×

Wyszukaj artykuł

Program tvFokus TV program TV. Program telewizyjny Fokus TV na dziś, jutro i weekend

 • Wojny magazynowe. Storage Wars, s08e20 15:00

  W dzisiejszym odcinku handlarze starociami udają się do Indio - miasta na kalifornijskiej pustyni, które skrywa prawdziwe skarby. Przekonamy się, któremu z bohaterów programu uda się upolować najlepszą okazję. Ivy ucieka się do podstępu, by podpuścić konkurencję. Tymczasem Mary jest zmuszona do działania, które raczej nie jest w jej stylu. Rene stara się bardziej niż zwykle, a Darrell usiłuje robić swoje, nie bacząc na humory Brandona.(n)

 • Wojny magazynowe. Storage Wars, s09e01 15:30

  W dzisiejszym odcinku handlarze starociami wracają do Koreatown, dzielnicy Los Angeles, w której kiedyś dominowała ludność pochodzenia koreańskiego. Obecnie mieszkają tam głównie Latynosi. Brandi nie chce, by przez błazenadę Jarroda przeszła im koło nosa korzystna okazja. Ivy Calvin i Mary Padian nieoczekiwanie stają się sojusznikami, podczas gdy Rene Nezhoda daje się ponieść zakupowemu szaleństwu. Przekonamy się, czy takie postępowanie mu się opłaci.(n)

 • Wojny magazynowe. Storage Wars, s09e02 15:55

  W dzisiejszym odcinku handlarze starociami polują na okazje w centrum Los Angeles. Bohaterowie programu biorą udział w aukcji nieopłacanych schowków magazynowych mieszczących się w wielopiętrowym budynku. Darrell i jego syn są zdeterminowani, żeby zdobyć towar do ich całodobowego sklepu. Aby jednak osiągnąć cel, muszą pokonać Dave'a. Ivy Calvin chce wylicytować magazyn z narzędziami. Mary jest zmuszona stawić czoło mocnej konkurencji.(n)

 • Kryptonim szef. Undercover Boss USA 7, s07e05 16:25

  Jeff Young jest współwłaścicielem Yesco - dużej firmy rodzinnej produkującej reklamy wizualne. W 1920 roku biznes rozkręcił jego dziadek, przekazując go później synom. Jeff i jego bracia przejęli firmę w 1988 roku. Dziś Yesco ma oddziały w 88 miejscach w USA i planuje otworzyć 300 nowych placówek. Jeff zostaje szeregowym pracownikiem w swojej firmie, by sprawdzić, czy wszyscy przestrzegają protokołów narzuconych przez centralę.(n)

 • Kryptonim szef. Undercover Boss USA 7, s07e06 17:15

  Scott Gerber jest szefem sieci ekskluzywnych barów i restauracji. Po śmierci ojca przejął zarządzanie firmą. Scott chciałby poznać lepiej zasady funkcjonowania przedsiębiorstwa i przekonać się na własnej skórze, jak to jest być pracownikiem Gerber Group.(n)

 • Starożytni kosmici. Ancient Aliens, s11e14 18:15

  Każdego roku tysiące meteoroidów zmierza w kierunku naszej planety z odległych rejonów Wszechświata. Większość spala się w zetknięciu z ziemską atmosferą. Te, które docierają na powierzchnię, nazywamy meteorytami. Starożytni uważali, że nie są to zwyczajne kawałki skał, które spadły na ziemię, lecz święte kamienie emanujące boską mocą. Zwolennicy paleoastronautyki zastanawiają się, czy te kosmiczne okruchy nie zawierają elementów technologii obcych. Być może meteoryty zostały wysłane na naszą planetę, by wywierać wpływ na jej mieszkańców.(n)

 • Starożytni kosmici. Ancient Aliens, s11e15 18:55

  Twórcy serii zastanawiają się, czy androidy mogą zagrażać człowiekowi, czy też wyznaczają kolejny etap jego ewolucji. Wielu futurologów uważa, że stworzenie inteligentnych robotów nie tylko jest realne, lecz także może doprowadzić do zniknięcia naszego gatunku. Ludzie z krwi i kości staną się przestarzali w obliczu nieśmiertelności wirtualnych powłok. Zwolennicy teorii paleoastronautyki uważają, że do rewolucji doszło już dawno temu, a teraz mieszkańcy Ziemi zmierzają ku przeznaczeniu, które obcy zaprojektowali tysiące lat temu.(n)

