×

Wyszukaj artykuł

Program tvGolf Channel program TV. Program telewizyjny Golf Channel na dziś, jutro i weekend

 • Golfowa objazdówka: chcę tam grać!: Sea Island. s02e16 16:00

  Matt Ginella odwiedza zmodernizowane pole Plantation Course. Towarzyszy mu członek golfowej Galerii Sław - Davis Love III. Prowadzący rozegra też pojedynek z Keithem Mitchellem oraz będzie łowił trocie.(n)

 • Golfowa objazdówka: chcę tam grać!: Palm Beaches. s02e17 16:30

  Kira K. Dixon, Miss America 2015, sprawdza jakie golfowe możliwości oferuje Palm Beaches. Na liście miejsc, które odwiedzi nie zabraknie słynnego pola PGA National. Pokaże też uroki lokalnej fauny, zagra w polo i będzie uprawiać wakeboarding.(n)

 • Haney Project - golf z gwiazdami - Charles Barkley 17:00

  Po imponującej sesji treningowej przed przyjaciółmi ze świata sportu i rozrywki, Charles udaje się na pole golfowe w Dallas. Hank otrzymuje z kolei ważną lekcję. Ponadto, nauczyciel i jego uczeń spróbują swoich sił w innym sporcie. Widzowie przekonają się również, że "najlepszy przyjaciel człowieka" to określenie, z którym Sir Charles się nie zgadza.(n)

 • PGA Tour The Cut 17:30

  Kulisy PGA Tour. Twórcy magazynu co tydzień zaprezentują nowe informacje o tym, co działo się podczas należących do cyklu turniejów.(n)

 • Golf: Turniej Celtic Classic - 1. runda 18:00

  Relacja z pierwszej rundy turnieju European Tour: Celtic Classic, który rozgrywany jest w walijskim Newport.(n)

 • Golf: Turniej Wyndham Championship - 1. runda 20:00

  Relacja z pierwszej rundy turnieju PGA TOUR: Wyndham Championship, który rozgrywany jest w Greensboro, w amerykańskim stanie Karolina Północna.(n)

Lista stacji