Program tvHistory program TV. Program telewizyjny History na dziś, jutro i weekend

  • Gwiazdy lombardu : Z głowy. Pawn Stars, s13e14 23:00

    W tym odcinku do lombardu w Las Vegas trafiają dwa wisiorki z pierwszych dwóch rozgrywek Super Bowl, czyli finałowych meczów o mistrzostwo w futbolu amerykańskim. Przekonamy się, czy Rickowi uda się sfinalizować transakcję marzeń. Następnie Corey i jego ojciec oglądają parę włóczni, używanych do polowań przez łowców głów z Filipin. Później senior rodu Harrisonów zostaje zasypany urodzinowymi podarkami. Zobaczymy, czy dostanie prezent, na jaki liczy.(n)

  • Gwiazdy lombardu : Jedzie pociąg z daleka. Pawn Stars, s13e15 23:30

    W dzisiejszym odcinku do lombardu w Las Vegas trafia zdjęcie Howarda Hughesa z autografem tego słynnego miliardera, pilota i konstruktora lotniczego. Przed sfinalizowaniem transakcji Rick decyduje się sprawdzić autentyczność podpisu na fotografii. Następnie Harrison wycenia karabin wyprodukowany przez Marlin Firearms Co. Później szef lombardu kupuje stary zabawkowy pociąg. Chumlee postanawia poudawać konduktora. Przekonamy się, kiedy Rick położy kres tej zabawie.(n)

  • Wojny magazynowe : Niech spadnie deszcz. Storage Wars, s02e20 23:55

    Kupujący przenoszą się do spokojnego miasteczka Simi Valley. Darrell i Brandon są przygotowani na ostrą rywalizację. Jarrod i Brandi natrafiają na sejfy i zdobywają prawdziwy piracki skarb. Dave'owi Hesterowi znów dopisuje szczęście, jednak ostatecznie handlarz nie spełni marzeń o dużym zarobku. Barry Weiss na aukcję przyjeżdża na zabytkowym motocyklu.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO