×

Wyszukaj artykuł

Program tvHBO 3 program TV. Program telewizyjny HBO 3 na dziś, jutro i weekend

 • Perry Mason 20:00

  Herman Baggerly zostaje wezwany w charakterze świadka przez Masona. Detektyw liczy, że pozwoli mu to uzyskać więcej informacji o powiązaniach między gigantycznym zadłużeniem Promiennego Zgromadzenia Boga a bardzo wysokim okupem, jaki porywcze ustalili za Charliego. Starszyzna Kościoła coraz bardziej naciska na Alice w sprawie obiecanego przez nią "zmartwychwstania". Strickland staje przed nowym problemem, kiedy nagle traci kluczowego świadka. Drake tymczasem odkrywa nowe fakty w swoim dochodzeniu.(n)

 • Przybysze 21:00

  Na świecie pojawiają się ludzie, którzy pochodzą z różnych odległych okresów historii. Po kilku latach, Alfhildr z czasów Wikingów, a także oficer Lars Haaland rozpoczynają pracę w zakresie policyjnego programu integracji. Duet ten próbuje rozwiązać tajemnicze śledztwo w sprawie zabójstwa pewnego przybysza z przeszłości.(n)

 • Obsesja Eve 21:50

  Villanelle decyduje się na powrót do Rosji. Zamierza odnaleźć rodzinę, ponieważ sądzi, że nękające ją poczucie braku wiąże się właśnie z nieznajomością swojego pochodzenia.(n)

 • Dom grozy: Miasto Aniołów 22:35

  Sytuacja na komisariacie wymyka się spod kontroli. Płonący żądzą zemsty policjanci, koledzy Reilly'ego, chcą osobiście rozprawić się z Diego. Detektywom Lewisowi i Vedze udaje się jednak przekonać przełożonego, by to oni poprowadzi przesłuchanie. Tiago rozpaczliwie stara się namówić go, by przyznał się do winy. Za wszelką cenę chce chronić brata. Adelaide szczerze rozmawia z córką. Molly pragnie innego życia, jednak matka szantażuje ją, mówiąc, że jej zachowanie zniszczy Kościół. Kurt opowiada Towensendowi o swoim życiu. Peter decyduje się na radykalny krok. Oświadcza żonie, że muszą się rozstać.(n)

 • Aż poleje się krew 23:35

  "Aż poleje się krew" to poruszający obraz, który powstał na podstawie powieści amerykańskiego pisarza Uptona Sinclaira zatytułowanej "Nafta". Obraz wyróżniono m.in. Srebrnym Niedźwiedziem na MFF w Berlinie. Odtwórca głównej roli, Daniel Day-Lewis, otrzymał zaś za swoją znakomitą kreację Oscara, BAFTĘ i Złoty Glob. Niezwykle ambitny Daniel Plainview (Daniel Day-Lewis) pragnie za wszelką cenę odnieść sukces i zdobyć fortunę dzięki wydobyciu ropy naftowej. Gdy odkrywa złoża tego surowca w Nowym Meksyku i dowiaduje się, że może tanio kupić tam ziemię, sprawnie manipuluje jej właścicielami, by odsprzedali mu swoje grunta. Nie waha się przy tym wykorzystać nawet adoptowanego syna H.W. (Dillon Freasier), by ocieplić swój wizerunek, przedstawiając się jako troskliwy ojciec. Stopniowo bohater dramatu "Aż poleje się krew" buduje naftowe imperium i staje się bogatym człowiekiem. Nie patrzy przy tym na ofiary. Odczuwa wręcz psychologiczną potrzebę doprowadzania swoich przeciwników do upadku. Niebawem popada w konflikt z charyzmatycznym młodym kaznodzieją Elim Sundayem (Paul Dano), dla którego też liczą się przede wszystkim władza i pieniądze. Ambicje Daniela ranią jego syna, który wkrótce zaczyna go nienawidzić. Gromadzące się w Plainview negatywne uczucia, cierpienie i pustka, prowadzą do dramatycznego finału.(n)

Lista stacji