Program tvMetro program TV. Program telewizyjny Metro na dziś, jutro i weekend

 • W umyśle mordercy 0:10

  Mike Sisco i Karen Harkness zapraszają rodziców na wesele. Jednak przed ślubem para zostaje zamordowana w łóżku. Chris Hansen poszukuje prawdy i motywu morderstwa.(n)

 • Celnicy na straży Europy 1:10

  Program ukazujący pracę hiszpańskiej straży granicznej, która strzeże bezpieczeństwa w portach, na lotniskach oraz na lądowych granicach Hiszpanii. Funkcjonariusze służb granicznych codziennie zmagają się z wieloma zagrożeniami, takimi jak terroryzm czy przemyt narkotyków i broni. Do najbardziej pracowitych okresów należy lato, podczas którego wzmaga się ruch na granicach. W kolejnych odcinkach widzowie dowiedzą się w jaki sposób strażnicy odróżniają zwykłych turystów od potencjalnych przestępców, jak odnaleźć podejrzany kontener oraz gdzie mogą ukrywać się nielegalni imigranci.(n)

 • Fachowcy 1:40

  Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial paradokumentalny przedstawiający perypetie fachowców. Bohaterzy niejednokrotnie byli świadkami wielu nietypowych zdarzeń, które spotkały ich podczas wykonywania swojej pracy. Postawieni w krępujących sytuacjach poznają pikantne szczegóły życia zleceniodawców oraz ich rodzinne problemy. Przyglądają się romansom, zdradom, imprezom, czy kradzieżom. Zdarza się także, że sami dopuszczają się niecnych zachowań. Widzowie będą mieli okazję przekonać się, że rzeczywistość pracy ,,złotych rączek" potrafi mocno zaskoczyć.(n)

 • Męski typ : Jerzy Dziewulski 2:20

  Gościem Agnieszki Cegielskiej będzie Jerzy Dziewulski, polski polityk, policjant i antyterrorysta, a także poseł na Sejm I, II, III i IV kadencji. W roku 2005 bez powodzenia startował w wyborach do Senatu jako kandydat niezależny. Po wyborczej porażce wycofał się z polityki i zajął prowadzeniem działalności gospodarczej.(n)

 • Polacy z wyboru 2:50

  Serial dokumentalny opowiadający o obcokrajowcach, którzy postanowili zamieszkać w Polsce. Paulina Młynarska przeprowadza z nimi szczere rozmowy na temat życia w kraju nad Wisłą. Opowiedzą, jakie były powody dla przeprowadzki - miłość, praca, pasja, a może czysty przypadek. Widzowie dowiedzą się, co ich bawi czy zaskakuje w naszym kraju. Bohaterami serialu będą m.in. znany muzyk Nick Sinckler, tancerz Stefano Terrazzino, mistrz mieszanych sztuk walki Mamed Khalidov czy projektantka mody Natasha Pavluchenko. Jednak w programie pojawią się także ludzie zwykli. Aikko Miwa jest właścicielką pensjonatu w Nowym Targu i promuje wśród gości kulturę swojego ojczystego kraju. Samira Zeair jest transplantologiem i ordynatorem szpitala, a także restauratorem. Widzowie poznają też historię Japonki, która uczy sztuki robienia sushi w polskich górach, Nowozelandczyka, który założył kaszubską gazetę, oraz muzyka, który urzeczony Polską porzucił Broadway.(n)

 • Top of the Top Festival - Sopot 3:50

 • Kobiety w mundurach 4:30

  Saper, policjantka konna, górniczka... te kobiety wybrały zawody nietypowe dla płci pięknej. Bohaterkami drugiego sezonu fascynującej serii będą panie pracujące m.in. w Straży Ochrony Kolei, w Górskim Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym czy w policji. Te kobiety nie stosują wobec siebie taryfy ulgowej, a swoje obowiązki wykonują równie sumiennie jak ich koledzy. W programie dowiemy się także, jak łączą pracę z życiem prywatnym.(n)

