Program tvNickelodeon program TV. Program telewizyjny Nickelodeon na dziś, jutro i weekend

 • SpongeBob Kanciastoporty : Gaz "A-gu-gu"/Programy wymiany kucharzy. SpongeBob SquarePants, s05e91 8:20

  Plankton za pomocą stworzonego przez siebie gazu zamienia wszystkich pod Tłustym Krabem w małe dzieci. Sponge trafia do programu wymiany kucharzy i zamienia się miejscami z nadętym szefem kuchni eleganckiej francuskiej restauracji.(n)

 • SpongeBob Kanciastoporty : Dzień zdjęć/Niewypłacalny/Black Jack. SpongeBob SquarePants, s05e93 8:45

  W szkole pani Puff nadchodzi dzień robienia zdjęć. Tymczasem Patryk zjada wiele kraboburgerów. Nie płaci jednak za jedzenie. Pan Krab zmusza go, by zarobił na przysmaki, pracując w jego restauracji. Do Sponge'a dociera smutna wiadomość - jego rodzice zaginęli.(n)

 • Sanjay & Craig : Król dzieci/Zapachy spod pachy. s02e14 9:10

  Grupa dzieciaków czyni z Sanjaya i Craiga swoich idoli. Hector zamyka swój cudownie pachnący pot w butelce i sprzedaje go jako wodę kolońską.(n)

 • Harmidom: Wszyscy na parkiet/Bardzo wesołe miasteczko. The Loud House, s01e22 9:35

  W dniu, w którym ma odbyć się szkolna dyskoteka, okazuje się, że siostry zorganizowały Hirkowi randki z czterema dziewczynami jednocześnie. Hirek zaprzyjaźnia się z Robertem, a Hania źle się z tym czuje. Postanawia wzbudzić zazdrość, umawiając się z Czarkiem.(n)

 • Harmidom: Brat wśród braci/Skarżypyta. The Loud House, s01e23 9:55

  Hirek marzy, by zamiast dziesięciu sióstr mieć dziesięcioro braci. Hala daję mu szansę przekonać się jakby to było. Hola chciałaby poznać tajemnicę swojego rodzeństwa.(n)

 • Harmidom: Śmieszny interes/Święto śniegu. The Loud House, s01e24 10:25

  Hirek zostaje asystentem klauna, czyli swojej siostry Hili. Dziewczynka podczas występu skupia na sobie większą uwagę widowni niż on. Dzieciaki postanawiają pokazać Hali, jak fajnie się bawić w śniegu.(n)

 • iCarly : Bliźniaczki. iCarly, s02e24 10:45

  Freddie próbuje udowodnić, że Sam tylko udaje, że ma siostrę bliźniaczkę. Tymczasem Carly udziela korepetycji największemu wrogowi Spencera - Chuckowi. Spencer przekonuje ją, że Chuck to czyste zło.(n)

 • iCarly : Wojna z Dingiem. iCarly, s02e26 11:10

  Carly dowiaduje się, że jej "niegrzeczny" chłopak Griffin zbiera pluszowe zabawki. Musi poważnie rozważyć, czy chce się spotykać z kimś takim. Tymczasem Spencer próbuje pomóc Sam uwolnić się od powracającego koszmaru sennego.(n)

 • Sam & Cat: Zaczarowany bankomat. s01e23 11:35

  Cat jest bardzo rozrzutna. Sam zastanawia się, skąd przyjaciółka bierze tak duże kwoty pieniędzy. Dziewczyna pokazuje jej zaczarowany bankomat. Urządzenie wypłaca dowolną sumę gotówki. Sam obawia się, że może to być niezgodne z prawem.(n)

 • Zmiksowana Kally: Pozory mylą 12:00

  Kally śni się, że Mica635 to Gloria. W konserwatorium wysyła wiadomości o fanów. Skyler zabiera jej telefon. Kally stara się go odzyskać. Gloria udaje przed Andym, że chce jej pomóc, ale Andy odkrywa prawdę. DAK biorą udział w wywiadzie na blogu.(n)

 • Alvinnn!!! I wiewiórki : Nowy uczeń. ALVINNN!!! And the Chipmunks, s02e02 12:45

  Nowy uczeń w szkole zaprzyjaźnia się z Alvinem. Tymczasem Teo odkrywa, że nowy nie jest tym, za kogo się podaje.(n)

 • Alvinnn!!! I wiewiórki : Tymczasowa mama/ Partnerzy. ALVINNN!!! And the Chipmunks, s03e12 13:00

  Panna Miller tymczasowo przejmuje rolę opiekunki chłopców. Ci są zrozpaczeni i desperacko usiłują znaleźć dla niej zastępstwo. Alvin zostaje wolontariuszem podczas turnieju golfowego. Do pary zostaje mu przyznana pani Smith.(n)

 • Wróżkowie chrzestni : Drżenie na scenie/Spłukani. The Fairly OddParents, s09e145 13:25

  Vicky pragnie zostać aktorką. By to osiągnąć, wykorzystuje Timmy'ego. Tymczasem ojciec przypadkiem spłukuje wróżków i Timmy'ego w toalecie.(n)

 • Harmidom : Rodzinne czytanie/Rodzinne sekrety. The Loud House, s02e23 13:55

  Rodzina Harmidomskich chce wziąć udział w bibliotecznym wyzwaniu czytelniczym, ale Hola odmawia współudziału. Hirek orientuje się, że w jego albumie z dzieciństwa jest pusta strona. Podejrzewa, że rodzice ukrywają przed nim coś ważnego.(n)

 • Harmidom : Męczylis/Zachowania aspołeczne. The Loud House, s02e25 14:20

  Holly zanosi się płaczem, więc aby przestała, dzieci dają jej śpiewającą zabawkę. Ta jednak szybko zaczyna doprowadzać je do szewskiej pasji. Tata z dezaprobatą przygląda się gadżetom swoich pociech, więc one postanawiają mu udowodnić, że elektronika i Internet to bardzo przydatne narzędzia.(n)

 • SpongeBob Kanciastoporty : Szczęście za kółkiem/Patryk dziadunio. SpongeBob SquarePants, s11e227 14:45

  SpongeBob nie przejmuje się tym, że nie ma prawa jazdy, ponieważ łódź potrafi się prowadzić sama. Patryk ma wrażenie, że bardzo się postarzał. SpongeBob chce obudzić w nim ducha dzieciństwa.(n)

 • SpongeBob Kanciastoporty : Mini-kumple/Babcia władcą świata. SpongeBob SquarePants, s11e228 15:10

  SpongeBob i Patryk dają sobie wzajemnie miniaturowe wersje samych siebie, aby na zawsze pozostać przy sobie. Plankton kłamie babci, że jest właścicielem restauracji Pod Tłustym Krabem. Babcia postanawia go odwiedzić.(n)

 • SpongeBob Kanciastoporty : Wymiar gryzmołów/Przeprowadzka kolegi. SpongeBob SquarePants, s11e229 15:35

  SpongeBob wraz z Patrykiem zostają więźniami innego wymiaru, a wszystko, co namalują, zaczyna żyć. Sponge i jego przyjaciel rozgwiazda próbują pomóc morskiemu okoniowi w przeprowadzce.(n)

 • Plecak Olliego: Nowy w Klasie / Wybrańcy 16:00

  Entuzjazm kapitana Wowskiego względem szkoły nie podoba się Olliemu. Niebawem była podopieczna dowódcy powoduje konflikt między Olliem, Berniem i Cleo.(n)

 • Zagadki rodziny Hunterów: Drzewo genealogiczne. Hunter Street 2, s02e07 16:25

  Tess odkrywa drzewo genealogiczne Ruyboschów. Widnieje tam symbol korony. Jenny wspiera Sala podczas walki z hakerem. Jake otrzymuje interesującą propozycję od wydawcy komiksów.(n)

 • Zagadki rodziny Hunterów: Odpłata. Hunter Street 2, s02e08 16:55

  Dzieci zastanawiają się, czy to nie Lucia wrobiła Erika. Kiedy uznają, że tak, postanawiają wziąć odwet i podrzucają jej do domu wazę, aby ją wrobić. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem i muszą się postarać, by uniknąć konsekwencji.(n)

 • Big Time Rush : Megamarzenia - cz. 2. Big Time Rush, s04e13 17:20

  Zespół zostaje nominowany do nagrody Tween Choice Awards. Jego występ ma zamknąć ceremonię rozdania prestiżowych wyróżnień. Niebawem młodzi muzycy odkrywają niecne zamiary organizatora imprezy. Muszą pokrzyżować jego plany.(n)

 • Big Time Rush: Niezły przekręt. s01e03 17:50

  Chłopcy nie są zadowoleni ze swojego nowego mieszkania w Palm Woods. Uważają, że jest zbyt nudne. Gdy Gustavo przygotowuje im nową scenografię do teledysku postanawiają wykorzystać jej elementy do ubarwienia nieco swojego apartamentu.(n)

 • Niebezpieczny Henryk : Ścianka zazdrości. Henry Danger, s05e30 18:10

  Kapitan i Niebezpieczny strzegą Ścianki Zazdrości, będącej nową atrakcją Smallwiev. Kapitan przypadkowo ją niszczy. Wraz z Niebezpiecznym muszą ją teraz podmienić.(n)

 • Niebezpieczny Henryk : Spadek mocy, część 1: Nowe zło. Henry Danger, s05e06 18:15

  Henryk i jego rodzina stają się więźniami we własnym domu. Tymczasem Kapitan rusza na pomoc założycielowi TwitFlasha, a Charlotte i Ścios próbują rozwikłać zagadkę, dzięki której może uda się zmienić świat na lepsze.(n)

