryzie Patryka?. SpongeBob SquarePants, s09e193 20:55

  W Bikini Dolnym pojawiają się bezdomne ślimaki. Sponge postanawia się nimi zaopiekować. Chcąc uratować honor Bikini Dolnego Patryk bierze udział w zawodach w napychaniu się Kraboburgerami.(n)

 • Wróżkowie chrzestni : Ser i Kraker/Sto lat przed Timmy'm. The Fairly OddParents, s06e87 21:15

  Timmy chciałby mieć maszynę, umożliwiającą mu łączenie się z dowolnym przedmiotem, który... w połowie stawałby się nim. Wkrótce zaczyna jednak czuć wstręt do nowych technologii. Życzy sobie mniej skomplikowanego świata.(n)

 • Wróżkowie chrzestni : Król Chang/Uniwersytet zagłady. The Fairly OddParents, s06e89 21:45

  Chang zostaje wezwany do Jugopotamii. Ma objąć tron. Tymczasem jego syn ucieka, by ratować własne życie. Dark Laser próbuje zmusić Timmy'ego do zostania jego uczniem.(n)

 • Awatar: Legenda Aanga : Powrót do Omashu. Avatar: The Last Airbender, s02e23 22:10

  Dzieci wracają do Omashu, aby Aang mógł nauczyć się magii ziemi od króla Bumiego. Na miejscu odkrywają, że miasto jest pod panowaniem Narodu Ognia. Pomimo to Aang wyrusza na poszukiwanie Bumiego.(n)

 • Piekaczki : Wilczy chłeb/Rock N'Ryk. Breadwinners, s02e09 22:40

  Sylwo i Bodzio chcą zrobić wrażenie na T-Midim i dostarczyć mu najrzadszy wypiek w całej kopalni. Pomagają też muzycznemu idolowi wrócić na drogę rockowej kariery.(n)

 • Piekaczki : Przekichane/Kaczuszki-zębuszki. Breadwinners, s02e10 23:10

  Bodzio łapie katar i zaraża nim Chlebostwórcę, w wyniku czego jego magia całkiem się rozregulowuje. Bodzio i Sylwo przypadkiem pozbawiają pracy Wróżkę Zębuszkę i muszą przejąć jej obowiązki.(n)

 • Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości : Ogromny. Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness, s02e23 23:40

  Modliszka spożywa eliksir, który sprawia, że staje się olbrzymia. Początkowo jest zadowolona ze swojego nowego wyglądu, jednak wkrótce staje się zagrożeniem dla swoich przyjaciół i wszystkich mieszkańców wioski.(n)

Lista stacji