×

Wyszukaj artykuł

Program tvFOX Polska program TV. Program telewizyjny FOX Polska na dziś, jutro i weekend

 • Chicago Fire : Gdzie zaczął się upadek. s04e22 17:25

  Załoga zostaje wezwana do kilkunastu osób uwięzionych w zawalonym budynku. Kiedy reszta konstrukcji może runąć, Boden musi podjąć trudną decyzją. Dawson walczy z biurokracją o opiekę nad Louiem. Tymczasem Severide i Kidd spotykają się nadal poza pracą, a Casey i Antonio wchodzą w konflikt.(n)

 • Chicago Med: Duchy na strychu. s04e13 18:20

  Pielęgniarki na oddziale ratunkowym unikają leczenia pacjenta doktora Choi, który jest pedofilem. Doktor Halstead ukrywa ważne informacje przed doktor Manning. Natalie zaczyna zastanawiać jego podejrzane zachowanie. Z powodu Rhodesa na sali operacyjnej dochodzi do zdarzenia, które może mieć poważne konsekwencje dla doktor Bekker.(n)

 • Chicago Med: To się nie odstanie. s04e14 19:15

  Problemy osobiste Willa nadal wpływają negatywnie na jego pracę w szpitalu. Charles i Goodwin opiekują się pacjentem, który walczy z uzależnieniem od narkotyków. Maggie podejmuje ekstremalne środki, by pomóc pacjentowi, który potrzebuje przeszczepu nerki. Connor i Ava w końcu dochodzą do porozumienia.(n)

 • Kości : Wielki befsztyk w miejscowej restauracji. Bones 10, s10e16 20:10

  Pewna kobieta w trakcie treningu w parku odkrywa ciało pochowane w płytkim grobie. Cam ustala tożsamość ofiary - to Chili Reuben, prowadzący popularny program kulinarny. Kontrowersyjny gospodarz show na wizji odwiedzał lokale i oceniał jakość jedzenia. Od jego werdyktu zależało być albo nie być wielu restauracji. Był znany z nadwagi, niepohamowanego obżarstwa i ostrego języka. W Waszyngtonie celebryta odwiedził sześć lokali i tylko jednemu z nich przyznał negatywną notę. Wśród podejrzanych są producent kulinarnego show, dźwiękowiec oraz personel negatywnie ocenionego lokalu - Royal Diner, w którym gotuje Frankie (Mike Starr). Jest to ulubiony bar Brennan i Bootha. Tymczasem Hodgins sprzedaje swój najnowszy wynalazek za miliony dolarów. Razem z Angelą obawiają się reakcji szefowej. Natomiast Cam ma teraz większe zmartwienie na głowie niż przestrzeganie procedur. Odkąd Arastoo wyjechał do Iranu, Saroyan szaleje z niepokoju o jego bezpieczeństwo.(n)

 • Diabelska gra. Devils, s01e06 21:05

  Pozbawiony stanowiska w banku Massimo decyduje się pójść na układ z Vicky. W zamian za tajne akta pomoże schwytać Duvala, szefa platformy informacyjnej Subterranea, który zatrudnia Sofię. Podczas misji Massimo odkrywa jego powiązania ze śmiercią brata Sofii. Chce się wycofać z układu, ale nieświadoma tego Sofia kradnie akta i naraża swoje życie na niebezpieczeństwo.(n)

 • Gwiezdne wojny: Część 4 - Nowa nadzieja 22:00

  "Gwiezdne wojny: Część 4 - Nowa nadzieja" to zrealizowany przez George'a Lucasa hit, który odmienił kino science fiction. Choć chronologicznie jest to czwarta odsłona słynnej serii, to - jeśli chodzi o kolejność powstawania - obraz jest pierwszym z przełomowych dzieł tego reżysera. Nominowany w dziesięciu kategoriach do Oscara, ostatecznie zdobył aż sześć statuetek, m.in. za efekty specjalne. Akcja filmu "Gwiezdne wojny: Część 4 - Nowa nadzieja" osadzona jest dziewiętnaście lat po upadku Republiki i powstaniu Imperium Galaktycznego. Jego armia kontynuuje podbój wszechświata. Główną bronią uzurpatorów jest opancerzona stacja kosmiczna zwana Gwiazdą Śmierci. Dysponuje ona niespotykaną siłą rażenia, mogącą niszczyć nawet całe planety. Jednak pomimo przewagi najeźdźców rebelianci nadal z nimi walczą. Buntowników wspiera księżniczka Leia (Carrie Fisher). Tuż przed uwięzieniem przez lorda Vadera (David Prowse) wysyła ona za pośrednictwem dwóch robotów, R2-D2 i C-3PO, wiadomość z wezwaniem o pomoc. Maszyny trafiają pod opiekę Luke'a Skywalkera (Mark Hamill) z pustynnej planety Tatooine. Niebawem chłopak odnajduje rycerza Jedi, Obi-Wana Kenobiego (Alec Guinness). Kiedy bliscy Luke'a zostają zamordowani przez żołnierzy Imperium, postanawia on zasilić szeregi buntowników. Z pomocą dwóch przemytników, Hana Solo (Harrison Ford) i Chewbacki (Peter Mayhew), Luke i jego towarzysze opuszczają Tatooine. Chłopak nie zdaje sobie sprawy, że został właśnie wciągnięty w sam środek kosmicznej wojny.(n)

Lista stacji