×

Wyszukaj artykuł

Program tvFOX Polska program TV. Program telewizyjny FOX Polska na dziś, jutro i weekend

 • Homeland : Drugi spadł. s08e05 0:45

  Żołnierze z Combat Outpost Steedley potwierdzają, że w katastrofie helikoptera zginął prezydent Warner i pozostali pasażerowie. Carrie dowiaduje się, że w ostatniej chwili przed wylotem helikopter został zamieniony. Agentka namawia Maxa do odzyskania czarnej skrzynki z maszyny. Max podejmuje się misji. Tymczasem G'ulom korzysta z okazji.(n)

 • Homeland : Dwie minuty. s08e06 1:40

  Max zostaje wzięty do niewoli przez talibskiego żołnierza. Carrie próbuje dowiedzieć się, gdzie jest przetrzymywany. Prosi o pomoc Jewgienija. Tymczasem Mike informuje Saula, że rozmowa Carrie z Jewgienijem została nagrana.(n)

 • CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku : Pudełko. CSI: NY 5, s05e09 2:35

  Na złomowisku we wraku samochodu zostają odkryte ludzkie szczątki. Ofiarą jest niezidentyfikowana młoda kobieta. Stella i Danny odnajdują właścicieli auta - małżeństwo, które przyznaje, że poprzedniego dnia ich samochód zniknął. Tymczasem śledczy zabezpieczają odciski palców byłego kryminalisty, który odbył wyrok za napaść na kobietę. Sheldon i Sid przeprowadzają autopsję młodej kobiety i potwierdzają, że przyczyną jej śmierci był dziwny uraz głowy. Danny rekonstruuje twarz ofiary. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna była w zaawansowanej ciąży.(n)

 • CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku : Trójkąt. CSI: NY 5, s05e10 3:30

  Tajemnicze pole energii obok Empire State Building powoduje dziwne wydarzenia. Na skrzyżowaniu dochodzi do eksplozji bankowej furgonetki. Strażnik ochraniający transport ginie w wyniku poparzenia. Towarzyszący mu kierowca nie może pośpieszyć na ratunek, bo procedury zabraniają mu opuszczać kabinę strzeżonego auta. Całe zdarzenie wygląda na napad, ale zeznania świadków wykluczają się. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że sprawca prawdopodobnie posłużył się bronią najnowszej generacji, wykorzystującą mikrofale. Zastanawia jednak to, dlaczego dokonał napadu, zabił ochroniarza i nie wziął łupu. Detektyw Taylor musi jak najszybciej rozwiązać tę zagadkę, a także oddalić wysunięte przez agentów FBI oskarżenie o kradzież, której rzekomo się dopuścił. Tymczasem Danny jest coraz bardziej zachwycony, że zostanie ojcem. Prosi Lindsay o rękę.(n)

 • Zakończenie programu 4:30

 • Castle : W kajdankach. Castle, s04e10 5:05

  Castle i Beckett budzą się skuci razem kajdankami w zapieczętowanym pomieszczeniu. Nie pamiętają, jak się tu znaleźli.(n)

 • Castle : Póki nas śmierć nie rozłączy. Castle, s04e11 6:00

  Mroczne sekrety narzeczonej Ryana wychodzą na jaw, gdy Castle i Beckett prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci prowadzącego podwójne życie kobieciarza.(n)

 • Castle : Telefon do burmistrza. Castle, s04e12 6:55

  Na siedzeniu pasażera wypożyczonego z ratusza samochodu znalezione zostają zwłoki kobiety. Kapitan Gates martwi się o swojego przyjaciela, burmistrza miasta.(n)

 • Castle : Zakłopotanie ladacznic. Castle, s04e13 7:50

  Śledztwo w sprawie śmierci słynnego tresera psów wskazuje na gwiazdę telewizyjnego reality show. Castle i Beckett zastanawiają się, co zrobić z psem ofiary.(n)

 • Kości : Kowboj w konkursie. Bones, s11e09 8:45

  Brennan i Booth pracują nad kolejną sprawą kryminalną. By namierzyć mordercę, działają pod przykrywką. Angażują się w konkurs strzelecki utrzymany w stylistyce Dzikiego Zachodu. Angela i Hodgins próbują przewidzieć przyszłość swojej rodziny. Relacje Cam i Kohla coraz bardziej się zacieśniają.(n)

 • Kości : Zagłada w wybuchu. Bones, s11e10 9:40

  W wyniku eksplozji Aubrey i Hodgins doznają ran. Jack mierzy się z komplikacjami pourazowymi. W tym czasie zespół próbuje schwytać zabójcę policjanta. Arastoo prosi Cam o kolejną szansę. Chce, by kobieta do niego wróciła.(n)

 • Kości : Śmierć w obronie. Bones, s11e11 10:35

  Minęło już osiem tygodni od wybuchu, w wyniku którego Hodgins został sparaliżowany. Mężczyzna wciąż nie może się pogodzić z faktem, że resztę życia spędzi na wózku inwalidzkim. Booth i Brennan prowadzą śledztwo w sprawie śmierci znanego adwokata. W gronie podejrzanych jest wielu jego klientów.(n)

 • Kości : Morderstwo meninisty. Bones, s11e12 11:30

  Śledczy próbują rozwikłać sprawę zabójstwa przewodniczącego organizacji walczącej o prawa mężczyzn. Przykuty do wózka Hodgins wyładowuje się na żonie i członkach zespołu, co potęguje złą atmosferę w pracy i jego małżeństwie.(n)

 • Rezydenci : Z popiołów. The Resident 3, s03e01 12:25

  Szpital Chastain przejmuje inny właściciel. Jego lekarze muszą odnaleźć się wśród nowych zasad oraz zmian kadrowych. Podczas budowy nowego oddziału dochodzi do wybuchu gazu i Conrad jest w niebezpieczeństwie. Świeżo przyjęty neurochirurg zostaje poddany próbie podczas skomplikowanej operacji, a Mina wspiera Nic, która przeżywa wielką stratę.(n)

 • Rezydenci : Moja krew. The Resident 3, s03e02 13:20

  Cain próbuje zwerbować Bella i Kitt do pomocy w niebezpiecznej operacji. Liczy na przyniesienie rozgłosu szpitalowi. Raptor przywiązuje się emocjonalnie do pacjenta, którego życie leży w jego rękach. Przyjaciółka Miny, Adaku, zjawia się w szpitalu z zaskakującym wyznaniem. Z kolei Devon zostaje przeniesiony z izby przyjęć, a Nic planuje niespodziankę dla Conrada.(n)

 • Grey's Anatomy: Chirurdzy : Ostatnia wieczerza. Grey's Anatomy 16, s16e12 14:15

  Jackson zabiera swoją nową dziewczynę na kolację u Richarda i Catherine, czym stwarza niezręczną sytuację. Mężczyzna myśli, że okazją do spotkania jest świętowanie rocznicy ich ślubu, ale dowiaduje się, że powody zaproszenia były inne. Natomiast Levi jedzie razem z Nikiem do ciężko chorego krewnego.(n)

 • Grey's Anatomy: Chirurdzy : Zachowaj dla mnie ostatni taniec. Grey's Anatomy 16, s16e13 15:10

  DeLuca nie umie dojść do tego, co dolega jego pacjentce Suzanne. O pomoc zwraca się do genialnej diagnostyczki, doktor Riley. Tymczasem Bailey sprawdza, jak się ma Joey, osierocony chłopak, którego Ben przywiózł do szpitala. Amelia odbiera wyniki badań ojcostwa swojego dziecka. Jo postanawia porozmawiać z kobietą temat tego, jak traktuje Linka.(n)

 • 9-1-1: Teksas: Ogiery. 9-1-1: Lone Star 1, s01e05 16:05

  Owen z załogą zostają wezwani do bójki w klubie z męskim striptizem, do pożaru w magazynie z byczym nasieniem oraz protestu, na którym toksyczna męskość osiąga niespodziewane natężenie. Paul idzie pełen wątpliwości na pierwszą randkę, Grace próbuje ponownie zbliżyć się do Judda, a Owen odczuwa skutki uboczne chemioterapii.(n)

 • Chicago Fire : Witamy w wariatkowie. s08e07 17:00

  Severide musi podjąć trudną decyzję w sprawie kariery w remizie. Herrmann mierzy się z konsekwencjami swojej zapalczywości po zatargu z policjantem. Tymczasem Cruz cieszy się, że jego wynalazek może być zaprezentowany na wystawie pożarniczej. Następuje powrót komisarza Grissoma.(n)

 • Operacja Argo 17:55

  Nagrodzona trzema Oscarami "Operacja Argo" stanowi adaptację książki Tony'ego Mendeza, oficera CIA, który opisał w niej autentyczną, brawurową akcję ewakuacji sześciu amerykańskich dyplomatów z ogarniętego zamieszkami Teheranu. Produkcja ta jest trzecim filmem w karierze reżyserskiej znanego aktora Bena Afflecka, który gra tu także jedną z głównych ról. Pod koniec lat 70. w Iranie wybucha rewolucja. Podczas rozruchów studenci o radykalnych poglądach szturmują amerykańską ambasadę w Teheranie i biorą 52 zakładników. Sześciorgu Amerykanom udaje się uciec. Znajdują schronienie w domu kanadyjskiego ambasadora, ale tam także nie mogą się czuć bezpieczni. W każdej chwili buntownicy mogą dowiedzieć się o ich kryjówce. W tym czasie w Stanach Zjednoczonych agenci CIA szukają sposobu na bezpieczne wydostanie ukrywających się Amerykanów z kraju, w którym władzę przejmują zwolennicy Islamskiej Republiki Iranu. Sprawa wydaje się jednak beznadziejna. Akcję filmu "Operacja Argo" wpycha na właściwe tory specjalista od spraw ewakuacji ludzi z wrogich terytoriów Tony Mendez (Ben Affleck). Wymyśla on zuchwały plan ucieczki. Jest on tak szalony, że niewielu wierzy w jego powodzenie. Mendez postanawia, że ekipa ratunkowa pojawi się w Iranie, udając filmowców szukających plenerów do nakręcenia produkcji science fiction. Mistyfikacja ma polegać na tym, że ukrywający się pracownicy ambasady mają wyjechać z kraju razem z nimi. W tym celu także muszą udawać osoby związane z przemysłem filmowym. Tony jako producent sam jedzie na miejsce i nawiązuje kontakt z uciekinierami. Musi ich przygotować do odegrania nowych ról. Każdy z nich przyjmuje nową tożsamość i zmienia wygląd.(n)

 • Matrix 20:20

  Kultowe dzieło science fiction "Matrix" to dynamiczny i świetnie zrealizowany film, który stał się symbolem popkultury. Jego wielkim atutem jest niebanalny scenariusz stworzony przez reżyserów obrazu, braci Wachowskich. Ta przełomowa w dziejach kinematografii produkcja została nagrodzona czterema statuetkami Oscara: za montaż, dźwiękowe efekty specjalne, wizualne efekty specjalne oraz za dźwięk. Keanu Reeves wciela się w "Matriksie" w rolę Thomasa Andersona. Ten młody mężczyzna, uchodzący za szeregowego programistę, w rzeczywistości jest genialnym hakerem o pseudonimie Neo. Szuka on kontaktu z legendarnym Morfeuszem (Laurence Fishburne), który zna wszystkie tajemnice sieci. Pewnego dnia kurier przynosi Thomasowi paczkę, w której znajduje się telefon. W słuchawce słychać głos Morfeusza. Od tej pory wypadki toczą się w błyskawicznym tempie i już wkrótce Neo odkrywa prawdę o rzeczywistości. Dzięki Morfeuszowi główny bohater hitu "Matrix" dowiaduje się, że kontrolę nad światem przejęły maszyny, które traktują ludzi jako źródło energii i skazują na fizyczną wegetację, pozwalając żyć wyłącznie w wirtualnej rzeczywistości, Matriksie. Morfeusz i jego grupa, do której należy m.in. Trinity (Carrie-Anne Moss), to nieliczni, którym udało się z niego wyrwać. Wierzą, że Neo jest wybrańcem, który wyzwoli ludzkość i zaprowadzi pokój.(n)

 • Armageddon 22:50

  "Armagedon" Michaela Baya z Bruce'em Willisem i Benem Affleckiem w obsadzie to zrealizowany z niemałych rozmachem produkcyjnym kasowy hit pełen spektakularnych efektów specjalnych. Za sukcesem tej produkcji kryją się także trzymająca w napięciu akcja, niepozbawiony humoru scenariusz i wyraziste, dobrze zagrane postaci. Co ciekawe, twórcy filmu ściśle współpracowali z amerykańską agencją kosmiczną NASA, a zdjęcia startu promu to autentyczne materiały ukazujące wystrzelenie statku "Atlantis" w połowie 1997 roku. Fabuła produkcji "Armagedon" opiera się na dokonanym przez NASA przerażającym odkryciu. Według obliczeń agencji za osiemnaście dni ma dojść do zderzenia ogromnej asteroidy z Ziemią. Szansą na ocalenie może być dotarcie do obiektu promem kosmicznym, przewiercenie go i umieszczenie w otworach ładunków nuklearnych. Ich wybuch ma spowodować zmianę trasy lotu asteroidy. Szef NASA, Dan Truman (Billy Bob Thornton), wzywa więc z Teksasu na pomoc Harry'ego S. Stampera (Bruce Willis), który pracuje jako specjalista na platformie wiertniczej. Harry i jego sprawdzeni ludzie przechodzą w centrum lotów kosmicznych przyspieszone szkolenie, po czym wyruszają w kosmos. Muszą zniszczyć asteroidę, zanim dojdzie do tragedii.(n)

Lista stacji