Program tvHGTV   program TV. Program telewizyjny HGTV   na dziś, jutro i weekend

 • Kupujemy dom na plaży 15:25

  Program udowodni widzom, że marzenia o lokum nad morzem, w wakacyjnym klimacie przez cały rok mogą się spełnić. Nawet przy mocno ograniczonym budżecie. W każdym odcinku agenci nieruchomości przedstawią swoim klientom kilka ofert odpowiadających ich wymaganiom. Widzowie przekonają się, czy każdy z nich znajdzie dla siebie coś odpowiedniego i będzie mógł rozpocząć nowe życie na wybrzeżu.(n)

 • Moje miasto, mój dom 15:55

  Erin i Ben Napier to niesamowity duet, który kocha stare przedmioty i nie boi się nadawać im drugiego życia. Z miłości do stylu vintage odnowili już niejeden samochód. Teraz w trosce o swoje miasteczko postanowili również tchnąć życie w jego domy, które odznaczają się niesamowitą oryginalnością i charakterem. Używając wyszukanych materiałów i skupiając się na klasycznych tekstyliach starają się odnawiać kolejne nieruchomości. Widzowie śledzą historie kolejnych rodzin, którym Erin i Ben pomagają w pierwszej kolejności znaleźć odpowiednią posesję, a później, uwzględniając ich potrzeby, remontują dom tak, aby zachować w nim jak najwięcej wyjątkowych detali. Gotowe pomieszczenia to także nowoczesne i funkcjonalne wnętrza, które będą służyć właścicielom przez wiele lat.(n)

 • Na dobrych fundamentach 16:55

  "Na dobrych fundamentach 2" to kontynuacja serii, w której Karen E. Laine i jej córka Mina Starsiak Hawk odnawiają zniszczone budynki znajdujące się w Indianapolis, stolicy amerykańskiego stanu Indiana. Ten żeński duet kupuje podupadające nieruchomości, by przywrócić im dawny blask. Panie stanowią zgrany zespół, w którym jedna jest specjalistką w dziedzinie handlu nieruchomościami, a druga w zakresie projektowania i renowacji domów. Widzowie serii "Na dobrych fundamentach 2" są świadkami renowacji starych obiektów na każdym etapie prac. Niekiedy ruiny trzeba wyburzyć, żeby na ich fundamentach postawić nowy dom. Karen i Minę wspierają przy tym członkowie rodziny. Należą do nich m.in. przyrodni brat Miny, Tad, oraz jego ojczym Lenny.(n)

 • Nowa Maja w ogrodzie 17:55

  Ogród w okolicach Serocka zachwyca ciekawymi drzewami i krzewami. Właściciele zdecydowali się na derenie, jadalne jarzębiny, gruszę japońską, oliwnik oraz jabłoń syberyjską. Gospodarze posiadają także własną winnicę, warzywniak, jagodnik i sad. Z uwagi na domowe przetwory założyli własną ziemną piwniczkę, a nawet i wędzarnię.(n)

 • Akademia ogrodnika 18:25

  Prowadząca prezentuje w krótkiej i przystępnej formie wszystko to, co powinien wiedzieć każdy miłośnik ogrodnictwa. Kolejne odcinki programu są poświęcone jednemu, wybranemu zagadnieniu.(n)

 • Polowanie na ogród 18:30

  Dominik Strzelec, profesjonalny projektant ogrodów, pomaga bohaterom programu odmienić ich ogródki. Nawet z najmniejszej zielonej przestrzeni potrafi wyczarować prawdziwe cuda. Wraz ze swoją niezastąpioną ekipą prowadzący w zaledwie kilka dni i przy niewielkim budżecie sprawi, że ogród w katastrofalnym stanie będzie wymarzonym miejscem, w którym można siedzieć godzinami i zrelaksować się po ciężkim dniu. Rośliny wreszcie będą posadzone tam gdzie trzeba, a każdy z domowników znajdzie w ogrodzie coś dla siebie. Ekipy nie zniechęci żadne wyzwanie, a ich metamorfozy zaskoczą nie tylko widzów.(n)

 • Łowcy domów do remontu 19:00

  Sarah i Michael od dwóch lat nie mogli zdecydować się, czy chcą zamieszkać w dwupiętrowym domu na plaży czy jednopiętrowym w stylu rustykalnym. Ostatecznie znajdują nieruchomość, która odpowiada obojgu. Przed wprowadzeniem się muszą go odnowić.(n)

 • Zamieszkać na plaży 20:00

  "Zamieszkać na plaży 3" to kolejna odsłona amerykańskiego programu, któru przybliża poszukiwania idealnego domu. Bohaterowie bardzo się od siebie różnią, ale łączy ich jedno pragnienie - chcą zamieszkać na plaży. Aby ułatwić im spełnienie marzenia, autorzy serii przemierzają wybrzeża USA w poszukiwaniu najpiękniejszych lokalizacji. Bohater każdego odcinka "Zamieszkać na plaży 3" ma do wyboru trzy nieruchomości, wyłonione przez pośredników w oparciu o indywidualne oczekiwania i potrzeby. W ofercie znajdują się zarówno wakacyjne domki letniskowe, jak i budynki do zamieszkania na stałe.(n)

 • Zarobić na remoncie 20:30

  Program "Zarobić na remoncie" ukazuje codzienne perypetie małżonków Tarka i Christiny, którzy zajmują się odrestaurowywaniem starych domów. Zarabiają na kupnie, a następnie sprzedaży nieruchomości, które w międzyczasie samodzielnie doprowadzają do stanu świetności. Praca w tym fachu wymaga od nich skłonności do ryzyka, niezwykłej wyobraźni i wyczucia rynku. Potrzebna jest także żyłka handlowca. Tarek i Christina kupują nieruchomości w ciemno, bez kalkulacji zysków i strat. Stan nabytych domów często zostawia wiele do życzenia, zmuszając ich do inwestycji, która wcale nie musi się zwrócić. Bywa, że toną w morzu przeróbek, których końca nie widać. Widzowie serii "Zarobić na remoncie" obserwują ich zmagania na wszystkich etapach inwestycji - od licytacji po sprzedaż odświeżonego domu.(n)

 • Remont na plaży 21:00

  Trzeci tydzień remontowych zmagań. Uczestnicy programu stawią czoła kolejnemu zadaniu. Tym razem czeka ich remont salonu. Mają na to zaledwie trzy dni. Nagroda to dodatkowe 4500 dolarów na remont ich projektu. Głównym sędzią i mentorem tego odcinka jest Nicole Curtis.(n)

 • House Hunters - Poszukiwacze domów 22:00

  Agent nieruchomości pomaga klientom w znalezieniu odpowiedniego lokum. Przedstawi im trzy propozycje mieszkań, które spełniają ich oczekiwania. Po obejrzeniu prezentowanych nieruchomości, klienci muszą zdecydować się na jedną lokalizację.(n)

 • Łowcy domów do remontu 22:30

  Erin i Aemon dopiero co przeprowadzili się do Austin. Postanowili zamieszkać bliżej swojej rodziny i właśnie tu wychowywać syna. Po kilku miesiącach wynajmowania pragną kupić swoje własne lokum. Erin chce wprowadzić się do nowego domu możliwie najszybciej. Z kolei Aemon chciałby kupić go taniej. Jest gotów poświęcić trochę czasu na remont.(n)

 • Domowe rewolucje 23:30

  Dorota Szelągowska cofnie się do lat 90., za sprawą Artura i jego syna, Kacpra. Ich dom jest pełen różnych reliktów z przeszłości. Wszechobecna i przytłaczająca boazeria, lampy z ażurami, czy podarta skórzana kanapa­ przypominają starą leśniczówkę. W tym mieszkaniu od ponad dwudziestu lat nie zmieniło się zupełnie nic. Dom wymaga gruntownej metamorfozy, a domownicy marzą o estetycznym, jak i funkcjonalnym wnętrzu, dlatego też zwrócili się o pomoc do Doroty.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO