Program tvFOX Polska program TV. Program telewizyjny FOX Polska na dziś, jutro i weekend

 • CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku : Żyła złota. CSI: NY, s06e17 8:14

  Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie dwóch brutalnych morderstw, do których doszło w przeddzień uroczystości z okazji Dnia św. Patryka. Jedną z ofiar jest dziennikarz śledczy Michael Paley. Pisał on o lokalnym światku przestępczym, przenikając do wnętrza kryminalnych organizacji. Trop prowadzi policjantów do firmy, która zajmuje się produkcją sztabek złota dla Departamentu Skarbu USA. Mac ma wreszcie okazje poznać tożsamość kobiety, z którą prowadził nietypową korespondencję.(n)

 • Kości : Zmartwychwstanie szczątków. Bones, s11e05 9:10

  Brennan i Booth rozpoczynają śledztwo w sprawie makabrycznego odkrycia ludzkich zwłok. W trakcie dochodzenia natrafiają na Ichaboda Crane'a oraz Abbie Mills, którzy również próbują rozwikłać tę zagadkę.(n)

 • Kości : Senator w zamiatarce. Bones, s11e06 10:06

  Ginie senator USA. Głównymi podejrzanymi w tej sprawie są żona denata oraz poseł partii większościowej. Booth i Brennan próbują ustalić, kto zamordował polityka. Z kolei Caroline nakłania Aubreya do sprawdzenia przeszłości Jessiki. Tak naprawdę chodzi jej o to, by kontrolować Jamesa. Aubrey, mimo że odkrywa wiele faktów na temat stażystki, postanawia kontynuować tę znajomość.(n)

 • Kości : Obietnica w pałacu. Bones, s11e07 10:59

  Ginie mistrz ucieczek. Booth i Brennan trafiają do Magicznego Pałacu, w którym ofiara pracowała. Na miejscu poznają społeczność iluzjonistów. Sebastian Kohl powraca do pracy nad zdjęciami z Angelą. Stara się także umówić z Cam. Dziewczyna jednak nie jest pewna, czy chce budować kolejny związek po rozstaniu z Arastoo.(n)

 • Kości : Zdrada stanu w sezonie świątecznym. Bones, s11e08 11:55

  Zostają znalezione zwłoki autora niedawno opublikowanego artykułu dotyczącego korupcji w NSA. Hodgins jest przekonany, że toczące się śledztwo jest ustawione. Zespół celebruje Święto Dziękczynienia.(n)

 • Mentalista : Czerwony dywan. The Mentalist 3, s03e04 12:51

  CBI zajmuje się sprawą morderstwa Henry'ego Dahla, byłego więźnia, który odsiedział dziewięć lat za gwałt i morderstwo, nim próbki DNA wskazały jego niewinność. Mężczyzna został zamordowany niedługo po opuszczeniu murów aresztu. Patrick podejrzewa męża zgwałconej kobiety, który miał motyw, aby szukać zemsty. W ramach śledztwa pojawia się jednak i drugi podejrzany.(n)

 • Castle : Ofiara kultu. s08e21 13:46

  Pacjent oddziału psychiatrycznego ucieka ze szpitala. Wkrótce potem zostaje znaleziony martwy w biurze Castle'a. Dochodzenie wykazuje, że w sprawę mogą być zaangażowane siły nieczyste.(n)

 • Castle : Ogień krzyżowy. s08e22 14:42

  Podczas gdy reszta zespołu prowadzi śledztwo w sprawie spalonego ciała, które zostało znalezione w bagażniku samochodu, Castle, Beckett i Vikram otrzymują telefoniczne instrukcje od Loksata. Pochodzą one rzekomo od Caleba. Niebawem wychodzi na jaw, że spalone ciało znalezione w bagażniku należało właśnie do Caleba, a detektywi wpadają w przemyślnie zastawioną pułapkę. Castle i Beckett uchodzą z życiem tylko dzięki interwencji detektywa z LA, Masona Wooda (Gerald McRaney). Niebawem pisarz zostaje porwany przez pomocnika Loksata, który podaje mu serum prawdy. Tymczasem Beckett zostaje pojmana przez Masona, który okazuje się samym Loksatem. W trakcie ucieczki przed napastnikami Castle zostaje postrzelony przez napastnika, który wkrótce potem ginie z ręki Kate. Siedem lat później para spożywa śniadanie w otoczeniu swoich dzieci.(n)

 • CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku : Dość. CSI: NY 5, s05e06 15:35

  Trzech dilerów zostaje zastrzelonych tej samej nocy w różnych punktach Nowego Jorku. Jeden ginie we wnętrzu swojej limuzyny, drugi - w nocnym klubie, a trzeci zostaje zamordowany w mieszkaniu. Zespół CSI przystępuje do śledztwa. Okazuje się, że dilerzy mieli następnego dnia stawić się w sądzie w sprawie o zabójstwo. Najbardziej prawdopodobnym zleceniodawcą tych morderstw wydaje się inny handlarz. Jednak specyficzne ślady oparzeń naprowadzają detektywa Taylora na trop młodej kobiety, która była naocznym świadkiem zbrodni popełnionej wspólnie przez trzech zabitych przestępców.(n)

 • Chicago Fire : Zawsze. s03e01 16:30

  Boden oraz reszta personelu remizy nr 51 muszą poradzić sobie z następstwami wybuchu. Tymczasem Casey prowadzi poszukiwania Severide'a, który zniknął. Newhouse ma zaskakujące wiadomości na temat rodziny Millsa. Herrmann i Otis podejmują decyzję dotyczącą baru "U Molly".(n)

 • Chicago Fire : Zadziw mnie. s03e02 17:26

  Zrozpaczony Severide powraca do jednostki. Tymczasem Dawson cieszy się na myśl o rozpoczęciu pracy w remizie w Austin. Mills odkrywa więcej szczegółów na temat swojej rodziny. Herrmann szuka pomysłów na rozkręcenie biznesu w barze "U Molly".(n)

 • Chicago Med: Po pierwsze nie szkodzić. s05e15 18:20

  Doktor Charles wraz z Natalie zajmują się pacjentem, który z pełną determinacją udaje kogoś innego, niż jest. Wkrótce odkrywają na jego temat szokującą informację. Tymczasem Noah zaczyna wątpić w swoje umiejętności lekarskie. Doktorzy Marcel i Choi stają przed trudnym wyborem etycznym podczas leczenia pacjenta z wyrokiem śmierci. Halstead zaczyna ufać jednej z uzależnionych, a April i doktor Sexton ścigają się z czasem.(n)

 • Chicago Med: Komu wolno sądzić?. s05e16 19:15

  Z chicagowskiego więzienia ucieka mężczyzna skazany za morderstwo. Przestępca sprowadza niebezpieczeństwo na doktora Marcela i Natalie. Tymczasem doktor Charles i Will nie mogą dojść do porozumienia w sprawie planu terapii pacjenta, który może mieć schizofrenię. Choi i April tropią oszusta, a Maggie otrzymuje dobre wiadomości na temat swojego stanu zdrowia.(n)

 • Zabójcze umysły : Samiec alfa. Criminal Minds, s12e15 20:10

  Filadelfia. Funkcjonariusze rozpoczynają poszukiwania psychopaty, który oblał kwasem kilka bezbronnych osób. Tymczasem Reid trafia do aresztu, gdzie zdobywa przyjaźń byłego agenta federalnego - Calvina Shawa.(n)

 • Dlaczego kobiety zabijają?: Żeby nie przepraszać 21:05

  W domu w kalifornijskiej Pasadenie na przestrzeni trzech różnych dekad dochodzi do trzech małżeńskich dramatów. W 1963 roku idealne życie gospodyni domowej Beth Ann zostaje wywrócone do góry nogami z powodu niewierności jej męża Roba. Kobieta jednak zamiast skonfrontować się z jego kochanką decyduje, by się z nią zaprzyjaźnić, używając fałszywej tożsamości. 20 lat później, w 1984 roku, bywalczyni salonów Simone Grove dowiaduje się szokującej prawdy na temat swojego męża Karla. Wydarzenie to rodzi tragiczne konsekwencje. Z kolei żyjąca w czasach teraźniejszych prawniczka Taylor i jej mąż Eli żyją w otwartym związku.(n)

 • Dlaczego kobiety zabijają?: Świeżo umyte włosy 22:05

  Beth Ann postanawia wprowadzić trochę pikanterii do życia małżeńskiego po tym, jak April sugeruje, że Rob może być znudzony żoną. Wysiłki te kończą się wizytą Roba w szpitalu. Czująca się źle z powodu zdrady męża Simone szuka pociechy u Tommy'ego. Tymczasem Eli odkrywa, że relacja Taylor i Jade jest poważniejsza, niż początkowo przypuszczał.(n)

 • Szybcy i wściekli 6 23:05

  W kolejnej odsłonie słynnej serii, którą w 2001 roku zapoczątkował Rob Cohen - w filmie "Szybcy i wściekli 6" Dominic Toretto (Vin Diesel), Brian O'Conner (Paul Walker) i ich towarzysze wiodą dostatnie życie poza granicami Stanów Zjednoczonych. Ostatni skok w Rio sprawił, że ekipa wzbogaciła się bowiem o sto milionów dolarów. Złodzieje musieli jednak opuścić kraj, aby nie trafić w ręce policji. Pewnego dnia agent Hobbs (Dwayne Johnson) składa Dominicowi i jego ludziom pewną propozycję. W zamian za uwolnienie od stawianych im zarzutów zespół Toretto miałby rozbić groźny gang bezwzględnych przestępców, działający na terenie dwunastu krajów. Należący do szajki złoczyńcy są świetnie wyszkolonymi kierowcami. Szef grupy, były funkcjonariusz sił specjalnych Owen Shaw (Luke Evans), zamierza zdobyć niebezpieczną broń. Przestępcy pomaga Letty (Michelle Rodriguez), była dziewczyna Dominica, od dawna uznawana za zmarłą. Bohaterowie filmu "Szybcy i wściekli 6", Toretto i jego towarzysze, przyjmują propozycję Hobbsa. Wkrótce wyruszają w pełen niebezpieczeństw pościg za złoczyńcami.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO