×

Wyszukaj artykuł

Program tvFOX Polska program TV. Program telewizyjny FOX Polska na dziś, jutro i weekend

 • Kości : Nadgarstek w kojotowilkach. Bones, s11e04 11:45

  Zespół dokonuje oględzin zwłok mężczyzny, który został rozszarpany przez watahę kojotów. Okazuje się, że denat aktywnie uczestniczył w rozgrywkach wirtualnej ligi futbolowej, z którą związani są także podejrzani w sprawie. Brennan prosi o pomoc antropolog sądową, doktor Beth Mayer.(n)

 • Mentalista : Dni wina i róż. The Mentalist, s05e11 12:40

  Lisbon otrzymuje od sędziego zgodę na przejrzenie akt niejakiego Tommy'ego Volkera, którego podejrzewa o dokonanie dwóch morderstw. Kobieta pracuje również z Jane'em nad sprawą zabójstwa dziewczyny, której zwłoki policja znalazła w miejskim parku. W toku śledztwa okazuje się, że ofiara była uzależniona od narkotyków i przez jakiś czas przebywała na terapii w luksusowym ośrodku odwykowym.(n)

 • Mentalista : Czerwony samochodzik. The Mentalist, s05e12 13:35

  Dwa miesiące wcześniej Tommy Volker (Henry Ian Cusick) zlecił zabójstwo pracownika Horatio Jonesa (Adam Tsekhman), który chciał ujawnić ciemne interesy jego firmy. Przypadkowo świadkiem zdarzenia jest mały chłopiec, który zniknął od tego czasu. Patrick koncentruje się na odnalezieniu go, zaś Lisbon śledzi Volkera.(n)

 • Castle : Jaki ojciec, taka córka. Castle, s06e07 14:30

  Mimo że Alexis wciąż jest zła na ojca, prosi go o pomoc. Wraz z profesorem ponownie zajmują się sprawą mężczyzny niesłusznie skazanego za zabójstwo 15 lat temu. Gdy zagłębiają się w śledztwie, z pomocą Beckett i jej zespołu odkrywają informacje, które zostały pominięte przez lokalną policję. Tym samym okazuje się, że z pozoru prosta sprawa ma drugie dno.(n)

 • Castle : Morderstwo jest na zawsze. Castle, s06e08 15:20

  Castle i Beckett zajmują się sprawą zamordowanej psychoterapeutki, specjalizującej się w terapii dla par. Początkowo wydaje im się, że sprawcy zależało na liście jej wpływowych klientów. Jednak po bliższym przyjrzeniu się okolicznościom okazuje się, że motywem mógł być pewien drogocenny przedmiot, który był w jej posiadaniu.(n)

 • Chicago Med: Niezbadany obszar. s02e09 16:20

  Do szpitala w kiepskim stanie trafia dwóch zawodników MMA. Doktor Charles musi ocenić gotowość pacjenta do przeszczepu serca, Jeff decyduje się na wyznanie, doktor Stohl wraca z urlopu, a April odkrywa u siebie komplikacje.(n)

 • Chicago Med: Sprawy sercowe. s02e10 17:15

  W szpitalu zjawia się poważnie ranna policjantka, która kiedyś aresztowała Maggie. Dziewczyna musi przez to zmierzyć się ze swoją przeszłością. Tymczasem pacjentka, czekająca na przeszczep serca ma wypadek samochodowy, co komplikuje jej operację. Doktor Halstead przyjmuje dżokeja, który nie chce się leczyć, a Manning i Halstead muszą się pogodzić ze śmiercią pacjenta.(n)

 • Chicago Fire : Stulecie. s05e08 18:15

  Casey i Dawson starają się uzyskać prawo do stałej opieki nad Louiem. Otis przekonuje Herrmanna, że impreza z okazji stulecia Molly's ożywi bar i przyciągnie nowych klientów. Severide otrzymuje ciekawą propozycję od byłego strażaka, Jeffa.(n)

 • CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku : Nic za coś. CSI: NY, s07e20 19:10