 • Gwiazdy lombardu. Pawn Stars, s01e12 19:45

  Właściciele lombardu odbywają podróż w czasie i w przestrzeni - mają bowiem okazję nabyć mapę kolonialnego Bostonu pochodzącą z 1735 roku. Muszą dokładnie sprawdzić jej autentyczność. Chumlee wydaje aż 300 dolarów na akwafortę, która okazuje się podróbką. Rick stara się nauczyć chłopaka, jak oceniać takie dzieła sztuki. Następnie Harrisonowie mają szansę kupić pierwszy w swojej karierze samolot - Piper PA-28 Cherokee z 1976 roku.(n)

 • Gwiazdy lombardu. Pawn Stars, s01e13 20:05

  Corey ma okazję kupić drewnianą kuszę, z której nikt nie strzelał od prawie czterdziestu lat. Przekonamy się, w jakim stanie jest broń i czy da się jej jeszcze używać. Tymczasem zakłopotany Rick rozmawia z kobietą, która chce sprzedać należącą do jej męża kolekcję świerszczyków. Właściciele lombardu starają się sprzedać jeden ze swoich najdroższych towarów - wyceniony na 10 tysięcy dolarów pozłacany zegar, zwany "Zegarem Śmierci".(n)

 • Gwiazdy lombardu. Pawn Stars, s01e14 20:25

  Właściciele lombardu mają okazję nabyć flipper KISS z 1979 roku. Przekonamy się, czy automat do gry jest jeszcze na chodzie. Rick rozmawia z kobietą, która przynosi banknot zastępczy z 1914 roku. Dowiemy się, czy klientka wyjdzie zadowolona. Do lombardu trafia również klasyczny harley-davidson z 1982 roku. Chumlee chciałby kupić go dla siebie. Może jednak nie zdążyć zebrać pieniędzy, zanim Richard sprzeda motocykl innym chętnym.(n)

 • Gwiazdy lombardu. Pawn Stars 2, s02e01 20:50

  Bohaterowie mają okazję nabyć siedemnastowieczną skrzynię skarbów, której nikt nie jest w stanie otworzyć. Przekonamy się, czy Harrisonom uda się poznać jej zawartość, czy też pozostanie ona tajemnicą na zawsze. W lombardzie zjawia się człowiek, który chce sprzedać nóż szturmowy z czasów pierwszej wojny światowej. Jednak Rick ma pewne wątpliwości co do tej transakcji. Później syn i wnuczek robią Richardowi kawał, pożyczając jego chryslera imperiala z 1956 roku.(n)

 • Gwiazdy lombardu. Pawn Stars 2, s02e02 21:10

  Bohaterowie oglądają śmigło samolotu, który może być związany z Charlesem Lindberghiem. Poszukują eksperta, który potwierdzi jego autentyczność. Do lombardu trafia też mężczyzna, który chce sprzedać muszkiet z 1750 roku. Rick nie wierzy jednak, że jest on autentyczny. Tymczasem pewien młody człowiek próbuje sprzedać dziadkowi pęk kluczy, z których jeden należał do Willie'ego Nelsona. Nie potrafi go jednak wskazać.(n)

 • Autostrada przez piekło. Highway Thru Hell 7, s07e13 21:50

  Podczas kolejnej pracowitej zimowej nocy niedoświadczony Cam siada za kierownicą holownika drogowego. James Luke i ekipa Reliable Towing mają uprzątnąć rozsypany ładunek drewna. Zadanie muszą wykonać jak najszybciej, ponieważ zbliża się potężna burza śnieżna. Z kolei na zatłoczonej autostradzie pęka opona w przednim kole ciężarówki. Katastrofa była naprawdę blisko. Na ratunek rusza Merv.(n)

 • Największe wynalazki starożytności 22:45

  W sercu każdego antycznego imperium znajdowała potężna metropolia, napędzająca ekspansję i nadzorująca podbite prowincje. Te wielkie miasta były ośrodkami politycznymi i centrami rozwoju technologii, a pod względem liczby mieszkańców nie ustępowały dzisiejszym aglomeracjom. Twórcy serii przedstawiają starożytne metropolie, które ukształtowały historię ludzkości, m.in. kolebkę demokracji - Ateny, potężny Rzym i Aleksandrię - jeden z najważniejszych hellenistycznych ośrodków życia umysłowego i kulturalnego.(n)

 • Wojenne maszyny 23:35

  W procesie transformacji wojennego rzemiosła ogromną rolę odegrał rozwój zaawansowanych technologii komunikacyjnych i szpiegujących. W miarę wprowadzania coraz skuteczniejszych radarów, sonarów i systemów wczesnego ostrzegania doskonaliły się również maszyny i strategie, umożliwiające podejmowanie działań niewidocznych dla nieprzyjaciela. W tym odcinku wkraczamy w świat tajnych operacji i ataków strategicznych, ukazując rozwój metod kamuflażu - od kombinezonów maskujących po naszpikowane nowoczesną technologią bombowce o obniżonej wykrywalności Northrop B-2 Spirit.(n)

Lista stacji