×

Wyszukaj artykuł

Program tvNational Geographic Wild program TV. Program telewizyjny National Geographic Wild na dziś, jutro i weekend

 • Najgroźniejsze zwierzęta Afryki: Zabójcze iluzje. Africa's Deadliest Compilations, s01e02 14:00

  W lasach, na pustyniach i sawannach Afryki toczy się zacięta rywalizacja. Drapieżniki i ich ofiary prześcigają się w sztuce kamuflażu.(n)

 • Weterynarz z powołania: Matczyna troska. Dr. Oakley Yukon Vet 5, s05e05 15:00

  Doktor Oakley musi opatrzyć psa z zagadkową raną na szyi. Podczas wizyty na farmie musi sobie poradzić z nadopiekuńczą maciorą.(n)

 • Niezwykły dr Pol: Świąteczna pomoc lekarska. The Incredible Dr. Pol 8 Compilations, s08e13 16:00

  W klinice weterynaryjnej pracy nigdy nie brakuje. Nawet w święta pojawiają się pacjenci. Nie znaczy to, że lekarze nie potrafią przyjemnie spędzić tego czasu i czerpać z tego radości.(n)

 • Niezwykły dr Pol: Owocna kooperacja. The Incredible Dr. Pol 8 Compilations, s08e14 17:00

  Zespół doktora Pola wspólnymi siłami potrafi rozwikłać najtrudniejsze przypadki medyczne.(n)

 • Ratownicy z indyjskiej dżungli: Operacja "Słoń" 18:00

  Grupa biologów i weterynarzy ratuje słonia, którego właściciel wykorzystywał do żebrania na ulicy. Zajmują się też usunięciem jadowitej kobry ze szkolnej klasy i pomagają małpce.(n)

 • Cesar Millan na ratunek : Uwięziony i wściekły. Cesar to the Rescue 2, s02e11 19:00

  Doktor Claude Lessard to weterynarz, który potrzebuje pomocy. Jego pitbul Opal jest z jednej strony niezastąpionym dawcą krwi, a z drugiej - szczeka na wszystkich wokół i wpada w histerię, gdy znajduje się w zamkniętym pomieszczeniu. Następnie Cesar wybierze się do Bel Air, gdzie dwa pudle rujnują życie towarzyskie swoich właścicieli. Oba psy szczekają bez wytchnienia, skaczą na gości i kradną jedzenie ze stołów.(n)

 • Niezwykli przyjaciele ze świata zwierząt: Lis i pies gończy 20:00

  Widzowie zobaczą owczarka niemieckiego, który pełni rolę zastępczej mamy, a także kota opiekującego się innymi poszkodowanymi kotami oraz psami.(n)

 • Dzika przyroda strefy równikowej: Borneo i Sumatra 21:00

  Borneo i Sumatra to ostatnie ostoje wilgotnych lasów równikowych w Azji Południowo-Wschodniej. Na tych dwóch wyspach znajdują się wyjątkowe i trudno uchwytne zwierzęta oraz osobliwe gatunki roślin. Możemy podziwiać tam m.in. słonie karłowate, gigantyczne drzewa czy latające jaszczurki.(n)

 • Niezwykły dr Pol: Gorączka letnich nocy. Incredible Dr. Pol 7, s07e20 22:00

  Weterynaryjnej pomocy potrzebuje 15-letni kot Peanut z bolącym zębem, 6-dniowe źrebię i renifer Benny, któremu należy jak najszybciej podać antybiotyk.(n)

 • Atak rekina: Chaos na Bahamach. When Sharks Attack 6, s06e06 23:00

  Na Bahamach wakacje spędzają turyści z całego świata. Latem 2019 roku dochodzi w tym miejscu do tragedii. Trzy osoby padają ofiarą ataków rekinów, a jedna z nich umiera. Z powodu strachu turystów lokalna turystyka stoi przed poważnym zagrożeniem. Eksperci próbują dociec, dlaczego na tutejszych plażach zrobiło się tak niebezpiecznie.(n)

Lista stacji