Program tvNational Geographic People program TV. Program telewizyjny National Geographic People na dziś, jutro i weekend

 • Fabryki smaku: Fantastyczne smaki. Food Factory 3, s03e11 7:00

  Tym razem zobaczymy, jak powstają najbardziej wykrzywiające usta spośród kanadyjskich cukierków. Ekstremalnie kwaśne draże zawierają maksymalną dopuszczalną przez prawo ilość kwasu jabłkowego. Poznamy również kulisy produkcji roślinnego substytutu mięsa, po który chętnie sięgają wegetarianie, oraz przysmaku mięsożerców - boczku w czekoladzie z syropem klonowym. Twórcy serii pokazują też gigantyczne zbiorniki, w których zakwaszana jest kapusta.(n)

 • Fabryki smaku: Pikle kontra słodycze. Food Factory 3, s03e12 7:30

  Tym razem dowiemy się, czego trzeba, aby przygotować idealne pikle: do wielu litrów solanki należy dołożyć sporo czasu, bo nawet do 50 dni. Ponadto w programie wizyta w fabryce drinków Fizzies - napojów w tabletkach, przypominających nieco nasz vibovit. Pracownicy zakładu mówią, dlaczego nie wolno im dopuścić, aby draże zawilgotniały. Zobaczymy też, jak powstają czekoladki z syropu klonowego, łączące ze sobą smaki Afryki i Kanady.(n)

 • Lata 90. Dekada, która nas połączyła: Ameryka idzie na wojnę 8:00

  Lata 90. charakteryzują się niespotykaną wcześniej spontanicznością. Niemal każdy chce zostać gwiazdą reality show. Coraz więcej osób cieszy się dostępem do internetu. W tej dekadzie zostają podłożone podwaliny pod zupełnie nowe media.(n)

 • Ratownicy dzikich zwierząt - najtrudniejsze przypadki: Żółwiu, mamy problem 9:00

  Pod opiekę Nancy trafia żółw, który ma pogruchotaną skorupę.(n)

 • Pacyfik i ja 10:00

  {Przygoda to istota życia Ellisa Emmetta, który zamierza zdobyć wyspy Pacyfiku. Podróżmik zmaga się z siłami natury i własnymi słabościami, ale z pomocą przyjaciół osiąga założony cel.}.(n)

 • Smaki Afryki według Davida Rocco: Nairobi 11:00

  David Rocco spotyka się z artystami i przedsiębiorcami z Nairobi. Nowi znajomi ukazują mu pełną życia, radości i nowych trendów stolicę Kenii.(n)

 • Smaki Afryki według Davida Rocco: Masai Mara 11:30

  David z rodziną odwiedza rezerwat Masai Mara. Mają okazję podziwiać zwierzęta na sawannie i spędzają dzień w wiosce Masajów.(n)

 • Niezwykły dr Pol: Pora na aligatora. The Incredible Dr. Pol 8 Compilations, s08e09 12:00

  Do kliniki weterynaryjnej trafiają nie tylko psy i koty, ale i bardziej egzotyczne zwierzaki np. aligatory.(n)

 • Niezwykły dr Pol: Ludzie od brudnej roboty. The Incredible Dr. Pol 8 Compilations, s08e10 13:00

  Przypomnienie najtrudniejszych interwencji weterynaryjnych, jakie miały miejsce w historii programu.(n)

 • Węgiel, klimat i gospodarka 14:00

  Amerykańskie społeczeństwo wciąż próbuje uporać się z przemysłem węglowym. Twórcy filmu zastanawiają się, jaka powinna być jego przyszłość w obliczu obecnej polityki klimatycznej, współczesnej ekonomii, gospodarki czy ludzkiego zdrowia. Ukazane zostaną również zagrożenia czyhające na osoby pracujące w tej branży.(n)

 • Internetowy boom: Programowanie zwinne 16:00

  Microsoft prowadzi wojnę z konkurencją. Twierdzi, że Netscape stosuje taktykę rodem z filmów gangsterskich. Właściciele TheGlobe.com szukają dodatkowego źródła finansowania. Zastanawiają się, czy wprowadzić do firmy kolejnego inwestora. Nie mają jednak pewności, czy będzie on pasował do ich koncepcji. Z kolei Fenne zakłada przedsiębiorstwo Pixelon. W swoich działaniach biznesowych wykorzystuje skradzioną technologię.(n)

 • Anioły dobroczynności 17:00

  Jessica Butcher odnosi sukcesy w zdominowanej przez mężczyzn branży technologicznej. Milionerka wyjeżdża na Sri Lankę, gdzie bezrobocie wśród kobiet jest bardzo wysokie. Podaje się za dokumentalistkę badającą sytuację pracujących matek w krajach rozwijających się. W jednej z wiosek Jessica postanawia założyć Dom nadziei - miejsce, w którym kobiety będą mogły zdobywać kwalifikacje zawodowe.(n)

 • Lata 80. Dekada, która nas ukształtowała: Niech pan zburzy ten mur! 18:00

  Lata osiemdziesiąte były też czasem wzrostu zainteresowania dobroczynnością przez sławnych i wpływowych. Z pomocą księżnej Diany i artystów udało się podnieść świadomość ludzi o wirusie HIV i osobach nim zakażonych. Tymczasem na politycznym froncie prezydenci Stanów Zjednoczonych i Związku Radzieckiego Ronald Reagan i Michaił Gorbaczow podjęli kroki w celu zakończenia zimnej wojny, a dziewiętnastoletni Mathias Rust stał się symbolem pokojowego przesłania, gdy wylądował małym samolotem na moskiewskim Placu Czerwonym.(n)

 • Smak wolności 19:00

  Kimi Werner udaje się w nową podróż. Postanawia porozmawiać z ludźmi, którzy zdecydowali się porzucić cywilizację i rozpoczęli życie zgodne z naturą.(n)

 • Czekając na apokalipsę: My, rabusie. Doomsday Preppers 3, s03e05 20:00

  Tyler Smith gromadzi sprzęt, który pomoże mu przetrwać zagładę świata. Kevin Barber przeprowadza rodzinę w spokojne i bezpieczne miejsce.(n)

 • Amerykańska mafia: Końcówka 21:00

  W 1993 roku nowojorska mafia traci na siłach i traci wpływy. Rodzina Bonnano przetrwała jako jedna z nielicznych, ale jej krwawe porachunki wymknęły spod kontroli.(n)

 • Koszmarna wyprawa: Koszmar w dżungli. Banged Up Abroad 10, s10e05 22:00

  W lipcu 2011 roku dwoje amerykańskich obywateli zostało porwanych podczas wakacji spędzanych na Filipinach. Matkę i jej syna uprowadzono do dżungli.(n)

 • Uzależnieni: Heroina. Drugged 2, s02e04 23:00

  Zespół lekarzy próbuje udowodnić mężczyźnie, że jego uzależnienie od heroiny fatalnie odbija się na jego stanie zdrowia. Zaproszony na badania Schuyler, niegdyś wzorowy uczeń i utalentowany koszykarz, pali dziennie dwa gramy narkotyku.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO