×

Wyszukaj artykuł

Program tvFood Network program TV. Program telewizyjny Food Network na dziś, jutro i weekend

 • Odkrycia Magdy Gessler. s02e02 21:15

  Magda Gessler jedzie do Krakowa, gdzie w restauracji Fiorentina kosztuje nowoczesnej polskiej kuchni z włoskim akcentem. Jednym z dań, które próbuje, jest Pstrąg Ojcowski - ryba wędzona dymem z polskiej jabłoni pod cukrową kopułą. Jako dodatek kucharz serwuje foie gras, podaną na kształt owoców wiśni, konfiturę figową, karmelizowane orzechy i dekorację z pudru z dyni. Zaskoczenie restauratorki wzbudza staropolski żurek na domowym zakwasie żytnim oraz stek po florencku typu fiorentina.(n)

 • Wiejskie włoskie gotowanie 21:45

  Szef kuchni Roberto Valbuzzi zabiera widzów na wieś, w rodzinne strony, by wraz z najbliższymi pokazać produkty typowe dla regionu, w którym się urodził. Wśród specjałów znajdują się warzywa, sery, ręcznie robione makarony czy wino z lokalnych winnic. Prowadzący pokazuje, jak wygląda jego życie dzielone między restaurację a wieś oraz proponuje przepisy na pyszne i proste dania kuchni włoskiej.(n)

 • Kuchnia meksykańska dla każdego 22:45

  Marcela Valladolid to szefowa kuchni oraz autorka książek kulinarnych. W swoim programie przygotowuje meksykańskie jedzenie, a także dzieli się z widzami prostymi, prawdziwymi przepisami. Mająca podwójne, meksykańskie oraz kalifornijskie korzenie Marcela Valladolid zmienia popularne dania w zdrowe i łatwe w przygotowaniu meksykańskie potrawy. Za każdym razem podaje świeże potrawy, które smakują wszystkim - bez względu na to, czy jest to kolacja dla syna czy impreza dla znajomych.(n)

 • Niezła jazda z Alie i Georgią 23:15

  Cykl dokumentujący podróże po Ameryce dwóch przyjaciółek. Widzowie śledzą ich przygody, które przytrafiają się im na różnych odcinkach drogi. Pod koniec każdego odcinka dziewczyny dzielą się swoimi przeżyciami i doświadczeniami z przyjaciółmi.(n)

 • Człowiek kontra jedzenie 23:45

  Adam udaje się do Boulder, gdzie w lokalu Beau Jo's Pizza podają prawdziwą pizzę w stylu Kolorado. Puszyste ciasto i góra smakowitych dodatków sprawiają, że jest to danie godne dużych wysokości.(n)

Lista stacji