×

Wyszukaj artykuł

Program tvMotowizja program TV. Program telewizyjny Motowizja na dziś, jutro i weekend

 • Akademia AJP 12:00

  Zbiór przydatnych porad i lekcji dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z enduro. Pasjonaci opowiedzą o najważniejszych technikach panowania nad motocyklem w terenie i pokażą, jak wykonać poszczególne manewry. Zwrócą też uwagę na najczęściej popełniane błędy.(n)

 • Akademia AJP 12:05

  Zbiór przydatnych porad i lekcji dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z enduro. Pasjonaci opowiedzą o najważniejszych technikach panowania nad motocyklem w terenie i pokażą, jak wykonać poszczególne manewry. Zwrócą też uwagę na najczęściej popełniane błędy.(n)

 • E-sport: Esports WTCR - podsumowanie wyścigu na wirtualnym torze w Sepang 12:15

  Esports WTCR zakończyło rywalizację na malezyjskim Sepang. Rok temu podczas finału sezonu 2019 podwójne zwycięstwo odniósł polski duet z Williams Esports - Kuba Brzeziński i Nikodem Wiśniewski.(n)

 • The Inside Line - Najszybsi z najszybszych 13:55

  Cotygodniowa porcja informacji wprost ze świata Formuły 1. Twórcy dokonują podsumowania wyścigów, dzielą się wieściami z padoku oraz omawiają najnowsze ciekawostki techniczne.(n)

 • AutoSpeed 14:25

  Najświeższe informacje ze świata sportów motorowych. Prowadzący zbierają nowinki zarówno z krajowych serii wyścigów, jak i dużych imprez międzynarodowych.(n)

 • Isle of Man - Classic TT 2019 - podsumowanie 14:55

  Rokrocznie od 1907 roku na Wyspie Man rozgrywany jest wyścig Isle of Man TT. Jedna z najniebezpieczniejszych, ale i najbardziej widowiskowych imprez motocyklowych na świecie. Zawody ściągają na wyspę ogromną rzeszę fanów wyścigów. Dodatkowo odbywa się tam też Classic TT, w którym biorą udział motocykle historyczne.(n)

 • Wyścigi motocyklowe: Bennetts Bristish Superbike Championship w Dunfermline - podsumowanie 16:00

  Motocykliści British Superbike tylko dwukrotnie rywalizują poza Anglią - raz w Holandii na starcie finałowej fazy Showdown oraz raz w Szkocji w Knockhill, gdzie odbyła się piąta runda sezonu 2019. Jedyny permanentny tor w północnej części Wielkiej Brytanii ma zaledwie 2 kilometry długości i jest najkrótszym oraz jednym z najszybszych w kalendarzu BSB.(n)

 • E-sport: Republic of Simracers - iRacing - podsumowanie 5. rundy 17:00

  Zakończenie sezonu Republic of Simracers - iRacing odbyło się na amerykańskim Road Atlanta. Dosyć krótki i niezwykle szybki tor w połączeniu z walką o mistrzostwo gwarantował niezwykłe emocje.(n)

 • RSMP Raport 17:30

  Podsumowanie minionej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.(n)

 • Motoślad 18:00

  Gospodarz programu Aleksander Ostry Ostrowski prezentuje najciekawsze modele motocykli i dzieli się ciekawostkami ze świata jednośladów.(n)

 • Kaskaderzy: Full Contact 18:30

  Najpopularniejsze i najbardziej widowiskowe triki ekipy Action Concepts. Członkowie zespołu zaprezentują m.in. skoki z dachu, wypadnięcie z samochodu i upadek ze schodów.(n)

 • Made in...: MAN 19:00

  Skrót MAN pochodzi od nazwy firmy Machine-Works Augsburg-Nuremberg Intercorporated. Przedsiębiorstwo od pond dwóch i pół wieku przoduje na europejskim rynku samochodów ciężarowych, silników oraz urządzeń przemysłowych.(n)

 • Motojazda 19:30

  Mariusz Wieruszewski sprawdza na co stać nowe porsche cayenne turbo S E-Hybrid coupe, oszczędną hybrydę za milion złotych.(n)

 • Kroniki sportu motorowego (1950-1975) 20:00

  Przegląd najważniejszych wydarzeń ze świata sportów motorowych w latach 1950-1975. W programie znajdą się także wywiady z legendarnymi kierowcami tego okresu, m.in. Juanem Manuelem Fangio, Jackiem Brabhamem, Jimem Clarkiem, Jochenem Rindtem, Grahamem Hillem oraz Emersonem Fittipaldim.(n)

 • Moto Archiwum Wojtka Majewskiego 20:35

  Zbiór niezwykłych wspomnień jednego z najwybitniejszych polskich dziennikarzy motoryzacyjnych Wojciecha Majewskiego. W programie pojawią się nagrania z rajdów i wyścigów z całego świata, relacje z salonów samochodowych i światowych premier nowych modeli oraz filmów z imprez, w których autor brał udział.(n)

 • Karting Raport 20:55

  Magazyn poświęcony polskiemu sportowi kartingowemu. W każdym odcinku widzowie zobaczą m.in. relacje z najciekawszych zawodów oraz rozmowy z kierowcami, mechanikami i szefami zespołów.(n)

 • Wyścigi samochodowe: NASCAR - podsumowanie wyścigu w Concord 21:25

  Coca-Cola 600 to jeden z czterech najważniejszych wyścigów w kalendarzu NASCAR Cup Series. Najdłuższy wyścig sezonu o długości ponad 965 kilometrów stanowi wyzwanie dla kierowców oraz ich samochodów.(n)

 • Motoikony: Adam Smorawiński 22:30

  Kolejnym bohaterem programu jest Adam Smorawiński, jeden z najlepszych kierowców rajdowych w historii Polski. Szczyt jego kariery oraz największych sukcesów przypadał na lata 70. i 80. XX wieku.(n)

 • Autoportret Ostrego 23:00

  Autorski program Aleksandra Ostrowskiego, w którym dziennikarz przedstawi swoje ulubione tematy z zakresu motoryzacji. W każdym odcinku prowadzący opowie o niezwykłym modelu auta oraz ciekawostkach technicznych.(n)

 • E-sport: Supercars All Stars Eseries - podsumowanie wyścigów na wirtualnych torach w Austin i Sebring 23:35

  Kolejne wyścigi BP Supercars All Stars Eseries odbyły się ponownie na dwóch amerykańskich torach. Tym razem zawodnicy jeździli po wirtualnych wersjach Circuit of the Americas oraz Sebring International Raceway.(n)

Lista stacji