Program tvKino TV program TV. Program telewizyjny Kino TV na dziś, jutro i weekend

 • Zaślubiny 7:15

  Bohaterami komedii "Zaślubiny" są zakochani w sobie bez pamięci Henry (Tommy Lioutas) i Rebecca (Vikki Krinsky). Młodzi postanawiają się pobrać. Tuż przed Bożym Narodzeniem mężczyzna prosi więc wybrankę swego serca o rękę. Sytuacja w filmie "Zaślubiny" komplikuje się, gdy zbliża się dzień, w którym mają się poznać rodzice narzeczonych. Zakochana para dokłada wszelkich starań, by zorganizować spotkanie swoich dwóch całkowicie odmiennych rodzin. Pojawiają się jednak problemy. Kłopot bohaterów "Zaślubin" polega na tym, że Henry wychował się w rodzinie chrześcijańskiej, a Rebecca jest Żydówką. Rodzice obydwojga, spędzając razem ostatnie dni grudnia z okazji zaręczyn, próbując połączyć tradycje Bożego Narodzenia i święta Chanuka.(n)

 • Poszukiwacze Bursztynowej Komnaty 9:10

  Obraz "Poszukiwacze Bursztynowej Komnaty" stanowi kontynuację przygód bohaterów znanych z filmów "Kod Karola Wielkiego" i "Poszukiwacze świętej włóczni". W kraju produkcji - Niemczech - wszystkie trzy cieszą się bardzo dużą popularnością. Tym razem Katharina i Eik rozwiązują największą zagadkę ery powojennej. Sekret Bursztynowej Komnaty od dekad zajmuje wyobraźnię rzeszy poszukiwaczy skarbów. Znana jest legenda, która głosi, że to Albert Einstein ukrył cenny obiekt przed nazistami w ostatnich dniach II wojny światowej. Mówi się także, że jeśli bursztyn, z którego zbudowany jest zabytek, trafi w niepowołane ręce, może doprowadzić do zagłady ludzkości. Tymczasem to właśnie bohaterowie filmu "Poszukiwacze Bursztynowej Komnaty", historyk Eik Meiers (Kai Wiesinger) i jego towarzysze, Katharina Berthold (Bettina Zimmermann) i Justus Zacharias (Fabian Busch), wpadają na ważny trop dzięki prawnuczce Einsteina, Mili (Annika Blendl). Wkrótce wyruszają w fascynującą podróż, kierując się kolejnymi wskazówkami. Prowadzą ich one do największego pomnika Europy w Lipsku, przez wydmy w Sankt Peter-Ording aż do alpejskich jaskiń. Emocje są tym większe, że nie tylko Eik i jego przyjaciele poszukują słynnego zabytku.(n)

 • Geronimo: Amerykańska legenda 11:25

  Obraz Waltera Hilla "Geronimo: Amerykańska legenda" przedstawia opartą na faktach krwawą historię podboju ziem zamieszkanych przez Indian. Stojących po przeciwnych stronach wodzów zagrali tu Gene Hackman i Wes Studi, znany z ról bezwzględnych wojowników w "Ostatnim Mohikaninie" i "Tańczącym z wilkami". Akcja filmu "Geronimo: Amerykańska legenda" toczy się w drugiej połowie XIX wieku. Geronimo (Wes Studi) jest wodzem Apaczów. Zostaje on podstępnie schwytany i wtrącony do więzienia. Następnie trafia do rezerwatu, ale udaje mu się stamtąd uciec. Wypowiada kolejną wojnę białym osadnikom. Gdy zawodzą negocjacje, generał George Crook (Gene Hackman) postanawia użyć siły. Indiańskiemu wodzowi wraz z kilkudziesięcioma swoimi ludźmi udaje się umknąć pięciotysięcznej armii. Porucznik kawalerii Charles Gatewood (Jason Patric) dostaje rozkaz schwytania Geronima. Choć oficer - podobnie jak wielu innych białych - darzy szacunkiem wodza Apaczów, musi wykonywać polecenia płynące z Waszyngtonu. Przez wiele miesięcy Geronimo stawia skuteczny opór. Zmuszony jest poddać się dopiero na początku września 1886 roku.(n)

 • Bibliotekarze . The Librarians, s02e03 14:00

  Na starym cmentarzysku mają miejsce niewyjaśnione zjawiska. Stone, Cassandra i Ezekiel badają sprawę. Próbują ustalić, czy prace wykopaliskowe w obrębie nekropolii mogły wywołać złe duchy.(n)

 • Bibliotekarze . The Librarians, s02e04 15:00

  Szalony architekt, który wierzył w istnienie równoległych światów, założył przed laty college. Teraz zaczynają znikać studenci uczelni. Ekipa bibliotekarzy przygląda się sprawie.(n)

 • Odrobina nieba 16:00

  "Odrobina nieba" to film z uznawaną za królową komedii romantycznych Kate Hudson. Znana aktorka wciela się tu w postać atrakcyjnej Marley Corbett. Ta młoda kobieta ma dobrą pracę, oddanych przyjaciół i nieodłącznego towarzysza, buldoga Stanleya. Mimo presji wywieranej przez najbliższych, pozostaje szczęśliwą singielką. Marley uwielbia flirtować, ale kolejni mężczyźni pojawiający się w jej życiu zostają w nim jedynie na chwilę, a gdy oczekują czegoś więcej, zostają porzuceni. Pewnego dnia główna bohaterka filmu "Odrobina nieba" wybiera się na kontrolną wizytę do lekarza. Przystojny doktor, Julian Goldstein (Gael García Bernal), nie ma jednak dla niej dobrych wiadomości. Panna Corbett stara się z godnością i humorem przyjąć fakt, że jest bardzo poważnie chora. Cierpi bowiem na nowotwór, którego nie da się wyleczyć. Dla Marley nadchodzą teraz trudne dni. I choć może liczyć na pomoc wścibskiej matki Beverly (Kathy Bates) i zwykle bardzo powściągliwego w okazywaniu uczuć ojca, Jacka (Treat Williams), największym wsparciem okazuje się dla niej jednak Julian, który pomaga swej pacjentce zmagać się z chorobą. Relacja obojga stopniowo przeradza się w głębokie uczucie. Niestety miłość, przed którą Marley tak długo się wzbraniała, przychodzi w najmniej odpowiednim momencie.(n)

 • Poznaj moich Spartan 18:10

  "Poznaj moich Spartan" to zwariowana parodia wielkich hollywoodzkich hitów kinowych, głównie "300" Zacka Snydera. Ofiarami żartów filmowców padają tu także między innymi celebryci. Twórcy komedii, Jason Friedberg i Aaron Seltzer, mają doświadczenie w tego typu produkcjach. Są również autorami m.in. filmu "Wielkie kino" czy "Totalny kataklizm". Akcja produkcji "Poznaj moich Spartan" rusza, gdy do władcy starożytnej Sparty, Leonidasa (Sean Maguire), przybywają posłowie z Persji. Stawiają mu ultimatum: albo dobrowolne podporządkuje się perskiemu królowi, Kserksesowi (Ken Davitian), albo wybuchnie wojna. Wódz zwraca się o poradę do wyroczni - brzyduli Betty (Crista Flanagan). Ta ostrzega króla, że nie wróci z wyprawy żywy. Niewzruszony przepowiednią władca mobilizuje wojsko. Udaje mu się zwerbować zaledwie trzynastu wojowników, pomimo to odrzuca kandydaturę pragnącej zaciągnąć się do jego armii Paris Hilton (Nicole Parker). Gotów do walki Leonidas opuszcza małżonkę, królową Margo (Carmen Electra), i wyrusza na bitwę z Persami. Spartanom udaje się odeprzeć pierwsze natarcie wroga i pokonać przeciwników w konkursie tanecznym. Kiedy szala zwycięstwa przechyla się coraz bardziej na stronę Leonidasa, zraniona Paris Hilton w akcie zemsty zdradza ludziom Kserksesa, w jaki sposób mogą pokonać Spartan. Persowie postanawiają użyć wszelkich tajemnych broni, a wśród nich Ghost Ridera, Rocky'ego Balboę i samego Kserksesa przebranego za Transformera.(n)

 • Całe szczęście 20:00

  "Całe szczęście" to lekka komedia z mocno zarysowanym wątkiem romansowym oraz Lindsay Lohan w roli głównej. Znana aktorka gra tu rolę Ashley Albright. Ta młoda kobieta może śmiało o sobie powiedzieć, że jest w czepku urodzona. Całe jej życie to bowiem pasmo nieustających sukcesów. Los sprzyja Ashley bez względu na okoliczności, nieważne, czy chodzi o grę na loterii, czy zwykłe łapanie taksówki. Sytuacja ta zmienia się jednak pewnego dnia. Po zorganizowanym przez siebie balu maskowym przyzwyczajona do tego, że wszystko idzie po jej myśli, bohaterka komedii "Całe szczęście" z przykrością stwierdza, że została pozbawiona swojego daru. Okazuje się, że winien jest temu niewinny pocałunek, który Ashley wymieniła z największym pechowcem, jakiego nosi ziemia, Jakiem Hardinem (Chris Pine). Wkrótce dziewczyna traci swój luksusowy apartament i wymarzoną pracę. Tymczasem, podczas gdy ona przeżywa swoje niepowodzenia i mieszka kątem u przyjaciółek - Maggie (Samaire Armstrong) i Dany (Bree Turner) - Jake nigdy nie był bardziej zadowolony z życia: wydaje płytę i dostaje nowe mieszkanie. W końcu Ashley, która nie umie się pogodzić z utratą swojego daru, obmyśla plan, jak go odzyskać.(n)

 • Taśmy Watykanu 22:10

  W horrorze "Taśmy Watykanu" dwudziestosiedmioletnia Angela Holme (Olivia Taylor Dudley) w zagadkowy sposób sprowadza cierpienie i śmierć na innych ludzi. Miejscowy ksiądz, ojciec Lozano (Michael Pena), bada jej przypadek. Tak dochodzi do wniosku, że kobieta jest opętana. Duchowny pozostaje jednak bezradny w konfrontacji z tajemniczą siłą nieczystą. Zwraca się więc o pomoc do Watykanu. Wkrótce ze Stolicy Apostolskiej przybywa dwóch doświadczonych egzorcystów, kardynał Brunn (Peter Andersson) i wikariusz Imami (Djimon Hounsou). Księża nie zdają sobie sprawy z tego, co ich czeka. Ciało Angeli opanował bowiem starożytny demon, który dysponuje potężnymi szatańskimi mocami. W filmie "Taśmy Watykanu" rozpoczyna się pojedynek dobra ze złem.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO