×

Wyszukaj artykuł

Program tvKino TV program TV. Program telewizyjny Kino TV na dziś, jutro i weekend

 • Poirot: Karty na stół. s10e03 10:00

  Herkules Poirot prowadzi śledztwo w sprawie śmierci zamożnego pana Shaitana. Mężczyzna zostaje zamordowany we własnym domu podczas wieczoru brydżowego, który spędza w towarzystwie czterech detektywów. Ekscentryczny funkcjonariusz próbuje się dowiedzieć, kto dopuścił się zbrodni, i chce schwytać przestępcę.(n)

 • Bibliotekarze . The Librarians, s02e09 12:00

  Wszyscy członkowie ekipy wiodą spokojne, szczęśliwe życie i nie rozpamiętują przeszłości. Bibliotekarze muszą jednak połączyć siły i stanąć do walki z Prosperem.(n)

 • Bibliotekarze . The Librarians, s02e10 12:55

  Prospero kontynuuje swoje dzieło zniszczenia, paraliżując świat technologii. Realizuje swój utopijny projekt lasu. Flynn i Baird odkrywają, że mogą pokonać przeciwnika, podróżując w czasie.(n)

 • Agent z przypadku 13:50

  "Agent z przypadku" to komedia sensacyjna z udziałem niezawodnego Jackiego Chana. Wciela się on tu w postać Bucka Yuena, który pracuje jako sprzedawca w sklepie ze sprzętem sportowym. Pewnego dnia ten opanowany na ogół mężczyzna staje się świadkiem napadu w centrum handlowym. Bez wahania wkracza do akcji i - wykorzystując swoją znajomość wschodnich sztuk walki - pokonuje rabusiów. Dzięki temu wyczynowi zyskuje rozgłos jako bohater. Niebawem z Buckiem kontaktuje się prywatny detektyw Many Liu (Eric Tsang). Mężczyzna uważa, że Yuen jest zaginionym synem jego klienta, umierającego bogatego biznesmena. Wkrótce obaj mężczyźni wybierają się w podróż do Korei, aby Buck mógł spotkać się z ojcem. Na miejscu bohater filmu "Agent z przypadku" dowiaduje się, że jego domniemany ojciec jest byłym szpiegiem. Na łożu śmierci wyznaje on synowi tajemnicę związaną ze swoim ostatnim zadaniem. Wkrótce, zgodnie z jego wskazówkami, Buck udaje się do Turcji, gdzie w banku spoczywa tajemniczy depozyt. Tropem sprzedawcy podążają przestępcy ze Stambułu oraz członkowie międzynarodowej organizacji terrorystycznej. Yuen nawet nie przypuszcza, że wplątał się w międzynarodową aferę.(n)

 • I tak, i nie 15:45

  "I tak, i nie" (w Polsce także pod tytułem "Tak... A właściwie to nie") Kelly'ego Makina jest adaptacją powieści Cary Lockwood zrealizowaną w typowo ślubnej scenerii. Na klimat opowieści pracują białe suknie, kwiaty i szereg innych niezbędnych dodatków. Głównym męskim bohaterem obrazu jest Dean Cain, znany przede wszystkim jako Clark Kent z "Nowych przygód Supermana" z 1993 r. W "I tak, i nie" pierwsze skrzypce gra Lauren Crandell (Denise Richards), która pracuje jako organizatorka ślubów i wesel. Kobieta potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji, a śluby, choć z pozoru przebiegają według utartego scenariusza, nieraz potrafią zaskoczyć. Nie inaczej jest podczas uroczystości, kiedy pan młody koniecznie chce zjechać na linie z kościelnej wieży. Przygoda, w założeniu romantyczna, kończy się wezwaniem straży pożarnej. Jednym z ratowników jest przystojny i sympatyczny Nick Corina (Dean Cain). Wydawałoby się, że w wielkim mieście trudno o taki przypadek, ale nic bardziej mylnego. Okazuje się, że Nick jest narzeczonym klientki Lauren. Na nieszczęście wedding planerka zakochuje się w nim z wzajemnością. Dla Lauren jest to podwójny cios. Po pierwsze, łamie podstawową zasadę w tym zawodzie. Po drugie, będąca w separacji z mężem Bradem (David Lipper) kobieta jest spragniona szczerej miłości. Tytuł "I tak, i nie" odpowiada wewnętrznej walce, jaka toczy się w jej głowie.(n)

 • Hellboy 17:35

  Widowiskowy film science fiction "Hellboy" jest udaną adaptacją słynnego komiksu Mike'a Mignolego z Dark Horse Comics. Twórcą nagrodzonego prestiżowym Saturnem za charakteryzację obrazu jest Guillermo del Toro. Reżyser ma na swoim koncie tak znane produkcje jak "Labirynt Fauna", "Blade: Wieczny łowca 2" czy "Kręgosłup diabła". Akcja "Hellboya" zawiązuje się w roku 1944. Przerażeni realną już perspektywą przegrania wojny Niemcy decydują się wprowadzić w życie demoniczny plan. Z pomocą szaleńca Rasputina (Karel Roden) zamierzają sprowadzić z piekieł na ziemię potężnego wojownika - Hellboya. Są przekonani, że z jego pomocą ponownie przechylą szalę zwycięstwa na swoją stronę. Wkrótce Niemcy otwierają specjalne wrota prowadzące do innego wymiaru. Ich mroczną ceremonię przerywają jednak amerykańscy żołnierze. W rezultacie z zaświatów przybywa demon-dziecko, który ostatecznie trafia w ręce aliantów. Opiekę nad nim roztacza profesor Trevor "Broom" Bruttenholm (John Hurt), założyciel tajnej organizacji znanej pod nazwą Biuro Badań Paranormalnych i Obrony. Mijają lata, a naukowiec wychowuje tytułowego bohatera filmu "Hellboy" jak własnego syna. Mimo szatańskiego pochodzenia z czasem staje się on uosobieniem dobra. Podejmuje walkę z siłami ciemności, które zagrażają ludzkości. Pomagają mu w tym Abe Sapien (Doug Jones), a także piękna Liz Sherman (Selma Blair), w której Hellboy (Ron Perlman) się zakochuje. Razem mają do zrealizowania trudną misję. Muszą odnaleźć geniusza zła, Rasputina, i stawić czoło Niemcom, którzy 40 lat wcześniej powołali Hellboya do życia.(n)

 • Speed: Niebezpieczna prędkość 20:00

  Wielki hit lat 90. XX wieku - "Speed. Niebezpieczna prędkość" - to niezwykle dynamiczne i wciągające kino akcji z Sandrą Bullock i Keanu Reevesem w rolach głównych. Film otrzymał dwa Oscary - za dźwięk i montaż dźwięku. Pozbawiony skrupułów psychopata Howard Payne (Dennis Hopper) podkłada bombę w autobusie pełnym ludzi. Żąda okupu. Ładunek wybuchnie, jeśli prędkość pojazdu spadnie poniżej pięćdziesięciu mil na godzinę. W filmie "Speed. Niebezpieczna prędkość" rozpoczyna się dramatyczna walka z czasem. Sprawa dodatkowo się komplikuje, gdy jeden z pasażerów rani kierowcę. Niezdolnego do dalszej jazdy mężczyznę zastępuje jedna z pasażerek - energiczna Annie Porter (Sandra Bullock). Mimo wielkiego stresu usiłuje zachować trzeźwość umysłu. Od niej bowiem zależy życie bardzo wielu osób. Annie pozostaje również w stałym kontakcie z centrum kryzysowym. Tymczasem pojazd zostaje skierowany na autostradę poza miastem, a do jego wnętrza dostaje się młody, odważny funkcjonariusz Jack Traven (Keanu Reeves). Miał on już do czynienia z Payne'em, gdy ten próbował wysadzić w powietrze windę pełną ludzi. Teraz policjant z pomocą Annie i funkcjonariuszy z centrum kryzysowego musi wymyślić sposób na uratowanie osób jadących feralnym autobusem.(n)

 • Zaginięcie 22:35

  Fabuła dramatu "Zaginięcie" osnuta jest wokół Betty Gaillon (Géraldine Pailhas), matki dwojga dzieci, która pewnego dnia znika bez śladu. Jej mąż Bruno (Thierry Godard) nie wydaje się zdziwiony sytuacją. Jednak wersja zakładająca, że Betty po prostu uciekła, jest mało prawdopodobna, ponieważ kobieta nie porzuciłaby ukochanych dzieci. Jej kochanek Franck Letellier (Yannick Choirat) podejrzewa męża zaginionej o to, że ją zamordował. "Zaginięcie" to trzymająca w napięciu telewizyjna produkcja w reżyserii Jeana-Xaviera de Lestrade'a, laureata Oscara za film dokumentalny "Morderstwo w niedzielny poranek". Géraldine Pailhas - główna bohaterka "Zaginięcia" - jest zdobywczynią Cezara za rolę w filmie "Ogień i śnieg".(n)

Lista stacji