×

Wyszukaj artykuł

Program tvHistory program TV. Program telewizyjny History na dziś, jutro i weekend

 • Wykute w ogniu : Ogromna katana. Forged In Fire, s05e30 11:10

  Specjalne wydanie programu. Czterej kowale wykonają ostrze typu chopper. Do dyspozycji będą mieli duże ilości metalu i materiałów z poprzednich odcinków.(n)

 • Wojny magazynowe : Strzyżenie i golenie. Storage Wars, s10e20 12:00

  Mary próbuje zaimponować klientowi. Rene znajduje ochronę przed drapieżnikami. Z kolei Ivy udaje się do fryzjera.(n)

 • Wojny magazynowe : Chodźmy do Placentii. Storage Wars, s10e21 12:25

  W drodze do banku Rene nie może powstrzymać śmiechu. Z kolei Darrell gromadzi towar.(n)

 • Wojny magazynowe : Mutterialna dziewczyna. Storage Wars, s10e22 12:50

  W Riverside Brandi ocala psa przed wpadnięciem pod koła samochodu. Darrellowi udaje się kupić magazyn potwierdzający jego teorię magicznej kuli. Tymczasem Kenny znacznie się wzbogaca się na nowym schowku.(n)

 • Wojny magazynowe : Ivy i ja. Storage Wars, s10e23 13:15

  Uczestnicy aukcji jadą tym razem do Arcadii. Ivy ma coraz lepsze perspektywy, a Rene i Casey znajdują coś odpowiedniego dla siebie.(n)

 • Wojny magazynowe - Teksas : Ale składzik. Storage Wars: Texas 2, s02e06 13:40

  Moe i Mary zastanawiają się nad nazwą swojego zespołu. Tymczasem Ricky i Bubba przychodzą z wizytą do dawno niewidzianego przyjaciela. Z kolei Jenny Grumbles prowadzi wojnę z Mary Padian.(n)

 • Gwiazdy lombardu : Córeczka tatusia. Pawn Stars, s14e11 14:10

  Tym razem bohaterowie programu mają okazję obcować ze sztuką współczesną - klient przynosi do sklepu dzieło Keitha Haringa, słynnego ze swoich popartowych i streetartowych projektów. Przekonamy się, czy Rick będzie pod wrażeniem jego sztuki. Następnie Chumlee ogląda nóż z czasów wojny secesyjnej. Później Rick zabiera swoją córkę do autokomisu prowadzonego przez Daveya, stałego klienta lombardu. Zobaczymy, czy zaproponuje on Harrisonowi korzystną ofertę.(n)

 • Gwiazdy lombardu : Niemiecka precyzja. Pawn Stars, s09e08 14:35

  W dzisiejszym odcinku bohaterowie programu mają okazję przejechać się wojskowym mercedesem unimogiem z lat 60. ubiegłego wieku. Ten niemiecki pojazd transportowo-roboczy jest tak zaprojektowany, by mógł poruszać się nawet w najtrudniejszym terenie. Następnie do lombardu trafia znak, który znajdował się na murze berlińskim. Później Chumlee wraca do wspomnień z dzieciństwa za sprawą kolekcji kart z serii Garbage Pail Kids z lat 80. ubiegłego wieku.(n)

 • Gwiazdy lombardu : Trzygodzinna wycieczka. Pawn Stars, s09e09 14:55

  W dzisiejszym odcinku w lombardzie w Las Vegas zjawia się klientka z jednodolarówką z 1875 roku i pięciodolarówką z 1883 roku. Sprzedająca dostała zabytkowe banknoty od swojej ciotki, której dziadek w XIX wieku był sekretarzem skarbu Stanów Zjednoczonych. Następnie do sklepu trafia miniaturowe działo. Zabawka pochodzi z początków XX wieku. Przekonamy się, czy wciąż strzela. Później Corey rozmawia z mężczyzną, który przyniósł statuetkę Emmy.(n)

 • Gwiazdy lombardu : Zwaśnione rody. Pawn Stars, s09e10 15:20

  W dzisiejszym odcinku widzowie mają okazję poznać słynną historię krwawej waśni pomiędzy dwoma amerykańskimi rodami - Hatfiledów i McCoyów. Do lombardu w Las Vegas trafia zabytkowy winchester Capa Hatfielda. Następnie pracownicy sklepu mogą podziwiać portret Johna Lennona autorstwa Denny'ego Denta. Później w lombardzie zjawia się klient ze srebrnym kałamarzem, który należał do Williama Andrewsa Clarka, polityka i przedsiębiorcy, który odegrał ważną rolę w historii Las Vegas.(n)

 • Wykute w ogniu : Włócznia na lwa. Forged In Fire, s05e02 15:40

  Czterech uczestników rywalizacji ma wykonać nietypową siekierę z kawałków stali o dziwnym kształcie. Dwaj najlepsi zawodnicy będą musieli odtworzyć włócznię do polowań na lwy. Taką bronią posługują się Masajowie. Okaże się, kto zdobędzie 10 000 dolarów i tytuł mistrza.(n)

 • Wykute w ogniu : Super Champion. Forged in Fire, s07e08 16:30

  Czterej zawodnicy, którzy w poprzednich odcinkach zdobyli tytuły mistrza, powracają do kuźni, by zawalczyć w nietypowej konkurencji. Czekają ich jeszcze trudniejsze zadania.(n)

 • Ludzie gór: Pokaż pieniądze. Mountain Men, s01e06 17:20

  Tom Oar w trosce o swoje bezpieczeństwo musi odpędzić od domu wilki. Tymczasem u Eustace'a w Karolinie Północnej kończy się woda, z kolei na Alasce przez niewielki błąd Marty może stracić wszystko.(n)

 • Ludzie gór: Ostatni bastion. Mountain Men, s01e07 18:15

  Wysoko w Appalachach Eustace musi wytropić kłusownika, który pojawił się na jego ziemi. Z kolei Tom i jego przyjaciel Tim głęboko w lesie polują na jelenie. W pewny momencie uświadamiają sobie, że nie są tam sami.(n)

 • Gwiazdy lombardu : Z głowy. Pawn Stars, s13e14 19:10

  W tym odcinku do lombardu w Las Vegas trafiają dwa wisiorki z pierwszych dwóch rozgrywek Super Bowl, czyli finałowych meczów o mistrzostwo w futbolu amerykańskim. Przekonamy się, czy Rickowi uda się sfinalizować transakcję marzeń. Następnie Corey i jego ojciec oglądają parę włóczni, używanych do polowań przez łowców głów z Filipin. Później senior rodu Harrisonów zostaje zasypany urodzinowymi podarkami. Zobaczymy, czy dostanie prezent, na jaki liczy.(n)

 • Gwiazdy lombardu : Jedzie pociąg z daleka. Pawn Stars, s13e15 19:40

  W dzisiejszym odcinku do lombardu w Las Vegas trafia zdjęcie Howarda Hughesa z autografem tego słynnego miliardera, pilota i konstruktora lotniczego. Przed sfinalizowaniem transakcji Rick decyduje się sprawdzić autentyczność podpisu na fotografii. Następnie Harrison wycenia karabin wyprodukowany przez Marlin Firearms Co. Później szef lombardu kupuje stary zabawkowy pociąg. Chumlee postanawia poudawać konduktora. Przekonamy się, kiedy Rick położy kres tej zabawie.(n)

 • Skarby z odzysku 20:05

  Kulisy pracy doświadczonej ekipy Priestly Demolition, zajmującej się wyszukiwaniem cennych przedmiotów w budynkach, które mają być zburzone. Ted Finch, Justin Fortin i Julien Savage bez zastanowienia wchodzą do przeznaczonych do rozbiórki obiektów, ratując pozostawione skarby, o niekiedy ogromnej wartości, nie tylko pieniężnej, ale i historycznej. Pracując często w niebezpiecznych warunkach, zespół szuka prawdziwych rarytasów, które mogą następnie sprzedać z dużym zyskiem.(n)

 • Niewyjaśnione tajemnice świata: Zagadkowe zjawiska pogodowe 21:00

  Na świecie codziennie mają miejsce zjawiska pogodowe, które trudno jest wyjaśnić w sposób naukowy.(n)

 • Gwiazdy lombardu : Gry i zabawy. Pawn Stars 21, s21e02 22:00

  Rick staje przed szansą kupienia jednej z pierwszych książek, które poświęcono bejsbolowi.Tymczasem zainteresowania Chuma oraz Coreya wzbudza stary automat do gier wykonany z drewna.(n)

 • Najbardziej jadowite zwierzęta świata: Za kulisami 22:55

  Odcinek poświęcony najciekawszym i najniebezpieczniejszym momentom badań Adama i Rona, którzy postanowili zweryfikować skalę bólu Justina Schmidta.(n)

 • Wojny magazynowe : Niech żyje!. Storage Wars, s02e26 23:45

  Kolejna aukcja ma miejsce w Hollywood. Darell Sheets ugina się pod presją tego miejsca. Zbliża się czas ponownego otwarcia sklepu Jarroda i Brandi, więc obojgu bardzo zależy na zapełnieniu półek ciekawym towarem. Dave Hester zdobywa nowy rekord aukcji magazynowych. Barry Weiss ma nadzieję, że znaleziony przez niego stary cylinder okaże się wyjątkowy.(n)

Lista stacji