×

Wyszukaj artykuł

Program tvHistory program TV. Program telewizyjny History na dziś, jutro i weekend

 • Dowód na istnienie Boga 20:00

  Od setek lat ludzie oczekiwali odpowiedzi na kluczowe pytania. Nauka od zawsze podawała skrajnie odmienne odpowiedzi niż religie. Istnieje prawdopodobieństwo, że najnowsze odkrycia i technologie mogą wreszcie dostarczyć ludziom namacalnych dowodów na istnienie Boga.(n)

 • Biblia: historie odrzucone: Sekrety Apostołów 22:00

  Starożytne teksty rzucają nowe światło na historię konkurujących ze sobą sekt chrześcijańskich, które powstały w pierwszych wiekach po ukrzyżowaniu Chrystusa.(n)

 • Gwiazdy lombardu : Czemu równa się E. Pawn Stars, s19e26 23:00

  W dzisiejszym odcinku do lombardu w Las Vegas trafiają odręczne zapiski samego Alberta Einsteina. Chumlee decyduje się zapłacić za kosztowną naprawę urządzenia do ustawiania przednich świateł samochodowych. Corey i jego przyjaciel zastanawiają się nad kupnem rekwizytu z klasycznego horroru "Laleczka Chucky". Później Rick ogląda pudełeczko na tabletki, które miało należeć do hollywoodzkiej gwiazdy Carole Lombard, ikony kina lat 30. ubiegłego wieku.(n)

 • Gwiazdy lombardu : Gwiazdki z nieba. Pawn Stars, s19e27 23:30

  Atmosfera w sklepie Harrisonów staje się nadzwyczaj radosna, gdy klient przynosi stare kostiumy pracowników Disneylandu. Przekonamy się, czy oferta lombardu okaże się korzystna. Następnie Corey ma okazję kupić rzadki banknot z błędem drukarskim. Rick wycenia zabawkowy samochodzik - model Volkswagen Space Patrol. Później Harrison prosi o pomoc eksperta w dziedzinie sztuki, żeby oszacować wartość obrazu z czasów drugiej wojny światowej.(n)

 • Wojny magazynowe : Z bratem najlepiej. Storage Wars, s11e11 23:55

  Aukcje przenoszą się do Thousand Oaks. Justin wydaje wszystkie pieniądze, by kupić interesujący okaz. Dave testuje cierpliwość Mary, a Kenny'emu udaje się całkiem nieźle zarobić.(n)

Lista stacji