×

Wyszukaj artykuł

Program tvNational Geographic People program TV. Program telewizyjny National Geographic People na dziś, jutro i weekend

 • Lata 80. Dekada, która nas ukształtowała: Niech pan zburzy ten mur! 8:00

  Lata osiemdziesiąte były też czasem wzrostu zainteresowania dobroczynnością przez sławnych i wpływowych. Z pomocą księżnej Diany i artystów udało się podnieść świadomość ludzi o wirusie HIV i osobach nim zakażonych. Tymczasem na politycznym froncie prezydenci Stanów Zjednoczonych i Związku Radzieckiego Ronald Reagan i Michaił Gorbaczow podjęli kroki w celu zakończenia zimnej wojny, a dziewiętnastoletni Mathias Rust stał się symbolem pokojowego przesłania, gdy wylądował małym samolotem na moskiewskim Placu Czerwonym.(n)

 • Antypody smaków: Melbourne i okolice 9:00

  Sara dociera do Melbourne. Zwiedza miasto, a później jedzie na wyprawę w góry w stanie Wiktoria. Odwiedza też hodowlę Cobrunga i odkrywa sekret wołowiny wagyu. Po dniu spędzonym na farmie Sara zaprasza swoich gospodarzy na wyśmienite danie z wołowiny.(n)

 • Antypody smaków: Kulinarna wyprawa 9:30

  Sara odwiedza stan Wiktoria znany z fascynujących miejsc dla wielbicieli jedzenia. Podróżniczka trafia do Brae, restauracji założonej przez Dana Huntera, który opowiada jej o swoim niezwykłym podejściu do jedzenia. W czasie przejażdżki po półwyspie Mornington Sara odwiedza fabrykę oliwy i winnicę. Na koniec organizuje piknik, gdzie podawane są dania ze świeższych lokalnych produktów.(n)

 • Wielka uczta: Targi kulinarne w Singapurze. Big Food, s01e03 10:00

  Greta Georges wraz z ekipą programu podziwia przygotowania do dorocznych targów kulinarnych, które organizowane są w singapurskim hotelu Marina Bay Sands.(n)

 • Wielka uczta: Pendżabska jadłodajnia. Big Food, s01e04 10:30

  Jadłodajnia w Amritsarze, która działa przy świątyni, jest w stanie nakarmić tysiące ludzi. Każdy, bez względu na rasę czy religię, otrzyma w tym miejscu darmowy posiłek.(n)

 • Szpital na wodzie 11:00

  Miejscowy tłumacz, który pracuje na statku, przybywa na pomoc Nickowi. Wolontariusze żegnają się z pacjentami i miejscową ludnością.(n)

 • Weterynarz z powołania: Matczyna troska. Dr. Oakley Yukon Vet 5, s05e05 12:00

  Doktor Oakley musi opatrzyć psa z zagadkową raną na szyi. Podczas wizyty na farmie musi sobie poradzić z nadopiekuńczą maciorą.(n)

 • Weterynarz z powołania: Krowa uciekinierka. Dr. Oakley Yukon Vet 5, s05e06 13:00

  Konieczna jest mobilizacja wielu ludzi, aby schwytać krowę, która uciekła z farmy. Córka doktor Oakley, Sierra, dostaje szansę, aby się wykazać.(n)

 • Uciec od cywilizacji: Polowanie trwa. Live Free Or Die 3, s03e02 14:00

  W Paśmie Błękitnym sezon polowań na jelenie zbliża się ku końcowi. Osadnicy Tony i Amelia muszą zdobyć mięso, żeby przetrwać srogą zimę.(n)

 • Ratownicy na fali : Zapracowany patrol. Lifeguard 2, s02e09 15:00

  Ogromne fale sprawiają, że ratownicy, którzy na łodziach patrolują wody w pobliżu Huntington State Beach, mają znacznie więcej pracy niż zwykle.(n)

 • Ratownicy na fali : Walka o życie. Lifeguard 2, s02e10 15:30

  Przebieg trudnej akcji ratunkowej w Huntington Beach. Ratownicy walczą o życie surfera, który przez kilka minut był pod wodą.(n)

 • Gok Wan: oblicza chińskiej kuchni: Melbourne 16:00

  Do Melbourne od stu lat napływają szeroką falą emigranci z różnych części świata, wśród nich także Chińczycy. Miejscowa ludność zasmakowała w przygotowywanej przez nich egzotycznej kuchni i chińskie knajpki zaczęły wyrastać jak grzyby po deszczu. Jako że miasto jest skarbnicą świeżych składników, Chińczycy szybko zaczęli wykorzystywać lokalne, nieznane im wcześniej produkty do swoich potraw. Gok poznaje potomków osadników, którzy wypracowali własne, unikalne receptury, łącząc chińską tradycję z australijską świeżością.(n)

 • Szczeniaki rządzą: Higiena przede wszystkim 17:00

  Świeżo upieczeni właściciele psów dowiadują się, że jedną z pierwszych rzeczy, którą pies powinien opanować, jest załatwianie się w właściwych miejscach.(n)

 • Plemienna szkoła przetrwania: Legenda o kanibalach. Primal Survivor, s02e03 18:00

  Hazen Audel jest w Papui-Nowej Gwinei. Przemierza trzęsawiska i jeziora pełne krokodyli, aby dotrzeć do wioski łowcy głów, która słynie z wrogości wobec obcych. Po drodze musi uważać na wodny labirynt i ryzyko zarażenia malarią, a przede wszystkim - na jednego z najbardziej niebezpiecznych drapieżców na świecie: krokodyla różańcowego. Próbuje też zapolować na rybę pacu, bliską krewną piranii.(n)

 • Niezwykły dr Pol: Zamucz to jeszcze raz. The Incredible Dr. Pol 8, s08e01 19:00

  Zbliża się 50. rocznica ślubu dr. Pola i jego żony. Nie zapomina jednak o pracy. Gromada pacjentów czeka na jego pomoc.(n)

 • Niezwykły dr Pol: Leniwy lemur. The Incredible Dr. Pol 8, s08e02 20:00

  Pewien lemur nie chce jeść i wciąż jest ospały. Później dr Pol wybiera się do lokalnego, małego zoo.(n)

 • Niezwykły dr Pol: Co dolega temu emu?. The Incredible Dr. Pol 8, s08e03 21:00

  Weterynarze ratują życie suczce, która została pogryziona przez innego psa. Dr Pol musi podjąć decyzję, czy zwierzę, które straciło dużo krwi, można operować.(n)

 • Niezwykły dr Pol: Kot kontra kłaczek. The Incredible Dr. Pol 8, s08e04 22:00

  Weterynarze ratują życie suczce, która została pogryziona przez innego psa. Dr Pol musi podjąć decyzję, czy zwierzę, które straciło dużo krwi, można operować.(n)

 • Uzależnieni: Alkohol. Drugged 2, s02e02 23:00

  Uzależniony od alkoholu Ryan Rogers poddaje się specjalistycznym badaniom, które mają określić stan jego zdrowia przed rehabilitacją. Mężczyzna spożywał dzienne ponad litr wódki, co poważnie odbiło się na stanie jego serca, wątroby oraz kości.(n)

Lista stacji