Program tvNicktoons Polska program TV. Program telewizyjny Nicktoons Polska na dziś, jutro i weekend

 • Pingwiny z Madagaskaru: Permanentna inwigilacja/ Korona za rozum. The Penguins of Madagascar, s01e02 7:05

  W zoo pojawiają się kamery internetowe. Wkrótce Szeregowy staje się gwiazdą sieci. Z winy Skippera król Julian traci swoją ukochaną koronę, która dostaje się do ścieków. Pingwiny wyruszają na niebezpieczną misję, aby ją odzyskać.(n)

 • SpongeBob Kanciastoporty : Planktonobsesja/ Mól książkowy. SpongeBob SquarePants, s11e235 7:30

  Plankton od jakiegoś czasu zaniechał starań kradzieży tajnego przepisu na kraboburgery, co wywołuje niepokój u Kraba.(n)

 • SpongeBob Kanciastoporty : Policja! / Ssaki i skorupiaki. SpongeBob SquarePants, s11e236 7:55

  Plankton musi odsiedzieć swoje. Jako dowód przeciw niemu zostaje zabrany tajny przepis na kraboburgery. SpongeBob i Krab muszą go odzyskać. W drugim odcinku SpongeBob pomaga skonstruować okręt w butelce na specjalny konkurs.(n)

 • Harmidom : Prądożercy. Z Wielkodomskimi / Niesekretny tajny klub. Z Wielkodomskimi. The Loud House, s04e02 8:20

  Rozalka i Iga poszukują własnej przestrzeni. Znajdują ukryty pokój. Robią wszystko, by nikt się nie dowiedział o tym pomieszczeniu.(n)

 • Harmidom : Wzór do naśladowania. Z Wielkodomskimi/Telenowe-love. Z Wielkodomskimi. The Loud House, s04e03 8:45

  Karol widzi jak Rozalka bohatersko ratuje psa. Staje się jego idolką. Tymczasem Rozalka w sekrecie ogląda ulubiony serial jej rodziny, a następnie nie przyłącza się do wspólnego oglądania.(n)

 • Wielkodomscy: Trendomania / Wylotka. The Casagrandes, s01e10 9:10

  Rozalka orientuje się, że nie jest na bieżąco z obecnymi trendami. Zwraca się więc o pomoc do Karoliny. Robert żałuje, że zażyczył sobie, by Papug odleciał. Wyrusza więc na poszukiwania ptaka.(n)

 • Wielkodomscy: Karmiczny kameleon. The Casagrandes, s01e15 9:40

  Przygody Rozalii i jej najbliższych, którzy wprowadzają się do dużego miasta i poznają swoich latynoskich krewnych. Spin-off serialu "Harmidom".(n)

 • Plecak Olliego: Czarująca i Niebezpieczna / Etykieta Robota 9:50

  Szkolny dyrektor staje się obiektem zainteresowania pewnej potworzycy. Ollie z pomocą przyjaciół próbuje go uratować. Niebawem inne monstrum zostaje wydobyte z plecaka, by pomóc Berniemu zbudować najlepszego robota na konkurs.(n)

 • Przygody Niebezpiecznego Henryka: Zaklinacz ryb 10:15

  Kapitan i Niebezpieczny pomagają zagubionej rybie odnaleźć drogę do domu. Wykorzystują do pomocy hełm Ściosa.(n)

 • SpongeBob Kanciastoporty : Mini-kumple/Babcia władcą świata. SpongeBob SquarePants, s11e228 10:30

  SpongeBob i Patryk dają sobie wzajemnie miniaturowe wersje samych siebie, aby na zawsze pozostać przy sobie. Plankton kłamie babci, że jest właścicielem restauracji Pod Tłustym Krabem. Babcia postanawia go odwiedzić.(n)

 • SpongeBob Kanciastoporty : Piżamowa impreza/Pielęgnacja. SpongeBob SquarePants, s06e110 10:55

  Perła szykuje w domu piżamową imprezę, ale przeszkadza jej Krab, który we wszystko się wtrąca. W końcu wysyła Sponge'a jako swojego szpiega. Sponge chce zabrać Gacusia na wystawę zwierząt, ale najpierw musi go poddać różnym zabiegom pielęgnacyjnym. Ślimakowi się to nie podoba.(n)

