×

Wyszukaj artykuł

Program tvMetro program TV. Program telewizyjny Metro na dziś, jutro i weekend

 • ShortStory: Jacek Braciak 20:05

  Przegląd motywów znanych z rozmaitych produkcji filmowych.(n)

 • Detektyw Monk 20:10

  Adrian Monk zostaje przyłapany podczas wizyty w domu swojej nieżyjącej żony Trudy. W związku z tym zostaje wysłany do Instytutu Psychiatrycznego Medford na dwudniową obserwację. Monk poznaje kilku pacjentów. Jeden z nich, John Wurster, uważa się za detektywa, a Manny, mężczyzna po trzydziestce, nadal wierzy w istnienie Świętego Mikołaja. Wurster opowiada Monkowi o morderstwie, które popełniono w instytucie przed czterema laty. Pacjent Bill LaFrankie zastrzelił doktora Conrada Goulda w pokoju ze sprzętem medycznym. Potem ukradł barbiturany i zmarł z przedawkowania. Jednak nigdy nie znaleziono pistoletu. Wurster zwierza się Monkowi, że nigdy nie uwierzył w oficjalną wersję wydarzeń. Podczas terapii grupowej Manny opowiada, że poprzedniej nocy widział przez okno Świętego Mikołaja, który schodził po kominie. Zaintrygowany Monk postanawia to sprawdzić i znajduje kawałek czerwonego materiału na kominie. Uważa, że ma to związek z morderstwem dr Goulda.(n)

 • Lucyfer 21:10

  Chloe prowadzi śledztwo dotyczące działań bezwzględnego gangu motocyklowego. Lucyfera nudzi ta sprawa. Wkrótce jednak dołącza do pani detektyw, gdy dowiaduje się, że skradziono należący do niego kontener z całą tajemniczą zawartością. Władca piekła nie chce zdradzić policjantce, co tak naprawdę mu odebrano, ale zależy mu na odzyskaniu swojej własności.(n)

 • Nie do uwierzenia!: Owłosione dziecko i najwyższy człowiek świata 22:10

  Historie osób, którym natura lub przypadek odmieniły wygląd lub zdeformowały ciało. Widzowie zobaczą wywiady z nimi i przekonają się, jak dają sobie radę z trudami codziennego życia, oraz reakcjami otocznia na ich wygląd.(n)

 • Nagi instynkt przetrwania 23:10

  Dwójka nieznanych sobie ludzi, kobieta i mężczyzna, zostaje pozostawiona w odludnym miejscu, gdzie panują trudne warunki klimatyczne. Muszą spędzić tam 21 dni, nie posiadając jedzenia, wody ani ubrania. Mogą zabrać ze sobą tylko jeden przedmiot. Operatorzy pokazują, jak ludzie zdani na własne towarzystwo uczą się współpracować i podejmować razem kluczowe decyzje. Widzowie przekonają się, że odpowiednia wiedza i umiejętności mogą być bardzo przydatne w ekstremalnych momentach, a nawet przesądzić o przeżyciu.(n)

Lista stacji