×

Wyszukaj artykuł

Program tvMetro program TV. Program telewizyjny Metro na dziś, jutro i weekend

 • Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania 12:00

  Osiemnastoletnia Isobel szuka eleganckiej i dojrzałej kreacji, ale wybory zaczynają przekraczać jej budżet. Wtedy do akcji wkraczają towarzyszący jej bliscy.(n)

 • Idealna niania 12:30

  Monika i Jurek od 14 lat są małżeństwem, mają dwójkę dzieci. Marta, przyszła na świat 9 lat temu i natychmiast została domową królewną rozpieszczaną przez rodziców. Po narodzinach Jaśka, grzeczna i spokojna dotąd dziewczynka, stara się dorównać braciszkowi w psotach. Jasiek jest maskotką całej rodziny, ale też rozrabiaką, który słodkim uśmiechem potrafi rozbroić wszystkich i wzruszyć nagłym wyznaniem miłości. Rodzice mają trudności z zapanowaniem nad tym zgranym i kochającym się rodzeństwem. Wiedzą, że rozpuścili swoje potomstwo. Mają też świadomość, ze wyręczają dzieciaki w większości domowych obowiązków. Sami są zajęci; Jurek ma własną firmę i sporo czasu spędza poza domem, Monika próbuje rozkręcać własny biznes. Oboje wiedzą, że potrzebują do pomocy niani.(n)

 • Handlarze . s02e12 13:15

  Zawodowi handlarze ruszają w Polskę, przemierzają tysiące kilometrów, by natrafić na okazje, które mogą przynieść im duży zarobek. Przeszukują stare strychy, piwnice i opuszczone domy. Widzowie będą również świadkami ich zmagań na aukcjach, na których kupują za bezcen rzeczy, które następnie sprzedają z zyskiem. Przykład każdego z nich dowodzi, że na wszystkim można zarobić. Element rywalizacji nieodłącznie towarzyszy ich codziennej pracy. W tym sezonie bohaterami będą eksperci od renowacji, którzy w starych i z pozoru nieprzydatnych przedmiotach potrafią dostrzec coś wartościowego. Zmagania handlarzy obserwuje prowadzący program, Hubert Urbański.(n)

 • Wojny magazynowe 14:00

  Handlarze antykami kupują wystawione na sprzedaż pomieszczenia magazynowe. W nieużywanych halach można natrafić na wiele cennych przedmiotów. Uczestnikom programu zdarza się licytować towar, którego nigdy wcześniej nie widzieli. Podczas aukcji muszą wykazać się nie tylko sprytem i odwagą, ale również silnymi nerwami. Do rywalizacji stają specjaliści oraz liczący na szybki zysk amatorzy.(n)

 • Dom na miarę 14:30

  Kim i Greg kupili dom, gdy mieli jedno dziecko. Po pewnym czasie jednak urodziły im się też bliźniaczki. Przyszły one na świat zbyt przedwcześnie, co przysporzyło im wielu zmartwień. Wszystko dobrze się skończyło i po kilkunastu miesiącach są w komplecie w domu. Z pomocą Chipa Wade'a rozpoczną nowy etap w ich życiu. Niewykończoną do tej pory piwnicę przemienią w rodzinny pokój, gdzie znajdzie się miejsce na biuro oraz kąt zabaw.(n)

 • Przyjaciele -ost. 15:00

  Ceremonia ślubna Moniki i Chandlera ma się odbyć lada moment, a przyjaciele nadal nie mogą odnaleźć pana młodego, który w ostatniej chwili uciekł. Monica nic jeszcze o tym nie wie i Rachel za wszelką cenę chce ją jak najdłużej w tej niewiedzy utrzymać. Joeyowi udaje się w końcu podstępem wymknąć z planu filmowego i dotrzeć na miejsce ceremonii. Ross i Phoebe odnajdują Chandlera, który ukrył się we własnym biurze. Namawiają go do powrotu do hotelu, gdzie ma się odbyć ślub. Na miejscu przyszły pan młody przypadkiem słyszy rozmowę Phoebe i Rachel na temat testu ciążowego, który przyjaciółki znalazły w łazience Moniki. Jego reakcja jest zaskakująca.(n)

 • Przyjaciele 15:30

  Trwa przyjęcie weselne Moniki i Chandlera. Okazuje się, że pan młody, chcąc zrobić przyjemność i niespodziankę przyszłej żonie, przed ślubem pobierał lekcje tańca. Mimo tego niezbyt dobrze wypada na parkiecie. Na przyjęciu Ross próbuje poderwać uroczą blondynkę, Monę. Jego małe oszustwo obraca się przeciwko niemu. Zamiast usiąść przy stoliku z piękną nieznajomą, przychodzi mu towarzyszyć grupce rozwydrzonych dzieci. Joey próbuje zrobić dobre wrażenie na znanym producencie broadwayowskim, Dennisie Phillipsie. Chce otrzymać rolę w jednym z jego przedstawień. Wszystkich zaskakuje wiadomość o ciąży Rachel. Przyjaciółki za wszelką cenę pragną dowiedzieć się, kto jest ojcem. Rachel nie chce jednak tego ujawnić.(n)

 • Dr House 16:00

  Jednego dnia na różne choroby umiera kilkoro pacjentów, u których przeprowadzono transplantacje. Narządy do operacji pobrano od jednego dawcy. Jednak we wszystkich przypadkach śmierć nie była związana z odrzuceniem przeszczepów. House i jego współpracownicy starają się ocalić pozostałych przy życiu biorców. W tym samym czasie lekarz wynajmuje prywatnego detektywa.(n)