 • W roli głównej: Tomasz Kot 5:00

  Tomasz Kot mógł zostać wybitnym malarzem lub misjonarzem, ale postanowił sprawdzić się jako aktor. Potrafi zagrać wybitnego lekarza, bluesowego wokalistę, czy milionera z poczuciem humoru. Oprócz wzrostu wyróżnia go niezwykła umiejętność parodiowania wszystkich i wszystkiego. Po sukcesie filmu "Bogowie", w którym wcielił się w główną rolę, zyskał wielki rozgłos. W rozmowie z Magdą Mołek mówi, że popularności uczy się cały czas. Lubi filozofować, dlatego opowiadając o życiu osobistym, dochodzi czasem do zaskakujących konkluzji.(n)

 • Rzeczy Od-Nowa. s01e12 5:30

  W tym odcinku prowadzący demonstruje m.in., jak w prosty sposób zmienić obicie fotela i przygotować ozdobę do dziecięcego pokoju ze skrawków materiału i kilku gałązek.(n)

 • WstajeMY! 6:00

  Trenerzy personalni i instruktorzy fitness, Patryk Puczyłowski i Iwona Gruszka, zachęcają widzów do podejmowania aktywności fizycznej. Ukazują, że kultura fizyczna dotyczy każdego, bez względu na wiek, płeć, wagę, wzrost czy stopień sprawności. Regularne ćwiczenia umożliwiają zachowanie kondycji i dobrego zdrowia. Oprócz wykonywania ćwiczeń według instrukcji trenerów, udzielanych w trakcie programu, widzowie mogą także zamówić swój indywidualny plan treningowy. Specjaliści udzielają również porad z zakresu ćwiczeń jogi, medytacji i pilatesu oraz zbilansowanej diety.(n)

 • Sąd rodzinny: Chłopiec do bicia 7:00

  Serial przybliża procedury stosowane w procesach, w których instancją rozstrzygającą jest sąd rodzinny. Obejmuje takie sprawy jak przestępstwa nieletnich, pozwy o rozwód, alimenty, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem. Zwaśnione strony reprezentują doświadczeni adwokaci. Ostatnie słowo należy zaś do sędziego Artura Lipińskiego.(n)

 • Top of the Top Festival - Sopot 8:00

 • Angry Birds 8:40

  Oparty na popularnej grze serial opowiadający o przygodach ptaków nielotów, które próbują ochronić się przed siejącymi spustoszenie świniami.(n)

 • Wanda i Zielony Ludek 8:55

  Perypetie sympatycznej mieszanki lasu, Wandy. Pewnego dnia w pobliżu jej domu rozbija się statek kosmiczny z obcym na pokładzie. Przybysz szybko się z nią zaprzyjaźnia. Zielony stworek, obdarzony nadprzyrodzonymi zdolnościami, prezentuje swojej nowej znajomej magiczne sztuczki. Wspólnie przeżywają wiele niezwykłych przygód.(n)

 • Wanda i Zielony Ludek 9:10

  Perypetie sympatycznej mieszanki lasu, Wandy. Pewnego dnia w pobliżu jej domu rozbija się statek kosmiczny z obcym na pokładzie. Przybysz szybko się z nią zaprzyjaźnia. Zielony stworek, obdarzony nadprzyrodzonymi zdolnościami, prezentuje swojej nowej znajomej magiczne sztuczki. Wspólnie przeżywają wiele niezwykłych przygód.(n)

 • Wanda i Zielony Ludek 9:25

  Perypetie sympatycznej mieszanki lasu, Wandy. Pewnego dnia w pobliżu jej domu rozbija się statek kosmiczny z obcym na pokładzie. Przybysz szybko się z nią zaprzyjaźnia. Zielony stworek, obdarzony nadprzyrodzonymi zdolnościami, prezentuje swojej nowej znajomej magiczne sztuczki. Wspólnie przeżywają wiele niezwykłych przygód.(n)

