×

Wyszukaj artykuł

Program tvMetro program TV. Program telewizyjny Metro na dziś, jutro i weekend

 • Metro 18:30

  Telegraficzny skrót najważniejszych wydarzeń z danego dnia. W dziesięciominutowym serwisie widzowie poznają interesujące wiadomości ze świata nauki i technologii, posłuchają wypowiedzi pasjonatów ekstremalnych sportów oraz autorów niebanalnych eksperymentów. Będą mieli też okazje podziwiać najpiękniejsze krajobrazy przedstawione za pomocą zdumiewająco dobrych zdjęć.(n)

 • Wojny magazynowe - Teksas 18:45

  Reality show "Wojny magazynowe - Teksas" to seria przedstawiająca zmagania osób, które podczas aukcji licytują garażowe schowki zlokalizowane w amerykańskim stanie Teksas. Wiele z tych osób to specjaliści potrafiący ocenić wartość znalezionych wewnątrz przedmiotów. Na sprzedaż wystawiane są magazyny, które przestały być opłacane. Przed licytacją schowek jest otwierany na kilka minut, tak by chętni mogli rzucić okiem na jego zawartość. Nie mogą jednak wchodzić do środka ani niczego dotykać. Następnie odbywa się licytacja, która jest jednym z najbardziej emocjonujących momentów programu "Wojny magazynowe - Teksas". Tempo jest bardzo duże. By wygrać licytację, jednocześnie nie przepłacając, potrzebna jest strategia i żelazne nerwy. Osoby biorące w niej udział nie są jednak amatorami. Wieloletnie doświadczenie najczęściej podpowiada im sposób licytowania. Zdecydowanie najciekawszym fragmentem show "Wojny magazynowe - Teksas" jest moment przeszukiwania schowka przez osobę, która go kupiła. Wśród znajdujących się tam zwykle pudeł może nie znajdować się nic wartego uwagi lub przeciwnie - można tam znaleźć antyki bądź inne przedmioty o dużej wartości. Po przeszukaniu magazynu jego nowy właściciel dość szybko może więc triumfalnie ogłosić, że zarobił na kupnie schowka, lub przyznać, że zaryzykował i jedynie stracił pieniądze.(n)

 • Gorączka złota 19:10

  Tony wykorzystuje dynamit, by zniszczyć wielkie głazy, za którymi jest złoto. Peter w celu zdobycia cennego kruszcu zmaga się z zalewem. Tony płynie na barce w górę rzeki Jukon.(n)

 • Królowa Południa 20:10

  Teresa zabiera Paty do domu. Przyjaciółka wyznaje jej, że Guadelupe naprawdę nazywała się Veronica i była tajną agentką. Paty wspomina chwile spędzone z policjantką. Kiedy zostaje sama, podcina sobie żyły. Teo z każdym dniem jest bardziej poddenerwowany. Próbuje wmówić Teresie, że Paty mogła wiele zdradzić Veronice. Popeye strzela do Antonia de la Casasa. Zamachowca z kolei zabija Ratas. Epifanio dzwoni do syna, żądając wyjaśnień, ale w rzeczywistości jest mu wdzięczny za rozwiązanie problemu.(n)

 • Kości 21:10

  Brennan, której nowa książka stała się bestsellerem, udziela wywiadu dla telewizji. Jej racjonalne podejście do świata nie przysparza jej sympatii widowni. Booth zabiera doktor w miejsce kolejnej zbrodni. W spalonym samochodzie znaleziono zwłoki kobiety i dziecięcy bucik. Booth próbuje ustalić, czy doszło do porwania dziecka. Angela tworzy wirtualną rekonstrukcję twarzy kobiety, dzięki czemu udaje się ustalić tożsamość ofiary - jest to Polina Rozalina Semov, imigrantka, która poślubiła w Stanach Carla Deckera. Booth i Brennan udają się do Deckerów. Okazuje się, że ich dom jest pod ochroną wojska, bowiem Decker ma wkrótce złożyć zeznania obciążające firmę zbrojeniową, która wysłała wadliwe wyposażenie dla armii amerykańskiej w Iraku.(n)

 • Nagi instynkt przetrwania: Elita 22:10

  Po siedmiu dniach spędzonych w kolumbijskiej dżungli jeden z surwiwalistów rezygnuje z dalszych zmagań. Inny jest na krawędzi załamania. Reszta próbuje pokonać głód i pragnienie.(n)

 • Nie do uwierzenia! 23:10

  W programie m.in. Chinka, która zmaga się z rzadkim schorzeniem przyspieszającym proces starzenia oraz trzech braci z Filipin cierpiących na chorobę, która zatrzymała ich wzrost.(n)

Lista stacji