×

Wyszukaj artykuł

Program tvHGTV   program TV. Program telewizyjny HGTV   na dziś, jutro i weekend

 • Maja w ogrodzie . s12e50 5:20

  Maja Popielarska podpowiada, jak najlepiej organizować sobie pracę w ogrodzie w zależności od pory roku. Prowadząca prezentuje ciekawe odmiany roślin i nowe sprzęty na rynku, pomocne podczas projektowania obszarów zieleni. Ponieważ nie wszyscy mogą cieszyć się własnym ogródkiem, autorzy pokazują, jak dzięki roślinom doniczkowym, ziołom i kwiatom zagospodarować przestrzeń w mieszkaniu czy na balkonie.(n)

 • Maja w ogrodzie . s12e01 5:45

  Maja Popielarska podpowiada, jak najlepiej organizować sobie pracę w ogrodzie w zależności od pory roku. Prowadząca prezentuje ciekawe odmiany roślin i nowe sprzęty na rynku, pomocne podczas projektowania obszarów zieleni. Ponieważ nie wszyscy mogą cieszyć się własnym ogródkiem, autorzy pokazują, jak dzięki roślinom doniczkowym, ziołom i kwiatom zagospodarować przestrzeń w mieszkaniu czy na balkonie.(n)

 • Maja w ogrodzie . s12e02 6:15

  Maja Popielarska podpowiada, jak najlepiej organizować sobie pracę w ogrodzie w zależności od pory roku. Prowadząca prezentuje ciekawe odmiany roślin i nowe sprzęty na rynku, pomocne podczas projektowania obszarów zieleni. Ponieważ nie wszyscy mogą cieszyć się własnym ogródkiem, autorzy pokazują, jak dzięki roślinom doniczkowym, ziołom i kwiatom zagospodarować przestrzeń w mieszkaniu czy na balkonie.(n)

 • Nowa Maja w ogrodzie 6:45

  Maja Popielarska potrafi zainteresować zagadnieniem pielęgnacji ogrodów nawet osobę zupełnie nieznającą tego tematu. W nowym sezonie swojego programu prowadząca wspólnie z widzami odkrywa kolejne wyjątkowe ogrody - nie tylko polskie, ale też europejskie. Ich właściciele podzielą się oryginalnymi sposobami zagospodarowania zielonych terenów oraz wyjawią sekrety uprawy najpiękniejszych roślin ze swoich zbiorów.(n)

 • Nowa Maja w ogrodzie 7:15

  Wizyta w ogrodzie w okolicach Wrocławia. Jest on położony wokół domu nazwanego akustycznym, ponieważ został zbudowany tak, by tłumił dźwięki z zewnątrz i wewnątrz. Nowoczesny parterowy budynek jest otoczony naturalistycznym, prostym w formie ogrodem. Na rabatach przy domu pięknie prezentują się łany traw ozdobnych - miskantów i piórkówek. Pod jedną z rabat schowano ekologiczną oczyszczalnię ścieków. Rozciągający się dalej rozległy trawnik i łąka otwierają widok na okoliczne pola i górę Ślężę. Łąkę porastają trawy przeplecione z bylinami o kwiatach w odcieniach bieli, różu i fioletu. Rośliny dobrano z uwzględnieniem gleby, bardzo wilgotnej, a miejscami nawet mokrej.(n)

 • Nowa Maja w ogrodzie 7:50

  Ogród w okolicach Serocka zachwyca ciekawymi drzewami i krzewami. Właściciele zdecydowali się na derenie, jadalne jarzębiny, gruszę japońską, oliwnik oraz jabłoń syberyjską. Gospodarze posiadają także własną winnicę, warzywniak, jagodnik i sad. Z uwagi na domowe przetwory założyli własną ziemną piwniczkę, a nawet i wędzarnię.(n)

 • Akademia ogrodnika 8:20

  Wisteria odmiany Prolific to pnącze o przyjemnym zapachu, które uprawia się w środku oranżerii. W jej wnętrzu zakwita o miesiąc wcześniej niż na zewnątrz. Szklana konstrukcja skutecznie chroni roślinę przed wiatrem, a słońce nagrzewa pomieszczenie, co znacznie przyśpiesza jej rozwój.(n)

 • Polowanie na ogród . s03e04 8:25

  Rodzina artystów, w składzie: Agnieszka, Krzysztof, Gutek i Róża, trzy lata temu zdecydowała się na przeprowadzkę do dawnego domu babci Krzysztofa. Ojciec rodziny jest zawodowym rzeźbiarzem, a matka projektuje meble. Cała rodzina od dawna marzyła o posiadaniu własnego przydomowego ogródka. Kawałek ziemi, który zyskali wraz z przeprowadzką posiada jednak pewne mankamenty, tj. wyjałowioną glebę, na której nic nie chce rosnąć. Dominik postanawia pomóc rodzinie i przeobrazić ich przestrzeń tak, aby wpasowały się w nią rzeźby Krzysztofa.(n)

 • Nowy dom, nowe miejsce 8:55

  Phil Spencer i Kirstie Allsopp to najlepsi doradcy z dziedziny nieruchomości. Wykorzystując swoje doświadczenie pomagają osobom szukającym domu znaleźć wymarzoną posesję, która spełni ich wszystkie wymagania, a jej cena nie przekracza założonego budżetu. Przeszukują w tym celu lokalne agencje nieruchomości, strony internetowe oraz wypytują mieszkańców - wszystko po to, by znaleźć odpowiednią posiadłość dla swojego klienta. Sugerują się jego wymaganiami, takimi jak liczba sypialni, typ własności, czy urządzenie kuchni, ale najważniejsze w tym wszystkim jest odpowiednie miejsce.(n)

 • Domy z potencjałem 10:00

  "Domy z potencjałem 4" to kolejna odsłona programu, w którym dwójka projektantów - Chip i Jo - odkrywają potencjał tkwiący w niepozornych nieruchomościach. Prowadzący mają ogromną wyobraźnię, która pozwala im stworzyć naprawdę designerskie projekty dla całkiem zwyczajnych domów. Chip i Jo dbają o każdy szczegół, a przy tym wkładają serce w każdą realizację. Dzięki ich pomocy właściciele mieszkań i budynków orientują się, że są w posiadaniu prawdziwych skarbów. Gospodarze programu "Domy z potencjałem 4" biorą na warsztat domy zarówno zabytkowe, jak i nowoczesne. Każde zlecenie stwarza okazję na poznanie historii i niepowtarzalnego charakteru nieruchomości. Chip i Jo starają się przywrócić dawną świetność każdemu lokum, jakie wpada w ich ręce. Zależy im na uzyskaniu nie tylko efektu wizualnego, ale też funkcjonalności. Jednocześnie muszą uwzględnić oczekiwania właścicieli, którym nie zawsze jest po drodze z pomysłami projektantów.(n)

 • Mały dom, duże możliwości 11:00

  "Mały dom, duże możliwości 6" to kolejna odsłona programu poradnikowego, który dostarcza inspiracji na urządzenie niewielkich wnętrz. Właściciele małych metraży dowiedzą się, w jaki sposób wycisnąć jak najwięcej z każdego metra kwadratowego powierzchni. Twórcy programu dowodzą, że mały dom może być w pełni funkcjonalny - wystarczą odpowiednie pokłady wyobraźni i praktycznego podejścia do życia. Seria "Mały dom, duże możliwości" już po raz szósty prezentuje rozwiązania, jakie zastosowano m.in. w domkach na kółkach, niewielkich kontenerach, chatkach na plaży czy w lesie. Okazuje się, że w odpowiednio urządzonych wnętrzach nie ma miejsca na pytania o brak przestrzeni w kuchni czy nadmiar ubrań.(n)

 • Renowacje na piasku 11:30

  W programie "Renowacje na piasku" Marnie Oursler przeprowadza rewolucje w budynkach usytuowanych na plaży. Prowadząca wkracza ze specjalistycznym sprzętem do starych lub przestarzałych domów i przeprowadza w nich gruntowne remonty. Jest to okazja do zastosowania i sprawdzenia nowatorskich rozwiązań poprawiających funkcjonalność. Właściciele odnawianych domów przekonują się na własnej skórze, że aby zamieszkać w nowoczesnym domku na plaży, wcale nie trzeba być milionerem. Gospodyni programu "Renowacje na piasku" zdobyła doświadczenie na rynku nieruchomości dzięki realizacji swoich marzeń. Zaczęła od kupna pierwszego domu na plaży, który sprzedała z zyskiem po gruntownym remoncie przeprowadzonym własnymi siłami. Stało się to pretekstem do kontynuowania działalności. Marnie Oursler okazała się w tym bardzo skuteczna.(n)

 • Pierwszy remont . First Time Flippers 8, s08e14 12:00

  Remont domu wydaje się prosty, pod warunkiem, że się wie, jak go prawidłowo wykonać. Twórcy programu prezentują widzom zmagania amatorów z ich pierwszym w życiu remontem. Bohaterowie podejmują się odnowy starego zniszczonego mieszkania, które w efekcie ma się stać zarówno przytulne, jak i funkcjonalne. Wyremontowane domy zostaną wystawione na sprzedaż.(n)

 • Recepta na stary dom 12:30

  "Recepta na stary dom 3" to kontynuacja spotkań z Jeffem Devinem, specjalistą w zakresie historycznych budowli w USA. Gospodarz programu każdy zabytek w granicach hrabstwa Bucks w Pensylwanii zna jak własną kieszeń. Korzysta z tej wiedzy, pomagając właścicielom starych budynków w odpowiednim zaplanowaniu i przeprowadzeniu remontu. Zdarza się, że obiekt jest starszy niż same Stany Zjednoczone. Jeff stara się tak przeprowadzić renowację, by nie stracić wyjątkowego, historycznego charakteru budynków. W "Recepcie na stary dom 3" Jeff organizuje remont m.in. starej kuchni i niefunkcjonalnej jadalni znajdujących się w domu z XVIII wieku oraz otoczenia budynku z początku XIX wieku. Podczas prac odkrywa ślady świetności rezydencji, którym stara się przywrócić dawny blask.(n)

 • Łowcy domów do remontu 13:00

  Nie każdy może pozwolić sobie na nowy dom prosto od dewelopera. Znalezienie idealnego lokum z drugiej ręki też nie jest proste, zwłaszcza jeśli trzeba pogodzić potrzeby kilku osób. Często bywa tak, że żona marzy o zacisznym, małym ogródku i kominku, a mąż chce mieć blisko do pracy i mieszkać w nowoczesnym mieszkaniu w centrum miasta. Agent nieruchomości dwoi się i troi, by spełnić oczekiwania wszystkich kupujących i znaleźć dom, mieszcząc się w przeznaczonym budżecie. W każdym odcinku pokazuje przyszłym właścicielom trzy nieruchomości, które nadają się do remontu.(n)

 • House Hunters - Poszukiwacze domów 14:00

  Magda to energiczna 47-latka, która przez ostatnie jedenaście lat mieszkała w Wielkiej Brytanii i właśnie wróciła do kraju. Jej dorosła córka, wraz z 4-letnią wnuczką również planują powrót do Polski i właśnie z tego powodu bohaterka pragnie kupić im mieszkanie. Magdę interesuje trzypokojowa nieruchomość w okolicach Pruszkowa i Piastowa. W poszukiwaniach pomoże jej wieloletnia przyjaciółka Iza, która z zawodu jest wróżką. Kobieta przy okazji będzie sprawdzać, w którym lokalu panuje najlepsza aura.(n)

 • Nowe życie na wyspie 14:30

  Kolejna seria programu, w którym prezentowane są historie osób, które pragnęły zamieszkać na wyspie, w malowniczej, rajskiej okolicy, tam, gdzie nie dociera miejski zgiełk. Zależy im przede wszystkim na tropikalnym klimacie albo widoku na góry. Doświadczeni agenci nieruchomości zaprezentują uczestnikom programu posiadłości w różnym zakresie cenowym,.(n)

 • Nowe życie na wyspie 15:00

  Kolejna seria programu, w którym prezentowane są historie osób, które pragnęły zamieszkać na wyspie, w malowniczej, rajskiej okolicy, tam, gdzie nie dociera miejski zgiełk. Zależy im przede wszystkim na tropikalnym klimacie albo widoku na góry. Doświadczeni agenci nieruchomości zaprezentują uczestnikom programu posiadłości w różnym zakresie cenowym,.(n)

 • Wymarzone ogrody 15:30

  Siostrzany duet, Izabela Szarmach i Olga Piórkowska, specjalizuje się w metamorfozach miejskich ogródków i tarasów. Dziewczyny w ciągu kilku dni potrafią stworzyć nowoczesne i zarazem przytulne przestrzenie, uwzględniając przy tym preferencje właścicieli. Czasem będą musiały zaprojektować coś idealnego dla dzieci, czasem dla miłośników kwiatów. Pomogą też osobom, które lubią wypoczywać i urządzać przyjęcia na świeżym powietrzu. Miejski ogród może być też miejscem uprawy warzyw, owoców i ziół. W każdym odcinku powstanie zupełnie inna przestrzeń. Przy wykonaniu niektórych elementów potrzebne będzie dodatkowe wsparcie. Z pomocą siostrom przyjdzie ich tata, który jest prawdziwą złotą rączką. Wspólnymi siłami w kilka dni wyczarują właścicielom idealne miejsce do relaksu na łonie natury i stworzą magiczną atmosferę. Nie zabraknie garści praktycznych i uniwersalnych porad.(n)

 • Polowanie na ogród 16:00

  Singielka Eliza na co dzień mieszka na warszawskiej Saskiej Kępie ze swoim psem Kasztanem. Czworonóg uwielbia spędzać czas w ogródku właścicielki, kopiąc dziury i zjadając rośliny. Eliza marzy o pięknym, zadbanym ogrodzie, w którym mogłaby pić poranną kawę i zapraszać do niego swoich znajomych i rodzinę. Profesjonalny projektant Dominik Strzelec postara się sprostać wszystkim oczekiwaniom.(n)

 • Polowanie na ogród . s02e08 16:30

  Dominik Strzelec, profesjonalny projektant ogrodów, pomaga bohaterom programu odmienić ich ogródki. Nawet z najmniejszej zielonej przestrzeni potrafi wyczarować prawdziwe cuda. Wraz ze swoją niezastąpioną ekipą prowadzący w zaledwie kilka dni i przy niewielkim budżecie sprawi, że ogród w katastrofalnym stanie będzie wymarzonym miejscem, w którym można siedzieć godzinami i zrelaksować się po ciężkim dniu. Rośliny wreszcie będą posadzone tam gdzie trzeba, a każdy z domowników znajdzie w ogrodzie coś dla siebie. Ekipy nie zniechęci żadne wyzwanie, a ich metamorfozy zaskoczą nie tylko widzów.(n)

 • Weekendowa metamorfoza 17:00

  Zawodowy żołnierz Michał postanowił przygotować niespodziankę dla żony. Ela na co dzień opiekuje się dwuletnimi bliźniaczkami. Jedna z dziewczynek wymaga rehabilitacji ruchowej. Marzeniem młodej mamy jest piękna sypialnia. Obecnie bohaterka odcinka śpi w niefunkcjonalnym, pozbawionym uroku pomieszczeniu. W tajemnicy przed ukochaną Michał prosi o pomoc Krzysztofa Mirucia. Razem układają plan działania. Najpierw mężczyzna wysyła żonę do rodziny, organizuje jej weekend wypełniony wycieczkami i wizytą w spa. Tymczasem prowadzący, z pomocą swoją ekipy, przeprowadza metamorfozę sypialni.(n)

 • Remont na pustyni 18:00

  Eric i Lindsey Bennettowie kupują nieruchomość w ruinie. Uważają, że mogą uratować dom. Zbyt późno odkrywają, jak wiele pracy ich czeka. Podjazd prowadzący donikąd, gnijąca wiata, uszkodzony dach i pleśń powodują, że koszty renowacji gwałtownie rosną. Para zaczyna się zastanawiać, czy nie zaniechać remontu.(n)

 • Remonty Christiny 18:30

  Christina, po rozstaniu z mężem Tarekiem El Moussa, podejmuje się nowych wyzwań remontowych, tym razem w pojedynkę. Doświadczona architektka przekształci przestarzałe domy klientów w nowoczesne wnętrza. Widzowie mogą śledzić projekty i poszukiwania jej prywatnego domu, w którym zamieszka ze swoim nowy partnerem.(n)

 • Łowcy domów do remontu 19:00

  Nie każdy może pozwolić sobie na nowy dom prosto od dewelopera. Znalezienie idealnego lokum z drugiej ręki też nie jest proste, zwłaszcza jeśli trzeba pogodzić potrzeby kilku osób. Często bywa tak, że żona marzy o zacisznym, małym ogródku i kominku, a mąż chce mieć blisko do pracy i mieszkać w nowoczesnym mieszkaniu w centrum miasta. Agent nieruchomości dwoi się i troi, by spełnić oczekiwania wszystkich kupujących i znaleźć dom, mieszcząc się w przeznaczonym budżecie. W każdym odcinku pokazuje przyszłym właścicielom trzy nieruchomości, które nadają się do remontu.(n)

 • Moje miasto, mój dom 20:00

  Erin i Ben Napier to niesamowity duet, który kocha stare przedmioty i nie boi się nadawać im drugiego życia. Z miłości do stylu vintage odnowili już niejeden samochód. Teraz w trosce o swoje miasteczko postanowili również tchnąć życie w jego domy, które odznaczają się niesamowitą oryginalnością i charakterem. Używając wyszukanych materiałów i skupiając się na klasycznych tekstyliach starają się odnawiać kolejne nieruchomości. Widzowie śledzą historie kolejnych rodzin, którym Erin i Ben pomagają w pierwszej kolejności znaleźć odpowiednią posesję, a później, uwzględniając ich potrzeby, remontują dom tak, aby zachować w nim jak najwięcej wyjątkowych detali. Gotowe pomieszczenia to także nowoczesne i funkcjonalne wnętrza, które będą służyć właścicielom przez wiele lat.(n)

 • Walka o kuchnię 21:00

  Alison zajmuje się kuchnią Joshuy i Annie. Dekoratorka tworzy niecodzienny projekt, inspirując się kawą.(n)

 • Walka o kuchnię . Kitchen Crashers 5, s05e13 21:30

  Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. To w niej toczy się życie całej rodziny. Miejsce to powinno więc być przede wszystkim funkcjonalne, praktyczne i przytulne. Alison Victoria, znana amerykańska projektantka wnętrz, wie, jak zrobić kuchnię marzeń.(n)

 • Domowe rewolucje 22:00

  W pogoni za nowym życiem Danuta i jej dwóch synów przeprowadzili się do Warszawy. Do pełni szczęścia brakuje im teraz tylko przytulnego domu. Kobieta zrobiła już wszystko, co mogła, ale nadal mieszkanie wymaga remontu. Dorota Szelągowska planuje totalną metamorfozę w zaledwie kilka dni. Ekipę programu czeka nie jeden kryzys.(n)

 • Zgłoś remont 23:00

  Czwarty sezon programu, w którym architekt Krzysztof Miruć podejmuje się naprawdę trudnych wyzwań, wykonując dla swoich klientów remonty marzeń. Widzowie będą mogli zobaczyć jak puste, deweloperskie wnętrza zmieniają się w przytulne przestrzenie gotowe do zamieszkania. Krzysztof nie boi się stylistki z poprzedniej epoki, na oczach widzów przeobrazi m.in. kawalerkę w starej kamienicy w nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie. Architekt wkłada też całe serce w remonty pojedynczych pomieszczeń, jak salon, łazienka czy pokój nastolatki. Klienci przedstawiają mu budżet oraz swoje oczekiwania, a on szybko przystępuje do pracy, dbając o detale i funkcjonalność każdej aranżacji. Program "Zgłoś remont" to także wyjątkowa okazja, żeby podejrzeć pracę architekta od kuchni i dowiedzieć się, jak samemu urządzić wnętrze ze smakiem.(n)

Lista stacji