Program tvLifetime program TV. Program telewizyjny Lifetime na dziś, jutro i weekend

 • Nasz brzydki dom: Trofea. Hideous Houses, s01e05 8:50

  W domu w Long Beach ekipa natyka się na kolekcję trofeów z konkursów piękności. Ma tylko cztery dni i 20 tys. dolarów, by przekształcić ten kicz w komfortowy i nowoczesny dom. Megan skupia się na garderobie, a Kurt na kominku z lat 80.(n)

 • Zarobić na remoncie: Huragan Ike. Flip or Flop 5, s05e10 9:50

  Tarek i Christina kupują kolejną nieruchomość w Kalifornii, która nie jest w najlepszym stanie. Wyzwanie jest o tyle duże, że oprócz standardowego remontu całego domu trzeba w nim też poprawić fundamenty. Jednak nawet przy tak poważnych poprawkach cały projekt jest godny uwagi, bo na sprzedaży odnowionej nieruchomości Tarek i Christina mogą wiele zyskać.(n)

 • Zarobić na remoncie: Fatalny dzień Paula. Flip or Flop 5, s05e11 10:45

  "Zarobić na remoncie 5" to kolejna odsłona programu o pracy Tarka i Christiny. Małżonkowie zarabiają na kupnie, a następnie sprzedaży starych domów, które w międzyczasie samodzielnie remontują. Praca w tym fachu wymaga od nich skłonności do ryzyka, niezwykłej wyobraźni i wyczucia rynku. Potrzebna jest także żyłka handlowca. Tarek i Christina kupują nieruchomości w ciemno, bez kalkulacji zysków i strat. Stan nabytych domów często zostawia wiele do życzenia, zmuszając ich do inwestycji, która wcale nie musi się zwrócić. Bywa, że toną w morzu przeróbek, których końca nie widać. Widzowie serii "Zarobić na remoncie 5" obserwują ich zmagania na wszystkich etapach inwestycji - od licytacji po sprzedaż odświeżonego domu.(n)

 • Z paszportem po miłość: Poszukiwania. Passport to Love, s01e02 11:40

  Do programu zgłaszają się Amerykanki, które mają duże oczekiwania względem przyszłego partnera i są gotowe szukać go z dala od domu. Kandydatów na przyszłych mężów wybierają spośród m.in. Japończyków, Polaków czy Argentyńczyków.(n)

 • Ślub od pierwszego wejrzenia: Rozstanie czy wspólne wakacje. Married at First Sight 10, s10e15 12:35

  Kolejny sezon programu powraca z nowymi emocjami do Waszyngtonu. Dziesięć obcych sobie osób, szukających drugiej połówki, podda się miłosnemu eksperymentowi, który ma odmienić ich prywatne życie. Eksperci zaaranżują pięć związków pomiędzy uczestnikami. Śmiałkowie dostaną szansę na wspólną przyszłość, pod warunkiem że powiedzą sobie "tak".(n)

 • Zła macocha 14:20

  Michael (Corin Nemec) od kilku lat jest wdowcem. Wychowanie Lily (Calli Taylor) i Nicol (McKinley Blehm) spoczęło na jego barkach. W życiu rodziny pojawia Meddie (Cindy Busby), nowa partnerka Michaela. Wówczas wszystko się zmienia. Z czasem zachowanie troskliwej Meddie przybiera wymiar obsesji, zaś ona zaczyna zachowywać się jak macocha Lily i Nicol. Dziewczyny coraz bardziej obawiają się o bezpieczeństwo swoje i ojca.(n)

 • Whitney Houston. Zawsze będę Cię kochać 16:15

  Film biograficzny "Whitney" jest hołdem oddanym tragicznie zmarłej w 2012 roku wokalistce. Jest także próbą spojrzenia na destrukcyjny związek słynnej piosenkarki z Bobbym Brownem. Whitney Houston (Yaya DaCosta) poznaje wybuchowego, młodszego od niej o sześć lat muzyka Bobby'ego Browna (Arlen Escarpeta) podczas gali rozdania nagród Soul Train. Wkrótce nawiązują gorący romans i trzy lata później biorą ślub. Na świecie pojawia się ich córka, Bobbi Kristina. Jednak sukces, który odnosi Whitney, ma wpływ na jej życie prywatne. W domu muzyków coraz częściej pojawiają się narkotyki i alkohol oraz dochodzi do licznych gwałtownych awantur. Reżyserką filmu "Whitney" jest amerykańska aktorka Angela Bassett, prywatnie przyjaciółka piosenkarki. W produkcji nie zabrakło największych przebojów Houston, wykonanych przez Deborah Cox.(n)

 • Niewłaściwa kobieta 18:10

  Gospodyni domowa Ellen Plainview (Danica McKellar) nieoczekiwanie zostaje oskarżona o morderstwo i aresztowana. W jednej chwili życie kobiety zamienia się w koszmar. W trakcie przeciągającego się procesu na jaw wychodzą kolejne, według oskarżycieli niepodważalne, fakty świadczące o jej winie. Na domiar złego, w uczciwość Ellen przestają wierzyć jej najbliżsi, a wkrótce ona sama przestaje być pewna, co jest prawdą. Historia pozornie niewinnej kobiety, która padła ofiarą systemu. Film Richarda Gabai jest współczesną wersją "Niewłaściwego człowieka" w reżyserii Alfreda Hitchcocka. Narastająca w obrazie atmosfera absurdu powoduje, że do ostatniej minuty nic nie jest oczywiste.(n)

 • Ślub od pierwszego wejrzenia: Nigdy w życiu lub na całe życie. Married at First Sight 10, s10e16 20:05

  Miłosny eksperyment zbliża się ku końcowi. Cztery pozostałe w programie pary mają zaledwie kilka dni, by jeszcze raz przyjrzeć się partnerowi i zasięgnąć rady znajomych oraz rodziny, zanim podejmą ostateczną decyzję o małżeństwie bądź rozwodzie.(n)

 • Ślub od pierwszego wejrzenia: Dzień decyzji. Married at First Sight 10, s10e17 22:00

  Trwający osiem tygodni eksperyment dobiega końca. Pary spotykają się z ekspertem, by zdecydować czy pozostaną w stanie małżeńskim, czy też się rozwiodą. Część z nich z nadzieją patrzy w przyszłość. Pozostali uczestnicy chcą przeanalizować przeszłość.(n)

 • Zła macocha 23:50

  Michael (Corin Nemec) od kilku lat jest wdowcem. Wychowanie Lily (Calli Taylor) i Nicol (McKinley Blehm) spoczęło na jego barkach. W życiu rodziny pojawia Meddie (Cindy Busby), nowa partnerka Michaela. Wówczas wszystko się zmienia. Z czasem zachowanie troskliwej Meddie przybiera wymiar obsesji, zaś ona zaczyna zachowywać się jak macocha Lily i Nicol. Dziewczyny coraz bardziej obawiają się o bezpieczeństwo swoje i ojca.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO