Program tvFOX Comedy Polska program TV. Program telewizyjny FOX Comedy Polska na dziś, jutro i weekend

 • Family Guy: Głowa rodziny : Ynizdor Awołg. Family Guy 12, s12e04 0:25

  Brian wykorzystuje wehikuł czasu Stewiego, by zrobić wrażenie na kobietach, które spotyka w barach. Przypadkowo doprowadza do tego, że czas zaczyna biec wstecz. On i Stewie muszą wymyślić, w jaki sposób wszystko naprawić, zanim dojdzie do momentu przed narodzinami Stewiego.(n)

 • Family Guy: Głowa rodziny : 200 odcinków później. Family Guy 12, s12e05 0:55

  W dwusetnym odcinku widzowie zajrzą za kulisy najbardziej skandalicznych momentów tej komedii, dzięki wywiadom z jej twórcą Sethem MacFarlanem oraz aktorami Milą Kunis, Alex Borstein i Sethem Greenem.(n)

 • Shin Chan: Kamienie przenoszą uczucia! / Przysługi się oddaje! / Śnieżek nie lubi lata! 1:25

  Boo zbiera kamienie w dziwnych kształtach, aby podarować je dziewczynce, która zawsze siedzi w domu. Shin-chan chce się zrewanżować chłopakowi, który opatrzył mu ranę. Przysługi przyprawią obdarowanego o ból głowy. Śnieżkowi jest bardzo gorąco latem i Shin-chan próbuje za wszelką cenę go ochłodzić.(n)

 • Shin Chan: Szukamy wachlarza bojowego! (część 1) / Szukamy wachlarza bojowego! (część 2) / Nocna gimnastyka! 1:55

  Strażnicy czasu pod wodzą Shin-chana muszą odzyskać legendarny wachlarz bojowy z okresu wojen domowych, który rzekomo zapewnia zwycięstwo. Przenoszą się w czasie i odkrywają jego prawdziwe zastosowanie. Hiroshi chce zrobić na Shin-chanie wrażenie swoją formą fizyczną. Jednak wiek robi swoje.(n)

 • Shin Chan: Zamierzam podbić park! / Trudno dotrzymać kroku Nene! / Tata gubi klucz! 2:30

  Shin-chan zostaje daimyo, na którego terytorium powstaje nowy plac zabaw zwany Placem Walczących Królestw. Nene jak zawsze upiera się, żeby bawić się w dom. Chłopcy wolą grać w piłkę i usiłują się wymigać. Kiedy mają wracać do domu, Hiroshi zauważa, że nie ma klucza od zapięcia rowerowego.(n)

 • Shin Chan: Chodzę na kurs gotowania dla samotnych! / Mama zalicza pełne okrążenie! / Szukamy czterolistnej koniczyny! 3:05

  Misae przez przypadek zapisuje się na kurs gotowania dla samotnych, w których uczestniczy również pani Matsuzaka. Jej cel ma niewiele wspólnego z gotowaniem. Misae uczy się uderzać kijem. Kiedy czterolistna koniczyna Masao ulega zniszczeniu, chłopiec boi się, że do końca życia będzie go prześladował pech.(n)

 • Shin Chan: Dają nam bulwę taro! / Shinko znowu wraca! / Mama versus Himawari! 3:40

  Babcia Shin-chana przysyła ogromną skrzynkę bulw taro. Noharowie nie są w stanie wszystkich zjeść. Shinko pojawia się u Noharów, kiedy Misae wyjmuje z szafy ubrania na zimę. Misae próbuje ćwiczyć, ale Himawari ciągle jej przerywa.(n)

 • Shin Chan: Zamierzam podbić park! / Trudno dotrzymać kroku Nene! / Tata gubi klucz! 5:10

  Shin-chan zostaje daimyo, na którego terytorium powstaje nowy plac zabaw zwany Placem Walczących Królestw. Nene jak zawsze upiera się, żeby bawić się w dom. Chłopcy wolą grać w piłkę i usiłują się wymigać. Kiedy mają wracać do domu, Hiroshi zauważa, że nie ma klucza od zapięcia rowerowego.(n)

 • Shin Chan: Chodzę na kurs gotowania dla samotnych! / Mama zalicza pełne okrążenie! / Szukamy czterolistnej koniczyny! 5:45

  Misae przez przypadek zapisuje się na kurs gotowania dla samotnych, w których uczestniczy również pani Matsuzaka. Jej cel ma niewiele wspólnego z gotowaniem. Misae uczy się uderzać kijem. Kiedy czterolistna koniczyna Masao ulega zniszczeniu, chłopiec boi się, że do końca życia będzie go prześladował pech.(n)

 • Simpsonowie : Tam gdzie Homer nie ma sztuki. The Simpsons 29, s29e12 6:20

  Homer zostaje oskarżony o kradzież wartego miliony dolarów obrazu. Jedynie Manacek, pracujący jako wolny strzelec detektyw ubezpieczeniowy, jest w stanie dowieść jego niewinności lub winy.(n)

 • Simpsonowie : Trzy scenki i skutki małżeństwa. The Simpsons 29, s29e13 6:50

  Homer i Marge opowiadają historię o tym, jak z ludzi kochających życie i bezdzietnych stali się godnymi pożałowania rodzicami.(n)

 • Brooklyn 9-: Mieszkanie. Brooklyn Nine-Nine, s01e18 7:20

  Z powodu długu Jake'owi grozi utrata mieszkania. Peralta liczy, ze Gina pomoże mu wyjść z tarapatów. Kapitan Holt i sierżant Jeffords otrzymują raport na temat wydajności posterunku na tle dla całego okręgu.(n)

 • Brooklyn 9-: Manewry. Brooklyn Nine-Nine, s01e19 7:50

  Ekipa wyrusza do ośrodka paintballowego, by przetestować nowy sprzęt. Peralta dowiaduje się, że Santiago spotyka dawnego chłopaka. Czuje się zazdrosny. Rosa jest obrażona na Boyle'a. Zarzuca mu, że celowo nie zaprosił jej na swój ślub. Tymczasem Gina i Holt uzależniają się od gry telefonicznej.(n)

 • Biuro : Studia biznesowe. The Office, s03e17 8:20

  Ryan zaprasza Michaela do wygłoszenia wykładu na jego uczelni. Tymczasem Dwight walczy z nietoperzem, który w tajemniczy sposób dostał się do biura. Pam zaprasza współpracowników na swoją pierwszą wystawę.(n)

 • Biuro : Koktajle. The Office, s03e18 8:50

  Michael i Jan ujawniają swój związek podczas przyjęcia w domu dyrektora finansowego. Jim poznaje tam byłego partnera Karen, a pozostali pracownicy biura postanawiają wyjść wcześniej do baru.(n)

 • Ostatni prawdziwy mężczyzna : Walka. Last Man Standing 2, s02e17 9:15

  Mike nabiera szacunku do Ryana, gdy ten zabiera Boyda na mecz koszykówki. Podczas imprezy dochodzi do przepychanek z Billem McKendree. Mężczyzna jest w złej formie, odkąd Mike nie pozwolił, by Outdoor Man był jego klientem. Tymczasem Mandy traci laptopa i komórkę w ramach kary za oblanie historii. By urozmaicić sobie czas, dziewczyna znajduje stare radio Mike'a i zaczyna odbywać przez nie rozmowy z ludźmi z całego świata.(n)

 • Ostatni prawdziwy mężczyzna : Studentka. Last Man Standing 2, s02e18 9:40

  Mandy, która nigdy nie przejmowała się zbytnio nauką, zostaje przyjęta do dwóch college'ów. Skłania to Kristin do refleksji nad swoim życiem. Podczas randki z Ryanem kobieta jest mile zaskoczona. Właścicielem modnej restauracji, w której się umówili, okazuje się jej dawny znajomy z pracy. Mike i Vanessa mają wątpliwości co do tego, czy słynąca z imprez szkoła w Kalifornii jest odpowiednia dla Mandy. Sąsiad Chuck Larabee pomaga Eve w przygotowaniach do krajowego konkursu dla młodych rezerwistów.(n)

 • Sposób użycia : Wzloty i upadki. Rules of Engagement 2, s02e08 10:05

  Audrey i Jennifer bawią się w swatki. Choć ich starania doprowadzają do katastrofy, cała sprawa przynosi Adamowi i Jeffowi korzyści finansowe.(n)

 • Sposób użycia : Odwiedziny Fay. Rules of Engagement 2, s02e09 10:35

  Adama odwiedza jego matka. Zachowanie przyszłej teściowej doprowadza Jennifer do rozstroju nerwowego. Tymczasem pozbawieni telewizora Jeff i Audrey szukają dla siebie innych rozrywek.(n)

 • Różowe lata 70.: Podróż do Kalifornii. That '70s Show, s05e01 11:05

  Eric jedzie do Kaliforni, by wyznać Donnie swoją miłość. Tymczasem Kelso usiłuje zaciągnąć Annette do łóżka.(n)

 • Różowe lata 70.: Nie zostawię cię, kochanie. That '70s Show, s05e02 11:30

  Eric i Donna zostają ukarani za swoją podróż do Kaliforni. Eric traci samochód, a Donna będzie musiała iść do katolickiej szkoły.(n)

 • Różowe lata 70.: Jak jest, a jak być nie powinno. That '70s Show, s05e03 12:00

  Kitty dowiaduje się, że jest w ciąży. Postanawia poinformować bliskich o tym fakcie. Red nie jest zachwycony nowiną żony. Obawia się, że będzie musiał sprzedaż swoją ulubioną corvettę. Kelso gubi prawo jazdy. Hyde próbuje mu powiedzieć o tym, co łączy go z Jackie, jednak Kelso nie rozumie, co kolega cche mu przekazać. Fez cieszy się z wizyty w urzędzie.(n)

 • Wszyscy kochają Raymonda : Kłamcy. Everybody Loves Raymond, s08e07 12:30

  Żeby wymigać się od spędzenia z nią wieczoru, Ray oszukuje swoją matkę. Próbując ukryć jego przewinienie, Debra i bliźniaki wymyślają kolejne kłamstwa, co doprowadza do wielkiej awantury.(n)

 • Wszyscy kochają Raymonda : Impreza niespodzianka. Everybody Loves Raymond, s08e08 13:00

  Z okazji urodzin Debry jej matka chce urządzić przyjęcie niespodziankę. Ray oczywiście wygaduje wszystko żonie, po czym wszelkie zasługi przypisuje sobie samemu.(n)

 • Wszyscy kochają Raymonda : Ptak. Everybody Loves Raymond, s08e09 13:30

  Z okazji Święta Dziękczynienia klan Barone odwiedza Hanka i Pat, bogobojnych rodziców Amy. Różnice między tradycjami obu rodzin dają powód do ożywione dyskusji. Sytuacja komplikuje się po tym, jak Pat zabija rannego ptaka.(n)

 • Wszyscy kochają Raymonda : Płyty jazzowe. Everybody Loves Raymond, s08e10 14:00

  Przed ponad trzydziestu laty Ray zniszczył należącą do swojego ojca kolekcję płyt jazzowych. Teraz, w ramach przeprosin, chce mu podarować te same albumy nagrane na CD. Niespodziewanie Frank nie przyjmuje prezentu.(n)

 • Sposób użycia : Wzloty i upadki. Rules of Engagement 2, s02e08 14:30

  Audrey i Jennifer bawią się w swatki. Choć ich starania doprowadzają do katastrofy, cała sprawa przynosi Adamowi i Jeffowi korzyści finansowe.(n)

 • Sposób użycia : Odwiedziny Fay. Rules of Engagement 2, s02e09 15:00

  Adama odwiedza jego matka. Zachowanie przyszłej teściowej doprowadza Jennifer do rozstroju nerwowego. Tymczasem pozbawieni telewizora Jeff i Audrey szukają dla siebie innych rozrywek.(n)

 • Sposób użycia : Wakacje. Rules of Engagement 2, s02e10 15:30

  Adam i Jennifer udają się na wspólny wyjazd z Jeffem i Audrey. Pierwszy punkt programu ich wycieczki stanowi wysłuchanie sprzedażowej prezentacji.(n)

 • Sposób użycia : Jen w pracy. Rules of Engagement 2, s02e11 16:00

  Adam daje Jennifer posadę w swojej firmie, jednak szybko przekonuje się, że miłość i interesy nie zawsze idą w parze. Jen ma dla Audrey i jej męża nietypowy prezent - posążek płodności. Jeff jest przekonany, że za sprawą figury wzrosła jego potencja.(n)

 • Melissa i Joey : Rodzinne święta w nowym stylu. Melissa & Joey, s03e16 16:30

  Siostra Mel, Meredith, wychodzi na przepustką z więzienia i przyjeżdża na Boże Narodzenie do Mel i dzieciaków. Choć Joe okazuje jej swoje zainteresowanie, ta pozostaje niewzruszona.(n)

 • Melissa i Joey : Moralna propozycja. Melissa & Joey, s04e01 17:00

  Po romantycznej nocy w New Jersey, Joe zbiera się w sobie, by wyznać Mel, co do niej czuje. Niestety, w jej domu zastaje Austina, który również chce zawalczyć o ukochaną.(n)

 • Melissa i Joey : Dzień niepodległości. Melissa & Joey, s04e02 17:25

  Joe postanawia zawalczyć o Mel pokazując jej, że jest w stanie się usamodzielnić. Lennox i Zander współpracują przy serialu internetowym.(n)

 • Melissa i Joey : Nowe porządki. Melissa & Joey, s04e03 17:50

  Mel traci cierpliwość czekając na Joe, który stara się odnaleźć w nowej pracy. Wywiad z Ryderem staje się internetowym viralem.(n)

 • Brooklyn 9-: Świadek. Brooklyn Nine-Nine, s01e20 18:10

  Boyle prosi Peraltę, by został jego świadkiem na ślubie. Mężczyzna pomaga mu w wyborze tortu oraz zaproszeń. Wspólnie starają się też przekonać Vivian, że Charles nie powinien przenosić się do Kanady. Gina, Amy i Terry postanawiają rozpocząć dietę. Tymcasem Holt zmusza Rosie, by przeprosiła poniżonego przez siebie policjanta.(n)

 • Brooklyn 9-: Śledztwo sprzed lat. Brooklyn Nine-Nine, s01e21 18:40

  Jake zamyka serię skomplikowanych spraw. Nie jest jednak w stanie cieszyć się z wolnego weekendu i zamiast odpoczywać woli, z pomocą Terry'ego, skupić się na nierozwikłanym śledztwie sprzed ośmiu lat. Amy planuje romantyczną podróż w towarzystwie swojego nowego partnera. Wyjazd komplikuje się jednak z powodu pewnego zdarzenia z udziałem Holta. Gina i Rosa dzielą się z Charlesem pewną tajemnicą z posterunku. Scully oraz Hitchcock robią wszystko, by ją poznać.(n)

 • Simpsonowie : Tam gdzie Homer nie ma sztuki. The Simpsons 29, s29e12 19:05

  Homer zostaje oskarżony o kradzież wartego miliony dolarów obrazu. Jedynie Manacek, pracujący jako wolny strzelec detektyw ubezpieczeniowy, jest w stanie dowieść jego niewinności lub winy.(n)

 • Simpsonowie : Trzy scenki i skutki małżeństwa. The Simpsons 29, s29e13 19:30

  Homer i Marge opowiadają historię o tym, jak z ludzi kochających życie i bezdzietnych stali się godnymi pożałowania rodzicami.(n)

 • Family Guy: Głowa rodziny : Zemsta Joego. Family Guy 12, s12e06 20:00

  Przestępca, który wiele lat temu postrzelił Joego i sprawił, że musi jeździć na wózku inwalidzkim, ucieka z więzienia. Quagmire, Joe i Peter łączą siły, by dopaść złoczyńcę.(n)

 • Family Guy: Głowa rodziny : Lois wychodzi ze swojej skorupy. Family Guy 12, s12e07 20:30

  Lois doświadcza kryzysu wieku średniego, a Peter stara się dotrzymać kroku jej nowemu stylowi życia. Stewie znajduje w parku żółwia i przynosi go do domu. Nie zdaje sobie sprawy z tego, że gad jest zły i zdeterminowany, by zrujnować mu życie.(n)

 • Współczesna rodzina : Dzień bliski śmierci. Modern Family 6, s06e11 21:00

  Podczas jazdy samochodem rodzina Dunphych wraz z Mannym ociera się o śmierć. Wszyscy zaczynają zastanawiać się nad swoim życiem. Claire postanawia być bardziej zabawna, Haley i Alex zgadzają się więcej ze sobą nie kłócić, Manny nie chce już jeździć samochodem, Luke zamierza odhaczyć kilka pozycji ze swojej listy rzeczy do zrobienia, a Phil postanawia być bardziej nastawionym na działanie. Tymczasem reszta rodziny musi znosić impet wszystkich nowych postanowień.(n)

 • Współczesna rodzina : Ciężka artyleria. Modern Family 6, s06e12 21:30

  Claire jest wściekła z powodu łodzi, którą ich sąsiedzi postawili na swoim frontowym trawniku. Wkrótce sytuacja zamienia się w wojnę. Phil wzywa ciężką artylerię w postaci swojego ojca Franka i wszystkich jego emerytowanych przyjaciół. Jay stara się nauczyć Joego siadania na nocniku. Natomiast Cam, w tajemnicy przed Mitchem, zabiera Lily do szkoły dla klaunów.(n)

 • Niewiarygodny Burt Wonderstone 22:00

  Pełna zabawnych scen, gwiazdorsko obsadzona komedia "Niewiarygodny Burt Wonderstone" odsłania kulisy funkcjonowania show-biznesu. Jej akcja toczy się bowiem w środowisku rywalizujących ze sobą magików. Stąd specyficzny klimat filmu, groteskowy humor i zamierzone eksponowanie kiczu w scenografii i kostiumach. Burt Wonderstone (Steve Carell) i Anton Marvelton (Steve Buscemi) to znani, profesjonalni magicy, którzy od lat prezentują swoje najlepsze sztuczki podczas pokazów organizowanych w hotelu w Las Vegas. Są popularni, ale publiczność z czasem staje się znużona oglądaniem wciąż tych samych trików. Mężczyźni oficjalnie okazują sobie sympatię, jednak w rzeczywistości zacięcie ze sobą konkurują. Pewnego dnia w Las Vegas zjawia się ktoś, kto natychmiast zaczyna zagrażać ich zdobywanej latami pozycji. Nowy iluzjonista, Steve Gray (Jim Carrey), za sprawą swoich karkołomnych wyczynów szybko staje się ulubieńcem tłumów. Zmierzenie się z nim staje się najpoważniejszym wyzwaniem w ich karierze. Jednak Burt i Anton mogą stawić czoło rywalowi jedynie wspólnymi siłami. Wcześniej jednak bohaterowie komedii "Niewiarygodny Burt Wonderstone" muszą pokonać wzajemną niechęć i dojść do porozumienia.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO