×

Wyszukaj artykuł

Program tvNational Geographic People program TV. Program telewizyjny National Geographic People na dziś, jutro i weekend

 • Niezwykły dr Pol: Krowia mama. The Incredible Dr Pol 2, s02e06 15:00

  Z okazji Dnia Matki krowia mama otrzymuje niezwykły prezent. Dwoje cieląt. Brenda asystuje przy porodzie. Dobre wieści otrzymuje także hodowca koni. Tymczasem doktor Pol pomaga małej kozie.(n)

 • Europa w zasięgu ręki: Istria 16:00

  Ashley zwiedza Istrię. Uczy się rzemiosła od miejscowych artystów, spaceruje śladami starożytnych Rzymian i delektuje się lokalnymi przysmakami.(n)

 • Koszmarna wyprawa: Uciec Al-Kaidzie. Banged Up Abroad 11, s11e05 17:00

  Fotograf z USA, Matthew Schrier, towarzyszy Wolnej Armii Syrii, by uwiecznić na zdjęciach walkę z reżimem Baszara Al-Asada. Gdy decyduje się wyjechać z Aleppo, w grudniu 2012 r. zostaje porwany przez Front Al-Nusra, będący siatką Al-Kaidy na terenie Syrii. Wówczas jest bity i poddawany torturom. W lipcu 2013 r. nadarza mu się możliwość ucieczki. Staje przed dylematem, czy zaryzykować, czy też zostać ze współwięźniem, amerykańskim dziennikarzem.(n)

 • Słoneczny rejs: Czas na relaks. Let's Cruise, s01e06 18:00

  Martine i Murielle podróżują wraz z dwoma nastolatkami. Do tej pory nie odbywali rejsu na pokładzie wycieczkowca. Uważają, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednie rozrywki. Na statku można bowiem uczestniczyć w zajęciach sportowych, odbywać wycieczki na ląd, a także przyglądać się występom artystów. Bogatą ofertę mają luksusowe restauracje i klimatyczne bary. To także pierwszy rejs dla podróżującego samotnie Frederica.(n)

 • Niezwykły dr Pol: Szybka diagnoza. Incredible Dr. Pol 7, s07e14 19:00

  Trzytygodniowe prosię ma spuchnięte ucho. Dr Emily diagnozuje groźnego krwiak i go usuwa.(n)

 • Najniebezpieczniejsze miejsca świata: Tunele. World's Most Extreme, s01e06 20:00

  Tunele często stanowią jedyną możliwość pokonania łańcucha górskiego czy zejścia w głąb ziemi. Niekiedy zrządzenie losu czy błąd popełniony przez człowieka może skutkować katastrofą. Strach przed ciemnością w takich sytuacjach bywa najmniejszym zmartwieniem.(n)

 • Cesar Millan na ratunek: Rocky zabijaka. Cesar to the Rescue 3, s03e05 21:00

  Laurie boi się o bezpieczeństwo swojej córki Jolene. Jej pies, Rocky, jest niezwykle agresywny wobec ludzi i innych zwierząt. Cesar Millan szybko przekonuje się, że zachowanie psa jest spowodowane jego niepewnością. Zabiera więc go na intensywny trening do swojego ośrodka. Po kilku tygodniach Jolene odzyskuje odmienionego psa. Następnie Cesar jedzie do Sandry, której córka, Rocio, nie radzi sobie z młodym wyżłem. Szczeniak zaatakował już swoją właścicielkę, więc cała rodzina obawia się, czy pies nie stanie się jeszcze bardziej agresywny, gdy dorośnie.(n)

 • Cesar Millan na ratunek: Uwaga, foksterier!. Cesar to the Rescue 2, s02e02 22:00

  Niepozorny foksterier szorstkowłosy Toby sieje postrach na jednym z osiedli. Właścicielka psa nie może go oddać, ponieważ jej cierpiący na zespół Aspergera syn bardzo przeżyłby to rozstanie. W tym samym odcinku behawiorysta spotka się także z Julianem, którego najlepsi przyjaciele, John i Alexis, nie umieją poskromić swojego australijskiego psa pasterskiego. Vada podczas spacerów atakuje wszystkie inne zwierzęta.(n)

 • Trawka: Negatywne konotacje. American Weed 2, s02e02 23:00

  Laboratoria medyczne w Fort Collins stają w obliczu wizji bankructwa. Ich los zależy od wyników głosowania władz miasta. Były burmistrza, Ray Martinez, robi wszystko, aby przekonać obywateli i radnych, aby nie zgadzali się na dalszy handel marihuaną. Tymczasem prowadzący laboratorium w Colorado Springs Josh Stanley dowiaduje się, że jego firma została okradziona. Wizja zamknięcia lokalu zmusza też małżeństwo Cliffordów do zastanowienia się nad swoją przyszłością. Z kolei sierżant Jim Gerhardt ma pełne ręce roboty przy ściganiu nielegalnych plantatorów.(n)

Lista stacji