×

Wyszukaj artykuł

Program tvHBO program TV. Program telewizyjny HBO na dziś, jutro i weekend

  • Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie 20:10

    "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" to dziewiąta część kultowej sagi i ostatnia odsłona głównego cyklu filmowego, który na przestrzeni kilkudziesięciu lat zyskał miliony fanów na całym świecie. Wytwórnia Lucasfilm oraz reżyser J.J. Abrams ponownie połączyli siły, aby zabrać widzów w spektakularną podróż do odległej galaktyki. Udało im się umieścić w produkcji niewykorzystane wcześniej zdjęcia zmarłej w 2016 roku Carrie Fisher (księżniczki Lei), zarejestrowane podczas realizacji siódmej części "Gwiezdnych wojen". "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" zostało wyróżnione trzema nominacjami do Oscara - za muzykę, efekty wizualne oraz montaż dźwięku. Akcja filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" rozgrywa się rok po wydarzeniach ukazanych w poprzedniej części. Zdeterminowanej Rey udało się odnaleźć Luke'a Skywalkera, jedynego ocalałego Jedi. Dzięki niemu dziewczyna zdobyła mądrość tysięcy pokoleń. Jednak ostateczna bitwa dopiero przed nią. Od wyniku tej potyczki zależeć będzie dalszy los całej galaktyki. Pojawia się szansa na zakończenie wieloletniej wojny. W głównej roli w produkcji "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" możemy oglądać znaną również z poprzednich części sagi Daisy Ridley. Widzowie mogą ją też pamiętać z kreacji Ofelii w produkcji Claire McCarthy, gdzie wystąpiła obok Naomi Watts i Clive'a Owena. Obok niej w dziewiątej części słynnej sagi na ekranie pojawiają się m.in. John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Billy Dee Williams, wspomniana Carrie Fisher, Ian McDiarmid oraz Mark Hamill. Film spotkał się z mieszanymi reakcjami krytyków, co nie przeszkodziło mu zarobić na całym świecie ponad miliard dolarów.(n)

  • Perry Mason 22:30

    Herman Baggerly zostaje wezwany w charakterze świadka przez Masona. Detektyw liczy, że pozwoli mu to uzyskać więcej informacji o powiązaniach między gigantycznym zadłużeniem Promiennego Zgromadzenia Boga a bardzo wysokim okupem, jaki porywcze ustalili za Charliego. Starszyzna Kościoła coraz bardziej naciska na Alice w sprawie obiecanego przez nią "zmartwychwstania". Strickland staje przed nowym problemem, kiedy nagle traci kluczowego świadka. Drake tymczasem odkrywa nowe fakty w swoim dochodzeniu.(n)

  • Tajemnica anioła 23:30

    "Tajemnica anioła" to druga po słynnym thrillerze "Strangerland" z Nicole Kidman i Josephem Fiennesem pełnometrażowa produkcja australijskiej reżyserki Kim Farrant. W głównej roli wystąpiła w "Tajemnicy anioła" Noomi Rapace. Aktorka była nominowana do nagrody Europejskiej Akademii Filmowej w kategorii najlepsza europejska aktorka roku za kreację w filmie "Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet", ekranizacji serii książek Stiega Larssona. Partneruje jej zaczynająca dopiero swoją aktorską karierę młoda Annika Whiteley. Życie głównej bohaterki filmu "Tajemnica anioła", Lizzie, kompletnie się załamało po śmierci córki. Pogrążona w żałobie kobieta zamknęła się przed światem. Pewnego dnia jej uwagę przykuwa pociecha sąsiadów, Lola. Lizzie jest przekonana, że dziewczynka to jej dziecko. Wkrótce popada w obsesję, śledząc każdy ruch Loli. Sytuacja staje się coraz bardziej niebezpieczna.(n)

Lista stacji