×

Wyszukaj artykuł

Program tvInvestigation Discovery program TV. Program telewizyjny Investigation Discovery na dziś, jutro i weekend

 • Pamięć do zbrodni: Obsesja 8:00

  Dochodzi do podwójnego morderstwa, a odkryte dowody wskazują na sprzeczne motywy zbrodni. Osobliwa wskazówka znaleziona na podłodze umożliwia odkrycie prawdy.(n)

 • Pamięć do zbrodni: Prześladowana 9:00

  Detektyw Postiglione bada sprawę zamordowanej kobiety, której ciało znaleziono w jej apartamencie w dość dziwnym stanie. Jej morderca próbuje wprowadzić policję w błąd, umyślnie podrzucając wskazówki.(n)

 • Żyjąc z potworem: Chciałam, aby syn nie żył 10:00

  Joyce Alexander przez 25 lat żyła w strachu przed swoim własnym synem. Obawiała się, że będzie chciał oskarżyć ją o swe zbrodnie. Kobieta była przekonana, że mężczyzna może chcieć zemścić się na niej nawet będąc już w więzieniu.(n)

 • Żyjąc z potworem: Powinnam była go zabić 11:00

  John Duck obawiał się przez całe swoje życie, że jego brat Kevin może kiedyś kogoś zamordować. Kiedy jednak odkrył, że mężczyzna jest zabójcą, nie potrafił spojrzeć prawdzie w oczy.(n)

 • Zbrodnia (nie)doskonała: Narkotykowy baron 12:00

  Tony jest pilotem. Swoje umiejętności wykorzystuje do przemycania samolotem marihuany na Florydę. Wkrótce zostaje złapany. Gdy wychodzi z więzienia, wraca na przestępczą ścieżkę. Agenci dwoją się i troją, by ponownie postawić Tony'ego przed sądem.(n)

 • Mój sąsiad morderca: Podstęp 13:00

  Czwórkę najlepszych przyjaciół, w tym dwa małżeństwa, łączą tajemnice i zdrada, które doprowadziły do okrutnego morderstwa.(n)

 • Mój sąsiad morderca: Dym w twoich oczach 14:00

  Lekarz Jim Kohnle traci życie w czasie pożaru jego domu rodzinnego. Policja, na podstawie zgromadzonych dowodów, stara się ustalić, czy śmierć mężczyzny była nieszczęśliwym wypadkiem, morderstwem czy samobójstwem.(n)

 • Zaginieni: W biały dzień 15:00

  Matka trzech synów, Holly Cantrell nie wraca z pracy do domu. Okazuje się, że kobieta skrywała tajemnice.(n)

 • Zaginieni: Trójkąt miłosny 16:00

  W piątek po południu Brandy wychodzi z biura. Po weekendzie w poniedziałek rano kobieta nie przychodzi do pracy. Nie wiadomo, czy czasem nie postanowiła porzucić swojego dotychczasowego życia i problemów osobistych.(n)

 • Osobiste śledztwo: Nigdy się nie poddawaj 17:00

  Śledztwo, które trwa już ponad 45 lat, w końcu nabiera tempa. Wszystko za sprawą siostrzeńca ofiary, który usiłuje poznać prawdę. Podczas jego prywatnego dochodzenia odkrywa zazdrośnie skrywane sekrety.(n)

 • W umyśle mordercy: Zaginiony 18:00

  Nastoletni Fred Moseley zostaje uznany za zaginionego. Nowy samochód chłopaka stoi porzucony. W aucie nie ma broni chłopaka. Dziesięć lat później Chris Hansen rozpoczyna ponowne poszukiwania Freda.(n)

 • Osobiste śledztwo: To prawdopodobne, że... 19:00

  W Nowym Roku ciało młodej matki zostaje znalezione w aucie. Policji nie udaje się znaleźć zbyt wiele dowodów i wskazówek. Po niespełna dwóch dekadach siostra zamordowanej i policjant bez doświadczenia poszukują mordercy.(n)

 • Maska śmierci: Zły wilk 20:00

  Marlene Warren była w trakcie przygotowania śniadania, kiedy w jej drzwiach pojawił się dziwny klaun z naręczem kwiatów i balonami. Kolejne wydarzenia na zawsze zmieniają życie mieszkańców tego niewielkiego miasta na Florydzie.(n)

 • W sieci kłamstw: Miłość od pierwszej wiadomości 21:00

  Samotna matka poznaje przez Internet mężczyznę, który może okazać się tym jedynym. Szczęśliwa kobieta pragnie poznać swojego wybranka w realu, jednak jej starania kończą się przerażającym odkryciem.(n)

 • W sieci kłamstw: Królowa mediów społecznościowych 22:00

  Internet coraz częściej zaczyna zastępować nam prawdzie życie. Szukamy w nim nowych znajomości, miłości, seksu i kontaktów biznesowych. Nieostrożne korzystanie z zasobów sieci może jednak sprowadzić na nas ogromne niebezpieczeństwo. W Internecie są bowiem mroczne miejsca, w których nie chcielibyśmy się znaleźć.(n)

 • Zbrodnia w sąsiedztwie: Nie ma 23:00

  Nad brzegiem kanału w Stockton w Kalifornii policja odnajduje zwłoki osiemnastoletniej Jessyki Arro. Wkrótce śledztwo staje w miejscu.(n)

Lista stacji