×

Wyszukaj artykuł

Program tvHBO 3 program TV. Program telewizyjny HBO 3 na dziś, jutro i weekend

 • Angry Birds 2: Film 6:00

  "Angry Birds 2: Film" to kontynuacja kinowej odsłony popularnej gry Rovio Mobile, którą pokochały miliony użytkowników smartfonów na całym świecie. Reżyserii podjął się dwukrotnie wyróżniony nominacją do nagrody Emmy Thurop Van Orman, twórca przebojowego serialu "Atomówki". Obraz zarobił na całym świecie 154 miliony dolarów. Chociaż otrzymał mieszane recenzje, wielu krytyków uznało go za znacznie lepszy wizualnie i merytorycznie od pierwszej części. Bohaterowie "Angry Birds 2: Film", czyli kolorowe nieloty i przebiegłe Zielone Świnki, przechodzą na kolejny poziom. Muszą zawrzeć rozejm i zapomnieć o dawnych niesnaskach. Ich wyspom zagraża bowiem zupełnie nowy wróg, którego mogą pokonać tylko wspólnie. Red, Bomba, Chuck i jego siostra Silver dochodzą do porozumienia z Leonardem i jego ekipą. Tworzą zespół, który ma dokonać niemożliwego. W polskiej wersji językowej komputerowej animacji "Angry Birds 2: Film" możemy usłyszeć m.in. Jacka Bończyka, Agnieszkę Mrozińską, Janusza Zadurę, Piotra Bąka i Pawła Szczęsnego. Kreatywna decyzja produkcji, by oderwać się od pierwotnego scenariusza i doprowadzić ptaki i świnie do zawarcia sojuszu, okazała się trafna. Udało się zaskoczyć i zainteresować widzów. Celem twórców było również przekonanie publiczności, że najwięcej można osiągnąć, zawierając kompromisy i działając wspólnie.(n)

 • Pezet - Muzyka Współczesna - Koncert Premierowy 7:40

  Nagranie koncertu, który miał miejsce 19 grudnia 2019 roku na warszawskim COS Torwar. Wszystkie bilety zostały wyprzedane w ciągu kwadransa, a samo widowisko uznaje się za jedno z najważniejszych w całym roku. Pezet po raz pierwszy zaprezentował utwory ze swojego albumu "Muzyka Współczesna" wydanego 27 września 2019 roku po siedmiu latach przerwy. Wydarzenie muzyczne oszołomiło zebranych nie tylko fantastyczną muzyką, ale i oprawą świetlną oraz pirotechniczną.(n)

 • Spider-Man: Daleko od domu 9:30

  Osadzony w komiksowym uniwersum wydawnictwa Marvel "Spider-Man: Daleko od domu" to epilog filmu "Avengers: Koniec gry". W rolach głównych zobaczymy nagrodzonych Saturnami Toma Hollanda i Zendayę. Stworzyli oni znakomite kreacje, docenione przez krytyków. Na ekranie zobaczymy też takich hollywoodzkich gwiazdorów jak Samuel L. Jackson czy Jake Gyllenhaal. "Spider-Man: Daleko od domu" rozgrywa się w Europie, dokąd Peter Parker z przyjaciółmi wybiera się na wakacje. Chłopak wreszcie może odpocząć od swoich obowiązków superbohatera i zbliżyć się do MJ. Wkrótce jednak kończy się czas na przyjemności - Nick Fury prosi Parkera o pomoc w wyjaśnieniu tajemniczych ataków. Spider-Man przy wsparciu Mysteria musi zmierzyć się z nowym wrogiem i ocalić ludzkość.(n)

 • Dolina Krzemowa 11:40

  Dwóch ważnych inwestorów z Doliny Krzemowej składa programiście Richardowi niezwykle korzystną propozycję.(n)

 • Rodzina Soprano . The Sopranos 5, s05e08 12:15

  Tony Blundetto spotyka się z Garepem i Rustym, którzy chcą go wciągnąć do interesów Carmine'a. Jednak mężczyzna odrzuca ich propozycję. Carmela organizuje przyjęcie urodzinowe dla swojego ojca. Zaprasza na nie również byłego męża, Tony'ego. Dzięki temu stosunki między byłymi małżonkami wyraźnie się ocieplają. Na przyjęciu jest też Tony Blundetto. Przepych, w którym żyje rodzina Soprano, robi na nim wielkie wrażenie. Przyjmuje zlecenie od małego Carmine'a. Ma zabić Joe Peepsa.(n)

 • 4 Blocks-ost. 13:10

  Toni boleśnie przeżywa zdradę Vince'a. Postanawia rozprawić się z nielojalnym przyjacielem. Ten jednak przekonuje go, by darował mu życie. Chce bowiem opuścić Berlin razem z Amarą i jej synkiem. Prosi także Toniego, żeby zjednoczył siły z Rockersami. Wówczas w dzielnicy nastanie spokój. Tymczasem policja planuje zatrzymanie Abbasa. Śledczy mają niepodważalny dowód na to, że to on przyczynił się do śmierci policjanta. Podczas pogrzebu Ibrahima, Rockersi uprowadzają Toniego. Vince stoi przed trudnym wyborem - musi zdecydować się, czy woli nowe życie, czy też pomoże przyjacielowi. Jedzie do Hamadich, by wspólnie z nimi odkryć kryjówkę Rockersów.(n)

 • Syrena 14:05

  Briston Cove staje się miejscem następnej zagadkowej śmierci. Ryn zaczyna zastanawiać się, czy Tia nie miała w tym swojego udziału. Maddie poznaje kogoś w Seattle. Helen zawiadamia hybrydy o niebezpieczeńtwie. Xander natomiast podejmuje szkolenie. Ted myśli o przeszłości.(n)

 • Ladykillers, czyli zabójczy kwintet 14:50

  "Ladykillers, czyli zabójczy kwintet" to nominowany do Złotej Palmy na festiwalu w Cannes remake filmu Alexandra Mackendricka "Jak zabić starszą panią" z 1955 roku. Tom Hanks gra tu ekscentrycznego profesora G.H. Dorra, który zamierza okraść skarbiec kasyna. Zbiera grupę złodziejaszków, która ma mu pomóc w realizacji tego planu. W skład grupy wchodzą: pracujący w kasynie czarnoskóry Gawain (Marlon Wayans), specjalista od materiałów wybuchowych Pancake (J.K. Simmons), małomówny Azjata (Tzi Ma) oraz osiłek Hudson (Ryan Hurst). Wkrótce przestępcy wynajmują piwnicę w pobliskim domu należącym do starszej pani, Marvy Munson (Irma P. Hall), i rozpoczynają drążenie tunelu, którym planują przedostać się do skarbca. Okłamują staruszkę, mówiąc, że są członkami zespołu muzycznego i potrzebują odpowiedniego pomieszczenia, w którym będą mogli ćwiczyć pieśni kościelne. Sądzą, że to doskonałe wytłumaczenie dobiegających z podziemi domu hałasów i że powinno ono zadowolić religijną staruszkę. Tymczasem wbrew przewidywaniom bohaterów komedii "Ladykillers, czyli zabójczy kwintet" pani Munson wykazuje się dużą przenikliwością i szybko odkrywa prawdziwe plany oszustów. Dorr i jego wspólnicy, bojąc się, że kobieta o wszystkim poinformuje policję, postanawiają ją zlikwidować. Myślą, że pozbycie się bezbronnej staruszki będzie dziecinnie proste. Wkrótce przekonują się, jak bardzo się mylili.(n)

 • Córka trenera 16:35

  "Córka trenera" to drugi - po świetnie przyjętym przez krytyków "Kamperze" - obraz Łukasza Grzegorzka, prawnika z wykształcenia, który warsztatu uczył się, kręcąc reklamy i telewizyjne zwiastuny. W tym filmie reżyser skupił się na relacji między tytułowymi bohaterami - rodzicielskiej miłości, która nie jest wolna od egoizmu, zaborczości, nadmiernych oczekiwań. W roli głównej występuje Jacek Braciak, który stworzył genialną kreację. Partneruje mu Karolina Bruchnicka, nagrodzona na festiwalu Off Camera za najlepszy debiut aktorski. Tytułowa córka trenera to utalentowana tenisistka Wiktoria Kornet, która wraz ze swoim ojcem Maciejem podróżuje po Polsce rozklekotanym vanem. Jeżdżą na kolejne zawody, w których bierze udział siedemnastolatka. Dołącza do nich młody zawodnik Igor, którego Maciej zaczyna trenować. Obecność chłopaka ma ogromny wpływ na Wiktorię, która dotąd była córeczką tatusia. Dziewczyna zaczyna sięgać po zakazane owoce - poznaje smak alkoholu, papierosów, pierwszego pocałunku.(n)

 • Wychowane przez wilki 18:10

  Dwa androidy, Matka i Ojciec, lądują na niezamieszkałej planecie Kepler-22B. Mają jedną misję - wychować ludzkie dzieci w duchu ateizmu i miłości do nauki. Mijają kolejne lata. Pewnego dnia dochodzi do tragedii i mała Tally ginie. Wkrótce kolejne dzieci zapadają na tajemniczą chorobę i mimo starań przybranych rodziców umierają. Przeżywa tylko najmłodszy, Campion. Ojca ogarniają wątpliwości i rozważa ujawnienie ich lokalizacji mitraistom, ludziom przebywającym na arce. Obawia się, że nie podołają zadaniu, dostrzega też, że jego towarzyszka zaczyna się psuć i może stwarzać zagrożenie. Kiedy Matka dowiaduje się o jego planach, jest gotowa na wszystko, by go powstrzymać.(n)

 • Czysta krew . True Blood, s06e09 19:05

  Zdesperowany Bill próbuje trzymać Warlowa z dala od krainy wróżek, ale Sookie skutecznie mu to uniemożliwia. Tymczasem Eric przybywa do obozu wampirów, aby na własne oczy obejrzeć poważne szkody wyrządzone tam przez ludzi. Bill natomiast czuje, że Lilith w tajemniczy sposób coraz bardziej go do siebie przyciąga.(n)

 • Rodzina Soprano . The Sopranos 5, s05e09 20:00

  Podczas spotkania z Tonym Blundetto, Soprano zauważa, że kuzyn kuleje. Podczas partii golfa rozmawia z Johnnym o morderstwie Joego. Jego rozmówca przypomina sobie, że widział kulejącego mężczyznę, który uciekał z miejsca zdarzenia. W trakcie kolejnej rozmowy z kuzynem Tony domaga się wyjaśnień, jednak Blundetto wyraźnie unika odpowiedzi. Soprano, dręczony wyrzutami sumienia, proponuje krewnemu pracę w kasynie. Tymczasem Carmela, mimo nocy spędzonej z mężem, nadal chce się z nim rozwieść. Jednak nie może znaleźć adwokata, który odważyłby się wystąpić w sądzie przeciwko Tony'emu.(n)

 • Opowieść wigilijna 21:00

  Ebenezer Scrooge to skąpy i zgorzkniały kupiec, który nie lubi ludzi i gardzi świętami Bożego Narodzenia. W czasie Wigilii mężczyznę nawiedzają aż trzy duchy, które ukazują mu przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość. Zjawy prezentują to, co się wydarzy, jeśli Ebenezer się nie zmieni. Za kamerą nowej wersji kultowej opowieści o duchach i psychice chciwego człowieka stanął, nominowany do Oscara, Steven Knight. Trzyczęściowa niekonwencjonalna adaptacja dzieła Charlesa Dickensa z Guy'em Pearcem w roli przerażającego Scrooge'a.(n)

 • Tacy właśnie jesteśmy 22:00

  Relacje wśród przyjaciół ulegają pogorszeniu. Ma to związek z wrogością, jaką niektórzy z nich żywią wobec pułkownik Wilson. Nastolatkowie sądzą, że to ona jest winna tragedii, która tak destrukcyjnie wpłynęła na mieszkańców bazy. Danny spędza coraz więcej czasu zastanawiając się, kim właściwie jest. Akt niesubordynacji Richarda nie pozostawia Wilson wyboru. Przed nią niełatwa decyzja.(n)

 • Annabelle wraca do domu 23:00

  Ed (Patrick Wilson) i Lorraine (Vera Farmiga) Warrenowie zamierzają położyć kres potwornościom, jakie powoduje lalka Annabelle, w której zagnieździły się złowrogie siły. Demonolodzy zamykają ją we własnym domu w specjalnym pokoju, pełnym innych przeklętych artefaktów. Skryta za szkłem i poświęcona przez księdza lalka ma być nieszkodliwa. Pewnego dnia małżonkowie wyjeżdżają, pozostawiając swoją dziesięcioletnią córkę Judy (Mckenna Grace) pod opieką nastolatki Mary Ellen (Madison Iseman). Koleżanka dziewczynki Daniela Rios (Katie Sarife) zakrada się do zakazanego pomieszczenia i uwalnia zło czające się w lalce. Annabelle udaje się obudzić inne złowrogie duchy uwięzione w zgromadzonych przez Warrenów przedmiotach. Ich uwaga skupia się na Judy, której grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Trzeci z kolei film opowiadający historię lalki Annabelle. Za reżyserię odpowiada doświadczony w kinie grozy Gary Dauberman, twórca m.in. "To". Podczas jednego z seansów w tajlandzkim kinie doszło do tragedii - prawdopodobnie z powodu stresu związanego z przerażającymi scenami zmarł jeden z widzów.(n)

Lista stacji