 • Odlotowy ogród: Piaseczno. s03e13 17:00

  Magda przez wiele lat mieszkała w Egipcie. Gdy wróciła z dziećmi do Polski, zatęskniła za kaktusami i ogromnymi połaciami piasku. Marzy o tym, by w jej ogrodzie pod Warszawą powstała plaża.(n)

 • Łazienkowe metamorfozy 17:30

  Matt Muenster wraz z zespołem odwiedza domy uczestników programu, aby zaproponować nowy wystrój ich łazienek. Z pomocą współpracowników odmienia wygląd miejsc służących do dbania o higienę.(n)

 • Celnicy na straży Europy 18:00

  Kolejny sezon programu ukazującego pracę straży granicznej strzegącej terytorium Hiszpanii. Funkcjonariusze pracujący na lotniskach oraz w portach codziennie zmagają się z potencjalnymi zagrożeniami, jakimi są terroryści oraz przemytnicy. Twórcy programu pokazują, w jaki sposób strażnicy odróżniają podenerwowanego turystę od podejrzanie zachowującej się osoby, jak typują kontenery, które mogą zawierać coś niezgodnego z prawem, a także jak odnajdują nielegalnych imigrantów.(n)

 • Metro 18:30

  Telegraficzny skrót najważniejszych wydarzeń z danego dnia. W dziesięciominutowym serwisie widzowie poznają interesujące wiadomości ze świata nauki i technologii, posłuchają wypowiedzi pasjonatów ekstremalnych sportów oraz autorów niebanalnych eksperymentów. Będą mieli też okazje podziwiać najpiękniejsze krajobrazy przedstawione za pomocą zdumiewająco dobrych zdjęć.(n)

 • Wojny magazynowe 18:45

  Handlarze antykami kupują wystawione na sprzedaż pomieszczenia magazynowe. W nieużywanych halach można natrafić na wiele cennych przedmiotów. Uczestnikom programu zdarza się licytować towar, którego nigdy wcześniej nie widzieli. Podczas aukcji muszą wykazać się nie tylko sprytem i odwagą, ale również silnymi nerwami. Do rywalizacji stają specjaliści oraz liczący na szybki zysk amatorzy.(n)

 • Detektyw Monk 19:10

  San Francisco. Kobieta ginie z rąk swojego narzeczonego. Morderca ćwiartuje jej zwłoki i wrzuca do rzeki. Kiedy wyłowiony zostaje tors, policja rozpoczyna dochodzenie. W tym samym czasie jest prowadzona również sprawa tajemniczego podpalenia fabryki peruk i tupecików. Niebawem w dziwnych okolicznościach ginie kapelusz szefa policji, ale nikt nie kojarzy tego z trwającymi śledztwami. Monk traci pracę za to, że przypadkowo usunął z komputera cenne policyjne dane. Wcześniej ustala tożsamość zabójcy i jego ofiary. Aby potwierdzić przypuszczenia, musi zdobyć materiał genetyczny zmasakrowanej kobiety. Ktoś kolejny raz usiłuje ukraść kapelusz komendanta. Monk domyśla się, co jest kluczem do rozwiązania zagadki. Znów zostaje przyjęty do policji.(n)

 • Królowa Południa 20:10

  Sheila przyznaje się do okradzenia mieszkania Teresy. Oddaje jej pieniądze i zdjęcie El Guero, które zabrała z pokoju. Mendoza grozi, że jeśli nie odda jej wszystkiego, zniszczy cały budynek. Przerażona Sheila prosi Aliego, aby oddał jej naszyjnik Teresy. W barze pojawia się pułkownik Abdelkader Chaib, który razem z Drissem i Cespedesem handluje ludźmi i narkotykami. Mężczyzna zwraca uwagę na Teresę. Prosi Ahmeda, aby przedstawił mu dziewczynę. Sheila spędza z Aliem namiętne chwile. Kochanek przyłapuje ją na kradzieży. Bije ją, a potem porzuca w śmietniku pod blokiem Drisa. Teresa znajduje ją w kontenerze i wzywa pomoc. Woźny źle interpretuje sytuację i oskarża dziewczynę o pobicie koleżanki z pracy. Santiago przygotowuje się do przemytu. Gdy wyrusza w morze, Perno zawiadamia straż przybrzeżną. Chłopak zostaje zatrzymany za szmuglowanie narkotyków.(n)

 • Lucyfer 21:10

  Lucyfer budzi się na pustyni. Nie wie, w jaki sposób się tam znalazł. Co gorsza odkrywa, że ma poważny problem - znów otrzymał swoje skrzydła. Lucyfer próbuje ustalić, co się stało i z jakiego powodu. Pomaga mu Chloe.(n)

 • Salon dźwięku 22:10

  Na scenie wystąpi Kamil Bednarek. Zaśpiewa swoje najpopularniejsze utwory, w aranżacjach, które zdążyły już przypaść do gustu jego fanom. Po koncercie dziennikarka Gabi Drzewiecka przeprowadzi z nim wywiad, poruszając wiele interesujących tematów.(n)

 • Nielegalna Hiszpania 23:10

  Korespondent wojenny i reżyser, David Beriain, rozmawia z przestępcami powiązanymi z hiszpańską mafią. Gangsterzy opowiadają o swoim pełnym niebezpieczeństw życiu. Ujawniają m.in. szczegóły przestępczej działalności.(n)

Lista stacji