×

Wyszukaj artykuł

Program tvLifetime program TV. Program telewizyjny Lifetime na dziś, jutro i weekend

 • Ślub od pierwszego wejrzenia: Poczekaj, proszę. Married at First Sight 9, s09e14 6:00

  Kolejna seria programu powraca z nowymi emocjami. Sześć obcych sobie osób, szukających drugiej połówki, podda się miłosnemu eksperymentowi, który odmieni ich życie. Eksperci zaaranżują trzy związki.(n)

 • Ślub od pierwszego wejrzenia: Przygotowania do ślubu. Married at First Sight 6, s06e02 7:15

  Sześcioro uczestników ujawnia znajomym i rodzinie, że zamierzają się pobrać z kompletnie obcą osobą. Na przygotowanie ślubu mają tylko dwa tygodnie, a nie znają nawet imienia swojego przyszłego męża czy żony.(n)

 • Moje wielkie wspaniałe wesele: Mariana i Chris 8:05

  Po tym jak matka Chrisa zginęła podczas strzelaniny w kościele w Charleston, on i jego dziewczyna, Mariana, zaopiekowali się młodszym rodzeństwem Chrisa. Szczegóły tej historii przedstawiają Davidowi Tuterowi.(n)

 • Rezydencje gwiazd: Janice Dickinson. Celebrity House Hunting, s01e14 9:00

  Modelka i aktorka Janice Dickinson marzy o nowym domu, który byłby nie tylko utrzymany w nowoczesnym stylu, ale również zapewnił jej prywatność, pomieścił pokaźną kolekcję strojów i był położony w malowniczej okolicy. Gwiazda ogląda trzy nieruchomości.(n)

 • Niech ktoś tu posprząta: Rodzina Long. Clean House 9, s09e08 9:30

  Niecy Nash, Mark Brunetz i Trish Suhr w połowie serii oddają schedę nowym prowadzącym. Tempestt Bledsoe, Joel Steingold i Didiayer Snyder spieszą z pomocą osobom, które nienawidzą robić porządków. Namawiają ich do pozbycia się niepotrzebnych sprzętów, sprzedaży nieużywanych narzędzi czy wyrzucenia nagromadzonych przez miesiące śmieci. Sugerują im także zorganizowanie domowej wyprzedaży. Zarobione dzięki temu pieniądze mogą oni wydać na prace remontowe i dekoratorskie.(n)

 • Mania chomikowania : Hanna, Kathy i Gary. Hoarders 3, s03e17 10:20

  Spotkanie z kobietą, która hoduje w domu kilkaset kur. Kiedy ptactwo przestało mieścić się w domu, kobieta zamieszkała wraz ze zwierzętami w nieogrzewanej przyczepie bez okien. Levana i Todd odnajęli swój ukochany dom. Niebawem wyszło na jaw, że nowi lokatorzy hodują w budynku trzydzieści królików.(n)

 • Wojny magazynowe : Ciepło, cieplej, gorąco. Storage Wars, s08e17 11:10

  Na pustyni panują ekstremalnie wysokie temperatury, ale podczas aukcji magazynowych w kalifornijskim Palm Desert atmosfera jest jeszcze gorętsza. Bohaterowie programu musieli pokonać długą drogę, by tu dotrzeć, i są zdeterminowani, żeby podróż im się opłaciła. Rene Nezhoda przekonuje się, że miejscowi licytujący to mocna konkurencja. Tymczasem Mary przekracza swój budżet. Darrell i Brandon chcą upolować okazję, podczas gdy Jarrod i Brandi muszą zdać się na niezbyt solidnego pomocnika.(n)

 • Wojny magazynowe - Teksas : Poszukiwacze zaginionych staroci. Storage Wars Texas, s05e01 11:35

  Kupujący wyruszają do Texarkana w poszukiwaniu starych mebli. Vic ucieka się do podstępu, Jenny może trafić na diamenty, Moe i Mary pragną odnaleźć surowce, a Ricky i Bubba odkrywają niezapomniany antyk.(n)

 • Wojny magazynowe - Teksas : Brytyjska inwazja. Storage Wars Texas, s05e02 12:00

  Handlarze szukają antyków w DeSoto. Z kolei Jenny pomaga Mary osiągnąć zwycięstwo.(n)

 • Domy za grube miliony : Kto tam?. Million Dollar Listing, s08e06 12:25

  James i David mają wyjątkowo wymagającego klienta. Josh Altman próbuje podnieść wartość już i tak zbyt drogiej posiadłości w Los Feliz. A kiedy Brytyjczycy postanawiają wejść w układ z Joshem Flaggiem, pojawia się sposobność do rewanżu.(n)

 • Ślub od pierwszego wejrzenia: Ślub od drugiego wejrzenia. Married at First Sight 8, s08e03 13:15

  Kolejna seria programu powraca z nowymi emocjami. Sześć obcych sobie osób, szukających drugiej połówki, podda się miłosnemu eksperymentowi, który ma odmienić ich prywatne życie. Eksperci zaaranżują trzy związki pomiędzy uczestnikami. Śmiałkowie dostaną szansę na wspólną przyszłość, pod warunkiem że powiedzą sobie "tak".(n)

 • Lustro: Grażyna Wolszczak/Renata Kaczoruk. The Mirror, s01e03 14:30

  Paulina Młynarska rozmawia z aktorką Grażyną Wolszczak o kobiecości, dzieciństwie i komplementach. Drugim gościem jest modelka, Renata Kaczoruk.(n)

 • Rodzina pod choinkę 14:55

  Holly (Melissa Joan Hart) pracuje w rodzinnym pensjonacie Treeline Ski, gdzie zajmuje się organizowaniem imprez dla gości. Pewnego dnia zjawia się tam jej dawna miłość z czasów szkoły (Ricardo Antonio Chavira), obecnie owdowiały ojciec dwójki dzieci. Uczucia Holly budzą się na nowo, a w jej życiu zachodzą duże zmiany.(n)

 • Mania chomikowania : Anna/Claire i Vance. Hoarders 6, s06e06 16:35

  Anna próbowała ukryć swoje "skarby" przed rodziną, ale w końcu jej córka zakradła się do domu i zrobiła zdjęcia. Claire i Vance przesadzili ze zbieraniem książek - mają ich w domu pół miliona i śpią między ich stertami.(n)

 • Inna para biustonoszy : Na koń!. Double Divas: Divas Helpings Divas, s02e05 17:25

  Jedna z zawodniczek rodeo potrzebuje porady Molly i Cynthia. Ma duży biust i przeszkadza jej to w konkurencji barrel racing.(n)

 • Inna para biustonoszy : W naturystycznym środowisku. Double Divas: Divas Helpings Divas, s02e06 17:50

  Molly, Cynthia i Loren wybierają się do ośrodka dla nudystów, gdzie kobiety pilnie potrzebują dobrze dobranych biustonoszy.(n)

 • Domy za grube miliony : Kto tam?. Million Dollar Listing, s08e06 18:20

  James i David mają wyjątkowo wymagającego klienta. Josh Altman próbuje podnieść wartość już i tak zbyt drogiej posiadłości w Los Feliz. A kiedy Brytyjczycy postanawiają wejść w układ z Joshem Flaggiem, pojawia się sposobność do rewanżu.(n)

 • Wojny magazynowe - Teksas : Kto wróg, kto przyjaciel?. Storage Wars Texas, s05e03 19:10

  Licytujący wracają do Dallas. Jenny próbuje odnaleźć materiały przemysłowe, na które dostała zamówienie. Z kolei Mary jest gotowa zlekceważyć prawo, aby zdobyć wymarzony kontener. Z kolei nowy uczestnik aukcji, David, wprowadza zamęt w trakcie wyceny.(n)

 • Wojny magazynowe - Teksas : Król pchlich targów. Storage Wars Texas, s05e04 19:35

  Ricky i Bubba udają się na aukcję w Garland. Na miejscu próbują stawić czoło królowi pchlich targów we wschodnim Teksasie. Z kolei Jenny i Mary odkrywają broń o dużej wartości, a Vic pojawia się w towarzystwie nowego podopiecznego.(n)

