×

Wyszukaj artykuł

Program tvHBO 2 program TV. Program telewizyjny HBO 2 na dziś, jutro i weekend

 • All American 11:20

  "All American" jest zamkniętą w szesnastu odcinkach opartą na faktach opowieścią o utalentowanym zawodniku futboli amerykańskiego. Pierwowzorem głównej postaci jest Spencer Paysinger, którego sportowa kariera poprowadziła od szkolnej drużyny do zespołu z Beverly Hills. W tej roli został obsadzony Daniel Ezra. Bohaterem serialu "All American" jest Spencer James (Daniel Ezra) mieszkający w niewielkim mieście Compton. Chłopak trenuje brutalny sport, jakim jest futbol amerykański, i odnosi w tej dyscyplinie spore sukcesy. Trener Billy Baker (Taye Diggs) zwraca na niego szczególną uwagę i pewnego dnia proponuje miejsce w zespole z Beverly Hills. Spencer postanawia skorzystać z propozycji, w czym wspierają go mama Grace (Karimah Westbrook) i przyjaciółka Coop (Bre-Z). Wraz ze Spencerem akcja "All American" przenosi się do Los Angeles. Chłopak stara się ułożyć tam życie na nowo, a przede wszystkim intensywnie trenuje. Przed młodym zawodnikiem otwiera się świat wielkiego sportu ze wszystkimi możliwościami i zagrożeniami.(n)

 • Figurantka 12:00

  Ciąg dalszy losów wiceprezydent Seliny Meyer (Julia Louis-Dreyfus), która wraz ze swoimi współpracownikami chce osiągnąć w polityce coś znaczącego. Kobieta stroni od układów, skandali i korupcji. W codziennej pracy pomagają jej: Amy, szefowa jej biura (Anna Chlumsky), rzecznik prasowy Mike McLintock (Matt Walsh), główny doradca Gary (Tony Hale) oraz sekretarka Sue (Sufe Bradshaw). Gdy nieoczekiwanie Selina Meyer obejmuje urząd prezydenta po ustąpieniu swojego poprzednika, cały zespół musi sprostać nowemu wyzwaniu.(n)

 • Zagadki Hailey Dean: Śmierć na receptę 12:30

  Hailey Dean (Kellie Martin), psycholożka i była prokurator, postanawia pomóc przyjacielowi, detektywowi Garlandowi Fincherowi (Viv Leacock) w niełatwym dochodzeniu. W jednym ze szpitali w Atlancie dochodzi do morderstw. Główną podejrzaną jest dziewczyna Finchera, doktor Meghan Phillips (Alvina August). Wkrótce pojawia się jeszcze więcej potencjalnych sprawców. Hailey, znawczyni ludzkich charakterów, szybko trafi na ślad zabójcy. Ten jednak postanawia pozbyć się dociekliwej kobiety. Film jest kolejną częścią serii opowiadającej o śledztwach inteligentnej pani psycholog.(n)

 • Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 1 13:55

  "Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 1" to przedostatnia, najmroczniejsza odsłona przygód młodego czarodzieja nakręcona na podstawie bestsellerowego cyklu powieściowego J.K. Rowling. Film został wyróżniony dwiema nominacjami do Oscara - za scenografię i efekty specjalne. Tym razem grany przez Daniela Radcliffe'a Harry Potter i jego przyjaciele, Hermiona Granger (Emma Watson) i Ron Weasley (Rupert Grint), muszą wykonać misję, którą powierzył im profesor Dumbledore (Michael Gambon). Adepci magii mają odnaleźć horkruksy - tajemnicze przedmioty, w których Lord Voldemort (Ralph Fiennes) ukrył cząstki swojej duszy, zapewniając sobie w ten sposób nieśmiertelność. Jednocześnie Harry musi dowiedzieć się, czym są Insygnia Śmierci, których szuka Czarny Pan. W czasie gdy trójka młodych bohaterów filmu "Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 1" wyrusza w podróż, Ministerstwo Magii i Hogwart są kontrolowane przez Voldemorta. Zarządzanie szkołą obejmuje jego prawa ręka, Severus Snape (Alan Rickman). Oznacza to ogromne niebezpieczeństwo dla uczniów, którzy nie pochodzą z rodzin czarodziejów. Tymczasem podczas wypełniania misji Ron zaczyna się dziwnie zachowywać i w końcu opuszcza przyjaciół. Harry i Hermiona kontynuują podróż we dwoje. Trafiają do Doliny Godryka, w której mieszkali kiedyś Potterowie.(n)

 • Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 2 16:15

  "Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 2" to ostatnia część przygód młodego czarodzieja, bohatera bestsellerowego cyklu powieściowego autorstwa J.K. Rowling. Film otrzymał trzy nominacje do Oscara, m.in. za efekty specjalne. W mrocznej produkcji "Harry Potter i Insygnia Śmierci: część 2" nadchodzi czas decydującej batalii ze złem. Ministerstwo Magii upada. Demoniczny Voldemort (Ralph Fiennes) szerzy terror w świecie czarodziejów. Sytuację pogarsza fakt, że w jego rękach znalazła się Czarna Różdżka, która została wydobyta z grobu profesora Albusa Dumbledore'a. Tymczasem grany tradycyjnie przez Daniela Radcliffe'a Harry Potter razem ze swoimi wiernymi przyjaciółmi, Ronem (Rupert Grint) i Hermioną (Emma Watson), kontynuuje poszukiwania horkruksów - tajemniczych przedmiotów, w których Czarny Pan ukrył cząstki swojej duszy. Zostały im do odnalezienia jeszcze dwa - diadem Roweny Ravenclaw i wąż Nagini. Młodzi czarodzieje chcą je jak najszybciej odszukać i zniszczyć. Po diadem muszą wrócić do Hogwartu, którym rządzi teraz Severus Snape (Alan Rickman). To właśnie tam dochodzi do ostatecznego starcia między Harrym a Voldemortem.(n)

 • Współczesna rodzina 18:25

  Mitchell porzuca swoje dawne życie, a Gloria odwiedza go, chcąc się pożegnać. Alex, Luke oraz Haley organizują przyjęcie w domu rodzinnym pod nieobecność Claire i Phila. Mama Dylana zgadza się wziąć na noc bliźniaki.(n)

 • Młody Sheldon . Young Sheldon 3, s03e21 18:50

  Sheldon odkrywa sekret skrywany przez jego matkę. Tajemnica dotyczy jego przyszłości. Connie wpada w furię, gdy dowiaduje się, że Dale zwolnił Georgiego.(n)

 • Zwierzogród 19:10

  "Zwierzogród" to pełen przygód film animowany produkcji USA z 2016 roku. Reżyserami obrazu, który otrzymał Oscara jako najlepszy długometrażowy film animowany, są: Byron Howard oraz Rich Moore. W polskiej wersji językowej widzowie mogą usłyszeć m.in. Julię Kamińską, Barbarę Kurdej-Szatan oraz Pawła Domagałę. Akcja filmu "Zwierzogród" dzieje się w pewnej metropolii, która charakteryzuje się tym, że mieszkają w niej wyłącznie zwierzęta. Pewnego dnia przyjeżdża tutaj Judy Hopps. Ta dzielna i nieustraszona policjantka ma być pierwszym królikiem, który obejmie funkcję stróża prawa. Robi wszystko, co może, aby zapracować na tak potrzebne w tym zawodzie zaufanie. Judy Hoops jest ambitnym zwierzęciem, nie boi się trudnych policyjnych zagadek. Chce w krótkim czasie zapracować na wymarzony awans. Wkrótce będzie jej dane zaprezentować pełnię swoich umiejętności jako policjant. Bohaterka filmu "Zwierzogród" ma rozwiązać pewną kryminalną łamigłówkę. W śledztwie towarzyszy jej chytry i przebiegły lis o imieniu Nick Bajer.(n)

 • Zachowaj spokój 21:00

  Obraz "Zachowaj spokój" opowiada o losach cierpiącej na autyzm Wendy (Dakota Fanning). Kobieta jest młoda i bardzo inteligentna. Z jednej strony z powodu swojej choroby ma problem z nawiązywaniem relacji z innymi ludźmi. Z drugiej strony doskonale czuje się w świecie science fiction i fantasy. Wendy jest zagorzałą fanką "Star Treka". Któregoś razu zajmująca się Wendy opiekunka Scottie (Toni Collette) zachęca dziewczynę do zrealizowania jednego ze swoich marzeń. Jakiś czas wcześniej bohaterka filmu "Zachowaj spokój" dowiedziała się o konkursie dla filmowców, w ramach którego należało przygotować scenariusz "Star Treka". Wendy, zainspirowana przez Scottie, postanawia wyruszyć do Hollywood ze swoim rękopisem i wziąć udział w konkursie. Obraz "Zachowaj spokój" brał udział w konkursie głównym podczas festiwalu filmowego RomeFilmFest odbywającego się w stolicy Włoch. Jego reżyserem jest Ben Lewin - autor komediodramatu "Sesje" z 2012 roku (nominacja do Oscara za najlepszą drugoplanową rolę żeńską).(n)

 • Teatr Apollo 22:35

  Dokument skupia się na przedstawieniu historii Apollo Theatre zlokalizowanego na nowojorskim Manchattanie. Teatr pod obecną nazwą istnieje od 1934 roku. Na początku występowali w nim nieznani artyści. W późniejszym okresie odegrał olbrzymią rolę jako narzędzie emancypacji czarnoskórych twórców i stał się bardzo ważnym symbolem dla afroamerykańskiej społeczności. Film składa się z archiwalnych nagrań występów, zarówno tanecznych, jak i muzycznych oraz kabaretowych. Pojawią się również rozmowy z kierownictwem teatru. Widzowie będą mieli okazję obejrzeć wywiady ze znanymi i cenionymi artystami: m.in. z Jamiem Foxxem, Angelą Bassett, Paulem McCartneyem. Przed kamerą zasiądą również przedstawiciele społeczności Harlemu, a także historyk i przewodnik Billy Mitchel, który w tym teatrze pracuje od ponad pięćdziesięciu lat. Głos zabiorą sławni dziennikarze, historycy kultury i krytycy. Reżyser zaprezentuje intrygujące dzieje teatru; trudne początki z występami "Amateur Night", kryzys latach 70., liczne zmiany właścicieli i walkę z konkurencją. Historia Apolla zostanie przedstawiona w kontekście przemian kulturowych w Stanach Zjednoczonych.(n)

Lista stacji