  Ciało Patricii Kelly zostaje znalezione w parku. Kobietę ugodzono nożem i uduszono. Sprawa jest bardzo podobna do tej sprzed ośmiu miesięcy, kiedy to w podobnych okolicznościach zginęła Macy Martinez. Tymczasem pod paznokciami Patricii zostają znalezione ślady farby malarskiej. Podążając tym tropem, Jo trafia do mieszkania bogatego kolekcjonera sztuki, Charlesa Martina, i odkrywa, że właśnie tu zabito obie dziewczyny. Okazuje się, że ktoś był w mieszkaniu tuż przed przybyciem policji. Odciski palców wskazują na Marka Fieldsa, byłego policjanta, a obecnie prywatnego detektywa. Poszukuje on Christiny Marino, która uciekła od swojego męża, Vinny'ego. Okazuje się, że kobieta przyjaźniła się z Charlesem. Tymczasem kieszonkowiec kradnie Macowi portfel, by kilka godzin później mu go zwrócić. Okazuje się, że rabusiem jest Raymond Harris. Przestępca trafił za kratki 17 lat temu, kiedy Mac pracował w policji razem z Williamem Huntem. Teraz obaj próbują znaleźć Harrisa.(n)

 • CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku : Wyrok dożywocia. CSI: NY, s07e21 20:05

  Raymond Harris ostatnie siedemnaście lat spędził w więzieniu. Uważa, że został wrobiony i dlatego próbuje zemścić się na Macu i Williamie Huncie, jego byłym partnerze z policji. Tymczasem laboratorium CSI zostaje zaatakowane przez snajpera. Na szczęście nikt nie ginie. Mac zaczyna podejrzewać, że to on był celem zamachu. Zastanawia się, dlaczego Raymond Harris go nienawidzi, przecież nie miał nic wspólnego z jego aresztowaniem. Wszystko wskazuje na to, że William Hunt coś przed nim ukrywa. Okazuje się, że jakiś czas temu odwiedził on Harrisa w więzieniu i próbował go zastraszyć. Analiza balistyczna pocisków przynosi zaskakujące rezultaty. Okazuje się, że pewien dowód łączy sprawę strzelaniny w siedzibie CSI z zabójstwem sprzed lat, za które Harris poszedł do więzienia. On tymczasem zjawia się na komisariacie, by zgłosić pewne przestępstwo.(n)

 • Zabójcze umysły : Profilowanie dla zaawansowanych. Criminal Minds, s12e09 21:05

  W dniu swoich urodzin Rossi otrzymuje makabryczną wiadomość. Jej nadawcą jest seryjny morderca, Thomas Yates, obecnie znajdujący się na liście uciekinierów pozostających na wolności. Aby powstrzymać szaleńca, zespół łączy siły z doświadczoną grupą agentów FBI.(n)

 • Zabójcze umysły : Znaleźć i zniszczyć. Criminal Minds, s12e10 21:55

  W zamożnej dzielnicy San Diego dochodzi do serii włamań i morderstw właścicieli posesji. Śledczy podejrzewają, że za te makabryczne zbrodnie jest odpowiedzialny gang szukający młodzieńców. Walker wciąż próbuje wyprzedzić działania Petera Lewisa.(n)

 • Zabójcze umysły : Napięcie powierzchniowe. Criminal Minds, s12e11 22:45

  Na ciele zamordowanego mężczyzny śledczy odnajdują symbol związany ze zbrodniami popełnionymi w Tampie w stanie Floryda. Zespół poszukuje zabójcy kobiet, który teraz nakłania obywateli do targnięcia się na swoje życie. Reid wycofuje matkę z badania klinicznego. Pomaga jej w zaakceptowaniu choroby.(n)

 • Zabójcze umysły : Dobry mąż. Criminal Minds, s12e12 23:35

  W Palm Springs zostają znalezione rozczłonkowane zwłoki. Agenci ustalają, że sprawcą tych makabrycznych zbrodni jest chory psychicznie członek społeczności LGBT. Reid stara się godzić obowiązki zawodowe z opieką nad matką.(n)

Lista stacji