 • Niebezpieczny Henryk : Spadek mocy, część 2: Nowy mrok. Henry Danger, s05e07 18:40

  Henryk wraz z przyjaciółmi niszczą jeden z cennych rekwizytów filmowych Ray'a - But Theranos. Henryk i Jasper, chcąc by Ray się nie zorientował, przenoszą się do Kryjówki w świecie równoległym za sprawą międzywymiarowego transportera Billa Zło i udaje im się ukraść zepsuty przedmiot.(n)

 • Niebezpieczny Henryk : Spadek mocy, część 3: Nowy bohater. Henry Danger, s05e08 19:10

  Ścios pracuje nad wynalezieniem antywirusa, który byłby w stanie udaremnić niecny plan. W trakcie, gdy Kapitan i Niebezpieczny toczą walkę z wrogiem.(n)

 • Dodaj magii : Dodaj tajniaka. Just Add Magic 2, s02e18 19:35

  Dziewczynki korzystają z zaklęcia telepatii, by w ten sposób szpiegować Noelle Jasper w Szafroni.(n)

 • Zmiksowana Kally: Zakochane przyjaciółki 20:05

  Kally ukrywa przed Olivią swoją sympatię do Dante. Gloria odwiedza Andy'ego, który wciąż jest na nią pogniewany. Gloria twierdzi, że Kally na pewno powiedziała mu coś złego na jej. Postanawia wypowiedzieć jej wojnę.(n)

 • iCarly : Lot w kosmos. iCarly, s02e39 20:50

  Ekscentryczny milioner proponuje ekipie iCarly, by zrealizowała pierwszy program na żywo wprost z przestrzeni kosmicznej. Dzieciaki przechodzą serię testów dla kosmonautów. Tymczasem Spencera odwiedza tajemnicza mała dziewczynka.(n)

 • Sam & Cat: Mistrz esemesów. s01e08 21:20

  Sam potrafi bardzo szybko pisać SMS-y. Cat namawia ją, aby wzięła udział w specjalnym konkursie. W rywalizacji startuje także pełen uroku podopieczny opiekunek. Z kolei Dice próbuje uniknąć spotkania ze swoim dawnym przyjacielem.(n)

 • Sam & Cat: Tajemnica motocykla. s01e10 21:45

  Cat intensywnie się uczy. Dziewczyna wypija zbyt dużo herbaty ziołowej, która ma jej pomóc w przyswajaniu wiedzy. Traci pamięć po kilku godzinach snu. Ponadto okazuje się, że zniknął motocykl Sam. Dziewczyny wspólnymi siłami próbują odnaleźć maszynę.(n)

 • Hotel 13 . s02e27 22:10

  Wynalazca Tom Kepler postanawia odnaleźć tajemniczy pokój nr 13 w położonym na plaży hotelu, gdzie dochodzi do serii tajemniczych zdarzeń. Chłopak zatrudnia się w obiekcie.(n)

 • Hotel 13 . s02e28 22:20

  Wynalazca Tom Kepler postanawia odnaleźć tajemniczy pokój nr 13 w położonym na plaży hotelu, gdzie dochodzi do serii tajemniczych zdarzeń. Chłopak zatrudnia się w obiekcie.(n)

 • Hotel 13 . s02e29 22:40

  Wynalazca Tom Kepler postanawia odnaleźć tajemniczy pokój nr 13 w położonym na plaży hotelu, gdzie dochodzi do serii tajemniczych zdarzeń. Chłopak zatrudnia się w obiekcie.(n)

 • Hotel 13 . s02e30 22:50

  Wynalazca Tom Kepler postanawia odnaleźć tajemniczy pokój nr 13 w położonym na plaży hotelu, gdzie dochodzi do serii tajemniczych zdarzeń. Chłopak zatrudnia się w obiekcie.(n)

 • Hotel 13 . s02e31 23:05

  Wynalazca Tom Kepler postanawia odnaleźć tajemniczy pokój nr 13 w położonym na plaży hotelu, gdzie dochodzi do serii tajemniczych zdarzeń. Chłopak zatrudnia się w obiekcie.(n)

 • Hotel 13 . s02e32 23:20

  Wynalazca Tom Kepler postanawia odnaleźć tajemniczy pokój nr 13 w położonym na plaży hotelu, gdzie dochodzi do serii tajemniczych zdarzeń. Chłopak zatrudnia się w obiekcie.(n)

 • Hotel 13 : Xenon 35. s02e33 23:35

  Tom wraz z Anną dokonują niesamowitego odkrycia w starych jaskiniach przemytniczych. Jack ćwiczy z Zoe by mieć odwagę zaprosić Victorię na randkę.(n)

 • Hotel 13 : Nic nie jest takie, jakie się zdaje. s02e34 23:50

  Próba Jacka, by zaprosić Victorię na randkę, skończyła się niepowodzeniem. Noah proponuje gościom hotelu nową usługę: medytację.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO