×

Wyszukaj artykuł

Program tvFokus TV program TV. Program telewizyjny Fokus TV na dziś, jutro i weekend

 • Dziwne oblicza wojny. World War Weird 2, s02e03 0:20

  W dzisiejszym odcinku m.in. o tym, jak podczas II wojny światowej amerykańscy wojskowi wykorzystali język Nawahów jako szyfr, co miało wpływ na przebieg walk na Pacyfiku. Poznamy też kulisy śledztwa w sprawie krzyżówek publikowanych w "Daily Telegraph". Podejrzewano, że ich autor przekazuje informacje niemieckim szpiegom, ujawniając kryptonimy związane z planowaną inwazją aliantów. Autorzy serii prezentują również, jak podczas I wojny światowej rozpowszechniano propagandowe kłamstwo o tym, że Niemcy na masową skalę pozyskiwali tłuszcz z ludzkich zwłok. W programie także historia sześciu brytyjskich ochotników, którzy mieli dać się zakopać żywcem, gdyby nazistom udało się zająć Gibraltar.(n)

 • OSP. Na ratunek!. s02e09 1:15

  Kulisy codziennej pracy strażaków ochotników, którzy zmagają się z wieloma przeciwnościami losu, a ponadto ryzykują życie i zdrowie, ratując ludzi i ich dobytek. W kolejnych odcinkach są prezentowane spektakularne akcje ratunkowe, a także przebieg przygotowań do wyjazdu na nie. Twórcy programu wyjaśniają również aspekty techniczne, posługując się grafiką komputerową, i zwracają uwagę na wyzwania, stojące przed ruszającymi do pożaru czy wypadku strażakami. Pozwala to widzom poznać zarówno specyfikę tej służby, jak i strukturę Ochotniczej Straży Pożarnej oraz formy jej działania w Polsce, gdzie funkcjonuje 16 tysięcy jednostek OSP.(n)

 • OSP. Na ratunek!. s02e10 2:15

  Kulisy codziennej pracy strażaków ochotników, którzy zmagają się z wieloma przeciwnościami losu, a ponadto ryzykują życie i zdrowie, ratując ludzi i ich dobytek. W kolejnych odcinkach są prezentowane spektakularne akcje ratunkowe, a także przebieg przygotowań do wyjazdu na nie. Twórcy programu wyjaśniają również aspekty techniczne, posługując się grafiką komputerową, i zwracają uwagę na wyzwania, stojące przed ruszającymi do pożaru czy wypadku strażakami. Pozwala to widzom poznać zarówno specyfikę tej służby, jak i strukturę Ochotniczej Straży Pożarnej oraz formy jej działania w Polsce, gdzie funkcjonuje 16 tysięcy jednostek OSP.(n)

 • Rolnicy. Podlasie. s02e04 2:55

  W gospodarstwie w Laszkach Emilia przygotowuje się na narodziny małych koźlątek. Jest to najważniejszy czas w roku. Tym razem w tym problematycznym momencie gospodynię wspierają babcia, matka i Adrian. Wszyscy są w pełnej gotowości, zwłaszcza Emilia i Adrian, którzy pełnią wartę w koźlarni, aby w każdej chwili móc udzielić pomocy przy porodach... W Plutyczach Gienek i jego synowie przygotowują sprzęt na nowy sezon. Traktor wymaga konsultacji z mechanikiem. W Pokaniewie Tomek ma do zagospodarowania ogromne pole, które należy przygotować do zasiania. Przy wspólnej pracy ma okazję spędzić z synem trochę czasu.(n)

 • Rolnicy. Podlasie. s02e05 3:50

  Twórcy serii prezentują, jak wygląda gospodarstwo Bogdana, który niejednokrotnie pomagał Gienkowi w poprzednich odcinkach. Mężczyzna hoduje ponad 100 krów trudnej pod wieloma względami rasy limousine. Zwierzęta te potrafią w obronie cielęcia zaatakować gospodarza. Gospodarz musi złapać na lasso i odrobaczyć całe swoje stado - środkiem, za którego smakiem krowy nie przepadają. W pracy pomagają mu synowie i córki. Dzieci lubią jazdę konno. Rozwijanie pasji umożliwia im fakt, że Bogdan hoduje też kilka zimnokrwistych koni. Andrzej i Gienio walczą z awarią prądu. Tomek musi wykazać się pomysłowością w obliczu pewnych problemów.(n)

 • Rolnicy. Podlasie. s02e06 4:50

  Gienio i Andrzej z Plutycz oczekują na wizytę weterynarza, muszą się do niej przygotować. Z pomocą przychodzą nowi uczestnicy programu. Na wsi współpraca sąsiedzka jest bezcenna. Michał z Haciek pracuje nad nową inwestycją, czyli kurnikiem. Wbrew pozorom zapanowanie nad rozbieganym drobiem nie zawsze jest łatwe.(n)

 • Wehikuł czasu: 5 lipca 6:00

  Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.(n)

 • Redakcja: Dział Śledczy: Polisa na życie. s02e17 6:15

  W płomieniach ginie 32-letnia kobieta wraz z dwójką dzieci. Śledczy dochodzą do wniosku, że doszło do tragicznego wypadku, ale rodzice zmarłej są innego zdania. Zwracają się z prośbą o pomoc do Marka. Uważają bowiem, że dom podpalił ich zięć. Dziennikarz obiecuje przyjrzeć się sprawie, w którą włącza się również Adam.(n)

 • Wehikuł czasu: 5 lipca 7:00

  Magazyn informacyjny o charakterze edukacyjno-rozrywkowym. Michał Sobkowski prezentuje w formie kalendarium najciekawsze wydarzenia historyczne związane z dniem, w którym jest emitowany odcinek programu.(n)

 • Wszystko o jedzeniu: Czekolada 7:20

  Dzisiejszy odcinek zawiera ciekawostki i przydatne informacje o przysmaku wszystkich łasuchów - czekoladzie. Odwiedzimy jej fabrykę i prześledzimy wszystkie etapy produkcji. W programie łatwe przepisy i przydatne wskazówki. Dowiemy się również co nieco o historii czekolady oraz jej zastosowaniach w kosmetyce. Poznamy także wyniki sondy, w której pytano Amerykanów o to, jaką czekoladę lubią najbardziej - gorzką, mleczną czy białą.(n)

 • Sąsiedzi: Grill 7:35

  Uwielbiane przez kolejne pokolenia dzieci perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Kolejne porażki nie odbierają im animuszu - prawdziwy złota rączka poradzi sobie przecież z każdą awarią. Tym razem Pat i Mat mają ochotę na grillowanego kurczaka. Nie tak łatwo jednak przyrządzić całego ptaka, zwłaszcza jeżeli jest on nadal zamrożony.(n)

 • Sąsiedzi: Przeprowadzka 7:45

  Pat i Mat zamierzają przewieźć meble do domu na wsi. Jednak nic im się nie udaje.(n)

 • Sąsiedzi: Woda 7:55

  Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat zamierzają wyhodować w swoim ogrodzie wiele nowych rośliny. Kiedy chcą podlać świeżo zasadzone pędy, odkrywają, że w ich studni zamiast wody znajduje się piasek.(n)

 • Sąsiedzi: Skoczkowie 8:00

  Pat i Mat chcą skakać na paralotni. Co wyniknie z ich zamierzeń?(n)

 • Sąsiedzi: Malowanie 8:10

  Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Usunięcie jednej plamy z sufitu wydaje się prostym zadaniem do czasu, aż zabierają się za nie Pat i Mat. W ich przypadku ta drobna z pozoru naprawa kończy się koniecznością przemalowania całego mieszkania.(n)

 • Sąsiedzi: Ogródek 8:20

  Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat urządzają ogród. Chcą w nim zmieścić wszelkie możliwe do wyobrażenia ozdoby, w tym koniecznie ogrodowego gnoma. Okazuje się jednak, że nie będzie to wcale proste.(n)

 • Sąsiedzi: Krzyżówka 8:40

  Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat są bez reszty pochłonięci rozwiązywaniem krzyżówki. Skupieni na tym zadaniu nie zwracają uwagi na nic, co dzieje się wokół nich. A jak zwykle dzieje się bardzo dużo.(n)

 • Sąsiedzi: Domowe ćwiczenia 8:50

  Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Pat i Mat z wielką wyobraźnią i za pomocą różnych narzędzi próbują naprawić domowe usterki. Nawet najprostsze prace remontowe kończą się katastrofą budowlaną. Niezrażeni porażkami przyjaciele nigdy się nie poddają i nie tracą przy tym humoru. Potrafią znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Charakterystyczna ścieżka dźwiękowa prawie w całości wykonywana jest na harmonijce ustnej. Serial zdobył popularność w wielu krajach, był nadawany m.in. w Czechach, Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Brazylii, Finlandii, Holandii i Hiszpanii.(n)

 • Sąsiedzi: Budka 9:00

  Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Niezrażeni porażką przyjaciele potrafią jednak znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Tym razem Pat i Mat konstruują karmik dla ptaków. Niestety, żadne zwierzę nie chce skorzystać z ich uprzejmości. To dla kolegów kolejna okazja, by wykazać się nie lada pomysłowością.(n)

 • Atak rekina. When Sharks Attack 4, s04e04 9:20

  Hawaje odwiedza rocznie prawie sześć milionów turystów ze Stanów Zjednoczonych. Jedna z wysp archipelagu od lat przyciąga znacznie większą liczbę urlopowiczów niż inne miejsca - to Oahu. W 2015 roku w tym wakacyjnym raju dochodzi do przerażającej czarnej serii - w ciągu zaledwie trzech tygodni dochodzi do trzech groźnych ataków rekinów. Wszyscy zastanawiają się, co spowodowało nagły wzrost agresji morskich drapieżników. Biologowie morscy i miejscowi specjaliści szukają przyczyn tych budzących grozę wypadków.(n)

 • Pokonać dziki Jukon 10:00

  Poszukiwacz przygód Scotty Lamkin wraz ze swoją załogą zatrzymują się w maleńkiej osadzie Rampart. Desperacko potrzebują łodzi i silnika, żeby móc sterować swoją tratwą. Niedoświadczonym Andrew i Joshowi nie udaje się ominąć piaszczystej łachy. Tymczasem Neil Eklund, weteran spływów, rzuca wyzwanie swojemu osiemnastoletniemu synowi. Chce, by Lauro pokierował załogą. Wszystkie trzy ekipy muszą ostrożnie pokonywać niebezpieczne odcinki rzeki.(n)

 • Rolnicy. Podlasie. s01e04 10:55

  Emilię czeka kilka niełatwych zadań - musi zaszczepić i zakolczykować niektóre swoje kozy. Te zwierzęta są dość płochliwe i nie przepadają za żadnym z tych zabiegów. Emilia musi również przewieźć silnego i krnąbrnego byka z jednego pastwiska na drugie. Gienek gości Staszka, który przywiózł dorodną krowę, by pokryć ją bykiem rasy mięsnej. Michał wraz z teściem Robertem jadą do skupu, by sprzedać rzepak. Dopiero tam okaże się, ile - i czy w ogóle - zarobili na zbiorze. Po wycieczce organizują rodzinne dożynki.(n)

 • Rolnicy. Podlasie. s01e05 11:55

  Wiola i Marcin prowadzą niewielką hodowlę cieląt na sprzedaż. Traktują je niemalże jak dzieci i starają się kupować osłabione sztuki, żeby uchronić je przed złym losem. W związku z faktem, że kupowanie zwierząt z różnych źródeł powoduje częstsze zachorowania, ich podopieczni mają wiele problemów zdrowotnych. W tym odcinku odwiedzi ich weterynarz, by przeprowadzić badania i zapisać właściwe leki. Monika i Tomek muszą zrobić sianokosy, ze względu na powierzchnie koszenia potrzebują pomocy Damiana i sąsiada. Aby zapewnić wyżywienie ciężko pracującym mężczyznom, Monika wraz z siostrą przygotowuje dla nich pierogi. Gienek, jego syn Andrzej i wnuk Kacper sieją ręcznie rzepę. Po pracy okazuje się, że uciekły ich konie. Aby zwabić je z powrotem, Gienek przygotowuje wiadro owsa. Następnie w ramach odpoczynku wraz z synem idzie na ryby.(n)

 • Gwiazdy lombardu. Pawn Stars, s09e01 12:45

  Tym razem bohaterowie programu mają okazję kupić program pierwszych rozgrywek o mistrzostwo NFL, które odbyły się w 1932 roku. Do walki o tytuł najlepszej drużyny największej zawodowej ligi futbolu amerykańskiego stanęły wówczas zespoły Chicago Bears i Portsmouth Spartans. Następnie Rick ogląda paczkę dziesięciodolarówek, która kryje w sobie specjalną bombę z farbą. Jest ona odpalana w razie napadu na bank, by eksplodując, zabarwiła skradzione banknoty. Chumlee i Olivia pracują razem na nocnej zmianie. Wyceniają tandem z lat 60. ubiegłego wieku.(n)

 • Gwiazdy lombardu. Pawn Stars, s09e02 13:10

  W dzisiejszym odcinku do lombardu trafia między innymi czterolufowy pistolet skałkowy z XVIII wieku. Następnie Rick i jego ojciec oglądają klaser ze znaczkami pocztowymi z Dwightem D. Eisenhowerem. Są one o tyle szczególne, że wszystkie zostały wydrukowane z błędem. Do sklepu przychodzi też klient, który ma sporą kolekcję przedmiotów związanych z serialem "Star Trek". Tym razem sprzedaje klingoński miecz. Rick odkrywa, że znajdująca się w magazynie droga lampa została uszkodzona. Przegląda nagrania z kamery przemysłowej, by ustalić winnego.(n)

 • Gwiazdy lombardu. Pawn Stars, s09e03 13:45

  W dzisiejszym odcinku bohaterowie programu mają okazję obejrzeć luksusową limuzynę, która należała kiedyś do komika i aktora Jackiego Gleasona. Przed sklep zajeżdża wykonany na zamówienie lincoln continental z 1978 roku. Do lombardu trafia także piłka do futbolu amerykańskiego z autografami członków drużyny Green Bay Packers, zwycięzców pierwszego Super Bowl. Widnieje tam między innymi podpis samego trenera Vince'a Lombardiego. Później Rick i jego ojciec wyceniają srebrną tablicę pamiątkową, pochodzącą z góry Rushmore.(n)

 • Gwiazdy lombardu. Pawn Stars, s09e04 14:05

  W dzisiejszym odcinku bohaterowie programu wyceniają między innymi pikapa z 1955 roku. Sprzedający chevroleta kupił go od pierwszego właściciela 46 lat wcześniej. Następnie do lombardu przychodzi klient z rewolwerem Smith & Wesson z 1871 roku, bronią używaną przez policjantów pod koniec XIX wieku. Później Rick i jego ojciec oglądają telefon admirała pochodzący z okrętu amerykańskiej marynarki wojennej. Aparat jest z lat 50. ubiegłego wieku i wyposażony był w linię, służącą do wydawania rozkazu ataku atomowego.(n)

 • Gwiazdy lombardu. Pawn Stars, s09e05 14:35

  W dzisiejszym odcinku do lombardu w Las Vegas trafia m.in. element pochodzący z najszybszego samolotu wojskowego na świecie, R-71 Blackbird. Tytanowy panel z autografami pilotów przynosi do sklepu syn jednego z inżynierów, który pracował przy konstruowaniu maszyny. Następnie pojawia się klient z szesnastowiecznym działem okrętowym. Później pracownicy lombardu mają okazję kupić gigantyczne dżinsy, które były umieszczane w witrynach sklepowych.(n)

 • Gwiazdy lombardu. Pawn Stars, s09e06 14:55

  Tym razem bohaterowie programu mają okazję kupić rzadką strzelbę trójlufową marki Stevens. Następnie Corey i jego ojciec oglądają kamerę, która była na wyposażeniu armii amerykańskiej podczas drugiej wojny światowej. Została ona zaprojektowana tak, by można jej było używać na polu bitwy. Pracująca na nocnej zmianie Olivia musi wycenić gadżet z kampanii prezydenckiej Abrahama Lincolna z 1864 roku. Przekonamy się, czy nowa pracownica poradzi sobie sama, czy będzie musiała poprosić o pomoc.(n)

 • Wielkie zagadki Egiptu. Egypt's Unexplained Files, s01e08 15:25

  Twórcy serii weryfikują nasze wyobrażenia o najsłynniejszych symbolach starożytnego Egiptu. Zobaczymy, co przyniosły badania szczątków Tutanchamona. Przekonamy się, czy do jego upadku mogło przyczynić się kazirodcze pochodzenie. Ze źródeł historycznych wiadomo, że w Egipcie istniały miasta, których dotąd nie znaleźliśmy. Dzięki nowoczesnej technologii archeologowie mogą zajrzeć pod warstwę piasku i odtworzyć wygląd starożytnego Tanis. Egiptolodzy badają hipotezę, zakładającą, że mityczny król Skorpion istniał naprawdę. Dowiemy się też, jakie były poglądy starożytnych na kwestie seksu i płodności. Zobaczymy także, jak zespół nurków odkrywa rzeźby pochodzące z latarni morskiej na Faros.(n)

 • Kryptonim szef. Undercover Boss USA 8, s08e07 16:25

  Bohaterem odcinka jest Mike Rope, prezes i dyrektor generalny Taco Bueno - sieci restauracji szybkiej obsługi, specjalizującej się w daniach kuchni meksykańskiej. W skład firmy wchodzi 178 lokali w siedmiu stanach. Mike chce podwoić liczbę restauracji w ciągu 5 lat. Zależy mu jednak, aby nie odbiło się to na jakości serwowanego jedzenia. Zatrudniając się incognito na szeregowych stanowiskach w swojej firmie, prezes dowiaduje się, że mógłby uczynić o wiele więcej, aby ułatwić życie swoim pracownikom. Odkrywa również, że w jednym z nowych lokali Taco Bueno brakuje podstawowego wyposażenia.(n)

 • Kryptonim szef. Undercover Boss USA 8, s08e08 17:05

  John Carona kieruje założoną przez siebie Associą, wiodącą w branży firmą deweloperską i zarządcą nieruchomości. Szef wie, jak ważny jest rozwój przedsiębiorstwa i dostosowywanie oferty do szybko zmieniającego się rynku i oczekiwań klientów. Dlatego też wprowadził nowe rozwiązania, a teraz chce zobaczyć, jak sprawdzają się one w praktyce. W tym celu zatrudnia się incognito na szeregowych stanowiskach w swojej firmie. Przekonuje się, jakim wyzwaniem jest obsługa klientów. Rozmawia też z recepcjonistą, który uważa, że budynek nie jest wystarczająco chroniony. Wreszcie dochodzi do wniosku, że aby pracownicy mogli wykonywać swoje zadania lepiej, trzeba zapewnić im więcej wsparcia.(n)

 • Poszukiwacze złota w Australii. Aussie Gold Hunters, s01e04 17:55

  Vern i Leon próbują zaradzić coś opóźnieniom, które mogą zaważyć na wynikach finansowych całego sezonu. Jednak ulewne deszcze przerywają prace na kolejne dwa tygodnie. W tej sytuacji pomocne może być dołączenie nowej osoby do drużyny Dirt Dogs. Kellie i Henri natrafiają na strumień, kryjący spore złoża. Poszukiwacze muszą jednak stawić czoło trudnościom ze sprzętem. Po tygodniach zmagań Clarkowie dokonują jednego z największych odkryć w swojej karierze.(n)

 • Supermaszyny. Rise of the Machines, s01e09 18:50

  Zaglądamy do wnętrzności największego samolotu pasażerskiego na świecie. Poznajemy technologię, dzięki której na pokładzie airbusa A380 w ciągu 10 godzin 520 pasażerów pokonuje 9 tysięcy kilometrów. Towarzyszymy kapitanowi Claude'owi Godelowi z Air France, który pilotuje 500-tonową maszynę podczas podróży z Los Angeles do Paryża. Samolot wystartował z dwugodzinnym opóźnieniem, które musi nadrobić w powietrzu, tak aby przesiadający się w stolicy Francji pasażerowie zdążyli na swoje połączenia. W drodze airbus stawia czoło potężnym turbulencjom.(n)

 • Nagie miasto: Paryż, miasto grot. Strip the City 2, s02e06 19:50

  Pod powierzchnią stolicy Francji znajduje się labirynt tuneli i starożytnych kamieniołomów, ciągnący się przez około 300 kilometrów. Niegdyś czerpano stąd materiały do budowy Paryża, teraz te podziemne przestrzenie stanowią zagrożenie dla metropolii. W programie poznamy sekrety fachowców, którzy wznosili wieżę Eiffla, katedrę Notre Dame i bazylikę Sacré-Coeur. W grotach pod miastem spotykamy inżynierów i geologów, którzy pracują, by zabezpieczyć znajdujące się nad nimi ulice. Zobaczymy też, jak wygląda budowa kolejnej linii paryskiego metra.(n)

 • Serbska mafia - dziedzictwo Arkana 20:40

  Dzieje jednej z najbardziej kontrowersyjnych formacji paramilitarnych w historii współczesnej Europy. W swojej ojczyźnie byli bohaterami, ale świat traktuje ich jak zbrodniarzy. Byli członkowie Serbskiej Straży Ochotniczej, których nazywano Tygrysami Arkana, do tej pory są przekonani, że zrobili to, co do nich należało. Autorzy dokumentu ukazują, jak przebiegały dalsze losy tych bojowników. Wielu z nich zasiliło szeregi serbskiej mafii, która sprzedaje w Europie kobiety, narkotyki i broń. Innych wcielono do armii. Spośród nich wywodził się późniejszy zabójca premiera Serbii Zorana Dzindzicia. Część byłych członków Serbskiej Straży Ochotniczej wróciła do domu i tam wspomina momenty chwały.(n)

 • Niesamowite zagadki medyczne. Medical Incredible 3, s03e01 21:50

  Cierpiący na syndrom Tourette'a Steve Blackman zmaga się z tikami o niespotykanym nasileniu. Jedyną nadzieją na poprawienie jego stanu jest operacja umieszczenia elektrod w mózgu. Moses Lanham i jego syn mają niezwykle, wręcz nadludzko elastyczne ciała. Z kolei Ed Webber zmaga się z narkolepsją i lunatykowaniem. Mała Destiny urodziła się z trzecią nogą i częścią organów należących do bliźniaczego płodu, który wykształcił się częściowo i obumarł. Przezywana przez rówieśników garbusem nastolatka Krystle Eginger dzięki operacji zyskała szansę na normalne życie. Upośledzona intelektualnie Gloria Lenhoff cierpi na zespół Williamsa, zwany przez naukowców piękną tajemnicą.(n)

 • Niewyjaśnione zagadki. Ultimate Mysteries, s01e05 22:50

  Tym razem autorzy serii zajmują się niezidentyfikowanymi obiektami latającymi. Przypominają katastrofę samolotu bojowego pilotowanego przez kapitana Mantella, do której doszło 7 stycznia 1948 roku podczas próby doścignięcia UFO. W programie także historia niewyjaśnionych zdarzeń z 2 i 3 listopada w miasteczku Levelland w Teksasie. Przekonamy się również, co według ekspertów spadło do oceanu w pobliżu Shag Harbour w Nowej Szkocji nocą z 4 na 5 października 1967 roku.(n)

 • Historie o duchach. Celebrity Ghost Stories, s03e01 23:50

  Joan Rivers prosi duchownego, by pomógł jej rozprawić się ze złośliwą zjawą, która nie daje jej spokoju. Michael Imperioli natyka się na ducha podczas pobytu w słynnym nowojorskim hotelu. Uporządkowane życie Jeffreya Rossa załamuje się za sprawą tajemniczej siły, która nawiedza aktora. Elisabeth Röhm, gwiazdę serialu "Prawo i porządek", prześladuje nieszczęśliwa zjawa.(n)

Lista stacji