×

Wyszukaj artykuł

Program tvFightBox program TV. Program telewizyjny FightBox na dziś, jutro i weekend

 • Colosseum Tournament, 17.09.018 12:00

  Na gali MMA - wyjątkowy pokaz kickboxingu, bogactwo efektów, gra świateł! Zawodnicy z Rumunii staną na niej do pojedynków z najsilniejszymi przeciwnikami z całego świata.(n)

 • ACB KB 16 Clash of Titans, Targoviste, Romania, 13.07.2018 16:00

  13 lipca w Târgovişte odbędzie się turniej zawodowego kickboxingu ACB KB-16: Clash of Titans. Głośne hasło to zapowiedź głośnej walki. Zawody zgromadzą najbardziej zaciekłych kickboxerów z terenów Rumunii, Rosji i Europy. Andrei Stoica zademonstruje moc dywizji ciężkiej. Legenda organizacji K-1, Albert Kraus, zachwyci fanów najwyższą jakością walki i jej bezkompromisowością. A to jeszcze nie cała lista wysokiej klasy kickbokserów, którzy wystąpią na tej imprezie.(n)

 • King of Kings - Fight Series, London, UK, 31.05.2019 - Part 1 19:00

  Gala King of Kings, jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie kickboxingu, wraca na kanał FightBox HD w transmisji na żywo. Gala jak zawsze przyciąga najbardziej oddanych fanów na największe areny świata, co czyni z niej wspaniałe widowisko.(n)

 • King of Kings - Fight Series, London, UK, 31.05.2019 - Part 2 20:25

  Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie kickboxingu, King of Kings przyciąga zewsząd czołówkę zawodników i najbardziej zagorzałych kibiców z całego globu na największe areny gdzie odbywają się fantastyczne spektakle. Nieprawdopodobne walki, pełne emocji pojedynki, największe dawki adrenaliny, dostają zawodnicy i kibice podczas KOK Grand Prix Tournament Series.(n)

 • NEW Retribution 2019 22:35

  NEW to najbardziej hardkorowa europejska gala wrestlingu w tym roku. Federacja NEW serią starć na specjalnych zasadach nadaje słowu brutalność zupełnie nowe znaczenie. Reguły nie ograniczają pola walki do ringu...(n)

Lista stacji