×

Wyszukaj artykuł

Program tvMetro program TV. Program telewizyjny Metro na dziś, jutro i weekend

 • Wielka demolka 15:00

  Brian i Ashley mają dość swojej kuchni, w której brakuje zmywarki, schowków i przestrzeni do przygotowywania posiłków. Jason Cameron proponuje im, że jeśli w ciągu 30 minut zdemolują wnętrze nielubianego pomieszczenia, stworzy im nową, funkcjonalną kuchnię.(n)

 • Wielka demolka. Sledgehammer 2, s02e13 15:30

  Paul i Heather Frietch korzystają z propozycji Jasona i bez wahania niszczą swoją pralnię oraz łazienkę dla gości. Prowadzący próbuje stworzyć w tych miejscach świetnie zorganizowaną przestrzeń dla gospodarzy i czwórki ich dzieci.(n)

 • Przyjaciele 15:55

  Joey ma być specjalnym gościem w popularnym teleturnieju. Niestety okazuje się, że jego przyjaciele nie będą mogli przyjść na nagranie. Monica i Rachel planują na ten dzień wyprawienie Phoebe wieczoru panieńskiego, a Ross i Chandler wybierają się na zjazd absolwentów. Podczas nagrania Joey, który nie gra o wygraną, a jedynie jako gwiazda ma pomóc w grze pozostałym uczestnikom, jest bardzo zdenerwowany i nie wypada najlepiej. Ross i Chandler na zjeździe absolwentów wspominają stare, dobre studenckie czasy. Monica i Rachel zabawiają Phoebe podczas wieczoru panieńskiego. Bohaterka przyjęcia domaga się męskiego striptizu. Przyjaciółki spełniają jej życzenie.(n)

 • Przyjaciele 16:30

  Wkrótce ma się odbyć ślub Phoebe i Mike'a. Okazuje się, że ojczym panny młodej, który miał poprowadzić ją do ołtarza, nie będzie mógł przybyć na uroczystość. W tej sytuacji Phoebe prosi Joeya, by go zastąpił. Za przygotowania i organizację wesela odpowiada Monica. Niestety panna młoda i jej przyjaciółka mają inne wyobrażenia co do uroczystości. Mike dowiaduje się, że jednemu z jego druhów coś wypadło i nie będzie mógł przyjechać na ślub. Chandler i Ross walczą o to, który z nich ma zająć jego miejsce. Kiedy wszystko wydaje się gotowe, niespodziewana śnieżyca krzyżuje plany pary młodej, która nie może wydostać się z mieszkania i udać do restauracji, gdzie mieli świętować zaślubiny.(n)

 • Przyjaciele 17:00

  Joey otrzymuje zaproszenie na casting do sztuki teatralnej. Niestety duża część tekstu jest w języku francuskim. Joey, który skłamał w życiorysie, że świetnie go zna, w ciągu kilku dni musi przyswoić jak najwięcej słówek. Pomaga mu Phoebe. Monica i Chandler goszczą Ericę, biologiczną matkę dziecka, które mają adoptować. Oprowadzają ją po mieście, a następnie podpytują, kto jest ojcem dziecka. Okazuje się, że dziewczyna sama nie jest do końca tego pewna. Rachel dowiaduje się, że jej ojciec miał zawał serca i leży w szpitalu. Ross towarzyszy jej w klinice, a później zawozi ją również do domu jej ojca. Kiedy są sam na sam, Rachel w chwili słabości próbuje uwieść przyjaciela.(n)

 • Przyjaciele 17:30

  Phoebe, od niedawna mężatka, zastanawia się nad zmianą panieńskiego nazwiska na nazwisko męża. Gdy udaje się do urzędu, okazuje się, że może przybrać dowolnie wybrane nazwisko. Postanawia wykorzystać tę okazję i wybiera sobie takie imię i nazwisko, o jakim zawsze marzyła - księżniczka Consuela Hamaknabanana. Jej mąż nie jest tym zachwycony. Monica i Chandler kupują nowy dom. Ross zostaje dobrze oceniony przez Komisję Rewizyjną Do Spraw Etatów. Rachel otrzymuje zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy w firmie, która jest głównym konkurentem jej obecnego pracodawcy.(n)

 • Megaładunki 18:00

  Armia specjalistów zajmuje się dostarczeniem specjalnych ładunków na cały świat w całości na czas. Niektóre z nich są ogromne, inne - bardzo cenne.(n)

 • Dom otwarty 19:00

  Brooke i Dack mają dwójkę dzieci i prowadzą szczęśliwe życie. Sen z powiek spędza im jedynie dom. Nic w nim do siebie nie pasuje, pokoje są niefunkcjonalne, ciemne i wymagają remontu. Siostry mają do dyspozycji budżet w wysokości 70 tysięcy dolarów.(n)

 • Pożegnanie z Afryką 20:00

  "Pożegnanie z Afryką" to nagrodzona siedmioma Oscarami adaptacja powieści Karen Blixen, jej listów oraz biografii. W główną bohaterkę wcieliła się Meryl Streep, która za tę rolę otrzymała nominację do Nagrody Akademii. Statuetki przyznano m.in. za reżyserię, zdjęcia, muzykę i scenariusz. Akcja filmu "Pożegnanie z Afryką" rozgrywa się w 1914 r., u progu wybuchu I wojny światowej. Karen (Meryl Streep) wychodzi za mąż za swojego przyjaciela Brora Blixena (Klaus Maria Brandauer), właściciela farmy w Kenii. Nowożeńcy osiadają w Afryce, gdzie zamierzają hodować bydło. Niestety młody mąż nie jest z Karen do końca szczery. Małżeństwo zawarte z rozsądku nie przynosi zresztą satysfakcji żadnej ze stron. Podczas gdy Bror całe dnie spędza na polowaniach, Karen samotnie snuje się po domu. Czas umilają jej wizyty myśliwych Berkeleya Cole'a (Michael Kitchen) i Denysa Fincha Hattona (Robert Redford). Kobieta nawiązuje nić porozumienia z Denysem. Ich przyjaźń wkrótce przeradza się w romans. Zdradzony Bror opuszcza Karen, która u boku kochanka wcale nie czuje się szczęśliwa. Zwłaszcza że Denys, typowy samotnik, nie zamierza się żenić. Tymczasem do Kenii docierają wieści o wybuchu I wojny światowej. Bohaterka "Pożegnania z Afryką", zmożona chorobą, szykuje się do wyjazdu do rodzinnej Danii. To jednak wcale nie koniec jej problemów.(n)

 • Nagi instynkt 23:15

  "Nagi instynkt" Paula Verhoevena to erotyczny thriller, który najczęściej bywa określany także mianem skandalizującego. Pamiętną kreację stworzyła tu nominowana do Złotego Globu Sharon Stone, której na ekranie partneruje Michael Douglas. Film był nominowany do Oscara w dwóch kategoriach, m.in. za muzykę Jerry'ego Goldsmitha. Akcja filmu "Nagi instynkt" osadzona jest w San Francisco. Tamtejsza policja prowadzi śledztwo w sprawie śmierci gwiazdora rocka Johnny'ego Boza (Bill Cable). Wiadomo, że mężczyzna został zabity podczas spotkania z kochanką. Kierujący dochodzeniem detektyw Nick Curran (Michael Douglas) przesłuchuje piękną i intrygującą Catherine Tramell (Sharon Stone), przyjaciółkę ofiary, która widziała Johnny'ego jako ostatnia. Catherine jest pisarką. W swojej ostatniej powieści umieściła opis zbrodni identycznej z zabójstwem Boza. Kobieta sugeruje, że ktoś chce zrzucić na nią winę za morderstwo. Wyjawia też Nickowi, że bohaterem jej kolejnej książki będzie policjant, który zakochuje się w podejrzanej i zostaje przez nią zamordowany. Szybko okazuje się, że Curran nie potrafi się oprzeć inteligentnej pisarce. Nawiązuje z nią romans, pomimo ostrzeżenia policyjnej psycholog, doktor Beth Garner (Jeanne Tripplehorn), która zna Catherine z college'u. Stopniowo Nick poznaje kolejne szczegóły na temat przeszłości Tramell. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy ginie porucznik Nilsen (Daniel von Bargen) z wydziału wewnętrznego. Niedługo potem ofiarą zabójstwa pada Roxy (Leilani Sarelle), kochanka pisarki, zazdrosna o jej romans z detektywem.(n)

Lista stacji