×

Wyszukaj artykuł

Program tvHBO 2 program TV. Program telewizyjny HBO 2 na dziś, jutro i weekend

  • Tajemnica anioła 21:00

    "Tajemnica anioła" to druga po słynnym thrillerze "Strangerland" z Nicole Kidman i Josephem Fiennesem pełnometrażowa produkcja australijskiej reżyserki Kim Farrant. W głównej roli wystąpiła w "Tajemnicy anioła" Noomi Rapace. Aktorka była nominowana do nagrody Europejskiej Akademii Filmowej w kategorii najlepsza europejska aktorka roku za kreację w filmie "Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet", ekranizacji serii książek Stiega Larssona. Partneruje jej zaczynająca dopiero swoją aktorską karierę młoda Annika Whiteley. Życie głównej bohaterki filmu "Tajemnica anioła", Lizzie, kompletnie się załamało po śmierci córki. Pogrążona w żałobie kobieta zamknęła się przed światem. Pewnego dnia jej uwagę przykuwa pociecha sąsiadów, Lola. Lizzie jest przekonana, że dziewczynka to jej dziecko. Wkrótce popada w obsesję, śledząc każdy ruch Loli. Sytuacja staje się coraz bardziej niebezpieczna.(n)

  • Kompania braci 22:40

    Grupa skrajnie wyczerpanych żołnierzy kompanii E ma coraz mniejsze zapasy żywności i amunicji. Nie mają tez zimowych ubrań. Lekarz kompanii, Eugene Roe, wyrusza na poszukiwanie potrzebnej pacjentom morfiny. W odciętym od świata szpitalu polowym poznaje piękną belgijską pielęgniarkę, Renee. Ich znajomość niestety nie trwa długo - kobieta ginie podczas niemieckiego nalotu. Pomimo zbliżających się świąt Bożego Narodzenia w kompanii Easy panuje minorowy nastrój.(n)

  • Gdzie jesteś, Amando? 23:50

    Będący adaptacją prozy Dennisa Lehane'a kryminał "Gdzie jesteś, Amando?" stanowi debiut reżyserski znanego aktora Bena Afflecka. W filmie dochodzi do zaginięcia mieszkającej na przedmieściach Bostonu czteroletniej Amandy McCready. Mimo natychmiast rozpoczętych poszukiwań policja wydaje się bezradna. Funkcjonariuszom nie udaje się wpaść na żaden trop. Tymczasem ciotka dziewczynki, Beatrice (Amy Madigan), nie daje jednak za wygraną i zleca odnalezienie Amandy parze prywatnych detektywów - Patrickowi Kenziemu (Casey Affleck) i jego partnerce Angie Gennaro (Michelle Monaghan). Podczas śledztwa zagłębiają się oni w świat dilerów narkotyków, gangów i pedofili. Wkrótce ustalają, że związek z porwaniem może mieć matka dziecka, uzależniona od narkotyków i alkoholu Helene (Amy Ryan). Akcja filmu "Gdzie jesteś, Amando?" dodatkowo się komplikuje, gdy partner Helene, Ray, zostaje znaleziony martwy. Angie i Patrick nawiązują wówczas współpracę z policjantami Remym Bressantem (Ed Harris) i Nickiem Poole'em (John Ashton) oraz kierującym poszukiwaniami Amandy kapitanem Jackiem Doyle'em (Morgan Freeman) z wydziału do spraw nieletnich.(n)

Lista stacji