×

Wyszukaj artykuł

Program tvHistory program TV. Program telewizyjny History na dziś, jutro i weekend

 • Wojny magazynowe : Mary i jej łyżka. Storage Wars, s11e12 0:25

  Huntington Beach. Dzięki poufnym informacjom Darrell powiększa swoją inwestycję, Mary trafia na znalezisko, a Kenny wykorzystuje niepowodzenia innych dla własnego zysku.(n)

 • Dowód na istnienie Boga 0:50

  Od setek lat ludzie oczekiwali odpowiedzi na kluczowe pytania. Nauka od zawsze podawała skrajnie odmienne odpowiedzi niż religie. Istnieje prawdopodobieństwo, że najnowsze odkrycia i technologie mogą wreszcie dostarczyć ludziom namacalnych dowodów na istnienie Boga.(n)

 • Ludzie gór : Zapada zmrok. Mountain Men, s08e03 2:45

  Kiedy w górach zapada ciemna noc, Mike przemierza teren opanowany przez niedźwiedzie ze świeżą zdobyczą na swoich barkach. W międzyczasie Morgan, w egipskich ciemnościach i na dodatek na ryzykownym obszarze, podejmuje próbę zdobycia wystarczającej ilości zapasów na zimę.(n)

 • Wojny magazynowe - Teksas: Jak grzechotniki. Storage Wars: Texas, s01e01 3:40

  Licytacje porzuconych schowków przenoszą się do Teksasu. Nowi handlarze rywalizują o schowki, które mogą skrywać cenną zawartość.(n)

 • Wojny magazynowe - Teksas: Pamiętacie o Alamo?. Storage Wars: Texas, s01e02 4:10

  Uczestnicy programu udają się w rejon, który słynie z wyjątkowo zaniedbanych powierzchni magazynowych. Handlarzy czeka niespodzianka, gdy w jednym z obskurnych składów natrafiają na wyjątkowo cenny towar.(n)

 • Wojny magazynowe - Teksas: Przemeblowanie. Storage Wars: Texas, s01e03 4:35

  Kupujący walczą o cenny skład mebli. Mogą one przynieść nawet 100 tysięcy dolarów zysku. Tymczasem Ricky i Bubba zdobywają autografy zawodników futbolu amerykańskiego. Istnieje jednak pewna wątpliwość co do ich autentyczności.(n)

 • Wojny magazynowe - Teksas: Dzień w operze. Storage Wars: Texas, s01e04 5:00

  Lesa poluje na dzieła sztuki i luksusowe meble. Poszukiwanie cennych przedmiotów wywołuje u niej wielkie emocje. Tymczasem Roy ma szansę wzbogacić się na broszurze z parku rozrywki z lat 70.(n)

 • Brytyjskie gwiazdy lombardu : Biustonosz Marilyn Monroe. Pawn Stars UK, s02e04 5:30

  Jedna z klientek chce sprzedać radziecką kamerę filmową z lat 60., aby zdobyć pieniądze na pierścionek zaręczynowy. Z kolei Mark staje w obliczu trudnej decyzji, gdy do lombardu trafia aktówka Jamesa Bonda. Simon zyskuje okazję kupienia biustonosza należącego niegdyś do Marilyn Monroe.(n)

 • Gwiazdy lombardu : Schować Houdiniego. Pawn Stars, s16e10 6:00

  Jeden z klientów przynosi do lombardu książkę legendarnego magika Harry'ego Houdiniego. Słynny iluzjonista złożył na niej podpis. Rick rozpoczyna negocjacje, by utargować korzystną cenę.(n)

 • Gwiazdy lombardu : Różnica pokoleń. Pawn Stars, s16e11 6:25

  Ekipa programu z uwagą przygląda się rzymskiej tarczy, która pochodzi ze słynnej hollywoodzkiej superprodukcji "Kleopatra". Widzowie przekonają się, czy Rick zdecyduje się na zakup tego rekwizytu. Wcześniej musi on wynegocjować odpowiednią cenę.(n)

 • Gwiazdy lombardu : Jak skała. Pawn Stars, s13e05 6:50

  W dzisiejszym odcinku Rick ogląda samochód terenowy, przystosowany do jeżdżenia po skałach. Przekonamy się, czy Harrison zdecyduje się kupić ten pojazd do ekstremalnego off-roadu. Corey wykonuje taniec radości na widok koszulki, która należała do gwiazdora futbolu amerykańskiego Boba Hayesa. Później pracownicy lombardu orientują się, że w Internecie pojawiają się negatywne opinie o firmie. Podejmują działania, by rozwiązać problem.(n)

 • Wojny magazynowe : Świątynia flegmy. Storage Wars, s11e13 7:10

  Tym razem Darrell może utracić tytuł króla Montebello. Brandi i Jarrod wracają na aukcję z pomocą kieszonkowej technologii. Casey wychodzi na prostą mimo przeszkód ze strony pewnego Niemca.(n)

