×

Wyszukaj artykuł

Program tvFOX Comedy Polska program TV. Program telewizyjny FOX Comedy Polska na dziś, jutro i weekend

 • Brooklyn 9-: Manewry. Brooklyn Nine-Nine, s01e19 16:30

  Ekipa wyrusza do ośrodka paintballowego, by przetestować nowy sprzęt. Peralta dowiaduje się, że Santiago spotyka dawnego chłopaka. Czuje się zazdrosny. Rosa jest obrażona na Boyle'a. Zarzuca mu, że celowo nie zaprosił jej na swój ślub. Tymczasem Gina i Holt uzależniają się od gry telefonicznej.(n)

 • Brooklyn 9-: Świadek. Brooklyn Nine-Nine, s01e20 17:00

  Boyle prosi Peraltę, by został jego świadkiem na ślubie. Mężczyzna pomaga mu w wyborze tortu oraz zaproszeń. Wspólnie starają się też przekonać Vivian, że Charles nie powinien przenosić się do Kanady. Gina, Amy i Terry postanawiają rozpocząć dietę. Tymcasem Holt zmusza Rosie, by przeprosiła poniżonego przez siebie policjanta.(n)

 • Brooklyn 9-: Śledztwo sprzed lat. Brooklyn Nine-Nine, s01e21 17:30

  Jake zamyka serię skomplikowanych spraw. Nie jest jednak w stanie cieszyć się z wolnego weekendu i zamiast odpoczywać woli, z pomocą Terry'ego, skupić się na nierozwikłanym śledztwie sprzed ośmiu lat. Amy planuje romantyczną podróż w towarzystwie swojego nowego partnera. Wyjazd komplikuje się jednak z powodu pewnego zdarzenia z udziałem Holta. Gina i Rosa dzielą się z Charlesem pewną tajemnicą z posterunku. Scully oraz Hitchcock robią wszystko, by ją poznać.(n)

 • Brooklyn 9-: Zarzuty. Brooklyn Nine-Nine, s01e22 18:00

  Komisarz Podolski zamyka śledztwo Jake'a w sprawie Lucasa Winta. Holt uświadamia sobie istnienie spisku, który wymaga od Peralty licznych poświęceń. Jake zbiera się wreszcie na odwagę i wyjawia Amy, co do niej czuje. Rosa i Terry starają się poprawić humor, załamanego rozstaniem z Vivian, Charlesa.(n)

 • Ostatni prawdziwy mężczyzna : Krąg życia. Last Man Standing 2, s02e06 18:25

  Mike przynosi do domu martwą kaczkę, którą upolował na obiad. Kristin jest oburzona. Uważa, że naraża małego Boyda na oglądanie przemocy śmierci. Wegetarianin Ryan nieoczekiwanie staje po stronie Mike'a. Twierdzi, że Boyd musi się przekonać, jak wygląda prawdziwe życie. Tymczasem chłopak przestaje jeść mięs. Mike stara się wyjaśnić wnukowi, na czym polega krąg życia. Przynosi to niespodziewane rezultaty.(n)

 • Ostatni prawdziwy mężczyzna : Zamach na Boże Narodzenie. Last Man Standing 2, s02e07 18:55

  Vanessa jest zmęczona obchodami Święta Dziękczynienia. Pragnie spędzić spokojne Boże Narodzenie, bez męczących przygotowań jak wówczas, gdy ona i Mike nie mieli jeszcze dzieci. Tymczasem mężczyzna nie ma pojęcia co kupić Vanessie pod choinkę. Wpada na pomysł, że najlepszym prezentem będą święta bez rodziny. Zastanawia się, gdzie wysłać Boyda i dziewczęta. Tymczasem Ed przez pomyłkę zabija amerykańskiego bielika zamiast indyka.(n)

 • Kochany bajzel : Sezon na tornada: część pierwsza. Bless This Mess 2, s02e19 19:20

  Dolores wpada na pomysł, by otworzyć przydrożny zajazd w pobliżu Bucksnort. Mike oferuje, że będzie dowoził jej jajka. Beau wpada w finansowe tarapaty i zaczyna rywalizować z Mikiem. Tymczasem Dolores spotyka Rudy'ego. Stwierdza, że mężczyzna jej się podoba i zaczyna traktować go jak swojego utrzymanka.(n)

 • Kochany bajzel : Sezon na tornada: część druga. Bless This Mess 2, s02e20 19:45

  Tornado dociera do Bucksnort. Mieszkańcy miasteczka zaczynają się coraz bardziej niepokoić.(n)

 • Współczesna rodzina : Werdykt. Modern Family 7, s07e05 20:10

  Gloria zostaje wezwana do pełnienia roli ławniczki. Jednak przesadny entuzjazm z jej strony, związany z wzięciem udziału w rozprawie może przeszkodzić jej w spełnieniu obywatelskiego obowiązku. Podczas gdy Jay zastępuje żonę w przedszkolu Joego, Claire musi przejąć jego obowiązki w biurze. Ponieważ jest to dzień, w którym matki zabierają córki do pracy, kobieta ciągnie ze sobą Haley i Alex. Ma nadzieję, że dziewczyny zobaczą jej mocna stronę kobiety pracującej. Tymczasem Phil znajduje chwilę na nauczenie czegoś Luke'a i Manny'ego w ramach wykonywanych przez nich prac społecznych.(n)

 • Współczesna rodzina : Im bardziej mnie ignorujesz. Modern Family 7, s07e06 20:35

  Luke zostaje zatrzymany przez policję za prowadzenie auta bez prawa jazdy. Phil jest wściekły. Natomiast Claire odczuwa ulgę widząc, że syn okazuje nieco młodzieńczego buntu. Tymczasem Cam zajmuje się sprzedażą słynnego, rodzinnego sosu barbecue na jednym z rolniczych targów. Niestety handel idzie mu słabo więc wyżywa się na Glorii, która pokazuje mu swoja własną, o wiele lepszą wersję sosu, przygotowaną na podstawie przepisu jej nieżyjącej ciotki. Mitch rozważa przyjęcie pracy od swojego próżnego przyjaciela Simona, jednak nadal się waha. Izba Handlowa chce uhonorować Jay'a statuetką Tytanów Przemysłu. Mężczyzna dostaje obsesji na punkcie nakręcenia nagrania o tym "co go napędza", które ma zostać zaprezentowane podczas ceremonii rozdania nagród.(n)

 • Współczesna rodzina : Seksowny dom Phila. Modern Family 7, s07e07 21:00

  Phil wystawia na sprzedaż nową, imponującą nieruchomość z mnóstwem gadżetów, która staje się magnesem dla całej rodziny. Najpierw Haley postanawia zażyć samotnej kąpieli w wyposażonej w 16 dysz wannie, ale zostaje nakryta przez Andy'ego, który szykuje posiadłość do odwiedzin potencjalnych kupców. Chcąc przeżyć romantyczne chwile, Cam i Mitch również odwiedzają seksowny dom, ale szybko okazuje się, że inni także wpadli na ten sam pomysł. Tymczasem Gloria i Jay planują zrobienie rodzinie niespodzianki.(n)

 • Współczesna rodzina : Porządki w szufladzie. Modern Family 7, s07e08 21:25

  Podczas szkolnej aukcji, Gloria niechcący wygrywa sesję z autorką poradników samopomocy. Dr Debra proponuje wszystkim by "posprzątali swoje szuflady z emocjonalnymi śmieciami". Wspólna sesja przeistacza się w rywalizację pomiędzy Mitchem i Camem oraz Claire i Philem, którzy walczą o tytuł najlepszego małżeństwa. Nieustępliwy Jay nie zmierza dzielić się swoimi uczuciami, czym doprowadza swoją żonę do szału. Tymczasem Haley prosi Alex o radę, ponieważ nie wie, jak sobie poradzić z Andym. Młodsza siostra wyjawia swój romans z Reubenem.(n)

 • Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj 22:00

  "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj" to ciekawe połączenie czarnej komedii i kina akcji. Autorem nominowanego do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej scenariusza i reżyserem filmu jest Martin McDonagh. Ten ceniony twórca ma na swoim koncie takie filmy, jak "Sześciostrzałowiec" (za którego otrzymał Oscara) i "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" (kolejna nominacja do Oscara"). W "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj" występują Colin Farrell, nagrodzony za tę rolę Złotym Globem, i Brendan Gleeson ("Gliniarz"). Na ekranie zobaczymy też Ralpha Fiennesa ("Księżna"). Bohaterami filmu "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj" są dwaj płatni zabójcy - początkujący w morderczym fachu Ray i doświadczony Ken. Wykonując kolejne zlecenie, popełniają błąd i doprowadzają do śmierci chłopca. Muszą zniknąć do czasu, aż sprawa przycichnie. Mocodawca każe im wyjechać do Brugii i tam czekać na instrukcje. Ken, który jest zachwycony architekturą miasta, cieszy się z takiego obrotu sprawy. Z kolei znudzony przymusowym urlopem Ray chce jak najszybciej wracać do Londynu. W trakcie jednej z wieczornych bezcelowych przechadzek trafia na plan podrzędnego filmu, gdzie wywołuje spore zamieszanie. Niebawem bohaterowie komedii "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj" otrzymują wiadomość od szefa. Każe on Kenowi pozbyć się Raya...(n)

Lista stacji