 • Prawo Agaty . s02e08 9:40

  Pogrążona w finansowym kryzysie kancelaria zdobywa zamożnego klienta. Biznesmen, zajmujący się eksportem mebli do Niemiec, zostaje oskarżony o przemyt narkotyków. Agata usiłuje przekonać nadgorliwą prokurator (Magdalena Schejbal), że to konkurencja klienta próbuje mu zaszkodzić. Prawniczka otrzymuje pilny telefon. Okazuje się, że jej ojciec miał zawał. W podróży do Bydgoszczy towarzyszy jej Dębski. Bartek zastępuje Agatę w sądzie. W domu Doroty niespodziewanie zjawia się teściowa. Nie informuje nikogo, jak długo zamierza zostać. Jej wizyta wytrąca synową z równowagi.(n)

 • Idealna niania 10:40

  Monika i Jurek od 14 lat są małżeństwem, mają dwójkę dzieci. Marta, przyszła na świat 9 lat temu i natychmiast została domową królewną rozpieszczaną przez rodziców. Po narodzinach Jaśka, grzeczna i spokojna dotąd dziewczynka, stara się dorównać braciszkowi w psotach. Jasiek jest maskotką całej rodziny, ale też rozrabiaką, który słodkim uśmiechem potrafi rozbroić wszystkich i wzruszyć nagłym wyznaniem miłości. Rodzice mają trudności z zapanowaniem nad tym zgranym i kochającym się rodzeństwem. Wiedzą, że rozpuścili swoje potomstwo. Mają też świadomość, ze wyręczają dzieciaki w większości domowych obowiązków. Sami są zajęci; Jurek ma własną firmę i sporo czasu spędza poza domem, Monika próbuje rozkręcać własny biznes. Oboje wiedzą, że potrzebują do pomocy niani.(n)

 • Dr House 11:25

  Lekarze diagnozują mężczyznę, który cierpi na agorafobię. Pacjent miewa z niewiadomego powodu napady drgawkowe. Nie chce on pojechać do szpitala, ale po długich negocjacjach zgadza się wpuścić Cameron i resztę zespołu do domu. House unika rozmów na temat pocałunku z Cuddy. Jednocześnie stara się zepsuć relacje między Cameron i Chase'em i uśmierzyć uporczywe swędzenie po ukąszeniu komara.(n)

 • Pokolenie start-upu 12:25

  Każdy przedsiębiorca bez względu na doświadczenie jest narażony na kłopoty w karierze. Przykład może stanowić branża telefonii komórkowej, w ramach której duże firmy potrafią nagle znikać z rynku. Widzowie poznają historie kryzysów, jakie dotykają polskie start-upy.(n)

 • Celnicy na straży Europy 12:55

  Kulisy pracy celników, którzy na co dzień strzegą granic Hiszpanii. Pracownicy służb granicznych zmagają się z potencjalnymi zagrożeniami, takimi jak próby przemytu narkotyków i broni. Zajmują się również tropieniem potencjalnych terrorystów.(n)

 • Wojny magazynowe - Teksas 13:25

  Uczestnicy programu licytują zawartość opuszczonych pomieszczeń magazynowych zlokalizowanych w Teksasie. Handlarze są lubiącymi ryzyko hazardzistami, gdyż często zdarza się im brać udział w aukcjach, nie znając zawartości nieużywanych składów. Do rywalizacji stają specjaliści oraz amatorzy liczący na szybki zysk.(n)

 • Co było dalej? 13:55

  Próba naukowego wyjaśnienia utrwalonych na taśmie filmowej niewiarygodnych i zaskakujących wyczynów, zdarzeń czy zjawisk, które wydają się całkowicie pozbawione ładu.(n)

 • Prawo Agaty . s02e09 14:25

  Mimo że kancelaria potrzebuje zamożnych klientów, Dębski pomaga biednej dziewczynie samotnie wychowującej dziecko. Andrzeja martwi perspektywa operacji, o której mówi lekarz. Agata dowiaduje się, że szefostwo klubu chce odesłać jej ojca na emeryturę. W Warszawie prawniczka prowadzi razem z Dorotą sprawę o prawa do opieki nad dzieckiem. Ich klient to arogancki, młody mężczyzna, który mimo swoich wad jest troskliwym ojcem. Wojtek dowiaduje się o zdradach ojca, które były przyczyną wyprowadzki matki z domu. Próbuje pogodzić rodziców. Bartek nie pojawia się w pracy i nie odbiera telefonów. Agata jedzie do jego domu, by sprawdzić, co się z nim dzieje.(n)

 • Milionerzy 15:25

  "Milionerzy" to popularny na całym świecie teleturniej, który również w Polsce ma wiernych widzów. W każdym odcinku kolejni uczestnicy tej emocjonującej gry mają szansę wykazać się wiedzą i opanowaniem, by zdobyć upragnioną wygraną. W polskiej wersji programu główna nagroda padła dotąd tylko raz - w marcu 2010 roku. Teleturniej prowadzi Hubert Urbański. Aby zdobyć główną wygraną w teleturnieju "Milionerzy", zawodnik musi udzielić dwunastu poprawnych odpowiedzi, wykazując się wiedzą z różnych dziedzin. Każde pytanie ma inny stopień trudności. Po drugim i siódmym uczestnik zdobywa sumy gwarantowane, kolejno: 1000 i 40000 złotych. Podczas gry dysponuje on trzema kołami ratunkowymi. Może poprosić o telefoniczną rozmowę z ekspertem, wykluczyć dwie błędne odpowiedzi, a także poprosić o pomoc publiczność. "Milionerzy" to teleturniej, który powstaje w wielu wersjach językowych i emitowany jest niemalże na całym świecie. Stanowi doskonałą rozrywkę dla całej rodziny. Gwarantuje bowiem zarówno emocje, jak i dużą dawkę humoru, a także pozwala zdobywać wiedzę. Przede wszystkim program ten daje szansę uczestnikom na poprawienie jakości życia i spełnienie marzeń. Na całym świecie ponad 150 osobom udało się zdobyć główną wygraną.(n)

 • Dr House 16:00

  Do szpitala Princeton-Plainsboro zostaje przewieziona szesnastolatka, która pracuje jako brygadzistka w miejscowej fabryce. Dziewczyna trafiła na oddział, po tym jak dostała napadu duszności na swojej zmianie. Tymczasem Foreman próbuje zdiagnozować dziecko. Gdy stan małego pacjenta pogarsza się lekarz musi zadecydować, czy dalej działać na własną rękę czy zwrócić się o pomoc do House'a.(n)

 • Łazienkowe metamorfozy 17:00

  Matt Muenster wraz z zespołem odwiedza domy uczestników programu, aby zaproponować nowy wystrój ich łazienek. Z pomocą współpracowników odmienia wygląd miejsc służących do dbania o higienę.(n)

 • Walka o remont 17:30

  Problemem Shyli i Edwina jest zagracony i niefunkcjonalny garaż. Pan domu, z zawodu grafik, nie ma miejsca dla swoich sprzętów do pracy, mimo że nawet zwierzęta posiadają własny pokój. Ekipa zmienia zaniedbany garaż w przestrzeń przygotowaną specjalnie dla mężczyzny. Jest w niej pięć telewizorów, szafki, bar, korkowa podłoga, a także wykonane na specjalne zamówienie lustrzane półki i ściana z krokodyla.(n)

 • Wojny magazynowe - Teksas 18:00

  Uczestnicy programu licytują zawartość opuszczonych pomieszczeń magazynowych zlokalizowanych w Teksasie. Handlarze są lubiącymi ryzyko hazardzistami, gdyż często zdarza się im brać udział w aukcjach, nie znając zawartości nieużywanych składów. Do rywalizacji stają specjaliści oraz amatorzy liczący na szybki zysk.(n)

 • Metro 18:30

  Telegraficzny skrót najważniejszych wydarzeń z danego dnia. W dziesięciominutowym serwisie widzowie poznają interesujące wiadomości ze świata nauki i technologii, posłuchają wypowiedzi pasjonatów ekstremalnych sportów oraz autorów niebanalnych eksperymentów. Będą mieli też okazje podziwiać najpiękniejsze krajobrazy przedstawione za pomocą zdumiewająco dobrych zdjęć.(n)

 • Wojny magazynowe - Teksas 18:45

  Uczestnicy programu licytują zawartość opuszczonych pomieszczeń magazynowych zlokalizowanych w Teksasie. Handlarze są lubiącymi ryzyko hazardzistami, gdyż często zdarza się im brać udział w aukcjach, nie znając zawartości nieużywanych składów. Do rywalizacji stają specjaliści oraz amatorzy liczący na szybki zysk.(n)

 • Gorączka złota 19:10

  Parker walczy o swoje przetrwanie. Toddowi wreszcie zaczyna sprzyjać szczęście. Nadchodzi też ważny moment w życiu Tony'ego.(n)

 • Zabójcza broń 20:10

  16 lat wcześniej płatny zabójca, Frankie Kelso postanawia zlitować się nad Murtaughiem, po tym jak ten próbował go aresztować. W momencie, gdy dowiaduje się, że Rogerowi rodzi się córka, Riana, wypuszcza go. Teraz Murtaugh zauważa na miejscu zbrodni podpis Kelso. Udaje mu się go schwytać, jednak ten twierdzi, że zostawił dawne życie za sobą i ktoś najwyraźniej próbuje go wrobić.(n)

 • Kości 21:10

  Grabarz, seryjny morderca powraca i porywa Bootha. Brennan dowiaduje się telefonicznie, że agent został pogrzebany żywcem i zostało mu 21 godzin życia. Tylko ona może go ocalić - musi tylko dostarczyć materiały dowodowe przeciw psychopacie, które miała przekazać prokuraturze. Niestety, żądane dowody zniknęły w tajemniczych okolicznościach. Aby odnaleźć Bootha, Brennan i Hodgins analizują w laboratorium ślady zabezpieczone na miejscu ostatniej zbrodni Grabarza.(n)

 • Odwróceni - ojcowie i córki 22:10

  Blacha staje się głównym podejrzanym w sprawie śmierci Kowala. Prokurator Gołąbek jest przekonany o jego winie. Sikora uważa zaś, że ktoś wrabia świadka koronnego. Prosi Lidkę, która prowadzi tę sprawę razem z Latą, by przez jakiś czas nie ujawniała dowodów obciążających Blachowskiego. Pati (Małgorzata Mikołajczak) chce dowiedzieć się od Skuchy (Mirosław Zbrojewicz), dlaczego nie mogła skontaktować się z Blachą w czasie, kiedy zamordowano Kowala. Jan mówi jej, że rozmawiał wtedy z Cygą, a on potwierdza to na przesłuchaniu. Rysiek opowiada Sikorze i Lidce o propozycji Mnicha dotyczącej przemytu narkotyków. Rzuca podejrzenia na Basiaka. Ten ma jednak niepodważalne alibi. Paweł uczęszcza na terapię grupową. Wciąż nie radzi sobie z traumą po śmierci 15-letniego syna Piotrka. Mira martwi się o Kaśkę. Chce zabrać ją do siebie, ale dziewczyna się sprzeciwia. Młoda Blachowska przyjmuję pracę w firmie Cygi i Laury. Spędza dużo czasu z Danielem. Technik policyjny bada ułożenie pocisku w głowie Kowala. Coś nie daje mu spokoju.(n)

 • Ed Stafford poza cywilizacją : Gobi 23:10

  Były kapitan armii brytyjskiej i doświadczony podróżnik Ed Stafford nie ustaje w pokonywaniu kolejnych wyzwań. Dał się poznać widzom, jako niezłomny człowiek, który jest w stanie poradzić sobie w każdej ekstremalnej sytuacji. Dotychczas m.in. przeszedł próbę przetrwania 60 dni na jednej z bezludnych wysp Fidżi, gdzie nie miał ze sobą zapasów jedzenia, ubrania ani niezbędnego sprzętu. Ponadto pokonał pieszo szlak wiodący wzdłuż Amazonki, czym zapisał się w historii i księdze rekordów Guinnessa. W kolejnej serii programu "Ed Stafford poza cywilizacją", podróżnik znów rusza do najbardziej nieprzyjaznych zakątkach świata, w tym na pustynię Gobi w Mongolii, oraz do pełnej krokodyli gwatemalskiej dżungli.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO