Program tvNational Geographic Wild program TV. Program telewizyjny National Geographic Wild na dziś, jutro i weekend

 • Polowanie na myśliwego: Czarna śmierć 14:00

  Grupa ekspertów próbuje ustalić, dlaczego bawół, uważany za spokojne zwierzę, zaatakował człowieka. Podczas badań eksperci odkrywają drugie oblicze tego roślinożercy.(n)

 • Górskie pogotowie dla zwierząt: Wypadek na drodze 15:00

  Do kliniki trafia bezdomny pies potrącony przez samochód. Gdy trwa walka o życie czworonoga, dr Patti zajmuje się złamaną łapą innego pupila. Tymczasem funkcjonariuszkę patrolu, Katie Waters, czeka nie lada wyzwanie - kobieta musi schwytać agresywnego psa.(n)

 • Niezwykły dr Pol: Sezon na maluchy. The Incredible Dr. Pol 8, s08e17 16:00

  Wiosna czas wzmożonej liczby narodzin. W Michigan weterynarze mają mnóstwo pracy. Maluchy przychodzą na świat jeden po drugim.(n)

 • Niezwykły dr Pol: Dzień Matki. The Incredible Dr. Pol 8, s08e18 17:00

  Nadeszła wiosna i zwierzęce mamy sprawiają, że weterynarze mają mnóstwo pracy. Tydzień kończy się Dniem Matki i tortem niespodzianką dla Diane.(n)

 • Najgroźniejsze zwierzęta Afryki: Śmiertelni wrogowie. Africa's Deadliest 6, s06e03 18:00

  Na afrykańskiej sawannie zwierzęta nieustannie walczą o pokarm, partnerów i terytorium. Wykorzystują do tego celu kły, pazury i szybkie łapy. Gdy dochodzi do starcia zawodników wagi ciężkiej, zwycięzca może być tylko jeden. Najbezpieczniej przy spotkaniu z nim zejść mu z drogi.(n)

 • Cesar Millan: Psia federacja: Waszyngton 19:00

  Cesar jest Waszyngtonie i pomaga tamtejszym właścicielom psów. Spotyka się z niewidomym weteranem, by znaleźć mu odpowiedniego psiego przewodnika. W odcinku także pojawi się były wojskowy, który wspólnie ze swoim psem występują na scenie.(n)

 • Ratownicy z indyjskiej dżungli: Rodzinne spotkanie 20:00

  Mały lampart potrzebuje pomocy ekipy, by wrócić do matki. Przerażeni mieszkańcy przepędzają z wioski hienę, a do miejskiego domu zakrada się groźny gad.(n)

 • Powódź w delcie Okawango 21:00

  Znajdująca się w kotlinie Kalahari delta Okawango to jedno z najbardziej różnorodnych biologicznie miejsc na Ziemi. Co roku jej okolica przechodzi wyjątkową metamorfozę. Jałowe pustkowie zmienia się w zalane wodą, żyzne tereny. Wielka powódź jest groźna dla niektórych zwierząt, które muszą walczyć o przetrwanie. Metamorfoza ta dla wszystkich jest jednak ważna, ponieważ wyznacza rytm życia.(n)

 • Niezwykły dr Pol: Pracowite lato. The Incredible Dr Pol 5, s05e06 22:00

  Dla dr Pola lato to czas intensywnej pracy na farmach. Zajmuje się miedzy innymi utykającymi gęśmi i napastliwymi byczkami. Do kliniki trafia sympatyczny szczeniak, któremu trzeba założyć kilka szwów oraz kotka, która wbiła sobie w łapę haczyk wędkarski. Tymczasem Charles, syn dr. Pola, cieszy się z narodzin pawiątka o imieniu Drago.(n)

 • Atak rekina: Śmiertelnie niebezpieczna wyspa. When Sharks Attack 5, s05e04 23:00

  Na wyspie Reunion, położonej na Oceanie Indyjskim w wyniku 23 ataków rekinów, ginie 9 osób. Eksperci z całego świata przyjeżdżają na miejsce, aby zbadać przyczyny tej tragicznej sytuacji.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO