×

Wyszukaj artykuł

Program tvKino TV program TV. Program telewizyjny Kino TV na dziś, jutro i weekend

 • Wampirzyce 13:05

  "Wampirzyce" to udana komedia z elementami horroru, której twórcy drwią z wielu innych filmów grozy. Akcja tej produkcji toczy się w Nowym Jorku, gdzie mieszkają Stacy (Krysten Ritter) i Goody (Alicia Silverstone), atrakcyjne wampirzyce, które potrafią w pełni korzystać z uroków życia. Ponieważ Stacy i Goody mają za sobą lata przebywania na Ziemi, są doświadczonymi, ale też nowoczesnymi wampirzycami. Nie uśmiercają ludzi, a żywią się krwią zwierząt. Pewnego dnia Goody ponownie spotyka mężczyznę swoich marzeń, Danny'ego (Richard Lewis), którego porzuciła w latach 60., by dać mu szansę na znalezienie kogoś, z kim mógłby sobie ułożyć życie. Z kolei Stacy nawiązuje romans z Joeyem (Dan Stevens). Niestety, ojcem jej wybranka okazuje się znany łowca wampirów, doktor Van Helsing (Wallace Shawn). Przełomowym momentem w życiu obu tytułowych bohaterek filmu "Wampirzyce" jest ten, w którym okazuje się, że Stacy zaszła w ciążę. Zdaje sobie ona sprawę z tego, że dziecko nie przeżyje, jeśli ona nie stanie się znowu człowiekiem. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy unicestwiona zostanie demoniczna Cisserus (Sigourney Weaver), królowa wampirów, która stworzyła Stacy i Goody. By ją zabić, przyjaciółki łączą siły z Van Helsingiem i Joeyem.(n)

 • Agent z przypadku 15:05

  "Agent z przypadku" to komedia sensacyjna z udziałem niezawodnego Jackiego Chana. Wciela się on tu w postać Bucka Yuena, który pracuje jako sprzedawca w sklepie ze sprzętem sportowym. Pewnego dnia ten opanowany na ogół mężczyzna staje się świadkiem napadu w centrum handlowym. Bez wahania wkracza do akcji i - wykorzystując swoją znajomość wschodnich sztuk walki - pokonuje rabusiów. Dzięki temu wyczynowi zyskuje rozgłos jako bohater. Niebawem z Buckiem kontaktuje się prywatny detektyw Many Liu (Eric Tsang). Mężczyzna uważa, że Yuen jest zaginionym synem jego klienta, umierającego bogatego biznesmena. Wkrótce obaj mężczyźni wybierają się w podróż do Korei, aby Buck mógł spotkać się z ojcem. Na miejscu bohater filmu "Agent z przypadku" dowiaduje się, że jego domniemany ojciec jest byłym szpiegiem. Na łożu śmierci wyznaje on synowi tajemnicę związaną ze swoim ostatnim zadaniem. Wkrótce, zgodnie z jego wskazówkami, Buck udaje się do Turcji, gdzie w banku spoczywa tajemniczy depozyt. Tropem sprzedawcy podążają przestępcy ze Stambułu oraz członkowie międzynarodowej organizacji terrorystycznej. Yuen nawet nie przypuszcza, że wplątał się w międzynarodową aferę.(n)

 • 100 stopni poniżej zera 17:00

  W Europie dochodzi do serii potężnych erupcji wulkanów. Wyrzucony przez nie pył tworzy ogromną chmurę, która zasłania niebo nad całym kontynentem. Temperatura gwałtownie spada. Europę stopniowo ogarnia kolejna epoka lodowcowa. Amerykanin Steve Foster (Jeff Fahey) i jego żona Taryn (Sara Malakul Lane) muszą odnaleźć swoje przebywające w Paryżu dzieci. Mają mało czasu, by bezpiecznie wywieź je z Europy.(n)

 • Komisarz Rex . Kommissar Rex, s02e02 18:55

  Richard i jego czworonożny partner muszą zbadać okoliczności śmierci ofiary, która wpadła pod pociąg. Doktor Graf ustala, że mężczyzna zginął nieco wcześniej, a następnie jego zwłoki zostały umieszczone na torach. Tymczasem do warsztatu samochodowego zgłasza się Alexander Prinz. Podczas naprawy wychodzi na jaw, że należące do niego auto ma wyraźne ślady krwi na błotnikach.(n)

 • Poirot: Lusterko nieboszczyka 19:55

  Herkules Poirot (David Suchet) na aukcji dzieł sztuki planuje kupić zabytkowe lustro wyglądające na cenny antyk. Jednak przelicytowuje go handlarz sztuką Gervase Chevenix (Iain Cuthbertson). Po zakończeniu aukcji, Chevenix proponuje, że odda detektywowi lustro w prezencie, jeśli ten zgodzi się rozwiązać kryminalną zagadkę. Handlarz podejrzewa, że śledzi go architekt John Lake (Richard Lintern). Gervase niepokoi się, bo jego żona Ruth (Emma Fielding) słucha życiowych wskazówek swej duchowej przewodniczki - starożytnej Egipcjanki Saphry. Ona ostrzegła Ruth o rychłym zabójstwie w jej otoczeniu. Poirot rozpoczyna śledztwo urozmaicone sprawą testamentu, strzałami słyszanymi za zamkniętymi drzwiami oraz samobójstwem, które detektyw uznaje za zabójstwo. Ekranizacja jednego z najbardziej emocjonujących i najzabawniejszych opowiadań Agathy Christie. Angielski przewodnik telewizyjny ostrzegał widzów, by ani na chwilę nie spuszczali z oka telewizora, by nie przegapić ważnego elementu akcji.(n)

 • Bestia 21:00

  "Bestia" to kino sensacyjne z mistrzem tego gatunku, Stevenem Seagalem, w roli głównej. Wciela się on tu w postać agenta specjalnego Jake'a Hoppera. Przed dziesięcioma laty stacjonował on w Tajlandii. Uczestniczył wówczas w akcji, w której omal nie zginął jego partner, Sunti (Byron Mann). Po tym zdarzeniu Jake porzucił służbę i wrócił do USA, gdzie założył firmę ochroniarską i, jako wdowiec, zajął się wychowywaniem córki, Jessiki (Sarah Malukul Lane). Po latach Jessika wyrusza razem z przyjaciółką Sarą (Elidh MacQueen), córką senatora Johna Winthorpe'a, swoim chłopakiem Brice'em (Shahkrit Yamnarm) i jeszcze jednym kolegą na wycieczkę do Tajlandii. Na miejscu atakują ich islamscy fundamentaliści z organizacji Abu Karaf, którzy zabijają chłopaków i porywają dziewczyny. Żądają uwolnienia przetrzymywanych w Ameryce członków swojej grupy. Na wieść o tym wydarzeniu agenci CIA szykują misję odbicia zakładniczek. Jeden z nich, Tom Collins (Martin McDougall), dawny znajomy Hoppera, rozpoznaje na filmie Jessicę i zawiadamia o tym Jake'a. Głowny bohater filmu "Bestia" postanawia samodzielnie uratować córkę. Z pomocą Toma kontaktuje się z tajnym agentem w Tajlandii, Leonem Washingtonem. Wpada jednak w pułapkę.(n)

 • Martwe pole 22:55

  "Martwe pole" jest dreszczowcem urzekającym ciepłymi barwami rodem z Ameryki Łacińskiej (film kręcono na Kubie). Główną rolę żeńską powierzono Karine Vanasse, która ma na koncie udział także w "O północy w Paryżu" (2011) i "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" (2014). Bohaterami filmu "Martwe pole" jest dwoje Kanadyjczyków: Éric (Sébastien Huberdeau) i Stéphanie (Karine Vanasse), którzy przeżywają kryzys w swoim związku. Chcąc wzmocnić łączącą ich relację, decydują się na wyjazd do Ameryki Południowej. Wyruszają w podróż, choć przed wyjazdem Stéphanie natyka się na informację o seryjnym mordercy, który grasuje w okolicy, zabijając pijanych kierowców i podpalając ich ciała. Na miejscu para podróżuje wynajętym samochodem. Bohaterowie "Martwego pola" najpierw zwiedzają stolicę Chile, a później zapuszczają się w odludne rejony. Na pewnej stacji benzynowej Stéphanie robi zdjęcie mężczyźnie, którego twarz jest pełna blizn po oparzeniach. Mężczyzna wpada w furię i rusza w pościg za dwojgiem zakochanych. Nieprzemyślany gest ściąga na Kanadyjczyków ogromne niebezpieczeństwo. Wakacje zamieniają się w walką o przeżycie.(n)

Lista stacji