×

Wyszukaj artykuł

Program tvLifetime program TV. Program telewizyjny Lifetime na dziś, jutro i weekend

 • Panny młode z piekła rodem: Alex/Melissa. Bridezillas, s08e13 9:50

  Melissa poniża swoje druhny i grozi piekarzowi. Kiedy wpada w furię, nikt nie jest bezpieczny. W przeddzień ślubu dochodzi do konfrontacji Alex z jej siostrą.(n)

 • Mania chomikowania : Vula i Lisa. Hoarders 3, s03e05 10:45

  Miłośniczka kotów, Vula, hoduje w swoim domu trzydzieści okazów tych zwierząt. Ponieważ jej ukochane futrzaki doprowadziły dom do ruiny, kobiecie i czworonożnym lokatorom grozi eksmisja. Inna uczestniczka odcinka, Lisa, z powodu zbierackiej manii straciła pracę w szkole. Obecnie może także stracić uczucie partnera.(n)

 • Wojny magazynowe : Tylko na deser. Storage Wars, s08e20 11:40

  W dzisiejszym odcinku handlarze starociami udają się do Indio - miasta na kalifornijskiej pustyni, które skrywa prawdziwe skarby. Przekonamy się, któremu z bohaterów programu uda się upolować najlepszą okazję. Ivy ucieka się do podstępu, by podpuścić konkurencję. Tymczasem Mary jest zmuszona do działania, które raczej nie jest w jej stylu. Rene stara się bardziej niż zwykle, a Darrell usiłuje robić swoje, nie bacząc na humory Brandona.(n)

 • Wojny magazynowe : Upalne Palm Springs. Storage Wars, s09e01 12:10

  W tym odcinku bohaterowie programu wybierają się do Palm Springs, gdzie pod palącym słońcem pustyni atmosfera staje się naprawdę gorąca. Ivy odkrywa w sobie żyłkę hazardzisty, podczas gdy Rene pomimo wysokich temperatur stara się rozgrywać wszystko na chłodno. Podczas licytacji Dan nie zauważa, że Mary podbijała cenę. Dave Hester wdaje się w awanturę z prowadzącymi aukcję Danem i Laurą Dotsonami. Sytuacja wymyka się spod kontroli i dochodzi do rękoczynów.(n)

 • Ślub od pierwszego wejrzenia: Miesiąc miodowy, cz. 1. Married at First Sight 6, s06e05 12:35

  Każda para wyrusza w podróż poślubną w nadziei na poznanie się po szalonym ślubie w ciemno. Czy nowożeńcy zaznają błogiej harmonii, czy raczej dojdą do wniosku, że popełnili największy błąd w swoim życiu?(n)

 • Ślub od pierwszego wejrzenia: Miesiąc miodowy, cz. 2. Married at First Sight 6, s06e06 13:30

  Trzy pary, które pobrały się jako obcy sobie ludzie, podczas miesiąca miodowego dopiero poznają bliżej swoich małżonków. Czy w tych okolicznościach poczują do siebie namiętność, czy raczej skończy się to kłopotami w raju?(n)

 • Zła siostra 14:25

  "Zła siostra" to trzymający w napięciu thriller, którego bohaterami są uczniowie szkoły katolickiej pod wezwaniem św. Adeli. Uczy się tam między innymi inteligentna nastolatka Zoe (Ryan Newman). Pewnego dnia do placówki zostaje przyjęta nowa nauczycielka, siostra Sophie (Alyshia Ochse). Podopieczni szybko ją akceptują. Inaczej jest z Zoe. Dziewczyna nie ufa Sophie, ponieważ dostrzega, że wyraźnie różni się ona od pozostałych zakonnic. Jej zdaniem Sophie kryje w sobie coś niebezpiecznego. Sytuacja w filmie "Zła siostra" komplikuje się dodatkowo, gdy starszy brat Zoe, Jason (Devon Werkheiser), i siostra Sophie nawiązują potajemny romans. Kiedy sytuacja wymyka się spod kontroli, rodzeństwo musi udowodnić wszystkim, że Sophie nie jest tym, za kogo się podaje.(n)

 • Mania chomikowania : Theresa i Karen. Hoarders 3, s03e08 16:15

  Nawet utrata kilku centymetrów jelita z powodu gangreny nie powstrzymała Theresy przed gromadzeniem i jedzeniem przeterminowanych produktów. Kobieta wydaje pieniądze z funduszu emerytalnego męża kupując tysiące luksusowych torebek i butów.(n)

 • Masz rok, by schudnąć: Claire. Obese: A Year To Save My Life, s01e04 17:10

  Eksperci przez rok pomagają schudnąć chorobliwie otyłym mężczyznom i kobietom.(n)

 • Wojny remontowe: Brud czy pieniądze? 18:10

  Gene i Angelo kupują parterowy budynek do remontu. Muszą wymienić instalacje, a także odnowić podłogi i ściany.(n)

 • Wojny magazynowe - Teksas : Walc w Teksasie. Storage Wars Texas, s06e13 19:10

  Handlarze biorą udział w aukcji organizowanej w Longview, które jest ulubionym miejscem Kenny'ego. Z kolei Bubba walczy o przedmiot, który może pozbawić go wzroku, a Mary próbuje zapanować nad swoimi emocjami.(n)

 • Wojny magazynowe - Teksas : Puffy: postrach aukcji. Storage Wars Texas, s06e14 19:35

  Handlarze zjawiają się w bogatej osadzie Haslet w Teksasie, by wziąć udział w aukcji. W licytacji uczestniczy kilku doświadczonych graczy, którzy rywalizują o zapomniane przedmioty. Na terytorium Lesy Lewis odważnie wkracza prawdziwa weteranka - matka Ricky'ego, Puffy.(n)

 • Wojny magazynowe : Aukcje i sojusznicy. Storage Wars, s09e02 20:05

  W dzisiejszym odcinku handlarze starociami wracają do Koreatown, dzielnicy Los Angeles, w której kiedyś dominowała ludność pochodzenia koreańskiego. Obecnie mieszkają tam głównie Latynosi. Brandi nie chce, by przez błazenadę Jarroda przeszła im koło nosa korzystna okazja. Ivy Calvin i Mary Padian nieoczekiwanie stają się sojusznikami, podczas gdy Rene Nezhoda daje się ponieść zakupowemu szaleństwu. Przekonamy się, czy takie postępowanie mu się opłaci.(n)

 • Wojny magazynowe : Te same sztuczki. Storage Wars, s09e03 20:35

  W dzisiejszym odcinku śledzimy przebieg aukcji zawartości opuszczonych schowków w magazynach w Santa Anie. Handlarze starociami mają nadzieję, że trafią tu na luksusowe towary. Jarrod Schulz i Ivy Calvin wpadają w prawdziwy szał zakupów, zostawiając w tyle innych bohaterów programu. Mary Padian przekonuje się, że może liczyć na pomoc ze strony sił nadprzyrodzonych, podczas gdy Rene Nezhoda czeka do ostatniego momentu, by wkroczyć do akcji.(n)

 • Dzieci, które widzą więcej: Przywiązane duchy 21:00

  Uczestnicy powstałego przed laty programu dzieciach posiadających umiejętność kontaktowania się z duszami zmarłych pomagają kolejnemu pokoleniu młodych osób o podobnych zdolnościach. Uczą je m.in., w jaki sposób wykorzystywać swój dar.(n)

 • Na dobre i na złe 22:00

  Alice (Erika Christensen) nie może uwierzyć w swoje szczęście. Joe (Antonio Cupo), w którym kochała się w szkole, ma niebawem wziąć z nią ślub. Jest on przystojny, zamożny i ma świetna pracą. Kobieta stara się, aby ich życie domowe było idealne. Tymczasem Joe nie potrafi oprzeć się innym kobietom i wdaje się w romans. Życie Alice wywraca się do góry nogami.(n)

 • Mania chomikowania : Alan i Julie. Hoarders 3, s03e10 23:50

  Przedstawiamy rodzinę, która tonie w powodzi nagromadzonych rzeczy. Nasi eksperci pomogą zbieraczom pozbyć się zbędnych przedmiotów i uporać się ze zgubnymi nawykami.(n)

Lista stacji