×

Wyszukaj artykuł

Program tvEurosport 2 program TV. Program telewizyjny Eurosport 2 na dziś, jutro i weekend

 • Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield - mecz półfinałowy 13:30

  Zwycięzca pojedynku wystąpi w finale najważniejszego turnieju sezonu. Stawka konfrontacji jest bardzo wysoka, ponieważ triumfator rywalizacji w Crucible Theatre zostanie nowym mistrzem świata oraz otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 500 tysięcy funtów. Na etapie półfinału zawodnicy rozgrywają mecz do 17 wygranych frame'ów.(n)

 • Snooker: Turniej European Masters - mecz półfinałowy 14:45

  W półfinale European Masters, turnieju który odbył się we wrześniu 2020 roku, mogliśmy oglądać pojedynki snookerzystów z Anglii. Shaun Murphy zmierzył się z Markiem Selbym, a Judd Trump próbował pokonać Martina Goulda. Obrońca tytułu z poprzedniej edycji imprezy, Neil Robertson, został wyeliminowany przez Murphy'ego w ćwierćfinale.(n)

 • Snooker: Turniej European Masters - mecz finałowy: Mark Selby - Martin Gould 16:00

  Stawką finałowego pojedynku są cenne rankingowe punkty, nagroda pieniężna w wysokości 80 tysięcy funtów oraz tytuł mistrza turnieju European Masters. W poprzedniej edycji imprezy wspomniane zaszczyty przypadły w udziale Neilowi Robertsonowi, który wygrał decydujący mecz z Zhou Yuelongiem.(n)

 • Kolarstwo: Wyścig dookoła Flandrii 18:00

  104. edycja prestiżowego wyścigu w tym roku odbywa się wyjątkowo w październiku. Na trasie zobaczymy m.in. Michała Kwiatkowskiego. Kolarz grupy Ineos Grenadiers nie ukończył Gandawy-Wevelgem, ale wcześniej udało mu się zająć szóste miejsce w Brabanckiej Strzale. Jeżeli wyścig przebiegnie bez żadnych problemów, Polak powinien włączyć się do walki o czołowe lokaty.(n)

 • Wiadomości Eurosportu 19:30

  Informacje na temat najciekawszych wydarzeń sportowych.(n)

 • Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Garmisch-Partenkirchen - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn 19:35

  Poprzednie zawody PŚ w slalomie gigancie odbyły się 11 stycznia w szwajcarskim Adelboden. Sensacyjnie na pierwszym miejscu ukończył je wówczas Žan Kranjec, który wyrasta na faworyta obu przejazdów w Garmisch-Partenkirchen. O pokonanie Słoweńca postara się m.in. lider klasyfikacji generalnej, Henrik Kristoffersen.(n)

 • Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Naebie - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn 20:15

  Przebieg poprzednich rund PŚ, podczas których doszło do rywalizacji w slalomie gigancie, pozwala przypuszczać, że o zwycięstwo w Japonii powalczą m.in. Žan Kranjec i Henrik Kristoffersen. Uwaga kibiców skupi się na Alexisie Pinturaultcie mającym za sobą świetne przejazdy w niemieckim Garmisch-Partenkirchen.(n)

 • Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Hinterstoder - slalom do kombinacji mężczyzn 21:00

  Zawody alpejczyków w austriackim Hinterstoder zainaugurują zmagania w slalomie do superkombinacji. Na faworyta przejazdów zapowiada się świetnie dysponowany Alexis Pinturault, trzeci zawodnik klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.(n)

 • Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Hinterstoder - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn 21:45

  Przebieg poprzednich rund PŚ, podczas których doszło do rywalizacji w slalomie gigancie, pozwala przypuszczać, że o zwycięstwo w Austrii powalczą m.in. Žan Kranjec i Henrik Kristoffersen. Uwaga kibiców skupi się na Marcu Odermattcie mającym za sobą udane przejazdy w japońskiej Naebie.(n)

 • Tenis: Turniej French Open w Paryżu - mecz ćwierćfinałowy 22:30

  Z ćwierćfinałowych pojedynków kobiet najciekawiej zapowiadała się konfrontacja Eliny Switoliny i Nadii Podorskiej. Polscy kibice czekali na mecz Martiny Trevisan z Igą Świątek, która w poprzedniej rundzie wyeliminowała z wielkoszlemowej imprezy Simonę Halep.(n)

 • Wiadomości Eurosportu 23:55

  Informacje na temat najciekawszych wydarzeń sportowych.(n)

Lista stacji