×

Wyszukaj artykuł

Program tvMetro program TV. Program telewizyjny Metro na dziś, jutro i weekend

 • Podniebni bohaterowie 2:00

  Pod okiem kamer trzy zespoły ratownicze biorą udział w ryzykownych akcjach. Ratują życie ludzi lub wspierają transporty ciężkich ładunków. Trzy załogi helikopterów ratunkowych mocno angażują się w swoją pracę i zawierają między sobą prawdziwe przyjaźnie.(n)

 • Top of the Top Festival - Sopot 3:05

 • Rzeczy Od-Nowa 3:45

  Artysta plastyk i rzeźbiarz, Jimi Ogden, nadaje zniszczonym przedmiotom nowe życie i niepowtarzalny charakter. W tym odcinku udowadnia, w jaki sposób odmienić wygląd komody z lat 70. XX wieku przy pomocy koloru. Prezentuje również nietypowe zastosowanie dla zabytkowej niecki do wyrabiania chleba oraz różne funkcjonalne sposoby zastosowania sklejki.(n)

 • Metro Art 4:15

 • Dziewczyny z Hollywood 4:20

  "Dziewczyny z Hollywood" to program prowadzony przez znaną dziennikarkę Annę Wendzikowską. Tym razem w stacji TVN Fabuła przybliża ona sylwetki znanych na całym świecie kobiet, które uważane są powszechnie za największe gwiazdy dawnego Hollywood. Autorka programu opowiada o ich życiu codziennym. Wśród bohaterek programu "Dziewczyny z Hollywood" pojawiają się m.in. takie sławy, jak Marilyn Monroe, Vivien Leigh, Audrey Hepburn czy Ingrid Bergman. Dziennikarka zdradza widzom ciekawostki dotyczące ich prywatnego życia. Opowie o tym, w jaki sposób aktorki dbały o swój olśniewający wygląd, co jadły, co robiły w wolnym czasie. Oprócz tego poszuka odpowiedzi na pytanie, dlaczego akurat one przyciągały do kin tysiące widzów.(n)

 • Wędkarstwo nasze hobby 4:30

  Program skierowany do miłośników wędkowania. Twórcy udowadniają, że łowienie ryb wcale nie jest nudnym zajęciem. Pokazują ciekawe miejsca połowów, nowoczesny sprzęt i prawdziwych pasjonatów spędzania czasu nad wodą.(n)

 • Co Ty wiesz o broni? 5:00

  Ekipa programu przyjrzy się broni z czasów legendarnego Dzikiego Zachodu. Krzysztof Pluta sprawdzi też, czy rzeczywiście da się uratować wisielca poprzez przestrzelenie sznura.(n)

 • Co Ty wiesz o broni? 5:30

  Starszy sierżant Krzysztof Pluta sprawdzi, czy dźwięk wystrzału lepiej tłumi poduszka, czy przeznaczony do tego tłumik. Widzowie dowiedzą się także, dlaczego Walther PPK stał się ulubioną bronią Jamesa Bonda.(n)

 • WstajeMY! 6:00

  Trenerzy personalni i instruktorzy fitness, Emilia Błaziak i Tomasz Choiński, zachęcają widzów do podejmowania aktywności fizycznej. Ukazują, że kultura fizyczna dotyczy każdego, bez względu na wiek, płeć, wagę, wzrost czy stopień sprawności. Regularne ćwiczenia umożliwiają zachowanie kondycji i dobrego zdrowia. Oprócz wykonywania ćwiczeń według instrukcji trenerów, udzielanych w trakcie programu, widzowie mogą także zamówić swój indywidualny plan treningowy. Specjaliści udzielają również porad z zakresu ćwiczeń jogi, medytacji i pilatesu oraz zbilansowanej diety.(n)

 • Prawo Agaty. s06e12 7:00

  Dorota przyjeżdża do Warszawy, by z pomocą Agaty szukać dziewczyny, która wróciła z Nicei. Przybysz prowadzi sprawę 18-letniego Filipa, syna znanego dziennikarza, który chce uzyskać zgodę na ślub z młodszą o dwa lata dziewczyną. To jedyny sposób na to, żeby jej pomóc po tym, jak matka wyrzuciła ją z domu. Dębski znajduje nowego świadka, który może zeznawać przeciwko Góreckiemu. Prawnicy muszą działać szybko, gdyż Górecki planuje ucieczkę za granicę. Gdy już wydaje się, że przestępca trafi za kratki, sprawa przyjmuje nieoczekiwany obrót. Przez niefrasobliwość Bartka Franek trafia do szpitala. Aniela staje przed trudnym wyborem.(n)

 • Prawo Agaty. s06e13 8:00

  Rusza proces o handel kobietami, w którym oskarżonym jest Górecki. Agata jest pełnomocnikiem oskarżycieli posiłkowych. Są nimi rodzice zaginionej Renaty Tilkert. Kobieta prawdopodobnie jest zmuszana za granicą do prostytucji. Skazanie Góreckiego będzie także oznaczać oczyszczenie Doroty z korupcyjnych zarzutów. Aniela opuszcza kancelarię i przygotowuje się do wyjazdu z kraju. Jest zdeterminowana, by być jak najdalej od Bartka. W sprawie Agaty pojawiają się problemy. Potencjalny świadek boi się zeznawać, a Górecka ponownie znika. Jej mąż odkrywa podwójną grę Dębskiego, który pozostając formalnie jego adwokatem, pomaga Przybysz. Wygrana w procesie staje pod znakiem zapytania. Wyrok na Góreckiego oznacza śmierć zawodową dla Marka oraz poważne kłopoty dla Agaty.(n)

 • Mała piękność 9:00

  Kulisy konkursów piękności dla dzieci. Dokumentaliści przedstawiają uczestników w różnym wieku i z różnych środowisk, którzy walczą o tytuł królowych i królów piękności. Świat ten kieruje się bardzo twardymi zasadami. Kamery śledzą przygotowania do rywalizacji najmłodszych.(n)

 • Salon sukien ślubnych: Polska 10:00

  Stefano pomaga wybrać odpowiednią suknię ślubną piosenkarce Dodzie. Wokalistka nie poprzestaje na jednej przymiarce.(n)

 • Salon sukien ślubnych: Polska 10:30

  Barbara Kurdej-Szatan przychodzi do salonu razem ze swoją przyjaciółką Magdą. Ona oraz kilka innych osób doradza jej w wyborze najpiękniejszej sukni. Oczywiście radą służy im także Stefano.(n)

 • Salon sukien ślubnych: Polska 11:00

  Stefano i konsultantki pomagają dziewczynie ze wschodniej części Polski, która marzy o tradycyjnej sukni. Salon odwiedza również kochająca wyzwania przyszła panna młoda z Warszawy.(n)

 • Salon sukien ślubnych: Polska 11:30

  W odcinku dla jednej z panien młodych zostanie przygotowana niespodzianka. Salon odwiedza wokalistka Justyna Steczkowska. Wraz ze Stefano będzie doradzać swojej fance.(n)

 • Szczęście nie zna wagi: Chudzielec. My Big Fat Fabulous Life, s01e10 12:00

  Whitney zaprasza na przegląd najciekawszych fragmentów z całego sezonu. Odpowiada na prowokacyjne pytania widzów i odkrywa kulisy swoich intymnych relacji.(n)

 • Dziewczyny z Hollywood: Kate Winslet 12:30

  Anna Wendzikowska opowie o gwiazdach dawnego Hollywood, które stały się wzorem do naśladowania dla milionów kobiet. Dziennikarka dowie się, w jaki sposób ikony mody i stylu dbały o swój olśniewający wygląd. Zdradzi też ciekawostki z ich prywatnego życia oraz opowie o ukochanych zwyczajach, czy ulubionych przepisach. Oprócz tego spróbuje odpowiedzieć dlaczego akurat one przyciągały do kin tysiące widzów.(n)

 • Szczeniackie wojsko 12:45

  Znany między innymi z roli w "Ostatnim skaucie" Damon Wayans wciela się w lekkiej komedii "Szczeniackie wojsko" w postać majora Bensona Payne'a. Mężczyzna przechodzi właśnie do cywila, choć bardzo trudno jest mu się rozstać z mundurem i wojskową dyscypliną. Wkrótce na polecenie pułkownika Stone'a (Michael Ironside) trafia do prywatnej szkoły dla kadetów. W placówce Benson musi w ciągu kilku tygodni przygotować oddział niezdyscyplinowanych, kilkunastoletnich chłopców do zawodów międzyszkolnych w grach wojennych. Po przybyciu na miejsce Payne zastaje kompletny chaos. Uczniowie nie są przyzwyczajeni do twardych wojskowych reguł. Przed majorem stoi niełatwe zadanie zrobienia z nich żołnierzy. Z pomocą przychodzi mu Emily Walburn (Karyn Parsons). Nowa współpracownica bardzo przypada do gustu głównemu bohaterowi komedii "Szczeniackie wojsko".(n)

 • Walka o bagaż 14:50

  Aukcyjni specjaliści ruszają do Red Hook w stanie New York, by szukać prawdziwych skarbów na lokalnych targowiskach. Billy chce znaleźć przedmioty z czasów II wojny światowej, Mark pragnie zdobyć zdalnie sterowany helikopter, a Martins robi wszystko, by się wzbogacić.(n)

 • Walka o bagaż 15:20

  Ekipa wybiera się na policyjną aukcję w Stockton w Kalifornii. Pod młotek trafia tam wiele cennych przedmiotów. Wśród nich znajduje się stary automat do gier.(n)

 • Dziwaczne potrawy Ameryki 15:50

  Andrew odwiedza malownicze Vancouver. Na miejscu odkrywa całe mnóstwo pysznego jedzenia.(n)

 • Legendarne miejscówki 16:50

  Josh Gates przedstawia kulisy zaginięcia pewnego milionera z Malezji, Jima Thompsona. Widzowie dowiedzą się również, dlaczego upadło antyczne miasto w Kambodży oraz jak Boliwijczycy świętują na okoliczność śmierci.(n)

 • Dorwać komandosa 17:20

  W górzystym terenie na zachodnim wybrzeżu Szkocji Joela czeka największe wyzwanie w karierze. Musi uciec przed drużyną szkockich wojowników.(n)

 • NASA - archiwum tajemnic. NASA's Unexplained Files 2, s02e08 18:20

  Naukowcy poddają analizie różne zjawiska zaobserwowane przez astronautów w kosmosie i na Ziemi. W tym odcinku kamery NASA zarejestrowały UFO, które rozbiło się w Pensylwanii. Jednocześnie na Merkurym odkryta zostaje zamarznięta woda.(n)

 • Nagi instynkt przetrwania 19:20

  Dwójka nieznanych sobie ludzi, kobieta i mężczyzna, zostaje pozostawiona w odludnym miejscu, gdzie panują trudne warunki klimatyczne. Muszą spędzić tam 21 dni, nie posiadając jedzenia, wody ani ubrania. Mogą zabrać ze sobą tylko jeden przedmiot. Operatorzy pokazują, jak ludzie zdani na własne towarzystwo uczą się współpracować i podejmować razem kluczowe decyzje. Widzowie przekonają się, że odpowiednia wiedza i umiejętności mogą być bardzo przydatne w ekstremalnych momentach, a nawet przesądzić o przeżyciu.(n)

 • Nagi instynkt przetrwania 20:20

  Dwójka nieznanych sobie ludzi, kobieta i mężczyzna, zostaje pozostawiona w odludnym miejscu, gdzie panują trudne warunki klimatyczne. Muszą spędzić tam 21 dni, nie posiadając jedzenia, wody ani ubrania. Mogą zabrać ze sobą tylko jeden przedmiot. Operatorzy pokazują, jak ludzie zdani na własne towarzystwo uczą się współpracować i podejmować razem kluczowe decyzje. Widzowie przekonają się, że odpowiednia wiedza i umiejętności mogą być bardzo przydatne w ekstremalnych momentach, a nawet przesądzić o przeżyciu.(n)

 • W umyśle mordercy 21:20

  Dziennikarz śledczy Chris Hansen analizuje najgłośniejsze i najbardziej skomplikowane śledztwa w sprawie makabrycznych morderstw w USA. Rozmawia ze świadkami, sąsiadami ofiar i policjantami.(n)

 • Nie do uwierzenia!: Owłosione dziecko i najwyższy człowiek świata 22:20

  Historie osób, którym natura lub przypadek odmieniły wygląd lub zdeformowały ciało. Widzowie zobaczą wywiady z nimi i przekonają się, jak dają sobie radę z trudami codziennego życia, oraz reakcjami otocznia na ich wygląd.(n)

 • Narzeczone z Ukrainy wg Jodie Marsh 23:20

  Jodie Marsh udaje się na Ukrainę, aby przyjrzeć się coraz bardziej popularnemu sposobowi na znalezienie miłości. W tym celu spotyka się z przedstawicielami międzynarodowej agencji randkowej. Rozmawia także z osobami, które uważają się na żywy dowód na to, że szukanie małżonka za pośrednictwem takiego biura naprawdę działa. Rozmówcami Jodie są poza tym osoby, których zdaniem narzeczone ze "sprzedaży wysyłkowej" są narażone na wykorzystanie, a nawet przemoc ze strony nieznajomego męża.(n)

Lista stacji