 • SpongeBob Kanciastoporty : Wyskoki z wody/Złodzieje butelek. SpongeBob SquarePants, s11e230 11:10

  SpongeBob ma ambicje - chciałby zostać pierwszą gąbką, której udało się dostać na powierzchnię oceanu. Plankton wykrada SpongeBobowi i Skalmarowi sekretny przepis.(n)

 • SpongeBob Kanciastoporty : Lot na Księżyc. SpongeBob SquarePants, s08e161 11:30

  Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w Oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.(n)

 • Wróżkowie chrzestni : Zabawa w zagładę/Pupil belfra. The Fairly OddParents, s07e112 11:45

  Foop, największy wróg Poofa, powraca. Timmy pomaga bratu chrzestnemu stawić mu czoła. Wkrótce zaczyna marzyć o zostaniu pupilem swojego nauczyciela. Staje się świnką morską!(n)

 • Wróżkowie chrzestni : Dzień matki/Złoty kraker. The Fairly OddParents, s07e113 12:15

  Timmy dochodzi do wniosku, że mamy mają łatwiej niż dzieci. Wanda zamienia więc Turnera i jego rodzicielkę rolami. Kraker, po tym jak cudem uniknął śmierci, postanawia zostać łowcą krasnoludków.(n)

 • Pingwiny z Madagaskaru : Kulki sądowe/ Gdy Chucka brak. The Penguins of Madagascar, s03e15 12:45

  Ukochaną lalką Rica jest Perky. Wkrótce pojawia się do niej zestaw akcesoriów. Rico musi na niego zasłużyć. Chuck kradnie pingwinom tajne nagranie, które zamierza wyemitować w telewizji.(n)

 • Pingwiny z Madagaskaru: Popkornowa panika/ Błyskawiczne zniknięcie. The Penguins of Madagascar, s01e01 13:10

  Pingwiny tracą dostęp do swojego ulubionego popcornu. Mimo to nie poddają się i planują odzyskać słony przysmak. Na wybiegu lemurów ląduje aparat fotograficzny. Podczas kłótni o to, kto powinien go zatrzymać, znika Maurice.(n)

 • SpongeBob Kanciastoporty : W kopalni musztardy/Lista sprawunków. SpongeBob SquarePants, s11e232 13:35

  W restauracji pana Kraba zaczyna brakować musztardy. Właściciel wysyła więc SpongeBoba i Skalmara do kopalni po dostawę. Skalmar śledzi SpongeBoba i Sandy, kiedy szukają składników na sekretny przepis.(n)

 • SpongeBob Kanciastoporty : Nianiek dla wieloryba/Ekipa sprzątająca. SpongeBob SquarePants, s11e233 14:05

  Pan Krab zatrudnia Skalmara jako opiekuna swojej nastoletniej córki Perły, która planuje wymknąć się na przyjęcie. SpongeBob przez przypadek wylewa napój podczas dostawy, dlatego w ramach zadośćuczynienia chce wysprzątać cały budynek biurowca.(n)

 • SpongeBob Kanciastoporty : Język pieniędzy/SpongeBob kontra maszyna do burgerów/Skalmaro-taniec. SpongeBob SquarePants, s05e88 14:25

  Pan Krab zdobywa umiejętność rozmawiania z pieniędzmi. Ku swemu przerażeniu dowiaduje się, że chcą one być wydawane. Sponge walczy z maszyną burgerów Skalmara. Natomiast Skalmar zgadza się przygotować Kanciastoportego do konkursu tańca.(n)

 • Piekaczki : Gniew Lorda Pizzy/Mini Kaczki. Breadwinners, s02e03 14:35

  Bodzio i Sylwo uświadamiają sobie, że złe Pizzaczki mają jeszcze gorszego szefa. Postanawiają pomóc swoim rywalom. Wkrótce, chcąc ukryć się przed Rambamboo, zjadają specjalny magiczny chleb, by się zmniejszyć.(n)

 • Plecak Olliego: Cleo na Prezydenta / Woźny 15:00

  Cleo marzy, by wygrać wybory na prezydenta szkoły. Aby w tym pomóc, Ollie przyzywa z plecaka trenerkę personalną. Niebawem nowy woźny okazuje się potworem w ludzkiej skórze.(n)

 • LEGO City Adventures: Mała bohaterka / Wygrany Leci W Kosmos. s01e06 15:25

  Burmistrz i Carol mają ręcę pełne roboty. Dynamo, niezrównoważony prezenter, organizuje konkurs pełen szalonych wyzwań. Jego zwycięzca będzie mógł wziąć udział w marsjańskiej misji.(n)

 • Legenda Isla Nublar: Wypluj to!. Lego Jurassic World: Legend of Isla Nublar, s01e06 15:50

  Aby uatrakcyjnić gościom pobyt w hotelu, Simon buduje w jego wnętrzu wybieg dla dilofozaura. Niebawem jednak zwierzę ucieka i gubi się w labiryncie hotelowych korytarzy. Owen i raptory próbują schwytać zbiega.(n)

 • Harmidom: Ingerencje/Z kamerą wśród sióstr. The Loud House, s01e02 16:15

  Hirek ma dość tego, że siostry do wszystkiego się wtrącają. Wszystko się zmienia, kiedy ktoś w szkole zaczyna go prześladować. Hirek w tajemnicy nagrywa wstydliwe momenty z życia sióstr, licząc na wygraną w szkolnym konkursie filmowym.(n)

 • Harmidom: Wożąc panią Lotną/Rozterki władzy. The Loud House, s01e03 16:45

  Hirek nie zamierza już spełniać zachcianek swojej siostry Hani w zamian za wożenie go samochodem i postanawia wesprzeć Honię w zdawaniu egzaminu na prawo jazdy. Hirek nawiązuje sojusz z siostrami w sprawie obalenia tyranii Hani w roli ich opiekunki.(n)

 • Wielkodomscy: Jazda bez trzymanki/ Za psi pieniądz. The Casagrandes, s01e01 17:10

  Rozalka dowiaduje się, że jej Tio Krzychu był znanym skaterem . Prosi go, by nauczył ją nowych ruchów. W kolejnym odcinku dziewczynka chce kupić nową deskorolkę. Aby zdobyć fundusze, razem z Igą zaczynają wyprowadzać psy.(n)

 • SpongeBob Kanciastoporty : Ananasowy zew/Jaskinia Pomyj. SpongeBob SquarePants, s06e125 17:40

  W Bikini Dolnym szaleje burza. Skalmar utknął w domu razem ze Spongem i Patrykiem. Plankton otwiera podziemną restaurację. "Pod tłustym krab"ma poważną konkurencję.(n)

 • SpongeBob Kanciastoporty : W klubie Muszlo-myja. SpongeBob SquarePants 7, s07e147 18:00

  Plankton postanawia przebrać się za Gacusia, by ukraść przepis na kraboburgera.(n)

 • Wróżkowie chrzestni : Drżenie na scenie/Spłukani. The Fairly OddParents, s09e145 18:15

  Vicky pragnie zostać aktorką. By to osiągnąć, wykorzystuje Timmy'ego. Tymczasem ojciec przypadkiem spłukuje wróżków i Timmy'ego w toalecie.(n)

 • Dorg van Dango: Dorg chce zostać / Dorg rzadzi. Dorg Van Dango, s01e12 18:40

  Magiczni próbują powstrzymać mamę Dorga przed wyprowadzką z Normill. Opiekując się Voulez i jej koleżankami, nastolatek poznaje wygląd Jeta.(n)

 • Harmidom : Prądożercy. Z Wielkodomskimi / Niesekretny tajny klub. Z Wielkodomskimi. The Loud House, s04e02 19:10

  Rozalka i Iga poszukują własnej przestrzeni. Znajdują ukryty pokój. Robią wszystko, by nikt się nie dowiedział o tym pomieszczeniu.(n)

 • Harmidom . The Loud House, s02e19 19:35

  Hela nie potrafi przegrywać podczas rozgrywek w grach planszowych. Rodzina planuje podstęp, by nauczyć ją godzenia się z przegraną. Rodzice Harmidom poznają nowych sąsiadów i przekonują się, że dają swoim dzieciom możliwość życiowego rozwoju.(n)

 • Wielkodomscy: Goście specjalnej troski / Dziadek z klasą. The Casagrandes, s01e11 19:45

  Karolina dowiaduje się, że rodzina przyniesie jej wstyd przed słynnym muzykiem, który odkrył jej vloga. Aby uzupełnić braki w edukacji, Hektor staje się kolegą z klasy Rozalki i Karola.(n)

 • SpongeBob Kanciastoporty : Bunt pod tłustym krabem/ Mleczny ząb. SpongeBob SquarePants, s09e204 20:10

  Burza porywa Kraba, załogę i klientów, którzy potrzebują teraz pomocy, by wrócić z powrotem do domu. Patryk boi się pożegnać ze swoim ostatnim zębem mlecznym.(n)

 • SpongeBob Kanciastoporty : Wirozum/Syrenoporty. SpongeBob SquarePants, s10e205 20:40

  SpongeBob i Patryk podłączają śmigiełko do własnych rozumków. Później bawią się w znanych superbohaterów, Syrenamena i Skorupina. Zabawa się kończy, kiedy na horyzoncie pojawiają się wrogowie.(n)

 • SpongeBob Kanciastoporty : Kubeł Pomyj Ekstra. SpongeBob SquarePants, s06e122 21:00

  Patryk zostaje zatrudniony przez Planktona, by opracować slogan reklamowy dla Kubła Pomyj.(n)

 • Pingwiny z Madagaskaru : Współlokator/Jestem szczurem. The Penguins of Madagascar, s02e20 21:15

  Trwa wieczór gier. Pingwiny grają w "łapaj bombę" i przypadkiem wysadzają wybieg koali. Teraz musi on zamieszkać z kangurem. Szczury ściekowe mają wielki plan. Chcąc pokrzyżować im szyki pingwiny wysyłają Morta w przebraniu.(n)

 • Piekaczki: Noc żywych chlebów. Breadwinners, s01e17 21:45

  Sylwo i Bodzio opracowują nową recepturę chleba, któremu nie sposób się oprzeć. Wkrótce ich klienci zamieniają się w pragnące pieczywa zombi.(n)

 • Piekaczki: Mam Talent w Stawgei/Wściekły kret. Breadwinners, s01e18 22:10

  Pompka organizuje talent show. Sylwo ma wykonać na scenie piosenkę o miłości do Dzidki Kwaczki. Wkrótce wraz z Bodziem stara się przekonać Chlebostwórcę do porażki w pojedynku z Lawa Kretem.(n)

 • Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości : Mama nie chce, bym się bił. Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness, s02e22 22:40

  Do Doliny Pokoju przyjeżdża z wizytą mama Żurawia. Niespodziewanie okazuje się, że dzielny wojownik w dzieciństwie obiecał, iż będzie trzymał się z dala od kung-fu. Teraz prosi przyjaciół, by pomogli mu dochować tajemnicy.(n)

 • Kung Fu Panda - legenda o niezwykłości : Szósty do piątki. Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness, s03e01 23:05

  Mistrz Chao odwiedza dolinę, aby nadzorować turniej. W połowie zawodów przyjeżdża dawny wróg Shifu, Pai Mei. Przybysz nie ma dobrych zamiarów.(n)

 • Wróżkowie chrzestni : Poznajcie Wróżków. The Fairly OddParents, s08e126 23:35

  Rodzice Timmy'ego poznają prawdę o wróżkach. Nie mogą jednak dopuścić, aby dowiedział się o nich Jorgen. Ich syn może bowiem stracić wróżków na zawsze.(n)

 • Wróżkowie chrzestni : Magiczny pies. The Fairly OddParents, s09e127 23:55

  Timmy uświadamia sobie, że wszyscy mieszkańcy Mrokowa mają zwierzęta. Chłopiec postanawia zająć się podstępnym wróżkowym psem. Opieka nad nim okazuje się prawdziwym wyzwaniem.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO