×

Wyszukaj artykuł

Program tvFOX Polska program TV. Program telewizyjny FOX Polska na dziś, jutro i weekend

 • Mentalista : Krew za krew. The Mentalist 3, s03e14 6:10

  Grace Van Pelt zostaje wyznaczona do pilnowania świadka koronnego w sprawie dilera narkotyków, Esseksa. Mimo asysty funkcjonariuszki komuś udaje się jednak zabić DeGeorge'a. Jane po przybyciu do domku odkrywa, że w domku na drzewie ukrywa się jego 13-letnia córka. Postanawia się nią zaopiekować. Śledczy zaczynają dochodzenie. Postanawiają najpierw sprawdzić alibi Esseksa. Tymczasem LaRoche kontynuuje swoje wewnętrzne śledztwo w CBI.(n)

 • CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku : Pudełko. CSI: NY 5, s05e09 7:05

  Na złomowisku we wraku samochodu zostają odkryte ludzkie szczątki. Ofiarą jest niezidentyfikowana młoda kobieta. Stella i Danny odnajdują właścicieli auta - małżeństwo, które przyznaje, że poprzedniego dnia ich samochód zniknął. Tymczasem śledczy zabezpieczają odciski palców byłego kryminalisty, który odbył wyrok za napaść na kobietę. Sheldon i Sid przeprowadzają autopsję młodej kobiety i potwierdzają, że przyczyną jej śmierci był dziwny uraz głowy. Danny rekonstruuje twarz ofiary. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna była w zaawansowanej ciąży.(n)

 • CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku : Trójkąt. CSI: NY 5, s05e10 8:00

  Tajemnicze pole energii obok Empire State Building powoduje dziwne wydarzenia. Na skrzyżowaniu dochodzi do eksplozji bankowej furgonetki. Strażnik ochraniający transport ginie w wyniku poparzenia. Towarzyszący mu kierowca nie może pośpieszyć na ratunek, bo procedury zabraniają mu opuszczać kabinę strzeżonego auta. Całe zdarzenie wygląda na napad, ale zeznania świadków wykluczają się. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że sprawca prawdopodobnie posłużył się bronią najnowszej generacji, wykorzystującą mikrofale. Zastanawia jednak to, dlaczego dokonał napadu, zabił ochroniarza i nie wziął łupu. Detektyw Taylor musi jak najszybciej rozwiązać tę zagadkę, a także oddalić wysunięte przez agentów FBI oskarżenie o kradzież, której rzekomo się dopuścił. Tymczasem Danny jest coraz bardziej zachwycony, że zostanie ojcem. Prosi Lindsay o rękę.(n)

 • Rezydenci: Pierwszy dzień stażu. The Resident, s01e01 8:55

  Dr Devon Pravesh rozpoczyna staż w szpitalu, gdzie musi stawić czoło brutalnym realiom opieki medycznej. Dr Conrad Hawkins, odbywający trzeci rok rezydentury, bierze młodego lekarza pod swoje skrzydła i uczy go swoich niekonwencjonalnych metod leczenia.(n)

 • Rezydenci: Dzień niepodległości. The Resident, s01e02 9:50

  Plany Conrada w związku z pacjentem wymagającym przeszczepu serca zostają pokrzyżowane. Mężczyzna ryzykuje swoją karierą, by naprawić sytuację. Nicolette zaczyna podejrzewać jednego z lekarzy o kradzież dokumentacji medycznej. Tymczasem Devon musi podjąć natychmiastową decyzję w sprawie metody, jaką chce leczyć pacjenta.(n)

 • Kości : Potwór w szafie. Bones, s11e13 10:45

  W parku śledczy odnajdują szczątki pracownika opieki społecznej. Okazuje się, że ofiara nie żyje już od wielu miesięcy. Sprawa zostaje powiązana z seryjnym mordercą, który pastwi się nad zwłokami swoich ofiar. Booth i Aubrey liczą na pomoc analityka behawioralnego, który może udzielić im cennych wskazówek dotyczących zabójcy.(n)

 • Kości : Ostatnia próba drugiej szansy. Bones, s11e14 11:40

  Lawina błotna odkrywa szczątki pewnej kryminalistki. Booth orientuje się, że jednym z oskarżonych jest człowiek, którego poznał w więzieniu. Temperance musi stawić się w sądzie w związku z uderzeniem podejrzanego.(n)

 • Mentalista : Czerwone złoto. The Mentalist 3, s03e15 12:35

  W Kalifornii zostaje zamordowany poszukiwacz złota, Rick Loomis. Kontuzjowana Lisbon nie może jechać na miejsce śledztwa, więc Jane'owi towarzyszy Hightower. Wśród podejrzanych są syn ofiary, właściciel lokalnego sklepu oraz dealer cennego kruszcu, Wes Atwood. Wkrótce jeden z nich także ginie. Patrick wpada na pewien trop.(n)

 • Mentalista : Czerwona królowa. The Mentalist 3, s03e16 13:30

  CBI zbiera dowody w sprawie śmierci sprzedawcy antyków. Ślady wskazują na agentkę Hightower. Jednocześnie zostaje ona posądzona o zabójstwo mordercy policjantów, Todda, którego ktoś podpalił w więzieniu. Patrick postanawia powstrzymać koleżankę przed prowadzeniem własnego śledztwa. Przedstawia jej własny plan.(n)

 • CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku : Zakazany owoc. CSI: NY 5, s05e11 14:25

  Nocny patrol policji spostrzega młodego mężczyznę, który usiłuje na odludziu pozbyć się ciała kobiety. Na widok stróżów prawa zaczyna uciekać i ginie w trakcie pościgu. Kobieta zostaje zidentyfikowana jako wschodząca projektantka mody, Isabelle Vaughn. Ekipa CSI bada sprawę. Mac spotyka Ellę McBride. Dziewczyna została sama i nie radzi sobie z samotnością w wielkim mieście. Zaczyna darzyć detektywa Taylora uczuciem, które przeradza się w obsesję. Na miejscu innej zbrodni Stella zauważa ślady, które wskazują, że napastnik był szkolony w jednostce specjalnej. Detektyw Bonasera wnikliwie bada sprawę. Okazuje się, że może się ona łączyć z wydarzeniami z przeszłości, w których Stella brała udział.(n)

 • CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku : Pomocy. CSI: NY 5, s05e12 15:20

  Dochodzi do kłótni między kobietami, które pragną mieć tę samą suknię ślubną. Jedna z nich zostaje znaleziona martwa. Stellę zastanawia jej ubiór, który sugeruje, że zjawiła się w tej okolicy przypadkowo, bo startowała w biegu. W innym miejscu Nowego Jorku zostaje znaleziona martwa dziewczyna w wannie. Przyczyną śmierci jest uraz czaszki. Okazuje się, że wcześniej została zgwałcona, a woda miała zatrzeć ślady. Sid rozpoznaje ofiarę - grała na gitarze w metrze. Dowody w śledztwie przywołują u Sheldona koszmarne wspomnienia. Powraca przeszłość, o której chciał zapomnieć.(n)

 • Chicago Med: Właściwy czas. s01e18 16:15

  Rhodes zajmuje się Downeyem, kiedy Goodwin ma problemy osobiste. April zostaje uderzona przez pacjenta. Może to okazać się szczęściem w nieszczęściu. Halstead odkrywa, że Goodwin ma asa w rękawie, a Manning musi pogodzić się z przeszłością. Sarah kończy staż, ale wciąż nie wie, jak ma zaplanować swoją karierę. Tymczasem Choi pod naciskiem Charlesa szuka pomocy u nietypowego źródła.(n)

 • Chicago Med: Opieka duchowa. s02e01 17:15

  Rhodes rozpoczyna pracę na oddziale chirurgii klatki piersiowej. Od samego początku ma problemy z nowym przełożonym. Doktor Choi zostaje szefem rezydentów, Sarah otrzymuje wyjątkową szansę, a April musi się zmierzyć z niedawno zdiagnozowaną u niej chorobą.(n)

 • Chicago Fire : Reportaż. s06e12 18:10

  Po tym jak zdjęcia Caseya i Severide'a trafiają na pierwsze strony gazet, Boden zgadza się, żeby fotograf zrobił reportaż na temat codziennej pracy w remizie. Dawson i Brett próbują pomóc mieszkającemu na ulicy Geraldowi. Herrmann zaczyna dorabiać jako coach, a Kidd podejmuje decyzję odnośnie jej relacji z Severide'em.(n)

 • Castle : Pandora. Castle, s04e15 19:10

  Castle i Beckett ścigają wyjątkowo okrutnego zabójcę, zamieszanego w groźny międzynarodowy spisek. Sprawy się komplikują, gdy do śledztwa włącza się CIA.(n)

 • Zabójcze umysły : Pomoc jest bezcelowa. Criminal Minds, s12e16 20:10

  Nowy Jork. Zostają znalezione ciała trzech kobiet z połamanymi kończynami. Agenci nawiązują współpracę z samotną matką, która twierdzi, że to jej syn dokonał tych makabrycznych zbrodni. Tymczasem jeden ze współwięźniów Reida otrzymuje anonimy, a agent staje przed trudnym wyborem.(n)

 • Zmiana pasa 21:05

  "Zmiana pasa" to solidny thriller, który trzyma w napięciu i prowokuje do refleksji. Jego reżyserem jest Roger Michell. Twórca przebojowej komedii "Notting Hill" postanowił spróbować swoich sił w innym gatunku filmowym. Z powodzeniem. W obrazie zwraca uwagę niezła obsada. Fabuła dreszczowca "Zmiana pasa" osadzona jest w Nowym Jorku tuż przed Wielkanocą. W przedświąteczny poranek na drogach panuje wzmożony ruch, a ludzie są podenerwowani. Na autostradzie dochodzi do stłuczki. Pechowymi kierowcami są młody adwokat Gavin (Ben Affleck) i agent ubezpieczeniowy Doyle (Samuel L. Jackson). Mecenas wiezie do sądu dokumenty dotyczące wielomilionowego kontraktu i bardzo się spieszy. Rzuca więc nieznajomemu czek i znika z miejsca wypadku. Tymczasem samochód Doyle'a nie nadaje się do jazdy. Mężczyzna spóźnia się na rozprawę, podczas której miał walczyć o prawo do opieki nad dziećmi. Jego opieszałość nie robi na sądzie dobrego wrażenia. Co gorsza, okazuje się, że ważne papiery, które mogłyby świadczyć na jego korzyść, dostały się przez pomyłkę w ręce Gavina, gdy mężczyźni w trakcie zamieszania zamienili się teczkami. Doyle przegrywa sprawę. Ma za to przy sobie ważną dla prawnika umowę. Gavin domaga się zwrotu dokumentu. Rozpoczyna się wojna na słowa, a potem coraz bardziej gwałtowne czyny.(n)

 • Stumptown: Kiepskie alibi. Stumptown 1, s01e05 23:00

  Porucznik Cosgrove wysyła Hoffmana na urlop. Mimo to on wbrew jej poleceniom angażuje Dex do pomocy w śledztwie. Zdolności kulinarne Tookiego przydają się w barze Bad Alibi. Dex natomiast stresuje się egzaminem na licencję prywatnego detektywa.(n)

Lista stacji