 • Wojny magazynowe : Wszystko na nic. Storage Wars, s08e19 20:05

  Tego ranka nie obyło się bez pewnych trudności, ale nic nie może powstrzymać bohaterów programu przed wzięciem udziału w polowaniu na okazje. W dzisiejszym odcinku handlarze starociami zmierzają do kalifornijskiego miasta Rancho Palos Verdes. Mary Padian nie może przekroczyć założonego budżetu. Poznaje nieprzyjemne oblicze Dave'a. Rene Nezhoda próbuje nowej strategii, podczas gdy Jarrod i Brandi postanawiają działać w starym stylu.(n)

 • Wojny magazynowe : Tylko na deser. Storage Wars, s08e20 20:30

  W dzisiejszym odcinku handlarze starociami udają się do Indio - miasta na kalifornijskiej pustyni, które skrywa prawdziwe skarby. Przekonamy się, któremu z bohaterów programu uda się upolować najlepszą okazję. Ivy ucieka się do podstępu, by podpuścić konkurencję. Tymczasem Mary jest zmuszona do działania, które raczej nie jest w jej stylu. Rene stara się bardziej niż zwykle, a Darrell usiłuje robić swoje, nie bacząc na humory Brandona.(n)

 • Obsesja niszczy mi życie: Mark & Sarihn. Obsessed 2, s02e05 21:00

  Nerwice natręctw, fobie i uzależnienia są zaburzeniami, które mogą przejąć kontrolę nad życiem. Program pokazuje codzienność osób zmagających się z różnymi formami obsesji - od agorafobii, przez uzależnienie od ćwiczeń fizycznych, po kompulsywne mycie. Chorzy trafiają pod opiekę specjalistów i dzięki terapii uczą się, jak radzić sobie z natręctwami.(n)

 • Ślub od pierwszego wejrzenia: Zaufanie. Married at First Sight 5, s05e10 22:00

  Trzy pary obcych sobie ludzi pobrały się niecałe cztery tygodnie temu i poznają teraz małżeńskie realia. W każdym przypadku muszą się nauczyć wzajemnego zaufania.(n)

 • Wnętrze do poprawki - domy gwiazd : Łukasz Garlicki. Celebrity Home Makeover, s02e03 22:55

  Kasia Bujakiewicz odwiedza Łukasza Garlickiego w skromnie urządzonej kawalerce. Przeróbki wnętrza obejmą m.in. kuchnię i system oświetlenia.(n)

 • Królowe second-handów: Natalia i Kasia. Thrift Queens, s01e02 23:20

  W każdym odcinku "Królowych second-handów" występują dwie osoby, które interesują się modą i uważają, że mają dobre wyczucie stylu. Są przekonane, że spośród setek używanych ciuszków i dodatków umieją wybrać te najbardziej interesujące ubrania oraz najbardziej eleganckie paski i torebki. Sądzą też, że gdy się już w nie ubiorą, będą wyglądały jak milion dolarów. Uczestniczki programu "Królowe second-handów" mają za zadanie skompletować odpowiedni strój na konkretną okazję. Ich zestawy oceniają przechodnie, którzy oglądają zdjęcia konkurentek. Muszą oni podać, ile według nich kosztowała dana stylizacja. Wygrywa ta z uczestniczek, która wyda mniej, a jednocześnie lepiej wypadnie w oczach oceniających. "Królowe second-handów" prowadzi Tamara Gonzalez Perea, czyli Macademian Girl - jedna z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce.(n)

 • Medium z Jersey: Najważniejsza jest rodzina 23:50

  W przeszłości Tia pracowała jako detektyw, a obecnie jest medium. W swojej pracy wykorzystuje doświadczenie z czasów pracy w policji. Dzięki temu skuteczniej może pomagać klientom, którzy ją odwiedzają. Z jej usług korzystają różni klienci. Każdy jednak pragnie nawiązać kontakt z bliskim zmarłym.(n)

Lista stacji