 • Wojny magazynowe : Aukcja w Van Nuys. Storage Wars, s11e14 7:40

  Parking w Van Nuys jest mały, ale Mary potrzebuje pomocy. Ivy poluje na jakikolwiek rower. Zawartość skrytki Dave'a okazuje się mieć właściwości terapeutyczne, a Justin pokazuje wszystkim, jak wykorzystać zdobycz do maksimum.(n)

 • Wojny magazynowe - Teksas : Jak żywe trupy. Storage Wars: Texas 2, s02e09 8:05

  Mieszkańcy niewielkiego miasteczka Ponder są niezwykle zainteresowani wystawianymi na sprzedaż magazynami. Tymczasem Moe i Mary znajdują przedmiot, który mógł skonstruować sam Benjamin Franklin.(n)

 • Wojny magazynowe - Teksas : Jenny zniesie wszystko. Storage Wars: Texas 2, s02e10 8:35

  Jenny Grumbles znajduje w teksańskim miasteczku bardzo efektowny dodatek do ogrodu. Jednocześnie rozwiewają się jej marzenia o sławie.(n)

 • Gwiazdy lombardu : Miłośnicy komiksów. Pawn Stars, s16e33 9:05

  Do lombardu trafiają dwa pierwsze komiksy z serii "Avengers" i "Giant Size X-Men". Widzowie przekonają się, czy Rick zdecyduje się na zakup tych cennych okazów. Corey ogląda też cenne pamiątki detektywistyczne.(n)

 • Gwiazdy lombardu : Za kółkiem. Pawn Stars, s16e34 9:30

  Do lombardu trafia karta z bejsbolistą Babe'em Ruthem. Choć pochodzi z 1923 roku, zachowana jest w idealnym stanie. Rick staje w obliczu niełatwej decyzji, czy zdecydować się na zakup. Wcześniej musi jednak wynegocjować korzystną cenę. Rick przyjrzy się też bliżej dziecięcemu rowerkowi z 1930 roku.(n)

 • Gwiazdy lombardu : Gotowy do strzału. Pawn Stars, s16e35 9:55

  Wśród przedmiotów, jakie w dzisiejszym odcinku trafiają do lombardu, jest pistolet skałkowy z 1763 roku. Zobaczymy, jaką kwotę Corey zdecyduje się zaoferować za tę zabytkową broń i czy zmieni ona właściciela. Następnie Rick ogląda laskę teleskopową z 1890 roku. Później szef lombardu i Chumlee mają okazję kupić rekwizyty z planu "Gwiezdnych wojen". Przekonamy się, czy Rickowi uda się sfinalizować transakcję i zdobyć przedmioty, które zagrały w kultowej sadze.(n)

 • Brytyjskie gwiazdy lombardu : Breaking Bad. Pawn Stars UK, s02e06 10:25

  Liam zyskuje szansę, aby zobaczyć naturalnej wielkości podobiznę aktora Bryana Lee Cranstona, odtwórcy roli Waltera White'a w popularnym serialu "Breaking Bad".(n)

 • Brytyjskie gwiazdy lombardu : Zęby braci Kray. Pawn Stars UK, s02e07 10:55

  Duży i Mały Mark z uwagą oglądają niezwykłą gangsterską pamiątkę, jaką kiedykolwiek mieli okazję zobaczyć.(n)

 • Wykute w ogniu : Khanda. Forged in Fire, s02e10 11:25

  Uczestnicy muszą wykuć broń ze sterty zespawanych ze sobą metalowych przedmiotów. Dwaj najlepsi przejdą do dalszego etapu. W domu będą musieli wykonać tajemniczą khandę - indyjski miecz obosieczny. Wyróżnia się on szeroką głownią.(n)

 • Wojny magazynowe - Teksas: Kowboje i Indianie. Storage Wars: Texas, s01e05 12:20

  W Fort Worth legendarny kowboj oferuje licytującym nieoczekiwaną pomoc. Tymczasem Lesa odkrywa broń, dzięki której byłaby w stanie pokonać rywala z Nowego Jorku.(n)

 • Wojny magazynowe - Teksas: Skąd tu Kennedy?. Storage Wars: Texas, s01e06 12:45

  Jeden z handlarzy natrafia na pamiątkę o dużej wartości historycznej. Z kolei Victor próbuje otworzyć pewną skrzynię, która może zawierać wiele cennych przedmiotów. Rusza na poszukiwania odpowiedniego klucza.(n)

 • Wojny magazynowe - Teksas: Aukcji ci u nas dostatek. Storage Wars: Texas, s01e07 13:10

  Licytujący rozważają wady i zalety dwóch bardzo różnych dzielnic. Lesa pokazuje na co ją stać, gdy walczy z młodym rywalem.(n)

 • Wojny magazynowe - Teksas: Przy herbatce. Storage Wars: Texas, s01e08 13:40

  Uczestnicy licytacji zacięcie walczą w zamożnym mieście Lewisville. Handlarze natrafiają tam na cenne znaleziska. W ich ręce wpadają m.in. pianola, zestaw do herbaty i meble.(n)

 • Gwiazdy lombardu : Paczka niezgody. Pawn Stars, s16e25 14:05

  W dzisiejszym odcinku szef lombardu w Las Vegas ma okazję podziwiać pierwsze wydanie powieści dla dzieci "Czarnoksiężnik z Krainy Oz". Książka jest podpisana przez autora Lymana Franka Bauma. Następnie Corey ogląda automat do gry Turbo Drive II. Później Rick poluje na przesyłkę, którą miała zostać do niego dostarczona. Problem w tym, że rości sobie do niej prawa również jego ojciec. Przekonamy się, kto ostatecznie odbierze paczkę.(n)

 • Gwiazdy lombardu : Zaporowa cena. Pawn Stars, s16e26 14:30

  Do lombardu trafiają plakaty koncertowe, które podpisał Johnny Cash i Stevie Ray Vaughan. Corey za wszelką cenę będzie próbował je zdobyć.(n)

 • Gwiazdy lombardu : Koła fortuny. Pawn Stars, s16e27 15:00

  Do lombardu trafia najrzadziej spotykany samochodzik Hot Wheels - Beach Bomb nr 1. Widzowie przekonają się, czy Rick zdoła dobić targu, czy też straci unikalną okazję.(n)

 • Pojedynek na noże: Dwóch mocarzy 15:25

  Znakomici amerykańscy kowale, mistrzowie sztuk walki i eksperci poddają swoją broń serii wyczerpujących testów. Widzowie przekonają się, czy uda się im pokonać dotychczas niedoścignionego konkurenta.(n)

 • Pojedynek na noże: Bohater ostatniej akcji 16:20

  W ostatnim odcinku sezonu wytwórcy broni białej, specjaliści sztuk walki i miotacz noży dowiodą swoich umiejętności w finałowej rozgrywce. Tylko na jednego z nich czeka nagroda. Dwóch najlepszych zaś odbędzie pojedynek na czas.(n)

 • Ludzie gór : Przede wszystkim rodzina. Mountain Men, s08e04 17:15

  Jake zrobi wszystko, by jak najszybciej zabrać swojego rannego czworonoga do weterynarza. Tom i jego brat, Jack pozostają bez dostępu do wody, kiedy studnia na ich ranczu nagle przestaje działać. Marty dokonuje szokującego odkrycia.(n)

 • Ludzie gór : Ostateczne pożegnanie. Mountain Men, s08e05 18:10

  Jake udaje się sam na polowanie na łosie. Margaret i Morgan borykają się z wodą. Podczas gdy Mike za cel obiera sobie najcenniejszy skarb wyspy Kodiak. Tymczasem Marty żegna się po raz ostatni.(n)

 • Gwiazdy lombardu : Schować Houdiniego. Pawn Stars, s16e10 19:05

  Jeden z klientów przynosi do lombardu książkę legendarnego magika Harry'ego Houdiniego. Słynny iluzjonista złożył na niej podpis. Rick rozpoczyna negocjacje, by utargować korzystną cenę.(n)

 • Gwiazdy lombardu : Różnica pokoleń. Pawn Stars, s16e11 19:35

  Ekipa programu z uwagą przygląda się rzymskiej tarczy, która pochodzi ze słynnej hollywoodzkiej superprodukcji "Kleopatra". Widzowie przekonają się, czy Rick zdecyduje się na zakup tego rekwizytu. Wcześniej musi on wynegocjować odpowiednią cenę.(n)

 • Ostatni papież? 20:00

  Watykan od wieków skrywa pradawną przepowiednię. Sugeruje ona, że Franciszek może być ostatnim Ojcem Świętym. Eksperci wierzą, że może to wskazywać na koniec papiestwa, upadek Kościoła, a nawet zagładę świata.(n)

 • Najlepszy pies w policji: Młody pies i stare sztuczki. America's Top Dog, s01e03 22:00

  Trwają zawody dla psich specjalistów policyjnych, podczas których triumfuje najmłodszy zawodnik. Wszystko wskazuje na to, że jeśli starsi i bardziej doświadczeni rywale nie postarają się bardziej, zwycięstwo w całym turnieju przypadnie właśnie juniorowi.(n)

 • Ranczo kosmitów: Obserwacja 23:00

  Naukowcy, szukając śladów życia pozaziemskiego, postanawiają bliżej się przyjrzeć temu, co ukryte jest pod ziemią. Skinwalker Ranch słynie z częstych obserwacji UFO i wyjątkowej aktywności paranormalnej.(n)

 • Wojny magazynowe : Świątynia flegmy. Storage Wars, s11e13 23:55

  Tym razem Darrell może utracić tytuł króla Montebello. Brandi i Jarrod wracają na aukcję z pomocą kieszonkowej technologii. Casey wychodzi na prostą mimo przeszkód ze strony pewnego Niemca.(n)

Lista stacji