×

Wyszukaj artykuł

Program tvFOX Comedy Polska program TV. Program telewizyjny FOX Comedy Polska na dziś, jutro i weekend

 • Shin Chan: Bawimy się w sklep! / Próbuję nowej herbaty! / Zostanę ochroniarzem! 5:25

  W grupie "Słoneczników" każde dziecko przygotowuje swoje stoisko. Misae otrzymuje pyszną herbatę, ale Shin-chan rozrywa opakowanie i cała herbata wysypuje się na ziemię. Nanako ma drobny wypadek i Shin-chan postanawia zostać jej ochroniarzem.(n)

 • Shin Chan: Tajemnicze bento Kazamy!/Podejmujemy z Himą decyzję!/Narobiliśmy bigosu! 5:50

  Na obiedzie wszyscy pokazują swoje dania w kształcie różnych postaci, z wyjątkiem Kazamy. Shinnosuke śni się, że jest z Himawari w niebie i razem decydują, w jakiej rodzinie się urodzą. Dzieci niechcący przewracają wazon na dokumenty dyrektora.(n)

 • Shin Chan: W poszukiwaniu utraconej skarpetki!/Kup, ile zmieścisz!/Tata wyprowadza się z domu 6:15

  Hiroshi wraca do domu pijany i Misae każe mu poskładać ubranie, inaczej odliczy to sobie z jego pensji. Hiroshi gubi skarpetkę. W sklepie są duże przeceny, które Misae chce wykorzystać. Po kłótni Hiroshi wyprowadza się z domu, a Shin-chan sieje niezgodę.(n)

 • Simpsonowie : Dorastanie Barta. The Simpsons, s27e09 6:50

  Utrzymana w konwencji filmu "Boyhood" opowieść o dorastaniu Barta przedstawia jego życie od wieku sześciu lat aż do momentu, kiedy stał się utalentowanym, młodym człowiekiem. Jest to okres napiętych stosunków z Homerem oraz z Lisą, która pod każdym względem góruje nad bratem. Relacje z bliskimi i egoistyczna postawa chłopca kształtują jego charakter w większym stopniu, niż on sam mógłby przypuszczać.(n)

 • Simpsonowie : Dziewczyński kodeks. The Simpsons, s27e10 7:20

  Umieszczone w mediach społecznościowych zdjęcie Marge sprawia, że Homer traci posadę. W tej sytuacji powraca do najlepszego zajęcia, jakie miał w życiu, czyli do pracy na zmywaku w greckiej restauracji. Internetowy wpis, który zaważył na karierze jej ojca, staje się też inspiracją dla Lisy, która tworzy nową aplikację. Program umie przewidzieć, jakie konsekwencje w realnym życiu będzie miała każda informacja zamieszczona w sieci. W rezultacie prowadzi to do powstania sztucznej inteligencji.(n)

 • Simpsonowie : Mlekiem sprawione potyczki nastoletniego mutanta. The Simpsons, s27e11 7:50

  W podstawówce w Springfield rozpoczyna pracę nowa nauczycielka. Bart jest nią zafascynowany i robi wszystko, żeby zwrócić na siebie jej uwagę. Tymczasem Homer kupuje mleko nowej marki. Produkt powoduje przedwczesne dojrzewanie płciowe u Barta i Lisy. Podczas gdy chłopiec nagle zyskuje uwodzicielskie moce, jego siostra rozpoczyna walkę z trądzikiem i odkrywa świat makijażu. Niespodziewanie wszyscy rówieśnicy zaczynają interesować się Lisą.(n)

 • Will i Grace : Jedna praca. Will & Grace 9, s09e15 8:20

  Grace jedzie z Willem do rodzinnego domu. Prosi Willa o wsparcie w czasie rodzinnej uroczystości, podczas której będą świętować urodziny zmarłej matki Grace. Wiara Jacka w miłość zostaje zdeptana po zerwaniu z Drew oraz odkryciu małżeńskiej tajemnicy Karen.(n)

 • Will i Grace : Sprawa rodzinna. Will & Grace 9, s09e16 8:50

  Ojciec Grace oraz matka Willa nawiązują ze sobą zaskakującą i zarazem denerwującą więź. Dzięki nowej miłości, Jack odbija się od dna po zerwaniu z Drew. Karen musi wybrać pomiędzy mężem i kochankiem.(n)

 • Jak poznałem waszą matkę : Wschód słońca. How I Met Your Mother, s09e17 9:15

  W przeddzień wesela nikt nie może znaleźć Barneya. Podczas wspólnego spaceru po plaży Ted wyznaje Robin, jaki był powód jego rozstania z Victorią. Marshall odkrywa, że w zajmowanym przez niego pokoju hotelowym straszy duch kapitana Dearduffa. Barney bierze pod swoje skrzydła dwóch nowo poznanych młodych pechowców.(n)

 • Jak poznałem waszą matkę : Skacowany pan młody. How I Met Your Mother, s09e18 9:40

  Barney prosi przyjaciół o pomoc w przeprowadzce jego mamy. Ekipa orientuje się, że matka Barneya okłamała go w wielu sprawach, łącznie z tożsamością jego ojca. Ted jest zły na Robin, że umówiła go na randkę w ciemno.(n)

 • Jak poznałem waszą matkę : Wezuwiusz. How I Met Your Mother, s09e19 10:05

  Ted próbuje pomóc Barney'owi znaleźć właściwy garnitur ślubny. Lily jest zawiedziona, że Robin zdaje się nie przeżywać przedślubnej paniki.(n)

 • Jak poznałem waszą matkę : Daisy. How I Met Your Mother, s09e20 10:30

  Marshall jest zaskoczony, gdy dowiaduje się, z kim jego ukochana spotkała się w noc ich wielkiej kłótni. Robin martwi się, gdy okazuje się, że Barney zachowuje się bardzo podobnie do jej ojca.(n)

 • Cioteczka Mick : Samochód. The Mick 2, s02e18 11:00

  Na policyjnej aukcji Jimmy kupuje stary, zdezelowany samochód. Niechcący on i Mickey zamykają Bena w aucie. Tymczasem Albo odkrywa, że Chip potajemnie podszywa się pod internetowego chłopaka Sabriny. Była pokojówka zachęca go do dalszych oszustw.(n)

 • Cioteczka Mick : Taniec. The Mick 2, s02e19 11:30

  Po tym, jak Mickey i Alba przyłapują Bena na oszustwie, obie postanawiają udzielić chłopcu życiowej lekcji. Rzecz jasna, ich starania przynoszą skutek odwrotny od zamierzonego. W tym samym czasie Chip obmyśla plan, który pozwoli mu zdobyć koronę na szkolnym balu. Z kolei Jimmy uczy Sabrinę tańca.(n)

 • Różowe lata 70.: Laurie się wyprowadza. That '70s Show, s02e11 12:00

  Laurie wyprowadza się. Jackie zaczyna podejrzewać Michaela, gdy dziewczyna oddaje mu sweter, który zostawił w jej pokoju.(n)

 • Różowe lata 70.: Kasa Erica. That '70s Show, s02e12 12:25

  Jackie chce wziąć udział w konkursie piękności. Tymczasem Eric podejrzewa Hyde'a o kradzież jego pieniędzy.(n)

 • Różowe lata 70.: Polowanie. That '70s Show, s02e13 12:50

  Panowie jadą na polowanie, choć Eric wolałby być zupełnie gdzie indziej. Redowi udaje się upolować sarnę, a Fez idzie do lasu z kijem i gwizdkiem i wraca z obiadem.(n)

 • Wszyscy kochają Raymonda : Wróżki. Everybody Loves Raymond, s05e16 13:20

  Ray denerwuje się, bo przy obsadzaniu szkolnego przedstawienia jego synowie - Michael i Geoffrey - otrzymali role wróżek. Z początku broni chłopców przed złośliwymi komentarzami Franka. Wszystko się jednak zmienia, kiedy Raymond odkrywa, że bliźniacy sami wybrali swoje role, choć mogli zagrać zupełnie innych bohaterów.(n)

 • Wszyscy kochają Raymonda : Przyjazd Stefanii. Everybody Loves Raymond, s05e17 13:50

  Marie, pełna nadziei na ślub swojego starszego syna i jego włoskiej dziewczyny, aranżuje przyjazd Stefanii. Po tym, jak spędza z ukochaną trochę czasu z dala od lodów i gondoli, Robert musi zweryfikować swoje uczucia. W Ameryce Stefanii towarzyszy jej ojciec, który także zmienia opinię na temat wybranka córki.(n)

 • Wszyscy kochają Raymonda : Odlotowy odkurzacz. Everybody Loves Raymond, s05e18 14:20

  Ray kupuje odkurzacz od atrakcyjnej komiwojażerki, co prowadzi do konfliktu między jego matką a żoną. Debra jest z początku zachwycona nowym urządzeniem, jednak zmienia zdanie, kiedy odkrywa, dlaczego sprzedawczyni odwiedziła ich dom.(n)

 • Ostatni prawdziwy mężczyzna : Spalone wypieki. Last Man Standing 8, s08e11 14:50

  Mike podpowiada Jen, by podczas szkolnego kiermaszu wypieków rozstawiła się obok sklepu Buda. Szybko okazuje się, że nie był to najlepszy pomysł. Joe pomaga Kyle'owi w wyborze uczelni.(n)

 • Ostatni prawdziwy mężczyzna : Zabawa w swata. Last Man Standing 8, s08e12 15:15

  Mike liczy na to, że Joe i Cece zakochają się w sobie. Umawia ich na randkę. Kyle odkrywa, że Ryan zaprosił Jen do udziału w podcaście.(n)

 • Simpsonowie : Mlekiem sprawione potyczki nastoletniego mutanta. The Simpsons, s27e11 15:45

  W podstawówce w Springfield rozpoczyna pracę nowa nauczycielka. Bart jest nią zafascynowany i robi wszystko, żeby zwrócić na siebie jej uwagę. Tymczasem Homer kupuje mleko nowej marki. Produkt powoduje przedwczesne dojrzewanie płciowe u Barta i Lisy. Podczas gdy chłopiec nagle zyskuje uwodzicielskie moce, jego siostra rozpoczyna walkę z trądzikiem i odkrywa świat makijażu. Niespodziewanie wszyscy rówieśnicy zaczynają interesować się Lisą.(n)

 • Simpsonowie : Wiele Apu o coś. The Simpsons, s27e12 16:10

  Sanjay oddaje udziały w Kwik-E-Marcie swojemu potomkowi, millenialsowi Jayowi. Wbrew naleganiom Apu, który nie chce zmian w lokalu, nowy akcjonariusz przekształca market w modny sklep ze zdrową żywnością. Tymczasem Homer przekonuje Barta, aby nie robił już więcej nikomu psikusów. Wkrótce chłopak otrzymuje specjalne zadanie - ma wrócić do swoich dawnych nawyków i doprowadzić do upadku sklepu.(n)

 • Simpsonowie : Miłość jest w N2-O2-Ar-Co2-Ne-He-Ch4. The Simpsons, s27e13 16:35

  Dotąd samotny Profesor Fink z pomocą nauki przemienia się w mężczyznę, który zwraca na siebie uwagę kobiet. Szybko dochodzi do wniosku, że nie umie radzić sobie z zainteresowaniem, jakie budzi u przeciwnej płci. Wynajduje więc algorytm pozwalający na dobór w pary samotnych mieszkańców i mieszkanek Springfield. Uświadamia sobie też, że jego jedyną prawdziwą miłością jest nauka. W tym samym czasie Marge, Bart i Lisa składają Dziaduniowi walentynkową wizytę. Muszą wyciągnąć staruszków ze spowodowanej lekami halucynacji, w której od nowa przeżywają swoje najszczęśliwsze chwile.(n)

 • Simpsonowie : Dziewczyna wiecznych zmartwień. The Simpsons, s27e14 17:00

  Bart przez przypadek spycha do rzeki wózek Hettie, uroczej, bezdomnej kobiety. Po tym wydarzeniu chłopiec pozwala nowej znajomej zamieszkać w swojej szafie, oczywiście za drobną opłatą. Kiedy Lisa odkrywa, że Hettie jest zdolną wokalistką folkową, udostępnia jej własną szafę. Postanawia też zaplanować koncert piosenkarki. Niebawem okazuje się, że kobieta jest agresywna, a w dodatku nadużywa narkotyków. Tymczasem Homer próbuje pokazać, jak bardzo jest przydatny, przez co niechcący doprowadza do uwięzienia kota w ścianach domu.(n)

 • Will i Grace : Ale nora. Will & Grace 11, s11e07 17:25

  Will i Grace planują zapisać swoje dzieci do renomowanej szkoły. Larry próbuje im uświadomić, że nie jest łatwo się tam dostać. Między przyjaciółmi nawiązuje się nić rywalizacji. Starają się sobie wzajemnie udowodnić, które dziecko bardziej zasługuje na miejsce w placówce. Jack oferuje Jenny pomoc w transmisji ASMR. Przypadkowo jednak skłóca ze sobą Karen i Luka.(n)

 • Will i Grace : Kłamstwa i szepty. Will & Grace 11, s11e08 17:55

  Will i Grace planują zapisać swoje dzieci do renomowanej szkoły. Larry próbuje im uświadomić, że nie jest łatwo się tam dostać. Między przyjaciółmi nawiązuje się nić rywalizacji. Starają się sobie wzajemnie udowodnić, które dziecko bardziej zasługuje na miejsce w placówce. Jack oferuje Jenny pomoc w transmisji ASMR. Przypadkowo jednak skłóca ze sobą Karen i Luka.(n)

 • Ostatni prawdziwy mężczyzna : Pierwszy egzamin. Last Man Standing 8, s08e13 18:25

  Kyle ma niedługo podejść do swojego pierwszego egzaminu na studiach. Mandy, nieprzekonana co do jego umiejętności, prosi Jen oraz Ryana, by pomogli mu w nauce. Mike odkrywa, że Ed i Chuck wierzą w pewien przesąd, dotyczący podejmowanych przez nich decyzji.(n)

 • Ostatni prawdziwy mężczyzna : Święto wędkarzy. Last Man Standing 8, s08e14 18:55

  Ed rezygnuje z udziału w dorocznym festiwalu wędkarskim i udaje się na artystyczną imprezę Bonnie. Mike robi wszystko, by przekonać swoją teściową do zmiany zdania. Mandy próbuje zaplanować przebieg imprezy, jednak nie wszystko idzie po jej myśli.(n)

 • Cioteczka Mick : Absolwentka. The Mick 2, s02e20 19:20

  Nadchodzi zakończenie roku szkolnego. Wkrótce Mickey i Alba odkrywają, że Sabrina ma wątpliwości co do planowanych studiów na Yale. Przyjaciółki postanawiają namówić ją do zmiany zdania i w tym celu uczestniczą w zjeździe absolwentów uczelni. Przed pójściem do liceum Chip chce zmienić swój wizerunek. Urządza imprezę, która ma potwierdzić jego status.(n)

 • Kochany bajzel: Pilot. Bless This Mess, s01e01 19:45

  Rio i Mike, niedługo po ślubie, rezygnują z pracy w Nowym Jorku i wyprowadzają się na farmę. Szybko przekonują się, że życie na wsi jest trudniejsze, niż początkowo przypuszczali.(n)

 • Współczesna rodzina : Jacy będziemy. Modern Family 4, s04e19 20:10

  Phil zabiera Claire do szpitala, by zrobić angiografię. Spotykają tam rodzinę, która wygląda tak, jak prawdopodobnie sami będą wyglądać w przyszłości. Nie podoba im się to, co widzą. Manny namawia Jaya na wizytę w szkole prywatnej. Mitch i Cam organizują wyjątkowy dzień dla Glorii i Lily.(n)

 • Współczesna rodzina : Zmiana zdania. Modern Family 4, s04e20 20:40

  Phil sądzi, że będzie w stanie sprzedać wyremontowany dom Claire i Cama. Okazuje się to jednak trudniejsze, niż myślał. Nakłania całą rodzinę do podjęcia desperackich kroków. Tymczasem Javier odwiedza Manny'ego. Przyprowadza ze sobą swoją nową dziewczynę, co nie podoba się Glorii.(n)

 • Współczesna rodzina : Dzień kariery. Modern Family 4, s04e21 21:05

  W szkole odbywają się dni kariery. Phil cieszy się, że może podzielić się z kolegami z klasy Manny'ego i Luke'a swoim doświadczeniem w handlu nieruchomościami. Jednak w szkole pojawia się jego nemezis, Gil Thorpe i psuje jego dobry humor. Gdy Jay deklaruje, że zawsze chciał być pisarzem, Gloria zmusza go do podjęcia pewnych upokarzających kroków. Mitch i Cam popełniają kosztowny błąd, wykonując obowiązki zębowej wróżki.(n)

 • Współczesna rodzina : Mój bohater. Modern Family 4, s04e22 21:35

  Były chłopak Mitcha, czarujący lekarz Teddy, zaprasza całą rodzinę na imprezę charytatywną w miejscowej wrotkarni. Cam stara się zachować spokój w obecności mężczyzny. Claire unika rozmowy z Jayem na temat odziedziczenia jego biznesu. Phil uczy Glorię jeździć na wrotkach w spektakularnym stylu. Haley pomaga Alex w rozmowie z fajnymi chłopcami. Tymczasem Manny i Luke starają się wymyślić, którego z członków rodziny wybrać do pracy domowej zatytułowanej "Mój bohater".(n)

 • Gang dzikich wieprzy 22:00

  Znakomita rozrywka dla wielbicieli lekkiej rozrywki, "Gang dzikich wieprzy", to pełna rubasznych żartów komedia w gwiazdorskiej obsadzie. John Travolta gra tu rolę Woody'ego Stevena, mieszkającego w Cincinnati biznesmena, który znajduje się na skraju bankructwa. Mężczyzna przyjaźni się z dentystą Dougiem Madsenem (Tim Allen), hydraulikiem Bobbym Davisem (Martin Lawrence), który ma pisarskie aspiracje, oraz maniakiem komputerowym Dudleyem Frankiem (William H. Macy). Wszyscy oni przechodzą kryzys wieku średniego, borykają się z problemami zdrowotnymi i finansowymi albo narzekają na nieudane życie prywatne. Pewnego dnia najbardziej zdeterminowany z bohaterów komedii "Gang dzikich wieprzy", Woody, namawia kolegów, by oderwali się od codziennych spraw i obowiązków, rzucili wszystko i wybrali się z nim w motocyklową podróż po USA. Taka prawdziwa męska wyprawa ma być lekarstwem na niepowodzenia. Jednak to co zostało zaplanowane jako zwykła przyjacielska wycieczka nad Pacyfik, szybko zamienia się w przygodę życia. W drodze kumple przeżywają mnóstwo perypetii - narażają się m.in. policji stanowej i członkom gangu motocyklowego. W końcu, gdy docierają do niewielkiego miasteczka Madrid, nieśmiały Dudley zakochuje się z wzajemnością we właścicielce miejscowej knajpki, Maggie.(n)

Lista stacji