Program tvHBO 3 program TV. Program telewizyjny HBO 3 na dziś, jutro i weekend

 • Stewardesa 1:20

  Cassie zmuszona jest do współpracy z zaskakującym sojusznikiem. Stewardesa zaczyna przypominać sobie więcej szczegółów z feralnej nocy z Bangkoku. Tymczasem mąż Megan musi zmierzyć się z konsekwencjami czynów swojej żony.(n)

 • Normalni ludzie 2:10

  Connell odwiedza Sligo i pierwszy raz od czasu rozstania spotyka Marianne. Choć na początku oboje czują się skrępowani w swoim towarzystwie, chłopak zobowiązuje się uczestniczyć w mszy w rocznicę śmierci ojca dziewczyny. Wkrótce wspólnie dochodzą do wniosku, że chcieliby się przyjaźń. W Dublinie Connell wyznaje, że z kimś się umawia. Dawni kochankowie wracają w rozmowie do nieporozumienia, przez które zerwali. Nie ma już jednak odwrotu od tej decyzji.(n)

 • Equilibrium 2:40

  "Equilibrium" z Christianem Bale'em w roli głównej to mroczny, pełen napięcia thriller, który przedstawia wizję przyszłości w duchu Orwella. Ponurą atmosferę podkreślają zdjęcia, które powstały w Berlinie, w architektonicznej scenerii z okresu faszyzmu. W filmie "Equilibrium" w świecie przyszłości powstaje idealne państwo - Libria. Jego funkcjonowanie opiera się na założeniu, że wszystkie wojny i konflikty wywoływane są przez emocje. Stworzono więc społeczeństwo pozbawione uczuć. Mieszkańcy Librii codziennie muszą zażywać lek zwany prozium. Jego działanie tłumi wszelkie emocje i powoduje całkowite zobojętnienie. Każdy, kto odmawia przyjmowania prozium, karany jest śmiercią. Równie surowo karane jest posiadanie wszelkich przedmiotów mogących wywoływać uczucia, a więc zdjęć, książek czy obrazów. Bezwzględnie wierny reżimowi agent John Preston (Christian Bale) zajmuje się tropieniem i likwidowaniem tych, którzy odmawiają podporządkowania się prawu. Coraz częściej prześladuje go jednak wspomnienie żony, która została spalona za złamanie zakazu. Również śmierć partnera z patrolu, Errola Partridge'a (Sean Bean), którego przyłapano na czytaniu książek, daje głównemu bohaterowi filmu "Equilibrium" wiele do myślenia. Pewnego ranka John niechcący strąca na podłogę swoją dawkę prozium. Ukrywa ten fakt nawet przed swoimi dziećmi. Rezygnuje także z kolejnych dawek. Narasta w nim bunt przeciwko panującemu systemowi i coraz trudniej mu ukrywać emocje. Pewnego dnia zakochuje się w rebeliantce Mary O'Brien (Emily Watson), która za nieposłuszeństwo ma zostać spalona. Postanawia dołączyć do ludzi walczących z reżimem.(n)

 • Dzieciaki z showbiznesu 4:25

  Dokument poświęcony mniej znanym faktom dotyczącym przebiegu karier dziecięcych aktorów w branży rozrywkowej. Reżyser obrazu, Alex Winter, pierwszy raz wystąpił przed kamerą jako dziesięciolatek i nie ominęły go trudne doświadczenia. Z tego powodu postanowił pokazać, z czym wiąże się dla dziecka wejście w przemysł filmowy i jak oddziałuje to na jego psychikę i życie prywatne. Małoletni aktorzy zmagają się z ciągłą presją, ścierają z wielkimi oczekiwaniami i muszą nauczyć się radzić sobie zarówno ze sławą, jak i niepowodzeniami. O kulisach show-biznesu z własnej perspektywy opowiedzą znani i cenieni artyści, a wśród nich m.in. Henry Thomas, rozsławiony przez "E.T.", Todd Bridges grający w serialu "Diff'rent Strokes", Evan Rachel Wood z "Trzynastki", Mara Wilson, która zadebiutowała jako sześciolatka, a także Jada Pinkett Smith. Wypowiedzą się także młodzi aktorzy, walczący obecnie o sławę - Demi Singleton oraz Marc Slater. Gwiazdy wrócą pamięcią do przeszłości i wyjaśnią, jak wygląda praca w przemyśle rozrywkowym - wspomną o poczuciu wyobcowania, stresie, przemęczeniu, wpływie roli na stosunki rodzinne. Poruszą także temat przypadków molestowania. W dokumencie nie zabraknie też ciekawych materiałów filmowych, nagrań z planów zdjęciowych oraz rzadko publikowanych przesłuchań.(n)

 • Pokémon: Detektyw Pikachu 6:00

  "Pokémon: Detektyw Pikachu" to jedna z najnowszych produkcji Roba Lettermana. Reżyser ma na swoim koncie takie przebojowe animacje jak "Rybki z ferajny" czy "Potwory kontra obcy". Film powstał na podstawie niezwykle popularnej wśród najmłodszych serii "Pokémon" Satoshiego Tajiriego oraz gry "Detective Pikachu" z 2016 roku. W polskiej wersji językowej głosu bohaterom użyczyli m.in. Maciej Stuhr, Krzysztof Chodorowski i Grzegorz Wons. Akcja filmu "Pokémon: Detektyw Pikachu" rozgrywa się w Ryme City, gdzie ludzie i Pokémony żyją w harmonii. Pewnego dnia znika jednak bez śladu detektyw Harry Goodman. Jego syn, Tim, postanawia zbadać sprawę. Zwraca się po pomoc do zawodowego partnera ojca, Pikachu. Znany z niestandardowych metod działania śledczy przystępuje do działania. Wkrótce wspólnicy odkrywają, że ktoś zagraża spokojowi Ryme City i zamierza doprowadzić do zagłady Pokémonów.(n)

 • Final Fantasy: Wojna dusz 7:45

  "Final Fantasy: Wojna dusz" to animowany komputerowo obraz z gatunku science fiction z 2001 roku w reżyserii Hironobu Sakaguchiego, twórcy serii gier "Final Fantasy". W pracy nad filmem wspierał go Moto Sakakibara. Była to najdroższa produkcja inspirowana grami wideo aż do premiery "Księcia Persji. Piasków czasu" w 2010 roku. W oryginalnej wersji głosu postaciom użyczyli Ming-Na Wen, Alec Baldwin, Donald Sutherland, James Woods, Ving Rhames, Peri Gilpin i Steve Buscemi. Obraz otrzymał nominację do Saturna w kategorii "najlepsze wydanie specjalne DVD". Akcja "Final Fantasy: Wojny dusz" rozgrywa się w przyszłości, w roku 2065. Ziemia zostaje wówczas opanowana przez fantomy pasożytujące na organizmach żywych. Jedna z ofiar, doktor Aki Ross, wraz ze swoim mistrzem, doktorem Cidem, i dowódcą jednostki do zadań specjalnych, kapitanem Grayem Edwardsem, podejmuje walkę z siłami zła. Ich głównym celem jest powstrzymanie generała Heina przed wykorzystaniem broni masowej zagłady.(n)

 • Piękna i Bestia 9:30

  "Piękna i bestia" w reżyserii Billa Condona jest nową, zrealizowaną z udziałem aktorów wersją nagrodzonej dwoma Oscarami animacji Disneya z lat 90. Film nie tylko porusza, przypominając niezwykłą baśń spisaną przez Jeanne-Marie Leprince de Beaumont, ale też zachwyca osiągniętym efektem wizualnym. Condon jest zdobywcą Nagrody Akademii za scenariusz adaptowany do filmu "Bogowie i potwory". "Piękna i bestia" zaś została wyróżniona pięcioma statuetkami Teen Choice. W tytułową rolę bardzo ładnej i obdarzonej dobrym sercem Belli wciela się w produkcji "Piękna i bestia" gwiazda serii filmów o przygodach Harry'ego Pottera - Emma Watson. Grana przez nią bohaterka mieszka razem ze swoim ojcem, Maurycym (Kevin Kline), w małej francuskiej wiosce. Cieszy się spokojem, aż do dnia, w którym jej rodzic zostaje uwięziony przez przerażającą bestię (Dan Stevens). Pomimo strachu dziewczyna odnajduje zamek potwora i ofiaruje mu swoje życie w zamian za wolność ojca. Ku zdziwieniu Belli bestia nie zamyka jej w lochu, ale ofiaruje piękną komnatę. Dziewczyna może też swobodnie poruszać się po zamku. Towarzystwa w tych trudnych chwilach z dala od domu dotrzymują bohaterce filmowej baśni "Piękna i bestia" niezwykle sympatyczne zaczarowane przedmioty: zegar Trybik, świecznik Płomyk i miotełka Puf Puf. Tymczasem Maurycy nie może się pozbyć wyrzutów sumienia, gdy myśli o Belli przebywającej w niewoli u bestii. Decyduje się zwrócić o pomoc do myśliwego Gastona (Luke Evans), który od dawna pragnie ożenić się z jego córką. Chce, by młodzieniec uwolnił dziewczynę. W tym samym czasie Bella, która spędza ze swoim gospodarzem wieczory, stopniowo odkrywa, że nie jest on tak straszny, jak z początku myślała. Zaczyna dostrzegać, że jest wrażliwy i cierpi z powodu swojego wyglądu. Stopniowo między nią a budzącą powszechną grozę bestią rodzi się uczucie.(n)

 • Dolina Krzemowa 11:40

  Do Richarda dociera niepokojąca informacja. Gilfoyle postanawia złożyć ryzykowną ofertę. Dinesh konkuruje z pewnym pracownikiem.(n)

 • Znajdź mnie w Paryżu 12:10

  Rok 1905. Rosyjska księżniczka Lena Grisky (Jessica Lord) uczęszcza do szkoły baletowej w Paryżu. Jest bardzo utalentowana i pracowita. Planuje zostać wielką gwiazdą. Pewnego dnia jej chłopak Henri (Christy O'Donnell) ofiarowuje jej naszyjnik - swoją rodzinną pamiątkę, który sprawia, że Lena przenosi się do XXI wieku. Ukochany próbuje sprowadzić ją do domu. W tym czasie dziewczyna stara się odnaleźć w zaskakujących realiach. Jest podekscytowana nową rzeczywistością, szczególnie modą i muzyką. Wkrótce znajduje przyjaciół.(n)

 • Znajdź mnie w Paryżu 12:35

  Rok 1905. Rosyjska księżniczka Lena Grisky (Jessica Lord) uczęszcza do szkoły baletowej w Paryżu. Jest bardzo utalentowana i pracowita. Planuje zostać wielką gwiazdą. Pewnego dnia jej chłopak Henri (Christy O'Donnell) ofiarowuje jej naszyjnik - swoją rodzinną pamiątkę, który sprawia, że Lena przenosi się do XXI wieku. Ukochany próbuje sprowadzić ją do domu. W tym czasie dziewczyna stara się odnaleźć w zaskakujących realiach. Jest podekscytowana nową rzeczywistością, szczególnie modą i muzyką. Wkrótce znajduje przyjaciół.(n)

 • 4 Blocks 13:00

  Po tym jak kula przeznaczona dla Toni'ego Hamady (Kida Khodr Ramadan) trafiła Kalilę (Maryam Zaree), żona gangstera trafia do szpitala. Po tych wydarzeniach Toni musi walczyć o utrzymanie władzy w gangsterskim światku Berlina. Wmieszany w liczne intrygi i zdrady Hamady znów musi odłożyć plany o spokojnym życiu z żoną i córką na dalszy plan.(n)

 • Ziemia niczyja 13:55

  Młody Francuz Antoine (Félix Moati) postanawia wyruszyć w głąb ogarniętej wojną Syrii, by odnaleźć siostrę, którą uznano za zaginioną. Bohater poznaje coraz to kolejne tajemnice dziewczyny. Ponadto łączy swoje siły z jednostką kurdyjskich bojowniczek i wspólnie przemierzają oni obszary okupowane przez ISIS. Wkrótce jego ścieżki przecinają się m.in. ze szpiegami, anarchistami, a nawet poszukiwaczami przygód. Antoine spotyka także wiele niewinnych ofiar syryjskiego konfliktu, zdając sobie sprawę, jak bardzo te wydarzenia wpływają nie tylko na kraj, ale także na cały świat.(n)

 • Przypływ wiary 14:50

  "Przypływ wiary" to wzruszająca historia matki walczącej o życie swojego adoptowanego syna. Film jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, które miały miejsce w 2015 roku w okolicach jeziora Saint-Louis w Kanadzie. "Przypływ wiary" to także pełnometrażowy debiut aktorki Roxann Dawson, która do tej pory reżyserowała głównie odcinki popularnych seriali. Wykonywana przez Chrissy Metz piosenka z fimu, "I'm Standing With You", była nominowana do Oscara. Pod młodym bohaterem obrazu "Przypływ wiary", Johnem, adoptowanym synem Joyce, załamuje się lód na jeziorze. Chłopiec przebywa w ekstermalnie zimnej wodzie przez około kwadrans. Zostaje wyciągnięty przez ratowników i przetransportowany do szpitala. Mimo specjalistycznej opieki lekarze nie dają mu żadnych nadziei na przeżycie. Matka nie godzi się jednak z ich prognozami i wciąż wierzy, że z Bożą pomocą chłopiec wróci do zdrowia. Dzięki jej determinacji mnóstwo osób przyłącza się do modlitwy w intencji dziecka.(n)

 • Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie 16:45

  "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" to dziewiąta część kultowej sagi i ostatnia odsłona głównego cyklu filmowego, który na przestrzeni kilkudziesięciu lat zyskał miliony fanów na całym świecie. Wytwórnia Lucasfilm oraz reżyser J.J. Abrams ponownie połączyli siły, aby zabrać widzów w spektakularną podróż do odległej galaktyki. Udało im się umieścić w produkcji niewykorzystane wcześniej zdjęcia zmarłej w 2016 roku Carrie Fisher (księżniczki Lei), zarejestrowane podczas realizacji siódmej części "Gwiezdnych wojen". "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" zostało wyróżnione trzema nominacjami do Oscara - za muzykę, efekty wizualne oraz montaż dźwięku. Akcja filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" rozgrywa się rok po wydarzeniach ukazanych w poprzedniej części. Zdeterminowanej Rey udało się odnaleźć Luke'a Skywalkera, jedynego ocalałego Jedi. Dzięki niemu dziewczyna zdobyła mądrość tysięcy pokoleń. Jednak ostateczna bitwa dopiero przed nią. Od wyniku tej potyczki zależeć będzie dalszy los całej galaktyki. Pojawia się szansa na zakończenie wieloletniej wojny. W głównej roli w produkcji "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" możemy oglądać znaną również z poprzednich części sagi Daisy Ridley. Widzowie mogą ją też pamiętać z kreacji Ofelii w produkcji Claire McCarthy, gdzie wystąpiła obok Naomi Watts i Clive'a Owena. Obok niej w dziewiątej części słynnej sagi na ekranie pojawiają się m.in. John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Billy Dee Williams, wspomniana Carrie Fisher, Ian McDiarmid oraz Mark Hamill. Film spotkał się z mieszanymi reakcjami krytyków, co nie przeszkodziło mu zarobić na całym świecie ponad miliard dolarów.(n)

 • Zakazane imperium . Boardwalk Empire 3, s03e09 19:05

  Wstrząśnięty atakiem Gypa Nucky przysięga zemścić się na swoich wrogach. W tym celu chce zawrzeć sojusz z dotychczasowymi współpracownikami. Wykonywanie codziennych obowiązków utrudnia mu wstrząs mózgu i problemy z pamięcią, wynik niedawnego zamachu w Babette's.W Waszyngtonie zostaje aresztowany handlarz bimbrem, co mocno zagraża dalszym interesom Daugherty'ego i Jessa Smitha. Rodzice organizują dla Emily kameralne przyjęcie urodzinowe. Pod nieobecność Harrowa Tommy sam spaceruje po domu publicznym Gillian. Jest świadkiem szokującej sceny. Darmody obwinia za wszystko Richarda. Gyp postanawia zapłacić mieszkańcom miasta za milczenie.(n)

 • Opowieść podręcznej 20:00

  Nieliczne płodne kobiety żyjące w totalitarnej Republice Gileadzkiej nazywane są "Podręcznymi". Jedna z nich, Freda, jest surogatką, która ma urodzić dziecko wszechwładnemu Komendantowi oraz jego nienawidzącej jej żonie.(n)

 • Zero zero zero 21:00

  W Monterrey Manuel razem ze swoim zespołem brutalnie rozprawia się z dilerami. Zmusza ich, by podporządkowali się Firmie. Contreras odwiedza też ciężarną partnerkę Królika i daje jej pieniądze. Kobieta nie ma pojęcia, że to on zabił jej ukochanego i dziękuje mu za pomoc. Statek Lynwoodów dociera do Dakaru. Chris musi tłumaczyć się z braku załogi. Ku jego przerażeniu okazuje się, że zostanie przeprowadzona kontrola celna ładunku. Wkrótce musi zmierzyć się z kolejnym problemem. Podczas pożaru stracił tabletki powstrzymujące drgawki, które teraz przybierają na mocy. By zdobyć leki, zawiera znajomość z groźnymi ludźmi. Emma przybywa do Senegalu i z pomocą Omara Gamby'ego, zawodowego "fiksera", usiłuje zapobiec otwarciu kontenerów. Łapówki jednak nie załatwiają sprawy. Jej brat w tajemnicy realizuje własny plan.(n)

 • Romulus 22:00

  VIII p.n.e. Królestwo Alby mierzy się z suszą. Odprawione obrzędy nie pozostawiają wątpliwości, że bogowie mszczą się na władcy Trzydziestu Plemion i dlatego nie zsyłają deszczu. Numitor musi opuścić więc swoje ziemie. Następcami tronu są dwaj bracia, Enitos oraz Jemos.(n)

 • Romulus 23:00

  VIII p.n.e. Opowieść o Romulusie i jego bracie bliźniaku, Remusie, oczami Iemosa (Andrea Arcangeli), Wirosa (Francesco Di Napoli) oraz młodej westalki Ilii (Marianna Fontana). Bohaterowie są naznaczeni zarówno samotnością, przemocą, jak i śmiercią. Postanawiają jednak aktywnie kształtować swoje przeznaczenie, walcząc z losem i brutalnym światem, w jakim przyszło im żyć. Nad powstawaniem nowego społeczeństwa sprawuje pieczę opiekuńcza postać kobieca. Zaskakująca i niepowtarzalna opowieść o pochodzeniu Rzymu.(n)

 • Ucieczka z Pretorii 23:55

  Australijsko-brytyjsko-amerykańska koprodukcja "Ucieczka z Pretorii" z 2020 roku opowiada historię ucieczki trzech więźniów politycznych w RPA w 1979 roku. Pierwowzorem dla twórców stała się książka "Inside Out: Escape from Pretoria Prison" autorstwa Tima Jenkina, jednego ze zbiegów. Za kamerą stanął Francis Annan, reżyser dramatu "Woyzeck". W głównych rolach obsadził znanego z roli Harry'ego Pottera Daniela Radcliffe'a i gwiazdę serialu "The Punisher" Daniela Webbera. Zdjęcia do filmu "Ucieczka z Pretorii" były realizowane m.in. w Adelajdzie w Australii Południowej. Akcja thrillera "Ucieczka z Pretorii" rozgrywa się w RPA pod koniec lat 70. XX wieku, kiedy to Tim Jenkin i Stephen Lee, członkowie obalonego Afrykańskiego Kongresu Narodowego, trafiają do aresztu. Za działalność przeciwko apartheidowi zostają skazani na wieloletnie więzienie i skierowani do zakładu karnego w Pretorii. Tam szybko orientują się, że jeśli chcą przeżyć, muszą uciec z niewoli. Jenkin wpada na pomysł, by skopiować klucze otwierające zamki w całym budynku. Rozpoczyna się ryzykowna akcja.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO