×

Wyszukaj artykuł

Program tvMotowizja program TV. Program telewizyjny Motowizja na dziś, jutro i weekend

 • Motoikony: Andrzej Wodziński 18:00

  Bohaterem odcinka jest Andrzej Wodziński. Mężczyzna rozpoczął swoją karierę sportową w latach siedemdziesiątych. Obecnie po prawie trzydziestoletniej przerwie powrócił on do ścigania się na rajdowych odcinka specjalnych i bierze udział w Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.(n)

 • Classic Races - Z archiwum motosportu 19:00

  Czasy Grupy B w rajdach samochodowych przez wielu uznawane są za najlepszy i najciekawszy okres w tym sporcie. Szczególnie dobrze w pamięci kibiców zapadł sezon 1982.(n)

 • Motoślad 19:30

  Gospodarz programu Aleksander Ostry Ostrowski prezentuje najciekawsze modele motocykli i dzieli się ciekawostkami ze świata jednośladów.(n)

 • Motojazda 20:00

  Wyjątkowy magazyn motoryzacyjny, w którym Marek Wieruszewski testuje zarówno najdroższe, jak i zwyczajne auta. Prowadzący w zabawny sposób opowiada o mocnych oraz słabych stronach rozwiązań zastosowanych przez producentów samochodów.(n)

 • The Inside Line - Najszybsi z najszybszych 20:30

  Cotygodniowa porcja informacji wprost ze świata Formuły 1. Twórcy dokonują podsumowania wyścigów, dzielą się wieściami z padoku oraz omawiają najnowsze ciekawostki techniczne.(n)

 • Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Europy: Rajd Cypru - kulisy 21:00

  Na sukces w rajdach składa się wiele czynników. Magazyn Za kulisami rajdu pozwoli na dokładniejsze przyjrzenie się szczegółom, które oddzielają zwycięstwo od porażki.(n)

 • AutoSpeed 21:30

  Najświeższe informacje ze świata sportów motorowych. Prowadzący zbierają nowinki zarówno z krajowych serii wyścigów, jak i dużych imprez międzynarodowych.(n)

 • Wyścigi samochodowe: Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski - podsumowanie 7. i 8. rundy 22:00

  Ostatnie dwie rundy sezonu 2020 w WSMP odbyły się tam, gdzie wszystkie poprzednie - na Torze Poznań. Rywalizacja o mistrzostwo we wszystkich czołowych klasach była jednak otwarta do samego końca.(n)

 • Karting Raport 22:20

  Magazyn poświęcony polskiemu sportowi kartingowemu. W każdym odcinku widzowie zobaczą m.in. relacje z najciekawszych zawodów oraz rozmowy z kierowcami, mechanikami i szefami zespołów.(n)

 • Uniwersytet NASCAR 22:50

  Formuła NASCAR to wyjątkowo interesujący i skomplikowany sport motorowy. O sukcesie zespołu nie decyduje jedynie kierowca, ale także członkowie ekipy, dobra organizacja oraz zaplecze techniczne. Twórcy programu zgłębiają historie tego emocjonującego sportu, prezentują liczne ciekawostki oraz zaglądają za kulisy wyścigów.(n)

 • Isle of Man TT - Miniona dekada: Najlepsze wyścigi Superbike TT ostatniej dekady 22:55

  Przypomnijmy sobie najciekawsze, najbardziej ekscytujące i najbardziej zaskakujące wyścigi klasy Superbike TT z lat 2009-2019.(n)

Lista stacji