×

Wyszukaj artykuł

Program tvNational Geographic Polska program TV. Program telewizyjny National Geographic Polska na dziś, jutro i weekend

 • Katastrofa w przestworzach: Chaos w kokpicie. Air Crash Investigation, s20e10 20:00

  Nowy boeing 737-800, realizujący lot Kenya Airlines 507, rozbija się tuż po starcie w trakcie silnej burzy. Giną wszyscy obecni na pokładzie. W Kamerunie pojawiają się eksperci, by poznać przyczyny wypadku. Szczątki maszyny spoczywają w lesie namorzynowym. Szczegółowa analiza zebranych dowodów pozwala ustalić, jak skomplikowany był ciąg niefortunnych zdarzeń, które doprowadziły do katastrofy.(n)

 • Niszczycielskie żywioły: Biurowy koszmar. Weather Gone Viral 5, s05e08 21:00

  Relacje uczestników dramatycznych wydarzeń, którzy nie spodziewali się, że po wyjściu do pracy czeka ich walka o życie. Musieli stawić czoło rekordowym opadom śniegu, ulewom, a nawet trąbom powietrznym. Matka natura zna wiele sposobów, by dać się ludziom we znaki i zaburzyć ich codzienną rutynę.(n)

 • Tajemniczy świat Majów: Ukryte miasta 22:00

  Albert Lin zgłębia sekrety Majów. Nie tylko schodzi pod ziemię, ale i ogląda gwatemalski las deszczowy z góry. Dzięki temu dokonuje zaskakującego odkrycia. W gęstwinie ukryte są tysiące ruin, sieć połączonych ze sobą jaskiń i cenne artefakty. Skarby te ujrzą światło dzienne dzięki zaawansowanej technice. Lidar, służący do mapowania z powietrza, pozwoli spojrzeć na pradawną cywilizację z innej perspektywy.(n)

 • Stawka warta tuńczyka: Ósmy sezon w pigułce 23:00

  Zestawienie najważniejszych wydarzeń ósmego sezonu programu. Rybacy musieli zmierzyć się ze śmiercią Duffy'ego. Po tym wstrząsie wracają jednak do swoich codziennych obowiązków. Ekipa z Pinwheel pragnie wygrać tegoroczną rywalizację. Dzięki zwycięstwu chce uczcić pamięć zmarłego kolegi. Dot Com próbuje pokrzyżować im plany. Hot Tuna i Wicked Pissah także cieszą się z udanych połowów.(n)

Lista stacji